Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#161933 - 11/01/2002 04:47 Czy A. Małysz powraca do formy ?
Anonymous
Unregistered


Jestem wielkim fanem A. Małasza, dlatego też jestem ciekaw co sądzisz na ten temat i czy wierzysz w to, że Adam znowu bedzie "fruwał jak orzeł". Z moich wiadomości ( głównie internet ), dowiedziałem się, że adam przeszedł bardzo dobrze testy fizyczne a jego forma jast naprawde wysoka, w dodatku na treningu na Małej Krokwi ( 09.01.2001 , środa) pobił on rekord skoczni. Zastanawia mnie tylko jedno czy nasz "Orzeł" wytrzyma to psychcznie i powtrzyma Niemców??
_________ Bo kursik na Adasia napewno będzie wysoki ok. 5,5.__________________

[ 11-01-2002: Wiadomość edytowana przez: remol_poznan ]

Do góry
Bonus: Unibet
#161934 - 11/01/2002 05:09 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Szczerze mówiąc właśnie miałem otworzyć podobny temat, bo te pytanie zadaje sobie chyba większość Polaków.

Myślę, że presja ma Małyszu była zbyt wielka w TCS. Ludzie w tym kraju chyba nie zdają sobie sprawy jaką krzywdę wyrządzają temu człowiekowi. Większość przyjmuje tylko zwycięstwo jako pozytywny rezultat, każdy inny wynik to porażka i odwrócenie się plecami do niego.

Ktoś ostatnio mi powiedział, że Małysz jest już spalony, i że w tym sezonie nie wygra już żadnego konkursu. Oczywiście nie zgodziłem się z tym i mamy 'zakład wzajemny' bez podatku, stawka $100.

Wracając do sprawy, myślę że Małysz bardzo szybko wróci do formy. Ale nie znaczy to, że będzie od razu wygrywał tak jak dawniej. Nie należy zapominać o Hannawaldzie, który jest w życiowej formie i będzie faworytem, przynajmniej następnego konkursu.

Do góry
#161935 - 12/01/2002 05:07 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Betandwin chyba sądzi inaczej bo wcześniej mieli kurs 3.75 na Willingen, a w tej chwili mają... 7.00!

Do góry
#161936 - 12/01/2002 22:49 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Anonymous
Unregistered


Dzisiejszy turniej w Wielingen potwierdził moje pytanie i przesądy. Naprawde Adam dzisiaj pokazał się dzisiaj z jak najlepszej strony i "widać", że forma jego rośnie. Co prawda nas "Polaków" to jeszcze niezadawala , ale naprawde proszę wszystkich o wyrozumiałość i cierpliwość, a już niedługo zobaczymy wszyscy efekty. Ja osobiście wierze w "Orła" i jestem przekonany, że już nie długo znowu będzie otwierać półlitrówki wódki i pić zdrowie Małysza - Sto lat Adaś !!!!!!!!!!!!!
Olimpiada już niedługo i zostało już bardzo mało czasu na przygotowania i dlatego to będzie jeszcze większy sukces jak Adam stanie na najwyższym podium, a dla niemców narodzi się następne pytanie: Jak on mógł tak szybko dojść spowrotem do tak wysokiej formy?,a mógł bo jest poprostu Polakiem!!!!!!!!!!!!!!!1

Do góry
#161937 - 12/01/2002 22:55 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Po skoku Hannawalda Schmitt psychicznie nie wytrzymał. Szkoda chłopaka, po raz pierwszy życzyłem mu wygrania całego konkursu. Bardzo go lubię za sportowe zachowanie i chciałbym by zastąpił Svena jako #1 w ekipie niemieckiej.

A co do osób dalej szerzących bezpodstawne pogłoski o domniemanym stosowaniu dopingu przez Hannawalda: :stop: . Gadając takie bzdury robimy tylko z siebie błaznów i pokazujemy, że jako Polacy nie potrafimy z godnością przyjąć w pełni zasłużone zwycięstwo rywala. A komentator, który wspomniał o tym w telewizji powinien już szukać nowej pracy.

Do góry
#161938 - 12/01/2002 23:06 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Ja osobiście nie sądze że Hanawald jedzie na dopingu ale przekonany o tym że tego nie robi też nie jestem. Wiadomo rzadko się słyszy o dopingu u skoczków narciarskich więc może ktoś to wykorzystał. Nie wiem.

Do góry
#161939 - 12/01/2002 23:18 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Mnie tylko dziwi to, że jak Małysz w zeszłym sezonie zaczął fenomenalnie skakać (bijąc rekordy, tak jak ten w Willingen) to nie było słychać wśród Niemców, Finów czy Austriaków, że ten Małysz to może na dopingu jedzie bo skacze jak z Matrixa. A oni przecież mają dużo większe powody do podejrzeń bo my nie mamy tak wspaniałego programu narciarskiego jak oni. A należy tu pamiętać, że przewaga to nie tylko lepszy zawodnik ale także nowocześniejsza technologia/sprzęt. A oni w tym są najlepsi.

