Strona 10 z 14 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#2965886 - 11/03/2009 02:30 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: wafe(L)nica]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Aha dodam tylko że nie opieram się tylko na skrócie z meczu z Genoa ale także z innymi drużynami...

Do góry
Bonus: Unibet
#2965950 - 11/03/2009 02:44 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: wafe(L)nica]
di.canio Offline
journeyman

Meldunek: 07/01/2009
Postów: 90
Skąd: Behold The Iron Cross
Originally Posted By: pawel Wafel
gdyby te wszystkie sytuacje co miała Genoa wykorzystała Inter by wyjechał na tarczy.


No popatrz a gdyby Liverpool nie odrobił 3-bramkowej straty w finale LM z Milanem Saddam nadal rządziłby Irakiem. Klasyka.

Do góry
#2965964 - 11/03/2009 02:46 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: wafe(L)nica]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Coś ode mnie smile
W szczególności ostatni typ ciekawy jednak Ja do nie go podchodzę bardzo ostrożnie!

Juventus - Chelsea Czas pierwszej bramki? powyżej 31 minuty @2,05 2.5/10 Expekt

Chyba wszyscy się ze mną zgodzą że w pierwszej połowie to oba zespoły raczej do szturmu nie przystąpią. Chelsea tego nie potrzebuje a równie nie jest to w stylu graczy z Turynu.

Czy Sergio Ramos otrzyma żółtą kartkę? Tak @3,00 0.7/10 Expekt

Oj kontr ze strony The Redds będzie sporo, on lubi iść do przodu więc kilka razy może nie zdążyć. Co prawda jeszcze kartek w tej edycji nie ma ale mam przeczucie że tym razem coś złapię tym bardziej że powinno być bardzo nerwowo.

Liverpool - Real M. Suma numerów koszulek. powyżej 27,5 @2,10 1/10 Expekt

Jeśli ktoś nie wie o co chodzi to może sobie przeczytać na stronie Expekt.

Argumentem dla tego typu jest to że w pierwszym meczu z najmniejszym numerkiem na koszulce grał Torres (9).

Do góry
#2965990 - 11/03/2009 02:53 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: wafe(L)nica]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Originally Posted By: pawel Wafel
Aha dodam tylko że nie opieram się tylko na skrócie z meczu z Genoa ale także z innymi drużynami...


Inter miał dwie i dwie wykorzystał a to chyba świadczy o klasie drużyny! cool

Tym bardziej o Interze już 4 lata się mówi gdyby... a oni kolejny raz idą po tytuł. I chyba nie ma osoby, która powie że w tym sezonie kiedy już wszystkie kluby zapomniały o "calciopoli" a Juventus i Milan w zupełności się pozbierali że tytuł dla Interu znów będzie w pewnym stopniu "bez smaku".

Do góry
#2966035 - 11/03/2009 03:03 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: di.canio]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
sorry Amk, ale albo ludzie nie zrozumieli Twojej ironii albo nie wiem co miałeś na celu

po co takie wklepywanie, przy ostatnich 2 stronach tego tematu to nawet PP wymięka smile

dziwna idea, niezrozumiała dla mnie

lepiej zmienić temat na jakiś ranking, to modne na tym forum a pewnie z chęcią każdy poczyta suche wpisy userów na awanse, zwłaszcza tych nowozarejestrowanych którzy mają okazję błysnąć.

--

co do Interu. od kilku lat śmieszy mnie takie ujadanie. tymczasem klub z Mediolanu pewnie zmierza po kolejny tytuł serie a co nie wydarzylo się już od kilkudziesięciu lat. moblizizacja wroga nic nie pomaga i zaczyna to przypominać Lyon z Ligue1 smile
dodatkowo ten słaby Inter ma w tym sezonie najlepszą obronę ligi, najlepszy atak ligi, przegrał tylko 2 mecze, ma najwięcej zwycięstw na wyjeździe i będąc papierowym gospodarzem nie przegrał żadnego meczu jako jedyny w lidze. są po prostu najrówniejsi, najpewniejsi, najlepsi we Włoszech.
a Ci wielcy których tu nie ma (Milan) albo i są (Juve, Roma) mogą sobie tylko powąchać plecy Interu. Jose klepnął Milan, klepnął Juve a Romie cyknął 7 goli w dwumeczu. ciekawe kogo za kilkanaście tygodni będzie obchodził styl w jakim Inter zdobędzie kolejnego z rzędu majstra.

