Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#25553 - 11/12/2002 04:34 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Mam pomysł - może tak dla Uche urządzimy polskie obywatelstwo? Czy już za późno jest na to by zagrał w naszej reprezentacji?

Do góry
Bonus: Unibet
#25554 - 11/12/2002 04:45 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
Kafel Jr. Offline
enthusiast

Meldunek: 24/08/2001
Postów: 358
Skąd: Łódź
ehh juz mialem jechac z kibicami Jagielonii Bialystok na mecz z schalke w Krakowie , ale cos mi wypadlo i nie moglem , na nastepna runde jade na 100% !! !!

Wislaaaaaaaa - gratuluje - juz dawno zaden mecz nie wzbudzil we mnie tylu emocji... iwo:

Do góry
#25555 - 11/12/2002 05:08 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Czy losowanie jest w ten piątek czy w późniejszym terminie?

Do góry
#25556 - 11/12/2002 05:18 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
cichy Offline
old hand

Meldunek: 10/07/2002
Postów: 908
Skąd: lublin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Czy losowanie jest w ten piątek czy w późniejszym terminie?[/qb][/QUOTE]wczesniej pytalem i nikt nie odpowiedzial, wiec sam sprawdzilem w nastepujacy sposob:

wlaczylem cm01/02 i zaczolem grac, no i okazalo sie ze po zakonczeniu meczy w czwartek nastepnego dnia odbylo sie losowanie, stad wniosek: losowanie w najblizszy piatek

Do góry
#25557 - 11/12/2002 06:05 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
Bron Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2002
Postów: 1712
Skąd: Rzeszów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Mam pomysł - może tak dla Uche urządzimy polskie obywatelstwo? Czy już za późno jest na to by zagrał w naszej reprezentacji?[/qb][/QUOTE]Chyba za pozno podobno gral juz u siebie w mlodziezowce

Do góry
#25558 - 11/12/2002 06:09 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
Sonny Offline
old hand

Meldunek: 09/09/2002
Postów: 949
Skąd: Białystok
Losowanie na pewno w ten piątek .Kurde zajebiście gardło boli od krzyku podczas meczu (szczególnie przy bramkach i waleniu sytuacji przez Kużbę) ale jest spoko .Później piwko wieczorkiem ,Liga Mistrzów ,fajny ten wtorek .Manager Schalke może sobie to cygaro w dupę wsadzić , myślał że "polaczków" rozwalą to ma , masakrę i największa porażkę "Konigsblauen" w historii występów Schalke w pucharach.Jest spoko

Do góry
#25559 - 11/12/2002 06:15 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
jotte Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/09/2002
Postów: 1806
Skąd: Warszawa
Gratulacje dla Wisły!!!!

Na marginesie:
Najbliższa inwestycja to solidny klasowy bramkarz bo z takim wyrwichwastem jak ten żabojad to chłopaki będą mieć pełne gacie!
Załatwił 2 bramki w dwóch meczak i losy awansu wisiały na włosku.

Z innej beki.

Ciekawe kto z Was najwięcej zarobił na Wiśle.
Czy byli tacy co patriotycznie puścili większą kasę???

Mnie osobiście ręka drgnęła już do 50 zł po kursie 8,25 ale ostatecznie zagrałem za końcówkę 9,60.
I po co?

Pozdrawiam i oby rywal w następnej rundzie był równie emocjonujący iwo:

Do góry
#25560 - 11/12/2002 11:39 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
Waski Offline
enthusiast

Meldunek: 06/11/2002
Postów: 291
Skąd: Bialystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Erico:
[qb]Losowanie na pewno w ten piątek .Kurde zajebiście gardło boli od krzyku podczas meczu (szczególnie przy bramkach i waleniu sytuacji przez Kużbę) ale jest spoko .Później piwko wieczorkiem ,Liga Mistrzów ,fajny ten wtorek .Manager Schalke może sobie to cygaro w dupę wsadzić , myślał że "polaczków" rozwalą to ma , masakrę i największa porażkę "Konigsblauen" w historii występów Schalke w pucharach.Jest spoko [/qb][/QUOTE]Co nie? Najbardziej mnie wkurzyla mina tego menadżera jak strzelili gola. Z cygarem w gębie smierdziuch jakieś gesty wykonywał jakby strzelał(?) czy coś zgłupia mina. A fuj! Popieram wsadź se cygaro w rzyć!!! No i Hajto - też wkurzył bo jak zwykle był brutalny(choć jakos mniej niż zwykle) i ten farciarski gol... Ale dobrze mu tak, bo za duzo mówił przed meczami z Polakami!