Do góry
#161940 - 12/01/2002 23:23 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Anonymous
Unregistered


Koledzy i Przyjaciele !!!!!!!! Naprawde proszę nie poruszajmy tutaj tematu dopingu, bo to raczej nie nasza brocha sądzić i oceniać czy ktoś "wącha" czy nie. Od tego są specjalne komisje które tym tematem się napewno zajeły. Z drugiej strony zgodze sie z wami ze my nieumiemy przyjąc porażki i szukamy rozwiązania gdzie indziej, czemu nikt nie mówił o tym jak Adam w zeszłym roku skakał w Welingen 151,5 m. OK na tym proponuje skączyć ten temat>

Do góry
#161941 - 13/01/2002 04:04 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Trzeba dać Adamowi czas by powrócił do formy. On jest pod ogromną presją bo tydzień Zakopane a Olimpiada też się zbliża.

Jedyne co możemy robić to kibicować mu tak jak zawsze i liczyć na szybką poprawę formy.

Do góry
#161942 - 13/01/2002 05:52 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Anonymous
Unregistered


Według mnie na olimpiadzie wszystko rozegra się pomiędzy adamem a schmitem. Nie wierze żeby sven utrzymał tą formę.

Do góry
#161943 - 13/01/2002 07:09 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
klopsikus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/12/2001
Postów: 1674
Skąd: Minsk Maz
Nie ma co zalamywac rak nad forma Adama! Jakby ktos jeszcze poltora roku temu dawal nam takie wyniki to...eh. Na poczatku tego sezonu Adam byl poprostu za dobry. Teraz jest lekki kryzys (4 miejsce i wszyscy mowia o kryzysie-niezle), co w polaczeniu z eksplozja Hannavalda powoduje w "narodzie" panike! Ale dajmy mu troche czasu, dajmy chlopakowi troche odpoczac! Jeszcze niedawno kazdy dal by sie pokroic za Adama, a wystarczylo, ze kilka razy skoczyl nieco blizej (obiektywnie patrzac to nadal bardzo daleko) i juz wszedzie slysze, ze sie skonczyl, wypalil, ze teraz juz bedzie tylko gorzej! Gowno prawda! Nie wierze, ze to juz koniec! Adam jeszcze wszystkim pokaze, ze skakac to akurat potrafi. Nalezaloby sie jedynie zastanowic, dlaczego ostatnio skacze "tylko" dobrze, a nie rewelacyjnie. Wg mnie sa dwa glowne powody, dlaczego odbieramy ostatnie jego wyniki jako kleske. Po pierwsze presja spoleczenstwa. Dlaczego wciaz zidiociali dziennikarze laza za nim krok w krok nie zdajac sobie nawet sprawy jaka krzywde mu wyrzadzaja! Czy naprawde interesuje nas jaka zupe wczoraj jadl Adam, czy chcemy poprostu by skakal tak jak tylko on potrafi? Nie dosc, ze sportowi dziennikarze zatruwaja mu zycie to jeszcze kazdy byle dziennikarzyna z byle brukowca wzial sobie za punkt honoru opisanie zycia panstwa Malyszow do piatego pokolenia wstecz! Taka popularnosc moze na poczatku sie podobac, ale po pewnym czasie mysle, ze nawet buddyjskiego mnicha by wyprowadzila z rownowagi. Ta nagonka naprawde mnie wkurza i już wczesniej przepuszczalem, ze to sie może zle skonczyc. Dajmy mu odetchnac!!!
Drugi powod to rewelayjna forma Hannavalda. Dajmy spokoj dopingowi, bo to nas tylko osmiesza. Pan Jonca juz dzis (to znaczy wczoraj) nie komentowal skokow i zwarzywszy na poziom jego komentarzy (czyli ciaglego powtarzania co konkurs tych samych bzdurnych tekstow o kazdym zawodniku) nic nie stracilismy. Hannavald w tej chwili skacze jak Malysz jeszcze niecaly miesiac temu. Czy jest nie do pokonania? Bzdura! Panowie-to nie Hannavald skacze tak, ze Adam nie jest w stanie go dogonic! To Adam po prostu skacze nieco blizej, do czego zreszta ma pelne prawo (olimpiada sie zbliza, lepiej niech teraz trenuje, a pozniej wygrywa). Juz nie moge sie doczekac, gdy Adam w pelnej swej dyspozycji stanie do walki z Hannavaldem bedacym wciaz w swej super-formie. To bedzie uczta skokow! Dla mnie nieznaczne zwyciestwo (czy nawet porazka) Adama w tym pojedynku bedzie wiecej warta niz odjezdzanie rywalom na 30 punktow jak to mialo miejsce jeszcze niedawno. Calkiem zas inna sprawa jest jak jeszcze dlugo Hannavald zdola utrzymac swa dyspozycje. Taka eksplozja formy moze nie trwac dlugo, ale moge się mylic. Zreszta już podzczas ostatniego konkursu było widac, ze Hannie jest w zasiegu rywali (dzis Hautamaeki a jutro?).
Reasumujac troche to przydlugie wywodzenie - Adam jeszcze w tym sezonie wygra – i to wg mnie nie raz! Conrad – chyba nie powinnienes martwic się o swoj zaklad! Z tygodnia na tydzien Adam będzie coraz lepszy co już dzis pokazal. A Hannavald – coz mam dziwne przeczucie, ze ta jego forma nie potrwa dlugo. Dziwnie wydaje mi się, ze Schmitt (którego ostatnio jakbym bardziej lubil) przejmie od niego paleczke i to on znow będzie rywalizowal z Adamem o medale (tym razem olimpijskie). Czy tak będzie nie wiem, ale biorac pod uwage strasznie irytujace gesty Hannavalda po kazdym skoku (przez to stracilem do niego szacunek), zyczego tego sobie i wszystkim prawdziwym kibicom Adama! Niech moc (Adama w nogach) będzie z nami!!!
Pozdrawiam!

