Strona 10 z 15 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 14 15 >
Opcje tematu
#1829194 - 03/12/2007 20:45 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Fro_Lech]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Originally Posted By: Fro_Lech
Nawet obecny lider i wicelider nie mieliby czego szukać w starciu z Fro Pens :).


Dobra, dobra, nie strasz mnie...
Twoje psychologiczne gierki w ogóle nie działają na moich zawodników \:p

Do góry
Bonus: Unibet
#1836565 - 06/12/2007 20:59 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Ghost]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
Mikołajkowe szaleństwo w Manitobie !

Scott Niedermayer zdecydował się kontynuować karierę! Jeden z najlepszych obrońców ligi reprezentował będzie barwy Manitoby Homrajs.
Fani popularnych Homrajków nie mogli chyba wyobrazić sobie lepszego prezentu od Mikołaja!

Zespól choć wygrywa, nie gra ostatnio tak jak moglibyśmy sobie tego życzyć.
Już bez Scotta mieliśmy najlepszą defensywę ligi, ale jego wartość jest dla nas nie do ocenienia. Scotty zadebiutuje za ok 7-10 dni.
- powiedział na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, Kamil "Kam The Boss" Homraj- właściciel klubu z Manitoby.
--------------------------------------

week 8: Manitoba Homrajs 10, Voddomen Predators 2
week 9: Manitoba Homrajs 8, Zvoni Hockey Team 1
miejsce w tabeli: 2

wygrałem 2 razy bardzo wysoko, grając w rzeczywistości chyba 2 najsłabsze mecze sezonu.
z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej. dość powiedzieć, że w połowie obecnego mam 1 bramke, 1 asyste, 0 PPP, 2 PIM i -7 w +/-
gdyby nie świetny mecz Giguera a także zejście z lodu Vokouna w pierwszych minutach meczu przeciwko Ottawie (2/5 puścił) mogłoby być już po rywalizacji.
choć z drugiej strony, sztuką jest wygrywać gdy grasz beznadziejnie.

obrona- Lidstrom, Zubov, Visnovsky, S.Niedermayer, Bouwmeester wygląda niewiarygodnie.

Panowie jeśli szukacie obrońcy, zapraszam do negocjacji. W bardzo przystępnej cenie oddam Visnie - sezon 2005/2006 -> 80 meczów - 67 punktów, sezon 2006/2007 -> 69 meczów - 58 punktów
w obecnym na 26 gier uzbierał 15 oczek z tym, że listopad dla wszystkich Kings nie był jakoś specjalnie udany. 50 punktów na koniec roku przekroczyć powinien spokojnie. bardzo dobrze punktuje w PP.

pozdrawiam \:\)


Do góry
#1838431 - 07/12/2007 06:15 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Homraj]
Rudzik Offline
veteran

Meldunek: 16/07/2004
Postów: 1467
Skąd: Igloopol
Homraj a czego oczekujesz w zamian ? Jaką pozycje chciałbyś wzmocnić ?

Do góry
#1839421 - 07/12/2007 22:56 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Rudzik]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
właściwie od początku problem ten sam- prawe skrzydło.

Zubrus odpada (mam Langenbrunnera z New Jersey).
Bertuzzi grał już w tym sezonie dla Homrajków i szybko został kontuzjowany. Nie mam pojęcia czy za tydzień też czegoś nie złapie.
Williams na IR i chyba bez daty powrotu.
Zostaje Gaborik, którego za samego Visnie raczej nie oddasz. Musiałbym coś dopłacić, ale kogo mam jeszcze dołożyć za chłopa, który ostatni pełny sezon zaliczył w rozgrywkach z roku 2002/2003 ??

W takim przypadku, maksymalny pakiet jak mógłbym skleić to Visnovsky + Dumont

Do góry
#1839484 - 07/12/2007 23:22 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Homraj]
Rudzik Offline
veteran

Meldunek: 16/07/2004
Postów: 1467
Skąd: Igloopol
Akurat u mnie pozycja RW jest najsłabiej obsadzona, a Gaborik jest chyba jedynym w miare regularnie punktującym.Cóż, niestety nasze interesy się mijają \:\)
Pozdrawiam.

