Strona 4 z 19 < 1 2 3 4 5 6 ... 18 19 >
Opcje tematu
#2361794 - 23/05/2008 08:41 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: Marcel]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Originally Posted By: Marcel
A wszystko zaczęło się od prowokacyjnego(nie pierwszy raz u nas) zachowania ochrony przy wejściu.

To ja czegoś nie rozumiem. To po co oni prowokują? Skoro wiedzą czym to się skończy. Brakuje im wrażeń? Lubią patrzeć jak się inni naparzają (czy też sami biorą udział?)?

Ja żyję zgodnie z zasadą "Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe" i wg mnie to jest zajebista recepta na życie.
Czemu inni nie mogą?

Do góry
Bonus: Unibet
#2361800 - 23/05/2008 08:54 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: Marcel]
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
Originally Posted By: Marcel
\:\(

To jest akurat G. który nie dymił bo zarządza stoiskiem z kiełbaskami i starał się uspokoić innych bo mu brali ogórki, musztarde, kiełbasy i rzucali w białe kaski. Ma przestrzelone kolano. A nic nie zawinił chłopina. A wszystko zaczęło się od prowokacyjnego(nie pierwszy raz u nas) zachowania ochrony przy wejściu. [/quote] a widzialem foty z tymi ogorkami \:\( . Co do ochorny to oni mysla ze sa kozakami bo maja pale i gaz . Nie raz sie spotkalem z ich napinkami. Tylko ,że zawsze trafiaja na opór ze strony kibiców. I potem o drake nie predko. Jednak co do tych fotek z Wrocławia mam pytanko: Czy to juz była pierwsza akcja zwiazana z protestem. Jak każdy wie w oficjalnym pismie jest zapisane ,że beda kibice darzyć do przerywania meczow lub prowadzic do uzyskania walkoweru ?

Do góry
#2361982 - 23/05/2008 17:18 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: herkules]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
dlaczego w tym powalonym kraju nie działa praktycznie zakaz stadionowy dla tego bydla mieniacego sie kibolami ? niech sie zbiora poza stadionem, na jakims polu i sobie urzadzaja ustwki, nie ma problemu, chca to ich sprawa, jeszcze bym ich uzbroił, ale pod stadionem takie cos to bym walił do cwoków z gumowej az milo...

Do góry
#2362013 - 23/05/2008 17:39 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: cobra]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Co ty taki liberal? Z gumowej? Ja bym z ostrej walil do tych cwokow z milicji.

Do góry
#2362056 - 23/05/2008 18:07 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: cobra]
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
Originally Posted By: cobra
dlaczego w tym powalonym kraju nie działa praktycznie zakaz stadionowy dla tego bydla mieniacego sie kibolami ? niech sie zbiora poza stadionem, na jakims polu i sobie urzadzaja ustwki, nie ma problemu, chca to ich sprawa, jeszcze bym ich uzbroił, ale pod stadionem takie cos to bym walił do cwoków z gumowej az milo...
ogolnie w polsce na stadionach 1 i 2 ligi praktycznie nie ma awantur. Wiec nie wiem po co sie tak pieklicie. Może w niższych klasach rozrywkowych sa male avanturki ale nic poważnego. To co sie dzieje we Wrocławiu było zapowiadane i co mecz tak bedzie. Tak sobie wymyslili protest i go beda realizować. Pozatym poważne grupy szukające wrażeni w 98% nie szukaja starcia na stadionie.

Do góry
#2362144 - 23/05/2008 18:39 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: herkules]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
Originally Posted By: herkules
poważne grupy szukające wrażeni w 98% nie szukaja starcia na stadionie.

tak sie teraz nazywa bandytów ? aha

Do góry
#2362169 - 23/05/2008 18:46 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: cobra]
zostać modem_MLS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2006
Postów: 3801
Skąd: Wiadomości: 33333
aNaLiTyK pArAlItYk \:D

Do góry
#2362231 - 23/05/2008 18:57 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: zostać modem_MLS]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Czy ktos moze rzetelnie poinformowac ,ilu kibicow*** "Slaska"(w przyblizeniu) bierze udzial w protescie i jaki to procent uczeszczajacych regularnie na mecze tej druzyny ?