Do góry
#161944 - 13/01/2002 16:08 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Anonymous
Unregistered


dziekuje tobie klopsikus , ze poswieciles tyle czasu na ten list. Jestem pelen podziwu dla ciebie i dle tresci postu. Napisales w nim chyba wszystko co kazdy z nas powinien wiedziec. Jestem za tym aby wyslac to do redakcji "Sportu" i o publikowac!!!!!!!!

Do góry
#161945 - 13/01/2002 21:12 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Anonymous
Unregistered


Komentował nie Jońca tylko Miklas.
Z tej jego gadki o dopingu zrobił się szum w RTLu aż Hess pogadał z Tajnerem i wszystko jest teraz OK.
A co do Adama to niestety forma spada zastraszająco. Dziś w drugfim skoku dostał prawie 10 metrów od Hautamekiego

Do góry
#161946 - 16/01/2002 01:24 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Najbardziej nie obawiam się Hannawalda tylko tego, że zjedzie się dużo chamów i zamiast dopingu i gorącej atmosfery będziemy świadkami chamstwa i kompromitacji naszego kraju na oczach świata. Nie chcę tego dnia wstydzić się, że jestem Polakiem. Mam nadzieję, że zrobimy wszystkim wielką niespodziankę, że będzie wspaniała atmosfera, i że w Polsce będzie więcej konkursów w skokach narciarskich do których będą się zjeżdzać prawdziwi fani tego sporty, zarówno z Polski jak i z innych krajów.

Do góry
#161947 - 16/01/2002 01:41 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Czy ktoś oprócz mnie jedzie do Zakopanego na skoki?

Do góry
#161948 - 16/01/2002 02:08 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
sexmis Offline
addict

Meldunek: 18/08/2001
Postów: 433
Skąd: Legnica
Jasne będe Ja z Malami w Zakopanym na skokach. Daj mi swój tel: na sexmis@interia.pl to się spotkamy, ja będe w piątek już po południu w Zakopcu i bede się spotykał z pewnym gościem z Zakopanego dlatego myśle że mógłbyś się Maciek do nas dołączyć na iwo: iwo: iwo:

Do góry
#161949 - 16/01/2002 03:11 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
No to chłopaki wypijcie kilka piw za nas wszystkich i dopingujcie Małysza jak się da! Fajnie, że będą dwa zawodu. Aż żałuję, że nie mogę pojechać. Na pewno będzie super! iwo:

Do góry
#161950 - 16/01/2002 12:27 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
Heh moim zdaniem Adaś powraca do formy
patrząc na terning w Zakopcu al:

Do góry
#161951 - 16/01/2002 16:21 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Anonymous
Unregistered


Dokładnie TAK Profi. Trening w zakopanym był naprawdę pierwszej klasy. Jestem tu już od wtorku i właśnie dorwałem kawiarenkę internetową i koniecznie musiałem się z wami usłyszeć. Cieszę sie , że oprucz mnie przyjedzie tu przynajmniej jeszcze kilku moich kumpli! Jak chcecie to proponuje jakies spotkanko! Wymyslmy tylko w jaki sposob sie spotkac! OK ale tera do rzeczy Adam oddał wsumie siedem skoków ( Tyle widziałem) Wszystkie były pierwszej klasy !!!!!. Najdalej poleciał na 130,5 m a najblizej na 127m. Przy rekordzie skoczni 133m, naprawde wyniki te sa b. dobre. Jak dobrze widzalem ( niechce klamac a wiec nie bierzcie tego sobie do serca) Adam skakal z bardzo niskiej belki startowej, napewno nizszej niz pozoztali( jak przychodzila jego kolejka to zmiejszali rozbieg). Ktos tam mówil (niewiem kto to byl i jak sie znal na skokach ) ze sa bardzo dobre warunki i boja sie ze Adam z wyzszej belki "polecial" by za dalelo a to by moglo przystworzyc mu jakas kontuzje.
Koledzy ja sie chartuje jak wiecie jestem z Poznania a w moim miescie smrut , a tutaj zajebiste powietrze i spoxa mozna wypic pare piwek i jes OK. Niewiem czy bee mial dostep do Netu dlatego wszystkich was pozdrawiam i mam nadzieje ze jak wróce to moje pytanie :"Czy Adam wraca do formy" stanie sie oczywiste.- TAK!!!!!!!
PS. Postaram sie zalogowac jeszcze w piatek wymyscie jakis sposób na spotkanie.

