Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 ... 13 14 >
Opcje tematu
#1403497 - 17/07/2007 06:17 Re: Śmieszne [49] [Re: sledzik89]
miglanc Offline
addict

Meldunek: 16/01/2003
Postów: 672
Skąd: ch-ce
dowcip dla "yntelygentów"

O.Rydzyk dzowni do pałacu prezydenckiego z przeprosinami dla Prezydenta i jego małżonki:
- Halo czy to pałac Prezydencki ?
- Tak!
- To Ty Lechu ?
- Nie, Jarek
- A to przepraszam....

Do góry
Bonus: Unibet
#1403517 - 17/07/2007 06:32 Re: Śmieszne [49] [Re: miglanc]
davccio Offline
a.k.a. "dave_k.o."

Meldunek: 19/11/2003
Postów: 1228
Skąd: galaktyka Curvix

Do góry
#1403533 - 17/07/2007 06:49 Re: Śmieszne [49] [Re: davccio]
minio1 Offline
newbie

Meldunek: 03/05/2004
Postów: 29
Skąd: GDYNIA

Do góry
#1403607 - 17/07/2007 15:30 Re: Śmieszne [49] [Re: minio1]
Don Pedro® Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 5608
Skąd: -0-motyva
Kolejna porcja z cyklu nauka jazdy \:D

Dziś w menu między innymi zawracanie na rondzie.

http://pl.youtube.com/watch?v=QhCN2m9Bzq4

Do góry
#1403673 - 17/07/2007 16:39 Re: Śmieszne [49] [Re: Don Pedro®]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław


mniej, wiecej, mniej, w sumie nie wiem czy to smieszne, czy zalosne \:\) ale pewnie niektórzy sie posmieja \:\)

Do góry
#1403683 - 17/07/2007 16:45 Re: Śmieszne [49] [Re: Don Pedro®]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: Don Pedro®
Kolejna porcja z cyklu nauka jazdy \:D

Dziś w menu między innymi zawracanie na rondzie.

http://pl.youtube.com/watch?v=QhCN2m9Bzq4

:D:D tragrdia i pomyslec ze ktos trafi na taka babe za kolkiem \:D wspolczuje

Do góry
#1403686 - 17/07/2007 16:47 Re: Śmieszne [49] [Re: Mitul]
Don Pedro® Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 5608
Skąd: -0-motyva
Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku \:\)

Taki screen z bandytwina nie śmieszy tylko boli.

Do góry
#1403703 - 17/07/2007 16:53 Re: Śmieszne [49] [Re: Luc Nilis]
Don Pedro® Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 5608
Skąd: -0-motyva
Originally Posted By: aNaLiTyK
nie wiem czy to jest śmieszne, ale skoro nie ma na forum tematu "Gwiazdy" to napisze to tutaj. [...]


Najbardziej nadaje się do tematu 'Żałosne', ale takiego też nie ma. Się gwiazdor znalazł \:D \:D \:D Nikt nie wymaga aby był tak towarzyski jak Acid Drinkers po koncertach, ale podstawowe elementy ogłady by mu się przydały.

A tak na marginesie...wpisałem w Google hasło Stachursky i dzięki temu dowiedziałem się jak zwie się Oficjalny Fanklub Jacka Stachursky'ego. Zwie się mianowicie "TRWAM" \:D Siedzibę ma jednak w Zabrzu, a nie w mieście na literę T. ;\)

Do góry
#1403706 - 17/07/2007 16:56 Re: Śmieszne [49] [Re: Don Pedro®]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
Originally Posted By: Don Pedro®
Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku \:\)

Taki screen z bandytwina nie śmieszy tylko boli.


zwłaszcza, ze to moj wlasny \:\) tak sobie z rana pogralem - co za glupia dyscyplina ten tenis stołowy \:p ale nic innego nei było \:\)

Do góry
#1403840 - 17/07/2007 18:14 Re: Śmieszne [49] [Re: Mitul]
Don Pedro® Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 5608
Skąd: -0-motyva


Pod Kumiałami na trasie z Suwałk do Białegostoku jaskółka wpadła przez otwarte okno do kabiny kierowcy busa. Opędzając się od ptaka kierowca stracił panowanie nad kierownicą. Auto wpadło w poślizg i wywróciło się na bok tarasując drogę. Kierowca ocalał, jaskółka zginęła. „Jaskółka czarny sztylet wyrwany z piersi wiatru” – śpiewał proroczo Stan Borys.