WISŁA Z KRAKOWA TO CAŁEJ POLSKI KRÓLOWA!!!

Do góry
#25561 - 11/12/2002 11:47 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
President Offline
enthusiast

Meldunek: 12/03/2002
Postów: 201
Skąd: Olsztyn
Troche juz poźno, ale tez chciałem coś napisać w tym temacie . Wielkie gratulacje dla :5gw: Wisły :5gw: , oby tak dalej!!! Ze zniecierpliwieniem bedziemy czekac na losowanie, a potem oczywiscie na pierwszy mecz Wisły.
Najważniejsze jest teraz, zeby Wisła nie sprzedala najlepszych zawodnikow! A niestety taki los spotkał wiekszość zawodników w Polsce.

Pozdrawiam iwo:

Do góry
#25562 - 11/12/2002 12:05 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
volsung Offline
member

Meldunek: 02/09/2002
Postów: 170
Skąd: Dabrowa Gornicza
witam wszystkich kiboli!!! wczorajszy mecz ''ogladalem '' w internecie bo bylem w pracy ale za duzo wczoraj nie zrobilem...hehe choc jestem kibicem WIDZEWA to czapka z glowy przed WISLA!! mam nadzieje ze 1/8 to nie koniec ich mozliwosci..pozdrawiam Krakow a Schalke niech zmieni nazwe na SCHALKE 14 iwo:

Do góry
#25563 - 11/12/2002 12:46 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
jotte Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/09/2002
Postów: 1806
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał President:
[qb]Troche juz poźno, ale tez chciałem coś napisać w tym temacie

Pozdrawiam iwo: [/qb][/QUOTE]Stary późno chodzisz spać :eek:

Do góry
#25564 - 11/12/2002 13:13 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Mam pomysł - może tak dla Uche urządzimy polskie obywatelstwo? Czy już za późno jest na to by zagrał w naszej reprezentacji?[/qb][/QUOTE]Nie wiem czy może grać w naszej kadrze, ale obawiam się, że pan Uche już po tym meczu może nie zagrać nawet w Wiśle. Dla takich zawodnikow jak on, to był najważniejszy mecz w życiu.
Oni grają w Polsce tylko z myślą o tym, że kiedyś będą mieli okazje wypromować się w takim meczu z Schalke i jakiś klub zachodni się po niego zgłosi. To mu się pięknie udało, czego jemu i całej drużynie Wisły gratuluję.

Tak przy okazji, to ten mecz pięknie też pokazał, jak duże znaczenie ma w piłce to, jak się mecz ułoży dla danej drużyny.
Mimo wszystko oczywiście uważam, że Wisła na ten awans zasłużyła - za piękną taktykę w meczu rewanżowym, za determinację i kąszenie przeciwnika kiedy stwarza się do tego okazja w iście profesorski sposób i na poziomie naprawdę klasowej drużyny. Heh, oby więcej takich meczy w wykonaniu naszych piłkarzyków.

Do góry
#25565 - 11/12/2002 13:21 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
Anonymous
Unregistered


Piękny mecz. Nic dodać nic ująć

Do góry
#25566 - 11/12/2002 13:49 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
vodzior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2002
Postów: 3767
Skąd: Rzeszow
przylaczam sie do gratulacji dla WISELKI iwo:
dziwie sie jeszcze czemu M.Szymkowiak po tak zajebistych meczach nie gra w reprezentacji, dla mnie byl on wczoraj glownym ojcem zwyciestwa oczywiscie pozostali tez zagrali znakomicie. Oby po tej zimie sklad "Bialej Gwiazdy" zostal taki sam a nawet zostal wzmocniony bo tak reasumujac duzo druzyn lepszych od Schalke juz nie zostalo
pozdrawiam iwo:

Do góry
#25567 - 11/12/2002 14:30 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
McKracken Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/10/2001
Postów: 1679
Skąd: Melbourne
Jeszcze mnie gardlo boli Ogladalem na stojaco od pierwszego gola (no oprocz przerwy).
Podobny majstersztyk jak z Parma, tylko wreszcie na wyjezdzie!!!
A swoja droga to dziwne, ze takie cienkie druzyny stac na takie fajne stadiony

Co do Huguesa to o ile dobrze pamietam ma podpisany kontrakt do konca roku, wiec kwestia jest otwarta...

