Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#175182 - 01/04/2003 02:26 Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
Krompa Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 796
Skąd: Polska
Za nami pierwsza kolejka zuzlowa.

Stalo sie cos, czego malo kto sie spodziewal. Otoz majcy w poprzednich sezonach bardzo ciekawa oferte na zuzel STS wycofal sie z wystawiania kursow na ta dyscypline. Nie zapowiada rowniez zakladow w 2 kolejce, za tydzien. Dlaczego?
Jeszcze raz okazalo sie, ze jest to firma strasznie wyrachowana, a przy tym niezwykle strachliwa. Trudno. Sami sobie szkodza. Ludzie przejda grac do konkurencji.

A konkurencja w pierwszej kolejce zaplusowala.
Najwieksze brawa naleza sie tak czesto wysmiewanemu jeszcze do niedawna na tym forum Totomixowi. Widac znaczny postep firmy w podejsciu do klienta. Wprowadzenie systemu zakladow OPEN to na pewno milowy krok jesli chodzi o rozwoj tej firmy. Wczoraj zaskoczyli mnie tym, ze zuzel pozwalali grac w singlach! Brawo! To swietna promocja firmy! Krok na ktory czekaja gracze. Toto-mix tak smialymi ruchami szybko moze zjednac sobie nowych klientow. To swietna forma walki z konkurencja.
Toto-mix juz wygral kilka pojedynkow z STS. Ze wspomne chociaz bogactwo oferty na NBA (handicapy, head to head, total points). Teraz, mam nadzieje zjedna sobie nowych sympatykow poprzez odchodzenie od fatalnego, zniechecajacego wymogu garnia polskich lig w 4-5 kombinacjach. Toz to sredniowiecze. I przez to sredniowiecze gracze coraz czesciej wybieraja bukmacherow internetowych. Toto-mix poszedl krok naprzod i naleza mu sie brawa. Gdyby tak jeszcze wprowadzal spotkania kilka dni przed ich terminem, stalby sie w krotkim czasie bukmacherem numer jeden w Polsce.
Walka wysokoscia prowizji, nie do konca moze byc skuteczna. Walka na atrakcyjnosc zakladow - tak.
Toto-mix to chyba zaczyna rozumiec, stad system OPEN, single w polskich ligach. Gdyby tak jeszcze wprowadzili duze limity, mogliby wykurzyc "Czechow" (STS) z polskiego rynku bukmacerskiego, lub przynajmniej znaczaco obnizyc ich udzial w rynku.

Teraz slow kilka o Profesjonalu.
Prof moim zdaniem imponowal zawsze konsekwencja w dzialaniu. Jesli juz na poczatku decyduje sie miec w swojej ofercie jakas lige, robi to konsekwentnie przez caly sezon. Tak bylo z polskim hokejem, tak bylo w ubieglych latach z zuzlem. Tutaj jedyny minus to bardzo male limity na kupon (czesto 50-100 zlotych), odganiajace bardziej zamoznych graczy. Ale to juz problem Profa.

Wnioski po pierwszej kolejce zuzla:
- warto grac w Toto-mixie, ktorego szybki rozwoj mozna w ostatnich miesiacach zauwazyc
- Prof trzyma pewien standard i tylko limity budza zastrzezenia
- STS rozpoczyna chyba proces swojego powolnego upadku

Moim marzeniem jest, zeby ktorys z krajowych bukmacherow wprowadzil handicapy polowkowe w zuzlu, under/over zawodnikow, head to head zawodnikow z handicapami. Chyba najpredzej doczekamy sie takiej rewolucji w Toto-mixie, ktory najchetniej wychodzi naprzeciw graczom. Mam nadzieje, ze juz za tydzien w ich systemie OPEN znajdziemy nie tylko Ekstralige, ale i 1-szą no i pojedynki head to head.

Pozdrawiam

rozczarowany postawa STS-u i zadowolony z odwagi Toto-Mixa

Krompa

P.S. O ofercie polskich bukow na zuzel angielski lepiej nie wspominac. Zalosny STS dal chyba dwa mecze i na tym skonczyl. Parodia.

