Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#2757309 - 02/12/2008 03:17 Re: Premiership - Listopad [Re: mura]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
czy ja cię gdzieś zaczepiłem? Grzecznie włączyłem się w dyskusję i liczyłem na jej dalszy rozwój. Ty przytoczyłes przykład LFC, ja Arsenalu a tu nagle...rach-ciach i atak na DJ'a.

Nie wierzę po prostu! Tutaj jakaś psychoza panuje \:\( Panowie, więcej luzu! Nikt Cię Mura nie atakuje. Spokojnie

Do góry
Bonus: Unibet
#2757932 - 02/12/2008 07:53 Re: Premiership - Listopad [Re: DJ SOSNA]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

no i nie zdali egzaminu, 3 mecz u siebie z tzw kapiszonami 0:0, o tym nie-gubieniu punktów ze słabeuszami mówiles Sosna?

typ nie wszedł, trudno, skoro już tak ..to nawet ciesze się że stracili punkty, już trochę tych oczek w ostatnich minutach w tym sezonie nazdobywali.

nie popadaj w takie fobie Sosna, chyba jesteś lekko przewrażliwiony,
dla Ciebie, Konstruktora i innych fanów the Reds, którzy pewnie przełknęli dziś gorzką pigułkę,
niby samodzielny lider jest ale chyba nie o to chodziło,

zrobił się większy ścisk, i dobrze, szykuje się waleczny sezon, podobnie jak w Polsce o tytuł powalczą wreszcie więcej niż 2 zespoły

do końca bardzo daleko, nawet nie było świątecznego maratonu, chyba niedawno zbyt szybko skreślono Arsenal, z dużym uznaniem mogę o nich pisać, gdy wrócą Rosicky i Eduardo, naprawde sądzę że namieszają jeszcze.

całkiem niedługo Arsenal-Liverpool i przydałoby się zwycięstwo Kanonierów (czyżby Arsenal miał klepnąć czołową trójkę na śniadanko?)

póki co plusem dla MU jest to że grali już z największymi rywalami mecze, wszystkie na wyjeździe,
świetny blok defensywny (oj z Rafaela będzie wielki piłkarz) - poziom Chelsea, klasa światowa, po prostu jednostki i jako monolit najwyższa półka, atak menju to samo, braki widzę w pomocy-największa bolączka....
bez Rudego źle wygląda środek, Ronaldo nie jest w stanie zagrać nawet 3/4 tego co w zeszłym sezonie, Giggs coraz starszy, wolniejszy, to już nie to samo co kiedyś, reszta bez rewelacji, niby Carrick, Nani, Park, Flechter czy Anderson są solidni ale brakuje mi tu charyzmy i gwiazd takich jakich w tej linii ma choćby Chelsea, na dłuższą metę może to zaważyć,

Chelsea fenomen na wyjazdach, ogromny plus, jak wpadną wreszcie w rytm na Stamford to mogą troszkę odjechać, Anelka świetny sezon, z Drogbą myślę że będzie dobrze,
zastanawia mnie postawa oligarchy który nie chce wydawać $ na transfery, a np. Scolari najpierw nakrzyczał na Robinho, twierdził że nie ma ochoty z nim rozmawiać a ostatnio stwierdził że drzwi w Londynie będą dla niego zawsze otwarte, dziwne
Arsenal strzelił wczoraj Chelsea połowę bramek które wczesniej stracila w 14 meczach \:\)

Liverpool dziś słabizna, nudny mecz, rzekłbym że mogli nawet przegrać \:\) choć wydaje mi się że nie pękną i będą długo walczyć o majstra, .. ale atak bez Torresa naprawde momentami wyglada tragicznie,

ciekawe czy w najbliższej kolejce wszyscy zgodnie wygrają? na to się zanosi, jeśli zaś ktoś ma stracić punkty to jak sądzicie kto to będzie? :>

