Strona 11 z 20 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 19 20 >
Opcje tematu
#1870768 - 21/12/2007 00:43 Re: Masówka [Re: rapper20]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Kazdy ma swoj system najlepszy jaki uwaza dla siebie przeciez.Udowadnianie ktory system jest najlepszy w bukmacherce dla wszystkich nie ma sensu.

Do góry
Bonus: Unibet
#1870769 - 21/12/2007 00:44 Re: Masówka [Re: rapper20]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Opanuj się już, bo niedługo napiszesz dziesiąty bezsensowny post pod rząd. Za takie praktyki i obrażanie innych - jest ostrzeżenie.

Do góry
#1870773 - 21/12/2007 00:44 Re: Masówka [Re: rapper20]
premium Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 905
Zgadzam się z tobą rapper20 w 100%. Przykład pierwszy z brzegu mecz prokomu z zalgirisem w sobote do wzięcia -3,5 na zalgiris po kursie 2 w Pinnacle a w środe juz 1.9 ale linia -5. Zagranie w sobote miało sens był to lekki value a w środe gdy była to już linia -5 nie. Kluczem jest wyszukiwanie dobrych, zawyżonych kursów.

Do góry
#1870774 - 21/12/2007 00:45 Re: Masówka [Re: rapper20]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: rapper20
Premium: poprostu odowodniliem Ediemu ze jego system jest dobry tylko w wypadku grania na poziomie gimnazjum a wiec pilka nozna, statystyki i granie tego co buki chca wtedy sie zgadzam. Grajac tak osiagnie wiekszy zysk.



Twoja wypowiedź zasługuje na "złotą malinę" \:D \:D \:D

Bo ja do tej pory myślałem,że miernikiem klasyfikującym wartość

gracza jest skala zysku jaki z gry odnosi a nie to jakie ma do

tej gry podejście i co gra.

Są ludzie typujący przy pomocy rzutów kostką co wcale nie

umniejsza ich skuteczności wobec tych,którzy na analizy i

poszukiwanie valuebetów poświęcają 10 godzin dziennie...

Albowiem nie używana technologia a skuteczność w zysk się

przeobrażająca decyduje czy w wyniku swojej gry jeździ się

z plecakiem po buty do Anglii jak "rapper20" czy do Hiszpanii

na Costa del Sol poopalać się...

poświęcają wiele godzin

jego zysk-bez względu co i jak gra

Do góry
#1870776 - 21/12/2007 00:46 Re: Masówka [Re: edi8]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: edi8
Originally Posted By: rapper20
Premium: poprostu odowodniliem Ediemu ze jego system jest dobry tylko w wypadku grania na poziomie gimnazjum a wiec pilka nozna, statystyki i granie tego co buki chca wtedy sie zgadzam. Grajac tak osiagnie wiekszy zysk.



Twoja wypowiedź zasługuje na "złotą malinę" \:D \:D \:D

Bo ja do tej pory myślałem,że miernikiem klasyfikującym wartość

gracza jest skala zysku jaki z gry odnosi a nie to jakie ma do

tej gry podejście i co gra.

Są ludzie typujący przy pomocy rzutów kostką co wcale nie

umniejsza ich skuteczności wobec tych,którzy na analizy i

poszukiwanie valuebetów poświęcają 10 godzin dziennie...

Albowiem nie używana technologia a skuteczność w zysk się

przeobrażająca decyduje czy w wyniku swojej gry jeździ się

z plecakiem po buty do Anglii jak "rapper20" czy do Hiszpanii

na Costa del Sol poopalać się...


Do góry
#1870777 - 21/12/2007 00:46 Re: Masówka [Re: premium]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: premium
Zgadzam się z tobą rapper20 w 100%. Przykład pierwszy z brzegu mecz prokomu z zalgirisem w sobote do wzięcia -3,5 na zalgiris po kursie 2 w pinnacle a w środe juz 1.9 ale linia -5. Zagranie w sobote miało sens był to lekki value a w środe gdy była to już linia -5 nie. Kluczem jest wyszukiwanie dobrych, zawyżonych kursów.