mimo że ten Inter taki słaby, to Roma czy Juve są gorsze. nie zmienia to jednak oceny niektórych że Inter w Anglii może nawet nie oddać celnego strzału na bramkę, a Juve i Roma mają szansę przejść Chelsea i Arsenal.
dowód na to że interpretacja zależy od punktu widzenia.

jutro powinien na OT być ciekawy mecz, ale to dopiero jutro:)

tak czy inaczej naprawdę wolę poczytać zawiłe logistycznie metafory Wafla niż suche typki

Do góry
#2966050 - 11/03/2009 03:06 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Jose]
MazurXP Offline
veteran

Meldunek: 20/01/2007
Postów: 1228
Skąd: TL/ Wawa
Originally Posted By: Jose
Originally Posted By: pawel Wafel
Aha dodam tylko że nie opieram się tylko na skrócie z meczu z Genoa ale także z innymi drużynami...


Inter miał dwie i dwie wykorzystał a to chyba świadczy o klasie drużyny! cool

Tym bardziej o Interze już 4 lata się mówi gdyby... a oni kolejny raz idą po tytuł. I chyba nie ma osoby, która powie że w tym sezonie kiedy już wszystkie kluby zapomniały o "calciopoli" a Juventus i Milan w zupełności się pozbierali że tytuł dla Interu znów będzie w pewnym stopniu "bez smaku".


2 strzały na bramke, swiadczą o klasie drużyny? ciekawe myslenie bo mi się wydaje że to świadczy o całkowitej bezradności w ofensywie, a to ze piłka wpadła do siatki to tylko przypadek, chcesz wiedzieć jaki przebieg będzie miał ten mecz? moge ci powiedzieć już teraz zdecydowana dominacj czerwoych diabłów do 90minut, inaczej być nie może, no chyba że Manu strzeli ze 3 bramki wcześniej, to wtedy napewno odpuszczą, a słaby inter inaczej grać nie potrafi, a były szkoleniowiec Chelsea zrobił tylko krok w tył odchądząc do takiej drużyny jak Inter... Inter jest mistrzem Serie A tylko dlatego że Juve, i Milan były, Milan nadal jest w dużym kryzysie, pomijając już to że jest słabiutka...

Do góry
#2966064 - 11/03/2009 03:08 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Jose]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Originally Posted By: Jose
Originally Posted By: pawel Wafel
Aha dodam tylko że nie opieram się tylko na skrócie z meczu z Genoa ale także z innymi drużynami...


Inter miał dwie i dwie wykorzystał a to chyba świadczy o klasie drużyny! cool

Tym bardziej o Interze już 4 lata się mówi gdyby... a oni kolejny raz idą po tytuł. I chyba nie ma osoby, która powie że w tym sezonie kiedy już wszystkie kluby zapomniały o "calciopoli" a Juventus i Milan w zupełności się pozbierali że tytuł dla Interu znów będzie w pewnym stopniu "bez smaku".


no może i świadczy ale długo długo można dyskutować w tych tematach...najważniejsza jest obecna forma i boisko...

a w tym Manu wygrywa 2:0, po prostu są lepsi stwarzają więcej sytuacji, są kreatywniejsi niż drwale z Interu.

i drugi atut to własne boisko...

każdy ma tam swoje racje, ale to wszystko się okaże jutro na płycie boiska...

