Strona 1 z 12 1 2 3 ... 11 12 >
Opcje tematu
#29632 - 17/03/2004 03:32 "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Witam forumowiczów
Jak już pewnie sie zdazyliście zorientowac zaanagazowalem się w współtworzenie nowej gazetki "Tylko Piłka". Bedzie to pierwsza tego typu gazetka w Polsce skierowana także do grona grajcych u bukmacherów. Przede wszystkim polecam zwrócic uwage na rewelacyjne statystyki (magiczne tabelki) które jeszcze nigdzie wcześniej nie były przedstawiane w tak profesjonalnej formie. Co więcej, oprócz typowo piłkarskich artykulów (opisy ostatnich kolejek,zapowiedzi,wywiady itp) znajdziecie tam także unikalne teksty apropo pilki z Ameryki Poudniowej (Copa Libertadores tip) oraz prawdziwy hit (mam przynajmniej taka nadzieję ) "Poradnik DJ Sosny" który bedzie tworzony tylko i wyłacznie dla was! Coż nie bede pisał tutaj wypracowania, po prostu zapraszam do kiosków i zobaczymy jak wam sie spodoba.Trzymam kciuki iwo:

Serdecznie pozdrawiam
DJ SOSNA

Do góry
Bonus: Unibet
#29633 - 17/03/2004 03:37 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
Thiago Offline
veteran

Meldunek: 19/05/2003
Postów: 1503
Skąd: Gliwice
no no dobrze, ze przypomniales sie bo bym zapomnial rano po wyborcza i tylko pilke
mam nadzieje, ze w moim kiosku Ruchu bedzie bo nie chce mi sie jezdzic do Gliwic

Do góry
#29634 - 17/03/2004 03:58 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
clarence Offline
enthusiast

Meldunek: 12/02/2004
Postów: 227
Czy moglbys ujawnic, na czym ma polegac 'sekret' nowej gazety? Oczywiscie jutro wybiore sie do kiosku i sam z checia przeczytam i ocenie jej przydatnosc - zastanawiam sie jednak, kto w "Tylko Pilce" bedzie pisac artykuly. Ktos znany z innych wydawictw czy raczej 'swieza krew'?
Co bede mogl znalezc w gazecie czego nie znajde w internecie?

Szczerze mowiac, watpie aby "Tylko Pilka" mogla wniesc cos nowego. Dobrze wiesz, ze prawdziwie cennych informacji sie nie ujawnia publicznie...

Ogolnie rzecz biorac, nie narzekam, nie jestem wiec jakos szczegolnie rozentuzjazmowany nadejsciem nowej gazety. Niemniej jednak odbieram Twoja inicjatywe jako ciekawy, pozyteczny (i dochodowy dla Was...) pomysl. Zycze Ci i calej Waszej ekipie powodzenia.

Mam nadzieje, ze moje slowa odbierzesz jako probe obiektywnej oceny, a nie jako krytyke tej idei, ktora, rzeczywiscie, sama w sobie jest dobra.

Do góry
#29635 - 17/03/2004 04:14 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
[QUOTE]Oryginalnie wysłał clarence:
[qb]zastanawiam sie jednak, kto w "Tylko Pilce" bedzie pisac artykuly. Ktos znany z innych wydawictw czy raczej 'swieza krew'?
[/qb][/QUOTE]Jesli chodzi o "świezą krew" to o ile się orientuje jestem tylko ja Reszta to naprawde uznani juz dziennikarze ktorzy po przedstawieniu im "planu" gazety po prostu nie mogeli powiedziec "nie"

[QUOTE]Oryginalnie wysłał clarence:
[qb]Co bede mogl znalezc w gazecie czego nie znajde w internecie?
[/qb][/QUOTE]Na pewno te magiczne tabelki Do wszystkich lig europejkich (takze tych mniejszych i wszystkich(!) angielskich) bedą naprawdę oryginalne statystyki i to do tego stopnia że zaryzykuję stwierdzenie ze takich nawet w sieci nie ma. Trudno mi tu teraz je dokałdneij opisać ale wiem że jutro się uśmiechniecie oglądając je iwo:

[QUOTE]Oryginalnie wysłał clarence:
[qb]Szczerze mowiac, watpie aby "Tylko Pilka" mogla wniesc cos nowego. Dobrze wiesz, ze prawdziwie cennych informacji sie nie ujawnia publicznie...
.[/qb][/QUOTE]Zgadzam sie. Zresztą jest to niemożliwe od strony technicznej aby podawać w środę (gazeta do druku idzie jeszcze wczesniej) te "cenne" informacje o którcyh mówisz a ktore dotyczą meczów weekendowych. Niemniej jednak w moim na przykdła dziale znajdziecie nie tylko suche typy itp ale po prostu teorię na temat bukamchertwa i informacje naprawde przydatne. Na przykład jutro polsko-chorwcki słownik bukmacherski

[QUOTE]Oryginalnie wysłał clarence:
[qb]
Mam nadzieje, ze moje slowa odbierzesz jako probe obiektywnej oceny, a nie jako krytyke tej idei, ktora, rzeczywiscie, sama w sobie jest dobra.[/qb][/QUOTE]Długo trwały przygotowanie do wdrożenia tej Idei i jestem niemalże pewien że "Tylko Piłka" wypełni lukę na rynku polskiej prasy piłakrskiej. Luke która dotyka chyab przede wszystkim nas, graczy bukmacherskich.