Zgadza się, ale nie gra się zawsze cały czas płaską stawką. Aby zysk był najbardziej optymalny lepiej stawkę "dopasowywać" do danego kursu.

Do góry
#1870782 - 21/12/2007 00:49 Re: Masówka [Re: moonlight]
premium Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 905
Originally Posted By: moonlight
Originally Posted By: premium
Zgadzam się z tobą rapper20 w 100%. Przykład pierwszy z brzegu mecz prokomu z zalgirisem w sobote do wzięcia -3,5 na zalgiris po kursie 2 w pinnacle a w środe juz 1.9 ale linia -5. Zagranie w sobote miało sens był to lekki value a w środe gdy była to już linia -5 nie. Kluczem jest wyszukiwanie dobrych, zawyżonych kursów.


Zgadza się, ale nie gra się zawsze cały czas płaską stawką. Aby zysk był najbardziej optymalny lepiej stawkę "dopasowywać" do danego kursu.

Jeśli chodzi o stwkowanie to nie ma oczywistej na to recepty. Jednemu lepiej będzie szło dobierając stawke do zdarzenia innemu jak wszystko będzie grał płasko. Taka prawda

Do góry
#1870784 - 21/12/2007 00:49 Re: Masówka [Re: edi8]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
edi8 : odpowiedz na to co napisalem? Prawda w oczy kole, niewiesz co odpisac? tak myslalem.. Jak wyglada twoj zloty system dzieciaku zakladajac ze ja gram single a ty to samo systemem ? Ja gram singla po kursie 2.7 a ty go bierzesz potem po 1.8.. No ale ty niemasz pojecia i piszesz gluptoy. Ja lapie kursy i handicapy do tych singli ktore sa o kilkadziesiat procent odmienne o twoich.. Juz wogole nie zakladajac ze moje +20 jako singiel i szykiej reakcji moze wejsc a twoj ten sam "singiel" + 14 juz nie wejdzie, no ale co tam nie uwzglednaisz tego. A ty jak prostak piszesz ze bedziesz mial wiekszy zysk, co jest nie prawda.. Wlasnie w tej chwili udowodniles mi jak i ludzia znajacym sie na tym fachu jak niski poziom reprezentujesz..

premium : dokladnie widze ze ty rozumiesz o co tu chodzi, a roznice sa czasami jeszcze wieksze.. A gdy pojawia sie jakies spotkanie to nie znaczy ze oferta na inne dobre spotkania jest juz stworzona, ale Edi tego nie kuma jak i wielu innych rzeczy

Do góry
#1870793 - 21/12/2007 00:53 Re: Masówka [Re: premium]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: premium
Originally Posted By: moonlight
Originally Posted By: premium
Zgadzam się z tobą rapper20 w 100%. Przykład pierwszy z brzegu mecz prokomu z zalgirisem w sobote do wzięcia -3,5 na zalgiris po kursie 2 w pinnacle a w środe juz 1.9 ale linia -5. Zagranie w sobote miało sens był to lekki value a w środe gdy była to już linia -5 nie. Kluczem jest wyszukiwanie dobrych, zawyżonych kursów.


Zgadza się, ale nie gra się zawsze cały czas płaską stawką. Aby zysk był najbardziej optymalny lepiej stawkę "dopasowywać" do danego kursu.

Jeśli chodzi o stwkowanie to nie ma oczywistej na to recepty. Jednemu lepiej będzie szło dobierając stawke do zdarzenia innemu jak wszystko będzie grał płasko. Taka prawda


Chodziło mi o taką sytuację, że owszem gramy i szukamy "wartościowych" kursów, i chyba lepiej stawkę nieco dopasowywać do kursu, szczególnie jak się gra raz 1.4 , raz 2.75 a raz 6.50. Płaska stawka w przypadku gry różnych kursów wydaje mi się nie do końca korzystna.

