Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1599866 - 18/09/2007 05:43 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: lysy1]
Bosman_ Offline
veteran

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 1542
Skąd: Wrocław/Poznań
ja zgarałem 1 to bedzie x a jak sie powstrzymam o wygraja.. i tak jest od piatku...:(

Do góry
Bonus: Unibet
#1599875 - 18/09/2007 05:48 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: Ryan20]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Ryan20


4. z reszty meczów grałbym Stafford x2,....... czyli w poszukiwaniu niespodzianek \:p


dlaczego akurat w meczu SALISBURY-STAFFORD , goscie grają bardzo przeciętnie. Nie znam sie na tym zbyt dobrze wiec poprostu pytam

Do góry
#1599882 - 18/09/2007 05:51 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: crova]
Bosman_ Offline
veteran

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 1542
Skąd: Wrocław/Poznań
powiedzcie panowie co waszym zdaniem jest najelspzym typem na jutrom czy dublet kiderminister + haflix da rade czy lepiej to inaczej rozegrac?? zapodajcie jakis dobry mix...

Do góry
#1599921 - 18/09/2007 06:18 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: Bosman_]
$-man Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/06/2007
Postów: 2319
Skąd: wlkp
ja gram na jutro to (prof):
Halifax-Northwich @1,61
Kidderminster-Droylsden h(0-1) @2,55

Do góry
#1599947 - 18/09/2007 06:41 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: $-man]
Bosman_ Offline
veteran

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 1542
Skąd: Wrocław/Poznań
halifax i kiderminister peffki na jutro ?

Do góry
#1602807 - 19/09/2007 05:51 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: lysy1]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Kidderminster-Droylsden 3-1 \:\)
Halifax-Nortwich 3-1 \:\)
Altrincham-Cambridge 0-3 \:\)

wszystko pewne zwycięstwa

Do góry
#1603084 - 19/09/2007 15:25 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: lysy1]
lysy1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/06/2006
Postów: 1959
Skąd: Kraków
Originally Posted By: lysy1
Originally Posted By: Bosman_
ja mysle o exeter, halifax i ich przeciwnicy dawno nie remisowali i boje sie remisu... tymbardziej ze head to head na niekorzysc halifaxa, a exeter jeszcze nie wygrał u siebie i ma head to head obiecujace... sugerowałbym czysta 1 na exeter


Exeter - Forest Green u siebie 1, X, 1, X, 1,...??


jednak X czyli "normalnie"

Do góry
#1605042 - 20/09/2007 07:45 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: lysy1]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

BLUESQUARE PREMIER

11 kolejka, 22 września

Histon - Oxford (20.09) nie grali
Aldershot - Farsley C. nie grali
Altrincham - Droylsden 3-2-0 11:5
Burton - Woking 4-1-2 9:5
Crawley - Forest Green 3-1-0 10:5
Exeter - Ebbsfleet 2-1-2 5:4
Grays - York 0-2-0 1:1
Halifax - Rushden & D. 1-2-2 6:8
Kidderminster - Torquay 3-1-1 7:3
Salisbury City - Northwich nie grali
Stevenage - Cambridge 3-0-0 9:3
Weymouth - Stafford 2-0-4 3:6

Do góry
#1605287 - 20/09/2007 17:59 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: jinx]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Pytanie do znawców tej ligi (zwłaszcza Ryana i Kefira) - warto dziś grać Histon - Oxford 2 ???

Pozycja w tabeli podobna, drużynie Oxfordu chyba lepiej się gra na wyjazdach, Histon zaś w domu nie najlepiej. No i rzecz najważniejsza - Histon we wtorek grał mecz, podczas gdy Oxford odpoczywał.

