Strona 6 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#2302305 - 29/04/2008 20:46 Re: LM Półfinał [Re: Mindman]
kelmaj Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/02/2008
Postów: 2088
Originally Posted By: Mindman
Originally Posted By: dado

Reasumując: to pólfinał Ligi Mistrzów. Dla mnie jest to szczebel rozgrywek, gdzie po prostu lepiej pokibicowac przed telewizorem i jedynie martwic sie o to czy mecz bedzie ładny NO BET


Dobrze powiedziane jak dla mnie \:\)

Tak też zrobię.

Tak więc na dziś: + GLORY GLORY MAN UNITED!
Visca el Barca

Do góry
Bonus: Unibet
#2302321 - 29/04/2008 20:56 Re: LM Półfinał [Re: kelmaj]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: kelmaj
Tak więc na dziś: + GLORY GLORY MAN UNITED!
Visca el Barca [/quote]


Sratatata \:D

Over 2,5 do wziecia po bardzo ładnym kursie, a kto po tym meczu bedzie chodził w glorii,a kto nie przeżyje.....to dla mnie rzecz trzeciorzędna.

Stawiam na piekny mecz z dużą ilością bramek.
Barca od 3 spotkań bez gola, ma Messiego i....Valdesa,więc ...over

Over 2,5 za 8/10 po kursie 2,30

Over pogrążający Ryja -bezcenne

Do góry
#2302325 - 29/04/2008 21:00 Re: LM Półfinał [Re: Amkwish]
rudyfcb Offline
addict

Meldunek: 19/05/2006
Postów: 458
Skąd: Zopot
amk nawet Ryj nie przeszkodzi dziś w awansie do finału. Bramkowy remis dziś na Old Trafford. Na pociesznie Puchar Mistrzów, a w następnym sezonie bez loka taka moja wizja:)

Do góry
#2302344 - 29/04/2008 21:11 Re: LM Półfinał [Re: Mindman]
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Manchester United miażdzy na swoim boisku, dominuje, wszystko za sprawą idealnego przesuwania się formacji do przodu i pressingu.
Nasuwa się pytanie. Czyżby Diabły mogły zdetronizować Barcelonę pressingiem na całym boisku? Tylko tak można przeszkodzić im w rozgrywaniu piłki. Myślę, że ostatnio sporo meczów i tak to wyglądać nie będzie.

Wszyscy ważni w blaugranie odpoczywali: Xavi, Iniesta, Messi, Eto, Milito, nawet Valez :)) i Puyol tez by odpoczywał gdyby grał na Nou Camp w środę, Barcelona gra bez polotu - to fakt, ale dziś jest inny mecz, mało kto wchodzi na Barcelone pressingiem.. trochę swobody dla Messiego może źle się skończyć..

