Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1220917 - 14/05/2007 04:18 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: SJS]
koivu Offline
member

Meldunek: 06/06/2006
Postów: 117
Witam
Detroit Red Wings - Anaheim Ducks: Handicap (0 - 1,5) 1 2.75

Mi się wydaje że Detroit to mogło cos przegrać ale z SJS. Nic i nikt inny im krzywdy nie zrobi zwłaszcza u nich w domu. To prawda ze Kaczory atakował więcej ale wynikało to z taktyki, po zdobytym szybko golu.Jak anaheim wyrównało to Lidstroom i spółka od razu ruszyli. A poza tym im wazniejszy mecz tym Hasek gra lepiej.

Do góry
Bonus: Unibet
#1221007 - 14/05/2007 05:02 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: koivu]
SJS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 2135
A tak jeszcze dodam, że Detroit wygrało rywalizację z SJS dzięki jednemu meczowi, pewnie każdy wie o który mecz chodzi. I nie wierze, że Ducks dadzą sobie odebrać finał "no way".

Do góry
#1221389 - 14/05/2007 11:59 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: SJS]
sakuraba83 Offline
member

Meldunek: 30/11/2006
Postów: 104
Skąd: Krakow
\:\) ...i bracia NIEDERMAYER zapewnili mi w koncu tak dlugo wyczekiwane kombo \:\) 3na3 trafione przy bardzo dobrych kursach daje calkiem mile prognozy na dalsza "podroz" z NHL PO 2007. Cale szczescie, ze byla tylko jedna dogrywka, dzieki temu moze uda mi sie wstac na pierwsze cwiczenia. Na "goraco" musze przyznac, ze akurat w dzisiejszym meczu odnioslem wrazenie, iz to Skrzydla graly lepiej. No, ale taki jest sport, liczy sie wynik, a o stylu wygranej to pamietaja tacy jak my, skromni ciulacze gorsza, probujacy ograc bukmacherow.

Dobranoc:)

Do góry
#1221934 - 14/05/2007 21:23 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: sakuraba83]
sakuraba83 Offline
member

Meldunek: 30/11/2006
Postów: 104
Skąd: Krakow
Witam,

Dzisiaj przenosimy sie do Kanady, gdzie zespol Ottawy bedzie goscil u siebie Buffalo w meczu numer 3 finalu konferencji wschodniej. Moja taktyka dla konferencji wschodniej byla jasna od poczatku i bede sie jej trzymal mam nadzieje do konca- w meczach wyjazdowych Ottawy handi +1,5, natomiast w meczach u siebie bede szukal ich zwyciestwa podpierajac sie obstawianiem remisu za taka stawke, aby w przypadku konicznosci rozstrzygniecia meczu w dogrywce nastapil dla mnie zwrot postawionej sumy. W meczach wyjazdowych zespol z Kanady pokazal lwi pazur. Odniosl dwa bardzo cenne zwyciestwa. Nalezy dodac, ze w ten sposob zawodnicy Ottawy wpisali sie na karty historii klubu, jako ze sztuka wywiezienia kompletu zwyciestw w dwoch pierwszych wyjazdowych meczac PO udala sie im pierwszy raz w historii. Gracze Ottawy zlamali jeszcze jedna serie w tym PO mianowicie Buffalo wygralo 40 spotkan z rzedu, gdy prowadzili roznica 2 bramek. W meczu numer dwa zawodnicy Sens umieli wyjsc obronna reka z takiej sytuacji i rozstrzygnac spotkanie na swoja korzysc. Pokazuje to ich charakter, a to w PO jest kluczowa rzecza jezeli mysli sie powaznie o finale ligi. Jak widzimy lamane sa tu wszelkie rekordy klubowe. Zeby dodac pikanterii przytocze jeszcze jedna serie, a mianowicie Buffalo jeszcze nigdy w historii nie wygralo serii PO, gdy rozpoczelo ja od dwoch porazek. Czyzby i to mialo zostac przelamane? Mysle, ze co za duzo to niezdrowo. Gracze Sens sa w niesamowitej formie i nie powinni sobie dac wydrzec zwyciestwa na Wschodzie. Zeby tak sie stalo musza wygrac przynajmniej jedno spotkanie u siebie. W tym upatruje szansy dla siebie. Wiec poczawszy od dzis zaczynamy:

Ottawa - Buffalo
1 i x

W dzisiejszym meczu moze nie wystapic obronca Buffalo Henrik Tallinder, ktory ucierpial w starciu z Danielem Alfredssonem

Do góry
#1222533 - 15/05/2007 01:27 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: sakuraba83]
SJS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 2135
Na najbliższe 2 gry pomiędzy Sens a Sabres typuje minimum jedno zwycięstwo zespołu z Ottawy. Tylko teraz jeszcze się zastanawiam czy zagrać w 60' czy też z OT, być może zagram do tego overka za mniejszą stawkę. Sabres według mnie nie podniosą się po dwóch porażkach i liczę, na szybkie zakończenie tej rywalizacji przez Snes w 4 spotkaniach. Wczorajsza noc jak najbardziej udana i oby dzisiaj tak było.