Do góry
#2966081 - 11/03/2009 03:12 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: wafe(L)nica]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Jakby to powiedzieć : wszystko w 52 nogach, 4 rękach i jednym gwizdku smile

Do góry
#2966083 - 11/03/2009 03:13 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: mura]
MazurXP Offline
veteran

Meldunek: 20/01/2007
Postów: 1228
Skąd: TL/ Wawa
Originally Posted By: mura



mimo że ten Inter taki słaby, to Roma czy Juve są gorsze. nie zmienia to jednak oceny niektórych że Inter w Anglii może nawet nie oddać celnego strzału na bramkę, a Juve i Roma mają szansę przejść Chelsea i Arsenal.
dowód na to że interpretacja zależy od punktu widzenia.

jutro powinien na OT być ciekawy mecz, ale to dopiero jutro:)

tak czy inaczej naprawdę wolę poczytać zawiłe logistycznie metafory Wafla niż suche typki


Roma czy Juve mają bardzo małe szanse, przejśc dalej, zdziwiłbym się w sumie gdyby chociaż 1 drużyna z Serie A awansowała do 1/4 bardzo bym si zdziwił, różnica między PD, Serie A jest naprawde kolosalna, i z roku na rok ta róznica robi się coraz bardziej widoczna.

Do góry
#2966098 - 11/03/2009 03:19 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: MazurXP]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Originally Posted By: MazurXP
Originally Posted By: mura



mimo że ten Inter taki słaby, to Roma czy Juve są gorsze. nie zmienia to jednak oceny niektórych że Inter w Anglii może nawet nie oddać celnego strzału na bramkę, a Juve i Roma mają szansę przejść Chelsea i Arsenal.
dowód na to że interpretacja zależy od punktu widzenia.

jutro powinien na OT być ciekawy mecz, ale to dopiero jutro:)

tak czy inaczej naprawdę wolę poczytać zawiłe logistycznie metafory Wafla niż suche typki


Roma czy Juve mają bardzo małe szanse, przejśc dalej, zdziwiłbym się w sumie gdyby chociaż 1 drużyna z Serie A awansowała do 1/4 bardzo bym si zdziwił, różnica między PD, Serie A jest naprawde kolosalna, i z roku na rok ta róznica robi się coraz bardziej widoczna.


jak dla mnie Roma i Juventus mają właśnie szanse na awanse...na pewno większe niż Inter...

różnica ligami jest ale włosi to włosi cwaniactwo może mieć pozytywne skutki...obym sie mylił bo Chelsea, must go to final...

Boję się tego meczu w Turynie...

Do góry
#2966150 - 11/03/2009 03:35 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: wafe(L)nica]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Ciekawie wygląda kurs @13 na to że dziś każda drużyna strzeli bramkę.
Bayern z Portugalczykami na pierwszy ogień, kto widział mecz ten wie że pierwsza połowa była wyrównana, gospodarze mieli okazje, chcieli, trochę mieli pecha i ten wynik nie do konca odzwierciedla przebieg meczu, dziś będa chcieli pokazac ze tamten wynik to przypadek, Niemcy maja w nerkach dzisiejszy mecz.
Juve z Abramami, jakoś nie widzę innego wyniku, Chelsea musi strzelić i skoro robią to Catanie, Cagliari czy inne Udienese...no może musi to zbyt wiele ale nie mają co się klamkować, strzelona bramka i to jak najszybciej ustawia stprawę awansu.

Na Anfield no chyba że Benitez wykminił sobie to 0-1 w Madrycie już wczesniej i uważa że ten wynik go satysfakcjonuje to klops, na całe szczęscie nawet jeśli tak sobie wymyślił to statystyki mówią co innego;-)

Koniczynki z Zółtą Lodzią tu widzę najłatwiejszy element tej układanki, Hiszpanie muszą, Grecy skorzystają.