Ja tez zalapalem sie jeszcze na kurs 8,25 ok 17tej widzialem ze bylo juz 6,75 takze chyba sporo osob zdecydowalo sie to zagrac. W kazdym razie sylwester dzieki temu bedzie "w******owy i z przytupem"

GO WISLA GO!!!

Do góry
#25568 - 11/12/2002 14:44 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
Jarx Offline
member

Meldunek: 01/02/2002
Postów: 139
Skąd: Radom
[QUOTE]Oryginalnie wysłał saba:
[qb][...] Tak przy okazji, to ten mecz pięknie też pokazał, jak duże znaczenie ma w piłce to, jak się mecz ułoży dla danej drużyny. [...][/qb][/QUOTE]To chyba polska kadra tak gra, ze jak jej sie mecz ulozy, to wygrywa, a jak nie ulozy to... usiasc i plakac, zero walki.
Trudno mowic, zeby sie Wisle ten mecz jakos super ukladal - strata bramki do szatni, zaraz po strzeleniu - to zbyt dobrze na morale nie wplywa. A klase to Wisla pokazala w rewanzu z Parma - szybko stracona bramka, potem pressing przez caly mecz, przez kilkadziesiat minut to Parma ze swojej polowy nie potrafila wyjsc.
Wlasnie za to cenie Wisle, ze potrafi grac jak sie mecz nie uklada - jak sie uklada to co za sztuka wygrac

Pozdrawiam (wciaz jeszcze pod wrazeniem )

Do góry
#25569 - 11/12/2002 15:50 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
denis Offline


Meldunek: 14/01/2001
Postów: 1037
Własnie wróciłem z Gelsenkirchen. Nie mam słow żeby to opisać. TYLKO WISŁA

Do góry
#25570 - 11/12/2002 16:45 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
Anonymous
Unregistered


Wielki mecz w wykonaniu WISŁY, napewno najlepszy pucharowy występ klubowej drużyny z Polski jaki dotąd oglądałem.Cała drużyna zagrała rewelacyjnie, brawo dla Pana Kasperczaka za taktyke,brawo dla Szymkowiaka(w reprezentacji przydałby się taki charakter)brawo dla Strąka za spokój i za niepopełnianie tylu błędów co wcześniej(doświadczenia będą procentować w przyszłości),brawo dla Stolarczyka świetny mecz przeciwko Parmie i wczorajszy z Schalke(udany transfer) oczywiście brawo dla Kosowskiego, Żurawskiego i Uche wszyscy widzieli za co.
WIELKI iwo: iwo: DLA WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO TEGO SUKCESU iwo:

Do góry
#25571 - 11/12/2002 16:56 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
piil Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/01/2002
Postów: 1686
Fragmenty komentarza z interia.pl:

Już od 25 lat Schalke 04 nie przegrało u siebie w Pucharze UEFA.
...
Wisła strzeliła więcej bramek niż ostatnie 13 zespołów, które przyjeżdżały na pucharowe mecze, razem.
...
Wczorajszy mecz to najwyższa porażka w Europejskich Pucharach w historii kubu z Gelsenkirchen.

Az milo czytac.. Fakt, ze te 4-1 w koncowce, gdy sie odkryli, mecz mial bardziej wyrownany przebieg, ale wynik poszedl w swiat. A gra byla.. MIÓD :5gw: iwo: . Szkoda, ze tylko za symboliczne 1Euro obstawilem..

Do góry
#25572 - 11/12/2002 18:25 Re: Re: Wisła Kraków - gratulacje!!!
pajelo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/11/2001
Postów: 3332
Skąd: Radomiak Radom
NO i Ja oczywiscie musze sie dolaczyc do gratulacji:Najlepsez bo koncowke meczu musialem ogladac w supermarkecie ale tylu ludzi i atmosfery jaka tam byla to chyba na AReana Of schalke dawno nie mieli i nie beda mieli,a ile musieli potem iwo: sprzedac to sie w glowie nie miesci
jescze raz gratulacje,dawajcie nastepnych leszczy,to pokazemy im jak sie gra w Polsce.
pozdrawiam

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >




Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, forty, alfa), 3196 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584697 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07