Do góry
#1606455 - 21/09/2007 01:18 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Dzięki za komplement , ale bez fałszywej skromności dużo mi jeszcze do "znawcy" brakuje..
Co do meczu:
hm..ja nie zamierzałem go grać..ale przeczytałem Twojego posta...poczytałem o składach..przemyślałem ..chyba zagram 2...
choć jak dla mnie Histon to drużyna totalnie nieobliczalna , a Oxford jak na razie zawodzi..aczkolwiek chyba najtrudniejsze mecze już za nimi..
Wypada dodać , że Oxford miał być jednym z "murowanych pewniaków" do awansu.. w ubiegłym sezonie na ich mecze przychodziłó po 5.000 ludzi...a to była by dobra frekwencja nawet na League One..
W Histon dzisiaj poważne osłabienia - Mat Mitchell-King (Obrońca-10 spotkań)..swoją drogą to jakiś "morderca" - w tych 10 spotkaniach ..6 żółtych i 1 czerwona kartka..!! i nadto Nathan Knight-Percival (Pomocnik -9 spotkań - 1 bramka)..i Danny Wright (Napastnik-6 spotkań -z tego w 5 wchodził jako rezerwowy - ale 3 bramki!!).
Czyli pytanie jest takie czy obrońcy Oxford wyłączą z gry super strzelca Histon - Cliff Akurang-a...

Ja chyba zaryzykuję , choć kurs jest do du..y..
ale ok. zagram Unibet za 1,9...choć tak naprawdę przy obecnej formie Oxford to raczej jest no bet...ale zawsze można zagrać na ich przełamanie...

Do góry
#1606482 - 21/09/2007 01:24 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
a, swoją drogą taka liczba kartek u obrońcy świadczy o nim jak najlepiej :)) znaczy , że niezły wymiatacz , co nie odpuszcza..:)

Do góry
#1607156 - 21/09/2007 03:13 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: Kefir70]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Pytanko do moim zdaniem znajacych sie osob na tej lidze jak juz napisal jinx chodzi mi o citizen'a ryana i kefira, chodzi mi o nastepujące spotkania...
Aldershot - Farsley 1
Salisbury - Northwich 1
Salisbury dobrze w domu,- przeciwnicy klapa na wyjezdzie w 2 meczu taka sama sytuacja.
chodzi mi byscie przyblizyli sytuacje kadrowe , sklady moze bym znalazł na necie ale i tak nie wiem kto jak gra i jaka jest osoba w druzynie

pzodrawiam

Do góry
#1607990 - 21/09/2007 05:44 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: crova]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
co można powiedziec Northwich ma nowega managera, byc moze znany przez niektóych jako piłkarz Paul Warhurst poprowadzi ta druzyne, ale granie na takie wytwory jak Salisbury w dluzszym okresie odradzam

odnośnie Aldershot mają juz 5 zwycięstw z rzedu a to niehybnie oznacza już niedługo jakiś zonk z ich strony \:\) a za taką stawke jak 1,50 ja ich mecz odpuszczam. A radze przez kilka najblizszych kolejek "przyczaić" sie na ich porażke

co do poprzedniej kolejki-- który to już raz ta sama historia... rywale chwalą York za gre a Ci znów przegrywają, zaczynam lekko progresje i jeszcze do tego w kombo jakimś : Grays-York 2, i ostrozniej x2. York nie zasługuje na tak niską pozycje w tabeli i kiedys z pewnoscia zaczna wygrywac oby juz teraz z Grays: kurs 3,85

co do innych meczów ciekawe jak zagra wyśmiewane przez wszystkich Droylsden. jakies x2 spróbuje również tym bardziej ze wróci cżłowiek który ma najwieksze pojecie o piłce w tym zespole czyli Steve Daly

czyli typujemy wysokie kursy ale takie cos chyba daje najwiecej satysfakcji \:\)

Do góry
#1608217 - 21/09/2007 07:02 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: Ryan20]
pearljammer Offline
enthusiast

Meldunek: 16/08/2006
Postów: 242
Skąd: Łódź
Witam, czytam od jakiegos czasu wasze wypowiedzi na temat Conference, i ciesze sie, ze kilku z was ma b.dobre pojecie o tej lidze, bo sam po cichu obstawiam czasem Conference. Odnosnie Salisbury uwazam, ze jednak powinni sobie poradzic z Nortwich, co do Warhursta, pilkarzem byl niezlym za czasow Blackburn, ale jako trener nic nie zrobil, poza tym to bedzie jego pierwszy mecz, wiec nie sadze by byla niespodzianka, Salisbury we wtorek wymeczylo 1:0 z przedostatnim Stafford i jesli mysla o czolowce ligi to musza wygrywac z takimi ekipami jak Stafford czy wlasnie Nortwich. Wg mnie 1, moze nie pewna na 100%, ale sadze, ze wygraja. Stawka 1.6 nie jest zla.

