Strona 9 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Opcje tematu
#2305498 - 01/05/2008 01:44 Re: LM Półfinał [Re: mura]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Zeby nie bylo watpliwosci: mura pisze o zwycieskim remisie 0:0 na SB w lidze ;\)

A tak zupelnie serio to zalezy jak na sprawe popatrzec mozna wyciagnac rozne wnioski. Benitez jest swietnym taktykiem ale np. Ferguson ogrywa go jak chce. czasami z lekka doza szczescia, czasami ( jak w ostatnim meczu na OT) bez najmniejszych problemow. Jednak juz w starciach z Chelsea i Arsenalem nie jest tak jednostronnie. W zeszlym sezonie na SB Liverpool przegral ale wygral na Anfield, podobnie z Arsenalem. W tym sezonie wszystkie mecze przeciwko parze z Londynu zagrali na remis. W Pucharze Ligi Liverpool zagral rezerwami, na dodatek Crouch chcial udowodnic, ze umiejetnosci w sztukach walki ma nie gorsze niz Bruce Lee i dostal czerwona kartke i bylo po meczu.

Co do dzisiaj to glowa mowi, ze jednak tym razem Chelsea wykorzysta swoja szanse, serce: wiadomo. W pojedynkach tego typu poza przygotowaniem taktycznym, fizycznym, i jakie tam ktos sobie chce jeszcze wstawic potrzeba malutkiego lutu szczescia. Pamietam ostatnia minute rewanzowego polfinalu na Anfield w 2005 kiedy Gudhjonsson z 8 metrow nie trafil na praktycznie pusta bramke. Wtedy szczescie usmiechnelo sie do Liverpoolu ale jak widzielismy przy okazji bramki Riise fortuna kolem sie toczy i tym razem byla po stronie Chelsea.

Poza tym zagra Essien, ktory od kilku tygodni jest bez cienia watpliwosci najlepszym zawodnikiem Chelsea . To potezne wzmocnienie dla Niebieskich i wielki problem dla Beniteza. Nie mozna tez zapominac o fantastycznym rekordzie na SB> Wielu ludzi powtarza przy takich okazjach, ze atut wlasnego boiska nie odgrywa duzej roli na tym poziomie. Ja sie z tym nie zgadzam. Nie jest przypadkiem, ze w zeszlym sezonie do finalu awansowaly obydwa zespoly grajace rewanze u siebie, wczoraj mielismy przyklad MU gdzie kibice w ostatnich 15 minutach stworzyli fantastyczna atmosfere i byli 12 zawodnikiem swojego zespolu. Dlatego moim zdaniem wszystkie atuty sa po stronie Chelsea. Pozostaje jedynie wierzyc, ze Rafa ma schowanego asa w rekawie ;\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2305685 - 01/05/2008 02:39 Re: LM Półfinał [Re: konstruktor1]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Oczami wyobraźni rowniez, widze Chelsea w finale...jednak kurs na awans niebieskich moim zdaniem jest za niski.

Myslalem dlugo nad tym awansem liverpoolu, nie kupuje tych bredni, ze pool bedzie musial zaatakowac...bo jestem przekonany, ze w pierwszej polowie to chelsea bedzie strona dominujaca.

Najbardziej przypadl mi go gustu...remis. 0-0 lub 1-1, bo na nic wyzszego w wykonaniu tych zespolow nie mozna liczyc. Czuje, ze to spotkanie wcale nie skonczy sie po 90 minutach.

Co do kwestii motywacyjnych to mura ma racje. To niepowazne. To tak samo smieszne jakby rozmawiac o przygotowaniu kondycyjnym na tym poziomie sportowym. Ono po prostu jest, bo byc musi, ale nikt o tym nie rozmawia.

konstuktor ma racje co do Essiena, ktory w ostatnich tygodniach blyszczy. Kapitalne spotkanie z united.

Spodziewam sie nudnego spotkania, bramek po stalych fragmentach i remisu. Na zwrot stawki za remis gram dw 1-0 Chelsea.

Do góry
#2305732 - 01/05/2008 02:53 Re: LM Półfinał [Re: Zabielany]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Chelsea: Cech, A Cole, Makelele, Essien, Carvalho, Lampard, J Cole, Drogba, Ballack, Kalou, Terry. Subs: Cudicini, Shevchenko, Mikel, Malouda, Alex, Belletti, Anelka.

Liverpool: Reina, Riise, Gerrard, Torres, Benayoun, Alonso, Arbeloa, Kuyt, Mascherano, Carragher, Skrtel. Subs: Itandje, Finna, Hyypia, Crouch, Pennant, Babel, Lucas.

