Strona 12 z 16 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#160845 - 08/12/2004 16:42 Re: EUROLEAGUE.........
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
pytanie do fachowcow od euroligi

nie uwazacie ze under oplaca sie grac w expekcie w meczu frankfurtu w expekcie linia ustawiona na 158,5 -a wszedzie nizej
to samo tyczy sie meczu malagi over 156,5 w expekcie wydaje sie zachecający

a pau orthez powinien byc under 155,5 czy nie ??
prosze o opinie

Do góry
Bonus: Unibet
#160846 - 08/12/2004 17:07 Re: EUROLEAGUE.........
SZYMEL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/06/2004
Postów: 1737
Skąd: Płock
Quote:

pytanie do fachowcow od euroligi

nie uwazacie ze under oplaca sie grac w expekcie w meczu frankfurtu w expekcie linia ustawiona na 158,5 -a wszedzie nizej
to samo tyczy sie meczu malagi over 156,5 w expekcie wydaje sie zachecający

a pau orthez powinien byc under 155,5 czy nie ??
prosze o opinie




nie jestem fachowcem ale wydaje misie ze bedzie tu over (mecz tau).moim zdaniem ceramica ma podobny styl do maccabi tzn.rzucic wiecej niz przeciwnik (najwazniejszy atak, obrona to sprawa drugorzedna).srednia tau w 5 meczach euroligi to 84,2 pkt zdobytych w meczu.mysle ze po meczu z oplem moze wzrosnac. w dwoch ostatnich meczach z udzialem tau padlo 194 pkt-lost z panata(po dogrywce) oraz 197 won z leche rio.zatem granica dzisiejszego meczu zostala przekroczona az o ok. 40 pkt.dla tau jest to mecz wyjazdowy ale mysle ze sa w stanie rzucic w granicach 80-90 pkt.podejrzewam ze bedzie sporo trojek a takze fauli na takich zawodnikach jak macijauskas,calderon,scola oraz ellis i williams a co za tym idzie duza liczba rzutow wolnych.jestem za overem

Do góry
#160847 - 08/12/2004 19:57 Re: EUROLEAGUE.........
Ro9er Offline
journeyman

Meldunek: 20/10/2003
Postów: 68
Skąd: Zielona Góra
i wszystkie za*****te analizy mozna miedzy bajki wlozyc...
szanuje poswiecenie kolegow, ale jak to w sporcie bywa niespodzianki sa najpiekniejsze...
wielkie brawa dzisiaj dla prokomu bo dokonali wydawalo sie niemozliwego, a jednak...ja tez mialem bologne.. ;

Do góry
#160848 - 08/12/2004 20:00 Re: EUROLEAGUE.........
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Tylko...gdyby wszystkie typy po tak dobrych kursach(tu:1,80)były tak oczywiste,to juz dawno nie byłoby u kogo grać,bo buki poszliby z torbami.
Poza tym ,jak wszyscy to graja,to wiecie jak to wychodzi




"Brawo Prokom !!!" tak w pierwszym odruchu chciałoby sie napisać,ale to nie byłaby cała prawda.
Chwała polskiej gorzale i polskim panienkom za odebranie zawodnikom Bolonii sił witalnych i nie dające sie w ciągu kilku godzin skompensować zakwaszenie organizmu
Polska gościnność po raz kolejny na najwyższym poziomie
Polski basket na duzo nizszym,ale na "zmeczonych" makaroniarzy spokojnie wystarczy

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
#160849 - 08/12/2004 20:01 Re: EUROLEAGUE.........
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
Quote:

Ja mam dzisiaj takie wyczucie ze dzisiaj unas wkraju szukuje sie WAŁEK - wiec niema co analizowac

Chodzi mi o mecz Prokomu

Bologna ma juz wygrane 5 meczy podrzad i bilans 5-0 wiec jak wiadomo ta druzyna i tak wyjdzie z grupy i tak a wiadomo ze Wlosi nie takie walki robia...

