Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1755407 - 07/11/2007 17:29 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: grzesol]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Henin - Chakvetadze 2-0 1,30 9/10 \:\) 6-1 7-6
Sharapova - Hantuchova 2 1,95 2/10 \:\( 6-4 7-5
Henin - Chakvetadze H(0-6,5) 1 1,85 4/10 \:\( 6-1 7-6

Pierwszy dzień mistrzostw niezbyt udany. Wszakże główny typ Henin 2-0 trafiony, to pozostałe juz nie. Co do handi naprawdę niewiele brakowało a praktycznie przy stanie 6-1 *3-2 byłem pewien, że typ pieknie trafiony.
W drugim spotkaniu nie doceniłem Marii, a właściwie przeceniłem Słowaczkę. Jednak dobra forma w ostatnich tygodniach to za mało by wygrywać z doświadczonymi rywalkami w Mastersie.

Na dziś:

Henin - Jankovic

Właściwie rzut oka na h2h i wszystko wiadomo. Serbka ma beznadziejny bilans spotkań z Belgijką 0-8, ale gdy obejrzeć poszczególne wyniki to nie jest już tak wszystko proste. Poza meczem nr 6, gdzie na cegle (French Open) Jankovic przegrała 2-6 2-6, każde spotkanie zwłaszcza na kortach szybkich to ciężka batalia dla obu tenisistek.
Mam bardzo mieszane uczucia co do tego meczu. Wczoraj kapitalna w wymianach Belgijka miała fatalny dzień serwisowy. Praktycznie częstokroć bez pierwszego podania, ze sporą ilością jak na nią podwójnych błędów a mimo to dosyć gładko jednak wygrała. Miałem wrażenie, że Chaki gra po prostu zbyt słabo, zbyt lekko, nie atakuje drugiego serwisu wystarczającą agresywnie. Z kolei taką tenisistką jest Jankovic. Gra agresywnie i ofensywnie, prezentuje się dobrze zarówno z bh i fh. Niestety u niej mam też ale...
Forma fizyczna jak u wszystkich pań pod koniec sezonu to wielka niewiadoma, Jankovic moim zdaniem w tym sezonie przegięła z ilością gier co można było zobaczyć w Bangkoku, niestety nie widziałem jej ostatniego występu w Zurychu. Mam tylko nadzieje, że te trzy tygodnie przerwy jakie sobie zafundowała pozwoliło jej odpocząć. Z tego powodu handi -4,5 Henin dla mnie nie do grania, większość meczy tych zawodniczek bardzo wyrównana, to samo z 2-0 dla Belgijki w końcu pierwszy 5 meczy było 3 setowych. Osobiście zagrałem Henin dla potrzeb mojego systemu jako 1.

Reszta spotkań potem, w końcu jestem w pracy \:D

Do góry
Bonus: Unibet
#1755493 - 07/11/2007 18:48 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Piostar]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Po wczorajszym pierwszym i w miare udanym dniu czas pomyslec cos na dzisiejsze mecze. W tej chwili jedno spotkanie zwróciło moja uwage

Ivanovic-Hantuchova

Po wczorajszym fantastycznym meczu Serbki z Kuzniecova dzis Anne czeka moim zdaniem zdecydowanie łatwiejsze zadanie. Naprzeciw staje mało doswiadczona i chyba najsłabsza z całego towarzystwa Słowaczka. Ja tak naprawde juz oczami wyobrazni widze jak Ivanovic rozrzuca po korcie Hantuchova. Słowaczka słabo biega i to co wczoraj fenomenalnie broniła Kuza tak dzisiaj Daniela nie bedzie zdarzała i nawet jak nie bedzie winnersów to Hantuchova gro piłek wyrzuci w aut. Jedyne co mnie troszke martwi to kondycja Anny i dlatego jak dla mnie jedynym typem na dzis jest:

Ivanovic-Hantuchova 2-0 kurs 1,82 stawka 5/10

Pozdrawiam

Do góry
#1755577 - 07/11/2007 19:49 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: santiago]
darkoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 5260
Witam ponownie.

