Strona 17 z 22 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 21 22 >
Opcje tematu
#2071376 - 17/02/2008 23:39 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: internista]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
było by dobrze gdyby weszło.

ale
musze się zgodzić z rafterem bo ma cholerną rację co do akurat tej teorii. święta prawda. zresztą to nie ma znaczenia czy wejdzie czy nie wejdzie, z teoretycznego punktu widzenia ( dla eski wiadomo jaka możliwość jest lepsza) ponieważ zależność stawkowania jest niezrozumiała i po prostu wręcz śmieszna.

To tak jakbyś zaczął jeździć bmw ( poprzednie stawkowanie ) przerzucił się na rower ( stawki po pare złotych ) a nastepnie znów zapragną wsiąść do tego czym może i jeździłeś i teraz albo przejedziesz się i będziesz mógł wsiąść ponownie, lub też zostanie Ci na jedną taką jazdę wnosząc po stanie konta, lub znów wrócisz na stary rower...
przy stawkowaniu takim jakie prowadzisz kupy się nic nie trzyma, chybił trafił - prosty sposób...

Do góry
Bonus: Unibet
#2071630 - 18/02/2008 00:15 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: Szczypior]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
...jeszcze slowo moze jednak kilka.CHce tutaj cos uzmyslowic.Wszyscy mnie znaja wiedza jak gralem i po czesci wiedza jak gram dalej.Nawiazuje tutaj do mojego ostatniego tematu ktory doszedl do tego samego punktu co eska,czyli wlasciwie gra za wszystko.Wtedy Eska i wielu mecenasow mialo duzo do powiedzenia.Okazuje sie ze eska nie wyciagnal wnioskow z mojej gry to bardzo zle.Otoz gdyby to zrobil wczoraj mial by niezla fete i swieto.Jak idzie sie do celu to Eska za nic nie wolno sie cofac jak to zrobiles wczoraj.Czasami moze i takie uniki daja efekt ale to tylko kwestia szczescia.W tym momencie powiem to samo co ty mi mowiles i z czego ja zawsze zdawalem sobie sprawe -w tym momencie grasz hazardowa rozgrywke.I powiem ci jedno bo ja z hazardem jestem ta sama krwia polaczony wg mojej opini rozumujac czysto hazardowo przegrasz bo zlota seria byla wczoraj.Wypadasz z toru Eska ,myslec ze jest sie dobrym a byc nim to dwie rozne sprawy.Tylko obsesja gwarantuje bycie zawodnikiem pierwszej ligi,to tylko moje uwagi traktuj je na luzaku szczegolnie ze grasz no real.

REKOMENDACJA RAFTERA SIENA-TORINO - RYNEK WSKAZUJE NA SIENE KUPOWAC.

To tyle
:Zawsze jest jakis plan dajacy efekt,tylko nie zawsze ludzie sie go trzymaja i wtedy zaczynaja sie klopoty:

Do góry
#2071841 - 18/02/2008 00:49 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: RAFTER]
ice18 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2006
Postów: 19577
Skąd: Marki
siena torino 0-0 \:\) dzieki eska \:\) ;]

Do góry
#2071885 - 18/02/2008 01:00 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: ice18]
internista Offline
newbie

Meldunek: 05/01/2007
Postów: 27
remisik
i co RAFTER teoria na smietnik? eska gra eska decyduje co i za ile grac, a ze stawkowanie z ksiezyca to juz inna sprawa (sam zreszta uwazam je za dziwaczne) no ale cuz sa wyniki wiec nalezy sie szacunek

Do góry
#2071903 - 18/02/2008 01:09 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: ice18]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
i remiks \:\)
brawo eska.

Nie chce Ci śmiecić w temacie, ale - rafter bo to już nie jest śmieszne, tylko tragikomicznie, wytłumacz mi prosze, czlowiekowi który jest 'laikiem' :] czy gdyby eska walną wczoraj za 5k remiks boavisty to by nie był hazard a dziś już jest śmiechu warte. jak grasz za pińset i nagle grasz za pięć k to jest to właśnie hazard i ten właśnie najgorszy. ( eska bez urazy bo to tylko bazuje sobie )

wróć do podawania typów to może zarobimy

Do góry
#2071934 - 18/02/2008 01:23 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: Szczypior]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Panowie...

