Strona 32 z 47 < 1 2 ... 30 31 32 33 34 ... 46 47 >
Opcje tematu
#1443694 - 31/07/2007 19:09 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: Eska]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
A co do tej 'lokaty' to mowie ze alternatywa dla kogos kto trzyma na lokacie i sie boi bessy. Napewno bedzie duzo wiekszy zysk niz 4 % na lokacie. Masz gwarancje kapitalu. Tylko trzeba zainwestowac 50 tys na 4 lata i dosc spore koszty wyjscia wczesniej z inwestycji wiec ja raczej nie zainwestuje bo wole sam inwestowac i miec kase pod reka co juz kiedys pisalem o produkcie skandi ale tam trzeba jescze dluzej trzymac...

Ogolnie dzwnil do mnie Pan z Noble banku i chce przyjechac z prezentacja tej lokaty do mnie - ogolnie 'bank' troche mi przypomina akwizycje i stwierdzenia typu 'czy moge zajac chwilke pana drogocennego czasu...' Ogolnie moze mi zrobic caly portfel inwestycji i go prowadzic i caly czas uzgadniac szcegoly ze mna. Trzeba wplacic 200 tys i mozna miec juz takie zarzadzanie - oczywiscie nic sie za to nie placi bo im placa za to fundusze, banki itd. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale moze jak mi sie znudzi inwestowanie samemu i szukanie dobrych ofert to skorzystam.

Do góry
Bonus: Unibet
#1444851 - 31/07/2007 22:06 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: Suntin]
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Originally Posted By: Suntin
Czytam ten wątek i podziwiam celne trafienia Eski (co z tego,ze MSX-zdarza się kazdemu).A dardaw do inwestowania zniechęcasz,może to wątek nie dla ciebie.


Jest chyba taka opcja na forum "ignoruj uzytkownika" polecam Ci więc gorąco i dardawa czytac juz nie bedziesz.

Do góry
#1445026 - 31/07/2007 22:38 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: Eska]
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Originally Posted By: Eska
Dzisiaj MCI znowu ladnie rosnie - dzieki rivex za zwrocenie uwagi na ta spoleczke bo mam juz elegancki zarobek na niej



Zakupiłes akcje MCI w dniach 9 i 10 lipiec w cenach 37,50 zł i 36 zł, aktualny kurs to 33 zł ,gratuluję wiec eleganckiego zarobku i pozostawię to bez komentarza....
Kazdy logiczny i uwazny czytelnik tego wątku wnioski wyciagnie sam.

A ze nie jest to Twój jedyny numer w tym temacie więc proszę nie odpisuj bo to nie ma sensu i ja raczej odpowiadac tez nie będe, bajkopisarstwo nie jest moją mocna stroną.
A dociekliwym polecam kartke i długopis.
Bez odbioru.

p/s
Którys ze starszych userów tego forum bodajże jahu porównał Cię kiedys do Raftera czyli do najwiekszego bajkopisarza tego forum sprzed kilku lat.Ja teraz moge stwierdzic z calą stanowczością - Ty juz go przebiłeś ew. co jest bardzo prawdopodobne jestes jego kolejnym wcieleniem.

I naprawde bardzo proszę nie pisz więcej w moim kierunku bo nie mam najmniejszej ochoty na polemiką z Tobą.

Do góry
#1445151 - 31/07/2007 23:03 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: dardaw]
Belisariusz Offline
old hand

Meldunek: 16/03/2002
Postów: 835
Skąd: Bytom
E nie Rafter był nie dopobicia. Człowiek legenda.

