Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#1491707 - 14/08/2007 07:44 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: Radek_89]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:
nie przesadzajmy z siłą Spartaka.
ano własnie , mogłby ktos tak w 2-3 zdaniach napisac co w spartaku słychac ?
ogladalem celtow w tych 2 spotkaniach i wygladali marnie wiec pomyslalem (jak reszta zapewne) spartak ma ich na miekko ale...no wlasnie , pojecia nie mam o ruskich ;-)

Do góry
Bonus: Unibet
#1491715 - 14/08/2007 07:51 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: Radek_89]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385
Wszystko wskazuje na to, że Boruc nie zagra w Moskwie co jest bardzo dużym osłabieniem, ponieważ Mark Brown to nie ten poziom.
Co do formy napastników to VGH to jakies nieporozumienie, chłopaczyna w przystąpił do sezonu zupełnie nie przygotowany, nie da się ukryć ze daleko mu do optymalnej formy. Następnie Magik... szkoda pisac i tak nie zagra :P, Miller osobiscie mnie nie przekonuje,taki średniak.
Formacja pomocy również kabaret. Brown warty 4,4mln - to chyba jakis żart \:D nie widze w nim zawodnika wartego az taką kwotę, no ale cóz jak Celtic stać to ich sprawa.
No i najważniejsza sprawa to obrona. W meczu z Killie nie miali moze az tyle roboty ale na wyjeżdzie z Falkirk okazało sie jak dobra jest defensywa. Bedąc już przy mecz z Falkirk to musze powiedziec ze tylko ich brak koncentracji do konca spotkania spowodował ze celtic wygrał to spotkanie 1-4 (wynik nie odzwierciedal jedank az takiej przewagi na boisku). No ale wrócę do tej obrony, hehe w tym meczu moją uwagę zwrócił wysoki napastnik Falkirk Higdon który z łatwością dochodził do strzałów z główki (gol). Ciekawe jak to bedzie wyglądało z napastnikiem PAVLYUCHENKO ktory umiejętnościami sporo przewyższa w/w. Podzielam zdanie Beticos'a i również stawiam na wygraną lidera rosyjskiej ligi. Pozdrawiam

Do góry
#1491972 - 14/08/2007 10:49 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: Tijk]
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Witam,

Na poczatku wspomne tylko ze Spartakowi grozi odjecie pkt w lidze za rasistowskie zachowanie swoich kibicow i to w dodatku wzgledem swojego pilkarza...

Ja propnuje nastepujaco:

Werder Brema - Dinamo Zagrzeb Typ:1Werder stracil coprawda Klose,ale mysle ze Ci co doszli jakos zalataja dziure po Mirku. To ostatnia runda przed Grupami LM wiec nie wydaje mi sie by badz co badz duzo bardziej zgrany i doswiadczony zespol jak Werder wypusci z rak szanse zagrania kolejny raz w LM, zwlaszcza ze trafil mu sie rywal nizszej klasy. Z uwagi iz pierwszy mecz graja u siebie to nie ma wyjscia jak wygrac by czasem nie jechac do Chorwacji majac np remis po pierwszym spotkaniu!!!

Valencia - Elfsborg Typ:1
Roznica miedzy tymi druzynami ogromna, wrecz przepasc. Szwedzi i tak udanym losowaniem dostali sie do tej rundy pokonujac mizernych od kilku lat Wegrow. Obawialbym sie tylko jednego, Valencia ma w nawyku grac atak pozycyjny a Szwedzi nie maja wyjscia jak tylko bronic, takze tylko zeby im sie nie udalo. Wedlug mnie pewne jest to, ze jesli Valencia strzeli gola to juz wygrali, kwestia potem ile \:\)

Pozdrawiam

Do góry
#1492109 - 14/08/2007 14:52 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: ryzy9]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Kolejna kwestia przemawiająca za absencją Boruca: Arsenal zaproponował podobno 6 milionów funtów za Polaka, pod warunkiem, że ten przejdzie jeszcze do Kanonierów jeszcze w tym okienku transferowym. Wiadomo, że wtedy Arsenal nie chciałby, żeby Boruc był już wtedy automatycznie wykluczony z gry w LM.

