Strona 9 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Opcje tematu
#29089 - 11/08/2004 01:25 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
PanPawełek Offline
stranger

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 13
LM02$ 11.09.04 20:45 Wisła Kraków - Reaal Madryt ( over 2.5 ) 1.62 gamebookers - PanPawelek 4/5

Wisła Kraków w trzeciej rundzie ligi mistrzów trafiła na Real Madryt . Ciężko jest mi wytypować wynik tego spotkania , gdyż przewaga królewskich wydaje sie być miażdżąca , ale będe kibicować wiślakom . Dlatego idealnym typem wydaje się over 2.5 . Wisła Kraków w tym sezonie znajduje sie w bardzo wysokiej formie oczym swiadczą doskonałe wyniki w lidze wygrana : 5:1 z Górnikiem Łęczną oraz 4:0 z warszawska Polonią , dodając do tego wyniik z poprzedniej rundy elminacji do ligi mistrzów 8:2 i 3:0 z Georgią Tibilisi nie ma najmniejszych watpliwości , że z atakiem i strzelaniem bramek krakowianie nie maja zadnych problemów . Teraz realny przebieg meczu z królewskimi . Moim zdaniem na początku wiślacy będa przestraszeni , minie trochę czasu za nim zaczna grac spokojnie , ale do tego czasu może stać się najgorsze , że straca bramke i wszystyko sie rozsypie . Real Madryt do druzyna naszpikowana galaktycznymi piłkarzami : Ronaldo i Raul , w obwodzie jest Morientes , w pomocy Zidane , Figo i trochę himeryczny David Beckham , poza tym Roberto Carlos taka siła napędowa to marzenie wszystkich kibiców . Sezon w hiszpanii jeszcze nie wystartował , ale o strzelanie bramek Realowi nie powinno być trudno , gdyż nie ulega najmniejszej wątpliwosci , że zarówno nasza reprezentacja jak i polskie druzyny nie stanowią silnego kolektywu jezeli chodzi o defensywe . Reasumując : Galaktyczni piłkarze Realu , kontra nie najlepsza obrona krakowian . Zurawski i Frankowski kontra obrona Realu , której ostatnia deska ratunkową ma być Walter Samuel , według mnie obejrzymy sporo bramek .

Pozdrawiam Nieznajomy , zmieniłem nick , bo zgubiłem haslo

edytowałem wiadomośc , bo zgodnie z moją głupią tradycja zapomnialem o stawce

Do góry
Bonus: Unibet
#29090 - 11/08/2004 05:59 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
[QUOTE]Oryginalnie wysłał PanPawełek:
[qb]LM02$ 11.09.04 20:45 Wisła Kraków - Reaal Madryt ( over 2.5 ) 1.62 gamebookers - PanPawelek 4/5

Wisła Kraków w trzeciej rundzie ligi mistrzów trafiła na Real Madryt . Ciężko jest mi wytypować wynik tego spotkania , gdyż przewaga królewskich wydaje sie być miażdżąca , ale będe kibicować wiślakom . Dlatego idealnym typem wydaje się over 2.5 . Wisła Kraków w tym sezonie znajduje sie w bardzo wysokiej formie oczym swiadczą doskonałe wyniki w lidze wygrana : 5:1 z Górnikiem Łęczną oraz 4:0 z warszawska Polonią , dodając do tego wyniik z poprzedniej rundy elminacji do ligi mistrzów 8:2 i 3:0 z Georgią Tibilisi nie ma najmniejszych watpliwości , że z atakiem i strzelaniem bramek krakowianie nie maja zadnych problemów . Teraz realny przebieg meczu z królewskimi . Moim zdaniem na początku wiślacy będa przestraszeni , minie trochę czasu za nim zaczna grac spokojnie , ale do tego czasu może stać się najgorsze , że straca bramke i wszystyko sie rozsypie . Real Madryt do druzyna naszpikowana galaktycznymi piłkarzami : Ronaldo i Raul , w obwodzie jest Morientes , w pomocy Zidane , Figo i trochę himeryczny David Beckham , poza tym Roberto Carlos taka siła napędowa to marzenie wszystkich kibiców . Sezon w hiszpanii jeszcze nie wystartował , ale o strzelanie bramek Realowi nie powinno być trudno , gdyż nie ulega najmniejszej wątpliwosci , że zarówno nasza reprezentacja jak i polskie druzyny nie stanowią silnego kolektywu jezeli chodzi o defensywe . Reasumując : Galaktyczni piłkarze Realu , kontra nie najlepsza obrona krakowian . Zurawski i Frankowski kontra obrona Realu , której ostatnia deska ratunkową ma być Walter Samuel , według mnie obejrzymy sporo bramek .

Pozdrawiam Nieznajomy , zmieniłem nick , bo zgubiłem haslo

edytowałem wiadomośc , bo zgodnie z moją głupią tradycja zapomnialem o stawce [/qb][/QUOTE]Statystyka to troche za malo, kurs 1.6 wcale zachecajacy nie jest.

Do góry
#29091 - 12/08/2004 18:11 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
PanPawełek Offline
stranger

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 13
Wybacz , ale chyba nikt nie spodziewał sie , że to widowisko to będzie taka żenada ... no chyba iz masz inne zdanie ?

Do góry
#29092 - 12/08/2004 19:09 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
SR Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 8313
Skąd: Częstochowa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał PanPawełek:
[qb]Wybacz , ale chyba nikt nie spodziewał sie , że to widowisko to będzie taka żenada ... no chyba iz masz inne zdanie ?[/qb][/QUOTE]jezeli dla ciebie wczorajszy mecz to zenada to....
:eek: :rolleyes:

Do góry
#29093 - 13/08/2004 11:12 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
Don Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2002
Postów: 1748
Skąd: Kielce
Nie chce mówić że mecz z Wisłą to była żenada ale ja byłem bardzo rozczarowany meczem (stylem gry Wisły). Żenada to za mocne słowo - ale pasuje jak ulał do meczu Legii (i jej styl gry) uke:

Do góry
#29094 - 13/08/2004 14:55 Re: Wspolpraca sie oplaca sezon 2 cz. 12
THOM Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2001
Postów: 3496
Skąd: Poznań
No to co ja mam powiedzieć o LECHU jako kibic tej drużyny (nie mylić z fanatykiem ) - po prostu załamka - jak można podejść tak lekceważąco do meczu - nie ma co tłumaczyć się kontuzjami skoro na początku ligi rezygnuje się z Mielcarskiego, który prezentował się chyba najlepiej z napastników LECHA - a teraz co? urazy Gajtkowskiego, Nawrocika i Reissa spowodowały, że został tylko Zakrzewski, lecz oczywiście kolejny sezon na HURRA optymistyczne i powielane są te same błędy z poprzednich sezonów - żadnych wniosków zarząd nie wyciąga z własnych błędów.

Chciałem postawić wczoraj na X2 lub handicap na LECHA - dobrze, że tego nie zrobiłem.

Jedno co z tego wyszło na dobre to to, że teraz na Bułgarskiej MUSZĄ strzelić 2 bramki, a to oznacza, że będą grać

Pozdro

Do góry
Strona 9 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9




Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, akagi, alfa, kemp, 11kera11, wHiTe_StAr, pacyfista, ElNinho[mmdea], VVega), 3921 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586801 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14