25-letni mężczyzna wskoczył na teren wybiegu dla niedźwiedzi brunatnych w warszawskim zoo. Pobył tam trochę, poczęstował misie słodyczami i przeskakując przez barierkę, nie niepokojony przez misie, opuścił wybieg. Czekali już na niego policjanci, którym wytłumaczył, że od miesiąca karmi misie miętusami i dlatego nic mu nie robią.

18-letnia dziewczyna z Chrzanowa zawiadomiła policję, że została okradziona. Podała dokładny rysopis 30-letniego mężczyzny oraz numer rejestracyjny jego auta. Zatrzymano podejrzanego, ale ten miał mocne alibi. Przyciśnięta przez policjantów dziewczyna wyznała, że mężczyzna wpadł jej w oko i chciała go poderwać, ale nie wiedziała, jak i gdzie. Szukała tej okazji w sądzie. I znajdzie. Przystojny chrzanowianin będzie miał okazję poznać nastolatkę na sali sądowej, gdzie będzie ona odpowiadać za fałszywe obwinienie faceta.

6-letnia dziewczynka z bratem starszym o rok zadzwonili na policję informując o bombie podłożonej w centrum Częstochowy. Rodzeństwo zostało zatrzymane jeszcze w budce telefonicznej. Czujnością popisał się oficer dyżurny, którego podejrzenia wzbudził cieniutki głos terrorystki. Zatrzymane rodzeństwo wytłumaczyło swój czyn nudą panującą w tym mieście.

Emerytka Krystyna C. z Ludwinowa (gmina Dorohusk) zabezpieczyła swoje uprawy przed dzikimi zwierzętami. Wokół poletka rozciągnęła elektrycznego pastucha. Urządzenie okazało się na tyle skuteczne, że w krótkim czasie śmiertelnie poraziło dzika i sarenkę. Okazało się, że zaradna emerytka podłączyła urządzenie nie do akumulatora, lecz do sieci o napięciu 220 V. Przerażeni, ale jeszcze nie porażeni sąsiedzi zawiadomili policję.

Z gabinetu komendanta wojewódzkiego policji w Białymstoku ktoś ukradł drzewko bonsai. Przeprowadzono wewnętrzne śledztwo, bo roślina była warta ponad 1000 zł. Wreszcie drzewko znaleziono na strychu komendy. Nikt nic nie wie, ale sprzątaczka rzuciła podejrzenie na naczelnika wydziału kryminalnego, który poszedł na zwolnienie lekarskie.

Komendant straży miejskiej w Lublinie został przyłapany na ściąganiu podczas egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek skarbu państwa. Po wyproszeniu z sali egzaminacyjnej poszedł do lekarza, gdzie otrzymał zwolnienie lekarskie na tydzień. Komendant straży jest emerytowanym policjantem. Jest ponadto egzaminatorem w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Lublinie oraz członkiem komisji egzaminującej lubelskich taksówkarzy.

Małżeństwo z Koszalina próbowało przewieźć w bagażniku samochodu dwoje swoich małych dzieci do Niemiec – na wycieczkę do wesołego miasteczka. Ukryli dzieci, ponieważ czteroletni chłopiec i niespełna roczna dziewczynka nie mieli dokumentów. Obojgu rodzicom przedstawiono zarzuty próby nielegalnego przekroczenia granicy; grozi im do 3 lat więzienia.

Mieszkaniec Gdyni 28-letni Piotr G. włamał się do mieszkania przy ul. Kartuskiej. Zabrał z lodówki kotlety schabowe, sałatkę w słoiku, pęto wiejskiej kiełbasy, mleko, wędzoną rybę oraz płat śledzia moczonego w misce. Niczego więcej nie tknął, mimo że w mieszkaniu było dużo cennych przedmiotów i sprzętów. Został szybko ujęty przez policję, którą wezwali sąsiedzi. Piotr G. odpowie za kradzież z włamaniem. Grozi za to kara pozbawienia wolności do 10 lat. Skradziony towar o wartości 70 zł w całości wrócił do właściciela wciąż pierwszej świeżości.