Henin \:\)
Sharapova \:\)
Ivanovic - Kuznetsova 3 sety \:\)

A więc idalny początek

Na dzisiaj moim zdaniem pewnym pomysłem na zarobienie może byc typowanie spotkania Hanti z Aną. Od razu się przyznam że nie oglądałem pojedynku Any z Kuzą ale z tego co widziałem w drugim secie coś dziwnego wydarzyło się w głowie Ivanovic ;\) No ale przejdźmy do konkretów.

Ana Ivanovic - Daniela Hantuchova

Moim zdaniem będzie to o wiele bardziej wyrównane spotkanie niż przewidują bukmacherzy i w związku z tym skłaniałbym się do typowania 3 setów w tej konfrontacji, a płacą za to bardzo dobrze bo 2,38 w Gamebookers. Obie panie spotkały się całkiem niedawno w finale turnieju w Luxemburgu, tam górą była Ana pokonując Hanti 2:1 (3:6, 6:4, 6:4), myślę że dzisiejsze spotkanie będzie miało podobny przebieg z tym że chciałbym by wygrała Hanti \:\) Jak już mowiłem jest moją ulubioną zawodniczką dlatego z czystej sympatii zagram dzisiaj na jej wygraną po kursie >3. Myślę że może tak się stac a wygrana Hanti w dzisiejszym spotkaniu tylko podgrzeje rywalizację w tej grupie. Daniela bowiem wczoraj tak łatwo nie przegrała z Marią, często dochodziła do sytuacji w których mogła przełamac, co też udało się jej aczkolwiek gdyby wykorzystała więcej z tych okazji wczorajszy wynik mogłbyc zupełnie inny. Także dzisiaj Hanti go go!

Jeśli chodzi o inne mecze to odpuszczam granie ze względu na kursy, wczoraj Czaki bądz co bądz pokazała coś w drugim secie a Jelena to trochę niewiadoma (sama mowila ze szykuje formę na mastersa) nie wykluczone ze dzis przegra ale ja ten mecz zostawiam ;\)

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Do góry
#1756280 - 08/11/2007 01:52 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: darkoo]
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
Ciekawe jak Ivanovic bedzie wygladala kondycyjnie bo wczorajszy mecz napewno dal jej sie we znaki. W trzecim secie w pewnym momencie ledwo co sie na nogach trzymala i naprawde nie wiem jak wygrala mecz

Do góry
#1756288 - 08/11/2007 01:57 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: santiago]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Originally Posted By: santiago
Po wczorajszym pierwszym i w miare udanym dniu czas pomyslec cos na dzisiejsze mecze. W tej chwili jedno spotkanie zwróciło moja uwage

Ivanovic-Hantuchova

Po wczorajszym fantastycznym meczu Serbki z Kuzniecova dzis Anne czeka moim zdaniem zdecydowanie łatwiejsze zadanie. Naprzeciw staje mało doswiadczona i chyba najsłabsza z całego towarzystwa Słowaczka. Ja tak naprawde juz oczami wyobrazni widze jak Ivanovic rozrzuca po korcie Hantuchova. Słowaczka słabo biega i to co wczoraj fenomenalnie broniła Kuza tak dzisiaj Daniela nie bedzie zdarzała i nawet jak nie bedzie winnersów to Hantuchova gro piłek wyrzuci w aut. Jedyne co mnie troszke martwi to kondycja Anny i dlatego jak dla mnie jedynym typem na dzis jest:

Ivanovic-Hantuchova 2-0 kurs 1,82 stawka 5/10

Pozdrawiam

malo doswiadczona Hantuczova??? hm mozna i tak \:p szkoda ze nie wiesz ze Hantuczova ma duzo wieksze doswiadczenie od Ivanovic!!

