Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#23810 - 26/10/2002 21:12 Nowy czat...?!
Maciejev Offline


Meldunek: 23/07/2001
Postów: 765
Skąd: Sosnowiec
Jak zorientowani pewnie wiedzą od dzis zaczął działać nowy czat.. stary zostal zlikwidowany ...

Mnie osobiscie w ogóle sie tam nie podoba , zresztą to nie jest tylko moje zdanie ,ale wielu "stałych bywalców".. czat na IRCu jest zupełnie bez życia i wszystko się tam zlewa..
po co było zmieniać coś co było dobrze ?!
Nie rozumniem..

wypowiedzcie się tu na temat swoich odczuć co do nowego czata, bo może sam sie wygłupiłem :rolleyes:

Niech Arth i Conrad nie czują sie urażeni tym tematem ,po prostu wyraźiłem tu swoją opinię..

Pozdrawiam iwo:

Do góry
Bonus: Unibet
#23811 - 26/10/2002 21:23 Re: Nowy czat...?!
kanion Offline
addict

Meldunek: 01/10/2001
Postów: 513
Skąd: sosnowiec/Dabrowa Gornicza
Osobiscie nowy czat mi nie lezy jak to juz powiedzialem wczoraj

"Starych drzew sie nie przesadza"

Do góry
#23812 - 26/10/2002 21:34 Re: Nowy czat...?!
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Ja można by tak powiedzieć jestem pokoleniem, które zajmuje w toptenie pierwszą dziesiątkę. I pozostaję tradycjonalistą. Pomimo, że teraz znacznie mniej przebywam na czacie niż rok temu to uważam zmianę za niepotrzebną a zwłaszcza, że nie będzie już tam <majkela>.

Pozdrawiam niereformowalnych czatowiczów.

P.S. Gdzie się podziały tamte wspomnienia, gdzie są typerzy, gdzie jest nasz czat? <gitara>

Do góry
#23813 - 26/10/2002 22:04 Re: Nowy czat...?!
kemp Offline
xxx

Meldunek: 02/08/2001
Postów: 23007


tak sie czuje jak patrze na nowego chata!!!

brrrrrrrr....

Do góry
#23814 - 26/10/2002 22:04 Re: Nowy czat...?!
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
Ja również jestem za tym że czat pozostał na swoim starym miejscu Pozdrawiam iwo:

Do góry
#23815 - 26/10/2002 22:13 Re: Nowy czat...?!
lleyton Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2001
Postów: 2125
Skąd: zielona góra
Bylem dzi na tym ircu przez chwile i mi sie zdecydowanie nie podoba,nie bede tam wchodzil.Szkoda,bo bardzo lubilem stary czat:(
A ten nowy to....coz... uke:

Do góry
#23816 - 26/10/2002 22:18 Re: Nowy czat...?!
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
ja nawet nie umiałem tam wejść.
myślałem, że cosik sie popsuło.

Do góry
#23817 - 26/10/2002 23:27 Re: Nowy czat...?!
Anonymous
Unregistered


Co was po.pier.doliło z tym nowym nowym chatem.
Bród syf i ubóstwo na tym IRCu .

Do góry
#23818 - 26/10/2002 23:42 Re: Nowy czat...?!
arth Offline
addict

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 467
Skąd: Plock
mi juz rece opadaja, ale trudno, wiadomo, nowe, trzeba sie przyzwyczaic, troszke nowych rzeczy opanowac itp itd.

np widze ze mocno wam chodzi o kolorki , to prosze bardzo, w minute mozna miec takiego mIRC-a:
(cos a'la polchat (dla tradycjonalistow

wystarczy tylko odrobina wysilku.

dlatego prosze , jesli macie jakies krytyczne uwagi - chetnie wyslucham - ale tylko od osob, ktore choc troche wlozyly wysilku w nowy czat, w jego obsluge i uzytkowanie, choc 1/100 tego co ja temu powiecilem. a jesli tylko macie do powiedzienia "nie , bo nie" - to szkoda czasu na dalsza dyskusje.

pozdrawiam
arth

Do góry
#23819 - 27/10/2002 00:14 Re: Nowy czat...?!
speedo99 Offline
old hand

Meldunek: 28/07/2002
Postów: 813
Skąd: Wrocław
Stary czat był bardzo dobry, nowy nie wiem bo nie mogę na niego wejść i raczej na pewno nie będę mógł

Do góry
#23820 - 27/10/2002 00:49 Re: Nowy czat...?!
Anonymous
Unregistered


ja mimo ze jestem tu od niedlugiego czasu to jednak obsaerwuje czat i forum mecz pl od ponad roku i takze uważam ze zmiana czatu wogole nie powinna miec miejsca.