Do góry
#161952 - 16/01/2002 17:13 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
goike Offline
member

Meldunek: 30/05/2001
Postów: 137
Skąd: Gdańsk
przeczytałem dzisiaj ten temat i muszę powiedzieć że jestem podbudowany. Po analizie wypowiedzi na temat Małysza na Onecie, stwierdziłem że połowa kibiców to nie kibice a tzw jarusy, które interesują się skokami gdy Adam wygrywa. Jak przegrywa wtedy odsłaniają swoje oblicze. Osobiście uważam że Adam będzie nadal dobrze skakał, być może nie fenomenalnie ale nie wymagajmy za dużo. Zyciową formę ma się tylko raz w ciągu krótkiego okresu.
Uważam że ma on szanse na powalczenie o medal szczególnie na K 90 gdzie bardziej liczy się technika. Wracając do komentatorów to Miklas tak komentuje że przeciętnemu skoczkowi chce się spać. Natomiast Szaranowicz za dużo bajdurzy i odchodzi od tego co aktualnie dzieje się na skoczni. Ale nie narzekajmy cieszmy się że do skoków nie dobrał się Polsat lub Canal+. Pozdrawiam wszystkich którzy będą w Zakopanem. Zazdroszczę wam i mam nadzieję że przypilnujecie złych kibiców iwo:

Do góry
#161953 - 17/01/2002 00:52 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Małyszowi potrzeba dużej dawki pewności siebie i Zapokane musi to mu dać. Aż się nie mogę doczekać do skoków. Żałuję tylko, że nie mogę tam być. Remol, jak będziesz w kafejce to prześlij tu proszę nazwe i adres bo jak będę w Zapokcu to będę potrzebować dostęp do pracy i do forum. Mam nadzieję, że się wszyscy spotkacie na kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt piw, i że impreza będzie na całego! iwo:

Do góry
#161954 - 17/01/2002 01:34 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
Może trochę nie na temat, ale każde info może komuś się przydać.
Jak byście się bawili w piątek lub sobotę na dyskotece w "Morskim Oku" to powinna być tam taka blond laska z długimi kręconymi włosami mówiąca z rosyjskim akcentem (przynajmniej była w ten piątek).
Polecam, bo dziewczyna zna się na rzeczy i jest całkiem nie droga.

Do góry
#161955 - 17/01/2002 01:48 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
[QUOTE]Oryginalnie wysłał saba:
[qb]Może trochę nie na temat, ale każde info może komuś się przydać.
Jak byście się bawili w piątek lub sobotę na dyskotece w "Morskim Oku" to powinna być tam taka blond laska z długimi kręconymi włosami mówiąca z rosyjskim akcentem (przynajmniej była w ten piątek).
Polecam, bo dziewczyna zna się na rzeczy i jest całkiem nie droga.[/qb][/QUOTE]

gdzie to ???

Do góry
#161956 - 17/01/2002 01:59 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał profi:
[qb]

gdzie to ???[/qb][/QUOTE]

Dyskoteka i lokal "Morskie Oko" mieści się w Zakopanem na Krupówkach. Jest nawet nawet, ale kiedyś dużo bardziej lubiłem pub "Raiders" na końcu Krupówek, ale jak odwiedziłem go w piątek to przeżyłem szok.To już nie te klimaty, jakie były tam kiedyś.Powstawiali jakieś gry i teraz większość ludzi tam to małolaci.

Do góry
#161957 - 17/01/2002 03:18 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
goral Offline
member

Meldunek: 14/05/2001
Postów: 100
Skąd: zakopane
[QUOTE]Oryginalnie wysłał saba:
[qb]

kiedyś dużo bardziej lubiłem pub "Raiders" na końcu Krupówek, ale jak odwiedziłem go w piątek to przeżyłem szok.To już nie te klimaty, jakie były tam kiedyś.Powstawiali jakieś gry i teraz większość ludzi tam to małolaci.[/qb][/QUOTE]



Saba ja też byłem kiedyś bardzo częstym klientem Raidersa ale po zmianach jakie tam zaszyły odniechciało mi się. Teaz wole bardziej spokojne kimaty i chodze do Anemona - wiesz gdzie to jest?
P.S. Saba a propos to skąd jesteś?

Do góry
#161958 - 17/01/2002 03:50 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał goral:
[qb]

Saba ja też byłem kiedyś bardzo częstym klientem Raidersa ale po zmianach jakie tam zaszyły odniechciało mi się. Teaz wole bardziej spokojne kimaty i chodze do Anemona - wiesz gdzie to jest?
P.S. Saba a propos to skąd jesteś?[/qb][/QUOTE]

Jestem z woj. mazow., ale kilka razy w roku bywam w Zakopcu. Co do "Anemona" to nie wiem gdzie to jest. A co do "Raidersa" to pamiętam jak kilka lat temu z Krupówek zwineli kiedyś gościa który zajebiście śpiewał, a jego kumpel grał na gitarze.
Taki klimat jak wtedy tam się zrobił to chyba nie było nawet na starych koncertach Dżemu jeszcze za życia Ryśka.

P.S
Przepraszam skoczków narciarskich i fanów Adama za zaśmiecenie tematu.