Prawdopodobnie jakby dobrze poszperać to da się skleić więcej niż 13 u jakiegoś buka ale mi się ani chce ani nie będę się szarpał o kilka punkcików, stawka dziś wyjątkowo sobię pozwolę na większą niżbym zagrał normalnie 3/10 na taki zakład to całkiem sporo, zawsze w trakcie można pokombinować na live bo tacy Hiszpanie w Atenach nie mają tej oopcji w Atenach grin

Tak na marginesie boję się najbardziej o Real w tych 4 parach, no cóż, pozyjemy zobaczymy:)

Do góry
#2966204 - 11/03/2009 03:53 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: MazurXP]
di.canio Offline
journeyman

Meldunek: 07/01/2009
Postów: 90
Skąd: Behold The Iron Cross
Originally Posted By: MazurXP
to ze piłka wpadła do siatki to tylko przypadek, chcesz wiedzieć jaki przebieg będzie miał ten mecz? moge ci powiedzieć już teraz zdecydowana dominacj czerwoych diabłów do 90minut, inaczej być nie może, no chyba że Manu strzeli ze 3 bramki wcześniej, to wtedy napewno odpuszczą, a słaby inter inaczej grać nie potrafi


Stary jeszcze godzina do meczu, nie marnuj czasu na mecz.pl tylko dzwoń do Providenta, zastawiaj samochód, chatę, dziewczynę i co tam jeszcze masz, za 3 godzinki będziesz mega bogaty. Albo nawet wcześniej po 3 przypadkowych bramkach.

Do góry
#2966238 - 11/03/2009 04:06 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: di.canio]
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Powiem tak sam zagrałem na awans ManU ale wystarczy jedna bramka Interu i zrobi się gorąco.
Co do dzisiaejszych spotkań to:
Panata awans. Każdy kto był na meczu w Grecji wie jak ciężko tak o dobry wynik. A Villareal nie jest drużyną z górnej półki.
Panata pewnie zagra na 0-0 a jak wyjdzie kontra to tym lepiej.
Awans Pool. Tak jak pisał Amk zderzenie dobrego auta z walcem.
Bramka Sportingu. Po 5-0 na wyjeżdzie Bayern bez najlepszych zawodników grea już o nic.

Do góry
#2966242 - 11/03/2009 04:07 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: di.canio]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: di.canio

Stary jeszcze godzina do meczu, nie marnuj czasu na mecz.pl tylko dzwoń do Providenta, zastawiaj samochód, chatę, dziewczynę i co tam jeszcze masz, za 3 godzinki będziesz mega bogaty. Albo nawet wcześniej po 3 przypadkowych bramkach.


laugh

Fajne jest to, ze wiara w to ,ze Inter odda jeden celny strzał jest prawie zerowa, natomiast z drugiej strony nie brak głosów, ze Lyon moze sprawić niespodzianke.
Jutro to ostatnie przerodzi sie w masówke ?
Mam taka nadzieję grin

CL jest piekielnie trudna do typowania i wygrywa na niej ten kto szuka wysokich kursów i szuka z głową.

Typ Biszopa wg mnie wart ryzyka ,podoba mi sie typ na Chelsea z fajnym kursem.

Chelsea 2 i over kartkowy w tym meczu, reszta poczeka na live.

Do góry
#2966323 - 11/03/2009 04:30 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: TEO]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Tak patrzyłem sobie jeszcze na kursy i wpadło mi w oko
pow 2 kartek dla Bayernu @2,40,
na pierwszy rzut oka super kurs, sprawdziłem i Bawarczycy nie szaleją z kartkami, jednak dziś skład dużo mniej ofensywny wiec skoro to Portugalczykom bedzie zależało na zachowaniu twarzy to powinni być szybsi, lepsi i bardziej zmotywowani,
gospodarzom zamiast gonić latwiej bedzie wystawić noge..., oczywiscie nie ma mowy tu o brutalnych faulach, przeciez dalej chca grac w pelnym skladzie ale...;-)

Ja to biore za 5/10.

Do tego 4 rożne Sportingu za @1,85 tez pozwole sobie pobrać bo to oni dzis beda atakowac, tak przynajmniej to wyglada przed meczem.