Do góry
#1222929 - 15/05/2007 03:31 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: SJS]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Ottawa-Buffalo
Szacując szanse Buffalo na odniesienie dzisiaj zwycięstwa, mimo, że bajka jest inna niż sezon zasadniczy, posłużyłem się wynikami z meczy wyjazdowych w obecnym sezonie.
Atlantic Division: 10 wyjazdów i 6 zwycięstw(w tym po OT)
Southeast Division: 10 wyjazdów i 7 zwycięstw(w tym po OT)
Central Division: 5 wyjazdów i 3 zwycięstwa(w tym po OT)
Northwest Division: nie grali
Pacific Division: nie grali
W swojej Dywizji - Northeast Division, Buffalo rozegrało 16 spotkań poza domem i wygrali 9(wraz z OT).
W Ottawie wygrali jeden raz. Ze wszystkich przegranych meczy aż 9 przegrali po OT lub różnicą 1 bramki. Gdyby patrzeć tylko na zwycięstwa i te przegrane spotkania, to ich szanse można by ocenić wysoko - zwłaszcza jeśli ma się w zamyśle zagranie na Handi +1.5 Do tego dochodzi świadomość, że ze stanu 0:3, to już raczej nie uda się zagrać o "Stanley'a".
Typ: 1X i handi Buffalo +1.5

Do góry
#1223639 - 15/05/2007 06:53 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: lemex]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
Ottawa-Buffalo

zgodze sie z mistrzem lemex tylko wynik dzis bedze troszke inny, ja bym postawil na Ottawe (-1,5) i czysta 1 nie ma co sie rozpisywac i tak nikt nie zagra tak jak ja ale sadze ze wynik bedze graniczyl 4:1

Ottawe (-1,5) i 1

Do góry
#1223708 - 15/05/2007 07:56 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: mopsiq]
sakuraba83 Offline
member

Meldunek: 30/11/2006
Postów: 104
Skąd: Krakow
witam,

Przgladajac dzisiaj oferte Bwin natknalem sie na ciekawy zaklad, a mianowicie, kiedy bedzie pierwsza dwu lub piecio minutowa kara w spotkaniu. Totez rozpoczynam progresje na to, ze kara taka bedzie w przeciagu pierwszych 5 minut. Po kursie 1,65 mysle, ze to lakomy kasek. Podejscie 1 z 4. Progresje przerzucam takze na mecze Kaczorow ze Skrzydlami. Mysle, ze w 4 meczach sie na luzie zmieszcze. Pozdrawiam.

Ottawa - Buffalo

TYP: Pierwsza kara 2 lub 5 minutowa od 00:01 do 04:59

Do góry
#1223888 - 15/05/2007 13:45 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: sakuraba83]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
mopsiq - po pierwsze, do mistrza mi daleko i nawet nie mam takowych aspiracji, aby nim zostać.
sakuraba83 - po drugie, decyzje podejmujesz oczywiście sam, ale dobrze zastanów się zanim wejdziesz u schyłku sezonu w jakąś "egzotyczną" progresję. Im bliżej Finału, wiadomo, nerwy puszczają nie tylko graczom i łatwo popełnić błąd.
Po trzecie - mamy na 99,9% pierwszego finalistę , a zarazem zwycięzcę na Wschodzie.

Do góry
#1224779 - 15/05/2007 21:28 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: lemex]
sakuraba83 Offline
member

Meldunek: 30/11/2006
Postów: 104
Skąd: Krakow
witam,

Obudzilem sie dzisiaj i po sprawdzeniu wyniku meczu bylem calkiem zadowolony. Po sprawdzeniu poczty cos jednak zaczelo mnie zastanawiac - zero maila od buka podsumowujacego wczorajsze zaklady. Nie wiem co sie stalo, ale albo nie wcisnalem wczoraj potwierdz, albo betgun sobie ze mna w kulki polecial. Co gorsza remis obstawialem w Bwin takze wczorajsza noc grubo na minus:( Trzeba bedzie to odpracowac do konca PO. Wracajac jeszcze do tego fralnego dla meczu, wlasnie przed chwila zobaczylem sobie z niego skroty i to co wyczynial Miller w bramce Sabres jest nie do opisania. Szkoda mi go troche, no ale tak jak pisal Lemex finaliste juz mamy, pytanie tylko kiedy zakonczy sie seria? Ja mysle, ze juz w nastepnym meczu.

Co do mojej egzotycznej promocji, to przeznaczylem na nia 1/10 budzetu, a wymyslilem ja analizujac ostnie mecze, gdzie prawie zawsze kary odbywaly sie w pierszych minutach. Na pewno nie "wdepne" w to na calego, ale bardzo Lemexie dziekuje za porade.

