Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#28969 - 17/02/2004 04:49 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
Podobnego zdania jestem co nasz adminek komarek - analiza mowi prawie wszystko
o umiejetnosciach danego typera, Nieznajomy jako jeden z nielicznych dal
sie poznac od wtej strony - a co wiecej "zdal egzamin" w moich i komarka oczach.

Sa jeszcze inni interesujacy userzy jak TEO czy Meister ale pomimo
dobrych wynikow nie raczyli nas przekonac co do osobistych umiejetnosci wladania
jezykiem polskim oraz potencjalem argumentowania wlasnych selekcji, gdyz skapili
kilka slow na previewsy - dlatego wg zasad WSO nie wywiazuja sie z podstawowego
i najwazniejszego zalozenia grupy WSO - sedna prezentowania typow w tym temacie.

Do góry
Bonus: Unibet
#28970 - 17/02/2004 14:59 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
McTyp Offline
veteran

Meldunek: 02/06/2003
Postów: 1362
LM02$###17.02.2003 19.30 DEL-Krefeld-Hannover 1 1.73 - profek

Jest to mecz ostatniej szansy dla Hannoveru. Jesli wygraja to beda mogli jeszcze awansowac na 12 miejsce i uniknac gry z Freiburgiem o pozostanie w lidze, lecz ich przeciwnikiem dzis jest od zespol Pingwinow z Krefeld, ktory od dluzszego czasu jest dobrze dysponowany. Gospodarze tez moga spasc w tabeli na 13 pozycje i grac o utrzymanie ale aby takiej opcji uniknac musza wygrac dzisiejsze spotkanie. Gospodarze ostatnie dwa mecze na wlasnym lodowisku wygrali z Freiburgiem , Norynberga(!!) i na wyjezdzie z Frankfurtem (!!). Szykuje sie dobra okazja do trzeciego kolejnego zwyciestwa w swej hali ku uciesze swych kibicow. Druzna Scorpionow niczym specjalnym sie ostatnio nie wyroznia, zaliczjac w ostatnich 6 meczach : 2-0-4, a ostatnie 6 meczy wyjazdowych 0-1-5. h2h korzystniejszy w tym sezonie dla Krefeld : 2-0-1.

Do góry
#28971 - 17/02/2004 15:02 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
McTyp Offline
veteran

Meldunek: 02/06/2003
Postów: 1362
Co do nowych typerow w naszej grupie to oprocz Nieznajomego, jestem za przyjeciem dwoch wyzej wymienionych.

Do góry
#28972 - 18/02/2004 04:30 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
komarek Offline
veteran

Meldunek: 06/11/2002
Postów: 1270
Otrzymalem wiadomosc od kaca i Radja ze rezygnuja z dalszego typowania w WSO wiec w temacie zostalo nas 5.

Moim zdaniem rozsadne byloby rozwazenie przyjecia nowych typerow do wspolpacy. Moze by tak zaprosic Nieznajomego i przeprowadzic jeszcze jedne eliminacje zwracajac szczegolna uwage na analize typow pod wzgledem merytorycznym. Oby tylko analiza nie zminila sie w "zbior filozoficznych wywodow" zamiast "krotko zwiezle i na temat"

Do góry
#28973 - 18/02/2004 18:05 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
komarek Offline
veteran

Meldunek: 06/11/2002
Postów: 1270
Rozstrzygnietych typow - 7 (4 trafione)
Skutecznosc LM - 57%

LM01$ 01.02 18:15 Oregon Cantu-Skipper Bologna (2) 1,98 profesjonal-Kejar (PUDLO)
LM01$ 12.02 20:40 Montepaschi Siena-Skipper Bologna (1) 1,56 profesjonal (OK)
LM01$ 15.02 14:30 NEC Nijmegen-FC Utrecht (1) 2,25 expekt-Kejar (OK)