Do góry
#1756338 - 08/11/2007 02:10 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: gremlin]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Originally Posted By: gremlin
Originally Posted By: santiago
Po wczorajszym pierwszym i w miare udanym dniu czas pomyslec cos na dzisiejsze mecze. W tej chwili jedno spotkanie zwróciło moja uwage

Ivanovic-Hantuchova

Po wczorajszym fantastycznym meczu Serbki z Kuzniecova dzis Anne czeka moim zdaniem zdecydowanie łatwiejsze zadanie. Naprzeciw staje mało doswiadczona i chyba najsłabsza z całego towarzystwa Słowaczka. Ja tak naprawde juz oczami wyobrazni widze jak Ivanovic rozrzuca po korcie Hantuchova. Słowaczka słabo biega i to co wczoraj fenomenalnie broniła Kuza tak dzisiaj Daniela nie bedzie zdarzała i nawet jak nie bedzie winnersów to Hantuchova gro piłek wyrzuci w aut. Jedyne co mnie troszke martwi to kondycja Anny i dlatego jak dla mnie jedynym typem na dzis jest:

Ivanovic-Hantuchova 2-0 kurs 1,82 stawka 5/10

Pozdrawiam

malo doswiadczona Hantuczova??? hm mozna i tak \:p szkoda ze nie wiesz ze Hantuczova ma duzo wieksze doswiadczenie od Ivanovic!!

hmm a gdzie ja pisze ze Ivanovic jest bardziej doswiadczona zawodniczka??? Ja pisze tylko ze to Hantuchova na tle Kuzniecovej jest mało doswiadczona. I do tego po prostu słaba na Serbke i to tyle.
Ja gram pewna wygrana Anny a jak bedzie to zobaczymy, hahaha

pozdrawiam

Do góry
#1756539 - 08/11/2007 02:45 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: andrzejek_84]
kacperek76 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 3839
Skąd: Poznań
Originally Posted By: andrzejek_84
Ciekawe jak Ivanovic bedzie wygladala kondycyjnie bo wczorajszy mecz napewno dal jej sie we znaki. W trzecim secie w pewnym momencie ledwo co sie na nogach trzymala i naprawde nie wiem jak wygrala mecz


mecz wygrala dzieki Kuzie, proste bledy przy wlasnym podaniu i po frytkach...

Do góry
#1757761 - 08/11/2007 05:26 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: kacperek76]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Ja powiem tak czekam tylko na kolejne mecze Sharapovej bo widać, że jnej dyspozycja jeszcze nie jest na tyle stabilna żeby mogła wygrać czy to z Kuznetsovą czy to z Ivanovic. Te 2 osttatnie zawodniczki pokazały w meczu między sobą, że są w dobrej dyspozycji. Jeżeli kurs na Ivanovic w meczu z Hantuchovą jest 1.33 to czego możemy się spodziewać w meczuz Sharapovą ? Wydaje się, że małego faworyzowania Rosjanki i wtedy nic tylko brać i grubo grać. Ogólnie sądzę, że w następnym meczu czy to z Kuzą czy z Serbką Sharapova przegra. Trzeba jednak przyznać, że w meczu z Hantuchovą Rosjanka wcale tak źle nie grała jednak ma jeszcze sporo braków, które myślę, że Rosjanka lub Serbka w meczu z nią obdarzy.

Do góry
#1758524 - 08/11/2007 08:29 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: grzesol]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Kursy na jutrzejszy mecz Kuznetsovej z Sharapową wystawione i przedstawiają się następując 1.80 - 1.80 czyli jak w przypadku meczu z Hantuchovą wyrównanie. Tym razem bardziej zdecydowanie stawiam na Rosjankę po obejrzeniu 1 meczu mimo tego, że Sharapova wygrała z Hantuchovą 2:0 to nie brałbym tego mocno pod uwagę bo ten mecz Rosjance nie wyszedł. Trzeba jednak pamiętać, że długo ona nie grała i tu wychodzi właśnie brak ogrania. Kuznetsova w meczu z Ivanovic nie grała źle ale mimo tego przegrała trzeba podkreślić, że Serbka miała po prostu swój dzień praktycznie wszystko jej wchodziło przede wszystkim w 1 secie, później było z tym trochę gorzej. Mimo wszystko Kuznetsova pokazała, że ma świetną kondycję dobiegając czasami do niemożliwych piłek, podobnie może być w meczu z Sharapova z tymże jej uderzenia nie są aż tak silne i dokładne jak Serbki czyli będzie trochę ławtiej. Jeżeli Kuznetsova zagra na swoim dobrym poziomie Sharapova nie ma czego szukać w tym meczu jeżeli jednak zacznie popełniać proste błędy może być ciężko. Ja myślę jednak, że w tym meczu Rosjanka obnaży brak przygotowania Sharapovej. Dla pewności radzę zagrać na dokładny wynik 2:1 dla Saharapovej bo tylko to w jej przypadku jest możliwe. Jeżeli Rosjanka wygra 2:0 w setach mój post już nigdy się na tym forum nie pojawi. Nie chce w ten sposó przekonywać do mojego typu ale wtedy to znaczy, że moje typowanie tenisa nie am sensu. Bo ja po prostu nie widzę,w tym meczu żadnej możliwości wygrania Sharapovej 2:0. Podsumowując:

rapova - Kuznetsova 2 1.8

Dla zwrotu w przypadku wygrania Sharapovej:
Sharapova - Kuznetsova 2:1 3.35

Do góry
#1758613 - 08/11/2007 10:19 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: grzesol]
nigeria Offline
newbie

Meldunek: 08/11/2007
Postów: 49
powiem Co ze napewno masz racje w 100 5 kto wygra i to jest Twój pewniak \:\)
grają dwie Rosjanki !! Maria i Kuza to ruskie !! i z tego powodu mozesz jzu nie logowac sie na forum w czym sie tak zazekasz

Pomoge wam jak i sobie w analizie tego pojedynkku i dokonaniu kogo stawiac
Wystarczająco wystarczy zasugerowac sie ostatnim pojedynkiem obu Pan bo on pokazuje ich obecne umiejetnosci i forme, Mi to wystarczy i tylko na podstawie tego podejbe decyzje na co grac

Szarapowa pokonala Hantuchową i to gladko wedlug mnie
Serwis bardzo dobry a ponadto swobodnie bronila sie ze stanu 15
40. Szarapova bedzie trudniej przelamac niz Ivanovic. maria gra szybko i pewnie sie czuje przy swoim podaniu aktualnie.
Serwis kuzniecowej slabszy i nie wyprowadza jej do latwej sytuacji. Kuzniecova szybko traci sile dekoncetruje sie, slabnie. Jest do przelamania z czym nie miala problemu mala ivanovic.
na tej nawierzchni i w stylu jakim graja przciwniczki daje wieksze szanse na ew wygrywanie wymian marii. kuza sama sie niszczy i mam jzu dosc w jej sezonie jak latwo oddaje mecze i przegrywa sety do 1, 0, itp. Zawsze se mowie w życiu nie postawie juz na tego "otylego bazanta"

Reasumujac Maria jest zdeterminovana, nareszczie gra swoje i owa forme i duzy apetyt na zwyciestwo posiada. I nic nie wskazuje na jej slaba forme , bedzie grala jak za najlepszych czasów. a ponadto ona sie spina na mecze przeciw innym rosjankom

Kuza- on jzu moze miec meczu po 3 gemach widza zdeterminowaną szarapową. jak ivanovic miazdy kuze to szarapowa w normalnej dyzpozycji ją zniszczy na korcie
Kuza nie ra rady przelamac podania marii a przycisnieta oslabnie i sama sie wykonczy.
Jestem przekonany zwyciestwa marii
Zagram Na Marie Szarapowa minimum stawka 500 pln
i nawet na innym kuponie za 100 na zwyciestwo 2-0 w setach

Szarapowa- Kuzniecowa 1 i to pewna

Do góry
#1758661 - 08/11/2007 12:08 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: nigeria]
nigeria Offline
newbie

Meldunek: 08/11/2007
Postów: 49
kursy wmeczy mari po 1.88 polecam Unibet

Do góry
#1758702 - 08/11/2007 16:34 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: nigeria]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Kuznetsova - Sharapova 1 1,92

Miło, że w poście kolegi powiało świeżością i młodością \:\) jezyk też jakby nowoczesny i zrozumiały dla młodych, a nie takich pierników jak ja \:\)

Ale do rzeczy, dziś ponownie przeciwko Marii. Człowiek jednak nie uczy się na błędach i nie wyciąga wniosków z porażki Danieli. A to dlatego, że Svetę cenię znacznie bardziej i uważam ją za dużo lepszą zawodniczkę. Nie widziałem jej pierwszego seta w meczu z Ivanovic, ale widziałem pozostałe. Widziałem jak się odrodziła w tym spotkaniu i naprawdę niewiele brakowało do happy endu. Byłem naprawdę zaskoczony, że po całym sezonie w trzecim secie Kuza dochodziła do niemożliwych uderzeń Any. Jeśli zagra równie agresywnie od początku i nie pozwoli sobie na dekoncentrację to moim zdaniem pokona Marię. Jest na tyle doświadczoną zawodniczką i z pewnością zdaje sobie sprawę, że aby odnieść sukces trzeba ruszyć rywalkę z miejsca i poganiać po korcie.