Awans Fc Barcelona Bwin 2.30

Do góry
#2302395 - 29/04/2008 21:30 Re: LM Półfinał [Re: Mindman]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Wg mnie Ferguson swiadomie nastawil druzyne defensywnie, ale napewno nie spodziewal sie takiej dominacji Barcy, nawet sami gracze dumy Kataloni podkreslali ze byli takim obrotem spraw bardzo zaskoczeni. Wynikalo to jak ktos sluszenie stwierdzil z nieporadnosci i braku inewncji tworczej Anglikow, zabraklo atakow ktore moglyby stac sie realnym zagrozeniem dla Hiszpan. Wyniki 0-0 dla Barcy nie jest napewno rezultatem ktory moze ich w pelni satysfakcjonowac, ale nie stawia ich takze na straconej pozycji. MU jest pod o wiele wieksza presja, nie moga przeciez zawiesc zebranych w Teatrze Marzen kibicow, tych ktorzy okreslaja ich mianem najlepszej druzyny Europy, tych ktorzy wymieniali ich jako glownego pretedenta do siegniecia po LM i tych ktorzy juz przed pierwszym meczem przesadzili losy tej rywalizacji. Nie wypada przeciez przegrac z Barcelona, ktora ogrywa kto chce w Hiszpani, z klubem ktory byl 73 % przy pilce w 1 meczu i nie potrafil udokumentowac swojej przewagi strzelajac gola. Wg mnie wielu zbyt szybko deklasuje Barcelone. Fakt jest wiele powodow by w nia watpic ale nie robmy z tej wielkiej druzyny jakiegos drugorzednego klubu, przecietniaka... W dalszym ciagu w druzynie znajduje sie wiele wspanialych indywidualnosci ktorych nie mozna lekcewazyc. Maja oni cos do udowodnienia swoim kibicom, przegrali lige, musza teraz dolozyc wszelkich staran by zrekompensowac im tamta porazke. Manchester wg mnie gasnie, robi sie co raz bardziej nerwowo, niemal 99% szans na to ze MU awansuje do finalu spada w dol , losy mistrzostwa poztstaja sprawa otrwarta... Zeby nie okazalo sie tak ze zostana z pustymi rekoma. Skoro Rooney nie blyszczy jak wczesniej, skoro gwiazdor Ronaldo nie potrafi sie pokazac w najwazniejszych spotkaniach, skoro wystep jednego z filarow obrony- Vidica stoi pod znakiem to droga do finalu wcale nie musi byc taka prosta. Wierze w ogromny potencjal jaki drzemie w ekipie z Kataloni i ze odrodzi sie ona jak feniks z popiolow, ze Iniesta, Xavi, Messi i Eto udowdnia ze nie sa wielkimi przegranymi tego sezonu i zamkna usta wszystkim przesmiewca i tym ktorzy w nich powatpiewali.

Do góry
#2302550 - 29/04/2008 23:13 Re: LM Półfinał [Re: Hakan]
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
Co do tego ze United zagrało na Camp Nou defensywnie to ponownie wypowiadać się nie będę.

Nie należy zapominać, że United również grają o bardzo wiele. Finał Ligi Mistrzów to dla Fergusona bardzo ważna rzecz, rzecz którą osiągnął tylko 1 raz w ciągu swojej 22 letniej kariery na Old Trafford. Oni, gospodarze, zagrają dla Busby Babes. Są pod presją ale wierzę że podołają wyzwaniu.

Jedną rzeczą, która jest korzystna dla Barcelony w tym meczu to fakt że remis daje im kwalifikację. O 0-0 tutaj mowy raczej nie ma tak więc każdy remis daje awans Katalończykom.

Meczu z Chelsea nie oglądałem, ale jak to już bywało tak i dziś będzie że po porażce w lidze, pechowej porażce, padnie zwycięstwo u siebie. Tytuł ligowy też nie jest taki pewny dlatego mobilizacja powinna być jeszcze większa.

A o Ronaldo to pozwólcie że ja nie skomentuję tego. Proponuję oglądnięcie spotkań (nie będę się bawić w podawanie konkretnych) i popatrzcie że te 38 goli (28 w sezonie) to raczej każdy ot tak sobie nie strzela. No do cholery jasnej co ten Portugalczyk ma zrobić by uniknąć krytyki? Dostał nalepkę nurka przy przyjściu na Old Trafford kiedy mu ostro odbijało... teraz nurkuje tak jak wszyscy - mniej lub bardziej ale w porównaniu do 2003 roku czy 2004 to jest niebo a ziemia. Jest kolosalna różnica, ten chłopak się rozwinął i rozwijać się będzie. A że jest jaki jest, że potrafi się rozpłakać na boisku to nie poradzicie temu. Nagród za byle co się nie dostaje... 2 razy z rzędu. Popatrzcie kto w poprzednich latach otrzymywał nagrody za najlepszego gracza w Anglii.

Nie mam zamiaru się kłócić, ale mam zamiar pojąć skąd ta nienawiść i takie cholera wie co... życzenie jak najgorzej Portugalczykowi?

THERE IS ONLY ONE UNITED!