Do góry
Bonus: Unibet
#175183 - 01/04/2003 03:35 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
_gerg Offline
member

Meldunek: 14/08/2002
Postów: 112
uwagi dotczace sts sa prawdziwe i nie tylko jesli chodzi o zuzel.........(cała strona o 1 kolejce + zapowiedz na okładce poprostu ich osmiesza) to samo z tenisem stołowym i innymi dyscyplinami na które jest miejsce i zapowiedz a kursów brak.

Zauwazam po moim graniu ze firmy w polsce maja wachania jesli chodzi o rodzaj i atrakcyjnosc oferty sa miesiace ze gra sie głownie w jednej firmie a sa takie ze sporadycznie sie ja odwiedza, i tak zaczyna byc z sts coraz rzadziej ostatnio u nich gram ale jak bedzie zobaczymy

Do góry
#175184 - 01/04/2003 15:16 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
jaroSS_1978 Offline
member

Meldunek: 15/01/2003
Postów: 148
Skąd: Legnica
Pisze odnosnie wypowiedzi Krompy, dla ktorego problemem sa rzekome limity na polski zuzel w Profie. Heh, nie wiem w ogole w czym widzisz problem? Co prawda zuzel w Profie mozna grac w 3-komb. i za maksymalna stawke 50zl - ale tu chodzi o 50zl NA JEDEN KUPON - A TAKICH KUPONOW MOZNA WYSLAC KILKA(-NASCIE). Wiec problemu nie ma...

Do góry
#175185 - 01/04/2003 15:27 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
Krompa Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 796
Skąd: Polska
Wiem o czy mowie Jaross. Chcialem w niedziele zagrac za 1000. Przyjela za 100 i zadzownila do centrali. Blok.
Poszedlem do nastepnego punktu. Zagralem znowu za 100. Blok.
Zmienialem kupony, dodajac 4 zdarzenie. 100 i blok.
Pojechalem do sasieniego miasta, juz do trzeciego punktu, a tam babka mowi w progu: co te slynne kupony? Nie moge przyjac. Blok.

Pozniej kursy w dol, az w koncu wycofanie 2 spotkan.
Parodia.

Do góry
#175186 - 01/04/2003 16:34 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
jaroSS_1978 Offline
member

Meldunek: 15/01/2003
Postów: 148
Skąd: Legnica
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]Wiem o czy mowie Jaross. Chcialem w niedziele zagrac w Gdyni za 1000. Przyjela za 100 i zadzownila do centrali. Blok.
Poszedlem do nastepnego punktu. Zagralem znowu za 100. Blok.
Zmienialem kupony, dodajac 4 zdarzenie. 100 i blok.
Pojechalem do Gdyni Chylonii juz do trzeciego punktu, a tam babka mowi w progu: co te slynne kupony z Gdyni. Nie moge przyjac. Blok.

Pozniej kursy w dol, az w koncu wycofanie 2 spotkan.
Parodia.[/qb][/QUOTE]Fakt-faktem ze pracownicy Profa maja obowiazek zglaszac tzw. "wysokie stawki". Jednak jest to pojecie wzgledne, dlatego dla jednej osoby "wysoka stawka" bedzie 100zl a dla innej 800zl. Niestety ale z tego co piszesz wynika, ze pracownicy Profa w Twoim regionie sa wyjatkowo "przewrazliwieni". W moim miescie nie ma takich problemow Coz, moge Ci jedynie wspolczuc...

Do góry
#175187 - 01/04/2003 23:22 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]

.....
- STS rozpoczyna chyba proces swojego powolnego upadku
.....

[/qb][/QUOTE]Co ??? Krompa, jakiego powolnego ??????

Już ludzie od dawna zaczynają ich mieć w dupie.
Po co grać u oszustów (Lemgo), a na dodatek przecież te niedojdy mają prawie wszystko poblokowane !!!
Uważają się za firmę bukmacherską a wystawiają kursy których nie można grać !!! Taki np. Meksyk czy 1 Angielską piszą w gazetce, że można grać od tego i tego a człowiek idzie zagrać i dalej zablokowane. Ta firemka to ciecinada i widać, że wcześniej czy póżniej musi paść jak tak się wszystkiego boi i ma klientów głęboko w dupie.

Do góry
#175188 - 02/04/2003 00:23 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Jednak już w niedzielę będą kursy w STS na polską ekstraklasę, nie wiadomo jeszcze jak to będzie z pierwszą ligą, ale mam nadzieję że ludzie zajmujący się kursami na tą dyscyplinę i tym szczeblem rozgrywkowym się zainteresują.