Do góry
#2966922 - 11/03/2009 06:01 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Biszop]
Miłoszq Offline
veteran

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 1358
Skąd: dawna stolica Polaków
Originally Posted By: Biszop
Ciekawie wygląda kurs @13 na to że dziś każda drużyna strzeli bramkę.
Bayern z Portugalczykami na pierwszy ogień, kto widział mecz ten wie że pierwsza połowa była wyrównana, gospodarze mieli okazje, chcieli, trochę mieli pecha i ten wynik nie do konca odzwierciedla przebieg meczu, dziś będa chcieli pokazac ze tamten wynik to przypadek, Niemcy maja w nerkach dzisiejszy mecz.
Juve z Abramami, jakoś nie widzę innego wyniku, Chelsea musi strzelić i skoro robią to Catanie, Cagliari czy inne Udienese...no może musi to zbyt wiele ale nie mają co się klamkować, strzelona bramka i to jak najszybciej ustawia stprawę awansu.

Na Anfield no chyba że Benitez wykminił sobie to 0-1 w Madrycie już wczesniej i uważa że ten wynik go satysfakcjonuje to klops, na całe szczęscie nawet jeśli tak sobie wymyślił to statystyki mówią co innego;-)

Koniczynki z Zółtą Lodzią tu widzę najłatwiejszy element tej układanki, Hiszpanie muszą, Grecy skorzystają.

Prawdopodobnie jakby dobrze poszperać to da się skleić więcej niż 13 u jakiegoś buka ale mi się ani chce ani nie będę się szarpał o kilka punkcików, stawka dziś wyjątkowo sobię pozwolę na większą niżbym zagrał normalnie 3/10 na taki zakład to całkiem sporo, zawsze w trakcie można pokombinować na live bo tacy Hiszpanie w Atenach nie mają tej oopcji w Atenach grin

Tak na marginesie boję się najbardziej o Real w tych 4 parach, no cóż, pozyjemy zobaczymy:)


zebys sobie stary tego Realu nie wykrakal...

Do góry
#2967186 - 11/03/2009 06:43 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Miłoszq]
bolektp Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2003
Postów: 250
Skąd: Highbury, London, United Kingd...
Co za wieczor... Normalnie tragedia..

Zeby na tym poziomie byl taki poziom sedziowania... toz to skandal w jasny wieczor smile Mowa o meczu Liverpoolu
Pierwsza polowa to popis sedziow : glownego ktory pozwala Torresowi faulowac ostatniego obronce zeby potem strzelic gola i liniowego ktory dal karnego z kapelusza (bo o rece Heinze nie moglo byc mowy). A na dodatek w jednej akcji po faulu bodajze Alonso sedzia daje zolta kartke dla... Maszczerano tongue
Parodia

Do góry
#2967203 - 11/03/2009 06:45 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Miłoszq]
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
Originally Posted By: Miłoszq
Originally Posted By: Biszop
Ciekawie wygląda kurs @13 na to że dziś każda drużyna strzeli bramkę.
Bayern z Portugalczykami na pierwszy ogień, kto widział mecz ten wie że pierwsza połowa była wyrównana, gospodarze mieli okazje, chcieli, trochę mieli pecha i ten wynik nie do konca odzwierciedla przebieg meczu, dziś będa chcieli pokazac ze tamten wynik to przypadek, Niemcy maja w nerkach dzisiejszy mecz.
Juve z Abramami, jakoś nie widzę innego wyniku, Chelsea musi strzelić i skoro robią to Catanie, Cagliari czy inne Udienese...no może musi to zbyt wiele ale nie mają co się klamkować, strzelona bramka i to jak najszybciej ustawia stprawę awansu.

Na Anfield no chyba że Benitez wykminił sobie to 0-1 w Madrycie już wczesniej i uważa że ten wynik go satysfakcjonuje to klops, na całe szczęscie nawet jeśli tak sobie wymyślił to statystyki mówią co innego;-)

Koniczynki z Zółtą Lodzią tu widzę najłatwiejszy element tej układanki, Hiszpanie muszą, Grecy skorzystają.

Prawdopodobnie jakby dobrze poszperać to da się skleić więcej niż 13 u jakiegoś buka ale mi się ani chce ani nie będę się szarpał o kilka punkcików, stawka dziś wyjątkowo sobię pozwolę na większą niżbym zagrał normalnie 3/10 na taki zakład to całkiem sporo, zawsze w trakcie można pokombinować na live bo tacy Hiszpanie w Atenach nie mają tej oopcji w Atenach grin

Tak na marginesie boję się najbardziej o Real w tych 4 parach, no cóż, pozyjemy zobaczymy:)


zebys sobie stary tego Realu nie wykrakal...