Do góry
#1870800 - 21/12/2007 00:56 Re: Masówka [Re: TEKSANSKI]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: TEKSANSKI
Kazdy ma swoj system najlepszy jaki uwaza dla siebie przeciez.Udowadnianie ktory system jest najlepszy w bukmacherce dla wszystkich nie ma sensu.


Czy i Ty masz problemy pomimo 28 lat przeżytych i 10-letniego

stażu w bukmacherce i zarobionych już w tym czasie 20 tys.zł ze

zrozumieniem tego,że jedynym obiektywnym kryterium w bukmacherce

jest zysk?

Jeżeli mając taką samą kasę na zakłady ktoś wybiera metodę

grania dającą mu dużo mniejszą wygraną to jest dla mnie głupcem..

Zaraz po dobrych=wchodzących typach najistotniejszym jest

posiadanie umiejętności zarządzania swoim budżetem!


Chyba ,że grę traktuje się jako zabawę i sposób trwonienia

pieniędzy-wtedy zarządzenie budżetem może jedynie przeszkadzać..

Do góry
#1870802 - 21/12/2007 00:56 Re: Masówka [Re: moonlight]
premium Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 905
moonlight zgadzam się z tym co napisałeś, ja zwyklę gram kursy około dwóch płaską stawka ale gdy juz gram wyższe kursy 3,4 lub wyższe to zmniejszam stawke ale to każdego indiwidualna sprawa

Do góry
#1870807 - 21/12/2007 00:59 Re: Masówka [Re: premium]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: premium
moonlight zgadzam się z tym co napisałeś, ja zwyklę gram kursy około dwóch płaską stawka ale gdy juz gram wyższe kursy 3,4 lub wyższe to zmniejszam stawke ale to każdego indiwidualna sprawa

Dokładnie. Tłumaczyłem to rapperowi, on tylko nieco zniżał stawkę jak grał kurs 4-6 a wszystko z góry do dołu grałby płaską stawką.

A uważam że miedzy np. 1.4 a 2.1 jest dość spora różnica i można to zagrać nieco inaczej.

Do góry
#1870811 - 21/12/2007 01:02 Re: Masówka [Re: rapper20]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Informacja jest w tej chwili najcenniejsza rzecza w tych czasach i takze w bukmacherce.. I dlatego warto grac single na to co mamy dobre info i jest wartosciowe bo wtedy zawsze wyjdziemy na plus.. Mowia o tym proste zasady matematyki, jak gramy zdarzenie dwudrogowe a za jedno placa ci wiecej niz za drugie q szanse sa zle oszacowane to na dluzsza mete zawsze zarobisz. Prosty rzut moneta, Rapper placi w przypadku orla 2 zł, a edi placi za reszke 2.5. Rzucilismy 5 razy edi sie podnieca ze 5 razy padl orzel daje mu 10 zl, rzucamy 1000 razy i edi placze. ze Spojrzmy na to tak graja sobie 2 druzyny, X zajmuje 1 miejsce w grupie Y zajmuje 3cie.. Po obecnej formie tych druzyn w ligach jak i pucharach oraz roznica klas danych krajow bukmacher wystawia kursy 1.85 na +- 6.. czyli z tym handicapem szanse obydwu drozyn po odjeciu marzy ocenia na rowno i przyjmijmy ze taki handicap maja tez wystawione inne buki i jest on wystawiony prawidlowo. Teraz nagle okazuje sie ze na treningu kontuzji doznalo 2 zawodnikow druzyny X a jeden nie zagra przez sprawy osobiste.. Sa to podstawowi zawodnicy.. Teraz myslacy czlowiek od razu bierze te 1.85 +8.5 bo jezeli specowie wczesniej ocenili handi prawidlowo i prawd. wejscia tego typu to jest to teraz spore value, co sie sprawdza bo potem zwykle taki handicap leci na np +1 lub wogole sie wyrownuje jezeli sa spore naklady i wazni zawodnicy.. Wiadomo natomiast ze zeby zlapac te +8.5 trzeba reagowac bardzo szykbo i miec dobra " informacje ". Inny przyklad druzyna za X placa 1.6 za Y 2.7, niby jest roznica pomiedzy zespolami.. Ale Y gra w domu a w Xie znowu nie wystapi 3 waznych zawodnikow, madry lapie szybko Y bo jak sie zna dobrze w temacie to moze oszacowac ze teraz szanse to 50/50 wiec jak tu mu laca 2.7 to czemu tego nie grac jak to ogromna wartosc. Niestety nijak ma sie to do systemu ediego. Ktory potem tworzac swoje kupony juz wialby to samo zdarzenie po kursie 1.8 i po spadkach kursow.

