Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#1870164 - 20/12/2007 10:52 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: djkomos]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
"odpoczywajacy Howard, Yobo, Neville, Yakubu, Arteta oraz Cahill"

wiesz co to oznacza ? \:\)

najwieksze dziala Evertonu sa oszczedzane na mecz ligowy, od tyle - tutaj pole do popisu bedzie dla wracajacego po kontuzji Pieenara, Andrew Johnsona i innych \:\)

i po co robic bezsensowny quote i nic konkretnego w nim nie zawrzec ? \:\)

ps : analizujac mecze, zawsze zerkam na statystyki, wiec o tym, ze pierwsze miejsce maja pewne, tez mi wiadomo(o meczu ligowym nie wspominajac) \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1870248 - 20/12/2007 17:29 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: bitnap]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Kilka słów o wczorajszym dniu:

Ostrzegałem ( choć nie grałem ) wczoraj przed Paniosem i jak sie okazało słusznie.....prowadząc 2:0 nawet wybijając piłke w trybuny powinni dowieść wynik kożystny do końca. Jak sie skończyło wiemy.........Oglądałem tez mecz Galaty i jak widziałem Turcy absolutnie nie kwapili sie do ataków ( robili barziej wrażenie jakby X ich w zupełności zadowalał ) Chyba doskonale wiedzieli ze i tak awansują...a kupony poszły wielu graczy do kosza.....Acha i jeszcze jedno bo chyba część osób jakoś dziwnie popatrzyła na tabele: Do dalszych rozgrywek i tak awansowała GALATA ( wyprzedziła Panios lepszym stosunkiem bramkowym ). ten dzień potwierdził ze Puchar UEFA to grac nalezy tylko na nieszpodzianki....słabe druzyny, mniejszy prestiż i mniejsza kasa...słowem raj dla buków; ) Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia dzisiaj.

Do góry
#1870291 - 20/12/2007 18:38 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: bitnap]
muine bheag Offline
journeyman

Meldunek: 12/12/2007
Postów: 62
Originally Posted By: bitnap
"odpoczywajacy Howard, Yobo, Neville, Yakubu, Arteta oraz Cahill"

wiesz co to oznacza ? \:\)

najwieksze dziala Evertonu sa oszczedzane na mecz ligowy, od tyle - tutaj pole do popisu bedzie dla wracajacego po kontuzji Pieenara, Andrew Johnsona i innych \:\)

i po co robic bezsensowny quote i nic konkretnego w nim nie zawrzec ? \:\)

ps : analizujac mecze, zawsze zerkam na statystyki, wiec o tym, ze pierwsze miejsce maja pewne, tez mi wiadomo(o meczu ligowym nie wspominajac) \:\)
ogolnie takie posty zakrawaja na kpine,zero wyczucia,zero analizy,rzucanie suchych typow przez "weterana" hahaha,zalosne

Do góry
#1870326 - 20/12/2007 19:18 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: muine bheag]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
zalosny to jest Twoj post

Do góry
#1870331 - 20/12/2007 19:22 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: muine bheag]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Na dzisiaj polece jeden meczyk. A mianowice pojedynek Atletico Madryt - Panathinaikos Już wczoraj trener rojoblancos podal wyjściowy skład :

Abbiati; Perea, Zé Castro, Eller, Antonio López; Raúl García, Cléber Santana, Luis García, Maxi; Forlán y Kun Agüero.

Stawką tego pojedynku jest zajęcie pierwszego miejsca w grupie i teoretycznie słabszego rywala w grupie o czym dokładnie mowi trener Aletico M. W składzie gości pojawi się w wyjściowym składzie najlepszy bramkarz ligi Greckiej - Arkadiusz Malarz, ile tak naprawdę jest wart moze pokazać dzisiaj. Jednak do klasy Boruca jeszcze mu daaaaaaaaleko, i wydaje mi się że tacy zawodnicy jak Forlan czy Aguero (który w tuym tygodniu odbieral nagrode dla najlepszego zawodnika MŚ-U21) pokonają naszego krajana.
Warto także dodać, że Panata jak udawała się do Hiszpani na mecz to zawsze przegrywała. Tak samo Olymipakos w rozgywkach grupowych jedyny mecz jaki przegrał to była potyczka w Madrycie ale z Realem.
Gospodarze w tym sezonie nie mają problemów z wygrywaniem u siebie. Na 3 mecze wygrali wszystkie 3 niue tracąc bramki.

