Strona 6 z 14 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 13 14 >
Opcje tematu
#162237 - 21/03/2005 18:29 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
marcinb Offline
journeyman

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 65
Skąd: Białystok
co powiecie na szwajcaria - wlochy powinna byc pewna 1 - czy ma ktos inne zdanie ?

Do góry
Bonus: Unibet
#162238 - 21/03/2005 18:32 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
Kiwi Offline
addict

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 644
Skąd: Olsztyn
hmm co do meczu Norwegia - Szkocja mam podobne zdanie, widac ze norwezki juz zlapaly swoj rytm i ida jak burza, Szkocja natomiast ma za soba jzu dwa ciezkie mecze z Usa i Kanada. Sa na piatym miejscu w grupi i porazka z Norwegia troche skomplikuje im sprawe.Norwegia nieznacznie ulegla tylko bardzo silnym szwedkom. Sam nie wiem co myslec o dzisiejszym meczu szkotek, prowadzily po dwoch endach 2-0 i potem nagle stanely i zrobilo sie 3-8 a finki zadna potega nie sa. Osobiscie zagram Norwegie ale czy bardzo gruba to nie wiem.

Raczej tez zagram Szwajcarki ze slabiutkimi wloszkami, szwajcarki wlacza sie jeszcze do walki o czolowa 4 a mecze z takim przeciwnikiem jak Wlochy poprostu trzeba wygrywac.

Pozdrawiam Kiwi

Do góry
#162239 - 21/03/2005 18:46 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Wieczorna sesja za niedługo sie zacznie wiec pora cos o niej napisac.

Canada - Sweden 1.80 1.95
USA - Japan 1.25 3.75
Norway - Scotland 1.75 2.00
Italy - Switzerland 2.75 1.40

Zaczyna robic sie ciekawie. Na chwile obecna widze to tak:
W meczu szwedek z kanadyjkami wieksze szanse daje szwedkom. Szwecja w ostatnim meczu z Chinami miała 83% w draw'ach i 85% przy zagraniu take out'ów. Co prawda dane te pochodza z meczu z Chinami, ale z tego co zaobserwowałem Chinki buduja trudne układy dlatego te wyniki wpocentowe do mnie jakos przemawiaja. Z drugiej stronki Szwesja dzis ledwo ledwo poradzila sobie z Chinami a Kanada ograła je z rana 11-1.W meczu tym trudno wskazac na jakiegos faworyta wiec dobrym rozwiazaniem bedzie chyba zagranie overka 12.5 po kursie 1.7.
USA niby wszytko wygrywa, niby jest wszytko ładnie pieknie, ale jakos mnie ten zespol do siebie nieprzekonuje. W meczu z Japonia napewno na nie postawie jako dokładke do czegos innego, ale w nastepnych spotkaniach juz chyba niekoniecznie...
W kolejnym meczu za faworytki uwazam Szkotki. Co prawda dzis zagrały słabe spotkanie przeciw Finlandii, ale to co pokazały przeciwko Kanadzie czy Danii daje duzo do myslenia. Warto rowniez pamietac o tym ze sa gospodyniami MS. Norwezki w ładnym stylu pokonały dunki i finki. Mecz bbedzie napewno wyrownany i podobnie jak w meczu Kanadyjek ze szwedkami chyba lepsza opcja bezie granie overka.
W ostatnim spotkaniu faworytkami sa szwajcarki, ale majac na uwadze dobra postawe włoszek na tych mistrzostwach wole ten mecz odpuscic a jedyne co zagram tu under 13.5.

Moj kupon wyglada wiec tak

System 2/3
USA - Japan 1.25 pewniak
Canada - Sweden over 12.5 1.7
Norway - Scotland over 12.5 1.7
Italy - Switzerland under 13.5 1.95

USA + Szkocja i USA + Szwecja
Wszytkie mecze za bardzo male stawki bo niemam do nich przekonania.

