Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#313 - 22/03/2001 20:33 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Złote słowa, Radziński jest najlepszym polskim napastnikiem i wielka szkoda, że nigdy nie zagra w naszej reprezentacji. Wydaje mi się, że wcześniej zagrał w młodzieżówce dla Kanady, nawet nie w głównej reprezentacji tego kraju. Ale mimo wszystko droga do reprezentacji Polski jest już zamknięta. Wielka szkoda.

Co do znajomości języka polskiego, to Oli powinien się podszkolić. Ale ludzie rzucający bananami w niego na pewno nie dopingują go do tego.

Do góry
Bonus: Unibet
#314 - 22/03/2001 21:12 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Jeszcze lepiej, Betandwin daje 2.05 na Polskę X2. Można też dostać 2.10 na więcej niż 2.5 bramek. (trzy albo więcej). Coraz bardziej mi się podoba ten buk...

Do góry
#315 - 22/03/2001 22:12 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
YOGI Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 374
Skąd: W-wa
Piotrek nie ma sie już o co martwić, bo Jusko nie zagra. Iwan raczej też, bo pewnie wyjdzie zamiast niego Karwan lub Klimek. O Olim nie pisze bo pewnie wystąpi, a ta jego niedyspozycja ma tylko zdezorientować Norwegów.
Nie poprawia to jednak naszej sytuacji. Dudek oststnio puszcza w Feeyenordzie bramki seriami, a Wałdoch z Kałużnym są po małych przerwach w grze. Do tego zremisowaliśmy w sparingu, który powinien być wykrany kilkoma bramkami, i to przy dobrej zabawie. Pozostaje więc wierzyć w cud albo parapsychologiczne unijętności Jerzego Engela.
Co do wyniku to chciałbym wygranej, ale pewnie nie będę tego ruszał.

Do góry
#316 - 23/03/2001 02:15 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
witam.nie wiem czemu wszyscy zachwycaja sie atakiem Norwegow ktory ostatnio popisal sie tylko ze slabo Irl.Polnocna.To prawda ze Carew i Solskjaer to klasa sama w sobie ale ten pierwszy dobre wystepy przeplata slabiutkimi.A ten drugi MANU-szek ostatnio strzela regularnie,ale mam nadzieje ze ktorys z naszych obroncow(HAJTO?) w pierwszych minutach polamie mu nogi.Nie puszcze tego meczu,chociaz stawialbym na Polakow.To taki przesad ze na reprezentacje nie gram.
co do Emsiego.jestem przeciwny powolywaniu do kadry Nigeryjczykow,Brazylijczykow czy Szwedow.nie ma tu znaczenia ze Emsi jest Murzynem.w reprezentacji Polski powinni grac Polacy.i nie wiem co do tego ma tolerancja,bo rasista nie jestem.
Tak na marginesie jak patrze gdzie woleli grac Radzinski czy Klose to szlag mnie trafia.A do UE mam nadzieje ze nigdy nie wejdziemy.

Do góry
#317 - 23/03/2001 02:25 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lok:
ale mam nadzieje ze ktorys z naszych obroncow(HAJTO?) w pierwszych minutach polamie mu nogi.[/QUOTE]

Lok bez obrazy ale chyba Tobie ...


[This message has been edited by SebaS (edited 22-03-2001).]

Do góry
#318 - 23/03/2001 03:01 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
no tak powinienem byl dodac zeby kazdy wiedzial ze to zart.

Do góry
#319 - 23/03/2001 03:09 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway

Do góry
#320 - 23/03/2001 05:14 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lok:
1. witam.nie wiem czemu wszyscy zachwycaja sie atakiem Norwegow ktory ostatnio popisal sie tylko ze slabo Irl.Polnocna.
2. co do Emsiego.jestem przeciwny powolywaniu do kadry Nigeryjczykow,Brazylijczykow czy Szwedow.nie ma tu znaczenia ze Emsi jest Murzynem.w reprezentacji Polski powinni grac Polacy.i nie wiem co do tego ma tolerancja,bo rasista nie jestem.
3.Tak na marginesie jak patrze gdzie woleli grac Radzinski czy Klose to szlag mnie trafia.A do UE mam nadzieje ze nigdy nie wejdziemy.
[/QUOTE]
Ad.1 0:4 zagrali tak samo jak my ze Szwajcarią.
Ad.2 Zgadzam się. Powinni grać "rdzenni" Polacy, a nie polscy Nigeryjczycy
Ad.3 Nie zgadzam się. Po pierwsze tam dostali pierwsze powołania. Po drugie - Radziński żałuje, ale dopiero jak stał się znany w Europie i do Kanady mu za daleko. Natomiast Klose czuł się Niemcem i nie wyobrażał sobie nawet gry dla jak sam mówi obcego mu kraju