Do góry
#2362276 - 23/05/2008 19:06 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: cobra]
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
Originally Posted By: cobra
Originally Posted By: herkules
poważne grupy szukające wrażeni w 98% nie szukaja starcia na stadionie.

tak sie teraz nazywa bandytów ? aha
Jedni chodza na dziwki i zdradzaja żony inni chodzą do lasu i se mordy obijają jeszcze inni uprawiają hazard i traca forune. NIe można im ego zabronić . A ,że na stadion przychodzi jakaś banda debili bez zasad nie można ich wrzucic do jednego wora z osobami ktore lubia sobie morde obić . Ostatnie dwie awantury czyli Legia-Wisla i Śląsk-Policja byly zaplanowane i mialy jedno na celu. Pozbyc sie sponsorów . Mi taka akcja nie odpowiada ale cóż życie toczy sie dalej.

Do góry
#2362279 - 23/05/2008 19:06 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: JuN]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Originally Posted By: JuN
Originally Posted By: [T
-error]JuN weź mnie nie rozpierdalaj takimi rymowankami \:D

ROBIŁEŚ LASKI POD STOŁEM?
NA PEWNO ZOSTANIESZ KIBOLEM!

\:D


Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych.

masz swoje zdanie, ja mam swoje

i przy tym zostane

http://pl.wikipedia.org/wiki/HWDP

eheheheh super i wprost tłumaczenie z wikipedii

HWDP lub ChWDP (czytaj ha-wu-de-pe) to często spotykany akronim wulgarnego wyrażenia chuj w dupę policji.



Co powiesz na HWDK? Chuj w dupe kibolom?

Zwierzęta wypuszczone z klatek, ostrą amunicją powinno się rozwiązywać problemy z tymi oszołomami.

Do góry
#2362325 - 23/05/2008 19:15 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: dimes]
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
Originally Posted By: dimes
Originally Posted By: JuN
Originally Posted By: [T
-error]JuN weź mnie nie rozpierdalaj takimi rymowankami \:D

ROBIŁEŚ LASKI POD STOŁEM?
NA PEWNO ZOSTANIESZ KIBOLEM!

\:D


Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych.

masz swoje zdanie, ja mam swoje

i przy tym zostane

http://pl.wikipedia.org/wiki/HWDP

eheheheh super i wprost tłumaczenie z wikipedii

HWDP lub ChWDP (czytaj ha-wu-de-pe) to często spotykany akronim wulgarnego wyrażenia chuj w dupę policji.



Co powiesz na HWDK? Chuj w dupe kibolom?

Zwierzęta wypuszczone z klatek, ostrą amunicją powinno się rozwiązywać problemy z tymi oszołomami.
widocznie slaba ta policja jak ylko kulki im moga pomoc ?? dostales kiedys o takiego kibola tak sie spytam ? ze tak sie pieklisz . W całej europie takie sa awantury np ostatni final pucharu uefa ?? i co tez ich kulkami powybijać ? .

Do góry
#2362375 - 23/05/2008 19:22 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: dimes]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Originally Posted By: dimes

Zwierzęta wypuszczone z klatek, ostrą amunicją powinno się rozwiązywać problemy z tymi oszołomami.


Zgadzam sie! Z milicja o ZOMOwskim rodowodzie i metodach nie ma co sie patyczkowac - ostra ich.

A was hazardzistow powinno sie zamknac w psychiatryku razem z cpunami, zanim caly majatek przegracie wy narkomany.