Do góry
#1758766 - 08/11/2007 18:40 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Piostar]
hunter Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2001
Postów: 1819
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Kuznetsova - Sharapova
TYP: Kuznetsova
Kurs: 2.04@
Stawka: 4/10
Pinnacle Sports

Zgadzam sie z Piostar'em. Kuza po ostatniej przegranej po pięknej walce do samego końca (niesamowite wymiany w trzecim secie), gdzie Kuza biegała do każdej piłki, dziś musi powalczyć o wygraną ze swoją rodaczką Marią. Myślę, że szala przechyla się tutaj na korzyść Svety i ze średnią stawką dziś ją gram. Będzie napewno wiele walki, ale końcowy wynik pozytywny dla Kuzy.

Do góry
#1758812 - 08/11/2007 19:20 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: hunter]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Ja tak samo jak koledzy stawiam dzisiaj na Kuzniecova. Moim zdaniem Kuza moze kondycyjnie wykonczyc Marie. Sharapova powiedzmy sobie szczerze nie grała jakos rewelacyjnie w meczu z Hantuchova i nie ma co liczyc ze zagra lepiej. A z taka gra chyba nie ma czego szukac w heroicznej walce ze Sveta.
Kuza zagrała natomiast bardzo dobrze w pierwszym meczu a teraz czas do dobrej gry dołozyc zwyciestwo i przyblizyc sie do awansu do polfinału.

pozdrawiam

Do góry
#1758813 - 08/11/2007 19:24 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: santiago]
haku Offline
Lucio Fulci Forever

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 17816
Skąd: Żywiec
Co do meczu dla mnie jednak no bet, i należy pamiętać o tym:
2004 TOUR CHAMPIONSHIPS HARD (I) R1 M.SHARAPOVA-S.KUZNETSOVA
6-1 6-4
2006 TOUR CHAMPIONSHIPS HARD (I) R1 M.SHARAPOVA-S.KUZNETSOVA
6-1 6-4

Do góry
#1758844 - 08/11/2007 20:00 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: haku]
Cukier Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2007
Postów: 3336
Skąd: Poznań
Kuznetsova S.-Sharapova M. (1) 1.80

W takim turnieju trzeba sie sugerowac tym co sie obejrzało dzień wcześniej lub dwa. Maria popełnia nadal mase niewymuszonych błędów zrywa prawie kazde uderzenie jest mało regularna, czyli w skrócie jest daleko od swojej opymalnej formy. Kuza przegrywała z Ivanovic 1-6 0-3 i od tego momentu pokazała swoje prawdziwe oblicze, dzieki któremu prawie pokonała Serbke. Wierze ze dzisiaj zagra tak od poczatku i wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku

Jankovic J.-Chakvetadze A. (2) 2.10

Ania mimo iz przegrała z Henin zrobiła na mnie najwieksze wrazenie. Jest bardzo ambitna walczy o kazda niemal piłke odbija karkołomne strzały, świetnie czuje rytm gry potrafi nie raz i nie cztery zaskoczyc swoja rywalke zmianą uderzenia (Justine przekonała sie o tym w 2 secie). Jest to dziewczyna żądna zwycięstwa, a dzisiaj gra z zawodniczka która wypadła narazie najsłabiej z tych wysoko rozstawionych, wiec tutaj upatrywałbym szans na win.