LM04$ 01.02 15:00 Fiorentina - Pescara (1) 1.60 Worldbet-L1n0 (PUDLO)
LM04$ 07.02 20:00 FC Porto - Uniao Leiria (OVER 2.5) 1.67 Centrebet-L1n0 (OK)

LM05$ 06.02.2004 19.30 Austria-Wlochy 1 1.70 - sts-McTyp (PUDLO)
LM02$ 17.02.2003 19.30 DEL-Krefeld-Hannover 1 1.73 prof.-McTyp (OK)

Do góry
#28974 - 20/02/2004 06:07 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
Nieznajomy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 339
Witam wszystkich bardzo serdecznie , trochę musiałem się natrudzić , za nim udało mi się odnaleźć ten słynny temat . Czytałem wypowiedzi , na mój temat i chyba są one lekko przesadzone , to był akurat okres , w którym miałem bardzo dobre wyniki , jedyne co mi popsuło statystyki to porazka pamietna Monaco i strata bramki w doliczonym czasie gry , ale ogólnie teraz jestem na minusie i nie wiem czy mogłbym brac odpowiedzialnosc , jezeli ktos chcialby korzystac z moich typów , osobiście gram regularnie i zawsze się trochę udawało . Teraz można powiedzieć , że znalazłem się na dnie , więc moje typy pewnie zaniżyły by tylko statystyki grupowe . Muszę powalczyć z bukami i mam nadzieje , że mi się uda na weekend wpadło mi w oko wiele meczy , ale mój cichy , mam nadzieje szczesliwy typ to :

Bordeaux - Lens 1 1.80 betandwin 21 Feb 2004 - 20:00 :3gw:

Obie druzyny nie grające najlepiej , w ostatnich meczach powoli jakby wracały do swojej normalnej formy , Lens osłabione zawodnikami grającymi w pucharze narodów afryki , już jest w komplecie i zwycięstwo na własnym boisku nad Rennes , na pewno wpłyneło korzystnie na morale druzyny , wszyscy kibice w polsce liczyli , że bordeux , ciągle będzie w kryzysie , i Groclin bedzie miał nieco łatwiejsze zadanie nic bardziej mylnego , wygrana na własnym stadionie z Nantes bardzo pewna , i nie szczesliwy remis na wyjezdzie z Sochaux , stracona bramka w 93 minucie z rzutu wolnego , po nie najlepszej interwencji bramkarza , ale strzał był bardzo silny , więc nie mozna go obwiniać . Bordeux przegrało już kluczowe spotkania z Auxerre i Lyonem i to dośc wyraznie , i w tym sezonie chyba nie będzie szans powalczenia o miejsce gwarantowane wystepami w pucharach no , ale czas pokazę , jezeli chodzi o Lens , to zajmuja oni 10 pozycje i maja tylko jeden punkt mniej od Bordeux ale raczej uplasują się w srodku tabeli , na koniec sezonu , ewentualnie pod koniec pierwszej 10 - tki , bo nie sądze zeby stac ich było na więcej . Lens w tym sezonie zaskakiwał przed własna publicznoscia fantastyczną grą wygrywając mecze , które wygrać powinni , ale przegrywając też przed własną publicznoscia 0:3 z sochaux , bądź metz . Jezeli chodzi o mecze wyjazdowe , to przegrali oni ostatnie 4 spotkania , natomiast rywale , są nie pokonani od 7 spotkań przed własną publicznoscią , wygrywając 4 ostatnie spotkania , tracąc w nich tylko jedną bramkę , strzelając 8 . Tylko zwycięstwo w tym meczu , może dać cień nadziei piłkarzom z Bordeux , gdyż ekipa z Lens , chyba juz sie pogodziła z 10 miejscem , ale nigdy nic nie wiadomo .Mam nadzieję , że ten pierwszy typ okaze się trafny , druzyna Jacka Bąka jest nie przewidywalna , ale tym razem niespodzianek w lidze francuskiej lidze , trzeba chyba dopatrywać się w meczach faworytów Monaco , Lyonu bądź PSG chociaz paryzan wykluczam , bo ostatnio są w kapitalnej dyspozycji .Jeżeli chodzi o ostatnie pojedynki pomiędzy tymi zespołami , rozgrywane na stodionie Girondins Bordeux , to przedstawia się ona następująco : na 10 spotkań , 6 razy wygrywali gospodarze , 2 razy był remis , i dwu krotnie wygrali goście ale było to raz w doku 94 , a drugi w 2000 . Mecz ten będzie rewanzem za spotknia z 9 wrzesnia , gdzie Lens pokonało przed własną publicznoscia Girondins 2:0 , ale trzeba przyznac , że porazka ta była jedną z wielu , gdyż piłkarze z Bordeux nie zachwycali postawą w tamtym okresie , porazka u siebie z Sochaux , Toulusą , Montpelier mówią chyba wszystko na ten temat . Mam nadzieję , że tym razem piłkarze Bordeux potwierdzą swoją wyższość na boisku , i nie dojdzie do powtórki z rozrywki jaka odbyła się w poprzedniej kolejce i nie szczesliwie straconej bramki w doliczonym czasie gdy .