Do góry
#1847241 - 10/12/2007 18:37 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Rudzik]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
i jest pierwszy remis w sezonie.
Homrajs 6, Trewor 6

ależ to był dziwny i słaby w moim wykonaniu tydzień. do niedzieli ciągle jeszcze prowadziłem (6-5), choć na bramce to Trewor był lepszy (3-2*). ostatniego dnia pojedynku fantastyczne zawody rozegrali Cole z Hejdukiem przez co straciłem kategorie G, PPP i SOG. od nieuchronnej klęski uratował mnie - jak przystało na pierwszy wybór w drafcie - Henrik Lundqvist \:\)
mecz wygrany na czysto i z 2-3 na tyłach zrobiło się 3-1 dla Homrajs. szkoda kategorii SV% którą przegrałem jedną tysięczną (.901 < .902). cóż, bywa.
odznaczenie tygodnia dla Brunetta (1G, 3A, 1PPP). Bruno is back !
drugi też raz w sezonie, Jean-Sebastien Giguere ma lepszy wynik niż Lundi (2W, 2.00 GAA, 61SV, .938 SV%). coraz bardziej procentuje ściągnięcie goalie Kaczek. najpierw oddanie Bryzgalova wzmacnia Sebastiena na pozycji pierwszego bramkarza, a teraz jeszcze powrót Scotta da mu bardzo już mocną defensywę przed słupami.

Trewor

w lidze, red-hot Miners wygrywają siódmy mecz z rzędu wskakując tym samym na pozycje gwarantującą udział w głównym play-off (TOP 6).
niepokonani też ciągle pozostają Popons.

week 11: mecz z Bzyku's Killers
week 12: spotkanie z liderem

oj ciężkie czasy nastały dla popularnych Homrajków.

pozdrawiam


Do góry
#1847573 - 10/12/2007 23:59 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Homraj]
gobel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/10/2005
Postów: 3666
Skąd: Katowice
Gobel Dirty Miners - Baqu Baqu Squad 12-1

Gornicy odniesli najwyzsze zwyciestwo w sezonie i po pierwszych dwoch tygpdniach gdzie doznali porazek sa niepokonani. Cala druzyna spisala znakomicie, szkoda tylko ze narazie nie gra Chris Osgood jednak mysle ze Hasek tez wiecznie nie bedzie bronil i Osgood dostanie swoja szanse mam nadzieje ze juz w tym tygodniu. Kolejnym przeciwnikiem jest 12 druzyna ligi Lupus Calem Toes.

Go Miners!!!

Do góry
#1847594 - 11/12/2007 00:16 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: gobel]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Moze ktos zarzucic tabele ??

Do góry
#1847657 - 11/12/2007 01:16 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Ludwiczek]
Rudzik Offline
veteran

Meldunek: 16/07/2004
Postów: 1467
Skąd: Igloopol

Do góry
#1856185 - 14/12/2007 20:19 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Rudzik]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
2G, 1GWG, +1, 5SOG, 1PPP

takie cyferki zgubiłem dzisiaj na skutek wystawienia Dumonta zamiast Langenbrunnera. w zamian dostałem jeden (1) strzał.

błędna decyzja może mnie sporo kosztować. wszystkie kategorie w których punktował dzisiaj Jamie co prawda wygrywam, ale 3 z nich są na styku.
w asystach jestem niezagrożony i zakładając, że zrobić mogę do końca tygodnia jeden start na bramce więcej niż Bzyku, wynik 7-6 dla mnie na koniec byłby dość mocno realny.
tymczasem martwić się trzeba kategoriami w których powinienem mieć lekką przewagę, a które teraz są właściwie na zero.
słabo.

niemniej, to jest to, co w Fantasy lubimy najbardziej. szczegóły, szczególiki mogące decydować o wyniku \:\)

weekend dopiero przed nami i choć nie wypada jeszcze chwalić chłopaków, to co wyrabia taki Ribeiro czy Zubov... u la la!
ogarnąć sie muszą bramkarze, szczególnie Lundqvist. pokaż mi bestio z którym numerem Cię wybrałem!

jeszcze drugi smaczek pojedynku z Killers. cała liga huczała o tym w jak konfliktowych warunkach Ales Kotalik rozstawał się z Homrajs. Czech znalazł nowego pracodawce (właśnie Bzyku's Killers) i teraz mści się na ekipie z Manitoby (1G, 1A, 1PPP, 5SOG).
miejscowi fani zgromadzeni w Homer Dome, każdy kontakt Kotalika z krążkiem nagradzają wszechogarniającym Buuuuuuuuu!