Do góry
#1446288 - 01/08/2007 02:14 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: Belisariusz]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
dardaw - ja wiem ze dzisiaj ladnie wszystko znowu wzroslo i znowu ci sie cisnieje razem z tym podnioslo.... mowilem ze koncze dyskusje z Toba bo to nie ma sensu. Nie nadajesz sie do powaznej dyskusji. tak samo jak wczoraj z tym typem co mowiles ze stawiasz za 40 tys i wtopiles. W ogole po co cos takiego pisac jak wcale nie miales zamiaru postawic tego typu? Zwykly spam... Jak by ci weszlo to bys powiedzial ze jednak postawiles - ja znam takich ludzi duzo wiec kolejny mi nie potrzebny. A co do tego ze jahu mnie porownal do Raftera to spokojnie... jego(jaha) juz nie ma na forum a ja dalej jestem i mam swoj temat w PP (on tak samo jak ty jakos sie nie odwazyl podawac jego swietnego oscylatora i grac nim na forum publicznym... ja tylko sie smieje z takich ludzi bo gadac moze kazdy). Fakty mowia za mnie. Nie musze nic udowadniac w odroznieniu od Ciebie... Tyle z mojej strony.


Bys mial jaja to bys nie pisal glupich komenatrzy do mojej osoby tylko zalozyl temat w PP i bysmy zobaczyli kto ile ugra. Krytykowac kazdy umie i kazdy jest madry. Ale oczywiscie zeby podjac jakas konkurencje i pokazac ze jestes lepszy odemnie to nie - bo sie oczywiscie boisz ze ci sie nie uda i co wtedy? Nie bedziesz sie mogl juz madrowac? Tego sie boisz - ja to wiem i ty to wiesz. Dlatego nie ma sensu z toba dyskutowac bo przypominasz mi 'madrale' spod z budki z piwem ktory ma zawsze madre zyciowe rady i jak z nim rozmawiasz to masz wrazenie ze pozjadal wszystkie rozumy i ma na wszystko recepte - a gdzie jest to sam widzisz... Wiec udawac madrego to nic trudnego...

Do góry
#1446547 - 01/08/2007 03:10 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: Eska]
Belisariusz Offline
old hand

Meldunek: 16/03/2002
Postów: 835
Skąd: Bytom
Oj Eska jak byś zarobił 10 % z tego co Jahu, to tez byś nie pisał na tym forum.

Do góry
#1447134 - 01/08/2007 05:03 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: Eska]
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Originally Posted By: Eska

Bys mial jaja to bys nie pisal glupich komenatrzy do mojej osoby tylko zalozyl temat w PP i bysmy zobaczyli kto ile ugra. Krytykowac kazdy umie i kazdy jest madry. Ale oczywiscie zeby podjac jakas konkurencje i pokazac ze jestes lepszy odemnie to nie - bo sie oczywiscie boisz ze ci sie nie uda i co wtedy? Nie bedziesz sie mogl juz madrowac? Tego sie boisz - ja to wiem i ty to wiesz.


Oj zakompleksiony czlowieczku, widze ze koniecznie chcesz się dowartosciowac i cos udawadniac.
Rzuciłes rękawicę , OK , przyjmuję ją, nie ma sprawy.

Gramy oczywiście w to co robimy na codzien, Ty guru GPW a ja spróbuje sił na forex na platformie X trade.

1.kapitał poczatkowy 10 tys
2.kurs odniesienia kursów w/g czasu wpisu na forum
3.dla ułatwienia rozliczeń pomijamy prowizję na GPW i spread na forex(lecz jesli oczywiscie chcesz wyliczać to nie widze problemu).
4.poniewaz nie interesuje mnie udawadnianie czegos a zarobek, proponuję więc wpisowe 5 tys zł , jesli to dla Ciebie za mało zgadzam sie na wieksza kwotę
5.wpisowe wplacamy do depozytariusza, proponuję (jesli oczywiscie wyrazi on sam zgodę) aby został nim Belisariusz
6.osoba trzymająca kase będzie równiez rozjemcą
7.zwycięzca otrzymuje 9 tys zł , a 1 tys zł czyli 10% zostaje na koncie depozytariusza za zaufanie
8.proponowany termin to 1 -31 sierpien
9.konkurs bedę uwazał za otwarty w momencie Twojej wplaty do depozytariusza
10.do podawania naszych inwestycji zalozymy nowy ogólnodostepny temat

Zasady sa proste, jasne i pzrejrzyste.
Ze Eska sie zgodzi nie mam najmniejeszych watpliwości bo to chlop z jajami a co Ty na to Belisariusz ?Uzyczysz konta i posędziujesz za te 10% ???