W Tarzymiechach (gmina Izbica) pijany emerytowany kolejarz wracał do domu torowiskiem. Wlókł za sobą rower. Zmorzony wysiłkiem i alkoholem ułożył się do snu na torach. Obudził go dopiero ostrzegawczy sygnał z nadjeżdżającego pociągu. Mężczyzna w ostatniej chwili uciekł spod kół lokomotywy, która rozjechała rower. Emeryt wyleczył się z nostalgii za pociągami.

Mieszkający przy ul. Piłsudskiego w Biłgoraju 49-latek od rana odgrażał się synowi, że ze sobą skończy. Rozespany syn nie traktował tych gróźb poważnie. Tymczasem desperat nie żartował. Otworzył okno, wszedł na parapet i skoczył z III piętra. Skończyło się na złamaniu obu nóg. Mężczyzna upadł na żywopłot. Ulica Piłsudskiego w Biłgoraju nie jest szczęśliwa dla samobójców. Kilka tygodni wcześniej z IV piętra bloku przy tej samej ulicy wyskoczył inny mężczyzna. Jemu też udało się przeżyć.

Policjanci z Legnicy zatrzymali 56-latka podejrzewanego o fałszywy alarm bombowy. Mężczyzna miał zawiadomić policję o ładunku podłożonym na przyjęciu weselnym. Zrobił to, ponieważ nie został na tę imprezę zaproszony.

Doniesienia zaczerpnięte zostały w dobrej wierze z prasy lokalnej jako godne upowszechnienia, choć nie zawsze naśladowania.

Do góry
#1404198 - 17/07/2007 19:55 Re: Śmieszne [49] [Re: Don Pedro®]
zaberek1987 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 7153
Skąd: Pomorze :) Bytow
Około tysiąca kibiców i fotoreporterów przybyło na pierwszy oficjalny trening byłego kapitana piłkarskiej reprezentacji Anglii Davida Beckhama w jego nowym klubie Los Angeles Galaxy.
Piłkarz, który w meczu eliminacyjnym ME 2008 z Estonią nabawił się kontuzji kostki, nie brał udziału we wszystkich zajęciach. Ale i tak był największą atrakcją treningu. Wielu kibiców zgromadzonych na stadionie nosiło koszulki Beckhama. Gdy piłkarz wbiegł na murawę przywitał go wiwatujący tłum.

eckham ubrany tak jak reszta jego drużyny w złotą koszulkę i niebieskie spodenki uśmiechał się i pozdrawiał kibiców.
Landon Donovan, który był do tej pory największą gwiazdą Galaxy, powiedział o Beckhamie: - Bardzo się cieszę, że David jest z nami. Na początku był trochę nieśmiały, ale w końcu każdy kto dołącza do nowej drużyny jest niepewny i nie wie czego się spodziewać.

Po zajęciach Beckham podzielił się swoimi wrażeniami z dziennikarzami: - Zawodnicy Galaxy byli bardzo mili. Nawet jeden z nich podszedł do mnie i powiedział: "Miło cię poznać. Jak masz na imię?". To przełamało lody."

32-letni piłkarz przeszedł do L.A. Galaxy z Realu Madryt. Pięcioletni kontrakt z amerykańskim klubem opiewa na 250 milionów dolarów.

Do góry
#1404205 - 17/07/2007 19:57 Re: Śmieszne [49] [Re: Don Pedro®]
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan



Do góry
#1404836 - 17/07/2007 22:27 Re: Śmieszne [49] [Re: Don Pedro®]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: Don Pedro®
Emerytka Krystyna C. z Ludwinowa (gmina Dorohusk) zabezpieczyła swoje uprawy przed dzikimi zwierzętami. Wokół poletka rozciągnęła elektrycznego pastucha. Urządzenie okazało się na tyle skuteczne, że w krótkim czasie śmiertelnie poraziło dzika i sarenkę. Okazało się, że zaradna emerytka podłączyła urządzenie nie do akumulatora, lecz do sieci o napięciu 220 V. Przerażeni, ale jeszcze nie porażeni sąsiedzi zawiadomili policję.


Też czytałem o tym. Tylko że ona podłączyła to do sieci o napięciu 5000V, a nie 220. Jakby było 220, to by przecież dzika nie zabiło ;\)
I dlatego ją teraz ścigają, bo kogoś mogła tym zabić (nie tylko zwierzęta).

