Strona 11 z 13 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 >
Opcje tematu
#1586019 - 13/09/2007 17:13 Re: Sure Bets [8] [Re: kerot]
kerot Offline
enthusiast

Meldunek: 22/01/2003
Postów: 250
No to jeszcze jeden

Niemcy Francja
Niemcy Expekt 1.95
Francja Unibet 2.4

Surbet 7.59%

Brać póki jest

Do góry
Bonus: Unibet
#1586044 - 13/09/2007 17:21 Re: Sure Bets [8] [Re: kerot]
kerot Offline
enthusiast

Meldunek: 22/01/2003
Postów: 250
sorki, zapomniałem dodać ME siatkówka mężczyzn

Originally Posted By: kerot
No to jeszcze jeden

Niemcy Francja
Niemcy Expekt 1.95
Francja Unibet 2.4

Surbet 7.59%

Brać póki jest

Do góry
#1586060 - 13/09/2007 17:27 Re: Sure Bets [8] [Re: kerot]
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Cos chyba Exp pokrecli z kursami. Podobnie kosz Litwa po 1,6 - podejrzanie duzo. Ja sobie odpuszczam. Za takie rzeczy nawet Exp i Unibet moga sie wkurzyc.

WojtekK

Do góry
#1586078 - 13/09/2007 17:38 Re: Sure Bets [8] [Re: nowy WK]
kerot Offline
enthusiast

Meldunek: 22/01/2003
Postów: 250
Kurs na Niemcy leci wszędzie na łeb, jeszcze w Centrebet można po 1.9 wziąć, reszta już najwyżej 1.7 a Expekt zawiesił ten zakład.

W Unibecie przez chwile Francja po 2.5 ale już z powrotem po 2.4

Do góry
#1586085 - 13/09/2007 17:40 Re: Sure Bets [8] [Re: kerot]
Marcin Offline
addict

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 605
Dokladnie. W Centre ladna kontra. Unibet poraz kolejny pokazal ze maja dobry oddsow. A kurs w Exp w granicach przyzwoitosci. Zreszta recznie zaakceptowali to nic pozniej nie moga zrobic.

Do góry
#1586105 - 13/09/2007 17:48 Re: Sure Bets [8] [Re: Marcin]
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Pewnie macie racje :-) - Centre tez recznie zaakceptowalo, Unibet zmienia na 2,5 i z powrotem na 2,4 wiec o pomylce nie ma mowy.

WojtekK

Do góry
#1602931 - 19/09/2007 07:14 Re: Sure Bets [8] [Re: nowy WK]
Duke Nukem Offline
enthusiast

Meldunek: 11/08/2007
Postów: 276
Skąd: Krakow
Panowie mam wazne pytanie , znajdujemy 2 bukow u ktorych granie na przeciwne wyniki przy odpowiednim rozkladzie kapitalu daje pewny zysk- sprawa jasna ,o tym toczy sie dyskusja w tym temacie.

Ale co w sytacji w ktorej gramy powiedzmy lacznie za 5 000 zł powiedzmy u jednego buka na "1" za 1200 zl a u druiego na "2" za 3800 , jak juz wspomnialem kursy niezaleznie od wyniku daja nam powiedzmy 8% zysku czyli w tym przypadku 400 zł ale jest pewne ALE:

JEDEN z bukow uznaje ze zaklad zostal przyjety w wyniku bledu i zostaje anulowany a stawka zwrocona niech to bedzie BUK numer 2 u ktorego zagralismy za 2800 zł

Mecz zakonczyl sie wynikiem "2" wiec mamy sytuacje

zaklad 1 u Buka 1 za 1200 zl LOST (typowalismy home win)
zaklad 2 u Nuk 2 za 3800 anulowany.... (typowalismy away win)

jestesmy 2800 w plecy a przeciez to bardzo realne ze jeden z bukow anuluje zaklad jako przyjet w wyniku bledu.

Czy ktos mial taka sytuacje aby w TRAKCIE MECZU badz po jego ZAKONCZENIU zaklad bym anulowany i stawka zwracana badz wrecz rozliczony jako przegrany nawet jesli wynik sie zgodzil a buk uznal ze bylo to celowe granie na zdarzenie w kursie ktorego byl blad?

i WAZNE PYTANIE - CZESTO NA _EXPEKCIE_ na LIVE jest sytiacja np.
44 minuta mecz pucharu uefa wynik 0-0 a na "wynik pierwszej polowu -remis- 1.95" albo widze na livescore.cc ze.. padl gol na 1-0 dla liverpoolu a na expekt live wciaz mozna grac 'Kto zdobedzie gola numer 1".