Do góry
#1758984 - 08/11/2007 22:32 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Cukier]
wolny styl Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/02/2005
Postów: 6632
Skąd: Łódź/Wawa
Henin - Bartoli Over 19.5 Games BF 1.96

Jak dlamnie najlepsze rozwiazanie tego spotkania. Henin ma juz zapewniony awans, jej gra tez nie jest tak wysmienita jak bysmy tego chcieli.Wiadomo Marion to nie panienka robin hooda ale jestem przekonany ze jest w stanie powalczyc i upatruje w tym meczu 3 sety albo 6-4 6-4 dla Henin :green:

2h2

2007-07-06 Wimbledon 2007 Marion Bartoli Grass 2:1 » 1:6, 7:5, 6:1
2007-06-22 Eastbourne 2007 Justine Henin Grass 2:0 » 6:1, 6:3
2003-08-11 Toronto 2003 Justine Henin Hard 2:0 » 6:3, 6:3

Do góry
#1759018 - 08/11/2007 23:03 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: Cukier]
iksarp Offline
journeyman

Meldunek: 08/11/2007
Postów: 60
podzielone zdania widze.. i ciekawe teraz, ktorego frontu nalezy się sluchac

Do góry
#1759044 - 08/11/2007 23:15 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: wolny styl]
venom Offline
old hand

Meldunek: 28/02/2007
Postów: 992
Co do meczu Henin - Bartoli i typu wolny styl...

Moim zdaniem granie w tym meczu overa nie jest zbyt mądrym rozwiązaniem. Justine w drugim swoim meczu pokazała się zdecydowanie z lepszej strony niż w pierwszym pojedynku gdzie zmierzyła się z Anią Chakvetadze. Z Janković grała zdecydowanie pewniej, choć mimo wszystko to ciągle nie to do czego przyzwyczaiła swoich fanów. Dziś rozegra swój trzeci mecz, w którym jej forma powinna być tylko lepsza.

Bartoli z końcówki sezonu to zawodniczka przede wszystkim fizycznie słaba. Jedynie co ją ratowało to dobry serwis. Jednak poruszanie po korcie pozostawia w dalszym ciągu wiele do życzenia. Dziś rozegra swój pierwszy mecz na korcie w Madrycie co na pewno nie będzie dla niej handicapem.
Justin na pewno ma w pamięci niezbyt miłą niespodziankę jaką sprawiła jej podczas tegorocznego Wimbledonu Francuzka i z podwójną motywacją powinna zniszczyć ją na korcie.

Granie over/under zawsze ma jeszcze w sobie dozę ryzyka w postaci tego kto zaczyna serwować w meczu jednak mimo wszystko jestem zdania, że jego wynik zamknie się - góra w 17 gemach.

Typ: Under 19,5

Do góry
#1759051 - 08/11/2007 23:19 Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 [Re: venom]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Originally Posted By: venom
Co do meczu Henin - Bartoli i typu wolny styl...

Moim zdaniem granie w tym meczu overa nie jest zbyt mądrym rozwiązaniem. Justine w drugim swoim meczu pokazała się zdecydowanie z lepszej strony niż w pierwszym pojedynku gdzie zmierzyła się z Anią Chakvetadze. Z Janković grała zdecydowanie pewniej, choć mimo wszystko to ciągle nie to do czego przyzwyczaiła swoich fanów. Dziś rozegra swój trzeci mecz, w którym jej forma powinna być tylko lepsza.

Bartoli z końcówki sezonu to zawodniczka przede wszystkim fizycznie słaba. Jedynie co ją ratowało to dobry serwis. Jednak poruszanie po korcie pozostawia w dalszym ciągu wiele do życzenia. Dziś rozegra swój pierwszy mecz na korcie w Madrycie co na pewno nie będzie dla niej handicapem.
Justin na pewno ma w pamięci niezbyt miłą niespodziankę jaką sprawiła jej podczas tegorocznego Wimbledonu Francuzka i z podwójną motywacją powinna zniszczyć ją na korcie.

Granie over/under zawsze ma jeszcze w sobie dozę ryzyka w postaci tego kto zaczyna serwować w meczu jednak mimo wszystko jestem zdania, że jego wynik zamknie się - góra w 17 gemach.

Typ: Under 19,5


Dokładnie! Ja tez uwazam ze granie overu jest strasznie ryzykowne. Bardzo prawdopodobne moim zdaniem szybkie
6-2 6-2. Henin baaaardzo pamięta Wimbledon...

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Sensei, igea23, forty, Lukasz111, VVega, akagi, ElNinho[mmdea], wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, DePito), 3593 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5585945 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07