Do góry
#321 - 23/03/2001 06:41 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Teraz sytuacja w reprezentacji jest inna, ale rok temu gdy przegraliśmy ze Szwecją (i odpadliśmy z Euro 2000) poparłbym 11 Nigeryjczyków w drużynie. Pamiętam czasy gdy kadrowicze najbardziej martwili się o to ile kasy dostaną za mecz. Gdy jeden dodał niechętnie, że "orzełek" też się liczy to myślałem, że rzucę pilotem w telewizor. Dla mnie Oli jest już większym Polakiem niż kadrowicz, o którym mowa (nazwiska nie chcę podawać, ale niektórzy z Was na pewno słyszeli ten wywiad).

Norwegowie mają Carew'a, my mamy Oliego. Chłopak daje wszystko z siebie, a mimo to presja na nim jest większa niż na pozostałych. Mi on w ogóle nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, cieszę się z tego, że jest związany z naszą reprezentacją. Ale każdy ma swoje zdanie na ten temat...

Dziwi mnię kurs na ilość bramek w meczu. Opcja 3 albo więcej (over 2.5) jest do dostania za 2.20 co wygląda dość atrakcyjnie. Norwegowie muszą atakować, także gra powinna być szybka.

Poza tym nie wiem czy stawiać na sam wynik meczu, bo sprawa jest dość ryzykowna.

Do góry
#322 - 23/03/2001 15:02 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
Paragon Offline
member

Meldunek: 26/01/2001
Postów: 121
Skąd: Wrocław
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lok:

Tak na marginesie jak patrze gdzie woleli grac Radzinski czy Klose to szlag mnie trafia.A do UE mam nadzieje ze nigdy nie wejdziemy.
[/QUOTE]

dokladnie! tez chcialbym, zeby Polska nie weszla do UE, ale eurosocjalisci i tak wszystkim zrobia wode z mozgu i sie tam znajdziemy... tak a'propos to chyba wlasnie Norwegia nie jest w UE, bo sie ludzie nie zgodzili... za to ich lubie...

co do Klose i Radzinskiego to zgadzam sie z Ufo... jak Klose czuje Niemcem to niech gra u Niemcow... przynajmniej stawia sprawe jasno...

pozdr.
Paragon

PS. conrad, a jaki jest kurs na UNDER 2.5 goli? ja tam jestem zdania, ze w tym spotkaniu nie padnie duzo goli...

Do góry
#323 - 23/03/2001 15:22 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
zcesc.Klose nigdy nie byl,nie jest i nie bedzie Niemcem.tak jak Olisadebe nie bedzie Polakiem.albo tak jak M Jackson ktory nigdy nie bedzie bialy.ojciec Klose to wielokrotny reprezentant Polski ,matka chyba zreszta tez.nie wiem co Niemcy mowia albo obiecuja graczom pokroju Klose,ze zapominaja o swoich korzeniach.Moze to sprawa slowianskiej mentalnosci.Jak mi zaplacisz to mozesz byc moim bogiem.Podobnie bylo z Wegrem Sebescenem z Wolfsburga,kilku Turkow nie wspominajac.A przeciwienstwem Klose jest Eusebiusz Smolarek,ktory urodzil sie w Holandii(chyba).I wybral reprezentracje Polski odrzucajac Oranje.

Do góry
#324 - 23/03/2001 22:04 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
ciacho Offline
addict

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 432
Skąd: Paniówki
chcialbym mowic tylko o meczu . nie interesuje mnie czy Oli jest murzyn czy Klose chce byc Niemcem.Osobisce nic do tego nie mam.
Mam jednak jedna rzecz, ktora mnie bulwersuje. Moj znajomy ( powarzny gosc) jest aktualnie z kadra w Norwegii i dzwonil do rodziny mowioc ze w takim stanie kadry jeszcze nie widzial. polowa zawodnikow czepia podobno sie Oliego ( jak chcecie to powiem wam ze to jest przede wszystkim Iwan I Juskowiak) bramkarze sa nie do poznania a na deser jeszcze cos.
ponownie wieksza czesc zawodnikow zaczyna mowic o pieniadzach za mecze i co jest najsmieszniejsze ...o forsie za awans.
syn znajomego twierdzi ze istny dramat to co sie dzieje w Norwegi i wotpi w korzystny wynik gdy jest taka atmosfera.
oby to nie wyszlo na meczu bo zycze naszym naprawde dobrze.
powodzenia