CO wtedy? gracz NIE MA OBOWIAZKU byc fizycznie na kazdym meczu ,znaj jego przbieg ,aktualny stan i przede wszystkim MOTYWY kierujace expertami bukmachera przy oferowaniu kursu.

Pytanie wiec czy ktos proowal grac na livie w exekcie na takie przypadki jak podalem? i jesli tak to jak to sie skonczylo

Do góry
#1602989 - 19/09/2007 07:55 Re: Sure Bets [8] [Re: Duke Nukem]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Za pomłki w kursach najczęściej są zwroty ,expekt czasem sobie o takiej pomylce lubi zapomniec jak zbytnio duzo kasy na to nie pojdzie ,jednak odradzam granie roznego rodzaju pomylek - to wkurza buka.

Do góry
#1603013 - 19/09/2007 08:13 Re: Sure Bets [8] [Re: Maciek]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Ich w ogole wkurza wygrywanie. Polecam pozakladc konta gdzie sie da a opierac gre na betfair. Nie kombinowac na surebety - jak ktos jest dobry w bukmacherce to zarobi i bez surebetow a jak slaby i surebaty nie pomoga w dluzszej perspektywie...

Do góry
#1603020 - 19/09/2007 08:22 Re: Sure Bets [8] [Re: Eska]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: Eska
Ich w ogole wkurza wygrywanie. Polecam pozakladc konta gdzie sie da a opierac gre na betfair. Nie kombinowac na surebety - jak ktos jest dobry w bukmacherce to zarobi i bez surebetow a jak slaby i surebaty nie pomoga w dluzszej perspektywie...



zle prawisz chlopcze

Jesli ktos ma duzy kapital i siedzi czesto na sieci to gra na surbety jest bardzo dochodowa.
Duke Nukem jesli mowisz o surebetach rzedu do 8% to nie boj sie, bukmacherzy Ci zwrotow nie porobia, jesli surebet bylby wiekszy to musialbys zrobic sobie liste jaki buk wyplaca, a jaki nie.
Wazna kwestia, ze przy graniu za wieksze pieniadze musisz sie liczyc, ze zostaniesz zlimitowany w mniej znanych firmach, a prawda jest taka, ze w tych dobrych bukach ciezko teraz o surebet
Szansa jest z rynkami azjatyckimi, jesli dlugo siedzisz, czasem mozna znalezc niezly surebet jak i valuebet w Europejskich bukach, ale tam juz musisz miec agenta, aby zalozyl Ci konto i odpowiednio gruby portfel.

Co do livebetu w expie to tak jak kolega wspomnial, anuluja zaklad, a jesli czesto bedziesz robil tego typu zagrywki moga Ci nawet zamknac konto
Taki to juz Nasz los \:\)

Pozdrawiam

Do góry
#1603024 - 19/09/2007 08:38 Re: Sure Bets [8] [Re: HAGIi]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
nie zle prawisz tylko znam temat od podszewki...

Gra w surebety nie jest dochodowowa - oczywiscie w srednim okresie i owszem... mozna cos ugrac ale pozniej sa wtopy. Postawisz w jedym buku i nie zdarzysz sie przelogowac do innego buka i postawic przeciwstawny zaklad bo przykladowo net ci siadze, prad wylacza, albo poprostu buk zmieni kurs jak bedziesz chcial stawiac... bedziesz mial pecha poprostu. Takie granie to liczenie na szczescie nic innego. Poprostu nie polecam. Chyba ze jako hazard - uda sie - nie uda. To wtedy ok.

W bukach azjatach wiadomo jak jest - niedawno byl przyklad bankruta buka azjatyckiego - ludzie potracili kupe kasy... byl nawet o tym temat na tym forum. A byl to dosc znany buk nawet dawli na tym forum kupony 'promocje'... i buk sie zwinal z kasa.

Zreszta sprawa chodzi o limity - tak jak pisales predzej czy pozniej limit i co ci po takim koncie? Duzo nie wygrasz a grac juz nie bedziesz mogl za normalne stawki.