Pozatym co ta euroliga i Uleb jest ustawiany to szkoda gadac jezeli takie PAU ortez wygrywa na wyjezdzie za 5 czy 6 kurs gdzie szans nie bo NIEMA a caly mecz jest pozorowany po czym smieszne pau wyrywa 1 czy 2 pkt wiec dlaczego Prokom ma nie wygrac ))) znaczy to Bolonia przyjedzie przegrac
Takie mam przeczucie co innego jak by Bplogna miala bilans odwrotny(chodz to i nie wykluczone ze walek by zrobila)
pozdro




hehehe widac kto rzadzi na Forum stary wyga,ktory "MARKE" ma wyrobiona a najbardziej mnie rosmieszyl tam ktorys z panow,ktory byl tak pewny ze juz zamierzal po 3 kwarcie brac w koleczko dwojke )))

Oj Co ludzie pojecia niemaja tak niemaja doswiadczenia a co gorsza nawet zasad

Korzystajac z okazji POZDRAWIAM Mojich ziomali z CZATA mecz.pl
pozdro

Do góry
#160850 - 08/12/2004 20:40 Re: EUROLEAGUE.........
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Quote:

Quote:

pytanie do fachowcow od euroligi

nie uwazacie ze under oplaca sie grac w expekcie w meczu frankfurtu w expekcie linia ustawiona na 158,5 -a wszedzie nizej
to samo tyczy sie meczu malagi over 156,5 w expekcie wydaje sie zachecający

a pau orthez powinien byc under 155,5 czy nie ??
prosze o opinie




nie jestem fachowcem ale wydaje misie ze bedzie tu over (mecz tau).moim zdaniem ceramica ma podobny styl do maccabi tzn.rzucic wiecej niz przeciwnik (najwazniejszy atak, obrona to sprawa drugorzedna).srednia tau w 5 meczach euroligi to 84,2 pkt zdobytych w meczu.mysle ze po meczu z oplem moze wzrosnac. w dwoch ostatnich meczach z udzialem tau padlo 194 pkt-lost z panata(po dogrywce) oraz 197 won z leche rio.zatem granica dzisiejszego meczu zostala przekroczona az o ok. 40 pkt.dla tau jest to mecz wyjazdowy ale mysle ze sa w stanie rzucic w granicach 80-90 pkt.podejrzewam ze bedzie sporo trojek a takze fauli na takich zawodnikach jak macijauskas,calderon,scola oraz ellis i williams a co za tym idzie duza liczba rzutow wolnych.jestem za overem




no i to sie nazywa pomoc
dzieki ci bardzo

po twojej analizie zagralem overa i jeszcze raz dzieki ci

Do góry
#160851 - 08/12/2004 21:24 Re: EUROLEAGUE.........
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
no i ch.. bombki strzelił,Trefl jednak miał dzień konia i pogonił tych zgniłych makaronów.Widziałem w tym sezonie pare meczy Bologny,ale tak cienkich to nigdy,Vujanic i Smodis nie istnieli,Basile tylko pare trójek,jedynie Douglas coś zagrał.Coprawde emocje wielkie i chwała Sopocianom za wygraną-bo naprawdę dziś im wszystko wpadało(za 3 głównie),ale szkoda umoczonej kasy.A co do pana ,który się śmiał z kółeczek,to taka jest prawda,gdyby włosi zagrali na swoim poziomie,a trefl na swoim,to tak by było,ale dziś było odwrotnie i dlatego to puzzle wygrali,co daje im szansę na wyjscie z grupy,za tydzień ważny mecz z Ciboną w Zagrzebiu.

