Strona 29 z 32 < 1 2 ... 27 28 29 30 31 32 >
Opcje tematu
#6463295 - 10/05/2015 23:55 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
shymek1986 Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2015
Postów: 81
zeby sie cos zmienilo potrzebna jest pelnia wladzy no i jeszcze rozsadek tego co ma pelnie wladzy. korwin mikke to nie jest ktos stabilny na umysle, kukiz hm
generalnie kto by u wladzy nie byl to ludzie jacy sa tacy sa. zazdrosni, zawistni, dajacy sie manipulowac, latwo wpadaja z z deszczu pod rynne

ja nie mam zludzenia ze cos sie zmieni, ale jezu dosc tej obwoznej trupy od rana odpicowanych w wszystkich tvnach, tvp info, kopaczy, sikorskich, bartoszewskich, naleczow, balcerowiczow, zbychow, mirow, grzechow

do cholery z powodu hazardowej afery zaczeli scigac kazdego kto chce sobie puscic zaklad w internecie wysmazyli ustawe na zlecenie kolesiow majacych kasyna zeby ograniczyc im konkurencje. przekrecili wszystko tak ze zamiast wsadzic do pierdla zamieszanych zaczeli scigac uczciwych ludzi.

ja nie rozumiem jak ktos grajacy u bukmacherow moglby zaglosowac na obecnie rzadzaca partie

Do góry
Bonus: Unibet
#6463460 - 11/05/2015 17:12 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
- Zapowiedź referendum całkowicie podważa argument Komorowskiego, że jest kandydatem racjonalnym. Dla doraźnego poparcia gotów jest na najbardziej szkodliwe ruchy - uważa prof. Ryszard Bugaj, ekonomista, były przewodniczący Unii Pracy.

Po pierwszej turze wyborów prezydenckich Bronisław Komorowski zapowiedział ogłoszenie referendum w trzech sprawach: jednomandatowych okręgów wyborczych, wprowadzenia zasady in dubio pro tributario (rozstrzygania wątpliwości na korzyść podatnika) do systemu podatkowego oraz zniesienia finansowania partii politycznych z budżetu państwa.

- Dla mnie jest to oburzające. Dla doraźnego celu prezydent wspiera szkodliwe rozstrzygnięcia. Możliwe, że częściowo wynika to z jego niekompetencji - komentuje w rozmowie z Biztok.pl prof. Ryszard Bugaj. - To, co robi Komorowski, całkowicie podważa jego argument, że jest kandydatem racjonalnym.




JOW-y staną się problemem tego roku. Jakoś nikt nie widzi że bardzo złych posłów można mieć wybieranych na zasadch obecny jaki i przy jow-ach, które nawet według mnie mogą tworzyć prawdziwą patologię.

Patrząc po Komorowskim, to prezydent powinien być stale zagrożony dymisją jeżeli nie podejmuje debaty z grupą obywateli umownie 100, 500 tys czy mln.

W ciągu 10 godzin potrafili stworzyć to nad czym nie potrafili się pochylić przez 5 lat.

Żenujące, widać że prezydent ( jego ludzie) działają emocjonalnie i w strachu.

Do góry
#6463712 - 11/05/2015 23:15 Re: Jakość życia w Polsce [Re: devlin]
awax76 Offline
old hand

Meldunek: 16/07/2007
Postów: 850
Originally Posted By: devlin


W ciągu 10 godzin potrafili stworzyć to nad czym nie potrafili się pochylić przez 5 lat.

Żenujące, widać że prezydent ( jego ludzie) działają emocjonalnie i w strachu.


bronkokolesie z WSI i żydokomuno z UW ulokowani na ciepłych posadkach w Belwederze idziemy PO was!

jeśli jeszcze jesteście w szoku i nie zrozumieliście przesłania, które naród chciał wam uzmysłowić to ja wam to streszczę w jednym słowie: WYPIE...LAĆ!

Do góry
#6463848 - 12/05/2015 16:45 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17903531,Wybory_prezydenckie_2015__Komorowski_podpisal_projekt.html#BoxNewsImg


Komorowski się rozkręca.

Jak to ktoś ujął w komentarzach w takim tempie trawa legalna do końca tygodnia.

Kukiz niech wystąpi o anulowanie kredytów, likwidację podatku dochodowego, likwidację przywilejów emerytalnych, emertturę obywatelską, likwikdację ZUS itp Komorowskiw takim stanie wszystko klepnie.

Pan Komorowski moze poczuć sie obecnie jak na polowaniu, które tak lubi, tylko że to on stał się zwierzyną.