Do góry
#2306187 - 01/05/2008 06:18 Re: LM Półfinał [Re: mura]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Gratulacje dla Chelsea za awans. Dzis byli lepsza druzyna i zasluzenie pojada do Moskwy. Podobnie gratulacje dla MU. W finale spotkaja sie dwie najlepsze angielskie druzyny. Mi pozostaje jedynie miec nadzieje, ze Rafa dokona udanych transferow w lecie i w sierpniu zobaczymy odrodzony, lepszy Liverpool, ktory bedzie w stanie nawiazac walke ze wspomnianymi zespolami.

Final LM to niepowtarzalne przezycie. Mialem okazje dopingowac swoja druzyne dwa razy w ostatnich kilku latach. Teraz pora na Was.

Enjoy !!!

Do góry
#2306202 - 01/05/2008 06:25 Re: LM Półfinał [Re: konstruktor1]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto

To prawda - Chelsea zasłużyła sobie dzisiejszym meczem na awans.

Zadowoleniem napawa również fakt, że kibic Liverpoolu potrafi to uczciwie przyznać i nie szuka dziury w całym jak np: karny po faulu na Finie (moim zdaniem był, ale to teraz nieważne).

Szacunek dla Lamparda.

Gratulacje dla obu zespołów tak naprawdę, bo emocji nie brakowało.

Liverpool - 2,3 transfery jakieś i spokojnie włączy się do walki w przyszłym sezonie.

Finał oczywiście jest sprawą otwartą i ciężko w tej chwili cokolwiek przewidywać - czasu jeszcze sporo.

Co do typów - kolejny under, a miał być (wreszcie ;\) ) over. Nie udało się, ale typ na correct score świetnie się sprawdził pokrywając straty \:\)

Do góry
#2306216 - 01/05/2008 06:32 Re: LM Półfinał [Re: konstruktor1]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Brawa dla Liverpoolu i Chelsea znakomity półfinał dużo ofensywnej gry 5 bramek piękne zagrania akcje kwintesencja futbolu, walka dobrze że Chelsea zasłużenie jedzie na finał do Moskwy w dwumeczu sprawili lepsze wrazenie przynajmniej dla mnie szczescie The Reeds musiało sie kiedyś skończyć to 4 półfinał Chelsea w tym 3 z Liverpoolem i bardzo dobrze że taka drużyna z ogromnym potencjałem zagra w finale piłka byłaby naprawdę nie fair jeśli niebiescy ponownie by odpadli, tak przynajmniej będzie ciekawszy finał Manchester to też w tym sezonie gra super piłkę, to był mecz godny Ligi Mistrzów wg mnie najlepszy jak na razie w tym sezonie, no chyba że finał go pobije.
Brawa dla angielskich teamów za grę dla kibiców na stadionie i przed telewizorami, Liverpoolu mniej mi w tym seZonie szkoda pomimo że tez dażę ten zespół sympatią.

Do góry
#2306235 - 01/05/2008 06:41 Re: LM Półfinał [Re: Piotruś Pan]
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
Ciekawy meczyk, brawo dla Chelsea. W każdym razie Liverpool może i potrzebuje tych kilku transferów na włączenie się do walki o mistrzostwo ale nie zrobią zbyt wiele sprowadzając jakiś Hiszpanów czy innych Słowaków. Nie tędy droga wg mnie i szukanie wzmocnień w zawodnikach niezbyt obytych w grze na najwyższym poziomie nie jest dobrą sprawą.

Będzie ciekawy finał choc szczerze mówiąc obawia

Do góry
#2306237 - 01/05/2008 06:42 Re: LM Półfinał [Re: Piotruś Pan]
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
Ciekawy meczyk, brawo dla Chelsea. W każdym razie Liverpool może i potrzebuje tych kilku transferów na włączenie się do walki o mistrzostwo ale nie zrobią zbyt wiele sprowadzając jakiś Hiszpanów czy innych Słowaków. Nie tędy droga wg mnie i szukanie wzmocnień w zawodnikach niezbyt obytych w grze na najwyższym poziomie nie jest dobrą sprawą.

Będzie ciekawy finał choc szczerze mówiąc obawiam się o jakieś wałki no bo finał w Moskwie a i Abramowich swoje 3 grosze może dorzucic.

Do góry
Strona 9 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, Akhu, alfa, VVega, ElNinho[mmdea], burbon, 11kera11, rymoholik, akagi, Sony, igea23, Zaixi), 4077 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586935 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14