Do góry
#1447399 - 01/08/2007 06:00 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: dardaw]
SyKo Offline
old hand

Meldunek: 29/03/2004
Postów: 910
No no ..widze ze rekawica zostala rzucona \:\) Takiego wyzwania chyba jeszcze na forum nie bylo. Jesli by doszedl do skutku taki zaklad to chyba temat mialby rekord wyswietlen \:\)

Do góry
#1447588 - 01/08/2007 06:54 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: SyKo]
law23 Offline
member

Meldunek: 19/06/2007
Postów: 190
Witam jestem zielony dopiero dzis zaczelem szukac informacji o inwestowaniu kasy interesuje mnie inwestycja na 12 miesiecy na kwote 50.000-70.000 co warto zainwestowac? jaki procent po roku moge z tego miec? dzieki za pomoc z gory \:\) bo narazie szukam w google ale nic ciekawego nie widze...

Do góry
#1447766 - 01/08/2007 07:43 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: law23]
remik Offline
addict

Meldunek: 07/07/2005
Postów: 561
SyKo zostalo już takie wyzwanie rzucone.Plumek chcial zagrac z Experto ,jednak ten drugi nie podjal rekawicy.A moglo byc ciekawie:)!

Do góry
#1447823 - 01/08/2007 08:17 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: remik]
Bebok Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/06/2006
Postów: 2423
Skąd: KATOWICE
Zaklad rzeczywiscie bylby interesujacy \:\) mam nadzieje że dojdzie do skutku \:\)

Do góry
#1447832 - 01/08/2007 08:20 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: dardaw]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Originally Posted By: dardaw
Originally Posted By: Eska

Bys mial jaja to bys nie pisal glupich komenatrzy do mojej osoby tylko zalozyl temat w PP i bysmy zobaczyli kto ile ugra. Krytykowac kazdy umie i kazdy jest madry. Ale oczywiscie zeby podjac jakas konkurencje i pokazac ze jestes lepszy odemnie to nie - bo sie oczywiscie boisz ze ci sie nie uda i co wtedy? Nie bedziesz sie mogl juz madrowac? Tego sie boisz - ja to wiem i ty to wiesz.


Oj zakompleksiony czlowieczku, widze ze koniecznie chcesz się dowartosciowac i cos udawadniac.
Rzuciłes rękawicę , OK , przyjmuję ją, nie ma sprawy.

Gramy oczywiście w to co robimy na codzien, Ty guru GPW a ja spróbuje sił na forex na platformie X trade.

1.kapitał poczatkowy 10 tys
2.kurs odniesienia kursów w/g czasu wpisu na forum
3.dla ułatwienia rozliczeń pomijamy prowizję na GPW i spread na forex(lecz jesli oczywiscie chcesz wyliczać to nie widze problemu).
4.poniewaz nie interesuje mnie udawadnianie czegos a zarobek, proponuję więc wpisowe 5 tys zł , jesli to dla Ciebie za mało zgadzam sie na wieksza kwotę
5.wpisowe wplacamy do depozytariusza, proponuję (jesli oczywiscie wyrazi on sam zgodę) aby został nim Belisariusz
6.osoba trzymająca kase będzie równiez rozjemcą
7.zwycięzca otrzymuje 9 tys zł , a 1 tys zł czyli 10% zostaje na koncie depozytariusza za zaufanie
8.proponowany termin to 1 -31 sierpien
9.konkurs bedę uwazał za otwarty w momencie Twojej wplaty do depozytariusza
10.do podawania naszych inwestycji zalozymy nowy ogólnodostepny temat

Zasady sa proste, jasne i pzrejrzyste.
Ze Eska sie zgodzi nie mam najmniejeszych watpliwości bo to chlop z jajami a co Ty na to Belisariusz ?Uzyczysz konta i posędziujesz za te 10% ???