Do góry
#1870815 - 21/12/2007 01:05 Re: Masówka [Re: rapper20]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
oraz handicapow.

ps. szkoda ze na tym forum niema mozliwosci edycji postow, no ale coz.

Do góry
#1870818 - 21/12/2007 01:07 Re: Masówka [Re: edi8]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Originally Posted By: edi8
Originally Posted By: TEKSANSKI
Kazdy ma swoj system najlepszy jaki uwaza dla siebie przeciez.Udowadnianie ktory system jest najlepszy w bukmacherce dla wszystkich nie ma sensu.


Czy i Ty masz problemy pomimo 28 lat przeżytych i 10-letniego

stażu w bukmacherce i zarobionych już w tym czasie 20 tys.zł ze

zrozumieniem tego,że jedynym obiektywnym kryterium w bukmacherce

jest zysk?

Jeżeli mając taką samą kasę na zakłady ktoś wybiera metodę

grania dającą mu dużo mniejszą wygraną to jest dla mnie głupcem..

Zaraz po dobrych=wchodzących typach najistotniejszym jest

posiadanie umiejętności zarządzania swoim budżetem!


Chyba ,że grę traktuje się jako zabawę i sposób trwonienia

pieniędzy-wtedy zarządzenie budżetem może jedynie przeszkadzać..


Moj post byl popierajacym Ciebie przeciez ech...:/
Chodzilo mi ze jak ktos uwaza ze jego system jest najlepszy to niech sobie tak gra i nic nikomu do tego przeciez.
Jesli jedna osoba ma dziennie 10h czasu aby analizowac kursy,mecze a druga 30 minut to raczej dla obu nie sprawdzi sie ten sam system gry.
Mnie wiecej czasu zabiera zlozenie kuponu z 5 meczow niz z jednego.
Takze gralem kiedys kupony skladajace sie z kilku 3-7 meczow obecnie doszedlem do wniosku ze najbardziej oplaca mi sie grac 1 a maxymalnie 2 mecze na kuponie bo wtedy najwiecej zarabiam bo latwiej mi trafnie dobrac mniejsza liczbe zdarzen niz wieksza bo wiele czasu nie mam.

Moj post nie byl atakujacy Ciebie.Nie wiem czemu taki "ciety" na mnie jestes.Myslalem ze juz jest wszystko ok.
Pozdrawiam.

Do góry
#1870819 - 21/12/2007 01:08 Re: Masówka [Re: rapper20]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
I co jest wsumie tutaj najwazniejsze to to ze Edi wogole nie uwzglednia tego w swoim systemie pokazal ze jego systemem osiagnie wiekszy zysk. Ale zaklada ze bedzie gral po takich samych kursach i z takimi samymi handicapami jak ja co jest kompletnie nie mozliwe.. Raz ze ja grajac swoje single zlapie kursy o kilkadziesiat procen wyzsze niz on, dwa tak jak pisalem ze mi wejdzie handi +8.5 nie znaczy ze jemu wejdzie +4 ktore postawi potem do systemu juz po spadku. I wylicza mi jakies glupoty ktore poprostu nijak maja sie do rzeczywistosci.. Teraz niewie biedak co odpisac i milczy.