Do góry
#2758202 - 02/12/2008 16:52 Re: Premiership - Listopad [Re: mura]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: mura


póki co plusem dla MU jest to że grali już z największymi rywalami mecze, wszystkie na wyjeździe,
świetny blok defensywny (oj z Rafaela będzie wielki piłkarz) - poziom Chelsea, klasa światowa, po prostu jednostki i jako monolit najwyższa półka, atak menju to samo, braki widzę w pomocy-największa bolączka....
bez Rudego źle wygląda środek, Ronaldo nie jest w stanie zagrać nawet 3/4 tego co w zeszłym sezonie, Giggs coraz starszy, wolniejszy, to już nie to samo co kiedyś, reszta bez rewelacji, niby Carrick, Nani, Park, Flechter czy Anderson są solidni ale brakuje mi tu charyzmy i gwiazd takich jakich w tej linii ma choćby Chelsea, na dłuższą metę może to zaważyć,


Odniosę się do tego fragmentu jako, że dotyczy "mojej" drużyny \:\)

To prawda z defensywą - taki skład tej formacji jak w meczu z City robi wrażenie. Da Silva jest jeszcze młody i nieograny, ale ma zadatki na świetnej klasy, że tak powiem - ofensywnego obrońcę ;\) Czyli coś na kształt grającego po drugiej stronie Evry. Ten ostatni zaś dla mnie jest w tej chwili jeżeli nie najlepszym lewym obrońcą, to na pewno top 3 na świecie.
Środek to dwie skały. Vidic i Rio od jakiegoś czasu rozumieją się i uzupełniają doskonale. Naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić lepszą obecnie parę środkowych. Ktoś ma jakieś pomysły? \:\)

Pomoc - częściowo masz rację, ale tylko częściowo ;\)

CR - wiadomo było i pisałem o tym jeszcze w końcówce zeszłego sezonu, iż jest absolutnie niemożliwe żeby kolejny był równie dobry. Naprawdę strzelenie ponad 40 bramek w sezonie i udział przy wielu pozostałych strzelonych przez Man U - tego nie robi się co sezon \:\) CR jest ciągle oceniany w kontekście poprzedniego sezonu i dlatego mówi się albo pisze, że gra słabo. Tak naprawdę zaś gra dobrze, a będzie grał jeszcze lepiej. Pamiętajmy, że nie zaczął sezonu ze wszystkimi, a więc jego cykl treningowy jest niejako przesunięty.

Giggsy - cenny ciągle na końcówki jak z City. Wielki piłkarz, mój ulubiony zawodnik Man U, ale faktycznie to chyba jego ostatni sezon. Największy zawód - Nani. Nieokrzesany dzieciak. Nie wie co to obrona, gra sam i jest w tym znacznie gorszy od CR. Wierzę jednak w SAF-a, że zrobi z niego klasowego skrzydłowego. W końcu CR też nie od razu zaczął grać na miarę możliwości.
Co do Rudego - nie do końca się zgodzę. I tu największe dla mnie pozytywne zaskoczenie - Fletcher. Naprawdę

Odkąd pamiętam byłem za tym, żeby go sprzedać (jak i O'Shita ;\) ) Tymczasem w tym sezonie, przy kilku kontuzjach w składzie jest praktycznie zawodnikiem pierwszego zespołu i gra naprawdę dobrze. Coś tam strzelił, walczy, rozgrywa, stosunkowo mało traci. Razem z Carrickiem zapewniają bardzo pewny i spokojny środek, chociaż przyznaje, że brak tu nieco jakiejś iskry - kreatywności, nieszablonowego zagrania, błysku geniuszu. Pod tym względem liczę, że więcej wnosił będzie Anderson, który póki co też jest lekkim rozczarowaniem. Park - jest lepszym zawodnikiem na skrzydło od Naniego obecnie. Przede wszystkim ze względu na to, że on w przeciwieństwie do Portugalczyka gra w obronie i to całkiem dobrze.

O napadzie nie będę nawet wiele pisał. Roo jest od dawna lekko pomijany przy róznych plebiscytach itd. tymczasem to jest świetny zawodnik, który potrafi pociągnąć drużynę w trudnym momencie, a umiejętności - klasa światowa. Berba jest oczywiście trochę leniem ;), ale zdolnym i to go ratuje \:\)
Tu mam tylko jedno życzenie - nie sprzedawać Teveza. Powinniśmy go za wszelką cenę zatrzymać i dawać więcej szans na grę. Myślę, że Carlos spokojnie w meczach gdzie powinniśmy atakować mocniej mógłby występować na skrzydle. Z jego walecznością i przebojowością dałby sobie radę, a i defensywnie na pewno by się wykazał.