Druga moja uwaga to taka, ze zauwazylem ze administrator tego czata czyt. ,,arth'' ceni sobie lojalnosc i sprawiedliowsc i rownosc wsród uczestnikow czatu. DLATEGO NIE ROZUMIEM JAKIM PRAWEM INFORMACJA O ZMIANIE CZATA WZBUDZA TYLE KONTROWERSJI IK NIEDOMÓWIEN, WYDAJE MI SIE SPRAWA TAKIEJ RANGI JAK ZMIANIA ,,ZAMIESZKANAIA'' POWINNA BYC (PRZYNAJMNIEJ U TAKIE OSOBY JAK ARTH) DECYZJA PODJETA WSPÓLNIE PRZEZ OGÓL SPOŁECZEŃSTWA. NIE BYŁEM PRZY TYM GŁOSOWANIU ( JEŻELI WOGÓLE ONO SIE ODBYŁO) ALE ZAUWAZYŁEM I NIE TYLKO JA ŻE GRONO PODSTAWOWYCH BYWALCÓW TAKŻE JEST NIEZADOWOLONA Z TEGO PROJEKTU. TYLKO TERAZ CIEKAWI MNIE CZY ONI WOGÓLE O TYM NIE WIEDZIELELI CZY NIE ZOSTALI POINFORMOWANI.

PODSUMOWUJAC OSOBISCIE UWAZAM ZE DECYZJA ZMIANY CZATU JEST DECYZJA NIEPRZEMYSLANA I DO NICZEGO DOBREGO NIE SŁUŻĄCĄ, TAKST NA IRCU JEST MALO PRZEJRZYSTY, ZWLASZCZA DLA LUDZI KTORZY KONTAKT Z KOMPUTEREM KONCZA NA PRZEJZENIU FORUMOW ZAGRANICZNYCH I ANALIZIE MECZOW. KANLY IRC SA ZNACZNIE BARDZIEJ NARAZONE NA ATAKI Z ZEWNATRZ, I FAKT ZE ,,irc sie nigdy nie wiesza'' NIE JEST TU RZADNYM ARGUMENTEM.

PROPONUJE ABY ARTHOWI PRZEMÓWIL KTOS DO ROZSADKU !!

CZŁOWIEKU ZABIJając ten czat zabijasz rzadko spotrykana grupe społeczenstwa, w ktorej ludzie nie znajac sie wzajemnie sobie pomagaja aby ograc buków

POZDRAWIAM

Do góry
#23821 - 27/10/2002 01:43 Re: Nowy czat...?!
arth Offline
addict

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 467
Skąd: Plock
hmmm
wiec wyjasniam , ze wiekszosc osob byla i jest za zmiana polczatu na na IRC, ze wzgledu na zalety IRC (i mIRC) w porownaniu z polczatem.

Co do atakow - dlatego zostala wybrana siec Webnet, zeby tych atakow wlasnie nie bylo. Kanaly sa zarzadzane przez chanserv a nicki przez nickserv. dlatego nicki mozna zarejestrowac. tych wszystkich funkcji nie ma na IRCnet , czyli na polskim IRC-u. A Polchat - to proponuje sie popytac ludzi i niech powiedza o flooderach i dzieciakach ktorzy sie nimi bawili i bawia.

arth

Do góry
#23822 - 27/10/2002 01:48 Re: Nowy czat...?!
Anonymous
Unregistered


Jak sam zauwazłyes da sie tak zorganizowac bota, że bedzie unieszkodliwial wszelkie floodery itp. czyli zabawki dla dzieciaków ktore wychodza juz z wprawy.

Co do właman to sie kolego w tym momencie skomromitowales na oczach ludu, widze ze siwat irca jest ci opcy i nie znasz mozliwsci osobk dla ktorych irc to chleb poszedi.

Twój wybór ale widze ze decyzja jest podjeta przez osoby ktore dopiero od niedawna korztsja z czata i robia wszystko zeby przypodobac sie szefowi - dlatego sie zgodzily. Nie wysuchales opinni ludzi ktorzy tworza historie tego czatu.

Ale twój wybor rób co chcesz ale wiedz ze robisz źle

Pozdrawiam

Do góry
#23823 - 27/10/2002 02:31 Re: Nowy czat...?!
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Bede tęsknił za starym chatem ale jesli inni ci co sie znaja na tym lepiej uwazaja ze bedzie dobrze to niech tak zostanie.
ARTH PRZEPRASZAM CIE ZA WSZYSTKO.
SZKODA ZE UWAZASZ ZE CIE ZDRADZILISMY!!!!!