Mam nadzieję , że ten typ będzie trafny i każdy kto z tego skorzysta będzie na plusie , bo nie mogę przegrać walki z bukami , to nie w moim stylu

Kiedy znalazłem się na dnie , usłyszałem pukanie od spodu

Do góry
#28975 - 20/02/2004 15:12 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
LM04$ 21.02 13:30 Man Utd. - Leeds Utd. (OVER 2.5) 1.65 Centrebet

Manchester United najabrdziej rozstrzelana druzyna (na wlasnym terenie) w Premier League tym razem
przeciwko Leeds, ktore zas notuje najwiecej bramek na cudzych terenie - brzmi jak festiwal bramek
w weekendowa pilakrska sobote. Liczby nie klamia - status u/o MU 3/10 (H) zas Leeds 4/8 (A).

"Czerwone Diably" ostatnio mocno zawiedli swoich sympatykow przegrywajac na Old Trafford 2:3
z Middlesbrough, dlatego tym razem spodziewam sie zdecydowanego zwyciestwa gospodarzy w ramach
rehabilitacji, ale mialbym 'male' watpliwosci przed postawieniem handicapa na home side, poniewaz
United traci sporo bramek jak juz wsponmialem, ale udaje im sie strzelac zawsze o ta jedna wiecej.
Przeciwko Leeds moze uda im sie zanotowac czyste konto, poniewaz w ekipie przyjezdnych zabraknie
dwoch kluczowych zawodnikow - Viduki i Robinsona.

Manchester wygral 3 z ostatynich pieciu spotkan przeciwko Leeds (last H2H: 2:1, 1:1, 3:0), warto
wspomniec iz przegral tylko raz w przeciagu 12 konfrontacji pomiedzy tymi druzynami.

Ciekawostka jest fakt iz czolowy strzelec United - Ruud van NISTELROOY jeszcze nigdy nie wtrafil
do bramki Leeds w Premier League - tym razem bedzie mial odpowiednia okazje na podreperowanie tak
niekorzytnego bilansu gdyz teraz musi rywalizowac z nowym nabytkiem - Sasha ktory gra nieprawdopodobnie
dobrze po zmianie barw klubowych.

Suma sumarum home win podchodzi pod tzw. bankera, ale prosze zwrocic uwage na fakt iz nadchodzaca
sroda przyniesie nam kolejne rywalizacje w Lidze Mistrzow, dlatego Ferguson prawdopodobnie da
odpoczac dwom swoim pilkarzom.

Kurs 1.65 na Over 2.5 prezentowanty przez Centrebet jest jednym z najwyzszych w sieci,
konkurencyjne booki daja tylko 1.50, mysle wart uwagi i naszych pieniedzy.