SLAV

Do góry
#175189 - 02/04/2003 00:31 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
maher Offline
enthusiast

Meldunek: 14/03/2002
Postów: 228
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Niestety pozostanie granie TYLKO u buków internetowych, gdyż STS ma kibiców speedway'a w dupie. Profesjonal także nieładnie postąpił blokując ostatnio 2 spotkania. Jedyną nadzieją pozostanie chyba rzeczywiście Totomix - jedynie oni idą z postępem do przodu. STS i Profes widocznie się cofają. Zamiast zachęcać nowych klientów oni wolą zniechęcać obecnych.

PS. Z Totomixem mam niestety problem gdyż w niedzielę w moim mieście jest nieczynny:( Mam nadzieję że będzie można w niedługim czasie żużel grać już w soboty rano.

Do góry
#175190 - 02/04/2003 01:06 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
[QUOTE]Oryginalnie wysłał maher:
[qb] Profesjonal także nieładnie postąpił blokując ostatnio 2 spotkania. [/qb][/QUOTE]A co Ty byś zrobił, gdybyś uświadomił sobie, że popełniłeś błąd wystawiając za wysokie kursy i za małe handicapy (Wrocław, Cżęstochowa)?. I tak się dziwie, że Częstochowy także nie zablokowali. Wszyscy grali te trzy spotkania i to za grubą kasę. Rzadko się zdarza, że po 20 minutach kursy lecą tak mocno w dół. Spanikowali. Woleli wycofać spotkania, niż ponieść jeszcze większe straty.

Do góry
#175191 - 02/04/2003 06:01 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
[QUOTE]Oryginalnie wysłał maher:
[qb]Niestety pozostanie granie TYLKO u buków internetowych, gdyż STS ma kibiców speedway'a w dupie. Profesjonal także nieładnie postąpił blokując ostatnio 2 spotkania. Jedyną nadzieją pozostanie chyba rzeczywiście Totomix - jedynie oni idą z postępem do przodu. STS i Profes widocznie się cofają. Zamiast zachęcać nowych klientów oni wolą zniechęcać obecnych.

PS. Z Totomixem mam niestety problem gdyż w niedzielę w moim mieście jest nieczynny:( Mam nadzieję że będzie można w niedługim czasie żużel grać już w soboty rano.[/qb][/QUOTE]Wedlug mnie nie wiesz o czym mowisz.

Przeciez jezeli sprzedawca sprzedaje w sklepie jakis towar i jest na na minusie w jego sprzedazy to po co ma trzymac taki towar dalej, jak z innego ma wieksze zyski.

Do góry
#175192 - 02/04/2003 06:30 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]Wiem o czy mowie Jaross. Chcialem w niedziele zagrac za 1000. Przyjela za 100 i zadzownila do centrali. Blok.
Poszedlem do nastepnego punktu. Zagralem znowu za 100. Blok.
Zmienialem kupony, dodajac 4 zdarzenie. 100 i blok.
Pojechalem do sasieniego miasta, juz do trzeciego punktu, a tam babka mowi w progu: co te slynne kupony? Nie moge przyjac. Blok.

Pozniej kursy w dol, az w koncu wycofanie 2 spotkan.
Parodia.[/qb][/QUOTE]Parodia mozna nazwac to ze tak pozno to zablokowali

Do góry
#175193 - 02/04/2003 06:33 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gump:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał maher:
[qb] Profesjonal także nieładnie postąpił blokując ostatnio 2 spotkania. [/qb][/QUOTE]A co Ty byś zrobił, gdybyś uświadomił sobie, że popełniłeś błąd wystawiając za wysokie kursy i za małe handicapy (Wrocław, Cżęstochowa)?. I tak się dziwie, że Częstochowy także nie zablokowali. Wszyscy grali te trzy spotkania i to za grubą kasę. Rzadko się zdarza, że po 20 minutach kursy lecą tak mocno w dół. Spanikowali. Woleli wycofać spotkania, niż ponieść jeszcze większe straty.[/qb][/QUOTE]gump dobrze wytlumaczyles.Nie ma co dodac tylko: zgadzam sie z tym.

