Strona 10 z 14 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#1991749 - 25/01/2008 17:02 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: Igor]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Igor

Jest wolność słowa i każdy ma prawo powiedzieć co myśli, ale każda wolność ma pewne granice.


Odnosi sie to rowniez do Twoich postow, w ktorych prowokujesz innych na potege.

Swoja droga to rozumiem Twoje rozgoryczenie ,bo Dimes uzyl w stosunku do Ciebie ,jakze Ci niemilego przymiotnika ...."polski".

Do góry
Bonus: Unibet
#1991750 - 25/01/2008 17:03 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: rivex]
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Polska Mentalnosc

Wiekszosc baranow wpisujacych sie w tym temacie mogłaby choc raz na jakis czas nie myslec tylko i wylacznie o sobie. Nie myslec, ze jest ponad to co sie stalo. A powolywanie sie na liczbe ofiar w kwestii slusznosci wprowadzania zaloby, to juz prawdziwy debilizm \:\) Żałobe się wprowadza żebyście poczuli kim jestescie, zastanowili sie troche nad wami i nawet jeśli ktoś sie tylko wqrwi, to i tak może mo tu wyjść jedynie na dobre, bo dostał zafundowany mu przez państwo nakaz do myślenia(czego zapewne dawno nie robił)

Do góry
#1991760 - 25/01/2008 17:13 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: PioKing]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Przed nami weekend, wiec macie tu cos

....na sobote :

Ogłoszenie tzw. żałoby narodowej nie obliguje kazdego do przedsiewziecia kilkudniowego umartwiania się i nie przewiduje kar za bycie w jak najlepszym humorze podczas jej trwania.

Tu chodzi o cos innego ,o poczucie pewnej wspólnoty, identyfikacji ,ot "stała sie tragedia, zgineło wielu naszych rodaków, uczcijmy to ciszą i powagą ,wszak jesteśmy Polakami


....i na niedziele :

Żałobe się wprowadza żebyście poczuli kim jestescie, zastanowili sie troche nad wami i nawet jeśli ktoś sie tylko wqrwi, to i tak może mo tu wyjść jedynie na dobre, bo dostał zafundowany mu przez państwo nakaz do myślenia(czego zapewne dawno nie robił)

Do góry
#1991803 - 25/01/2008 17:49 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: Wahi]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Originally Posted By: Wahi


W wypadku gornikow czy pielgrzymow oczywiscie zalobie bylem przeciwny...


Wahi a Górnik to myślisz kto zwykły luja ,też człowiek który codziennie schodzi na dół i nie wie czy wyjdzie...gdyby nie oni nie było by węgla ,soli jakże potrzebnych surowców ,palił byś sianem a solił suchymi kozami z nosa ? pewnie napiszesz że nie używasz węgla czy tesz soli ale inni używają.DLa mnie ta żałoba to tesz pomyłka.

Do góry
#1991835 - 25/01/2008 18:04 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: Amkwish]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Originally Posted By: amkwish

Ogłoszenie tzw. żałoby narodowej nie obliguje kazdego do przedsiewziecia kilkudniowego umartwiania się i nie przewiduje kar za bycie w jak najlepszym humorze podczas jej trwania.


Otoz obliguje, poniewaz sa odwolywane np. imprezy masowe.

Originally Posted By: amkwish

Tu chodzi o cos innego ,o poczucie pewnej wspólnoty, identyfikacji ,ot "stała sie tragedia, zgineło wielu naszych rodaków, uczcijmy to ciszą i powagą ,wszak jesteśmy Polakami


Bla, bla, bla... Codziennie wielu naszych rodakow ginie i nie zauwazylem zeby kogos to specjalnie obchodzilo. Normalna reakcja na taka tragedie jest chwila zadumy, zalu i wspolczucia i jestem pewien, ze kazdy z tego tematu cos takiego odczul, ale czego wy do cholery chcecie wiecej od normalnych ludzi? Jestes lekarzem, z tego co wiem, jestem przekonany, ze macie w swoim szpitalu permanentna zalobe?

Originally Posted By: amkwish
Żałobe się wprowadza żebyście poczuli kim jestescie, zastanowili sie troche nad wami i nawet jeśli ktoś sie tylko wqrwi, to i tak może mo tu wyjść jedynie na dobre, bo dostał zafundowany mu przez państwo nakaz do myślenia(czego zapewne dawno nie robił)


Dziekujemy. Tyle, ze 99% wolnego spoleczenstwa nie zyczy sobie zadnych "odgornych nakazow" i ma takowe w przyslowiowej dupie.