Do góry
#6463853 - 12/05/2015 17:06 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
shymek1986 Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2015
Postów: 81
Przecietny wyborca Kukiza powinien zrozumiec ze lepiej bedzie dla przecietnego obywatela Kukiza jesli zaglosuje mimo wszystko na Dude - nawet jesli ma on mnostwo wad zmiana na stanowisku oznacza kopniaka w dupe dla osoby reprezentujacej ten patologiczny system i calej tej jego swity obwoznej.
Powinni pojsc do wyborow, zaglosowac na Dude nie ze on jest idealny, bo nie jest ale ze to poczatek zmian i obudzenia sie kraju z jakiejs hipnozy

Do góry
#6463854 - 12/05/2015 17:13 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
tia bo Duda jest calkowicie antysystemowy i nie ma nic wspolnego z polityka

Do góry
#6463857 - 12/05/2015 17:17 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
shymek1986 Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2015
Postów: 81
Niewazne kto wazne ze juz dosc tych bezczelnych pacynek. Moze to byc i kon byle nie ten gamon co jest teraz

Do góry
#6463989 - 12/05/2015 20:05 Re: Jakość życia w Polsce [Re: kazow]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Originally Posted By: kazow
tia bo Duda jest calkowicie antysystemowy i nie ma nic wspolnego z polityka


coś tam wspólnego ma, ale wybór Dudy to kolejny sygnał dla społeczeństwa, że czas PO minął. Wolę jego, nawet jeśli stoi za nim Kaczyński (aczkolwiek wydaje mi się, że jako prezydent Duda nie będzie bezwolną marionetką w rękach prezesa), niż urzędującego obecnie bezpłciowego i marnie wykształconego, a na dodatek nie szanującego ludzi prezydĘta...

A na jesieni wszystko się może zdarzyć jeśli tylko Kukiz mądrze wykorzysta szansę, która się przed nim otworzyła...

Do góry
#6464539 - 13/05/2015 14:06 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin




ktokolwiek byleby nie debil. Znowu głosowanie na mniejsze zło...

Do góry
#6464664 - 13/05/2015 17:17 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Samo życie



Jak pO rozumie zgodę. Zdoda jest wtedy gdy popierasza nasze zdanie/gpoglądy. Gdy masz swój obraz swiata, swoje poglądy zgody już nie ma.

Nie wiem czy Duda wygra wybory. Ale jeżeli wygra i okaże się gościem ktoremu faktycznie sie chce. Spróbuje zwrócić uwagę na parę rzeczy które ułąwtwią życie obywateli, PO popłynie na jesieni.

Idiotyzm to mało powiedziane Komorowski musi zapytac się referendum obywateli czy aby chcą być lepiej traktowani p-rzez urząd skarbowy. To państwo stoi na głowie bo rzeczy oczywiste nie są rzeczywiste.

Do góry
#6464667 - 13/05/2015 17:20 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Jak PO rozumie zgodę. Zgoda jest wtedy gdy popierasz nasze zdanie/poglądy. Gdy masz swój obraz swiata, swoje poglądy zgody już nie ma.

Nie wiem czy Duda wygra wybory. Ale jeżeli wygra i okaże się gościem ktoremu faktycznie sie chce. Spróbuje zwrócić uwagę na parę rzeczy które ułatwiają życie obywateli, PO popłynie na jesieni.

Idiotyzm to mało powiedziane, Komorowski musi zapytac się wreferendum obywateli czy aby chcą być lepiej traktowani przez urząd skarbowy. To państwo stoi na głowie bo rzeczy oczywiste nie są oczywiste.

Do góry
#6464948 - 13/05/2015 21:53 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
- Problemy trzeba rozwiązywać, a nie tylko o nich mówić. Są tacy, którzy chcą tylko komentować, a nie rozwiązywać - stwierdził. - Odpowiedziałem tak, jak uważam, należy starać się rozwiązywać swoje problemy, ale można oczekiwać pomocy, interwencji i rozwiązań systemowych, a takim rozwiązaniem jest program Start młodych - mówił. Bronisław Komorowski przekonywał, że rozmawiał o tym z młodym mężczyzną, ale tych fragmentów nie pokazano w telewizji.
REKLAMA

Komorowski przyznał, że program jest realizowany w samorządach, ale on sam będzie dążył do realizowania w całej Polsce. Przekonywał, że na finansowanie tego programu, który zakłada m.in. preferencyjne czynsze dla młodych, pieniądze muszą się znaleźć.


Pieniądze muszą sie znaleźć. A skąd się wezmą? Komorowski wprowadzi inowacyjny druk pieniądza czy jak? Nie zabierze najpierw ludziom. Ile świat byłby szczęśliwszy jakby włądza przestała dwać, a najpierw przestała zabierać.Ile mieszkania mogły by być tańsze gdyby nie idiotyczny MdM. Ile sprawniej ludzie prowadziliby działalnosć gdyby nie obowiązkowy ZUS.

Nie ma jak rozdawnictwo w dodatku nie swojego.

Kilka miesiacy temu do jednego z programów radiowych zadzwonił facet, użalał sie nad swoim życiem, ajkie to kiepskei mieszaknie dostał od miasta, w dodatku z piecem kaflowym, a on, ani jego żona w żadnym przypadku nie mogą dzwigać więcej niz 3 kg................. ale dziewięcioro dzieci udało im się zmajstrować.