Do góry
#1492112 - 14/08/2007 15:07 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: Radek_89]
Tfete Offline
journeyman

Meldunek: 08/03/2007
Postów: 56
Data: 14.08.2007 godz. 20.45
Zdarzenie: Glasgow Rangers - Crvena Zvezda Belgrad
Dyscyplina: Piłka noża
Typ: 1
Kurs: 1.70
Buk: BlueSQ

Eliminacje Ligi Mistrzów
(przepraszam za analize z 6 jednostkami na to spotkanie ale nie chcący potwierdziłem nie dokończywszy analizy, a i tak chciałem rozbić ten mecz na 1X2 oraz handi więc analiza byłaby taka sama...)
Szkoci po zeszłym nieudanym sezonie i jak dla mnie nienajlepszej grze w tym sezonie prezentują się o niebo lepiej.
Przed sezonem Glasgow imponowało wynikami; w kwalifikacjach LM pokonali dwukrotnie Zetę nie tracąc bramki (co jest bardzo dobrym prognostykiem przed meczem z CZB); w lidzę także dwa zwycięstwa bez straty bramki:
24.07.2007 Glasgow Rangers vs. Ajax Amsterdam 1:1
28.07.2007 Glasgow Rangers vs. Chelsea FC 2:0
31.07.2007 Glasgow Rangers vs. FK Zeta Golubovci 2:0 (kw.LM)
04.08.2007 Inverness Caledonian Thistle vs. Glasgow Rangers 0:3
07.08.2007 FK Zeta Golubovci vs. Glasgow Rangers 0:1
11.08.2007 Glasgow Rangers vs. St. Mirren 2:0
Klub Rangers aspiruje w tym sezonie do zdobycia mistrzostwa ligi szkockiej i do zakwalifikowania się do fazy grupowej LM. W obecnej formie jak najbardziej do zrealizowania.
Zespół Crvena Zvezda Belgrad w II rundzie wygrał (czytaj: wymęczył) u siebie zwycięstwo 1:0 z Levadia Talin, a poźniej przegrał wyjazdowe spotkanie 1:2. Glasgow Rangers jest o wiele silniejszym przeciwnikiem niż Estończycy i sądze że wygrają wyżej niż jedną bramką poprzez co zapewnią sobie spokojny, upragniony awans do dalszej fazy LM.
Poza tym ranking Uefa jest także za Szkotami (35 msc podczas gdy CZB 116 msc). Do tego dodam iż ostatnio Crvena Zvezda niespodziewanie zremisowała na własnym boisku w lidze co wywołało spore zamieszanie w klubie i nastroje przed tym meczem są na pewno nienajlepsze. Jak dla mnie stawka na 'czystą' 1 bardzo ładna a handi jaknajbardziej do przyjęcia. Według mnie powinno być pewne zwycięstwo Szkotów. Polecam

Do góry
#1492230 - 14/08/2007 17:49 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: Tfete]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Cytat z celticpoland.com:
Nie ma co się oszukiwać, Celtic przybywa do Moskwy w celu uniknięcia jak najwyższej porażki. Porażki, która zaprzepaściłaby jego szanse w rewanżu na Parkhead. Niewątpliwie, gdyby „The Bhoys” znajdował się w formie porównywalnej do tej, jaką ma Spartak, nastroje i cele meczu na Łużnikach byłyby zupełnie inne. Jednak to Rosjanie znajdują się w środku sezonu, a remis bądź nieznaczną porażkę mistrzów Szkocji będzie można uznać za pozytywny rezultat, bo na Celtic Park Spartak w piłkę już tak łatwo nie pogra. Drużyna Gordona Strachana musi jednak mieć o co grać w rewanżu, gdyż takich strat jak z przed dwóch lat ze słowacką Artmedią (0:5) odrobić nie zdoła.

Jeżeli nawet Celtic zakłada porażkę w Moskwie, to ja więcej pytań nie mam ;\)

Co do innych meczów, to kilka luźnych spostrzeżeń:

Benfica - Kopenhaga
Spokojne zwycięstwo Benfici, która jeżeli chce awansować, to musi wygrać na eStadio da Luz. Duńska piłka przeżywa ostatnio regres, a przed rokiem te zespoły grały ze sobą w rundzie grupowej LM, i w Portugalii spokojnie (3:1) wygrali gospodarze.