Do góry
#160852 - 08/12/2004 21:31 Re: EUROLEAGUE.........
SZYMEL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/06/2004
Postów: 1737
Skąd: Płock
Quote:

Quote:

Quote:

pytanie do fachowcow od euroligi

nie uwazacie ze under oplaca sie grac w expekcie w meczu frankfurtu w expekcie linia ustawiona na 158,5 -a wszedzie nizej
to samo tyczy sie meczu malagi over 156,5 w expekcie wydaje sie zachecający

a pau orthez powinien byc under 155,5 czy nie ??
prosze o opinie




nie jestem fachowcem ale wydaje misie ze bedzie tu over (mecz tau).moim zdaniem ceramica ma podobny styl do maccabi tzn.rzucic wiecej niz przeciwnik (najwazniejszy atak, obrona to sprawa drugorzedna).srednia tau w 5 meczach euroligi to 84,2 pkt zdobytych w meczu.mysle ze po meczu z oplem moze wzrosnac. w dwoch ostatnich meczach z udzialem tau padlo 194 pkt-lost z panata(po dogrywce) oraz 197 won z leche rio.zatem granica dzisiejszego meczu zostala przekroczona az o ok. 40 pkt.dla tau jest to mecz wyjazdowy ale mysle ze sa w stanie rzucic w granicach 80-90 pkt.podejrzewam ze bedzie sporo trojek a takze fauli na takich zawodnikach jak macijauskas,calderon,scola oraz ellis i williams a co za tym idzie duza liczba rzutow wolnych.jestem za overem




no i to sie nazywa pomoc
dzieki ci bardzo

nie gralem tego ale

po twojej analizie zagralem overa i jeszcze raz dzieki ci



Do góry
#160853 - 08/12/2004 22:52 Re: EUROLEAGUE.........
bartmis Offline
old hand

Meldunek: 25/02/2003
Postów: 878
Skąd: Namysłów/Wrocław/Jacksonville
Zgadzam się z Tobą Boca Juniors, gdyby tylko Bologna zagrała na swoim poziomie, no i oczywiście Prokom na swoim, to wynik byłby inny. Myślę, że na 10 takich meczy Prokom wygrałby może 2 i akurat dzisiaj był ten dzień kiedy im wszystko wychodziło, ale cóż to tylko sport i sęk w tym aby po przegranym meczu można było odbić się na innym i być dalej na plusie . Może faktycznie warto było sprawdzić biorytmy czołowych koszykarzy z Bologni i Sopotu. Niestety takie reali, że czasami brak czasu. Muszę zauważyć, że jest jednak coś pozytywnego, kiedy gra się przeciw Polskim drużynom, na ich porażkę, bo jeżeli się nie wygra zakładu to pozostaje radość z sukcesu polskiej ekipy. I dzisiaj mimo wszystko jestem zadowolony bo Prokom dokonał czegoś wielkiego, pokonał jednego z głównych kandydatów do mistrzostwa Euroligii, ale wyobrażam sobie jakbym był szczęsliwi gdybym postawił na Prokom...
pozdrawiam
bartmis

Do góry
#160854 - 08/12/2004 23:27 Re: EUROLEAGUE.........
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
Taaaa ja tez zwami sie zgadzam jakby Prokom gral trzecia piatka + 2 rezerwowymi to Bologna nie musial by grac na swojim poziomie zeby rozjechac prokom )))))))))))))))))

Do góry
#160855 - 09/12/2004 00:56 Re: EUROLEAGUE.........
bartmis Offline
old hand

Meldunek: 25/02/2003
Postów: 878
Skąd: Namysłów/Wrocław/Jacksonville
Sorry Gy_Gy_Crav ale Cię nie rozumię. Za wszelką cenę starasz się sprowokować jakąś konfliktową sytuację. Tylko po co? Krytykujesz, może nie bezpośrenio, mnie i innych którzy grali Bolognie, tak jakbyś od początku był przekonany do zwycięstwa Prokomu. Faktycznie trzeba Ci przyznać, że pisałeś o tym, że Prokom może wygrać, ale argumenty jak wnioskowałeś w ogóle nie były adekwatne do przebiegu meczu, były wyssane z palca i mogę się założyć, że jeżeli Prokom planowo by przegrał, ty przynajmnie do jutra byś się nie odezwał. Myślę, ze wyciągnąłąś zbyt pochopne wnioski, jakoby Ci co grali na Bolognię nie mieli za grosz znajomości na temat basketu. Ja dzisiaj przegrałem i przyznaję się do tego, no cóż zdarza się. Jednak parokrotnie trafiałem typ, który grałem na przekór innym, ale nigdy nie wychodziłem z tak odważną tezą, że Ci co grali akurat przeciwnie nie znali się na tej dyscyplinie. Jesteśmy ludźmi więc szanujmy się jak ludzie. Chciałbym Cię jeszcze zapytać, czy fakt, że ty dzisiaj trafiłeś, choć do końca nie jestem przekonany, czy grałeś na Prokom, powoduje, że można Cię nazwać starym wygą, a osoby, takie jak ja czy Boca Junior, od razu przekreślać i wskazywać, że pojęcia o koszu nie mają. Tak mi się wydaje, że Twoje słowa były do nas skierowane. Jeszcze jedno mnie zastanowiło, a mianowicie Twoje słowa na temat braku zasad. Tu już się naprawdę zgubiłem, ale tak sobie myślę, zę jeżeli moim życiem miały by kierować takie zasady jak Twoim, to ja już wolę nie mieć zasad.
Pozdraiwam
bartmis