Do góry
#1864121 - 17/12/2007 22:02 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Homraj]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Fro Pens 10
Rudzik's Ice Tigers 1

Taki wynik w pełni odzwierciedla potencjał drzemiący w Pingwinach Fro. Nareszcie wszyscy zawodnicy są zdrowi, poza Manny'm którego jednak udało się zastąpić.

Iginla 7G 3A +6 2PIM 4PPP 2GWG 17SOG 15FW
Spezza 3G 6A +7 2PPP 1GWG 10SOG 28FW
Byli klasą samą dla siebie.
Po kontuzji wrócił najważniejszy filar obrony Pens'ów - czyli Sheldon Souray, i już pokazał, że z wielką chęcią szybko nadrobi stracony czas. Podobnie Pavol Demitra. Oboje dali ekipie po asyście, trochę strzałów, 3PPP. Demitra dodatkowo aż 37 wygranych wznowień co było najlepszym wynikiem w tym tygodniu wśród ekipy Fro.

Kilka zdań należą się bramkarzom, wygląda na to, że w końcu dobrana została optymalna pod względem możliwości dwójka strażników świątyni. M.Garon(Edmonton) i J.Harding(Minnesota) od niepamiętnych czasów wygrali aż 3 bramkarskie klasyfikacje, a w dwóch zremisowali, dodając do ogólnego dorobku aż 8 pkt z 23.
Minusem jest to, że obaj nie są starterami, tutaj trwają poszukiwania takowego.

W tym tygodniu Vodomen Predators zmierzą się z rozpędzonymi pingwinami, cel jest jeden, przeskoczyć ich w tabeli.

Do góry
#1864253 - 18/12/2007 00:53 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Fro_Lech]
Rudzik Offline
veteran

Meldunek: 16/07/2004
Postów: 1467
Skąd: Igloopol
Rzeczywiście zostałem całkowicie rozbity, ale jak tu liczyć na cokolwiek kiedy przeciwnikowi wychodzi dosłownie wszystko.Dyspozycja Iginli i Spezzy to wogóle jakiś kosmos, a dokładając do tego świetną postawę jakby nie było przeciętnych do tej pory bramkarzy po prostu nie dało mi szans.
Aż dziw bierze, że Fro Pens są tak nisko choć uważam, że z takim potencjałem będzie się to szybko zmieniać ;\)
Dzięki za grę i gratuluje

P.S
Crosby mnie rozczarowuje, coś tam punktuje ale od niego oczekuje się więcej \:o

Do góry
#1864355 - 18/12/2007 02:25 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Rudzik]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Jako ciekawostka ja w innej lidze wygrałem 14-0 czyli zgranelem wsszytkie ststay

Do góry
#1870731 - 21/12/2007 00:31 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Ludwiczek]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
week 11: Manitoba Homrajs 7, Bzyku's Killers 5

jeszcze do niedzieli przegrywałem 7-6 by ostatniego dnia tygodnia rozstrzygnąć pojedynek na swoją korzyść. wielka w tym zasługa Langenbrunnera (asysta w osłabieniu- i już był remis 6:6) a także Giguera (36/37 obron pozwoliło wydrzeć przeciwnikowi kategorie SV%).
wynik byłby wyższy gdyby tylko Lundqvist nie złapał nagle grypy- SV przegrałem 121 - 123. od początku roku mam taki niefart i nie pozostaje nic innego niż czekać spokojnie aż pójdzie sobie w cholere
gwiazdy tygodnia to niezaprzeczalnie duet Stars:
Mike Ribeiro w trzech meczach-> 4G, 4A, +3, 3PPP
Sergei Zubov (obrońca) w trzech meczach-> 1G, 7A, +5, 5PPP
choć kilku innych też miało dobry tydzień, wielce niestosownym byłoby porównywać kogokolwiek do Ribsa i Zuba.
jak widać, zaproszenie chłopców na dywanik przyniosło oczekiwane efekty. nawet Bouwmeester sobie przypomniał jak zdobywać punkty. Dumont też zaskoczył...tyle tylko, że po kilku dniach.