Dziekuje w imieniu redakcji za pozdrowienia i kulturalne komentarze iwo:

Serdecznie pozdrawiam
DJ SOSNA

Do góry
#29636 - 17/03/2004 04:18 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
W biznesie nie ma szlonych pomyslow, nawet na "gownie" mozna zarobic jesli tylko bedzie takie
zapotrzebowanie na rynku. Moim zdaniem bukmacherka w Polsce sie dopiero rozwija, raczkuje, ale
nabiera coraz wiekszej popularnosci, dlatego zaczyna byc produktem na rynku, na ktory jest
coraz wieksze zapotrzebowanie.

Dlatego owa gazetka jak juz to moze byc ew. towarem dla 15-latkow, ktorym malo kolorowe tabelki
rodem z gazetki kursowej sts nie wystarczaja - czyli dla poczatkujacym, bo coz wiecej moga pisac?
Jak grac by wygrac? heh

Ale widac madre glowy wziely sie za tworzenie nowego pomyslu na zbicie kasy - promocja czasopisma
calkiem sprytnie wymyslona - dla wielu autorytet polskiej sceny bukmacherskiej bedzie zabieral glos,
po pierwsze on sam bedzie otrzymywal honorarium, po drugie odbuduje popsuta opinie spowodowana
komercyjnymi typami itd.

Do góry
#29637 - 17/03/2004 04:34 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
clarence Offline
enthusiast

Meldunek: 12/02/2004
Postów: 227
Osobiscie mam kompletnie inne pomysly na pieniadze, niz wydawanie gazety ale, jesli ktos wpada na pomysl rzeczywiscie w jakims tam sensie latajacy dziure na rynku, to nalezy sie temu pomyslowi przyjrzec z uwaga.

Latwo jest krytykowac tych, ktorzy stawiaja tezy - co wiemy chocby na przykladzie 'Freud a Jung'.

Mysle, ze jest nisza, w ktorej "Tylko Pilka" sie odnajdzie. Grupa docelowa dla gazety rzeczywiscie beda pewnie 'polprofesjonalisci'. I nie mowie o tym ze zloscia - znajdzie sie po prostu wiele osob, ktore beda stalymi czytelnikami gazety. A to, ze DJ czy reszta tworcow, ma zamiar to wykorzystac - to chyba normalne?

Osobiscie, jutrzejszy numer kupie, pozniej - nie sadze, bym musial to robic.

Jeszcze raz zycze powodzenia (chociaz chyba nie trzeba bo i tak sukces gwarantowany).

Pozdrawiam

Do góry
#29638 - 17/03/2004 04:55 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
Smeagol_ Offline
enthusiast

Meldunek: 26/02/2004
Postów: 320
Skąd: Bochnia
Nie wiem jak wy ale ja jutru kupie sprawdzony
"Tygodnik kibica" iwo:

Do góry
#29639 - 17/03/2004 04:57 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
[QUOTE]Oryginalnie wysłał clarence:
[qb]Mysle, ze jest nisza, w ktorej "Tylko Pilka" sie odnajdzie. Grupa docelowa dla gazety rzeczywiscie beda pewnie 'polprofesjonalisci'. I nie mowie o tym ze zloscia - znajdzie sie po prostu wiele osob, ktore beda stalymi czytelnikami gazety.[/qb][/QUOTE]Moim zdaniem potencjalna grupa czytelników wykrystalizuje się w praktyce. Powiem tylko tyle że Ja osobiscie zadałem sobie pytanie czy kupiłabym taką gazete za 2pln i odpowiedz była pozywtyna. Chociażby dlateog ze komentarze do rozegranej kolejki ligi niemieckiej we wczorajszym "Przegladzie" zajmowały połowę strony

Serdecznie pozdrawiam
DJ SOSNA

Do góry
#29640 - 17/03/2004 05:01 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Smeagol_ -> oczywisćie twój wybór, ale ja już zrobiłem miejsce na "TP" w sowim archiwum hehe

Do góry
#29641 - 17/03/2004 05:10 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
Kejsper Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2002
Postów: 1096
Skąd: Jelenia Gora, Wroclaw, Cork(IE...

Do góry
#29642 - 17/03/2004 05:13 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
Kejsper Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2002
Postów: 1096
Skąd: Jelenia Gora, Wroclaw, Cork(IE...