No tak... i wlasnie taka jest z Toba rozmowa... Ja o kurze ty o jajku. Przeciez pisalismy o BUKMACHERCE zebys zalozyl temat w PP a ty teraz wyjezdzasz z forexem na ktorym jak wiesz zupelnie sie nie znam i sie do tego przyznaje... Wiadomo ze na forexie jest wieksza plynnosc i mozna o wiele wiecej zarobic. Wez sie ogranij. Mowie o BUKMACHERCE.

Czy z Toba mozna normalnie gadac? Prosze Cie...


Wymyslil chlopak on gra na forexie ja na GPW i mam wiecej zarobic od niego \:D Jeszcez przy niepewnym rynku na GPW - glupich to mozesz szukac gdzie indziej...

To ze sie nie znam na forex to nie znaczy sie sie w ogole nie znam i nie wiem o pewnych kwestiach typu ze GPW nie przebije forexa jesli chodzi o plynnosc i kase do zarobienia...


jak chesz sie sprawdzic to zakladaj temat w PP i konczymy to bezsensowna dyskusje ktora jak zwykle musiales zaczac i zaspamowac dobry temat...

Do góry
#1447834 - 01/08/2007 08:22 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: Eska]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
aha i od 13stego sierpnia jade na urlop... No ale typy moge podawac z nad morza - nie ma problemu. Mam lacznasc z netem przez komorke wiec bede pisal z plazy.

Do góry
#1447837 - 01/08/2007 08:26 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: Eska]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
I jeszcze w kwesti formalniej... nie jestem zadnym 'guru gieldy'. Nigdy nic takiego nie mowilem ani nie wynikalo to z moich wypowiedzi - jestem typowym leszczem na GPW a inwstuje tam tylko dlatego ze jest hossa i bylbym glupi gdybym tego nie robil jak mozna dobrze zarobic.... W odroznieniu od Ciebie - ja nigdy nikogo nie krytykowalem i nie strofowalem... to Ty uwazasz sie za guru i znawce. I trzymasz kase na koncie bankowym od grudnia - masz racje jestes znawca \:D

Wszystko w temacie.

Samochod tez ci sie prawie udalo wygrac na forexie tak samo jak prawie udalo ci sie wygrac w totogola. Prawie...

\:\)

Do góry
#1447838 - 01/08/2007 08:29 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: Eska]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
A jesli chodzi o zsady jakie podales to zgadzam sie tylko ze gramy u bukow. Zasady moga byc. Moze byc nagroda za zwyciestow - ale nie musi. Dosyc mam pieniedzy. No ale zeby byl wiekszy element rywalizacji moge sie bez problemu zgodzic na wyplate Ci nagrody jesli wygrasz. Taktyka obstawiania dowolna. Czas jak mowisz miesiac - bysmy od jutra zaczeli. Jedziemy z koksem i 1szego wrzesnia mamy rozwiazany konkurs.

Do góry
#1447846 - 01/08/2007 09:12 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: Eska]
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Doczekałem się wreszcie na odpowiedź ale liczyłem na cos innego a tu jak zwykle pieprzenie od rzeczy i odwracanie kota ogonem.

Powiem krótko.
Ze piszesz bajki o Twojej niby realnej grze ze stawkami nawet po 50 tys to juz wiadomo od dawna.
Teraz okazalo sie że na dodatek jesteś leszczem.Tchórzliwym leszczem.

Inwestuj dalej w wyimaginowane akcje i pisz dalej bajeczki o Twoich krociowych gieldowych zyskach leszczu.Posłuch i frajerów zawsze znajdziesz a to Cie chyba dowartosciowuje.