Do góry
#23824 - 27/10/2002 02:55 Re: Nowy czat...?!
Sw_Mikolaj Offline
old hand

Meldunek: 13/12/2001
Postów: 881
Skąd: Zambrow
a ja jestem za tym zeby sie przeniesc na irca.
idzmy do przodu i zmienmy na cos nowoczesniejszego
wiele osob mowi ze sie im zlewa to inni ze tamto ale to wszystko mozna zmienic!!
ja juz mam dosc polchatu....ciaglych lagow i tracenia poloczenia z serwerem itd.!
napoczatku tez mowilem eee zlewa sie to tamto wszystko jakies biale kazdy pisze tym samym kolorem itd. teraz sobie zmienilem i jest OK!!
Jak nie poswiecicie chociaz 10 minut na ustawieniem irca tak jak wam sie podoba a nie odrazu zaczniecie biadolic to wam sie to nigdy nie spodoba.
Wiec jak najbardziej za IRCEM !!!!!
Polchat uke: :stop:

Do góry
#23825 - 27/10/2002 02:56 Re: Nowy czat...?!
B_Sosnowiec Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 78
Skąd: Sosnowiec
Podobnie jak wiekszosc, uwazam ze stray czat byl, jest i bedzie lepszy od tego na mIRC-u...argumenty propagatorow nowego czata, uwazam za smieszne...lagiii...coz czesto sie zdarzaly, ale mozna bylo z tym zyc...a gdzie <majkel> <cool> <gwiazdy> <hopsa> przeciez te zajebiste rysuneczki dodawaly nie tylko kolorow, pozwalaly wyrazic swoje emocje w sposob inny niz tradycyjny...na mIRC-u ich niestety nie ma...
Poza tym, stary czat zawsze bedzie mi sie kojarzyl z pewna grupa ludzi..ktorych laczyla pewna, niezrozumiala dla wiekszosci wiez ("beat the bookies")...czesto na czacie pojawialy sie emocje niczym ze stadionow pilkarskich (ja to kocham)...wyzwiska pod adresem jednych, doping dla drugich...byl tez czas gdy mialem przez 2 tygodnie bana...nawet nie przypuszczacie jak c***owo sie wtedy czulem...dlatego jestem za pozostawieniem starego czata...
Bartek_Sosnowiec
P.S. Pozdrowienia dla Lidera...razem sporo przeszlismy:)))

Do góry
#23826 - 27/10/2002 03:03 Re: Nowy czat...?!
arth Offline
addict

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 467
Skąd: Plock
i przeciez to wszstko tez jest na IRC - w dalszym ciagu nie rozumiem waszej niecheci do IRC, na ktorym nawet dnia nie spedziliscie.
rozumiem tylko niechec do nowosci i do malej zmany przyzwyczajen. ktos poruszyl argument ze wlacza kompa i klika i jest czat (tylko zapomnial dodac, ze za kazdym razem musi wpisywac nicka i haslo) - a w mIRC wpisuje sie to tylko raz i potem uruchamia sie czata jednym kliknieciem, nawet bez wpisywania potrzebnych infomacji za kazdym razem) - ale rozumiem, ze to jest nowe i trzeba nowy nawym wyrobic - i to wzbudza az taka niechec do IRC ????

arth

Do góry
#23827 - 27/10/2002 03:13 Re: Nowy czat...?!
Anonymous
Unregistered


JESTEM ZA IRC !!! (jeśli bedzie potrzeba napisze więcej:))

Do góry
#23828 - 27/10/2002 03:18 Re: Nowy czat...?!
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Wypada i mnie cos na pisac...
Nie jestem stalym bywalcem czata, z reguly wpadam tylko na chwile przed wyslaniem kuponow by krotko sie skonsultowac. Sadze takich osob jak ja na czacie jest najwiecej bo bylo nie bylo nie jest to czat towarzyski (aczkolwiek dla wielu takim sie stal). Nie wiem co w nim moglo byc nie tak- dla mnie byl on jaknajbardziej OK. Nie orientuje sie w sprawach technicznych, byc moze rzeczywiscie ten nowy technicznie jest lepszy i osoba ktore spedzaja na nim wiekszosc swojego czasu ta zmiana cos da. Byc moze tylko tyle ze beda sie lepiej czuly...

Do góry
#23829 - 27/10/2002 04:45 Re: Nowy czat...?!
Anonymous
Unregistered


Przyłańczam sie do przeciwników nowego chata.Przyzwyczaiłem się do starego, i nie chciałbym się odzwyczajać. Mam nadzieję że większość będzie za starym. Co wam sie nie podobało> Wszystko już było dopracowane. Były zajebiste komendy, zajebiści ludzie. A teraz będzie niepotrzebny podział!!! Po co rozdzielać sie na dwa chaty? al:
Pozdrawiam mazi

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >




Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, latajaca_holenderka, Skorpion BB, VVega, akagi, alfa, kokorocco, Ojro, Lukasz111, Zaixi), 3216 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584123 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07