Do góry
#161959 - 18/01/2002 15:50 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Anonymous
Unregistered


Teraz wiadomosc dla wszystkich , którzy otwieraja ten temat i smieja sie z naszego optymizmu. Wiadomosc jest krotka i do rzeczy. ADAM MAŁYSZ PIERWSZY NA TRENINGU W ZAKOPANYM 125m, drugi Sven Hanawald 124m, nastepni zawodnicy dopiero 6 m blizej.

Do góry
#161960 - 19/01/2002 04:19 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
goral Offline
member

Meldunek: 14/05/2001
Postów: 100
Skąd: zakopane
A ja właśnie wruciłem ze spotkania z kolegą i koleżanką z forum tzn. z sexmisiem i jego dziewczzyną małami. Było bardzo sympatycznie i wesoł. Wypilismy za zdrowie wszystkich sympatyków tego forum i za jego admina, oczywiście nie odbyło sie bez uwag na temat forum ale to juz inny temat.- Kurcze chyba browaru było za dużo bo mi sie ekran przesuwa.- Pozdrowienia dla wszystkich przesyła Goral, Sexmiś i MałaMi.
PS 1. Po dzisiejszych skokach myslę że Adaś ma wielkie szanse na pierwszą trójke i jestem tego prawie pewien.
PS 2. MałaMi to kobieta, panowie dostajecie bety
od niej w tenisie, Rafter nie wstyd Ci?
PS 3. Kończe dzisiejszymi słowami A.Małysza "Nawet nie myślę o tym co się będzie działo(...) . Niech żałują ci, którzy nie przyjechali w Tatry"

Do góry
#161961 - 19/01/2002 04:56 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Dzięki! Naprawdę Wam zazdroszczę, że nie jestem teraz z Wami w Zakopcu bo impreza musi być na całego. Za rok musimy zrobić tam zjazd czy coś w tym stylu.

Pozdrawiam Was wszystkich i życzę niesamowitych wrażen podczas tego weekendu. Aż nie chcę myśleś co się będzie działo jeśli Małysz wygra!

Do góry
#161962 - 20/01/2002 05:50 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Jeśli wierzycie w Małysza, to Bet&Win daje 10.00 na jego zwycięstwo jutro.

Do góry
#161963 - 20/01/2002 19:55 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Carnby Offline
enthusiast

Meldunek: 06/07/2001
Postów: 290
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Jeśli wierzycie w Małysza, to Bet&Win daje 10.00 na jego zwycięstwo jutro.[/qb][/QUOTE]

Po dzisiejszych kwalifikacjach bylo juz 12.00.
Ale nie zagralem, nie wierzylem...

Do góry
#161964 - 20/01/2002 22:06 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Carnby Offline
enthusiast

Meldunek: 06/07/2001
Postów: 290
Skąd: Warszawa
BTW Wszedlem specjalnie na strony Przegladu Sportowego by znalezc artykul, o ktorym pare dni temu wspomniano TVP. Dotyczy on przyczyn spadku formy Malysza(odciecie energii przez bioenergoterapeute). POLECAM:
http://www.sports.pl/gazeta/iso/sporty_zimowe_19.htm

Do góry
#161965 - 20/01/2002 22:39 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Anonymous
Unregistered


Na poczatku chce przeprosic wszystkich za bledy, ale pisze to wstanie wskazujacym.
dzisiaj wygralem 880 euro. Naprawde kiedy Adam odnosil coraz gorsze wyniki coraz mniej ludzi wierzylo w sukces Adam, ale za tym poszla jedna rzecz dobrz. Mianowicie kurs na Adama. Wynosil on o godzinie 12.30 12!!!!!!!! . Na Malysza obstawiam caly czas wiec narazi te 880 euro jest jakby zwrotem za wczesniejsz wtopy. Ale przyrzekam nie pisze tego dlatego aby sie pochwalic ze wygralem, pisze to dlatego aby pokazac jak bardzo wierze w Adam i jego forme. Dwa tygodnie temu napisalem ten temat , majac nadzieje ze wykrakam zwyrzke formy Polaka, no i stalo sie. Teraz kiedy juz chyba kazdy wie , ze Forma Adama Malysza wraca do normy - to nasuwa mi sie nastepne pytanie: "Czy Adam Malysz zdobedzie na olimpiadzie przynajmniej jeden zloty medal".
Odpowiedz , bynajmniej dla mnie jest prosta. Adam napewno zdobedzie dwa medale z czego jeden napewno bedzie koloru zlotego a drugi ... zobaczymy moze tez zloty. Wiecej nic nie mowie nastemnym razem zajrze tutaj po olimpiadzie i napisze wiadomo co. - A nie mówiłem.
Bardzo wam wszystkim dziekuje za wszystkie listy napisane odnosnie Adama, i zycze sobie aby do olimpiady bylo ich jeszcze raz tyle.