Werder - Dinamo Zagrzeb
Tutaj bym uważał na Werder i ten mecz definitywie odpuszczam. Bremeńczycy podobno niezbyt dobrze zaprezentowali się w Bochum, a bez Fringsa i Borowskiego będzie im tutaj bardzo ciężko, tym bardziej, że goście bardzo dobrze prezentują się w rodzimej lidze. Co prawda liga chorwacka nie należy do najmocniejszych, ale fakt faktem, że jej siłę zweryfikuje boisko. Za niski kurs jak na nerwy, które mogą czekać stawiających.

Sevilla - AEK
To co zobaczyłem w pierwszym meczu o Superpuchar Hiszpanii to było cudo. Ciężko powiedzieć, że Sevilla grała pressingiem - to była istna szarańcza. Nie widzę jakichkolwiek szans dla gości tutaj i możliwe, że zdecyduję się nawet na handicap, aczkolwiek obawiam się trochę obrony Częstochowy ze strony Greków - mimo to spokojna wygrana gospodarzy.

Do góry
#1492276 - 14/08/2007 18:31 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: Radek_89]
Rylo Offline
enthusiast

Meldunek: 04/10/2005
Postów: 364
Kadra Anderlechtu na mecz z Fenerbahçe : Biglia, Boussoufa, Da Silva, De Man, Deschacht, Goor, Hassan, Juhasz, Legear, Mpenza, Odjidja Ofoe, Pareja, Polak, Proto, Schollen, Tchite, Théréau, Von Schlebrügge, Wasilewski, Zitka

Do góry
#1492378 - 14/08/2007 19:30 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: Rylo]
DJ_wAgLiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2003
Postów: 6861
Skąd: Gniezno
Valencia - Elfsborg 1
Nie ma się co wiele rozpisywać... Valencia powinna łatwo rozjechać Szwedów swoją grą ofensywną

Ajax - Slavia 1[b]
Holendrzy dobrze zainaugurowali sezon zwycięstwem nad PSV. Przeciętnych Czechów u siebie pokulać

[b]Spartak - Celtic 1

Co jak co, ale Celtowie dawno tak słabi nie byli... W dodatku brak Boruca. Spartak ma szansę i na pewno z niej skorzysta.

Do góry
#1493401 - 15/08/2007 01:34 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: bolo_lacznik]
pszek Offline
veteran

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 1364
Skąd: Warszawa/Poznań/Wilno
Originally Posted By: bolo_lacznik
Quote:
nie przesadzajmy z siłą Spartaka.
ano własnie , mogłby ktos tak w 2-3 zdaniach napisac co w spartaku słychac ?
ogladalem celtow w tych 2 spotkaniach i wygladali marnie wiec pomyslalem (jak reszta zapewne) spartak ma ich na miekko ale...no wlasnie , pojecia nie mam o ruskich ;-)


Na BA forum wiara pisze, ze Spartakowi bardziej zalezy na wygraniu ligi rosyjskiej i ze moga sobie olac LM, ale dla mnie takie tlumaczenia sa troszke bezpodstawne. Ja sie jeszcze zastanawiem nad tym meczem, cos za duzo ludzi chce to grac, a to zawsze zle wrozy \:\(

Do góry
#1494345 - 15/08/2007 04:51 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: crova]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Werder - Dinamo

Niestety mam bardzo malo informacji o zespole Dinamo Zagrzeb,dlatego nie jestem w stanie porownac ich z druzyna Werderu.

Co do Werderu to moge napisac,ze przygotowania do nowego sezonu byly katastrofalne,az 15 zawodnikow bylo kontuzjowanych.Odejscie Klose pozostawilo duza dziure w ataku,nie udalo sie sciagnac dobrego nastepcy.W sparingach az 4 porazki z rzedu,druzyna nie jest zgrana,wyglada zmeczona,do tego nadal plaga kontuzji (Wome,Fritz,Owomoyela,Borowski,Frings i Hunt).Jedyne co cieszy,ze jutro zobaczymy kapitana Baumanna i Carlosa Alberto,w ataku ma zagrac Sanogo i prawdopodobnie Schindler.
Niezakwalikowanie sie do LM przez Werder bedzie strata na ok.18 milionow euro,ta drobna suma jest potrzebna nie tylko na rozbudowe stadionu (ok.60 milionow euro),ale takze na dalsze rozwijanie sie klubu.
Dzis Klaus Allofs powiedzial,ze ten mecz jest o wiele wazniejszy niz sobotnie spotkanie z Bayernem,dlatego tez wystawiono premie za zakwalifikowanie sie do LM w wysokosci 1200 euro za kazdy punkt zdobyty w ubieglym sezonie,a bylo ich az 66,to znaczy,ze premia moze wynosic az 80 tys. euro dla poszczegolnych pilkarzy.