Do góry
#2758262 - 02/12/2008 19:39 Re: Premiership - Listopad [Re: Mindman]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Liverpool ta drużyna nie chce chyba mistrzostwa zdobyć ,rozumie 1 wpadka 2 raz tam kiedyś ale 3 raz i to po 0:0 coś jest nie halo ,ale taki ich los mistrz pojedzie do Londynu albo Manchesteru.

Do góry
#2758293 - 02/12/2008 20:51 Re: Premiership - Listopad [Re: wafe(L)nica]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

Liverpool już 3 remis 0:0 u siebie z kapiszonami,
takich wpadek sporo miał też Arsenal (wymianić choćby Stoke, Hull, Sunderland czy Fulham)

jednak co dziwne ... Arsenal i L'pool przynajmniej wygrywają z nieosiągalną od kilku lat wielką dwójką (oba kluby wygrały i z MU i z Chelsea)

tym bardziej ciekawie będzie wkrótce na Emirates

Chelsea i MU z takich niewybaczalnych strat punktów zanotowali... remisy u siebie ze Srokami \:\)

Koguty to słynna zmora dla faworytów (punkty na Emirates i Stamford, wygrana na WHL z -poolem)

a wkrótce do Londynu na Tottenham jedzie ManUtd

trzeba przyznać że ten sezon jest inny niż przyzwyczajono nas w ostatnich latach, zapowiada się na znacznie ciekawszy i bardziej wyrównany na wyższych szczeblach

@Mindman, piszę to co widzę,
MU przez pryzmat zeszłego i innych sezonów, zawsze imponował doskonałą koordynacją i współpracą pomiędzy poszczególnymi liniami, świetnie zbilansowana i wyważona piłka, przejście z obrony do ataku etc
o sile pomocy zawsze stanowiły gwiazdy, a tych w tym zespole teraz jest mniej, a i forma nie ta.
Giggs - świetny piłkarz, ale jak każdy człowiek z czasem nie wygra, już nie to co kiedyś,
Scholes-kontuzja
Ronaldo - co by nie mówić, to że nie będzie miał takiego sezonu jak ubiegły było niemal pewne, ale on również po prostu gra gorzej, nie strzela i nie asystuje już tak w meczach z gorszymi zespołami, marnuje setki i nie zdobywa sobie już tak łatwo przestrzeni na murawie
Park- kupiony ze względów marketingowych, zero postępu, cały czas ten sam poziom
Nani, Anderson raczej rozczarowania, potrafią zagrać dobre zawody ale to nie są goście którzy moga być motorem napędowym tak klasowego klubu,
to samo Carrick i Flechter, jeszcze dużo nauki przed nimi

Do góry
#2761411 - 04/12/2008 22:08 Re: Premiership - Listopad [Re: mura]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

dziś już czwartek, weekend zbliża się wielkimi krokami ;\)
spróbuję opisać najbliższą kolejkę premiership, choć zazwyczaj jak taśmowo leciałem z góry na dół to kończyło się to mizernymi wynikami, zobacyzmy jak będzie tym razem:

Fulham - Man City, pierwszy mecz w sobotę o 13:45

do wczorajszego meczu w Uefa nie przywiązuję żadnej uwagi.
Fulham ostatnio zaskakuje (czyste konto na wyjazdach w Birmingham i Liverpoolu) a wczesniej 2 wygrane pod rząd u siebie (z Newcastle i Tottenhamem). dodając do tego wyjazdową parodię Citizens (1-2-4 jedyna wygrana w 3 kolejce w Sunderlandzie) oraz tradycyjnie mocnych u siebie Wieśniaków (5-1-1) wydaje się że faworytem są gospodarze, co nawet odzwierciedlają kursy.
ja jednak twierdzę że w tym sezonie City zdobędą na Arabusach minimum 4 punkty. kto pamięta mecz z końcówki sezonu (City-Fulham 2:3) chyba wie co mam na myśli.
dlatego w tym meczu gram 2 DNB po kursie 1.9

później mamy cykl meczów o 16stej:

Bolton - Chelsea

Chelsea na wyjazdach fenomen na skalę światową. po ledwie 1 punkcie w 2 ostatnich meczach na Stamford (!) ogromna mobilizacja w zespole. dodając do tego fakt, że na Reebok Stadium gra się the Blues naprawdę wygodnie, to myślę że niespodzianki tu nie obejrzymy. mecz z dominacją gości, kwestia różnicy zwycięstwa. jako że goła dwójka jest wyceniana zsbyt nisko to próbuję AW -1.5 po kursie 2.5 na pewno są w stanie wygrać co najmniej 2 bramkami, różnica klas. i wcale mojej oceny nie zmienia ostatnia fantastyczna forma Kłusaków, z tym że na wyjeździe (3 wygrane z rzędu, a 4 w ost. 5 meczach co tej drużynie się nie zdarza \:\) ostatni mecz na Reebok z zespołem z big four (Liverpool 0:2) pokazał jak daleko tej drużynie do nawiązania walki z czołówką (mecz Bolton-Arsenal 1:3 i analogiczne wrażenie)

Newcastle - Stoke

to na pewno jeszcze nie optimum formy Srok ale wygląda to nieco lepiej więc po 3 remisach z rzędu czas na zwycięstwo. kursy 1,8 na gospodarzy na granicy opłacalności. z każdym dniem atmosfera w zespole coraz lepsza i coraz większe zaufanie do menagera. Stoke zaskoczył kilkoma rezultatami w tym sezonie ale głównie u siebie, a jak pokazał pucharowy mecz z wtorku czasem i to nie pomaga \:\) Stoke to najgorsza drużyna w lidze na wyjazdach, podejrzewam że przyjadą z podobnym nastawieniem jak inny beniaminek Hull, czyli nastawienie na kontry. wówczas gościom się udało ale i Sroki były słabsze i Hull lepsze. tym razem ten wariant nie przejdzie. Sroki mają lepszych piłkarzy w każdej formacji, mogą liczyć jak zawsze na swoją publiczność, co może znów sparaliżować gości, więc nie wiem czemu Newcastle miałoby nie wygrać. poza tym Newcastle ma przed sobą kilka ciężkich meczów i warto by było przed tymi potyczkami naładować magazynek 3 punktami.

Hull - Boro

jakiś czas temu pisałem że Tygrysy będą powoli osuwały się w tabeli. ledwie 3 punkty w ost. 6 meczach i nie sądzę by mieli znacząco podreperować ten dorobek, nawet jeśli goście ostatnio zawodzą (po serii dobrych wyników ledwie 1 punkt u siebie w 2 meczach ze średnimi rywalami). Boro to jednak na tle Hull bardziej klasowy zespół, z większą ilością indywidualności, które mogą przesądzić o wyniku. spodziewam się więc bardziej szczelnej defensywy i ukłucia czegoś przez groźnych przecież napastników. gram 2 DNB po @2.1

Arsenal - Wigan

skoro 1 skład gosci nie dał rady młodzieży (3-0 puchar) to tym bardziej nie sprosta bardziej dojrzałym piłkarzom. Wenger dokonał prawie niemożliwego, przegrywając na Stamford do przerwy, potrafił dać sygnał w ostatnim dzwonku że walki o majstra nie odpuszcza. czas na 2 dobre mecze Kanonierów z rzędu. jak gra Arsenal powszechnie wiadomo. zwycięstwo gospodarzy uważam mimo wszystko za niezagrożone, ale zaryzykuję po lepszym kursie HW (-1.5) po 1.95

Blackburn - Liverpool

przed sezonem pisałem że Rovers pod wodzą Ince'a będą grali kaszanke i sprawdza się co do joty. Wędrowcy byli często utrapieniem dla big four, nawet jak przegrywali to psuli sporo krwi. w tym sezonie obrót wskazówek o 180 stopni i konsekwentnie tego się trzymam. na Ewood z łatwością wygrał i Arsenal i MU i Chelsea, więc tego samego spodziewam się w pojedynku z Czerwonymi. różnica klas. póki Ince będzie trenerem, klub ten będzie wałęsał się w ogonie tabeli. kursy 1,7 i ciut wyższe na gosci uważam za całkiem niezłe do gry.