generalnie świetny mecz. cały czas na styku i rozstrzygnięcie dopiero w ostatnim niedzielnym spotkaniu (ducks-sharks). pojedynek miał przy tym dużą wagę bo Bzyku zajmując 7. miejsce w lidze, był pierwszym do zaatakowania TOP6 (strasznie ciasno u nas na miejscach od 2 do 9).
Bzyku

w poniedziałek zaczęło się starcie gigantów (a co! ;\) ).
Popons (mistrz sezonu 2005/2006 i niepokonany lider obecnych rozgrywek) kontra Manitoba Homrajs (mistrz sezonu 2006/2007, wicelider w tym roku).
już we wtorek zrobiło się gorąco- obaj moi bramkarze zaliczyli zwycięstwa bez straty bramki. niemniej, po bardzo dobrym wcześniejszym tygodniu, napastnicy Homrajs muszą zagrać teraz trochę słabiej. póki co, punktował jedynie Semin i Dumont czyli zawodnicy drugoplanowi. ciekawe, że na 8 oczek wszystkie uzbierałem w PP. Popon jedzie ostro i do czwartku mocno mi już uciekł w kilku kategoriach. z ofensywnych prowadzę tylko w PPP i PIM 4-2 (chwilowe, nigdy chyba jeszcze nie wygrałem tej kategorii).
Scott Niedermayer zaliczył asyste w PP a od jego powrotu Kaczory straciły tylko 2 bramki w trzech meczach. duży pozytyw.

kurcze, teraz sobie sprawdzam kalendarz i widzę, że do końca sezonu gram praktycznie z samymi najlepszymi drużynami. jedyny cel na ten rok (PO pierwszej szóstki) będzie baaaaaardzo ciężki w zrealizowaniu.

pozdrawiam


Do góry
#1873079 - 21/12/2007 18:34 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Homraj]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
Originally Posted By: Homraj
od początku roku mam taki niefart i nie pozostaje nic innego niż czekać spokojnie aż pójdzie sobie w cholere

Marian Gaborik pierwszym zawodnikiem od ponad 11-stu lat, który strzela w regulaminowym czasie gry 5 bramek
...i musiał to zrobić akurat przeciwko mojemu bramkarzowi


nabyłem w trybie pilnym ;\)

Do góry
#1873170 - 21/12/2007 20:01 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Homraj]
Rudzik Offline
veteran

Meldunek: 16/07/2004
Postów: 1467
Skąd: Igloopol
Originally Posted By: Homraj
Marian Gaborik pierwszym zawodnikiem od ponad 11-stu lat, który strzela w regulaminowym czasie gry 5 bramek
...i musiał to zrobić akurat przeciwko mojemu bramkarzowi



A ja mogę tylko powiedzieć NARESZCIE.Oprócz tego, że punktuje dla mojej drużyny to jeszcze osobiście go bardzo lubię, więc radość podwójna.Mam nadzieję, że teraz wreszcie zacznie grać na miarę swoich umiejętności.Oglądałem właśnie Highlights z tego meczu i muszę powiedzieć, że gdyby nie Lundqvist to mogło być nawet i 9 pkt dla Gaborika.Dwa razy świetnie bronił strzały Demitry po podaniach Gabo a raz niesamowicie zatrzymał jego strzał lecący do pustej bramki.No ale nawet w takim dniu nie można mieć wszystkiego ;\)

Do góry
#1873174 - 21/12/2007 20:04 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Homraj]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Z ciekawości sprawdziłem jak wyglądał bilans zysków i strat w poszczególnych ekipach na tle zawodników wyrzucanych na free i takowych pozyskiwanych.
Znalazło się na free paru świetnych grajków, którzy zostali pominięci w drafcie.