P.S. Teraz pewnie natąpi wielki kontratak z Twojej strony, spoko jestem na to gotowy. Mam nadzieję, że jednak zachowasz się jak mężczyzna i do tej rozmowy nie trzeba będzie już wracać. Zastanów się trochę nad sobą...

Do góry
#160856 - 09/12/2004 01:46 Re: EUROLEAGUE.........
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Szkoda zaśmiecac forum na głupie gadki,więc tylko dodam że,kolega Gy_Gy_Crav trafił niespodziankę i tak się podniecił,że postradał zmysły,bo uważa,że kto normalny,znający sie na koszu i do tego z zasadami postawiłby na Bolonie-tylko wariat albo dyletant.

Do góry
#160857 - 09/12/2004 02:01 Re: EUROLEAGUE.........
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Bartmis niepotrzebnie z nim dyskutujesz .Smiesza mnie posty gosci ktorzy po trafionym typie cytuja go pozniej na forum obwieszczajac wszem i wobec jacy to oni sa mocni !Latwo jest postawic wbrew ogolnej wiekszosci w razie porazki i tak nikt o tym nie bedzie pamietal .co innego gdy typ okaze sie trafny jest wtedy okazja zamanifestowac i pokozaczyc na forum.Moze pochwal sie jeszcze wszystkim ile na tym typie wygrales 4zl ? 5 a moze 10 zl? Smialo!Ja zaczne pierwszy niestety ale wjeb***m 2tys.jak dzis Maccabi nie wygra to jestem bankrutem.

Do góry
#160858 - 09/12/2004 03:54 Re: EUROLEAGUE.........
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
Bartmis ,Gy_Gy_Crav

witaj
Jedyne co udalo ci przewidziec ze powroce do romowy bo racji w tym tekscie to malo