W kazdym bądż razie absolutny koniec dyskusji z Tobą inwestorze z Bożej łaski

p/s
odezwę się na Twoje idiotyczne i bezmyslne prowokacje jedynie w pzrypadku jesli będzie chodzilo o zaklad , o który tak sie prosiłes REKINIE GIEłDOWY,w innym przypadku będę siedzial cicho chocbyś nawet pisal kolejne bajeczki.
Na zaklad z Toba jestem zawsze chetny o kazdej porze i za kazde pieniądze.

Bye bye WIELKI GURU WARSZAWSKIEJ GIEłDY !!!

Do góry
#1448177 - 01/08/2007 18:00 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: dardaw]
SyKo Offline
old hand

Meldunek: 29/03/2004
Postów: 910
A czy nie lepiej by bylo gdyby Eska inwestowal w zaklady i gielde, a dardraw na forexie? Czy to tez bedzie "nieuczciwe"?

Do góry
#1448427 - 01/08/2007 19:07 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: Eska]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Originally Posted By: Eska
No dzisiaj moje spolki wszystkie ladnie wzrosly. MCI o ponad 17 % reszta po 5 %. Nawet MSx urosl 5 % wiec juz mam 25 % w plecy 'tylko'... Ale to tylko na tym walorze ogolnie na innych jestem na + i ogolnie z giely juz duzo zarobilem od czasu kiedy ty sprzedales akcje - czyli od grudnia ja zarobilem juz duzo pieniedzy a ty caly czas czekasz i czekasz... Teraz sie doczekales korekty to odrazu sie ukatywniles i piszesz ze teraz mozna zarabiac ;\) Przypomina mi to wlasnie tych analitykow ktorzy mowia o bessie od 2 lat i uaktywniaja sie podczas spadkow i wmawiaja kazdym ze mieli racje \:D

Co do bukow to z tym bajkopisarzem to piszesz tak samo jak koles z 1wszej strony w moim temacie w PP. Jakos sie juz nie odzywa jak w miesiac wykrecilem 5 tys na czysto zarobku.

A co do tego ze stawialem kiedys po 50 tys na kupon to prawda bo gralem progresja - bylem glupi i chcialem sie szybko dorobic. Dorobilem sie - duzo stresu mnie to kosztowalo i dlatego teraz juz wole zarobic mniej a pewniej niz umrzec na zawal. Ten kupon po 50 tys to byl akurat na udinese (serie A) i gola na remis strzelili w ostatniej minucie - wiec stres byl dosc spory \:D Opisywalem to w temacie ktory zostal skasowany ale starzy userzy tego forum doskonale go pamietaja i wiedza ze tak bylo bo pisalem na forum jaki mam stresik i ze chyba przewalilem 50 tys. Chwile przed zakonczeniem meczu jednak byl remis... Taki temat byl wiec nie gadaj ze sciemniam. Buk u ktorego gralem to expekt i bylo to na poczatku mojej przygody z bukami netowymi. Teraz mam w expekcie limit tysiac zlotych PLN... To jeszcze oczywsicie zalezy na jaka dyscypline ale gram tylko pilke i tenisa wiec reszta mnie malo interesuje

A co do bajkopisarzy to czlowieku wiez sie ocknij. Kto tutaj jes bajkopisarzem? Ja podaje FAKTY a ty cos pierdzisz o krotkich pozycjach i o bessie od ponad pol roku. Nic innego.

Tyle odemnie.

BTW: zaloz temat w PP i podawaj typki zamiast kogos krytykowac bo tak najlatwiej.

btw2: jak tam idzie w totogola \:D lol



Czlowieku - wez sie ogranij po raz kolejny Ci to pisze! \:D

Przytaczam moja wypowiedz zebys nie gadal glupot ze chcialem z toba konkurowac na GPW - sprawa dotyczyla tylko i WYLACZNIE bukmacherki co widac w zalaczonym wyzej poscie ktory wyslalem wczesniej. Zrobilem ci pogrubienie i kolor zebys widzial o co mi chodzi...