Powodzenia.

Do góry
#28976 - 20/02/2004 15:15 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
Witam Ciebie Nieznajomy w naszych szeregach i zycze samych trafnych typow.

Aby ten temat podzialal promujaca na twoja postac bys stal sie "mniej nieznajomym" userem na mecz.pl

Powodzenia.

Do góry
#28977 - 20/02/2004 15:19 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
Wracajac jeszcze do watku rekrutacji to wydaje mi sie, iz nie ma potrzeby kupowania
kota w worku, dlatego proponuje dac szans wspomnianym typerom na pokazanie sie od strony
merytorycznej, by moc przesledzic poziom umiejetnosci argumentiwania wlasnych selekcji.

Do góry
#28978 - 20/02/2004 20:03 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
Nieznajomy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 339
[QUOTE]Oryginalnie wysłał L1n0:
[qb]Witam Ciebie Nieznajomy w naszych szeregach i zycze samych trafnych typow.

Aby ten temat podzialal promujaca na twoja postac bys stal sie "mniej nieznajomym" userem na mecz.pl

Powodzenia.[/qb][/QUOTE]No dziękuje , mam nadzieję , że uda mi się dobrze wystartować , i że nie zawalę szansy jaką otrzymałem , a co do mojego meczu Bordeux - Lens , to zagrałbym jeszcze na dokładny wynik 2:0 , ale to takie tylko dla smaczku ryzyko , pozdrawiam wszystkich

Do góry
#28979 - 21/02/2004 06:32 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
McTyp Offline
veteran

Meldunek: 02/06/2003
Postów: 1362
LM02$ 22.02.2004 - 13:00 A.Villa-Birmingham 1 2.23 prof.-McTyp

Derby Birmingham. Na przciw sobie stana 7 z 9 druzyna Premier League obecneg sezonu. Typuje zwyciestwo druzyny Aston Villi ze wzgledu na wysoka forme jaka prezentuja w ostatnich meczach oraz klopotach kadrowych Birmingham. druzyna gospodarzy z ostatnich 12 meczy wygrala az 8, odnoszac porazki tylko z czolowymi druzynami M.U i Liverpool (wyjazdy) oraz domowa porazka z Arsenalem (ale te porazki mozna nazwac porazkami, z ktorymi zespol liczyl sie juz nawet przed sezonem, tzw. "planowe"). W ostatnich meczach miedzy innymi z Fulham, Leicester zespol pokazuje chrakter - w 5 minut potrfi przesadzic o wyniku spotakania na swa korzysc (z Fulhamem w 1-0 na 1-2, 5 bramek w 20 minut z Leicester). wysmienitej formie sa napastnicy Juan Pablo Angel i reprezentant Angli Darius Vassell, ktory w ostatnich 6 ligowych meczach strzelil 6 goli. David O’Leary nie bedzie mogl skorzystac tylko z Mark Delaney (23 wystepow, 0 goli) ktory nabawil sie groznej kontuzji w ostatnim ligowym meczu (pauza-2 miesiace) i zawieszonego za kartki Gavin McCann (20 w., 0 goli). Tego pierwszego zastopi reprezentant Ekwadoru Ulises de la Cruz (15 w,0 goli).
Wysoka pozycja gosci jest dosc duzym zaskoczeniem w tym sezonie. Zawdzieczaja to przedewszystkim dobrej grze defensywnej i szczesciu jakie im towazyszylo w meczach: Newcastle, Chelsea i Manchester City ktorzy mimo lepszej gry, wielu okazji do strzelenia bramek nie uczynili tego. Bimingham ma bardzo duze problemy ze zdobywaniem bramek, w 17 strzelili jedna lub zero bramek.Wogle strzelili w tym sezonie w lidze 23 bramki z tego 11 na wyjezdzie. W niedziele przyjdzie im sie zmierzyc z bardzo dobra defensywa Villi , szczegolnie u siebie tylko 10 wpuszczonych , 17 strzelonych. W skladzie gosci zabraknie omocnikow David Dunn (19 w, 2 goli), Stan Lazaridis (21 w, 2 goli),Robbie Savage (19 w, 2 goli) oraz obroncy Matthew Upson (17 w, 0 goli) i Jamie Clapham (17 w, 0 goli).