Mój typ:
1 kurs 1.62 betdirect 6/10
1(-1) kurs 2.55 betsson 2/10

Do góry
#1870364 - 20/12/2007 20:03 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: drfocus]
arczik0 Offline
stranger

Meldunek: 26/11/2007
Postów: 4
HSV Hamburg - Fc Basel
Bwin: mój typ 1 (0:1)
kurs 2,40

Pojedynek szwajcarsko-niemiecki mieliśmy już wczoraj i skończył się pogromem tych pierwszych (Zurich-Bayer 0:5). Dlaczego dzisiaj miałoby być inaczej? Wczoraj też nie było wiadomo czy Bayern i Bayer zagrają na maksa, a jednak tak było, bo niemieckim drużynom zależy na pierwszym miejscu w grupie, co pozwala uniknąć w następnej rundzie "odpadów" z ligi mistrzów. Z tego co wyczytałem na stronie HSV, tylko Sorin na pewno nie zagra, a w Basel ma nie być kilku ważnych graczy. HSV wystarcza remis do pierwszego miejsca, więc powinni zagrać na luzie i spokojnie ograć Basel.

Aberdeen - FC Kopenhaga
Bwin: mój typ 1
kurs: 2,55

To dla bardziej odważnych. Szkoci muszą wygrać, a u siebie są w stanie ten cel zrealizować, choćby strzelając gola w ostatniej minucie jak to było niedawno w lidze mistrzów :-)Aberdeen u siebie gra nieźle i nie ma nic do stacenia. Albo uda im się wygrać, albo przegrają wysoko, ale na pewno będą walczyć.

Do góry
#1870424 - 20/12/2007 21:39 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: arczik0]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Moje przewidywania na mecze dzisiejszego wieczoru, ciekawy meczyk zapowiada się w Madrycie gdzie Atletico podejmuje Panathinaikos transmisja live Polsat Sport 20:40
1 Atletico -Panathinaikos Typ 1
2 AEK - Villareal typ X lub 2
3 Aberdeen - Kopenhaga 1 lub 2 własciwie kazdy wynik jest możliwy jednak bardziej przychyliłbym się do tezy iż Szkoci wykorzystają własny teren chociaz Kopenhaga może sprawić niespodziankę

Do góry
#1870429 - 20/12/2007 21:47 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: Piotruś Pan]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Originally Posted By: Piotruś Pan
Moje przewidywania na mecze dzisiejszego wieczoru, ciekawy meczyk zapowiada się w Madrycie gdzie Atletico podejmuje Panathinaikos transmisja live Polsat Sport 20:40
1 Atletico -Panathinaikos Typ 1
2 AEK - Villareal typ X lub 2
3 Aberdeen - Kopenhaga 1 lub 2 własciwie kazdy wynik jest możliwy jednak bardziej przychyliłbym się do tezy iż Szkoci wykorzystają własny teren chociaz Kopenhaga może sprawić niespodziankę


Tez wydaje mi sie ze ambitni Szkoci powalcza !
Zaden jednak wynik w tym meczu spora niespodzianka nie bedzie raczej.
Ja wiecej szans daje gospodarza i dziwi mnie ze buki inaczej oceniaja szanse.No ale jest szansa to wykorzystac:)

Do góry
#1870857 - 21/12/2007 01:26 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: TEKSANSKI]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Witam

1 Ja dziś czujaz troche przez skóre i troche intuicyjnie wskazałbym że NORYMBERGA nie wygra tego meczu...

Oglądałem dwa mecze Larisy i wcale bym nie powiedział ze są chłopcami do bicia, zresztą zauważcie ze zadnego meczu nie przegrali zdecydowanie...

Wczorajszy dzień wskazał ze nie wszyscy z tych którzy muszą wygrać wygrają. Mam nadzieje ze Larisa godnie pożegna się z tych pucharem..oby tak samo jak wczoraj ALBORG: )

Typ: Larisa kurs 5.4 oraz 1x kurs 2.3

Pozdrawiam

Do góry
#1870918 - 21/12/2007 01:56 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: ___On]
Radzio Offline
newbie

Meldunek: 14/12/2007
Postów: 40
Skąd: Olsztyn
Dzień Dobry
Panowie co sądzicie o meczu Aberdeen - Kopenhaga.Jestem przekonany,ze nie padnie tu remis. Tylko nie mam pojęcia,kto ma większe szanse na wygranie tego spotkania ?

Do góry
#1870947 - 21/12/2007 02:05 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: Radzio]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Ja postawilem na ambitnych Szkotow Kopenchaga to zadna wielka druzyna nie jest przeciez.

Do góry
#1870954 - 21/12/2007 02:06 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: ___On]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: ___On
Witam

1 Ja dziś czujaz troche przez skóre i troche intuicyjnie wskazałbym że NORYMBERGA nie wygra tego meczu...

Oglądałem dwa mecze Larisy i wcale bym nie powiedział ze są chłopcami do bicia, zresztą zauważcie ze zadnego meczu nie przegrali zdecydowanie...