Do góry
#162240 - 21/03/2005 18:49 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
Kiwi Offline
addict

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 644
Skąd: Olsztyn
Retoox jaka widzisz dobra postawe wloszek na tych mistrzostwach ?? bo dla mnie to co graja to jest zenada, liczylem ze dzis dadza rade z rowniez nierewelacyjnymi dunkami ale nawet tego nie potrafily wygrac, dla mnie zdecydowanym fawortym tutaj sa vicemistrzynie europy czyli szwajcarki

Do góry
#162241 - 21/03/2005 19:14 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Co do dobrej postawy włoszek miałem na mysli zaciete boje z bardzo dobrze spisujacymi sie na tych mistrzostwach rosjankami i szwedkami no i zwyciestwo nad finkami. Analizujac gre Włoszek i szwajcarek widac ze włoszki graja w sposob bardzo asekuracyjny starajac unikac sie trudnych sytuacji ich gre okreslil bym jako defensywna. Natomiast Szwajcarki graja w sposob zupelnie odwrotny. Reasumujac mecz moze miec dwa oblicza albo szwajcarki szybko obejma wysokie prowadzenie i szybko je powieksza wygrywajac pewnie mecz lub mecz bedzie bardzo wyrownany i o wszytkim zadecyduja ostatnie rundy ( takie jest wlasnie moje zdanie) dlatego tez moim warto postawic na underka w tym spotkaniu po pierwsze dlatego ze partie beda czesto sie konczyly wynikiem 1-0 a po drugie Szwajcarki taki uklad zabardzo niebedzie uzadzal dlatego moze sie zdarzyc ze kilka pertii zakonczy sie remisem i przeniesieniem ostatnieg kamienia na nastepna runde.
Mecze sie rozpoczeły a ja sie musze przyznac z niezdazylem zagrac zadnego z moich kuponow dlatego mam nadzieje ze jednak Kiwi ma racje i to jego typy okaza sie trafniejsze.

Do góry
#162242 - 21/03/2005 19:24 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Ogladalem dzis ten curling... Co prawda troche przysnalem :P ale wydaje mi sie, ze jednak jest tu sporo miejsca na przypadek... Ciezko mowic o 'stylu gry' tych zespolow - taki to dziwny sport, ale mysle, ze nawet ktos kto ma fatalny bilans, moze sprawic sensacje (jak dzis finki ze szkotkami), bo akurat im szczotki dobrze popracuja :P albo cos w tym stylu wiec trzeba byc uwaznym...

Tak czy siak, moze warto juz przejrzec pary na jutro

pozdr

Do góry
#162243 - 21/03/2005 19:49 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
elenes Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2003
Postów: 4100
Skąd: Warszawa
Hyh akurat mogliby dzis na euro puscic Nor-Sco interesuje mnie ten meczyk. Dalem na swietne Norweszki, a tu poczatek niemily...0-2...

Do góry
#162244 - 21/03/2005 19:54 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
manfred78 Offline
veteran

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 1311
Ma ktos live do curlingu?

Do góry
#162245 - 21/03/2005 19:57 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
deLtinho Offline
addict

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 696
Skąd: WuWuA
Quote:

Ma ktos live do curlingu?




http://66.92.141.182/CURSWeb/aspnet/event.aspx


trzeba odświeżać

Do góry
#162246 - 21/03/2005 20:03 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
manfred78 Offline
veteran

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 1311
Dzieki

Do góry
#162247 - 21/03/2005 20:29 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
anty_ubek Offline
old hand

Meldunek: 20/02/2004
Postów: 1022
Skąd: Górny Śląsk
Quote:

Ogladalem dzis ten curling... Co prawda troche przysnalem :P




Jak ogladasz to musisz byc bardziej wypoczety...

Do góry
#162248 - 21/03/2005 20:44 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Witam po kilkugodzinnym rozbracie z komputerem.