Do góry
#6465708 - 15/05/2015 05:04 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
shymek1986 Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2015
Postów: 81
Jesli tak wspaniale zyje sie w Polsce jak to mowi oboz rzadzacy to gdzie jest ta dobra praca ja sie pytam bo jakos mam/mialem problemy z odnalezieniem sie
Moze ja jestem sierota ale co zadzwonie to nieaktualne/praca za minimum/na zlecenie/na smieciowe/pelno 35letnich emerytow dookola.
Ja nie wiem moze w zlym towarzystwie sie obracam ale nie widze tych super warunkow moze ktos mnie oswieci

Wlaczylem TVP Info a tam caly wyklad sztabu Bronka ' Pan Komorowski nie unika trudnych pytan' no kazdy to wie wink


Do góry
#6465808 - 15/05/2015 14:43 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
"Przygłupiastych debat chcą media bo to im napędza oglądalność. Przed pierwszą turą, kiedy jest tylu klaunów na scenie jak pajacujący Kukiz czy skompromitowany aferzysta Duda to szkoda na to czasu. Tylko idiota bierze udział w cyrku. Natomiast w drugiej turze pewnie odbędzie się debata pomiędzy dwoma kandydatami, choć i tak jest to zupełnie zbędne..."


Największy cyrk w tej kampani odstawił/odstawia Prezydent. To co sie wyrabia od poniedziałku przechodzi wszelkie pojęcie. Takiego zalewu demagogii i populizmu dawno nie widziano. Wszyscy widzą jak to jest miałkie, nijakie i śmieszne.
Komorowiski jest nijaki pod każdym względem a wpychanie go nowoczesną /marketingową grę polityczną powoduje tylko uwykuplenie tej nijakości.

Do góry
#6466047 - 15/05/2015 21:26 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
To przechodzi wszelkie pojęcie. Praca dla młodych

Teraz mieszkania dla młodych

http://wyborcza.biz/finanse/1,108340,17926169,Konkret_Komorowskiego_w_sprawie_mieszkan_dla_mlodych.html?biznes=local#BoxBizLink


Ci idioci nie mają zielonego pojecia jak się buduje silne i bogate państwo.
Dotowana praca jest zła, dotowane mieszkania są złe, ale jeżeli pozwoli to przez kolejne lata krecić lody to co tam..
Ile to w ostatnuch dniach prezydent zobaczył rzeczy do poprawy. Jesze tydzień temu żyliśmy w najszczęśliwszym kraju europu a po kilku dniach tyle problemów się zrobiło.

Juz chyba pora wpisać do słowników pojęcie " obiecywać jak Bronek"

Do góry
#6466263 - 16/05/2015 13:26 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Pierwsza dama

" Ja bym emigracji za pracą nie traktowała w kategorii dramatu. To jest też jakaś szansa. Zależy, jak się człowiek urządzi i czy nie jest to akt desperacji "

Dla nich było by lepiej aby milczeli. 80-90% ludzi wyjeżdza bo absolutnie nie mają szansa na jakąś w miarę normalne życie w Polsce.

Pierwsza dama powinna promować emigrację do Izraela.

Do góry
#6466291 - 16/05/2015 14:03 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
alfa Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 26345
Skąd: 1984
ta, obudzili się po 5 latach snu, banda nierobów, a teraz jeszcze bredzisław dzwoni po ludziach i namawia do głosowania laugh

Do góry
#6466316 - 16/05/2015 14:28 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
ssaczu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 32677
Skąd: Częstochowa
Szogun jak opusci Palac Prezydencki bedzie mogl sie starac o prace w Call Center.

Doswiadczeniem bedzie sie mogl wykazac a i przekona sie co to znaczy zapierdalac za 1200zl.

Do góry
#6466339 - 16/05/2015 15:05 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Zobaczcie ciągle się ludowi tłumaczy że tak naprawdę Prezydent niewiele moze, funkcja reprezentacyjna itp.

Jak widać moze, przynajmniej poruszać, zwracać uwagę na ważne problemy, tylko komuś się nie chciało/ nie umiał.

Do góry
#6466370 - 16/05/2015 16:08 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
shymek1986 Offline
journeyman

Meldunek: 08/05/2015
Postów: 81
,I choćby przyszło stu Karolaków
I każdy zjadłby trzy miski flaków
I choćby nie wiem jak się wytężał
Nie popchną Bronka - taki to ciężar

I choć popychać będzie Majchrowski
Ciągnąć Saleta i Korzeniowski
Nie dadzą rady podsadzić Bronka
Puści on tylko głośnego bąka

I choćby Holland to filmowała
Z Wajdą i Kutzem ekipa cała
Choćby Olbrychski machał szabelką
Gorzały pijąc butelkę wielką

A Penderecki wspólnie z Rubikiem
By napisali piękną muzykę
I choćby film ten zdobył Oscara
Bronek to kicha, obciach i siara"

Do góry
Strona 29 z 32 < 1 2 ... 27 28 29 30 31 32 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (VVega, wHiTe_StAr, 11kera11, burbon, alfa), 3690 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07