Do góry
#161966 - 21/01/2002 01:47 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Hubi Offline
addict

Meldunek: 25/06/2001
Postów: 579
Skąd: Warszawa
Ja uwarzam że to nie był spadek formy tylko nie wytrzymywał psychicznie dzisiej było inaczej przed zawodami lub w czasie nie usmiechal się do kamer tylko był taki jak przed sezonem jakby nic doniego nie dochodziło ,a twierdze tak dlatego że jeżeli z krótkiego rozbiegu skakał 130 m mniejwiecej 10m od pozostalych więcej a na zawodach mniejwiecj równo(wczorej) to raczej psychika mu wysiadła a nie nogi.ale mam nadzieje że już wszystko jest w najlepszym pożądku

Do góry
#161967 - 21/01/2002 02:57 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Anonymous
Unregistered


Małysz teraz po zwycięstwie jakże ważnym, przed swoją publicznością przełamie złą passę i teraz nikt nie będzie w stanie go zatrzymać!!!
Myślę że najgroźniejszym rywalem będzie M.Hautameki a nie HAM-awald. Nasza niemiecka gwiazdeczka zacznie powoli przygasać, co było widać dzisiaj jakoś się już tak nie cieszył. OJEJKU dwa razy był tak blisko jak mi go szkoda !!! A w Małysza wierzę i nigdy nie przestałem a co się z tym wiąże również na nim wygrałem. Tak dalej panie Adamie! al:

Do góry
#161968 - 21/01/2002 04:27 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Batigol Offline
addict

Meldunek: 13/12/2001
Postów: 688
Skąd: Warszawa
Nie ma przyjemniejszego tematu na forum niż ten o Małyszu.

Szczególnie teraz jak Adam wygrał - jak sam powiedział - cieszy się nawet bardziej jak po tryumfie w TCS rok temu.

Ja wierzyłem w Adama jak wszyscy w tym temacie, chodź zapoznałem się z nim dokładnie dopiero teraz. I przekonany byłem od początku (TCS), że przede wszystkim to kwestia psychiki. A teraz przeczytałem ten artykuł (link jest w temacie) -"ciekawe" rzeczy tam piszą.

Myślę, że większość z 50 tys. ludzi w Zakopanym i większość przed TV nadal wierzyło w Adam. Co prawda mało ludzi wierzyło, że akurat już dzisiaj wygra (to była miłą niespodzianką).
A nieprzyjemne rzeczy, które krążą za Adamem -typu dziwni ludzie lub słomiany zapał to nie reguła dla prawdziwych kibiców. W Polsce jest mnóstwo świetnych kibiców - wszyscy to dziś podkreślali.

Genialne zwycięstwo, we wspaniałym stylu.

Adam ! Tak Trzymaj !!!

Do góry
#161969 - 21/01/2002 14:13 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
malami Offline
member

Meldunek: 17/08/2001
Postów: 118
Skąd: Legnica
WITAM SERDECZNIE
Oboje z Sexmisiem byliśmy świadkami tego co się działo w Zakopanym.
Tego się raczej nie da opisać słowami.
Po pierwszym dniu - szczerze - raczej wszyscy byli lekko zdołowani że Adam był na siódmym miejscu. Jednakże cieszyło wszystkich że ośmiu Polaków weszło do 50 - tki zawodników.
Cieszyła wszystkich postawa Tomka Pochwały i Roberta Matei. CHWAŁA IM ZA TO!!!!!!
Polska ekipa zaczyna sprawować się coraz lepiej!!

Drugi dzień 20.01
Samopoczucie Polaków po pierwszym dniu nie było zbyt ciekawe. Tym bardziej się pogorszyło - skok Adama w kwalifikacjach - 114 m!!!!
Tragedia prawie że narodowa.
Ale...
TEGO JESZCE NIE BYŁO!!!!!!!!!!!!!!!
Jedenastu Polaków w 50 -tce...
To zaczęło dobrze wróżyć )))
Po pierwszym skoku Adasia (131 m) na Wielkiej Krokwi zaczęło się ŚWIĘTO. Czterech Polaków weszło do finałowej 30-stki!!!!!
WIELKIE BRAWA dla BAHLEDY, MATEI, POCHWAŁY oraz NASZEGO ADASIA.
Tego co tam się działo nie da się opisać słowami.
Reszta później. Muszę trochę popracować.
PAPA

Do góry
#161970 - 21/01/2002 14:36 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
malami Offline
member

Meldunek: 17/08/2001
Postów: 118
Skąd: Legnica
Jeszcze jedno
Przepraszam że nie na temat

SERDECZNE POZDROWIENIA DLA GÓRALA!!!!
SYMPATYCZNY Z NIEGO FACET!!!!
POZDRO ODE MNIE I OD SEXMISIA.
DO ZOBACZYSKA
CZESC

Do góry
#161971 - 21/01/2002 20:56 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Malami, dzięki za relację! Szkoda, że więcej nas nie przyjechało. Może Harrachov?

Podobało mi się wczoraj zachowanie Hannawalda, który od razu po skoku Adama podszedł do niego i mu pogratulował. Te zwycięstwo było nam wszystkim potrzebne, ale nie popadajmy w huraoptymizm bo żaden z zawodników nie ma zagwarantowanych medali olimpijskich. Oczywiście, każdy by chciał złoto dla Adama ale to nie jest takie proste. Hannawald jest dalej w wyśmienitej formie a Hautamaeki też jest wspaniałym skoczkiem. A są inni, którzy też mogą mieć "swój dzień."