Mogę już śmiało podsumować dzisiejszy dzień, jako że wieczornej sesji nie miałem możliwości zagrać i patrząc na obecne wyniki to chyba mam czego żałować, jako że miałem ochotę postawić na Szwecję.
Mimo wszystko dzisiejszy dzień bardzo udany pod względem finansowym. Puściłem 2 singielki i oba weszły, najpierw Norweżki lekko, łatwo i przyjemnie rozjechały swe koleżanki ze Skandynawii, po czym w popołudniowej sesji Rosja niemiłosiernie męczyła się ze słabą (?) Japonią. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie, a że u buka nie liczy się styl tylko wynik, to kasa na koncie rośnie.
Specjalne podziękowania za dzisiejszy dzień należą się ...B&W. Widząc kursy z Expa i Unibetu na mecze Szwecji i Szkocji w popołudniowej sesji, które oscylowały w granicach 1.2 miałem ogromną ochote na taki właśnie dubelek. B&W mnie jednak nie zawiódł wystawiając kursy 1.05 na oba te mecze, czym skutecznie zniechęcił mnie do ich zagrania.
Jeżeli nie liczyć spotkania Szkocja - Norwegia, które śmiało można uznać nie tylko za niespodziankę, ale wręcz ogromną sensację, to pozostałe wyniki były raczej do przewidzenia, włączając to obecnie trwające mecze, w których przynajmniej na chwilę obecną na sensacje się nie zanosi.
Na zakończenie dziękuję serdecznie tym wszystkim, którzy uraczyli mnie SMS-ami z wynikiem meczu Rosja - Japonia.
Jeżeli nasuną mi się jakieś refleksje przed jutrzejszymi spotkaniami to z pewnością się nimi podzielę, a wszystkich zachęcam do oglądania curlingu, gdyz wbrew pozorom jest to naprawdę niezwykle interesujący sport.

Pozdrawiam,
tomo

Do góry
#162249 - 21/03/2005 20:45 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
elenes Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2003
Postów: 4100
Skąd: Warszawa
Hyh cos slabo graja te norwezki slabo to widze...

Do góry
#162250 - 21/03/2005 21:39 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
Kiwi Offline
addict

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 644
Skąd: Olsztyn
juz Szwajcarki pieknei weszly, wloszki oddaly mecz po 6 endach przy stanie 9-1

Do góry
#162251 - 21/03/2005 22:15 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
Kiwi Offline
addict

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 644
Skąd: Olsztyn
no i norwezki po dogrywce ale liczy sie wygrana 8-7
Ogolnie pieknie udany wieczor, mam nadzieje ze ktos z tego skorzystal