MU - Sunderland

mecz bez historii. mimo smaczku w postaci Keana na ławce gości oraz (patrząc na h2h) kłopotów w ostatnich sezonach na OT z Kotami (remis i 2 wymęczone zwycięstwa 1 bramką), myślę że na dziś dzień Sunderland jest zbyt słaby żeby nawiązac walkę. Menju wraca na właściwy tor, raczej gładkie zwycięstwo w handi 1,53


niedziela:

WBA - Portki

nie mam zdania. NO BET dla mnie

Everton - AV

ostatni mecz na Goodison latem i piękne 2:2 po otwartym meczu. myślę że drużyny są na tyle usposobione i mocne w ofensywie że możemy być świadkami podobnego meczu. ten obraz nieco tuszują ostatnie wyniki (Everton 6 underów w 7 ost.meczach, AV 2x 0:0 4/5 underów ostatnio). oba zespoły mają jednak moc w ataku. bezpieczniejszym wariantem wydaje się być both to score myślę że 1-1 to minimum jakie tu zobaczymy.

poniedziałkowe derby Londynu:
WHU - Tottenham

Młoty nigdy nie odpuszczają w derbach a mecze między tymi drużynami miały często dramatyczny przebieg. uważam ze jednak Koguty są lepsze a to że mecz jest na Upton Park może okazać się ich atutem bo Młoty z zasady będą musiały zagrać ofensywnie.
stawiam na 2 DNB bo nie sądzę by Tottenham przegrał ale mecz może być na styku więc wariant bezpieczny. Zola ostatnio mało traci a kilka dobrych wyników zanotował z młodym pokoleniem (Southgate, Keane, Adams). ostatni mecz (z Benitezem \:\) jest tu jakby wyjątkiem. Houdini się nie da

ufff

Autor nie ponosi odpowiedzialności za skutki w/w własnych przemyśleń \:\)

Do góry
#2761425 - 04/12/2008 22:25 Re: Premiership - Listopad [Re: mura]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
lol

"Sunderland have confirmed that manager Roy Keane has left the club."

Do góry
#2761613 - 05/12/2008 01:39 Re: Premiership - Listopad [Re: Mindman]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Mindman

Tu mam tylko jedno życzenie - nie sprzedawać Teveza. Powinniśmy go za wszelką cenę zatrzymać i dawać więcej szans na grę. Myślę, że Carlos spokojnie w meczach gdzie powinniśmy atakować mocniej mógłby występować na skrzydle. Z jego walecznością i przebojowością dałby sobie radę, a i defensywnie na pewno by się wykazał.



Jakby na potwierdzenie moich słów, jeżeli ktoś jeszcze nie widział:

http://www.livegoals.com/free_football_h...CFQ5bQgodblJ1JA

Wynik: 5:3

Tevez 4 bramki i 1 asysta.

On MUSI z nami zostać.

Do góry
#2763964 - 06/12/2008 10:58 Re: Premiership - Listopad [Re: Mindman]
Izajasza53 Offline
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 7781
So 06/12/08 16:00 PN - Ang. Premier League
Spotkanie: Newcastle - Stoke
Typ: Over 2.5Goli (& 1 1.85)
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:

Barclays Premiership League:
Stoke jest 2 z najgorszych formacji defensywnych na wyjeździe tracąc 15goli.
Tracą średnio na wyjeździ w 23 Min. gola, a strzelając 69minucie. Ich najpopularniejszy wynik to 2-1 dla którejś z ekip.
Ponad 2.5 Gole 9 (60%) -
Poniżej 2.5 Gole 6 (40%)
Na wyjeździe 5 na 7meczy zakończyło się overem.
Ostatnie 3mecze Underowe!