Do góry
#1610912 - 22/09/2007 06:19 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: pearljammer]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Dobry wieczór \:\) oto moje przemyślenia i typy \:\)

Aldershot-Farsley Celtic 1 1,55 - a ja gram dalej na Aldrshot.Farsley w mojej ocenie to kiepska drużyna. Do tej pory dobre wyniki notowali przede wszystkim grając p-ko outsiderom.Jeśli porównać osłabienia to dodatkowy + dla Aldershot.Farsley-Ryan Croslley (10występów - podstawowy środkowy obrońca, Tristram Whitman -napastnik 2 bramki).

Altrincham-Droylsden - 1 2,0 - gram także konsekwentnie p-ko Droylsden. Przede wszystkim moim zdaniem Altrincham to zespół lepiej "poukładany" , który zdecydowanie ma większe doświadczenie i większą determinację aby nie spaść niżej Conference. Ostatnie mecze u siebie co prawda przegrane ale przeciwnikami byli : Cambridge, Oxford, Aldershot - czyli zespoły ze ścisłej czołówki. Droylsden natomiast to w mojej ocenie zespół , który chyba tak naprawdę organizacyjnie Conference nie dorósł.Swego czasu pisano , że Droylsden mają wzmocnić zawodnicy z rezerw Chester..i co..nic..A dlaczego - chyba właśnie dlatego , że nie było wystarczającej determinacji i środków finansowych na taki ruch (bo wypożyczenie też obciąża budżet drużyny). Biorąc pod uwagę układ tabeli i fakt , że zaczyna się kształtować grupka 4-5 zdecydowanych outsiderów jest to mecz o ogromnym znaczeniu dla obu zespołów. I ja uważam , że zespół bardziej doświadczony, ograny, na swoim boisku wygra.
Tym bardziej , że jak wynika z moich obliczeń i z informacji bbc Steve Daly właśnie jeszcze ten mecz będzie pauzować. No i zwróćmy jeszcze uwagę na bardzo ładny kurs - jaki pewnie już nie szybko na Droylsden zobaczymy

Halifax-Rushden - 1 1,9 - Halifax rozgrywa ostatnio całkiem dobre mecze i odnotowuje całkiem przyzwoite wyniki. I dzieje się to w klubie , który miał duże problemy organizacyjne (finansowe). Ostatnio można było przeczytać jak to ładnie wychodzą ze swoich problemów. To na pewno stanowi dużą motywację dla zawodników . Tym bardziej , że grupa miejscowych przedsiębiorców chce zainwestować w drużynę i w najbliższym czasie ma przedstawić konkretną ofertę. A dobre wyniki drużyny mogą temu przedsięwzięciu tylko pomóc. Rushden natomiast niczym specjalnym poza bardzo ostrą grą się chyba nie wyróżnia.

ot i.
I może jeszcze parę uwag co do propozycji Ryan-a.mam nadzieję , że bez urazy. wybacz staremu człowiekowi. ale...ja nie do końca rozumiem i akceptuję granie na "przełamanie" w przypadku słabych drużyn..co innego dobrze poukładany zespół , któremu jakiś czas nie idzie..ale grać na przełamanie np. Droylsden......ja wiem oczywiście , że pewnie w końcu z kimś wygrają ..ale takie założenie to już czysta progresja , w dodatku chyba nie najlepiej dobrana..
mam nadzieję , ze bez urazy... mam duży szacunek do wszystkich którzy tu pisza , tym bardziej , że Ci którzy napiszą coś konkretnego niestety nie są zbyt liczni..

miłego weekendu \:\)

Do góry
#1610987 - 22/09/2007 07:18 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: Kefir70]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
ależ oczywiście ja sie nie obrażam. może na początek kilka słów porzadkowych. W lidze typu Conference ruszanie typów 1,40 czy 1,50 jako pewniaki dnia po prostu mija sie z celem jako SINGLE CZY DUBLE. jest to liga mimo wszystko chaotyczna i zaskakująca (co niewątpie pokaże wielkokroć w tym sezonie), spotkania rozgrywane są nierzadko przy 500-1000 osobowej publice organizacja drużyn na pół amatorska, jeśli ktoś chce zainwestować stabilniej gotówke lepiej zająć sie 1i2 ligami poszczególnych krajów. Acz swój urok ma co przyzna chyba wielu \:\) warto za to dołączyć mecze do "wagonów" lub tak jak ja - do kuponów systemowych (polecam kursy x2 za 2 i ponad