Wczorajszy dzień wskazał ze nie wszyscy z tych którzy muszą wygrać wygrają. Mam nadzieje ze Larisa godnie pożegna się z tych pucharem..oby tak samo jak wczoraj ALBORG: )

Typ: Larisa kurs 5.4 oraz 1x kurs 2.3

Pozdrawiam


W tym meczu wszystko moze się zdarzyć, ale Niemców po tym kursie nie opłaca się brać

Do góry
#1870995 - 21/12/2007 02:16 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: TEKSANSKI]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
o Atletico napisal juz drfocus(przychylam sie jak najbardziej do typu), o HSV tez ktos wspomnial, ja natomiast ciagle mysle o pojedynku szkocko-dunskim ...

Wydaje mi sie, ze mimo wszystko gore w tym meczu wezmie dowsiadczenie, a to niewatpliwie jest po stronie FC Kopenhagi, ktora potyczkowala sie juz w LM z takimi zespolami jak Manchester czy Celtic a w biezacej edycji Befica Lizbona(do tego nalezy dodac wygrany dwumecz z Beitarem oraz Lens w 1r. p.Uefa).Aberdeen niestety takiego doswiadczenia nie posiada - de facto jest to europejski kopciuszek niemal czystej krwi [PZP 82/83, SP Europy 83/84 pod wodza Fergusona], w lidze jak co roku bez rewelacji, a ostatnia wyjazdowa porazka 3-0 z Motherwell potwierdza fakt, ze tuzom takim jak Celtic czy Rangersi, naprawde ciezko jest dotrzymac kroku w tabeli.

W druzynie gospodarzy zabraknie Mackie, McNamary, de Visschera(niepewny wystep Younga), natomiast awizowany jest powrot Smitha.

FC Kopenhaga posiada zawodnikow pokroju: Gronkjeara, Allbacka, Sionko, Christiansena czy Jensena, ktorzy grali w Bundeslidze, Premiership czy Eredivisie, nie zapominajac o lidze czeskiej czy szkockiej, co powinno dzis zaprocentowac zdecydowanie na korzysc dunskiego klubu \:\)

prawdopodobne sklady:

Langfield, Hart, Diamond, Severin, Foster, Young, Nicholson, Touzani, Clark, Maguire, Miller

Christiansen, Kvist, Antonsson, Gravgaard,Jensen, Sionko, Nørregaard, Würtz, Hutchinson, Allbäck, Nordstrand


Sytuacja jest bardzo prosta, Szkoci musza wygrac, zeby wyjsc, Dunczykom remis daje pewny awans.

Nalezy tez pamietac o tym, ze na Pittodrie Stadium za 3 dni przyjezdzaja Rangersi i z pewnoscia dla Aberdeen bedzie to rownie wazne, a moze nawet wazniejsze spotkanie.


FC Kopenhaga dnb @1.73 2/10
FC Kopenhaga X2 @1.44 7/10


ponadto,procz Atletico i HSV, wygrac powinna druzyna Mintala a takze Fiora(mysle tu o jakims 2,3-0), ktora tym samym powinna rozwiac nadzieje Czechow na awans

Do góry
#1871364 - 21/12/2007 03:56 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: bitnap]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

heja bitnap - skąd Ty w ogóle tę ksywę wziąłeś? kojarzy mi się z Geremim Njitapem \:D pewnie nawet podobni do siebie jesteście


ale to dobrze - Geremi gra dla Newcastle \:p

no ale do rzeczy, wtrącę swoje trzy grosze, bo mecze już za godzinę a ja zdaje się że powoli odzyskuje wszystkie funkcje życiowe po wczorajszej imprezie \:D

AZ - EVERTON

tutaj moim zdaniem na siłę szukacie niespodzianki. o tym że Holendrzy nie są już tym samym zespołem pisałem wcześniej. natomiast nie lekceważyłbym ich aż tak bardzo. grają u siebie i są umotywowani by wygrać. Anglicy nie będą forsować gry, w systemie przegrywający odpada grałbym śmiało Wyspiarzy ale dzis to gospodarzom daję więcej szans. Everton ma ważny mecz na Old Trafford /gdzie moim zdaniem ma szanse na korzystny rezultat - typuję 1:1 ale o tym w innym dziale potem/
spodziewam się że goście wyjdą naprawdę głębokimi rezerwami a AZ ma w swoim składzie kilku indywidualistów. piszecie że nie mają kim straszyć. Dembele . wystarczy. sadzę ze dziś strzeli bramkę. dlatego wydaje mi się że AZ nie przegra. 1x czyli dla mnie mecz nie do gry, a na Everton nie zagram

ABERDEEN - KOPENHAGA

ciężko mi coś nowego dodać. podpisuję się pod słowami Bitnapa. tak się składa że dzięki ostatnim wakacjom poznalem futbol duński dużo lepiej. Kopenhaga to zespół o klasę wyżej niż Szkoci. myślę że nie przegrają a to ich zadowala