Tanie chwyty ze ty bedziesz mi wkladal w usta \:D slow ktore nie wypowiedzialem to nie ze mna. Tutaj jest akurat forum i mozna przytoczyc co kto napisal. Wiec widac ze chodzilo o bukmacherkie a nie o zadne forexy czy gielde jesli jak pisalem wczesniej rynek jest niepewny... Musialbym byc idiota - jak juz to pisalem wczesniej zeby stawac z toba do konkurencji na GPW jesli Ty bedziesz gral na forexie \:D lol


Dobra ja tez koncze dyskusje z Toba bo do niczego nie prowadzi. Nie ja ja zaczalem ale jak juz musiales sobie ulzyc to OK. Dzisiaj masz chwile oddechu bo dosc mocne spadki na GPW wiec pewnie masz lepszy humor.

Fakty przemawiaja za mna - ja pisze co gram, tutaj w temacie - ty tylko cos pierdzisz o krotkich pozycjach itd... Ja pisze co gram na bukmacherce w moim temacie w PP - ty pierdzisz cos o moich jakis 50 tys ktore nie maja nic do tematu, sa jedynie odskocznia bo nie masz argumentow \:D Nie mozesz zaprzeczyc fakta to starasz sie wyciagac jakies zupelnie bez sensu sprawy i pieprzyc cos ze stawiasz 40 tys na mecz po kursie 5... i niestety wtapiasz, a pozniej piszesz ze tego nie grales. Caly Ty.

Do góry
#1448684 - 01/08/2007 20:05 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: Eska]
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Widze, ze spadki zle na Was dzialaja bo zamiast merytorycznej dyskusji jaka byla do tej pory dzieje sie cos dziwnego w tym temacie. Wyluzujcie ludzie - nie warto sie tak spierac.

Jak uwazacie: Jaka bedzie najblizsza wycena certyfikatow FIZ i BIR Investorsa? Co do FIZ to i tak za bardzo nie ma co zrobic bo na GPW sa tanie ale pewnie wycena bedzie podobna do dzisiejszej ceny (tj. 2530 - 2560) po spadkach w tym miesiacu bo w to ich zarabianie na spadkach nie wierze.
A co z BIR? Warto wg Was sprzedac w tym tygodniu jakby bylo odreagowanie po np 1150?
Zle zrobilem przy kupnie, ze nie kazalem od razu zdeponowac na rachunku maklerskim ale nie spodziewalem sie, ze wycena na GPW az tak bedzie odbiegala od wartosci certyfikatow. Pewnie w tym tygodniu bede mial na rachunku.

WojtekK

Do góry
#1448965 - 01/08/2007 21:05 Re: W co warto dziś inwestować? [2] [Re: nowy WK]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Ja tam mam pelen lajt - to tylko internet zero stresu. Tylko nie lubie jak ktos wklada mi w usta wypowiedzi ktorych nigdy nie napisalem... I zamiast podjac rekawice do rywalizacji wykreca sie jak piskorz i odwraca kota ogonem na zupelnie inny tor. No ale jak juz mowilem Dardaw ma racje - ja mam spokoj \:D

Jesli nie chce otworzyc tematu w PP - jego sprawa i ja juz koncze na tym dyskusje bo rzeczywiscie spam sie zrobil przeogromny w tym temacie. Za co przepraszam bo to takze moja wina ze dalem sie wciagnac w bez sensowna dyskusje - no ale w koncu to forum dyskusyjne wiec dyskusja sie toczy \:D




Co do Investors to tez wlasnie czekam na wycene - bardzo mnie ciekawi jak wyjda... byl tydzien spadkow zobaczymy czy tak jak sie chwala uda im sie zarabiac rowniez na spadkach... Ogolnie mysle ze bedzie minusik na FIZ a na BiR to nawet nie wiem bo nie sledze tych rynkow.

Do góry
Strona 32 z 47 < 1 2 ... 30 31 32 33 34 ... 46 47 >




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (VVega, latajaca_holenderka), 3937 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45078 Tematów
5588226 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14