Sorry Gy_Gy_Crav ale Cię nie rozumię. Za wszelką cenę starasz się sprowokować jakąś konfliktową sytuację. Tylko po co? Krytykujesz, może nie bezpośrenio, mnie i innych którzy grali Bolognie,Sprowokowac JA? heh ,chyba wy bo ja nie pisze taki rzeczy, co by bylo gdyby ,rozumiesz przed meczem piszecie ze wygraja,ok ja niemam nic przeciwko temu ale potem teksty typu jakby zagrali na swojim poziomie to by wygrali hehe wiec mnie nie rosmieszajcie BO! jakby upic Liverkusen w meczu z Kijowem to moze by nie wygrali i ci co mnieli X2 by wygrali na tym zakladzie wiec takie i moje wtracilem gdybanie zebyscie sami sie zastanowili co piszecie tak jakbyś od początku był przekonany do zwycięstwa Prokomu. Faktycznie trzeba Ci przyznać, że pisałeś o tym, że Prokom może wygrać,nieee ja nie pisalem ZE Prokom moze wygrac bo przeciesz prokom jest zbyt slaby zeby mogl wygrac i wtym byl caly sęk ze obaj wiedzielismy ze jest slaby tylko ze ja wiedzialem ze Bologna przyjedzie tu przegrac i dopomoze prokomowi w zwyciestwie nie grajac na swojim poziomie ale argumenty jak wnioskowałeś w ogóle nie były adekwatne do przebiegu meczu, były wyssane z palca i mogę się założyć,Jak nie byly adekwatne, jezeli przed meczem napisalem ze Bologna przyjezdza przegrac(to samo w sobie daje pwod do glebszego zastanowienia),to wiadomo ze musza partacko zagrac zeby prokom wygral bo sam wstanie by tego niemogl zrobic przy rywalizacji na maksymalnym poziomie obydwoch druzyn bo wtdedy bys byl zarobiony(obaj doskonale to wiemy), jezeli ja sledze live oraz TVP1 dzienik sportowy o 20h redaktor zdaje taka relacje ze obie ekipy w pierwszej kwarcie robia sporo bledow a w 2 kwarcie Prokom ustabilizowal gre i przejmuja minimalna inicjatywe ,wiec dlamnie juz wszysto jasne ,sam kolega Boca uznal ze ogladajac "jakas tam" ilosc meczy Bologny jeszcze nie widzial tak partackiego meczu w tym sezonie przez nich rozegranych - wiec dlamnie sa to adekwatne argumenty nieukrywajmy tego ze Bologna zrobila walek bo przeciesz czlowieku niebadz naiwny w radiu w tv czy w prasie ci tego nie napisza a jezeli inaczej myslisz to znaczy ze bukmacherzy chca zebys tak myslal bo wlasnie z takich jak ty maja wlasnie obroty że jeżeli Prokom planowo by przegrał, ty przynajmnie do jutra byś się nie odezwał. Myślę, ze wyciągnąłąś zbyt pochopne wnioski, jakoby Ci co grali na Bolognię nie mieli za grosz znajomości na temat basketu.Mylisz sie poniewaz juz nieraz wtopilem i na forum sie wypowiadalem mam swoj Honor czlowieku i odpisuje tobie, bo cie szanuje a nie kontratakuje(co moze sie tak wydac) a daje ci "grunt" do myslenia Ja dzisiaj przegrałem i przyznaję się do tego, no cóż zdarza się. Jednak parokrotnie trafiałem typ, który grałem na przekór innym, ale nigdy nie wychodziłem z tak odważną tezą, że Ci co grali akurat przeciwnie nie znali się na tej dyscyplinie. Jesteśmy ludźmi więc szanujmy się jak ludzie.Wlasnie,znac sie na dyscyplinie to jedno a do wszystkiego to jeszcze wam sporo brakuje bo przeciesz niby jestesmy ludzmi wiec czym sie roznimy?, Bologny wtym sezonie jeszcze nie gralem ale nie ukrywam gralem na porazke Prokomu z realem ale wtopilem pozniej bo gralem ze wtopia w Olimpiakosie ale teraz odrobilem z mocna nawiazka po kursie 3,20, wiec dlaczego ja Trafilem Bologne a wy nie przeciesz znamy potencjal obydwoch druzyn! wiec co ja mam a czego wy niemacie bo przeciesz jak sam napisales ze moje argumenty byly nie adekwatne i wyssane z palca ,wiec dlaczego ja widze po meczu ze byly trafne a ty nawet tego nie potrafisz zauwazyc piszac ze "im wszystko wychodziło" a moze nie widzisz albo widzisz to co chcesz widziec a to spory blad a jeszcze inaczej majac kiepski przegladChciałbym Cię jeszcze zapytać, czy fakt, że ty dzisiaj trafiłeś, choć do końca nie jestem przekonany, czy grałeś na Prokom, powoduje, że można Cię nazwać starym wygą, a osoby, takie jak ja czy Boca Junior, od razu przekreślać i wskazywać, że pojęcia o koszu nie mają.Ty piszesz zebym sam nad soba sie zastanowil! a sam popelniasz bledy jeszcze wieksze niz BOLOGNA w meczu z Prokomem , czy ja kogos tam przekreslilem i napisalem doslownie kto niema pojecia,czy ty to nie napisales,bardziej sie smialem ze niejaki Pan ale niewiedzialem kto ale po tym dialogu juz wiem o kogo chodzi ale bardziej smieszyla mnie ta pewnosc i to tez jest podstawa tego ze nasze opinie mocno na wskroś sie roznily Tak mi się wydaje, że Twoje słowa były do nas skierowane. Tak byly ale tez na ogol ludzi byly skierowane a mniec pojecie o dyscyplinie to nie to samo jak mniec pojecie o Zasadach analitycznych czy posiadac doswiadczenie Jeszcze jedno mnie zastanowiło, a mianowicie Twoje słowa na temat braku zasad. Tu już się naprawdę zgubiłem, ale tak sobie myślę, zę jeżeli moim życiem miały by kierować takie zasady jak Twoim, to ja już wolę nie mieć zasad.Mojim zdaniem to ty zadnych zasad niemasz jak narazie a jezeli masz to bardzo mętne ,pozatym ty sie mylisz co do przebiegu meczu kto wygral a kto przegral a gdzie dopiero mowa o zasadach,wiec bardziej orientuj sie i patrz co sie dzieje zebys mogl jakies poprawne wnioski wyciognac zebys mial jakas podstawe a Zasada jest Prosta NIGDY niegra sie druzyn ktore sa tak silne i sa wtakiej grupie w ktorej sa wstanie zrobic co chca(ty nawed wiedzac to dales sie zlamac ale nic dziwnego,niemajac "wiele w glowie" niemowiac juz o marnym przegladzie sytulacji) a zasada ma wtedy sens jezeli ta silna druzyna ma juz znaczna przewage tak jak wprzypadku Bologny tym bardziej ze z takiej grupy wychodzi az 5 zespolow ,wiec nigdy sie niegra druzyn ktore maja Bilans 5-0 albo jeszcze nie przegrały te druzyny albo juz wygraly 3,4,5 czy 6 meczy podrzad bo jedna zasad jest taka ze kazda passa sie konczy a wprzypadku jak Bologna(gdzie jest faworytem) jest podatna na "walki" bo przeciesz faworyci stanowia u bukmacherow najwiekszy zarobek i najwieksze przebic wlasnie jest TAM