ATLETICO - PAO

tu już mądrze ktoś opisał ten pojedynek. to właśnie ta para mnie najbardziej interesowała do gry z dzisiejszych spotkań i Atletico mam w dubelku z wczorajszym Bayernem. mam nadzieje że jedna, dwie szybkie akcje gospodarzy ustawią mecz. Atletico jest lepsze i ma szersze i bardziej wartościowe nazwiska zmienników. pojedynki ''południowej Europy'' często są zacięte, ale ja uważam po prostu że Grecy nie potrafią grać z Hiszpanami i niejednokrotnie już sie o tym przekonywałem. poza tym PAO naprawde gra słabo jak na klub tego formatu i bardziej im w głowie chyba siedzi myśl jak tu dogonić AEK i Oly.
Atletico nie powinno przejść obojętnie obok tego meczu

o pozostałych spotkaniach mam mieszane uczucia. wydaje mi się że Norymberga powinna wygrac ale kurs mnie nie satysfakcjonuje. kto jak kto ale Niemcy to najbardziej solidny naród i rzadko kiedy można im wygarnąć że odpuszczają mecz w europejksich pucharach. z tego też powodu HSV powinien ograć u siebie Bazylee :]

cu

Do góry
#1871495 - 21/12/2007 04:34 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: mura]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Niegram dziś za jakieś większe pieniązki ale oprócz wspomnianego meczu Larisy zagrałem jeszcze to co proponoał kolega bitnap:

1 Kopenhaga kurs 2.5 lub X2

Z całym szacukiem dla Szkotów ale oni prezentuja poziom taki sam jak nasze ligowe druzyny i do tego do tej pory zdobyli 1 bramke......Typ bardziej na przeczucie....

2 Długo zastanawiałem sie nad meczem Alkmaru. Ile mozna by wyliczac ile wałków zrobiła ta druzyna w swej macierzystej lidze i w pucharze UEFA w tym i w zeszłych sezonach?

Kurs Na Everton poprostu jest przewartosciowany...Pozatym jezeli zakładam ze Norymbergha nie wygra swego meczu to mecz Alkmaru z Evertonem jest poprostu o nic: )

Typ Everton x2 kurs 2.1 lub goła dwójka po kursie: 4:20

Pozdrawiam zyzcac wygranych: ) ___On

Do góry
#1871541 - 21/12/2007 04:40 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: ___On]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
Larisa w lidze bedzie grała w niedziele mecz z Olympiakosem na własnym boisku. Nurnberga gra dzisiaj ostatni mecz w tym roku. Charisteas jest ostatnio w wybornej formie i mysle, ze w swoim rodzinnym kraju zapewni awans Niemcom, strzelając bramke, albo i dwie

Do góry
#1872504 - 21/12/2007 07:23 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: Koski]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Na zakonczenie roku piłkarskiego 2007 roku miła niespodzianka Aberdeen wygrywa wysoko, Atletico też szczęsliwie z ost akcji i Villareal 1:2 w Atenach poprawiłem sobie humor po wczorajszym dniu i statystykę w końcówce roku, jest niezle przed nami swięta pozdrawiam i życzę forumowiczom udanych, pogodnych i rodzinnych swiat Bożego Narodzenia, wystrzałowego sylwestra i udanego roku 2008r w kazdym aspekcie życia nie tylko w grze, do zobaczenia w 2008r na Pucharze Narodów Afryki bo to mój ostatni post w tym roku kalendarzowym PA PA PA

Do góry
#1872616 - 21/12/2007 08:08 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: Piotruś Pan]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Mnie udalo sie trafic na jednym kuponie Aberdeen + Catanie za AKO 14,50 \:\)

Do góry
#1874008 - 22/12/2007 03:23 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: TEKSANSKI]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
ogólnie bardzo mnie ucieszyło dzisiejsze losowanie bo już teraz wiem że bardoz będę się starał wszystko ułożyć tak by wybrać się na jakiś wypadzik dwudniowy do Pragi

oczywiscie gdzieś pomiędzy błąkaniem się miedzy uliczkami a wieczorną bibą możnyby było obejrzeć meczyk Slavia - Tottenham :]

a może jakiś mini-zlocik u knedli podczas tego meczu? :>

Do góry
#2057575 - 13/02/2008 23:52 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 5 kolejka (19-20 grudnia) [Re: mura]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
[url=http://s24.pl/rusza_puchar_uefa-s40854.html - Rusza Puchar UEFA]Rusza Puchar UEFA - zapowiedzi meczów z 13 lutego[/url]

Do góry
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, VVega, 11kera11, Ojro, igea23, akagi, latajaca_holenderka, Skorpion BB, alfa, kokorocco, Lukasz111), 3177 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584123 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07