Mowilem ze nie ma sie co denerwowac juz tydzien temu to pisalem. Jak widac moja strategia przynosi korzysc po raz kolejny. Nie rozumiem tego ze piszecie ze jak by nawet nie weszlo to bylby koniec. Jaki koniec jak bym mial jeszcze 6 800 zl (!) do grania dalej. Wiec Rafter prosze cie juz nie pisz zadnych madrosci w moim temacie bo piszesz nie prawde. Nic by sie nie stalo gdyby to nie weszlo. Porostu zagralbym inaczej nastepny raz stawkowaniem bo kapial bylby jeszcze i tak duzy. 6 800 zl to nie jest malo wiec bez przesady ze gram all in i licze na szczescie... gowno prawda

temat ma 8 miesiecy prawie i kazdy miesiac konczylem na plusie - raz chyba tylko bylo ze byl minus 200 zl okolo wiec prawie zaden przy tych kwotach.


Jesli mozna prosic Rafter kilka slow do Ciebie. Ja juz pisalem tydzien temu nie potrzebuje zlotych rad od ludzi ktorzy notorycznie wtapiaja na bukach a pisza ze zarabiaja miliony i sa tak wielce doswiadczeni. Dla mnie jest to smieszne co ty robisz. Nie pokazujesz nic, nic nie wygrywasz w swoich tematach. Miales juz ich kilka i zawsze temat sie konczy po ok 2 tygodniach wtopieniem calej kasy...(oczywiscie jest wielki szum i jak zwykle madrosci zyciowe i opowiastki o ludziach z stsu, a wiadomo kto gra w stssie...nikt powazny) wiec prosze cie badz normalny i nie pisz glupot w moim temacie bo robi sie tylko smietnik. Temat jest otwarty ale nie na jakies przydlugie monologi. To nie ma sensu.

A juz w ogole rozbawilo mnie twoje stwierdzenie ze jesli wczoraj wszedl mecz w lidze portugalskiej to dzisiaj nie wejdzie we wloskiej czlowieku po tym co napisales odrazu widac ze nie masz pojecia o grze u bukow. Co ma do rzeczy ze wczoraj wygralem? czy to oznacza odrazu ze dzisiaj przegram? Tak to napisales i to jest smieszne bo wiadomo ze to nie dziala w ten sposob. I najczesciej wlasnie jest odwrotnie. Tyle do Raftera i naprawde prosze juz mi nie odpowiadaj w tym temacie bo zrobi sie znowu smietnik i dyskusja przez kilka stron. Bo wiadomo ze Ciebie nie przegada bo lubisz z siebie robic nie wiadomo kogo. Zawsze mnie tacy ludzie smiesza. Co duzo gadaja a nic nie robia i nic nie pokazuja.


Do kolegi Szczypior - Mozesz uwazac ze moje stawkowanie jest zle. Ok ja uwazam ze jest bardzo dobre a dlaczego? Bo daje efekty. Jasne ze wczoraj moglem zagrac na Leixoes - Boavista za duza wieksze sianko tylko nie zrobilem tego. A dlaczego? Dlatego wlasnie ze mam swoj plan gry ktory realizuje dokladnie i nic nie jest go w stanie zaklocic. Na Leixoes - Boavista mialem postawic tyle ile postawilem nic wiecej nic mniej. Gdybym byl graczem pokroju Raftera czyli hazardzista to bym juz wczoraj postawil grube sianko na Leixoes - Boavista i liczylbym na szczescie bo juz bym chcial sie jak najszybciej odegrac. Ja tak nie robie. Ustalilem sobie w glowie inaczej i wiem ze co mam zarobic to zarobie a czy zrobie to dzien wczesniej czy dzien pozniej to juz mnie nie inetersuje jak pisalem wielokrotnie dla mnie liczy sie bilans miesieczny a nie poszczegolne dni. Nie podniecam sie wygrana jak w jeden dzien zarobie duzo pieniedzy. Mi chodzi o caly miesiac zeby byl wynik na plusie bo traktuje to jako dodatkowa pensje i chce miec co miesiac dodatkowe pieniadze. Nie napalam sie i to jest moja sila. Oczywiscie moglem wczoraj zagrac za duze siano i dzisiaj. Tylko jak by nic nie weszlo to by byl placz i bankrut na koncie i zero szans na odegranie. Najwyzej by musial pojsc nowy przelew do buka i znowu bym musial zaczac od pcozatku tyle tylko ze bym juz byl na straconej pozycji to wiadomo ze jak chce sie odegrac to sa emocje a emocje to zly doradzca i zwykle pod ich wplywem sa zle decyzje. Wiec nie gram nigdy za all in i nie licze na szczescie. Tylko glupek liczy na szczescie. Raz sie uda a raz nie. I ja sobei zdaje z tego sprawie i nie swiruje jak Rafter z szampanem za 100 zl - dzisiejszy dzien nie bedzie sie niczym roznil od kazdego innego. Nie bedzie swietowania bo to poprostu kolejny dzien 'pracy' jest dopiero 17 lutego do konca miesiaca jeszcze troche czasu na swietowanie przyjdzie czas wlasnie na koniec miesiaca jak uda sie wykrecic neizly plusik.