Jak juz pisalem,niemam zadnych info o klubie z Chorwacji,dlatego nie jestem w stanie przewidziec tego spotkania.

Do góry
#1494844 - 15/08/2007 06:19 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: WERDER12]
mejor-pl Offline
stranger

Meldunek: 13/07/2004
Postów: 21
Skąd: Szczecinek
GLASGOW RANGERS- CRVENA ZVEZDA BELGRAD 1:0 troche szczesliwie ale szczescie sprzyja lepszym ;\) Najwazniejsze ze pierwszy tym wszedl i mam nadzieje ze z reszta bedzie podobnie. Teraz analiza jeszcze jednego spotkania.


BATE BORISOV- STEAUA BUKARESZT
Mistrz Bialorusi prezentuje sie w tym sezonie calkiem niezle. Jest liderem swojej ligi i wygrala 12 z 15 rozegranych spotkan. Swoja przygode z Liga Mistrzow w tym sezonie zaczeli juz od I rundy eliminacji w ktorej zmierzyli sie z APOELem Nikozja. Awans wywalczyli dopiero po dogrywce, nastepnie w II rundzie zmierzyli sie z mistrzem Islandii (3:1 na wyjezdzie i 1:1 u siebie). Na uwage zasluguje fakt ze w obu tych meczach przegrywali 1:0 i jezeli w ten sposob rozpoczna spotkanie ze STEAUA to moga sie pozegnac z marzeniem o dobrym wyniku.
STEAUA w spotkaniach z Zaglebiem Lubin nie zaprezentowala jakis wyjatkowych umiejetnosci, ale oba spotkania wygrala. Jest zespolem grajacym niezwykle skutecznie i po 3 kolejkach ligi rumunskiej jest liderem z kompletem punktow. Mysle ze wicemistrz Rumunii nie bedzie chcial czekac z rozstrzygnieciem rywalizacji do drugiego meczu i juz w pierwszym pokusi sie o przekonywujace zwyciestwo. Nie ma co ukrywac ze wszystkie atuty przemawiaja ze STEAUA ( doswiadczenie, umiejetnosci pilkarskie, szeroka kadra, budzet oraz ambicje klubu) i kazdy inny wynik niz wygrana zespolu z Bukaresztu bedzie spora niespodzianka.

Typ 2
Bwin: 1.75
Bet-at-home: 1.85
STS: 1.85

Do góry
#1495107 - 15/08/2007 10:12 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: mejor-pl]
Ranger Offline
member

Meldunek: 10/11/2006
Postów: 107
Bate w pełni sezonu, do tego bezapelacyjnie rządzi w lidze. Stjuła nie oszukujmy, nic nie pokazała w meczu ze słabo grającym Zagłębiem, a przynajmniej nie tyle na ile ja stac. W lidze wygrywa acz podobno wymęcza kolejne zwyciestwa. Potweirdza sie ze Hagi to marny trener. Zapewne BATE w ocecnej chwili prezentuje podobny poziom co Zaglebie. Za nieco wyzszy kurs mozna miec Spartak, ktory wydaje sie pewniejszy.

Do góry
#1495196 - 15/08/2007 17:00 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: Ranger]
DJ_wAgLiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2003
Postów: 6861
Skąd: Gniezno
Bate - Steaua under 2.5

Steaua nie będzie miała lekkiej przeprawy. Białorusini przed własną publicznością będą gryzli trawę. Jeżeli Steaua nie strzeli szybko bramki, to lekko miała nie będzie. Uważam, że mecz będzie wyglądał podobnie jak w Lubinie, kiedy to grała Steaua, dlatego najrozsądniejszym zagraniem w tym meczu wydaje mi się zagranie underka po kursie 1.70.