Do góry
#1991885 - 25/01/2008 18:23 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: Amkwish]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Originally Posted By: amkwish
Przed nami weekend, wiec macie tu cos

....na sobote :

Ogłoszenie tzw. żałoby narodowej nie obliguje kazdego do przedsiewziecia kilkudniowego umartwiania się i nie przewiduje kar za bycie w jak najlepszym humorze podczas jej trwania.

Tu chodzi o cos innego ,o poczucie pewnej wspólnoty, identyfikacji ,ot "stała sie tragedia, zgineło wielu naszych rodaków, uczcijmy to ciszą i powagą ,wszak jesteśmy Polakami


....i na niedziele :

Żałobe się wprowadza żebyście poczuli kim jestescie, zastanowili sie troche nad wami i nawet jeśli ktoś sie tylko wqrwi, to i tak może mo tu wyjść jedynie na dobre, bo dostał zafundowany mu przez państwo nakaz do myślenia(czego zapewne dawno nie robił)

Siedzisz sobie w tej Barcelonie i jesteś cwany bo Ciebie żałoba nie dotyczy. My tu w Polsce nie mamy ochoty umartwiać się.
Jedyne co powinno być wprowadzone to minuta ciszy i syreny mogą zawyć w większych miastach. Tyle wystarczy. Żadne szopki nie są potrzebne.

Do góry
#1991920 - 25/01/2008 18:33 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: dimes]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: dimes
Originally Posted By: polskignom
Originally Posted By: amkwish
W tej katastrofie zginął mój przyjaciel ,moze więc stad wynika mój "radykalizm" ,co do wprowadzenia owej żałoby.

Co by jednak nie mówić, prezydent ,o którym mam jak najgorsze zdanie ,podjął własciwą decyzje.


gowno nie wlasciwa. Zdobyl pare pkt. na wybory. Gdybys nikogo nie znal zdanie bys mial radykalnie inne.

A Malysz osiagnal wiecej podczas swojej kariery niz te wypierdki na pokladzie razem wziete.


Pierdolony debil! polskigłąb


wnosze o ostrzezenie dla tego Pana.

Do góry
#1991933 - 25/01/2008 18:36 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: polskignom]
arvid Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 916
Popieram... kurde na tym forum każda większa dyskusja kończy się wyzwiskami.... no jak ma być dobrze w tym kraju

Do góry
#1991943 - 25/01/2008 18:42 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: Igor]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

ciekawy temat, szkoda że w nim wcześniej nie uczestniczyłem a całości czytać po prostu mi się nie chce

myśle że jednak większość wypowiada sie w podobnym tonie.

odnosząc sie wiec tylko do tej strony: w pełni zgadzam się z Igorem i Wychowanym na nalewce

@Pioking: jakiś ty altruistyczny. i oczywiście pojawia się demagogia pisowska, czyli nasz kochany prezydent po prostu jest na tyle szczodry że jak nigdy dotąd w historii funduje nam ''nakaz do myślenia'' jak to ująłeś. ludzie jednak muszą zrozumieć że WOLNY WYBÓR JEST WAŻNIEJSZY NIŻ WSZELKIE ZAKAZY I NAKAZY!!!!
proszę wskazać mi demokratyczne państwa prawa w których z równym absurdem oglasza się żałobę narodową.
to typowa ZAGRYWKA POLITYCZNA - nie trzeba być tęgim umysłem by to wiedzieć.
poza tym głową muru nie przebijesz. czy naprawdę sądzisz że jak ludzie zagłębią się w refleksji to wyjdzie im to na dobre? na dobre tzn co? znasz jakąś receptę? że niby po refleksji bardziej przysłużą się społeczeństwu czy co? ludzie uczą się wartości w domu, rodzina - najważniejsza komórka społeczna. to tam uczysz się co jest dobre a co złe. wątpię by śmierć nieznajomych osób miała w jakikolwiek dobry sposób wpłynąć na człowieka.

Do góry
#1992131 - 25/01/2008 19:20 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: Igor]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Igor

Siedzisz sobie w tej Barcelonie i jesteś cwany bo Ciebie żałoba nie dotyczy. My tu w Polsce nie mamy ochoty umartwiać się.


I to jest kwintesencja Twojej glupoty.
Brak slow.

Do góry
#1992188 - 25/01/2008 19:38 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: Amkwish]
Linc Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2006
Postów: 10869
Skąd: Bydgoszcz
jacy ludzie taki narod

albo odwrotnie

jaki narod tacy ludzie

Do góry
#1992234 - 25/01/2008 19:52 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: Amkwish]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Igor

Siedzisz sobie w tej Barcelonie i jesteś cwany bo Ciebie żałoba nie dotyczy. My tu w Polsce nie mamy ochoty umartwiać się.