Do góry
#2362424 - 23/05/2008 19:34 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: amkwish
Czy ktos moze rzetelnie poinformowac ,ilu kibicow*** "Slaska"(w przyblizeniu) bierze udzial w protescie i jaki to procent uczeszczajacych regularnie na mecze tej druzyny ?


z tego co wiem to wiążące decyzje jeszcze nie zapadły wśród tzw grupy dowodzącej ale wiadomo że będą podziały
wiele zależy też od tego jak piłkarsko zakończy sezon Śląsk oraz od dalszej współpracy poznańskiego duetu Dutkiewicz-Drzymała

nie od dziś wiadomo że we Wrocławiu od dawna wielu kibiców jest związana z ruchami nacjonalistycznymi

wydaje mi się że ogólnie sytuacja wreszcie zostanie "zaklepana" a może dojść co najwyżej do bojkotu pucharów (oczywiście mogęsię mylić)
zresztą mało grup kibiców stać dziś na takie zachowanie jak Zawiszę Bydgoszcz, bo np. taki Lech Poznań to nic innego jak opierzona Amica (bez obrazy dla Lechitów)

część osób na pewno odejdzie i niech większość mylnie nie myśli że będą to jedynie chuligani, w ich miejsce zaś pojawią się nowi tzw kibice sukcesu

nie wykluczam jednak że do takich sytuacji jak na meczu z Lechią będzie dochodziło, możliwe że będą też powtórki akcji podczas meczów jak ze Stalową Wolą

Do góry
#2362455 - 23/05/2008 19:40 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
thepilator Offline
veteran

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 1284
Skąd: Wrocław
Osobiście byłem na meczu Śląska z Lechią i to nie od kibiców to wszystko sie zaczeło, wiadome było że jest to mecz przyjaźni, kibice zachowywali sie spokojnie i z tego co opowiadał znajomy który akurat wtedy poszedł zjeść kiełbaske to policja nagle zaczeła jakieś utarczki z kibicami, zgarneli paru kibiców za nic i od tego sie zaczeło, oczywiście kto tego nie widział będzie mówił że wina kibicó, prawda jest taka, że to policja zawsze prowokuje do takich sytuacji, gdy stali za bramą nic sie nie działo, wszystko zaczeło sie jak otworzyli brame i weszli na stadion. Zresztą tak jak zostało już tutaj napisane pod umieszczonym zdjęciem strzelali na oślep byle tylko sobie postrzelać, najlepsze jest to że policja ostrzelała i rozwaliła karetke pod którą stali kibice, chcący dostać sie do sanitariuszy, jedna karetka jest cała rozwalona, w drugiej wybita tylnia szyba i przy okazji jakiś sprzęt w środku.

I jeszcze jedna ciekawa rzecz: ostrzelali również 8 letnie dziecko, cała głowa rozwalona normalnie masakra chłopak wyglądał ale pewnie taki 8 latek to dla policji pseudokibic który ich zaatakował i stanowił zagrożenie...

Do góry
#2362486 - 23/05/2008 19:47 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: thepilator]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Originally Posted By: thepilator
policja zawsze prowokuje


\:D

Jasne policja prowokuje, oj ci biedni kibice

Do góry
#2362589 - 23/05/2008 20:16 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: dimes]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
poza tym proponuję zmianę tematu, może niedługo będzie na stałe podpięty dział kibice vs policja? \:D

Conrad się ucieszy, oglądalność i żywotność tematu zapewniona, może będzie niezła konkurencja dla no wiadomo jakiego forum kibicowskiego \:D

a nawiązując do środowego meczu przyznam że sporo hołoty przyjechało z Gdańska, tzw przypadkowych osób
ja rozumiem że mecze zgodowiczów mają swoje prawa, można się nierzadko upić na umór za free \:\)
ale kibice Lechii trzymający poziom powinni u siebie w Trójmieście wyciągnąć konsekwencje wobec stada pijanych gówniarzy, bo troszkę na mieście przesadzali w dniu meczu (zwłaszcza po-w godzinach nocnych) i następnego dnia (sporo Lechii wyjeżdżało z Wrocka ok 15 w czwartek)

dziwiłem się jak wysoki, barczysty, łysy hools Lechii musiał sprzątać ze środka ulicy wielkie betonowe płyty rzucane przez "under 18" chłoptasi którzy wyglądali jakby spędzili wakacje w auschwitz

nomen omen, tak czy siak, było we Wrocławiu duuuuuużo spokojniej i mniej szkód wyrządzonych niż podczas ubiegłotygodniowych juwenaliów, podczas których bawiła się przecież "ęteligencja" przyszli magistrowie czy doktoranci

oczywiście medialnie jest o tym ciszej, sami sobie odpowiedzcie dlaczego

Do góry
#2362590 - 23/05/2008 20:16 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: thepilator]
Podroznik Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2003
Postów: 1534
Skąd: Laskarzew
Originally Posted By: thepilator
Osobiście byłem na meczu Śląska z Lechią i to nie od kibiców to wszystko sie zaczeło, wiadome było że jest to mecz przyjaźni, kibice zachowywali sie spokojnie