U siebie 5 na 7meczy zakończyło się overem.
Tracą średnio na St James' Park w 29 Min. gola, a zdobywają w 57 Min. Ich najpopularniejszy wynik to 2-1 dla którejś z ekip, bądź 2-2.
Ostatnie 2mecze Underowe i to po 0-0! Chyba już starczy?
Ponad 2.5 Gole 10 (67%)
Poniżej 2.5 Gole 5 (33%)

W ekipie gospodarzy gra m.in. Michael Owen i Shola Ameobi - obaj z dorobkiem 3bramek.
A u gości Ricardo Fuller już 4gole przeciwnikom strzelił.
pod wodzą Joe Kinnear mają zagrać w formacji 4-4-2, a od wyniku może zależeć przejście na 3napastników.
Ostatnio mieli 3strzały celne na rywala i troszkę to przeraża.
W zeszłym sezonie obie drużyny spotkały się w Pucharze Anglii i wtedy 4krotny mistrz Anglii wygrało 4:1.
Skończy się 0-0 albo overem tak to wiedzę.
Ale w końcu powinno być przełamanie. ;\)

Do góry
#2766716 - 07/12/2008 22:26 Re: Premiership - Listopad [Re: Izajasza53]
MR.FREESTYLE Offline
enthusiast

Meldunek: 30/10/2001
Postów: 356
Skąd: Piotrków Tryb.
07.12 Everton - Aston Villa
Manager gospodarzy David Moyes nie może dzisiaj skorzystać z 3/4 podstawowych napastników. Ayegbeni Yakubu, James Vaughan i Louis Saha są kontuzjowani (info. potwierdzona). Zostaje jedynie 20 letni Victor Anichebe. Aston Villa w 4/5 ostatnich meczach under 2.5. Reasumując, stawiam na under 2.5 (1.70)

Do góry
#2768367 - 08/12/2008 19:26 Re: Premiership - Listopad [Re: mura]
mefistofeles Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 2439
Skąd: W-cek
WHU - Tottenham

Derby to jak wiadomo zazarta gra i walka do upadłego i nikt nikomu nie odpusci chocby nie wiem co wiec bardzo ciekawie wyglada kurs na kartki - over 40.5 @2.05 - (niby ostatnimi czasy obydawa zespoly bardzo czysta gra, ale derby rzadza sie innymi prawami) tylko bylbym wdzieczny za info jakby ktos mial namiary na dobre ststystyki z kartkami wlacznie w konfrontacji obu zespolow \:\) aby zobaczyc najpierw jak to wygladalo wczesniej.

Do góry
#2778127 - 14/12/2008 19:58 Re: Premiership - Listopad [Re: mefistofeles]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
14 kolejka:
Aston Villa B. 0:0 Manchester United
Liverpool FC 0:0 Fulham Londyn
Manchester City 3:0 Arsenal Londyn
Chelsea Londyn 0:0 Newcastle United


17 kolejka:

Liverpool FC 2:2 Hull City
Middlesbrough FC 1:1 Arsenal Londyn
Tottenham Hotspur 0:0 Manchester United

Chelsea Londyn -:- West Ham United

czy dojdzie do listopadowej powtórki, gdy "Wielka Czwórka" potraciła punkty?. Jak widać do kompletu brakuje tylko The Blues.

Do góry
#2778171 - 14/12/2008 20:14 Re: Premiership - Listopad [Re: Hakan]
ziutek123 Offline
addict

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 504
Skąd: Tarnów
17:00 Chelsea - West Ham
handicap AH Eng. Premier League -1.8
1.96 +1.8
1.89

exp wystawil hp +1,8/-1,8 , pierwszy raz się spotykam z czymś takim, wie ktoś może o co chodzi?

Do góry
#2778200 - 14/12/2008 20:24 Re: Premiership - Listopad [Re: Hakan]
mefistofeles Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 2439
Skąd: W-cek
mi sie wydaje ze dzis Chelsea nie odda punktow bo wygrana to powrot na fotel lidera i za wszelka cene beda chcieli wykorzytac juz dzis potkniecie Liverpool'u

Do góry
#2787170 - 20/12/2008 12:43 Re: Premiership - Listopad [Re: mefistofeles]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Takie luzne spostrzezenie;

Najciekawiej z obecnej kolejki prezentuje mi sie spotkanie Blackburn Rovers vs Stoke City, goscie graja toporna pilke, do tej pory mam wrazenie osiagaja swietne jak na ich potencjal wyniki, przypuszczam ze od meczu z Blackburn czeka ich czarna seria. Porownujac te dwie ekipy(nie powiem abym wnikal w sklady, taktyke, po prostu luzne mysli oparte na obszernych skrotach telewizyjnych meczow tych druzyn) biore kurs 1,85 i jestem sklonny stwierdzic ze to okazja smile

Do góry
#2787324 - 20/12/2008 19:14 Re: Premiership - Listopad [Re: connor]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Yakubu, Saha, Anichebe, Vaughan - out

Baxter oraz Jutkiewicz to jedyni napastnicy, którzy pozostali do dyspozycji trenera Evertonu.