I to jest kwintesencja Twojej glupoty.
Brak slow.

Jak brak argumentów to i brak słów ;\)

Do góry
#1992357 - 25/01/2008 20:13 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: Igor]
[b]tv[/b] Offline
addict

Meldunek: 23/12/2007
Postów: 675
"Igor"-

pisanie do człowieka,którego przyjaciel zginął w tym

wypadku że"jest cwany bo jego żałoba nie dotyczy" jest dużym

nadużyciem...bo akurat jego dotyczy to w sposób szczególny


I nie uciekaj przypadkiem w wymiar Twych ewentualnych

utudnień żałobą narodową spowodowanych!!!

Do góry
#1992408 - 25/01/2008 20:19 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: Igor]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
Originally Posted By: Igor

Siedzisz sobie w tej Barcelonie i jesteś cwany bo Ciebie żałoba nie dotyczy. My tu w Polsce nie mamy ochoty umartwiać się.
Jedyne co powinno być wprowadzone to minuta ciszy i syreny mogą zawyć w większych miastach. Tyle wystarczy. Żadne szopki nie są potrzebne.


Z każdym postem potwierdzasz tylko jaki jesteś egoistyczny i pusty. Więc nie pogrążaj sie i odpuść pisanie na ten temat

Do góry
#1992418 - 25/01/2008 20:25 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: Koski]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Widzę, że ostro się tu "rżniecie".

A lecą reklamy podczas żałoby w TV bo nie mam telewizora i nie mogę sprawdzić? Ja proponuję następujące rozwiązanie: ZAKAZ EMITOWANIA REKLAM PODCZAS ZALOBY NARODOWEJ. Wtedy jak ręką odjął skończy się presja mediów na polityków i żałoba będzie ogłaszana tak jak kiedyś - w szczególnych przypadkach.

Do góry
#1992442 - 25/01/2008 20:34 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: z o ® r o]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
nie badz naiwny Zorro ;\)

Do góry
#1992451 - 25/01/2008 20:38 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: polskignom]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
No właśnie. Obawiam się, że niestety jestem.

Do góry
#1992477 - 25/01/2008 20:59 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: Koski]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5690
Originally Posted By: Koski
Originally Posted By: Igor

Siedzisz sobie w tej Barcelonie i jesteś cwany bo Ciebie żałoba nie dotyczy. My tu w Polsce nie mamy ochoty umartwiać się.
Jedyne co powinno być wprowadzone to minuta ciszy i syreny mogą zawyć w większych miastach. Tyle wystarczy. Żadne szopki nie są potrzebne.


Z każdym postem potwierdzasz tylko jaki jesteś egoistyczny i pusty. Więc nie pogrążaj sie i odpuść pisanie na ten temat

\:D \:D \:D

Nie znasz mnie prywatnie, więc nie powinieneś mnie oceniać.
Wprowadzanie żałoby z byle powodu jest dla mnie nazizmem, faszyzmem i innym totalitaryzmem. Tyle mogę powiedzieć w tym temacie.

Do góry
#1992482 - 25/01/2008 21:03 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: z o ® r o]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Originally Posted By: z o R r o
Widzę, że ostro się tu "rżniecie".

A lecą reklamy podczas żałoby w TV bo nie mam telewizora i nie mogę sprawdzić? Ja proponuję następujące rozwiązanie: ZAKAZ EMITOWANIA REKLAM PODCZAS ZALOBY NARODOWEJ. Wtedy jak ręką odjął skończy się presja mediów na polityków i żałoba będzie ogłaszana tak jak kiedyś - w szczególnych przypadkach.

Genialny pomysł! Szkoda, że nie przejdzie... \:\(

Do góry
#1992496 - 25/01/2008 21:13 Re: "Zaloba" narodowa po raz n-ty [Re: micha$]
joesakic Offline
enthusiast

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 222
Skąd: Osiek/Kraków
W ciągu ostatnich czterech lat ogłoszono tyle żałób narodowych, co w ciągu poprzednich dziewięćdziesięciu. Czy Polska przeżywa właśnie najbardziej dramatyczny okres w swoich dziejach czy też jesteśmy bardziej wrażliwi na krzywdę ludzką?

http://interia360.pl/moim-zdaniem/artykul/zakochani-w-zalobach-narodowych,6014

Do góry
Strona 10 z 14 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, akagi, VVega, Sony, ANZELMO, Józef Małolepszy, 11kera11), 3403 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592278 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42