Do góry
#28980 - 22/02/2004 03:24 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
Nieznajomy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 339
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Nieznajomy:
[qb]Bordeaux - Lens 1 1.80 betandwin 21 Feb 2004 - 20:00 :3gw:
Kiedy znalazłem się na dnie , usłyszałem pukanie od spodu[/qb][/QUOTE]Bordeux - Lens 0:0

Przepraszam , wstyd mi za siebie

Do góry
#28981 - 22/02/2004 04:43 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
Nieznajomy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 339
Pierwszym typ do tyłu , jeśli tym razem się nie uda , to chyba naprawdę dam sobie spokój z typowaniem ...

Hertha Berlin SC - Eintracht Frankfurt 1 1.72 William Hill 22-02-2004 - 17:30 :4gw:

Hertha jest ostatnio na fali , ale ich rywale równiez nie radzą sobie najgorzej , mimo iż hertha jest dopiero na 16 miejscu , a Eintracht na 17 , obie druzyny nie poddają się i będą walczyć o utrzymanie w pierwszej lidze , eintracht nie bedzie miał tak łatwo , gdyż jest jednym z głownym pretendentów do spadku , natomiast Hertha nareszcie zaczyna grać swoje , to druzyna z potencjałem i pnie się po mały do góry w ligowej tabeli , oczywiscie już niczego w tym sezonie nie osiagna , ale mysle ze miejsce w srodku ligowej tabeli , powinni uzyskać bez zadnego problemu , dwa ostatnie zwyciestwa na wlasnym stadionie z Freiburgiem i Stuttgartem , pozwoliły im na odbiicie się od dna , z meczu na mecz ich sytuacja powinna być coraz lepsza , a co za tym idzie będa grać bez obciazenia psychicznego , nie beda miec noża na gardle , co na pewno wplywa korzystnie na pilkarzy i calą atmosferę w klubie , rywal w najblizszym meczu nie jest najlepszy , o czym swiadczy pozycja w lidze , przed ostatnie miejsce punkt przewagi nad ostatnią druzyną z Koln , ale też tylko 3 punkty strat do czternastej Borussi Monchengladbach . Jak widać róznice sa nie wielkie , i mysle ze tak samo jak w poprzednim sezonie , na dole tabeli do samego konca będzie bardzo ciasno i ostatnie kolejki zadecydują o tym kto ostatecznie spadnie , a kto utrzyma się w elitarnym gronie najlepszych niemieckich druzyn . Hertha powinna takie mecze jak ten spokojnie wygrać , ale niemiecka piłak ma to do siebie , ze druzyna gra dobre mecze , wszyscy zaczynaja grac na ich zwyciestwo a oni potrafia przegrac u siebie z najslabszymi jedynastkami . Mam nadzieję , że tym razem tak nie będzie i Hertha odniesie dopiero 5 zwycięstwo w tym sezone . Ostatnie mecze między tymi zespołami , zdecydowanie lepiej wygladaja z perspektywy Herthy Berlin . Mają duzą szansę na odniesienie trzeciego zwycięstwa z rzędu i podtrzymanie tej dobrej pass , ale Eintracht ostatnie trzy mecze to : wyjazdowe zwyciestwo , z bayerem leverkusen oraz remis u siebie z Hansą i Bayernem , więc Herthe czeka trudne zadanie . Jednak już teraz gdyż nad tym meczem zastanawiałem się w srodę , widzę ze zwycięstwo z leverkusen oraz remis z bayernem nie są takim zaskoczeniem , aptekarze sa bez formy , a to co prezentuje bayern w meczach ligowych , mimo że wygrali jakimś cudem z HSV , woła o pomste do nieba , i mam nadzieje , że królewscy we wtorek pokazą całej europie , jak malenki jest teraz Bayern i wszyscy będą mogli to obejrzeć na własne oczy , zwłaszcza ze w lidze hiszpanskiej real odnotował kolejnce cenne zwyciestwo . . W Hercie nie zagrają , ani nie będa nawet na ławce rezerwowych : 8 Goor, 9 Luizao, 11 Wichniarek, 19 Schmidt, 20 Neuendorf, 32 Marx , ale mam nadzieję , że pomimo takich osłabień , gospodarze powinni sobie poradzić , będzie to mecz o 6 punktów , gdyż obie druzyny są zagrozone spadkiem . Hertha z 19 punktami jest na 16 miejscu , Eintracht z 17 oczko niżej , po zwyciestwie Kaiserslauten u siebie z liderem , i remisie borussi monchengladbach , pilkarze z berlina musza gonić rywali , oczywiscie takie samo zadanie postawione jest przed pilkarzami z Frankfurtu , ale oni nie są faworytami i ich porażka , raczej nie pogrązy , chodz na pewno licza na wywiezienie chociaz punktu . Na koniec jeszcze trochę ze statystyk , Eintracht w 20 spotkaniach strzelił 20 bramek , więc nie trzeba liczyć sredniej , natomiast piłkarze z Berlina jedną bramkę mniej w tylu samych grach , na wyjezdzie Eintracht strzelił 7 bramek tracąc dwa razy więcej w 9 spotkaniach . Hertha ma najgorszą statystykę , meczy przed własna publicznością ze wszystkich druzyn 2-3-4 i myslę ze pora to zmienić .