Do góry
#29643 - 17/03/2004 05:21 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
Kejsper Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2002
Postów: 1096
Skąd: Jelenia Gora, Wroclaw, Cork(IE...
za oskarzenie o skasowanie postow sorry. zwracam honor.

Do góry
#29644 - 17/03/2004 05:45 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Hehe, ciekawe kto pierwszy wypowie sie tutaj z gazetką przed sobą

Dobranoc
DJ SOSNA

Do góry
#29645 - 17/03/2004 05:55 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
b6 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/09/2003
Postów: 1990
Witam.
Mala uwaga. DJ - ta gazetka moze byc - ale powinniscie koniecznie zrobic dodatkowo strone w internecie, ktora zawieralaby wazne informacje na temat meczy przed samymi spotkaniami - kontuzje, jakies przedmeczowe afery itp., wypowiedzi trenerow, informacje od kibicow zza granicy, klipy ze zdobytymi bramkami - czyli informacje zebrane w jedym miejscu.

Widzisz - mamy 2004 rok - internet staje sie powoli standardem - kazdy kto zechce moze sobie praktycznie na neta pozwolic - a jak nie moze to znaczy, ze nie stac go na bukmacherke.
Ten pomysl z wydawaniem tylko gazetki bylby dobry w 1997 - 2002 roku.
Bo widzisz - jak ktos wpadnie na pomysl zrobienia serwisu w internecie - za np. 10 zlotych za miesiac dla abonenta - ktory to serwis bedzie zawieral mniej wiecej to co Wasza gazetka - to szybko poplyniecie. A takie cos na pewno wkrotce powstanie - powstaja inicjatywy z radiami internetowymi, bedzie tez taki portal
pozdrawiam - i przykladaj sie solidnie do typow high lobuzie

PS.
Dolaczajcie chociaz plytke CD - format divx - ze skrotami meczy z ciekawszych lig. Moze byc maly problem z prawami autorskimi, bo zeby rozpowszechniac skroty meczy w divxie - trzeba miec pozwolenie - np. CANAL+ - ale jak dobrze zagadacie z kim trzeba z CANAL+, to jak zaproponujecie, ze przed prezentacja klipu uzytkownik zobaczy reklame CANAL+, czy konkretnie CYFRY+ (to sa juz sprawy techniczne), to zapewne pozwola Wam bez problemu na taka inicjatywe.
Tym rozwalicie dotychczasowa konkurencje na rynku w tym sektorze. Jak cos juz robicie - to robcie to na maksa

Do góry
#29646 - 17/03/2004 06:00 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
[QUOTE]Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]Hehe, ciekawe kto pierwszy wypowie sie tutaj z gazetką przed sobą

Dobranoc
DJ SOSNA[/qb][/QUOTE]Może DJ jakąś nagrodę wymyśl?
Bedzie ciekawiej.
Ja bym pierwszy pobiegł, ale jakoś mi nie po drodze

scottie

Do góry
#29647 - 17/03/2004 06:54 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
Kitzler Offline
member

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 157
Jeszcze 3 godziny i walę do kolportera . A tak szczerz to gratuluję pomysłu. Zawsze należy być pionierem , nieważne co się robi

Do góry
#29648 - 17/03/2004 14:08 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
Thiago Offline
veteran

Meldunek: 19/05/2003
Postów: 1503
Skąd: Gliwice
eh niestety w moim kiosku Ruchu nie bylo tej gazety. Ale jutro pojade do Gliwic i zakupie ta gazetke.

Do góry
#29649 - 17/03/2004 14:17 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Thiago - twoje poświecenie zostanie wynagrodzone
A tak powaznie to kolportarzem zajume sie dla nas przede wszystkim Kolporter SA wiec na pewno gazeta bedzie w Kolporterach i Empikach (adresy na mojej stronie) chociaz ja osobiście dla znajomych kupiłem...w saloniku prasowych "Ruchu"

Serdecznie pozdrawiam
DJ SOSNA

Do góry
#29650 - 17/03/2004 14:24 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
Thiago Offline
veteran

Meldunek: 19/05/2003
Postów: 1503
Skąd: Gliwice
Widizalem wlasnie ten spis Jutro jak pojade na angielski to sie przejde do saloniku Kolportera. Mam nadzieje, ze sie nie zawiode. Swoja droga zycze powodzenia.

Do góry
#29651 - 17/03/2004 14:34 Re: "Tylko Piłka" - pierwsza taka gazeta na rynku.
pavel Offline
old hand

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 1025
Skąd: Wolne miasto Nowa Huta
A jak jest ze sprzedarzą w Profesionalu albo Sts?? Bo mam profka na dole i niewiem czy u nich dostanę tą gazete??

Do góry
Strona 1 z 12 1 2 3 ... 11 12 >




Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, VVega, Sensei, pacyfista, kemp, Lukasz111, DePito, forty, Zaixi, wHiTe_StAr, alfa), 3236 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584792 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07