Oczywiscie zasad jest wiele i nie tylko tej dysycypliny sie tycza ale w duzej mierze sa standardowe.

Widzisz jak bys mial Zasady to mine bys omina nawet niemajac "jakiego takiego" doswiadczenia ale ale zasady wlasnie i na doswiadczeniach sie opieraja a niemajac takich niewiele znaczysz a tym bardziej bedac naiwnym.
pozdro


Edited by Gy_Gy_Crav (09/12/2004 03:56)

Do góry
#160859 - 09/12/2004 04:04 Re: EUROLEAGUE.........
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
Quote:

Szkoda zaśmiecac forum na głupie gadki,więc tylko dodam że,kolega Gy_Gy_Crav trafił niespodziankę i tak się podniecił,że postradał zmysły,bo uważa,że kto normalny,znający sie na koszu i do tego z zasadami postawiłby na Bolonie-tylko wariat albo dyletant.




Ciebie uwazalem za bardziej Pojetnego ale ten tekst napewno do madrego stanu epilogo nie prowadzi z twojej strony )))))))) wiec rzeczywiscie z toba zakoncze juz rozmowe na tym etapie.
pozdro

Edytuje ten post bo Bynia potraktuje bez komentarza ))))
co mnie rosmieszyl ale niech pozostanie to tajemnica mniedzy nami ,10 wygralem ))))))))))))0
pozdro jeszcze raz - wogole to niewiem zeczywiscie po co odpowiadam tu musze przyzcac racje w tej odpowiedzi BJ )))


Edited by Gy_Gy_Crav (09/12/2004 04:09)