Przypuszczalne składy :

Hertha : 12 Fiedler - 3 Friedrich, 4 Van Burik, 14 Simunic - 33 Rehmer, 18 Dardai, 29 Fathi - 15 Reina, 10 Marcelinho, 24 Rafael - 13 Bobic

Eintracht Frankfurt: 1 Nikolov - 2 Günther, 27 Preuß, 33 Hertzsch, 29 Chris, 3 Bürger - 9 Cha, 24 Schur, 7 Skela, 16 Kreuz - 6 Amanatidis

Kiedy znalazłem się na dnie , usłyszałem pukanie od spodu .

Do góry
#28982 - 22/02/2004 05:26 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
ROB77 Offline
veteran

Meldunek: 21/03/2003
Postów: 1531
Skąd: W-CE
LM03$ 22.02.2004. 17:05 Tottenham Hotspur - Leicester City 1-1,6 expekt-ROB77

do stolicy,na white hart lane przyjedzie dzisiaj druzyna beniaminka.zabraknie w jej szeregach muzzy izzeta,a wiec rozgrywajacego,ktory jest odpowiedzialny za prowadzenie gry.bez tej kluczowej postaci gra lisow nie wyglada tak dobrze,a i o punkty bardzo ciezko.
spurs wreszcie nabrali wiatru w zagle.pieniadze,ktore na transfery wydal david pleat moze sie zwroca,bo dotychczas sprowadzani zawodnicy do klubu nie spelniali pokladanych w nich nadzieii.najwazniejsza sprawa jest,ze w koncu tottenham okazuje sie druzyna skuteczna.swietnym ruchem transferowym bylo sprowadzenie od sasiada zza miedzy jermaina dafoe.znalazl on wspolny jezyk z robbie keannem i fredericem kanoute co zaaowocowalo 8 bramkami w 2 ostatnich spotkaniach.w srodku boiska rzadzic bedzie stephane dalmat,wiec powinno byc dobrze.
martwi mnie tylko obecnosc w skladzie Garyego Doherty :stop: .nie trawie faceta.jak on moze wogole grac w premiership.mam nadzieje,ze jutro niezagra.
TYP:1.