Wiec jesli Szczypior uwazasz ze to jest chybil tfail to co ja gram to ok - twoje myslenie. Tylko jesli sledziesz temat od pcozatku to wiesz ze zawsze zmieniam stawkowanie i raz gram grubo raz za mala kase - wszystko dostosowane do sytuacji. I jesli myslisz ze przez 8 miesiecy mozna jechac tylko i wylacznie na sczesciu i zamiast chybil brac zawsze trafil to jestes w bledzie bo nikt nie ma takiego szczescia...

Do góry
#2071961 - 18/02/2008 01:29 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: Szczypior]
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
Sorry eska za wpis,ale gdyby to ode mnie zalezalo to juz dawno bym Cie rafter wywalil z forum. O ile bredziles ktorys juz raz w swoim temacie to mozna to bylo strawic,ale po tylu wtopach ile Ty zaliczyles masz jeszcze czelnosc kogos pouczac ?Ty od kilku lat grasz w ten sam beznadziejny sposob,przygrywasz non stop,wnioskow nigdy zadnych nie wyciagnales i jeszcze wjezdzasz komus do tematu zeby go pouczac ? Naprawde nie wiem skad masz tyle tupetu. Ty sie zastanow czlowieku nad soba,o jakichs obsesjach piszesz, cos tam mruczysz pod nosem o pierwszej lidze.Facet Ty w bukmacherce to jestes czlowiekiem na poziomie A klasy i przestan sie juz osmieszac.Zreszta sorry Ty o bukmacherce nie masz zielonego pojecia bo Ty przeciez od zawsze uprawiasz czysty hazard.

Do góry
#2072000 - 18/02/2008 01:41 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: gizmo]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Braga - Setubal - X - Stawka 200 zl kurs 3,5 BF

dla odmiany cos na lajtowo teraz ;\)

Do góry
#2072002 - 18/02/2008 01:42 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: gizmo]
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Tak sobie czytam te wpisy i myślę sobie jedno o co ta spina?
Przecież liczy się w ostatecznym rozrachunku bilans dodatni!!
Jeśli ktoś jest na plusie to tylko gratulować nic więcej. Każdy ma swoją metodę gry. Najłatwiej jest krytykować innych.
Więcej widzę jest tutaj profesorów a niewielu graczy hehe.
Pozdrowienia dla grających i emerytów.

Do góry
#2072044 - 18/02/2008 01:53 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: Eska]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Originally Posted By: Eska
Siena - Torino X - Stawka 5000 zl kurs 2,96 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 14 800 ZL

ZYSK: 9 800 ZL




Zysk na czysto od poczatku gry: +21 595 zl

Do góry
#2072050 - 18/02/2008 01:54 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: Rafik 25]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
ok spoko eska wygrales i mozesz odetchnac poczekamy jakies 3 moze 4 miesiace i wtedy powtorzysz moje slowa.
Co do ciebie gizmo to no coments szkoda czasu bym ci odpowiedzial ale to nie moj temat jednak ze temat otwarty do dyskusji co Eska sam podkreslal.
Eska ostatnie slowo mimo twojej krytyki i nie tylko twojej pod moim adresem trzymaj sie.I powodzenia odezwe sie jak pojawia sie schody,nie czytalem twojego wywodu w calosci zrobie to zaraz ale juz nie bede nic odpisywal wszak nie jestem pisarzem.