Do góry
#1495202 - 15/08/2007 17:05 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: DJ_wAgLiK]
wincent1978 Offline
member

Meldunek: 21/06/2007
Postów: 116
werder-dinamo over 2.5
obie druzyny graja ofensywna pilke ponadto werder to typowo overowa druzyna dinamo w swojej lidze na pierwszym miejscu
werder ma klopoty kadrowe mysle stac dinamo na strzelenie bramki
werderowi
kurs 1.6 totomix

Do góry
#1495335 - 15/08/2007 18:21 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: ryzy9]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: ryzy9

[b]Werder Brema - Dinamo Zagrzeb Typ:1
Werder stracil coprawda Klose,ale mysle ze Ci co doszli jakos zalataja dziure po Mirku. To ostatnia runda przed Grupami LM wiec nie wydaje mi sie by badz co badz duzo bardziej zgrany i doswiadczony zespol jak Werder wypusci z rak szanse zagrania kolejny raz w LM, zwlaszcza ze trafil mu sie rywal nizszej klasy. Z uwagi iz pierwszy mecz graja u siebie to nie ma wyjscia jak wygrac by czasem nie jechac do Chorwacji majac np remis po pierwszym spotkaniu!!!

Dinamo Zagrzeb, czyli jak piszesz "rywal nizszej klasy" ostatni mecz przegrało 4 listopada 2006 roku i już to daje mi dużo do myślenia. Meczu z ich udziałem, niestety, nie widziałem, ale Chorwaci grać w piłkę potrafią. Wielu gra w najlepszych ligach europejskich.

Dziurę po Klose "jakoś" można załatać, ale właśnie tylko jakoś

Werder miał sporo kłopotów, jest tam też sporo zmian. Na pewno ta drużuna nie jest dobrze przygotowana, a już na pewno nie jest to ten Werder, który znamy
Granie na nich po tak niskim kursie jest dobre dla kamikadze
Moim zdaniem ten mecz lepiej odpuścić, ew. zaryzykować małą stawkę na jakieś handi na gości
Ja osobiście odpuszczam

Do góry
#1495374 - 15/08/2007 18:37 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: rene]
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
Zgodze sie z rene , ja osobiscie gram na awans Dinama (kurs 4 ).Sadze ze niemieckie zespoly w obcnej CHL nic nie "zrobia " .Patrzac na sklady tej trojki to nasuwa mi sie jedna kwestia ze bedzie to najgorszy sezon druzyn bundesligi w tych elitarnych rozgrywkach od kilku sezonow .
Zreszta zespoly z bylej Jugoslawi z roku na rok sa coraz grozniejsze i pragna grac w LM .Dzis gram x2 na Dinamko

Do góry
#1495437 - 15/08/2007 19:06 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: Tomasz Frankowski]
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Witam.
Odnośnie meczu Spartak - Celtik.
Pewnie większość z Was już wie, ale pomimo to może ktoś jeszcze wyciągnie jakieś wnioski dla siebie na podstawie wypowiedzi menadżera mistrza Szkocji Gordona Strachana (źródło Onet.pl).

"Menedżer Celtiku Glasgow, który w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów zmierzy się w środę ze Spartakiem Moskwa, nie ukrywa swojego niezadowolenia z faktu, że jego zespół będzie musiał grać na sztucznej nawierzchni w Moskwie.
Według Strachana, to że jego zespół będzie musiał grać w całkowicie nieznanych warunkach, jest przykładem na to, jak bogaci są faworyzowani kosztem biednych.

Według Strachana, to że jego zespół będzie musiał grać w całkowicie nieznanych warunkach, jest przykładem na to, jak bogaci są faworyzowani kosztem biednych.

- Do tej pory nie komentowałem tego, ale myślę, że czas przerwać milczenie - mówi Strachan. - To bardzo dziwne, że będziemy grali na takiej nawierzchni. Szkocki Dunfermline w europejskich pucharach musiał grać na St Johnstone's bo u siebie, na East End Park mieli właśnie sztuczną nawierzchnię.
Oficjane tłumaczenie UEFA brzmi, że nawierzchnia na stadionie Dunfermline była pierwszej generacji, a ta w Moskwie jest drugiej generacji, czyli lepsza.

- Myślę, że to po prostu faworyzowanie bogatych - podkreśla Strachan.
- Oczywiście, że można grac na takiej nawierzchni, jeśli ma się czas, żeby się do niej przyzwyczaić. Moi piłkarze nie mają tego luksusu - dodał szkocki menedżer."