Pozdrawiam

Do góry
#175194 - 02/04/2003 12:50 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
Krompa Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 796
Skąd: Polska
Ty chyba Drak jestes z STS-u. Takich bzdur dawno nie czytalem.
Czy Ty wiesz cos o marketingu firm bukmacherskich?
O tym w jaki sposob pozyskuja nowych klientow i utrzymyja starych?
To nie jest wiejski bazar, na ktorym srzedajesz cebule. Nie chodzi o sprzedawanie produktu ponizej kosztow.
Kto broni STS-owi zatrudnic super fachowcow i tak ustawiac kursy, zeby maksymalizowac zyski?
Tu chodzi jednak o to, ze ta firma ucieka za kazdym razem, gdy widzi jakiekolwiek zagrozenie.
W dlugim okresie zreszta czasami warto poswiecic jednorazowy zysk, w celu zbudowania pozytywnego wizerunku i zdobycia zaufania klientow.
To procentuje dlugofalowo.
Oni tymczasem nie potrafia sie przyznac do bledu (Lemgo) i pogodzic chocby z jednorazowa strata.
Slyszales o przypadku Peterki u Williama Hilla?
Dali na niego kurs 201, ludzie zagrali, wygrali. Hill wyplacil. Koniec. Kropka. Tak musi w tym biznesie byc. Wizerunek zostal znakomity.
Hill przez takie zachowanie zdobyl uznanie, szacunek i pewnie nowych kliento, co zaowocuje zwiekszeniem obrotow w dluzszym okresie.

Zreszta co ja porownuje Hilla, do czeskiego ulicznika.

Jesli chodzi o zdejmowanie meczow z oferty, to jestem oczywiscie na maxa przeciw. Prof powinien byl sukcesywnie zmniejszac kurs na oba mecze. Wycofanie powinno nastapic dopiero w momencie, kiedy kurs spadlby az tak nisko, ze umozliwialby graczom robienie surebetow w obrebie samego Profa. Ale tutaj na taka sytuacje sie nie zanosilo.

Rda dla Ciebie Drak, jesli jestes przedstawicielem STS-u:
jesli wiesz, ze w meczu zalozmy KSZO Ostrowiec, wystapia sami juniorzy i raczej na 90% wejdzie 2, ustaw kurs w taki sposob, zeby to odpowiadalo aktualnemu prawdopodobienstwu, a NIE WYCOFUJ meczu z oferty!
To najwiekszy grzech, jakiego moze siedopuscic bukmacher!

Pozdrawiam
Krompa

P.S. Jesli chcesz poczytac o marketingu, polecam Philipa Kotler'a lub Jerzego Altkorna. Tam poznasz podstawy marketingu, PR-u. A widze, ze wiedzy takowej nie posiadasz, chocby w najmniejszym stopniu.

Do góry
#175195 - 02/04/2003 12:51 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
Krompa Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 796
Skąd: Polska

Do góry
#175196 - 02/04/2003 14:46 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
_gerg Offline
member

Meldunek: 14/08/2002
Postów: 112
krompa zapominasz o jednym, buk to nie jest instytucja charytatywna.........

Do góry
#175197 - 02/04/2003 14:50 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
Ta Krompa. Tylko juz w zalozeniach probujesz robic z nich firme bukmcherska (obrazajac Czechow do tego, z ktorymi nie maja nic wspolnego). Prawda jest taka, ze tam pracuje na maksa 2-3 ludzi od kursow i jak oni maja nie uciekac i nie blokowac; nie wszystkie kursy mozna "zerznac" niestety.

Do góry
#175198 - 02/04/2003 15:26 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
Krompa Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 796
Skąd: Polska
2-3 ludzi od kursow, przy ofercie ponad tysiaca zdarzen?

To bardzo ciekawe, ale jeszcze bardziej kompromitujace "wspanialego bukmachera", ktorego tak bronicie.

Bukmacherzy to nie instytucje charytatywne. Nie mowie, ze maja sie wystawiac na pewne straty. Widze, ze zupelnie nie rozumiecie sensu tego wszystkiego co napisalem.
I Waszym wolnym wyborem jest to, czy gracie u nich, czy nie.