Do góry
#325 - 23/03/2001 23:54 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
No po tym co przeczytałem to jestem za Norwegią. Jestem Polakiem i chciałbym aby Polska wygrywała mecze ale nie w tym przypadku. Nie będzie mi szkoda jeśli banda hamów, egoistów i myślących tylko o pieniądzach bardzo wysoko przegra ten mecz. Szkoda mi będzie tylko tych co na prawdę chcą grać dla kraju a nie dla pieniędzy. Miałem nie obstawiać tego meczu bo nie chciałem się cieszyć z wygranej kasy a smucić z przegranej Polski ale w tym przypadku jeśli pół kadrowiczów ubliża Oliemu i myśli tylko o pieniądzach to nie pozostaje mi nic innego jak postawić na Norwegię. Jak Polska ten mecz przegra dość wysoko to może w końcu zrobią z tym porządek i wyrzucą wszystkich którzy myślą tylko o kasie a nie Polsce. Jutro na 100% puszczam na Norwegów nie wiem jeszcze za ile bo muszę znać wyniki moich kuponów z dzisiejszej nocy z NBA.
A nawet gdyby jakimś cudem ta kupa hamów zakwalifikowała się do MŚ to nie byłbym z tego zadowolony. Jakoś nie chcę aby Polska zawdzięczała takiej hołocie tak wielki sukces jakim jest udział w MŚ, wówczas stali by się jeszcze bardziej hamscy i żądali by jeszcze więcej pieniędzy, jak by im było mało kasy jaką zarabiają w klubach.
Jestem za tym aby w narodówce grali wszyscy za darmo, nawet jeśli by nie miali grać najlepsi. Liczy się serce i wola walki o Polskę a nie o pieniądze.

[This message has been edited by SebaS (edited 23-03-2001).]

Do góry
#326 - 24/03/2001 00:11 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
SebaS a skad wiesz ze to co pisze ciacho to prawda?

Do góry
#327 - 24/03/2001 00:59 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
A czemu ma nie pisać prawdy ? Jaky by miał w tym cel ?
A co do juskowiaka i iwana to pewnie najbardziej się czepiają Oliego dlatego ża sami by chcieli grać w ataku a wiedzą ża są gorsi i w ten sposób chcą pozbyć się największego konkurenta.

Do góry
#328 - 24/03/2001 01:02 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
nie w tym rzecz ze ciacho klamie.zapewne nie.przekazuje informacje ktore dostal.ale czy te informacje sa prawdziwe?
zreszta Juskowiak do Norwegii nie polecial...

Do góry
#329 - 24/03/2001 01:19 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Jeśli informacje są nieprawdziwe to cofam to co napisałem, a jeśli są prawdziwe to zdania nie zmieniam.

Do góry
#330 - 24/03/2001 02:19 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
Anonymous
Unregistered


Sebas. Bez jaj ale z ciebie latwowierny czlowiek. Napisal bym ze wszyscy jezdza oliego po kolei i bys pewnie uwierzyl. Ciekawe jakim cudem jusko moze go wyzywac jak byl w szpitalu na badaniach. A ten ciacho to straszny kretacz mi sie wydaje.

Do góry
#331 - 24/03/2001 02:54 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
YOGI Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 374
Skąd: W-wa
Ciacho, jak Juskowiak może się czepiać Olisadebe, skoro go nie ma w Norwegii? Coś tu nie gra.
Reszta to chuba też ściema!!!

Do góry
#332 - 24/03/2001 03:04 Re: Wielki mecz: Norwegia-Polska!
ciacho Offline
addict

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 432
Skąd: Paniówki
Sebas informacje z czwrtku, mi przekazane w piątek. nie mowilem ze tak jest w Norwegi ale tak jest w kadrze
Jesli chodzi ci o nazwisko goscia to KANCLERZ

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >




Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, burbon, pacyfista, forty, Sensei, alfa), 3309 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584506 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07