Ghost na pewno jest zadowolony z R.Lang'a (11G 17A), no ale czy na pewno musiał pozbywać się D.Brown'a (16G 13A) czy M.Modano (10G 12A) ? ;).
Z trejdu na pewno dobry interes zrobił pozyskując Erata i Doana w zamian za Morrowa. Gorzej potoczyła się druga wymiana, gdzie po paru tygodniach okazało się że Naslund eksplodował z formą, natomiast Cheechoo może powoli spisać ten sezon na straty.

Rudzik natomiast na pewno na plus zaliczy wymianę w której za Salei'a dostał Nylandera. Z kolei bardzo dobry Morrow chyba jednak nie zrekompensował do końca wartościowych Erata i Doan'a ? ;> Chociaż wtedy pewnie ta dwójka nie spisywała się za dobrze.

Homraje... Giguere, Ribeiro (16G 18A), Plekanec (11G 16A)... Zubov (obrońca z 34 pkt.) pozyskany za dwóch G Colorado na pewno na plus, mając w obwodzie Lundqvista i Giguere miał pokaźny zapas możliwości na rynku transferowym.

Bzyku to przede wszystkim celny strzał z P.Sharp'em (16G 11A), zagadką dla większości pozostaje manewr z J.Lehtinenem ;\)

Popon, bramkarski potentat. Hedberg i Bryzgalov na pewno byli poważnymi wzmocnieniami. Ciekawe co teraz zrobi z Lehtonenem który powrócił po kontuzji, a nadal jest na IR ;\)
Do tego Havlat, kontuzjogenny, ale jak już gra to średnia 1 pkt na 1 mecz prawie zawsze wyrabiana. Solidne wzmocnienie.
Aa, i jeszcze Carcillo, 172 PIM, raczej lider w tej statystyce...

raiders, no cóż, może żałować pośpiech z T.Connoly'm (5G 20A) , M.Havlatem (5G 6A w 11 meczach). Na plus to Rivet (1G 13A 55PIM).

g00niek - Leclaire, nieźle broni w CBJ.

gobel - największy pechowiec jeśli chodzi o prawe skrzydło. Na dzień dobry Sullivan IR, C.Clark IR. Ostatnio Lehtinen IR i G.Murray też doznał urazu... Za to dwa świetne strzały - C.Osgood (15W przy zaledwie 3 porażkach) i D.Brown (16G 13A). I całkiem niezły z M.Modano. Może za to żałować, że nie dał większej szansy B.Burns'owi \:\) kto inny na tym skorzystał ;).

Igorynka - najpierw oddał Ribeiro (obecnie 16G 18A) \:\) kilka dni później udało się mu pozyskać S.Horcoff'a (16G 18A) \:\) Później doszło dwóch solidnych - wyżej opisany już T.Conolly i Dustin Penner(9G 11A).

Vonseb - chyba największy wygrany. Po drafcie miał na stanie Selanne który zakończył karierę, za niego zakontraktował M.Richards'a (16G 23A) który okazał się strzałem w dziesiątkę, miałem go rok temu(w drafcie go wybrałem przez przypadek.. bo chciałem Richards'a ale ... z Tampy) i zawiódł. Teraz wyczynia cuda. Do tego masa wygranych wznowień. 11 miejsce w ogólnej klasyfikacji wszystkich zawodników.
Nik Antropov jest na 25 miejscu (15G 20A). 2 zawodników z 25 najlepszych w tym sezonie z free, któż by pomyślał. To nie koniec.
J.Lupul (12G 15A) i D.Cleary (11G 11A) to również solidne wzmocnienia, a okupują pozycje w siódmej dziesiątce ligi.
Jedynie ostatnio 3 niewypały które jak szybko przyszły tak jeszcze szybciej opuścił brzytwy - Torres, Toivonen i Pyatt.