Obawiam sie że kiedy we Wrocławiu pojawi sie wasz dobroczyńca to częściej będziecie mieli takie chore akcje bo bedzie trzeba pokazać opini publicznej jacy Ci kibice to niewdzięczne i bezduszne potwory
przychodzi sponsor wydaje uczciwie ukradzione(zarobione )pieniadze a oni nie potrafia tego docenić \:\)
P.S
Coś mi sie wydaje że to będzie podobna sytuacja jaka panuje teraz w Legii a im bardziej bedziecie Drzymale utrudniac tym częsciej beda takie akcje i to bedzie takie koło zamkniete

Do góry
#2362600 - 23/05/2008 20:19 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: mura]
Podroznik Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2003
Postów: 1534
Skąd: Laskarzew
Originally Posted By: mura
po


nomen omen, tak czy siak, było we Wrocławiu duuuuuużo spokojniej i mniej szkód wyrządzonych niż podczas ubiegłotygodniowych juwenaliów, podczas których bawiła się przecież "ęteligencja" przyszli magistrowie czy doktoranci

oczywiście medialnie jest o tym ciszej, sami sobie odpowiedzcie dlaczego

Sory że tak post pod postem ale mam pytanie do dimesa gdzie k... wtedy była ta dzielna Policja ????

Do góry
#2362640 - 23/05/2008 20:28 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: mura]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mura
Originally Posted By: amkwish
Czy ktos moze rzetelnie poinformowac ,ilu kibicow*** "Slaska"(w przyblizeniu) bierze udzial w protescie i jaki to procent uczeszczajacych regularnie na mecze tej druzyny ?


z tego co wiem to wiążące decyzje jeszcze nie zapadły wśród tzw grupy dowodzącej ale wiadomo że będą podziały
wiele zależy też od tego jak piłkarsko zakończy sezon Śląsk oraz od dalszej współpracy poznańskiego duetu Dutkiewicz-Drzymała


Pytalem ,bo dla mnie jest logiczna jedna rzecz.

Slask awansuje - Drzymale dziekujemy ,nich sobie kupuje jakis inny klub z II ligi

Slask zostaje w II lidze - trzeba oferte Drzymaly zaakceptowac

Tak zachowalbym sie jako kibic Slaska ,oczywiscie nie musze miec racji w tym postepowaniu \:\)

Juz na boku pozostawiam sprawe ,jaki przebieg beda mialy mecze ostatniej kolejki ,bo w przedostatniej wszyscy grali nie tylko dla bukow ,dla Slaska takze

Do góry
#2362655 - 23/05/2008 20:33 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: dimes]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: dimes

Zwierzęta wypuszczone z klatek, ostrą amunicją powinno się rozwiązywać problemy z tymi oszołomami.


Problem w tym ,ze animale sa po obu stronach konfliktu i jakkolwiek ich obecnosc w gronie kibicowskim jest poniekad normalna ,tak obecnosc zwyrodnialcow w szeregach policji jest nie do zaakceptowania.

Holote zatrudniana w firmach ochroniarskich pozostawiam na boku ,wszyscy wiedza ,ze to swolocz ,niejednokrotnie zasilana odpadami z policji.

Nie opowiadam sie po jakiejkolwiek stronie w tym konflikcie ,niemniej jednak racze zauwazyc ,ze "zachowanie" tzw.kiboli podlega karze ,zas wredne dzialania tzw.policjantow pozostaja bezkarne.

Do góry
Strona 4 z 19 < 1 2 3 4 5 6 ... 18 19 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (VVega, wHiTe_StAr, 11kera11, burbon), 3716 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07