Do góry
#1404983 - 17/07/2007 23:22 Re: Śmieszne [49] [Re: Bzyku]
Hefajstos Offline
member

Meldunek: 14/12/2005
Postów: 162
Skąd: Olimp

Do góry
#1405271 - 18/07/2007 01:13 Re: Śmieszne [49] [Re: Hefajstos]
kadus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/06/2007
Postów: 5696
Skąd: Anty(I)pody.
<Malutka> Sciagnelam Pidzame \:\)
<Gienek> \:\)
<Inspektor> :>
<Swiroos> ;]
<hOOligan> \:p
<Kastor> \:D
<Malutka> Album Pidzamy idioci...


<gru> doszedlem do niebezpiecznego poziomu lenistwa przed kompem
<gru> jesli mi fajka spadnie, albo nawet jesli poleci kilka metrow od fotela
<gru> na 100% spadnie na opakowanie po zupce chinskiej


<Krycha> Oddam siostrę...
<Szkopek> A ładna chociaż?
<Krycha> Chcesz kupić?
<Szkopek> No coś Ty,ludźmi handlujesz?
<Krycha> To nie człowiek
<Krycha> To siostra


<Tyska> nasz proboszcz to ewenement.
<Tyska> przegral w karty dzwony koscielne z proboszczem innej parafi!


<Gnath> Powinniśmy wprowadzić jakiś szatański element!
<Ewelina> Właśnie! Znajdźmy jakiegoś kota!
<Chopin> Dziewicę!!
<Psyho> Łatwiej będzie kota...

Do góry
#1405321 - 18/07/2007 01:26 Re: Śmieszne [49] [Re: kadus]
kadus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/06/2007
Postów: 5696
Skąd: Anty(I)pody.
john> jaka akcja wczoraj.
<john> kojarzysz tą laskę od Ciebioe z osiedla co do niej kręciłem?!
<john> wałka mi wkręcała
<john> pisała do mnie dzwoniał
<john> niby taka zakochana
<john> a wczoraj wpadłem do niej z kwiatakami
<john> a u niej jakiś koleś siedzi!
<john> wku....em się i wyszedłem
<john> dzwoni,ła do mnie ale jej powiedziałem żeby sp....lała
<ja> chłopie jak on wyglałdał?
<john> no misiek taki. koks jakiś
<john> a co??
<ja> łysy
<john> tak a co znasz go?
<ja> hahahaahaha
<john> k..wa o co chodzi?
<ja> a nie mówiła Ci nigdy że ma brata
<john> ...pier...isz!
<ja> ciekawe czy już spierd...ła tak jak jej kazałeś czy zaraz jej braty wpi...oli Tobie tak jak ona mu kazała!
<ja> hahahaahahahahahahahaha


<Krzysiek> i jak tam nad morzem
<Robert> a no fajnie
<Robert> a mój mały marcinek najlepszy
<Krzysiek> a co?
<Robert> a no idziemy nad morze a on pierwszy przed nami leci żeby zobaczyć może
<Krzysiek> no i
<Robert> no i jak zobaczył to morze to tak go jakoś zamurowało
<Robert> i podchodzimy do niego a on taki tekst "mamo morze zalało!"

Do góry
#1405950 - 18/07/2007 05:40 Re: Śmieszne [49] [Re: kadus]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
YOUTUBE - TAJNA NARADA U HITLERA (scena z filmu "Upadek") - Wersja IV RP

Ja jeszcze po tym leżę i kwiczę ze śmiechu

Do góry
#1405964 - 18/07/2007 05:45 Re: Śmieszne [49] [Re: Bzyku]
odgdog Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 4300
Skąd: Pyrlandia/ Anfield Road
3 posty wyżej

Do góry
#1406214 - 18/07/2007 11:52 Re: Śmieszne [49] [Re: odgdog]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
oops \:p

Pardon - tak to już jest z tymi youtube - nie rzucają się w oczy

Do góry
#1406283 - 18/07/2007 16:08 Re: Śmieszne [49] [Re: Bzyku]
Don Pedro® Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 5608
Skąd: -0-motyva



Do góry
Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 ... 13 14 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, VVega, Zaixi, Sensei, Irek, igea23, akagi, burbon, DePito, latajaca_holenderka), 2396 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584739 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07