W poniedziałek dojdzie do konfrontacji z Chelsea, która gdzie nie zagości wywozi komplet punktów. Na dodatek tylko 1 stracona bramka, a biorąc pod uwagę absencje w linii ataku Evertonu, nie sądzę, żeby ten bilans uległ znacznemu pogorszeniu.


Biorąc pod uwagę fakt, że The Blues znowu stracili punkty na Stamford Bridge, uważam że powinni ponownie nadrobić po za domem.

Kurs oscyluje w granicach 1.75


(A może Everton stanie się sprawcą analogicznej niespodzianki, gdy będąc poważnie osłabionym w ofensywie zdołał wygrać na wyjeździe z Kogutami ? )

Do góry
#2787366 - 20/12/2008 19:34 Re: Premiership - Listopad [Re: Hakan]
mrowa Offline
stranger

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 2
blackburn o ile nic nie zmieni w zimowym okienku to pierwszy kandydat do spadku, jeżeli dzisiaj nie wygrają w co wątpię to chyba czas na zmianę trenera!!! remis to wszystko na co stać blackburn, stoke ostatnio gra równo i zadowoli sie remisem, to blackurn potrzebuje punkty

Do góry
#2787377 - 20/12/2008 19:40 Re: Premiership - Listopad [Re: mrowa]
mrowa Offline
stranger

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 2
na dzisiaj proponuje hull, aston villa dobre kursy i raczej pewne zwycięstwa tych drużyn

Do góry
#2787387 - 20/12/2008 19:47 Re: Premiership - Listopad [Re: mrowa]
Stelmach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/01/2007
Postów: 8985
Skąd: Piątek 13
Originally Posted By: mrowa
blackburn o ile nic nie zmieni w zimowym okienku to pierwszy kandydat do spadku, jeżeli dzisiaj nie wygrają w co wątpię to chyba czas na zmianę trenera!!! remis to wszystko na co stać blackburn, stoke ostatnio gra równo i zadowoli sie remisem, to blackurn potrzebuje punkty

Zmiana trenera juz nastapila, Ince zostal zastapiony przez Sama Allardyce, do składu wraca David Dunn, osobiscie przymierzam sie zagrac to spotkanie, ale bez szalenstw smile

Do góry
#2787416 - 20/12/2008 20:19 Re: Premiership - Listopad [Re: Stelmach]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Dla mnie ciekawą propozycją z Anglii dziś jest mecz :

Fulham - M'borough (1) 2,1 Fortuna :

-Gospodarze po ostatnich 4 remisach z rzędu celują w 3 pkt dziś ,w meczu ze Stoke grali dobrze ale brakowało tego ostatniego podania twierdzi menedżer Hodgson ,który w jednym w wywiadzie stwierdził że jest gotowy odejść z Craven Cottage co było by w tym momencie bolesnym ciosem w tym okresie sezonu ,bo zaczyna się teraz najcięższy okres ,w przeciągu 9 dni 3 mecze ,i to w dodatku 2 derbowe pojedynki ,Tottenham i Chelsea ,doprawdy rzut kamieniem mają do nich ale sam fakt że w tych meczach kości trzeszczą już podnosi temperaturę w głowach,także dziś zwycięstwo było by tym 1 biegiem przed najbliższymi meczami.Nie lekceważę tutaj gości bo wiem że ich stać nawet na 3 pkt dziś ,ale myślę że nie ,że dziś 3 pkt wywalczone zostaną w Londynie.

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Akhu, akagi, forty, Lukasz111, wHiTe_StAr, Sensei, ANZELMO, kemp, ElNinho[mmdea], chudy), 4288 gości oraz 17 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5586276 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07