Ale jak wszyscy tutaj wierzę w Adama i myślę, że ma duże szanse na przynajmniej jedno złoto, chociaż każdy medal bez względu na kolor jest sukcesem. Jeśli miałbym typować to widzę większą szansę na złoto na średniej skoczni, ale takich kursów jak 12.00 raczej nie zobaczymy. Chyba, że Amerykańscy bukmacherzy niedocenią Adama.

Do góry
#161972 - 22/01/2002 03:04 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD

Do góry
#161973 - 22/01/2002 03:30 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
Bild to największy szmatławiec niemiecki więc trudno się dziwić że nie potrafią pogodzić się z porażką Małysza w godny sposób tylko wypisują to co widać.

Do góry
#161974 - 22/01/2002 04:03 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
sexmis Offline
addict

Meldunek: 18/08/2001
Postów: 433
Skąd: Legnica
Witam wszystkich po powrocie z Zakopca i pierwsze co to POZDROWIENIA DLA GÓRALA iwo: iwo: iwo: , porządny z niego facet i kumpel!!!!!! Zabawa,feta i święto w Zakopcu było niesamowite!!!!!!!!!!
Tylko ten ból głowy po przebudzeniu.... iwo:

PS. Conrad pytałeś się wcześniej o kafejki internetowe w Zakopanym- odpowiadam są i naliczyłem ich trzy lub cztery(niepamiętam dokładnie przez pewien browar he, he,he) ale są i można z nich korzystać.
Natomiast druga sprawa to wybieramy się z Malami do Harachova, także spotkanie i iwo: jak najbardziej...

Do góry
#161975 - 22/01/2002 18:24 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]To mi się nie podoba: http://www.sports.pl/index.phtml?show=news&s=1011611476 [/qb][/QUOTE]

Po obejrzeniu konkursu miałem przekonanie, iż Hannawald został delikatnie oszukany. To co teraz przeczytałem nie zmieniło mojego zdania na temat wygranej Małysza, ale pokazało jak Niemiec potrafi wszystko szybko zapomnieć... Mianowicie pomijając wypowiedzi Hessa (źle mi się kojarzy), pragnę przypomnieć, iż takie "odwetowe" decyzje sędziów są w sporcie na porządku dziennym np. w pilce, gdzie niesprawiedliwie podyktowany karny przez sędziego niejako obliguje go do gwizdania w 2 stronę, a przy sytuacji spornej w polu karnym szukania wyrównania strat. Tak też się stało w Zakopanem. Analogia między konkursem w Engelbergu 15.12.2001 jest bardzo wyraźna (pamiętam to dobrze, gdyż sędziowie dając bardzo niskie noty Małyszowi za "kantującą" nartę przy telemarku pozbawili mnie sporego grosza. A gość, który skoczył 10m mniej i mało się nie zabił przy lądowaniu dostał zblizone noty)). Tyle, że tam o 0,2 wygrał z Małyszem - Hannawald, ale zajął dopiero 2 miejsce i sprawa została przez Niemców jakby zapomniana...

Do góry
#161976 - 22/01/2002 20:31 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
Dla mnie zwycięzcą z drugich zawodów w Zakopanem jest Hannawald a nie NASZ Małysz.Wystarczyło popatrzeć na powtórki lądowań w ich skokach i oceny sędziów.

Do góry
#161977 - 22/01/2002 23:12 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał saba:
[qb]Dla mnie zwycięzcą z drugich zawodów w Zakopanem jest Hannawald a nie NASZ Małysz.Wystarczyło popatrzeć na powtórki lądowań w ich skokach i oceny sędziów.[/qb][/QUOTE]

Nie bluźnij saba nie bluźnij. Chyba miałes posuty telewizor i niewidziałes jak przy drugim skoku Hanawalda narty mu sie rozjechały. A oglądałem powtórki chyba ze 3 razy na Eurosporcie o różnych godzinach i wiem co mówię. Niewiem od ilu lat ogladasz skoki bo ja od 20 i wiem jak mozna skoczyć najlepiej stylowo. Mam prosbę nie pisz takich bluzgów jak sie na tym nie znasz. A propos takich jak ty malkontentów to w naszym społeczeństwie jest za duzo. Jak wygra Hanawald to Małysz słaby, jak wygra Małysz to sedziowie mu pomogli. Przestań pierdoły gadac i zajmij sie czyms rozsądnym. Twoje zdanie i tak sie nie liczy bo nie ty skaczesz i sędziujesz więc uszanuj decyzję innych i więcej przyzwoitości chłopie.

Do góry
#161978 - 22/01/2002 23:28 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pawka:
[qb]

Nie bluźnij saba nie bluźnij. Chyba miałes posuty telewizor i niewidziałes jak przy drugim skoku Hanawalda narty mu sie rozjechały. A oglądałem powtórki chyba ze 3 razy na Eurosporcie o różnych godzinach i wiem co mówię. Niewiem od ilu lat ogladasz skoki bo ja od 20 i wiem jak mozna skoczyć najlepiej stylowo. Mam prosbę nie pisz takich bluzgów jak sie na tym nie znasz. A propos takich jak ty malkontentów to w naszym społeczeństwie jest za duzo. Jak wygra Hanawald to Małysz słaby, jak wygra Małysz to sedziowie mu pomogli. Przestań pierdoły gadac i zajmij sie czyms rozsądnym. Twoje zdanie i tak sie nie liczy bo nie ty skaczesz i sędziujesz więc uszanuj decyzję innych i więcej przyzwoitości chłopie.[/qb][/QUOTE]


To, że widzisz Małysza jako zwycięzce tego konkursu, to już Twój problem, nie mój.