Do góry
#160860 - 09/12/2004 04:51 Re: EUROLEAGUE.........
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Gy_Gy_Crav robisz z siebie super kozaka,bo raz sobie napisałeś posta,a może i miałeś takiego czuja na ten mecz-twoja sprawa,ale nie rób z siebie supermena i geniusza.Fakty są oczywiste,Climamio miało wygrać i dało cielska okrutnie,ale to była sensacja albo wałek-a to trudno raczej przewidzieć,bo ostatnie mecze nie wskazywały,ani na kryzys Bolognesów,ani na superforme puzzli.
To,że Bologna sie nawygrywała to jedno,ale to nie jest argument przeciwko niej,bo właśnie gra sie na drużyny,które wygrywają,bo znaczy ,że sa w formie.CSKA wygrało 6 raz,San Antonio z 8 meczy,Macabi też pewno wygra-padło akurat na Bolonię-niefart,że to wybrałem.Włosi albo ten mecz olali albo nie chcieli wygrać,lub,co jest najbardziej prawdopodobne-mieli zły dzień.Ciężko jest w przypadku Prokomu ustawic tak mecz,aby chłopaki trafiali z 6 razy,sporo zza lini 3-punktowej.Poprostu mieli dzień konia,wszystko im wpadało,makaronom opadły koparki ze zdziwienia i sie pogubili,do tego rzut im nie siedział.Nie sądze,żeby był wałek,choć postawa makaronów faktycznie mizerna,może i chcieli przegrać(może sami postawili).Ty się sugerowałes tym,że odpuszczą,ja tym,ze Bologna jest duzo lepsza i wygra w cuglach.Trafiłeś dobry typ i chwała ci za to,ale nie musisz od razu robic z siebie bohatera,czy jakiegos herosa,bo napewno nieomylny nie jesteś.Ja dziś trafiłem Seattle za 4,30 i sie nie podniecam,trzeba mieć czasami czuja,albo ważyc kursy na dane mecze,ale w przypadku meczu w Olivi typ był dla mnie oczywisty,więc nie pisz ,ze ktos nie ma pojecia o czymś,tylko dlatego,że sie wpierdzielił na zonka,bo ja tego tak sobie nie wymyśliłem,tylko tak mi wyszło z analizy.A o tym,kto jest pojętny,albo nie to już daruj sobie takie uwagi-bo to nie temat do takich dyskusji.

pozdawiam

Do góry
#160861 - 09/12/2004 05:45 Re: EUROLEAGUE.........
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Własnie przyszedłem do pracy(dziś wcześniej niz zwykle i mam troche czasu),otwieram forum i....w pierwszym odruchu miałem zacząć kasować ostatnie posty,ale pomyślałem,że niech zostaną,niech sobie każdy przeczyta i wyrobi(jak chce) swój pogląd.

Bartmis,tak to juz bywa,jak się pisze wypasione analizy o rzeczach oczywistych,a trafia się sensacja - człowiek ryzykuje,ze stanie sie obiektem drwin,najcześciej adresowanych przez tych useruff,którzy na forum,poza edytowaniem swojego trafionego typu ozdobionego beerem czy smilem,niewiele wnosza (to akurat nie tyczy sie Gy_Gy).
Dziwi mnie natomiast,że wypisujesz osobisty elaborat ,zamiast wysłać adwersarzowi priva.

Byniu,nie kpij z tych ,co stawiaja za 2 złote,bo paru z nas mogłoby kpić z Ciebie,ze Twoje "być albo nie być" w bukmacherce zależy od skromnych 2 "tałsenuff" ...no i paru żydków przy okazji:P
BTW na forum uzywa sie pojęcia "stawka"(niekiedy podając typ okreslamy jaka jej część bedzie w grze),a nie podaje konkretnych sum.

Tak czy owak,nieważne kto za ile gra,ważne jak typuje i ile Jego obecność wnosi do tematu.

Na przyszłość prosiłbym nie zaśmiecać topiku takimi "dyskusjami".
Niech jeden z Was założy sobie temat "Na bezdrożach bukmacherki" i tam się kłóćcie,kochajcie lub "róbta co chceta":-)

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
#160862 - 09/12/2004 06:00 Re: EUROLEAGUE.........
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Szkoda zaśmiecac forum na głupie gadki,więc tylko dodam że,kolega Gy_Gy_Crav trafił niespodziankę i tak się podniecił,że postradał zmysły,bo uważa,że kto normalny,znający sie na koszu i do tego z zasadami postawiłby na Bolonie-tylko wariat albo dyletant.