Do góry
#2072051 - 18/02/2008 01:55 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: Rafik 25]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Dobrze Rafik prawisz. Najłatwiej komuś w temat wejść i próbować 'poradzić'. Wiadomo najgorsza rada to porada, do tego kogoś kto sam sobie nie może ze sobą poradzić...

Eska nie było żadnych osobistych wycieczek w Twoim kierunku, nie zrozum mnie źle. Każdy ma swoje życie i nikt 'obcy' nie ma prawa wchodzić w nie z butami. Każdy ma swój sposób gry i nikt nie ma prawa ingerować komuś w cokolwiek, a szczególnie jak robi się tak aby pomóc sobie podnieść własne ego ( via mr.R), a nie w jakikolwiek sposób pomóc. Znam Twój temat, zresztą pamiętam z przed kilku lat i wiem jak sobie to ułożyłeś. Wszelkie nawiązania były do pana Ra. ;). Zawsze jest tak gdy pojawiają się większe pieniądze pojawia się zazdrość i zawiść ludzka, zawsze tak było i zawsze tak będzie, takie jest życie i taka jest właśnie cecha ludzi. Dużo osób na forum to spotykało. I Ciebie i Rafika, a wiele osób właśnie przez takich ludzi i dzieciarnie zaprzestało działalności na forum. Kwestia aby być tym który takową wzbudza ;\)
Tyle ode mnie.
Najlepszego i
Pozdrawiam

Do góry
#2072090 - 18/02/2008 02:07 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: RAFTER]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: RAFTER
ok spoko eska wygrales i mozesz odetchnac poczekamy jakies 3 moze 4 miesiace i wtedy powtorzysz moje slowa.
Co do ciebie gizmo to no coments szkoda czasu bym ci odpowiedzial ale to nie moj temat jednak ze temat otwarty do dyskusji co Eska sam podkreslal.
Eska ostatnie slowo mimo twojej krytyki i nie tylko twojej pod moim adresem trzymaj sie.I powodzenia odezwe sie jak pojawia sie schody,nie czytalem twojego wywodu w calosci zrobie to zaraz ale juz nie bede nic odpisywal wszak nie jestem pisarzem.
\:D po prostu żal Ci dupsko ściska,że Eska gra,gra,i cały czas jest w grze mimo często wysokich stawek a Ty raz zagrasz grubo i lecisz do roboty by odrabiać starty i mieć dalej kase by uskuteczniać te Swoje psychologiczne teorie,a Eska dalej robi Swoje ps. tekst typu "odezwę się jak się pojawią schody" dobitnie ukazuje jak bardzo zazdrościsz Tym,którym się powodzi ....pozdro dla Eski

Do góry
#2072440 - 18/02/2008 03:03 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: AGASSI]
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
Dzieki Rafter ze oszczedziles mi swoich bredni. Masz racje nie marnuj swojego cennego czasu,idz lepiej pograc w ruletke.Gratki dla Ciebie Eska za to konsekwencje.

Do góry
#2072461 - 18/02/2008 03:11 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: AGASSI]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
sory Eska ale na posty takie jak napisal Agassi musze cokolwiek odpowiedziec.Zazdroszcze zrozum AGASSI tylko jednej zeczy na tym swiecie wiesz co to jest?Kiedys moze sie dowiesz ,natomiast ostatnia trucizna jaka moglbym w zyciu polknac byla by to zazdrosc czlowieku.Ja jedynie przewidywalem scenariusz jaki wg mnie moze zaistniec w grze eski i dalej twierdze ze zaistnieje predzej czy pozniej bo znam tego typu progresje na wylot.Przykladem niech bedzie gra kogos na gieldzie pisze to bo mam kolege ktory prubuje mnie w to wciagnac jednak narazie dziekuje.Chodzi o sytuacje gdzie ktos gra wygrywa powiedzmy rok ...pozniej robi bilans gry po 3 latach i co wychodzi?Na zero albo minus.Zawsze wtedy mowie jesli uda ci sie tak grac do smierci to jestes wygrany.Wiec aggasi ocena ktorej sie podjeles mojej osoby jest niesprawiedliwa.Nie znasz mnie jak wszyscy obecni na forum tutaj ludzie i bawienie sie w ocene mojej osoby to jeszcze wiekszy hazard niz Eska dzisiaj zaprezentowal.
Ok koniec moich udzialow na jakis czas..Rob swoje eska moje oczy to obserwuja bo zaciekawila mnie taktyka twoich stawek,realnych czy nie to juz inna kwestia.Poprostu robisz te same bledy co ja tylko jeszcze nie trafiles w zonka.
pozdrawiam.