Dla mnie gra nie warta swieczki. Poprostu nie ma pewnej i latwej kasy. Trzeba cos dac od siebie bo na szczesciu sie daleko nie zajedzie w tym 'sporcie'

Do góry
#1603119 - 19/09/2007 16:39 Re: Sure Bets [8] [Re: Eska]
SyKo Offline
old hand

Meldunek: 29/03/2004
Postów: 910
Originally Posted By: Eska


Gra w surebety nie jest dochodowowa - oczywiscie w srednim okresie i owszem...

A jaki to dla Ciebie sredni okres? 4 lata to tez sredni?

Originally Posted By: Eska

mozna cos ugrac ale pozniej sa wtopy.

Wtopy zawsze sie zdarzaja. Wazne zeby w dlugim okresie zyski byly zadowalajace.

Originally Posted By: Eska

Takie granie to liczenie na szczescie nic innego. Poprostu nie polecam. Chyba ze jako hazard - uda sie - nie uda. To wtedy ok.

Troche dziwny ten tekst z Twoich ust majac na uwadze iż grales progresje a teraz remisy czy gielda. To nie jest hazard? czy to nie jest "uda sie albo nie uda" ? MOim zdaniem jest i ma to duzo wiecej wspolnego z hazardem niz osiaganie zysku bez wzgledu na wynik, a wylaczanie pradu itp to po prostu zdarzenia losowe, na ktore niestety nie mamy wplywu.

Originally Posted By: Eska

Dla mnie gra nie warta swieczki. Poprostu nie ma pewnej i latwej kasy. Trzeba cos dac od siebie bo na szczesciu sie daleko nie zajedzie w tym 'sporcie'

Tego akapitu tez nie rozumiem. Dopiero co pisales ze nie ma co siedziec przy komputerze po 10h dziennie, ze wystarczy 15 min na tydzien, a tu nagle widze cos zupelnie odwrotnego \:\)

Kazdy sposob jest dobry byle tylko przynosil zadowalajace zyski.
NIe wazne czy to surebety, valuebety, progresje, single czy ako=100, jesli ktos na tym zarabia to bedzie sobie chwalil.

Do góry
#1603147 - 19/09/2007 17:18 Re: Sure Bets [8] [Re: SyKo]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Eska farmazony piszesz
Z twoim podejsciem to nic nie zwojuesz
a limity, owszem, ale w malych firmach, w duzych surebety mozna spokojnie grac
A co do rynku azjatyckiego, to ja mowie o powaznych, duzych firmach, a nie o gownach...

Pozdrawiam

Do góry
#1603156 - 19/09/2007 17:25 Re: Sure Bets [8] [Re: HAGIi]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Po co wchodzicie w gadkę z gościem co w życiu jeden tylko duuuży zakład trafił w ostatnim etapie progresji ...

Do góry
#1603239 - 19/09/2007 18:45 Re: Sure Bets [8] [Re: moonlight]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No ja tak uwazam ze surebety sa do dupy. Mozecie je grac i zostawac milionerami - przeciez wam nie bronie. Wasze zdanie jest ze sa dobre moje ze sa zle. I tyle na temat.


moonlight - jeden zaklad? A moj temat w PP? Prowadze go od 3 miesiecy i mam zysk na czysto 7 500 zl - myslisz ze to szczescie? I odrazu napisze ze nie gram surebetow... Do tego dodam ze nie bylo miesiaca ze strata. Wiec nie gadaj glupot.


Syko - nie wiem jak dlugo grasz na bukmacherce ale ja mowie ze swojego doswiadczenia. Pomyl logicznie gdyby to bylo takie proste zarabiac na surebetach non stop to by kazdy byl bogaty tylko nie buki. A jest czesto odwrotnie. Tyle na temat bo to jest dobry wyznacznik.

A progresja na remisy to owszem liczenie na szczescie dlatego jej nie gram - jak chyba widzisz po moim temacie. To ze gram remisy tylko to nie znaczy ze to jest progresja bo nie ma z nia wpolnych cech co mozna zauwazyc wchodzac w moj temat. Co do gieldy to juz w ogole pojechales bo to napewno nie jest hazard - duzo rzeczy mozna przewidziec jesli sie ktos zna. Z hazardem jak to sie ludziom wydaje to gielda ma malo wspolnego. No chyba ze ktos wybiera spolki w ktore inwestuje po ladnej nazwie - to wtedy ok. Ale nie znam takich co zarabiaja na gieldzie w ten sposob. Bo to jest na krotka mete tak jak z surebetami.