Po wtóre, co do Droylsden jednak zwracam honor jesli nie gra Daly iMcGuire to nie postawiłbym na nich złamanego grosza \:D , ot pisalem to przed analizą BBC, jednak moja ocena od początku była nacechowana Altrinchamem - po prostu jednej z najsłabszych ekip Conference (ost.sezony 21 i 22 msc w Conf) w tym nie bedzie lepiej wiele. ale zostawmy ich.

a co do Yorku- to czy jest to poukładana drużyna i "słaba" no to możemy sie umówić na taki układ: zobaczymy tabele w okresie świąt ok? co do Aldershot... zwykła intuicja... 5 winów w Conference hmmm....życze wszystkiego dobrego Aldershot i pogromy Celtów 6-0 lecz nutkę ostrzeżenia pragnąłem włożyć w tą ich passe. That's all Folks

Do góry
#1611039 - 22/09/2007 08:17 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: Ryan20]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
A co do Yorku to zauważ , że ja złego słowa nie powiedziałem \:\)
A co do kursów i bukmacherskiej atrakcyjności Conference...- ja mam akurat odmienne zdanie...jak dla mnie mecz typu Kidderminster - Droylsden - porównałbym spokojnie do np. MU _ Sunderland.. a jaka jest różnica w kursach sami widzimy najlepiej...
Mi akurat pół-amatorski charakter Conference bardzo odpowiada..swego czasu naprawdę fajnie typowało się w niższych szkockich , gdzie na mecze przychodzi po 200-300 osób :))
I w takich ligach , jak nagle pojawi się inwestor z odrobiną gotówki , albo na odwrót komornik \:\) to wychwyciwszy te wydarzenia obstawia się po prostu bosko.
Podobnie , kilka absencji kluczowych graczy albo kilka fajnych wzmocnień i już mamy świetnego typa.
Że nie wspomnę , że idzie zima..za chwile zacznie się grypa , która zawsze jakąś drużynę rozłoży... i wiesz np. taka Chelsea...wypadnie ze składu 3-4 kluczowych graczy..spoko wejdą super zmiennicy reprezentujący zbliżony poziom i jest ok.
a w takim Droylsdem wypada Daly i Mc Guire - i nie ma kim ich zastąpić , bo ewentualni zmiennicy reprezentują już poziom zupełnie z innej bajki.


Ot i przemyślenia na temat niższych angielskich.

Do góry
#1611044 - 22/09/2007 08:25 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
W tym sezonie Conference przypomina mi właśnie niższe szkockie sprzed 2 lat... tam w kazdej byłó tak :

3-4 drużyny w czubie...2 takie drużyny środka.. i 3-4 outsiderzy...podział był naprawde bardzo wyraźny .. i typy w meczach tych pierwszych z ostatnimi po prostu wchodziły z ogromną skutecznością , a kursy były na poziomie co najmniej 1,5-1,6.

Niestety w tym roku i poprzednim to już nie była ta szkocka \:\)

Do góry
#1612752 - 23/09/2007 01:15 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Aldershot-Farsley Celtic 4-3 \:\)
Altrincham-Droylsden 3-2 \:\)
Halifax-Rushden - 1-1 \:\( (Rushden wyrównało w ostatniej minucie...)

czyli ogólnie jako tako...

Do góry
#1613038 - 23/09/2007 03:18 Re: Angielskie nonleague, od Conference w dół. [Re: Kefir70]
pearljammer Offline
enthusiast

Meldunek: 16/08/2006
Postów: 242
Skąd: Łódź
ja mialem Aldershot + Salisbury i o malo zawalu nie dostalem jak 2x Farsley wyrownalo, ale wszystko dobrze sie skonczylo...Salisbury bez zadnych problemow w pierwszej polowie juz "zakonczylo" mecz.

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Emilio), 3693 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07