Do góry
#1870823 - 21/12/2007 01:10 Re: Masówka [Re: edi8]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
"rapper20"-

w przeciwieństwie do Ciebie ja potrafię to samo zdarzenie,które

Ty grasz singlowo z kursem np. 2.7 ulokować w systemie

ZNACZNIE podnoszącym mi zysk na nim niż Ty go osiągasz

swoim zagraniem.

To samo co opisałem przykładem gry na 7z9 masz podane na

kilkadziesiąt różnych okazji i ilości zdarzeń w moim topicu

"Analiza porównawcza systemów"-ale zawsze z efektywnością gry,

czyli zyskiem netto przebijającym single.

Tylko głupiec trwoni swoje pieniądze zarabiając np. 8.8j. tam

gdzie można przy identycznej inwestycji zarobić 17.8j.

Do góry
#1870843 - 21/12/2007 01:21 Re: Masówka [Re: edi8]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Zróbcie Sobie typowy bukmacherski pojedynek np. przez miesiąc i wtedy wyjdzie Wam,który subiektywnie "zjadł wszystkie rozumy".....ps. Panowie Moderatorzy : NIE SPAĆ ;\)

Do góry
#1870846 - 21/12/2007 01:21 Re: Masówka [Re: edi8]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
TEKSAŃSKI-

mój wpis nie był wcale atakiem na Ciebie-

(Ty bardzo wrażliwy jesteś...)a głosem polemicznym wobec tego

co napisałeś,że każdy ma swój najlepszy system itd. bo to nie

system ma decydować tylko zysk jaki ma użycie danego

systemu/metody gry przynieść.

Do jednej sytuacji najlepszy na dany moment jest taki system ale

za moment jest inna sytuacja i trzeba już użyć innej metody.

Więc nie sensu przywiązywanie wagi do systemu grania a kierowanie

się jedynym obiektywnym kryterium:zyskiem.

Przykład jaki dziś tu podałem dobitnie wyjaśnia,że mając te same

pieniądze,typy i tę samą skuteczność gry możemy mieć bardzo różne

zyski i dlatego należy tym się kierować aby wybrany do danego

zagrania model gry przyniósł najlepsze efekty.

Do góry
#1870851 - 21/12/2007 01:25 Re: Masówka [Re: moonlight]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: moonlight
Originally Posted By: moonlight
Originally Posted By: rapper20
Wedlug mnie najlepiej grac wiec plaska stawka bo osiagnie sie wtedy najwiekszy zysk


NIEPRAWDA. Przeczytaj sobie kryterium Kelly'ego. Stawka uzależniona od oszacowanego prawdopodobieństwa i kursu. Przy właściwym stawkowaniu różnych kursów "value" wyjdzie Ci zysk najbardziej optymalny niż cały czas granie płaską stawką lub lekkie jej obniżenie przy kursach 4-6 tak jak napisałeś.


Oczywiście zakładamy, ze gramy tylko single.

A co do przykładu przedstawionego przez edi, należałoby wziąść pod uwagę możliwość trafienia 6/9 , 8/9 , 9/9 , przeliczyć różne warianty, tak aby suma sumarum wyszło 7/9. Wówczas porównać wyniki.

O dziwo okazuje się, że takie przeliczenie daje dużo większy zysk niż wyliczył to edi (aczkolwiek ujął to w swoich przemyśleniach). Tzn zmieniam założenie ze "skuteczności 7/9" na "średnią skuteczność 7/9". Czyli nie zawsze ale średnio będę trafiał 7 (bardziej życiowe).

Przy użyciu excelowskiego generatora liczb pseudolosowych wyszło, że średnio zysk będzie oscylował w granicach 33j. Być może jest gdzieś jakiś błąd. Jeżeli tak to wynika prawdopodobnie ze słabego zrozumienia systemów. Jakoś nigdy się tym nie interesowałem.

Do góry
Strona 11 z 20 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 19 20 >




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Emilio, pacyfista), 3673 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584475 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07