Mowie o tym, ze jesli buk decyduje sie na umieszczanie w ofercie jakiejs ligi, badz dycypliny, to powinien byc konsekwentny.
Dla mnie wybieranie meczow, ktore łaskawie pozwalają zagrać, a wyrzucanie takich, w ktorych istnieje duze ryzyko dla bukmachera, jest procederem dyskwalifikujacym bukmachera w oczach graczy.
I tutaj zdecydowanie najlepszą taktyką bukmachera jest takie reagowanie poprzez zmiany kursow, aby ustrzec sie strat.

Jesli mecz moze byc ustawiony w ktoras ze stron, wystarczy obnizyc na nia kurs. To chyba proste?
Taki bukmacher zdobywa szacunek, uznanie.

Nie wiem, czy bawi Was sytuacja, kiedy na stronie STS jest zdarzenie, ktore chcecie zagrac, a w punkcie okazuje sie, ze nie wystawili na nie kursow?

Dlaczgo np. nie bylo oferty na niedzielna kolejke zuzlowa?
Wytlumaczcie mi to w jakis racjonalny sposob. Ja nie znajduje żadnego, ale to zadnego powodu takiego zagrania STS-u. I mowienie, ze maja tylko 2-3 oddsmakerow racjonalnym argumentem nie jest, co najwyzej rozsmiesza.

Pozdrawiam
Krompa

P.S. Jako marketingowiec wiem, ze w gospodarce rynkowej ostatecznie wygrywa ten, kto w dlugim okresie potrafi wykreowac swoj czysty, klarowny wizerunek. STS na swoim jeszcze jakis czas temu dobrym wuzerunku, robi wielkie rysy, co ostatecznie moze wpedzic go w spore tarapaty.

Do góry
#175199 - 02/04/2003 19:14 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]Jesli mecz moze byc ustawiony w ktoras ze stron, wystarczy obnizyc na nia kurs. To chyba proste?Taki bukmacher zdobywa szacunek, uznanie.[/qb][/QUOTE]Szacunek??? Ehh... taaaa. Zadam pytanie mam zdarzenie:

Wściekłe Bidony - Leśne Świerki

2.35 3.40 2.60

Ponoc ma byc pewny remis bo trabi o tym caly swiat. No i powiedz jestes gosciem od ustawiania kursow i jak reagujesz. Napisz mi jak wystawiasz kursy po aktualizacji.

Pisze dlatego bo piszesz bzdury.

Wracajac do stsu to 2-3 gosci starczy w zupelnosci bo do kopiowania kursow od innych nie trzeba wiekszych zdolnosci. A jako ze STS oszczedza pieniadze na kupowanie kursow od innych to dlatego sa takie kwiatki.

Do góry
#175200 - 02/04/2003 19:37 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krompa:
Wytlumaczcie mi to w jakis racjonalny sposob. Ja nie znajduje żadnego, ale to zadnego powodu takiego zagrania STS-u. I mowienie, ze maja tylko 2-3 oddsmakerow racjonalnym argumentem nie jest, co najwyzej rozsmiesza.
[/QUOTE]Cos panie marketingowiec kiepsko z kojarzeniem faktow. Zarowno ja jak i wiekszosc tu sie wypowiadajacych brechta wlasnie z STSu jako bukmachera. Tylko ty byles oburzony, ze ci zuzla nie daja... Wiesz czemu, bo to megaamatorzy, blokersi czy jak ich tam zwa inaczej jeszcze.

Do góry
#175201 - 03/04/2003 02:03 Re: Zuzel - parodia w STS, plus Toto-mixa i Profesjonala
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
oKrompa nie chce sobie nabijac na odpowiedziac dla Ciebie postow takze raczej to beda moje ostatnie odpowiedzi.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]Ty chyba Drak jestes z STS-u. Takich bzdur dawno nie czytalem.[/qb][/QUOTE]Na to ze nie jestem przedstawicielem Sts mozesz postawic spokojnie wszystkie pieniadze ktore masz ( za 100% pewniaka mi nie musisz dziekowac )