Pozdrawiam.

Do góry
#1495478 - 15/08/2007 19:41 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: rene]
czuczu1910 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 3734
Originally Posted By: rene
Originally Posted By: ryzy9

[b]Werder Brema - Dinamo Zagrzeb Typ:1
Werder stracil coprawda Klose,ale mysle ze Ci co doszli jakos zalataja dziure po Mirku. To ostatnia runda przed Grupami LM wiec nie wydaje mi sie by badz co badz duzo bardziej zgrany i doswiadczony zespol jak Werder wypusci z rak szanse zagrania kolejny raz w LM, zwlaszcza ze trafil mu sie rywal nizszej klasy. Z uwagi iz pierwszy mecz graja u siebie to nie ma wyjscia jak wygrac by czasem nie jechac do Chorwacji majac np remis po pierwszym spotkaniu!!!

Dinamo Zagrzeb, czyli jak piszesz "rywal nizszej klasy" ostatni mecz przegrało 4 listopada 2006 roku i już to daje mi dużo do myślenia. Meczu z ich udziałem, niestety, nie widziałem, ale Chorwaci grać w piłkę potrafią. Wielu gra w najlepszych ligach europejskich.

Dziurę po Klose "jakoś" można załatać, ale właśnie tylko jakoś

Werder miał sporo kłopotów, jest tam też sporo zmian. Na pewno ta drużuna nie jest dobrze przygotowana, a już na pewno nie jest to ten Werder, który znamy
Granie na nich po tak niskim kursie jest dobre dla kamikadze
Moim zdaniem ten mecz lepiej odpuścić, ew. zaryzykować małą stawkę na jakieś handi na gości
Ja osobiście odpuszczam
chcialbym jeszcze dodac ze werder zagra bez borowskiego fringsa fritza a wiec troszke nmaja zdekompletowana pomoc w ktorej beda musieli rzadzic diego i carlos alberto \:\) i mnie sie zdaje ze to troszke za malo tym bardziej ze icho forma ne jest najwyzsza

Do góry
#1495559 - 15/08/2007 20:33 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: czuczu1910]
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
Handicap na Dinamo Zagrzeb jak najbardziej realny. 1.8 w STSie.

Niespodzianki doszukuję się dzisiaj w konfrontacji Toulouse-Liverpool. Ostatnie mecze Toulousy u siebie to zwycięstwa z Bordoaux i Lyonem. Nigdy nie byłem entuzjastą gry Liverpoolu, choc to jest zespół typowo pucharowy. Wydaje mi się, że we Francji może się zdarzyć wszystko i kurs 3.5 na gospodarzy, bądź 1.66 na 1x wydaje się być ciekawy..

Do góry
#1495658 - 15/08/2007 22:05 Re: Champions League qualifiers 2007/2008 [Re: takizwykły]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
UEFA Champions League - qualification

Spartak Moskva vs. Celtic Glasgow

Data: Sierpień 15, 2007 / 18:00:00

vs.

III runda eliminacji Ligi Mistrzów i trafiają na siebie dwa bardzo dobre zespoły. Celtic przyjeżdża do Moskwy i o wywiezienie korzystnego rezultatu będzie miał bardzo ciężko.

Spartak w lidze wygrywa mecz za meczem i jest liderem tabeli. Celtic po bezbramkowym remisie na własnym stadionie Kilmarnock, co prawda ograł na wyjeździe Falkirk 4:1, lecz nie przekonał. W drużynie mistrzów Szkocji zabraknie w bramce Artura Boruca i jak się przed chwilą dowiedziałem - Jana Vennegoora Of Hesselinka. Wobec tego Strachan zapewne zagra jednym napastnikiem - Millerem.

Ciekawostką jest fakt, ze mecz odbedzie sie na sztucznej murawie, a gra na takiej nawierzchni nieco różni się od trawy naturalnej.

Na wschodzie zawsze gra sie ciezko, a szczegolnie w Moskwie. Wobec slabej formy Celtiku i absencji, wydaje mi sie, ze Spartak odniesie na własnym boisku zwyciestwo.

Typ: Spartak Moskwa
Kurs: 1.80

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, latajaca_holenderka, Skorpion BB, VVega, akagi, alfa, kokorocco, Ojro, Lukasz111, Zaixi), 3221 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584123 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07