Pozdrawiam Kiwi

P.S
jutro rano gramy dalej

Do góry
#162252 - 21/03/2005 22:36 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Wszystkie spotkania wieczornej sesji dobiegły końca, w związku z czym pora się zastanowić nad jutrzejszymi porannymi spotkaniami.
Co prawda B&W nie wystawił jeszcze kursów, ale zapewnme niebawem to uczyni i dobrze mić już wówczas w głowie jakiś plan.
Z punktu widzenia kibica najciekawiej zapowiada się spotkanie USA - Szwecja, w którym dojdzie to pojedynku drużyn, które nie zaznały dotychczas na mistrzostwach smaku porażki. Mówiąc najkrócej będzie to pojedynek doświadczenia z młodością, w którym każdy wynik jest możliwy. Ostatni kamień w pierwszej partii spotkania należał będzie do Amerykanek, co daje tej drużynie minimalną przewagę taktyczną, jednak ja uważam, że górę weźmie tutaj doświadczenie Anette Norberg i to Skandynawki wyjda z tego pojedynku zwycięsko, choć na pewno tego meczu nie obstawię. Obie drużyny preferują raczej ofensywny styl gry, co powinno zaowocować sporą ilością punktów i przekroczeniem linii 12.5 ale i w tej kwestii sprawy bym nie przesądzał.
Z punktu widzenia gracza najbardziej interesująco wygląda spotkanie Norwegia - Szwajcaria. Kurs 1.60 na Norweżki, jaki można złapac w tej chwili w Unibecie wydaje mi się bardzo interesujący, jako że Norweżki z meczu na mecz grają coraz lepiej, a charyzmatyczna Dordi Nordby po początkowy niepowodzeniach nabrała chyba wiatru w żagle. W zasadzie to żadna z tych drużyn nie zaprezentowała do tej pory na mistrzostwach wielkiego curlingu, mnie jednak zdecydowanie bardziej podoba się solidna gra Norweżek. Minimalna porażka 5:6 ze Szwecją, która w moim mniemaniu jest faworytem mistrzostw oraz dzisiejsze zwycięstwo ze Szkocją pozwalają upatrywać w tej drużynie faworyta przed jutrzejszym spotkaniem ze Szwajcarią, która miała dotychczas 1 poważny sprawdzian na tych mistrzostwach, w którym uległa 7:10 USA. Mecze z takimi drużynami jak Chiny, Japonia, Włochy, Dania czy nawet Finlandia są raczej niezbyt miarodajne i radze się nimi nie sugerować. Moim zdecydowanym faworytem na to spotkanie sa Norweżki i o ile B&w nie uraczy mnie kursem rzędu 1.20 (w Unibecie jest 1.60) to zagram jutro takiego singla za niemałe pieniądze.
W pojedynku Szkocja - Włochy może paść tylko jeden wynik, a dzisiejszy popołudniowy blamaż Szkotek oraz porażka po twardej walce z Norwegią jeszcze bardziej mnie utwierdzają w tym przekonaniu. Z jednej strony za wszelką cenę będą chciały zmazać plamę na honorze po porażce z Finlandią, a z drugiej najzwyczajniej w świecie musza teraz wygrywać, jeśli chcą wyjść z grupy, a to w pojedynku ze słabiutkimi Włoszkami powinno przyjść im bardzo łatwo. Kurs 1.28 wystawiony przez Unibet na ten mecz wygląda całkiem przyzwoicie i do jakiegoś dubelka czy tercetu można ten mecz śmiało dołączyć. Ciekawe co nam zaoferuje B&W, choć pomny dzisiejszych popołudniowych spotkań na wiele bym nie liczył...
Jeśli chodzi o ostatni mecz, czyli Japonia - Kanada to nie ma co się rozpisywać. Kursy w okolicach 1.10 mówią same za siebie i choć Kanadyjki formą na tych mistrzostwach nie imponują to ich zwycięstwo jutrzejsze powinno być lekkie, łatwe i przyjemne. Osobiście nie polecam grać tego spotkania, gdyż kursy rzędu 1.10 nie sa raczej warte naszych pieniędzy.

Pozdrawiam,
tomo

Do góry
#162253 - 21/03/2005 22:39 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Wszystkie spotkania wieczornej sesji dobiegły końca, w związku z czym pora się zastanowić nad jutrzejszymi porannymi spotkaniami.
Co prawda B&W nie wystawił jeszcze kursów, ale zapewnme niebawem to uczyni i dobrze mić już wówczas w głowie jakiś plan.

Z punktu widzenia kibica najciekawiej zapowiada się spotkanie USA - Szwecja, w którym dojdzie to pojedynku drużyn, które nie zaznały dotychczas na mistrzostwach smaku porażki. Mówiąc najkrócej będzie to pojedynek doświadczenia z młodością, w którym każdy wynik jest możliwy. Ostatni kamień w pierwszej partii spotkania należał będzie do Amerykanek, co daje tej drużynie minimalną przewagę taktyczną, jednak ja uważam, że górę weźmie tutaj doświadczenie Anette Norberg i to Skandynawki wyjda z tego pojedynku zwycięsko, choć na pewno tego meczu nie obstawię. Obie drużyny preferują raczej ofensywny styl gry, co powinno zaowocować sporą ilością punktów i przekroczeniem linii 12.5 ale i w tej kwestii sprawy bym nie przesądzał.