Boca,ponieważ znamy sie juz jakiś czas,to mam do Ciebie uprzejma,kumpelską prośbe.
Mógłbyś mnie traktować jak dyletanta?,no bo wiesz,stara jak przeczytała Twój post,to jakos tak na mnie dziwnie patrzyła:-)))

Bez żartów,stawiałem nie tyle na Prokom,ile na olewactwo drużyny z Bolonii.
Tak sobie wymysliłem,ze przyjechali tu na wycieczke,a nie grać mecz(awans maja zapewniony).
Dodatkowo po walkowerze w lidze musiało dojść do zaostrzenia się atmosfery(ktoś przecież w dziecinny sposób cos spieprzył),a pokazcie mi lepszy sposób na poprawe nastrojów niz "wino,kobiety i spiew".
Brak nalezytej koncentracji i lekceważenie przeciwnika - to powiozło juz nie takie ekipy jak Skipper i nie z takimi leszczami jak Prokom.
Piszecie,ze Prokom grał swietnie,nie przeczę,ale pytam "przeszkadzał im ktoś?",wszak makarony ledwo łaziły po parkiecie.:P
Nie tyle prokom wygrał,co Climamio przegrało,ale wynik jest wynik i poszedł w świat.

Nie obraźcie sie,ale naprawdę dziwię się wielu z Was,których znam i szanuję,ze graliście ten mecz jako typ wiodący.
Oczywiście nie staram się być madry post factum,ale smierdział ten meczyk Panowie z daleka.

Było nie było,jest po meczu,a kolejna nauczka,że nie stawia sie na tysiacprocentowych faworytów do zapisania w pamieci.

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
#160863 - 09/12/2004 06:51 Re: EUROLEAGUE.........
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Witam!!!
Ja też właśnie przyszedłem do pracy i chciałem się otwarcie przyznać do pomyłki, błedy itd. jak kto woli nazwać.
Expres się wykoleił niestety na starcie - bez dwóch zdań Bolonia przede wszystkim pod deską olała mecz no bo jak można było tak przegrac zbiórkę a Prokom - no po prostu jak ktos dobrze powiedział "dzień konia" bo jak można nazwać inaczej te trójki jagody i istvana. A powrót do obrony graczy z Bolonii - no to nawet w naszej lidze się szybciej ustawia. Uwaliłem, niestety nie pierwszy raz nie ostatni - ale nie zgodzę się ze stwierdzeniem że Bolonia ma tyle zwycięstw że im wystarczy i że wychodzi 5 ekip - nie bo od niego zalęży rozstawienie przed losowaniem TOP 16.
Wiecie, oglądałem do tej pory wszystkie mecze Prokomu i w każdym z nich nie widziałem żadnej myśłi taktycznej na rozegranie w ataku oraz kompletną bezradność w grze obronej gdy przeciwnik grał kombinacyjnie. Włosi kompletnie dali dupy nie pierwszy raz, zresztą czemu nikt nie mówi jak to uwalił wczoraj na Treviso - co nie było takich?
Dobra, dzis bez komentarza:
Real - Estu (0-9) 2 - popieram Brokstara w 100%
Partizan - Cibona (0-5) 2 - derby bałkanów, moim zdaniem lepszym teamem jest Cibona
Olympiakos - Efes (4-0) - 1 - musi być rewanż w pojedynkach za wczoraj
Pozdrawiam

Do góry
#160864 - 09/12/2004 07:42 Re: EUROLEAGUE.........
wyz Offline
veteran

Meldunek: 06/05/2004
Postów: 1272
Skąd: Białystok
mam pytanie czy Maccabi ma juz zapewniony awans??

Do góry
Strona 12 z 16 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Akhu, rafal08, burbon, VVega, ANZELMO, akagi, alfa, 11kera11, forty), 3384 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592566 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42