Do góry
#2302600 - 29/04/2008 23:32 Re: LM Półfinał [Re: VanTheMan]
mcben Offline
newbie

Meldunek: 12/03/2008
Postów: 38
Skąd: Poznan
ja na dzisiaj proponowalbym zupelnie inny zaklad
a minanowicie ilosc wprowadzonych zawodnikow w regulaminowym czasie : powyzej 5,5
expekt 1,95

dzisiejszy polfinal wzbudza sporo emocji i kazdy z nas bedzie kibicowal ktorejs z druzyn
manchester w roli faworyta (przemawia za nimi wlasne boisko, klasa trenera, aktualna forma, szeroka lawka),
ale czy warto stawiac na czerwone diably po kursie 1,95 , dla barcy sezon w hiszpani jest skonczony
pozostala im tylko liga mistrzow, zwlaszcza, ze dysponuja graczami, ktorzy moga z niczego wypracowac akcje i strzelic bramke,
a wtedy manczester bedzie musial zdobyc dwa gole
dla dobra widowiska niech cos wkoncu trafia, bo trzy mecze bez bramki i 6 bez zwyciestwa to ... brak mi slow

wiec zmiany

ryj nie ma pewnej posady, wiec bedzie musial dzialac, aby go ktos nie posadzil o biernosc
poza tym gracze tacy jak messi, xavi, deco, toure - moga nie byc przygotowani na pelne 90 min
wiec czekajacy na lawce henry, bojan, edmilson pewnie dostana szanse

sir alex
byc moze bedzie musial oszczedzac rooney'a (w meczu z chelsea zszedl przed koncem - kontuzja pachwiny)
scholes - wystapi od 1min ale raczej nie zagra calego maczu, chociaz ferguson pomimo slabszej dyspozycji obiecal mu wystep w final
gdyz w 1999 przeciw bayernowi byl zmuszony opuscil mecz finalowy za kartki
ostatnie eksperymenty z parkiem mozna uznac za pozytywne, wiec tez moze dostanie szanse
anderson, nani, kazdego z nich mozna wpuscic, aby jeszcze bardziej zamieszac
powracajacej do gry legendzie klubu nevillowi tez mozna dac szanse za evre ktory ma zolta kartke z barcelony
nie wiadomo co z vidic'iem
lista mozliwych zmian jest dluga
w przypadku przewagi wiekszej niz jedna bramka (pozostaja 3 mecze, ktore trzeba wygrac aby zdobyc podwojna korone),
wiec zapewne dla pewnosci ferguson bedzie oszczedzal kluczowych graczy (a robi to ostatnio dosyc czesto)


oczywiscie w przypadku przedluzajacego sie wyniku 0:0
trenerzy mogo pozostawic sobie zmiany na dogrywke, ale czy taki wynik jest wysoko prawdopodobny? raczej nie.
zreszta mozna podeprzec zaklad na zwrot stawki w przypadku braku bramek (kurs 7,5)
jedno nie wyklucza drugiego wiec moga wejsc dwa kupony, dodatkowo kurs wysoki wiec nie wymaga inwestycji duzej kwoty

scenariusz koncowki meczu, jesli chodzi o zmiany bedzie taki:
druzyna z niepomyslnym wynikiem stawia wszystko na jedna karte wprowadza kolejnych ofensywnych graczy
przeciwnicy wpuszczaja defensywnych, dodatkowo oszczedzaja graczy zagrozonych opuszczeniem finalu w przypadku otrzymania kolejnej zoltej kartki
+ zmiany taktyczne, sluzace zabraniu czasu rywalowi

no i oczywiscie jesli puszcza nerwy to czerwonka sprawi, ze bedzie trzeba calkowicie przemeblowac druzyne

i to by bylo na tyle
wiec dzisiaj licze rezerwowych
niech wygra lepszy
powodzenia

Do góry
#2302612 - 29/04/2008 23:35 Re: LM Półfinał [Re: mcben]
mcben Offline
newbie

Meldunek: 12/03/2008
Postów: 38
Skąd: Poznan
nie wiem jak mi sie moglo napisac wyzej manczester
sorry ;\)

Do góry
#2302614 - 29/04/2008 23:36 Re: LM Półfinał [Re: mcben]
_Goldi_ Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2003
Postów: 1278
Skąd: Poznań
he fajnie to wyglada, jak wypowiadaja sie ludzie z herbami barcelony i manchesteru. Jedni chwala tych, a drudzy tych. Jeszcze niebylo postu ze ktos z herbem Barcelony stwierdzil ze Manchester to dzis wygra, i odwrotnie.