Do góry
#28983 - 22/02/2004 19:18 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
komarek Offline
veteran

Meldunek: 06/11/2002
Postów: 1270
Rozstrzygnietych typow - 10 (4 trafione)
Skutecznosc LM - 40%

LM01$ 01.02 18:15 Oregon Cantu-Skipper Bologna (2) 1,98 profesjonal-Kejar (PUDLO)
LM01$ 12.02 20:40 Montepaschi Siena-Skipper Bologna (1) 1,56 profesjonal (OK)
LM01$ 15.02 14:30 NEC Nijmegen-FC Utrecht (1) 2,25 expekt-Kejar (OK)

LM04$ 01.02 15:00 Fiorentina - Pescara (1) 1.60 Worldbet-L1n0 (PUDLO)
LM04$ 07.02 20:00 FC Porto - Uniao Leiria (OVER 2.5) 1.67 Centrebet-L1n0 (OK)
LM04$ 21.02 13:30 Man Utd. - Leeds Utd. (OVER 2.5) 1.65 Centrebet-L1n0 (PUDLO)

LM05$ 06.02.2004 19.30 Austria-Wlochy 1 1.70 - sts-McTyp (PUDLO)
LM02$ 17.02.2003 19.30 DEL-Krefeld-Hannover 1 1.73 prof.-McTyp (OK)
LM02$ 22.02 13:00 A.Villa-Birmingham 1 2.23 prof.-McTyp (PUDLO)

LM06$ 21.02 20.00 Bordeaux - Lens 1 1.80 betandwin-Nieznajomy (PUDLO)

Pewniaki:

LM06$ 22.02 17.30 Hertha Berlin SC - Eintracht Frankfurt 1 1.72 William-Nieznajomy
LM03$ 22.02 17:05 Tottenham Hotspur - Leicester City 1-1,6 expekt-ROB77

Do góry
#28984 - 22/02/2004 23:36 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
Nieznajomy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 339
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Nieznajomy:
[qb]Hertha Berlin SC - Eintracht Frankfurt 1 1.72 William Hill 22-02-2004 - 17:30 :4gw:
[/qb][/QUOTE]1:2 nie wiem co się stało :eek:
Widze , że wogóle ten weekend był pod znakiem pewniaków po kursie 1.3 i na tym udało się zarobić

Do góry
#28985 - 22/02/2004 23:42 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
Nieznajomy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 339
Jezeli oblałem egzamin , bo typy się nie sprawdziły , to oczywiście biorę to na siebie , gdyż to ja je zasugerowałem i jeżeli jednak szukacie kogoś innego do grupy , z lepsza skutecznoscia zrozumiem , wkoncu na dwa typy dwa pudła nie najlepiej o mnie swiadcza , mimo , że przyjrzałem sie bardzo dobrze obu spotkaniom i byly one dla mnie pewne

Do góry
#28986 - 23/02/2004 00:57 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
Nieznajomy nie obwiniaj siebie, jakosc analizy nie swiadczy i nie gwarantuje
poprawnego typu. Zrobiles co bylo w Twojej mocy, przesledziles oba zespoly, miales
dobre argumenty "za" - ale reszta nalezala od pilkarzy - cala bukmacherka, raz nad
wozem raz pod wozem..

Powodzenia.

Do góry
#28987 - 23/02/2004 22:26 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
Nieznajomy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 339
No ale ile można byc pod wozem , ale to co sie działo w ten weekend w europie to no comments

Do góry
#28988 - 24/02/2004 00:47 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
Nieznajomy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 339
Bayern Monchium - Real Madryt 2 2.60 canbet :2gw:

To będzie piękne widowisko , które obejrzą kibice na stadionie olimpijskim w Monachium i miliony widzów przed telewizorami . Mecz ten , może okazać się pułapką , gdyż spodziewam się , że cała europa będzie stawiać na Real , i może się to zakończyc klęską jak naprzykład Man U w sobote w lidze . Jeżeli chodzi o bezposrednie pojedynki między tymi jedynastkami , to chyba wszyscy pamiętamy te konfrontacje w lidze mistrzów doskonale i przewaga jest po stronie bawarczykow , jednak mam nadzieje , że będziemy mieć powtórkę z rozrywki , kiedy w Realu grał Nicola Anelka i pograzył Bayern . Teraz Real to zupełnie inna druzyna , w kazdym sectorze boiska jakis gwiazdor a linia pomocy , Zidane , Figo , Beckhom , nie ma się tutaj co rozpisywać , bo wszyscy wiemy . Motywacja z obu stron jest równiez , sprawa nie podlegającą dyskusji . Warto przeanalizowac sytuacje obu druzyn w ligach krajowych . Real Madryt w ostatnim meczu wygrał 4:2 na wyjezdzie z espanyolem , ktory moze nie jest najlepsza druzyna , ale potrafil juz kilkukrotnie ukrasc cenne punkty w ligowym faworytom . W poprzedniej kolejce , bardzo szczesliwe , przy pomocy sędziego remis u siebie z Valencią i teraz są liderami , majac cztery punkty przewagi , bo Barcelona jest w formie i ograla na Estadio Mestalla gospodarzy 1:0 . Real w lidze oczywiście przed własna publicznoscia jeszcze nie przegrał , natomiast na wyjezdzie juz trzy krotnie okazali się slabsi od rywali . No ale mecz z Bayernem to zupełnie inny świat . Real w grupie poradził sobie znakomicie , spokojnie wychodząc z pierwszego miejsca , przed Porto , Maryslią i Partizanem , teraz widać ze gdyby Real , zajął drugie miejsce w 1/8 trafił by na Man U , ale myślę , że na ten mecz jeszcze przyjdzie czas . Bayern Monachium jest wiceliderem bundesligi , ale ich forma jest fatalna i naprawde nie wiadomo jakim cudem sa nadal tak wysoko , ale strata do werderu wynosi 7 punktów i nie zanosi się na jakiekolwiek zmiany . Osobiscie nie jestem fanem ani niemieckiej ligi , ani tego co wyprawia reprezentacja , ale niestety ten styl gry często bywa skuteczny , i odnosza sukcesy , nawet zakupienie Roya Maccaya nie wiele zmienilo w ich grze , Ballack , Ze Roberto a jednak ta gra nie jest przyjemna . Według mnie najlepszy piłkarz to Salihamidzic jego rajdy prawą stroną , są czasami bajeczne . W lidze mistrzów , Bayern jak na nich przystało awansowali bardzo szczesliwie , wygrywajac w ostatnim meczu przed wlasna publicznoscia z Anderlechtem 1:0 , bo bledzie arbitra . Wydaje mi się , że dyspozycja Bayernu w lidze o niczym nieswiadczy , jezeli trafią z dyspozycja dnia , to uda im sie osiagnac jakis pozytywny wynik , pozwalający marzyc o zaistnieniu w rewanzu w hiszpanii , na oficjalnej stronie bayernu podane sklady i nie ma w nich Ballacka , natomiast plotki o kontuzji Kahna , tak jak myslalem to jakas plotka i oczywiscie as bayernu stanie w bramce . Ale ekipa , która będzie starała się go pokonac wygląda fantastycznie .

FC Bayern: Kahn - Sagnol, Kuffour, Kovac (Demichelis), Lizarazu - Salihamidzic, Hargreaves, Ballack, Zé Roberto - Pizarro, Makaay

Real Madrid: Casillas - Salgado, Helguera, Raul Bravo, Roberto Carlos - Beckham, Guti - Figo, Raul, Zidane – Ronaldo

Do góry
Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >




Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (Sensei), 4447 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586606 Postów

Najwięcej online: 4732 @ Wczoraj o 08:14