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]Czy Ty wiesz cos o marketingu firm bukmacherskich?.O tym w jaki sposob pozyskuja nowych klientow i utrzymyja starych?
[/qb][/QUOTE]No powiedzmy ze nie jestem fachowcem ale lekko sie znam. Wedlug mnie w Polsce sa jeszcze BARDZO duze mozliwosci zeby pozyskac klienta i bukmacherzy nie musza z tego powodu wypisywac zuzel Polski wogole.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]To nie jest wiejski bazar, na ktorym srzedajesz cebule.[/qb][/QUOTE]Dzieki ze mi to przypomniales.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb] Nie chodzi o sprzedawanie produktu ponizej kosztow.[/qb][/QUOTE]Hm. Tutaj mysle ze NAPEWNO chodzi o sprzedawanie produktu. Produkt to wypisany mecz z kursami i zalezy juz tylko na kliencie czy "kupi" ten produkt z takim kursem lub pojdzie do innego bukmachera ktory oferuje lepsze produkty z wyzszymi kursami.Gracza tutaj nie interesuje czy bukmacher sprzedaje produkty ponizej kosztow, chce poprostu najwyzszy kurs.
Wedlug mnie sprzedawanie "produktow" bukmachera to o wiele lepsza praca niz sprzedawanie CEBULI na targowisku. Powiem tylko jedna zalete : produkt bukmachera nie moze sie nigdy zepsuc,zgnic dostac jakas chorobe itp..

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]
Oni tymczasem nie potrafia sie przyznac do bledu (Lemgo) i pogodzic chocby z jednorazowa strata.
Slyszales o przypadku Peterki u Williama Hilla?
Dali na niego kurs 201, ludzie zagrali, wygrali. Hill wyplacil..[/qb][/QUOTE]Tutaj sie musze z Toba zgodzic. To co zrobil STs z Lemgo to MAKSYMALNE swinstwo.Pomieszalo sie im chyba w glowie.
O Peterce w Hillu juz kiedys pisalem . Wyplacili chociaz wedlug mnie niemusieli. Pisalem takze jezeli zaczne kiedys grac przez inet to Hill bedzie moj pierwszy buk gdzie zaloze konto.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]
Zreszta co ja porownuje Hilla, do czeskiego ulicznika...[/qb][/QUOTE]Tutaj znow piszesz STRASZNE BAJKI
Czeski ulicznik ??? Jezeli myslisz STS to sie BARDZO mylisz. Zaden Czeski buk z nimi nie wspolpracuje.

Jezeli myslisz jakiegos Czeskiego buka w Czechach to mysle ze tez nie wiesz o czym mowisz.
Powiem Ci w skrocie o jednym wlascicielu Czeskiego buka. Gosc juz w swoich 15 latach uczyl sie nabierac stawki w Chuchli na konie. Jezdzil na Wegry sledzic wyscigi na wegrzech zeby jako jedyny w Czechach mogl wypisywac kursy na te wyscigi.Wieczorami gral w karty a przez dzien studiowal.Komunisci mu nie pozwolili skonczyc szkoly.Gosc sie pozniej uczyl bukmacherce u takiego buka w Angli jak jest LADBROKERS.
Prawda jest ze nie lubie tego gosca ma taka kase ze szkoda mowic.Ta kasa go zmienila i to bardzo duzo, ale powiedziec o nim ze jest Czeski ulicznik bym sie nie osmielil.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]

Jesli chodzi o zdejmowanie meczow z oferty, to jestem oczywiscie na maxa przeciw. Prof powinien byl sukcesywnie zmniejszac kurs na oba mecze. Wycofanie powinno nastapic dopiero w momencie, kiedy kurs spadlby az tak nisko, ze umozliwialby graczom robienie surebetow w obrebie samego Profa. Ale tutaj na taka sytuacje sie nie zanosilo...[/qb][/QUOTE]Tutaj znow bardzo sie mylisz.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]

Rda dla Ciebie Drak, jesli jestes przedstawicielem STS-u:
jesli wiesz, ze w meczu zalozmy KSZO Ostrowiec, wystapia sami juniorzy i raczej na 90% wejdzie 2, ustaw kurs w taki sposob, zeby to odpowiadalo aktualnemu prawdopodobienstwu, a NIE WYCOFUJ meczu z oferty!
To najwiekszy grzech, jakiego moze siedopuscic bukmacher![/qb][/QUOTE]Tutaj znow sie bardzo pomyliles i nie chce mi sie odpowiadac.

Nie ktorzy goscie wyzej Ci juz takze odpowiedzieli na pare rzeczy. Uwazam ich za dobrych graczy ktorzy bukmacherka interesuja sie juz pare lat i moge Ci doradzic tylko zebys czytal uwaznie ich posty.

Pozdrawiam
Drak

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08), 3451 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584408 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07