Do góry
#2302638 - 29/04/2008 23:42 Re: LM Półfinał [Re: _Goldi_]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: _Goldi_
he fajnie to wyglada, jak wypowiadaja sie ludzie z herbami barcelony i manchesteru. Jedni chwala tych, a drudzy tych. Jeszcze niebylo postu ze ktos z herbem Barcelony stwierdzil ze Manchester to dzis wygra, i odwrotnie.

No to nieuważnie czytasz ;\)

Zwróć uwagę na ostatnie zdanie w wypowiedzi amkwisha \:\)

Do góry
#2302639 - 29/04/2008 23:43 Re: LM Półfinał [Re: _Goldi_]
mcben Offline
newbie

Meldunek: 12/03/2008
Postów: 38
Skąd: Poznan
a wlasnie ze byly
amkwish - w pelni swojego profesjonalizmu w pierwszym meczu
pisal, ze manchester moze zrbic z barca wszystko co im sie podoba i wynik bedzie zalezal tylko od ich checi

Do góry
#2302677 - 30/04/2008 00:03 Re: LM Półfinał [Re: mcben]
_Goldi_ Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2003
Postów: 1278
Skąd: Poznań
no w 1, ale w tym rewanzowym to juz nie

Do góry
#2302694 - 30/04/2008 00:12 Re: LM Półfinał [Re: _Goldi_]
TCJ23 Offline
member

Meldunek: 03/01/2007
Postów: 119
Skąd: Łódź
Bla Bla Bla
Na Bwinie grać Man. U powyżej 2,5 raza na spalonym, 1.85zl !!!!!!
Nie wiem czy nie zagrać naprawdę grubo, żebyście nie szukali długo w poprzednim Man. U było 3 razy na spalonym.
Pewniak ? Zobaczymy....

Do góry
#2302710 - 30/04/2008 00:23 Re: LM Półfinał [Re: TCJ23]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
2 wyniki biore pod uwage. 2-1 i 1-1.

Nie wiem czemu, ale mam wrazenie, ze to MU bedzie strona dominujaca i to pod bramka firany bedzie wiecej okazji dla United. Barca w takiej grze powinna sie czuc zdecydowanie lepiej, niz przy rozmontowywaniu obrony zlozonej z 9 czy 10 zawodnikow z 1 prostej przyczyny. Bedzie wiecej miejsca.

Jezeli firana nie puści szmaty, jeżeli Zambrotta nie bedzie przywiazany do swojej polowy tak jak w 1 polowie meczu na Camp Nou, jeżeli Deco i Iniesta zagrają średnio, a nie katastrofalnie, jeżeli Messi pokaże swój geniusz.... TO Barcelona awansuje.

Mój typ to 1-0 do przerwy dla United... pozniej wyrownanie dla Barcy... w zaleznosc w ktorej minucie Messi wyrowna...ten awansuje. Mam nadzieje, ze w 95. \:\)

Do góry
#2302716 - 30/04/2008 00:28 Re: LM Półfinał [Re: Zabielany]
_Goldi_ Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2003
Postów: 1278
Skąd: Poznań
Ja mysle ze jak szybko niepadnie bramka, to 1 polowa skonczy sie 0:0. W drugiej polowie licze na gola w ostatnich 5 minutach.

Do góry
#2302722 - 30/04/2008 00:30 Re: LM Półfinał [Re: _Goldi_]
Nemo74 Offline
veteran

Meldunek: 14/09/2005
Postów: 1224
Skąd: Jelenia Góra
A ja myślę że warto zagrać over 10 rogów w meczu, kurs 2,05 i powinno spokojnie wejść.