Z punktu widzenia gracza najbardziej interesująco wygląda jednak spotkanie Norwegia - Szwajcaria. Kurs 1.60 na Norweżki, jaki można złapac w tej chwili w Unibecie wydaje mi się bardzo interesujący, jako że Norweżki z meczu na mecz grają coraz lepiej, a charyzmatyczna Dordi Nordby po początkowy niepowodzeniach nabrała chyba wiatru w żagle. W zasadzie to żadna z tych drużyn nie zaprezentowała do tej pory na mistrzostwach wielkiego curlingu, mnie jednak zdecydowanie bardziej podoba się solidna gra Norweżek. Minimalna porażka 5:6 ze Szwecją, która w moim mniemaniu jest faworytem mistrzostw oraz dzisiejsze zwycięstwo ze Szkocją pozwalają upatrywać w tej drużynie faworyta przed jutrzejszym spotkaniem ze Szwajcarią, która miała dotychczas 1 poważny sprawdzian na tych mistrzostwach, w którym uległa 7:10 USA. Mecze z takimi drużynami jak Chiny, Japonia, Włochy, Dania czy nawet Finlandia są raczej niezbyt miarodajne i radze się nimi nie sugerować. Moim zdecydowanym faworytem na to spotkanie sa Norweżki i o ile B&w nie uraczy mnie kursem rzędu 1.20 (w Unibecie jest 1.60) to zagram jutro takiego singla za niemałe pieniądze.

W pojedynku Szkocja - Włochy może paść tylko jeden wynik, a dzisiejszy popołudniowy blamaż Szkotek oraz porażka po twardej walce z Norwegią jeszcze bardziej mnie utwierdzają w tym przekonaniu. Z jednej strony za wszelką cenę będą chciały zmazać plamę na honorze po porażce z Finlandią, a z drugiej najzwyczajniej w świecie musza teraz wygrywać, jeśli chcą wyjść z grupy, a to w pojedynku ze słabiutkimi Włoszkami powinno przyjść im bardzo łatwo. Kurs 1.28 wystawiony przez Unibet na ten mecz wygląda całkiem przyzwoicie i do jakiegoś dubelka czy tercetu można ten mecz śmiało dołączyć. Ciekawe co nam zaoferuje B&W, choć pomny dzisiejszych popołudniowych spotkań na wiele bym nie liczył...

Jeśli chodzi o ostatni mecz, czyli Japonia - Kanada to nie ma co się rozpisywać. Kursy w okolicach 1.10 mówią same za siebie i choć Kanadyjki formą na tych mistrzostwach nie imponują to ich zwycięstwo jutrzejsze powinno być lekkie, łatwe i przyjemne. Osobiście nie polecam grać tego spotkania, gdyż kursy rzędu 1.10 nie sa raczej warte naszych pieniędzy.

Pozdrawiam i życze samych trafionych typów.


P.S. Tak jest czytelniej

Do góry
#162254 - 21/03/2005 22:54 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Właśnie sobie upatrzyłem jeden genialny typek (kursik palce lizać) na jutrzejszą sesję popołudniową, ale tym podzielę się z wami już jutro.

Dobranoc

Do góry
#162255 - 22/03/2005 08:17 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
Kiwi Offline
addict

Meldunek: 04/01/2005
Postów: 644
Skąd: Olsztyn
czyzby Bet&Win znowu opozniali sesje poranna czy moze jej wogole nie wystawia ??

Do góry
#162256 - 22/03/2005 08:39 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Co do porannej sesji w pelni zgadzam sie z tomo. Czyli niegram meczu USA - Szwecja, za pewniaki uwazam Kanade i Szkocje a warte zastanowienia norwezki. We wczorajszej sesji wieczornej ładnie siadały typy under/over wiec na poranna sesje widze to tak:

Italy - Scotland 2 1.35
Canada - Japan 1.15
Norway - Switzerland 1.70
AKO: 2.64

System 2/3
Italy - Scotland ponizej 13.5 1.85
Canada- Japan powyzej 12.5 1.80 (najmniej pewne)
USA - Sweden powyzej 12.5 1.65

Do góry
Strona 6 z 14 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 13 14 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Emilio, forty), 4094 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591881 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42