Do góry
#1603249 - 19/09/2007 18:52 Re: Sure Bets [8] [Re: moonlight]
Duke Nukem Offline
enthusiast

Meldunek: 11/08/2007
Postów: 276
Skąd: Krakow
Panowie ,EASY
SUREBETY odpuszczam bo za malo mozna wygrac w stosunku do wkladu , pytalem z ciekawosci ale wazniejsze jest dla mnie co innego a mianowicie:

- LIVE EXPEKT ,czesto zdarzaja sie 'pomylki' - powiedzial bym ze bardzo czesto ,NIGDY czegos takiego nie gralem bo ponad 30 tysiecy przewalkowalem przez expa w tym roku i dobrze mi u niego ;\)

Firma solidna, wyplaty pewne i szybkie oraz rzeczowy mily support ale poprostu zastanwia mnie KIEDY USER ma WIEDZIEC czy zaklad to POMYLKA czy NIE o ile kurs 1.95 na half time draw w 44 minucie przys stanie 0-0 to sprawa jasna ale czasem sa sytuacje w ktorych nie wiadomo czy to blad czy tak sie uklada mecz?
i co? za to ktos ma zamknac konto?
Jesli juz to zwrot stawki bo slyszalem ze w jakiejs innej firmie takie zaklady sa rozliczane jako PRZEGRANE bez wzgledu na rezultat i stawke.

Do góry
#1603257 - 19/09/2007 18:57 Re: Sure Bets [8] [Re: Duke Nukem]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Ogolnie live w expekt jest tak do dupy ze masakra. Stawki jakie mozna postawic sa strasznie male. Praktycznie 100-200 zl - oczywiscie mozna pozniej znowu 100 czy 200 kilka razy ale czasami to nie daje tobie nic bo juz sytuacja ikursy sie zmienia. Wiec dla mnie do dupy ten live. Oczywiscie firma na duzy + bardzo sobie chwalilem 'wspolprace' z nimi ;\) Dosc dlugo nie limitowali konta - naprawde jestem pod wrazeniem bo wszedzie indziej mialem limity 3 x wczesniej...

Na live mozna jedynie grac w expekcie na jakis mega meczach czyli teraz na LM bo wtedy stawki przyjmuja wieksze i mozna cos ugrac. Ale ciezko jest i duzo stresu surebety na livach grac... i duzo czasu zajmuje.

Do góry
#1603317 - 19/09/2007 19:44 Re: Sure Bets [8] [Re: Eska]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: Eska


moonlight - jeden zaklad? A moj temat w PP? Prowadze go od 3 miesiecy i mam zysk na czysto 7 500 zl - myslisz ze to szczescie? I odrazu napisze ze nie gram surebetow... Do tego dodam ze nie bylo miesiaca ze strata. Wiec nie gadaj glupot.



Kolego, założyłeś temat w pp i podałeś od razu na wstępie ile wygrałeś, oczywiście to się nie uzwględnia w bilansie. Z ciekawości podliczyłem Twoje typy.
Pierwszy typ, który prawidłowo został podany to
1) Luch Energia - Saturn X - kurs 2,74 [13/07/2007 14:38] a więc 2 miesiące temu.

Do dzisiaj zagrałeś łącznie 33 typów , stawiając łącznie 16050 PLN, a wygrywając 20680 PLN, co daje zysk 4630 PLN, czyli 2315 PLN na miesiąc.
Z ciekawości policzyłem współczynnik trafialnosci kursu ,
Suma trafionych kursów : 40,19 > 33 ( suma stawek - stawka na mecz = 1)

Wnioski :
Gratulacje za zysk, choć uważam, że powinieneś bardziej dokładniej do tego podchodzić i nieco nie dezinformować ludzi.
Trafialność kursów masz niezłą, zatem typy są dobre.
Dużą wygraną zapewniły Ci 3-4 mecze za dużą zagraną stawkę, choć były 2 lub 3 spektakularne wtopy.

Zatem : Czy to jest szczęście ? Myślę , że tak. Dalej będę śledził Twoje poczynania, byś zanadto nie koloryzował nas \:\)

Pozdrawiam

PS. W Twoim temacie pozwoliłem sobie też zrobił podsumowanie własne Twoich typów.