Do góry
#2072793 - 18/02/2008 04:22 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: gizmo]
Eriksson Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 1512
Skąd: Mysłowice
Originally Posted By: gizmo
Dzieki Rafter ze oszczedziles mi swoich bredni. Masz racje nie marnuj swojego cennego czasu,idz lepiej pograc w ruletke.Gratki dla Ciebie Eska za to konsekwencje.


Gizmo święta racja

Ja już kiedyś Rafterowi napisałem że bajkopisarz z niego jest świetny i powinien raczej do faktu robić niż pisać te swoje bzdurne i nikomu nie potrzebne teorie w swoim PP. Wiem że kiedyś ktoś zrobił z tego pana legendę ale jak dla mnie ten gość jest marniutkim typerem. Wiele pisze, wyjaśnia coś od czasu do czasu wrzuci ale to wszystko jest gówno warte. Tak jak teraz przewiduje panu o nicku Eska że za 3-4 miesiące wspomni jego słowa. Ja też mogę napisać teraz że Eska bądź ktokolwiek inny będzie kiedyś miał gorszą passę bo gra w taki a nie inny sposób, ale przecież słabszy czas przytrafia się każdemu i za specjalnie nie trzeba się nad tym głowić.

Kiedyś pytałem o pana Raftera na jednym z zamkniętych for. Opinii jako takiej nie dostałem z reguły tylko śmiech i żarty z tego jegomościa.

To tyle ode mnie na temat "legendy" forum \:D \:D

Eska życzę powodzenia w dalszej grze \:\)

Do góry
#2073863 - 18/02/2008 09:36 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: Eska]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Originally Posted By: Eska
Braga - Setubal - X - Stawka 200 zl kurs 3,5 BF - KUPON PRZEGRANY



Zysk na czysto od poczatku gry: +21 395 ZL

Do góry
#2074994 - 19/02/2008 00:53 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: Eska]
andrzej75 Offline
stranger

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 1
Witaj Eska. Witajcie pozostali forumowicze.
Jestem pod wielkim wrażeniem Twojego typowania. Nie wiem jak Ty to robisz? Ale musiałeś się z chyba z kuponem (wtedy to chyba TOTO LOTKA) w ręku urodzić. Podziwiam Twój niewątpliwy talent do wyszukiwania odpowiednich typów. Będę śledził sukcesywnie Twój topik. Życzę powodzenia Tobie a przy okazji i sobie oraz pozostałym osobom korzystającym z Twoich typów.

Do góry
#2083722 - 21/02/2008 03:52 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: andrzej75]
GONGOL Offline
journeyman

Meldunek: 18/12/2007
Postów: 57
Skąd: Pilzno
Właśnie przeczytałem wszystkie strony tego burzliwego tematu \:\) Jestem pełen podziwu, wielkie gratki Eska! A Tym którzy tylko się wpierda..ją radził bym już skończyć bo to już staje się nudne... Niech chociaż jeden z tych wspaniałych krytyków będzie do przodu tyle co Eska wtedy niech zwraca mu uwagi... Wielkie podziw jeszcze raz dla Ciebie Eska, może kiedyś skorzystam z jakiegoś twojego remisiku \:\) życze wysokich wygranych, oby tak dalej \:\)

Do góry
#2094045 - 24/02/2008 01:25 Re: Remisy i tylko one - Eska typy. [Re: GONGOL]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Torino - Parma - X - Stawka 100 zl kurs 2,98 BF

Do góry
Strona 17 z 22 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 21 22 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (VVega, latajaca_holenderka), 3937 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45078 Tematów
5588226 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14