Kto by pomyślał...

Szkoda Buszmen, piękny typ. Czy jak 7 zespołów strzeliło ok 55 minuty to probowałeś jakoś kontrować?

Do góry
#2967250 - 11/03/2009 06:58 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: bolektp]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: bolektp
Co za wieczor... Normalnie tragedia..

Zeby na tym poziomie byl taki poziom sedziowania... toz to skandal w jasny wieczor smile Mowa o meczu Liverpoolu
Pierwsza polowa to popis sedziow : glownego ktory pozwala Torresowi faulowac ostatniego obronce zeby potem strzelic gola i liniowego ktory dal karnego z kapelusza (bo o rece Heinze nie moglo byc mowy). A na dodatek w jednej akcji po faulu bodajze Alonso sedzia daje zolta kartke dla... Maszczerano tongue
Parodia


LOL laugh

Kalectwo Pepe nie trafiło w piłke i przewróciło sie samo.
Torres nawet go nie dotknął.

Heinze wykonał zdecydowany ruch w kierunku piłki.

Marszcze-rano dostał żółtko za wykopniecie piłki po gwizdku.

Sedzia był poza tym wyjatkowo pobłazliwy dla Pepe, który po 4 kolejnych faulach dopiero zobaczył zółtą kartkę.

Bez urazy, ale tragedia to Twoje oczy, zrób cos z tym.

Do góry
#2967279 - 11/03/2009 07:13 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Twin Peaks]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Twin Peaks
Originally Posted By: Miłoszq


Tak na marginesie boję się najbardziej o Real w tych 4 parach, no cóż, pozyjemy zobaczymy:)


zebys sobie stary tego Realu nie wykrakal...


Kto by pomyślał...

Szkoda Buszmen, piękny typ. Czy jak 7 zespołów strzeliło ok 55 minuty to probowałeś jakoś kontrować?



No to wykrakałem:]
Kontrowałem tuż po przewie tylko Real under 0,5, akurat wyszło na zwrot stawki, no może minimalnie więcej.
Panata - Villa byłem jakos dziwnie spokojny, oglądałem sporo 1 połowy załozyłem że strzelą goscie pierwsi...no i udało sie:)

Jutro spróbuje również to samo:)
Wiem, wiem, nie powinienem ale mimo wszystko,

po krótce:

Duma Katalonii - hegemon Ligue 1
Gospodarze wiadomo, goście potrafią, Benzema za pierwszy mecz i te szanse bedzie jak lew, spokojnie mogą strzelic nawet pierwsi.

Porto - Atl
Podobny mecz jak dzisiejsze koniczynki lecz ze wskazaniem na gospodarzy jak dla mnie choc mi to rybka.

MU - Internazionale
Najwieksza niewiadoma jak dla mnie Jose pewny siebie jak zawsze nadęty jak nigdy,
albo ma jakis super tajny plan, juz kombinuje z napastnikiem na obronie, albo bedzie rzeznia jego owieczek acz uważam ze mimo ze to OT jako prawie twierdza nie zdobyta to sa w stanie strzelic.

Roma - Arsenal
Tutaj ciagle wierze w Rzymian, potrafią sie zmobilizowac, acz uważam ze decydujace bedzie pierwsze 15-25 minut, jak zlapia wiatr Arsenal bedzie za burtą, jesli przespia przespia okazje na awans, strzelic strzela, Arsenal strzelajac bramke podnosi wysoko poprzzeczke, wierze ze strzela ale przy stanie 3-0:)


Jutro kurs 15, znow bedziemy kombinować w okolicach przerwy.
stawka rowniez 3/10

Do góry
Strona 10 z 14 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, ElNinho[mmdea], Akhu, alfa, pacyfista, forty, igea23), 3957 gości oraz 19 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586746 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14