Do góry
#2302750 - 30/04/2008 00:47 Re: LM Półfinał [Re: Nemo74]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Ja w dzisiejszym meczu nie widzę innego rozwiązania jak zwycięstwo Manchesteru. Atut własnego boiska, wyższa forma, lepsza kondycja, pomysł na grę, lepsza obrona, lepszy bramkarz. Czy Barca ma dzisiaj pokonać ManU? Na nie widzę żadnego elementu, który mógłby dać Barcelonie awans. No może poza furą szczęścia ;\)
Prawda jest taka, że Barca jest kompletnie bez formy. Żadnego pomysłu na grę. Co z tego, że w pierwszym meczu cały czas atakowali? Tzn. może inaczej - częściej utrzymywali się przy piłce, bo ciężko podania w poprzek boiska, 40m od bramki ManU uznać za atak. Był to jeden z nudniejszym meczó oglądanych przeze mnie w LM w ostatnim czasie.
Sam Messi meczu nie wygra.

Mój typ - spokojne 2-0 i bardzo pewny, niezagrożony awans do finału

Do góry
#2302789 - 30/04/2008 01:02 Re: LM Półfinał [Re: podstawek]
_Goldi_ Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2003
Postów: 1278
Skąd: Poznań
Pomysl na gre? No wlasnie w 1 meczu niewidzialem w ogole pomyslu.
Nemo74 z tymi rogami to moze byc dobrze ;), w jakiej ofercie masz rogi ?

Do góry
#2302806 - 30/04/2008 01:13 Re: LM Półfinał [Re: micha$]
niedzwiedz1981 Offline
addict

Meldunek: 20/03/2006
Postów: 446
Skąd: GKS Tychy
tak sobie czytam te wasze rozważania i chyba jedyny zakład na jaki sie zdecyduje to NO BET Ten mecz to prawie jak loteria.
Tydzień temu na Camp Nou Barca zagrała słaby mecz, choć rzeczywiście imponowało utrzymywanie się przy piłce ale akcjom tym brakowało polotu i szybkości. Natomiast MU praktycznie albo zagrało słabo albo przyjechało ten mecz zremisować, co im sie zresztą udało
Forma Runeja też nie jest zachwycająca, podobnie jak Ronaldo tak i cały zespół już zdaje sie być zmęczony mijającym sezonem i nie ma sie co temu dziwić. Barca ma troche luźniej bo praktycznie o nic nie walczy i pewnie wolą wygrać Ligę Mistrzów niż przejmowac sie czy zajmą 2 czy 3 lub 4 miejsce, bo w lidze to i tak porażka dla takiej drużyny.
Jeśli zaś idzie o MU to mają za sobą ciężki i przegrany mecz na Stamford Bridge a co za tym idzie muszą sie pilnować do samego końca sezonu.U siebie z West Ham sobie raczej poradzą ale później wyjazd na Wigan i może być potknięcie Jak wiadomo ciężko jest ciągnąć dwie sroki za ogon i to z pewnościa jest "+" dla Barcy.
W wielu postach przeważa tekst typu ...jak Ronaldo zagra dobry mecz albo ...jak Messi pokaże na co go stać. Tego nigdy nie wiadomo bo obie drużyny mają takich piłkarzy których stać na wszystko na boisku a jak będzie to pokażą na Old Trafford.
Tak więc reasumując albo NO BET ewentualnie X - mniej więcej 3,30 ale to dla odważnych.

BARCA

Do góry
#2302892 - 30/04/2008 01:48 Re: LM Półfinał [Re: niedzwiedz1981]
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Sorry, ze tutaj, ale nigdy nie gralem tego rodzaju zakladu, a mnie zaintersowal (w Expekcie):

Gole x rzuty rożne

Linia 25.5 na dzisiejszy mecz - prosze o info za ile pkt jest bramka, a za ile corner. Pytam oczywiscie dlatego, bo w tym fenomenalnym buku oczywiscie info obok zakladu jest, ale nie dziala (sic!). Dziekuje.

Do góry
Strona 6 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Akhu, Sensei, igea23, VVega, akagi, poozon, Huberthg), 4415 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586445 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07