Do góry
#1603369 - 19/09/2007 20:15 Re: Sure Bets [8] [Re: moonlight]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Nie wiem o co ci chodzi - wszystko w temacie jest dokladnie policzone. Nigdy specem z matematyki nie bylem ale akurat tam jest wszystko jasno wyliczone wiec sie nie czepiaj ;\)

Mowilem ze ten temat w PP nic nie da bo znajda sie ludzie ktorym zal dupe sciska i zawsze beda moncic maja czarno na bialym wszystko pokazane juz nawet wraz z kursami jakie gra i gdzie - chociaz nie chcialo mi sie tego pisac bo po co kazdy moze sobie sprawdzic gdzie byl taki kurs - ale ok wszystko pisze, robie podsumowania co miesiac i po kazdym weekendzie jak i typie czasami...


Oraz to czego sie nie uwzglednia w bilansie to bez sensu? Dlaczego niby sie nie uwzglednia? Zaczalem od 1wszego dnia miesiaca lipca i ciagle to dalej prze kolejne miesiace a ty mi piszesz ze to sie nie liczy? Niby czemu jak jest screen podany... No ale nawet jesli sie nie liczy to reszta typow jest ok i widac wszystko a ty piszesz cos o zamierzchlych czasach ze raz wygralem cos na ostatnim etapie progresji... ogarnij sie czasami. ;\)

I nie zaczynaj znowu dyskusji o mnie bo nie po to sie wpisalem w tym temacie zebys znowu zaczynal glupie gadki ze cos sciemniam chociaz jest wszystko wpisywane w temacie w PP...

Tutaj jest temat o surebetach i tego sie trzymajmy. Ja uwazam ze nie da sie zarabiac caly czas na tym i jest to ciezkie zeby bez stresu w ogole dobrze zarobic. Ty uwazasz ze mozna to ok graj surebety i zarabiaj - moze wtedy przestaniesz sie czepiac innych ktorym sie udaje wygrywac bez surebetow poswiecajac na to 30 min w tyg. W tym 2 tyg urolopu i stawianie bez kompa - tylko z komorki... wiec duzo czasu na myslenie o meczach nie bylo. Niedawno wrocilem z hiszpani i dopiero zaczynam normalna gre wiec licze ze wyniki beda jeszcze lepsze a nie takie 'plazowe' Chociaz jak zaczynalem to mowilem ze interesuje nie zysk 2 tys miesiecznie - czyli nawet twoim dziwnym liczeniem taki zysk jest. Moim udukomentowanym liczeniem jest duzo wiecej - ale co to za roznica i tak sporo. Niektorzy zarabiaja 1 800 zl na miesiac i mysla ze maja duzo.


I koniec tematu tutaj. Najwyzej zapraszam do tematu mojego w PP mozesz wpisywac swoje uwagi - ale prosba do Ciebie - jak mozesz to nie pisz bajek tylko jak jest naprawde. I nie szukaj dziury tam gdzie jej nie ma...

Do góry
#1603397 - 19/09/2007 20:33 Re: Sure Bets [8] [Re: Eska]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Ale podniosłem Ci ciśnienie ;\)
Z tym screen to niezły numer, panowie zakładam temat, dzisiaj wygrałem kupę kasy - oto screen... Skąd wiadomo, ze tego dnia nie przegrałeś połowy budżetu a screena nie pokazałeś ?
Dlatego liczyłem Twoje wygrane od prawidłowo danych typów i koniec. Wyszło po prostu mniej kolorowo ale za to uczciwie.

Mnie to nie obchodzi ile zarabiasz, ale jedynie chciałem nieco uściślić.
Tylko denerwują mnie tacy goście co mało wiedzą, mówią, ze wszystko do upy i tylko oni są wielcy typerzy bo zarabiają tyle a tyle ( żeby jeszcze dobrze było policzone ;\) )
Bilans zrobiłem, wyszło , ze na razie nieźle typujesz, ale na razie masz po prostu SZCZĘŚCIE a czas pokaże czy bedzie ono dalej.. Tego szczęścia mimo to Tobie życzę...

Do góry
Strona 11 z 13 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 >




Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Sensei, 11kera11, VVega, Akhu, kemp, burbon, igea23, Zaixi, alfa, akagi, ElNinho[mmdea], szuwi1), 4088 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45065 Tematów
5587094 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14