Baqu Baqu - karuzela jednym słowem. M.Cullen (8G 27A) i C.Higgins (13G 11A) na pewno na duży plus. Również wymiana z Ghost'em była jak się później okazało udana, Naslund i Chara grają świetnie. Później coraz gorzej \:p oddanie Kunitza, Bryzgalova i Boucharda na pewno będzie się śniło Baqu po nocach :).

Trewor - uwaga, tylko wymiana Komisarek <-> Hedican z Fro to jedyny ruch transferowy Trewora w całej lidze.

No i ja - Fro - Fro Pens. Karuzela z bramkarzami, po drafcie byłem w opłakanej sytuacji na tej pozycji. Tak więc Garon i Harding to jak najbardziej celne strzały. Na szczęście nie muszę żałować Auld'a który dobrze odnalazł się w Bostonie, bo moja obecna dwójka spisuje się naprawdę dobrze. Kolejny dobry transfer do B.Burns(D), na raty.. Najpierw go wziąłem z free by go za chwilę tam znowu posłać :). Przy kolejnej próbie już go nie oddałem i nie zamierzam, świetnie punktuje. Aubin to na pewno niewypał. Kunitz okazał się solidnym grajkiem (dzięki Baqu), Bouchard bardzo solidnym (dzięki Baqu) :).

Do góry
#1873182 - 21/12/2007 20:10 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Fro_Lech]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Dodam do twojej swietnej wypowiedzi Fro_Lech ze moj sklad byl LOSOWANY ( zrobilem tam tylko maly pre-draft), ale fakt M.Richards i N.Antropov to po prostu mega-transfery potrafiace wywalac na trawke (czytaj lawa) takich pewnikow na Centrze jak Savard czy Roy.
Lupul tez nie zawiodl zdazyl walnac 2 hat-tricki u mnie.
Ostatnie wywalanki ( Torres, Toivonen i Pyatt) to wskutek kontuzji bramkarza chwilowej i wolnego miejsca.

Do góry
#1873389 - 21/12/2007 22:55 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Fro_Lech]
Rudzik Offline
veteran

Meldunek: 16/07/2004
Postów: 1467
Skąd: Igloopol
Originally Posted By: Fro_Lech

Rudzik natomiast na pewno na plus zaliczy wymianę w której za Salei'a dostał Nylandera. Z kolei bardzo dobry Morrow chyba jednak nie zrekompensował do końca wartościowych Erata i Doan'a ? ;> Chociaż wtedy pewnie ta dwójka nie spisywała się za dobrze.



Nie pamiętam już jak to było dokładnie, pamiętam natomiast, że i Erat i Doan to nie byli zawodnicy punktujący reguralnie (później się to trochę poprawiło), a Morrow był gwarancją reguralności.No i oprócz pkt, ważne jest, że nie boi się zrzucić rękawic ;\)
Choć fakt Erata trochę szkoda, głównie przez to że ma LW/RW.

Do góry
#1881581 - 26/12/2007 04:38 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Rudzik]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
kiedyś już pisałem by o kontrowersjach przy wymianach rozmawiać na forum.

voddomen mógłbyś napisać czemu zamieniasz Shanahana na gorszy model tej samej pozycji?
brak wiedzy? prezent pod choinke?

Ponikarovsky za Brendana to właściwie żart:
2005/2006 -> Poni 38 pkt, Shanahan 81 pkt
2006/2007 -> Poni 45 pkt, Shanahan 62 pkt i 4 mecze mniej niż Alexei.
w tym roku Brendan bije Poniokarovskiego w golach, asystach, strzałach, PPP, SHP, GWG.
w PIM właściwie remis i tylko przy +/- korzyść dla zawodnika Leafs.
zakładając że Rangersi się rozkręcą (właśnie wrócił Avery, linia Avery-Drury-Shanahan była póki co najlepszą linią Strażników), nie trudno sobie wyobrazić jakie wyniki może zrobić Shanny.

czekam na ustosunkowanie się voddomena.
dziwie się też Tobie Fro, że w ogóle składasz ludziom tak nierówne propozycje.
myślałem że wymiany to nie próba wyzysku, a szukanie obopólnej korzyści.

Do góry
Strona 10 z 15 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 14 15 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, burbon, 11kera11), 3672 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584478 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07