Do góry
#161979 - 22/01/2002 23:31 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Zrozum człowieku że i tak tego nie zmienisz a twoje zdanie jest dziwne chyba nie ogladałeś powtórek. I nie przemawia przez mnie zaden szowinizm tylko realne fakty szkoda, że nie nagrałem tego może byś zrozumiał swoje błędne rozumowanie i ocene.
Pozdrawiam.

Do góry
#161980 - 22/01/2002 23:51 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pawka:
[qb]Zrozum człowieku że i tak tego nie zmienisz a twoje zdanie jest dziwne chyba nie ogladałeś powtórek. I nie przemawia przez mnie zaden szowinizm tylko realne fakty szkoda, że nie nagrałem tego może byś zrozumiał swoje błędne rozumowanie i ocene.
Pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]

Pawka, będę musiał powtórzyć jeszcze raz :

To już Twój problem, nie mój.

Jak tak uważasz, to Twoja sprawa, trudno żebyś zmieniał pogląd, bo saba napisał, że ma inny.
Ja też nie zmieniam swojego, bo jak na razie nie mam problemów ze wzrokiem.

Do góry
#161981 - 23/01/2002 00:17 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
malami Offline
member

Meldunek: 17/08/2001
Postów: 118
Skąd: Legnica
Nie gniewajcie się chłopcy ale się wtrącę.
Byliśmy w Zakpocu.
Możecie sobie nie wiem co pisać na temat turnieju, spekulować o ocenach sędziów itd itd.
Ale dla wszystkich którzy tam byli (ok. 100 tyś
ludków) MAŁYSZ WYGRAŁ.
Nie wiem czy sobie przypominacie jeden z ostatnich (nie pamiętam dokł. który) poczas którego Małysz za swój lepszy skok dostał noty 16-17, a Hannavald za słabszy skok otrzymał lepsze i wygrał. Wtedy było wszystko ok. Niemcy lubią robić wokół siebie dużo zamieszania. Pozostawiam to bez komentarza.
Moja mała prośba - odpuśćcie sobie tego typu uwagi w tym temacie.
Wierzę i raczej chyba wszyscy w to wierzą że Adam się przełamał i będzie teraz tylko lepiej.
Pozdroffka

Do góry
#161982 - 23/01/2002 02:04 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
nie dajmy się zwariować... nie od dziś wiadomo że ściany sprzyjają gospodarzom... bardzo się cieszę że małysz wygrał całym sercem mu kibicowałem ale potrafię się zdobyć na trochę obiektywizmu... wygrana małysza była mocno problematyczna podobnie jak jego porażka w engelbergu
czy małysz to jakiś świecki święty że nie można napisać na jego temat nic poza hurraoptymistycznymi opiniami?
niemcy się czepiają tak samo jak my się czepialiśmy po kontrowersyjnym konkursie w engelbergu...
odwieczny konflikt serce-rozum... serce mowi małysz... rozum... ale czy w 100% prawidłowo? nie da się tego rozstrzygnąć ale chwała tym którzy zdają sobie sprawę z tego że często kibicując małyszowi nieco idealizują jego skoki i wizerunek

Do góry
#161983 - 24/01/2002 00:41 Re: Czy A. Małysz powraca do formy ?
goral Offline
member

Meldunek: 14/05/2001
Postów: 100
Skąd: zakopane
[QUOTE]Oryginalnie wysłał sexmis:
[QB]Witam wszystkich po powrocie z Zakopca i pierwsze co to POZDROWIENIA DLA GÓRALA iwo: iwo: iwo: , porządny z niego facet i kumpel!!!!!! Zabawa,feta i święto w Zakopcu było niesamowite!!!!!!!!!!
Tylko ten ból głowy po przebudzeniu.... iwo:


Wielkie dzieki za pozdrowienia malami i sexmis i zapraszam ponownie.
Jesli chodzi o wygraną Małysza to nie ma dyskusji wygrał i już, z czego sie bardzo ciesze bo nie tylo on wygrał .
Można podyskutować na temat zachowania kibiców, bo wcale tak wesoło nie było jak to pokazywali w telewizji. Wczoraj rozmawiałem z koleżanka która stała przy wyciągu dla skoczków i była świadkiem jak kilku pijanych pseudokibiców z szalikami szanującego sie klubu piłkarskiego opluli Hanawalda. Po takim potraktowaniu nie dziwie się że Swen olał konferencję prasową. Pocieszała mnie że to nie byli kibice Wisły Kraków ale to żadne pocieszenie.

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, akagi, Sensei, rafal08, burbon, VVega, pacyfista, 11kera11, igea23), 3432 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584231 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07