Dzisiaj bardzo wazny dla mecz, bo juz od poczatku zakladalem ze Ducks musza ugrac cos u siebie. Ogladalem dwa ostatnie mecze finalu konferncji zachodniej i musze przyznac, ze Red Wingsi odgrywaja w tegorocznym PO role "Kopciuszka". Byli juz skazywani na porazke w pierwszej rundzie z Calgary, nastepnie SJ mialo juz byc ostatnim etapem ich podrozy w tym roku. Teraz wyrastaja na prawdziy, liczacy sie w walce o final team. Ich gra w dwoch pierwszych meczach byla na bardzo dobrym poziomie. Niesamowita gra Special Teams, wszystkie bramki zdobyte w meczach z Kaczorami wlasnie przez zawodnikow grajacych w Power Play Line oraz jeden Short Handed Goal zdobyty przez Kirka Maltby'go. Do tego wspaniala gra Killerow druzyny Red Wings, ktora nie pozwolila PP Ducks zdobyc ani jednej bramki w 12 probach. W tym w meczu numer jeden byl okres, ze grali dwa razy 5 na 3. Co gorsza nie zdobyli juz bramki w PP od 31 gier w przewadze. Mysle, ze z takimi osiagnieciami ciezko bedzie wejsc do finalu. Aby jeszcze popsuc humory wszystkim fanom Ducks drugi strzelec bramek w PP zaraz po Teemu Selanne, Chris Kunitz przeszedl operacje i najprawdopodobniej nie powroci do konca PlayOff. Niemniej jednak trzymam sie swojej strategi i licze na to, ze to bedzie mecz Ducks i wygraja przed wlasna publicznoscia. Oczywiscie 25% stawki na remis, zeby w razie problemow byl zwrot.

Pytanie tylko czy warto grac dzisiaj wysoko???? (Lemex, Mopsiq, SJS oraz inni ktorzy zagladaja na forum)

Ducks vs Wings
TYP: 1 i x

Do góry
#1225200 - 15/05/2007 22:39 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: sakuraba83]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
mnie cieszy postawa senatorów , choc póki nie ma awansu i 4 wygranych meczy to trzeba się wstrzymac z pochwałami bo to jest przecież nhl. jak na razie biora rewanż na szabelkach na zeszłoroczny play off - wydaje mi się , że senatorowie również trafili z formą na decydujący moment to jest też bardzo ważne.
natomiast co do drugiej pary to będzie to zacięta konfrontacja , tu nie zgadzam się z kolegą wyżej , że red wings odgrywaja rolę kopciuszka - są przecież zwycięscami konferencji, jest to ekipa która wraz z ottawą zawaliła w tamtym roku play off i tyle , natomiast zawsze sa w czubie - z tego co czytam to jest tu dużo fanów kaczorów na forum i są przewidywani do mistrza w tym roku .
ja akurat kibicuję ottawie - szkoda mi rekinów , ale cóż w tej chwili każdy może wygrac z każdym -
ze stawkami zalecam daleko idącą ostrożnosc - i raczej traktowac już grę zabawowo niż dochodowo - bo przy wtopach braknie meczy , żeby się odegrac -
pozdro wszystkim fanom nhl

Do góry
#1225255 - 15/05/2007 22:52 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: sakuraba83]
SJS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 2135
Ducks vs Wings

W tym meczu, może wydarzyć się wszytko, tak więc mój plan na to spotkanie jest taki: Ducks z OT bądź bez OT (jeszcze nad tym pomyśle) i do tego Wings +1,5. W przypadku porażki Ducks (bądź remisu) zakładam, że połowę stawki postawione na Ducks zwróci mi się z typu Wings +1,5. W przypadku wygranej Ducks przewagą dwóch bramek, wyjdę na zero. Świętować będę jak Ducks wygra jedną bramką.
Co do pytania "czy warto grać dzisiaj wysoko?" moja odp. brzmi 20% konta to max co bym przeznaczył na te spotkanie. Ja mam zamiar więcej pieniędzy zainwestować w spotkanie Ottawa v Buffalo :).

Co do form drużyn... nad czym tu się rozpisywać?. Zostali najlepsi, to PO...

Do góry
#1225792 - 16/05/2007 01:41 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: SJS]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Anaheim-Detroit
Zastanawiam się, czy analitycy z Anaheim odkryli już, gdzie leży przyczyna tego, że wynik potyczek z Detroit brzmi 1:1, a nie 0:2 dla Kaczek. Sądzę, że wiedzą i sztab szkoleniowy pracuje nad poprawieniem tych elementów, albo przynajmniej nad znacznym ograniczeniem skutków tego mankamentu. Otóż w meczu nr1 w Detroit(2:1), Anaheim oddało 32 strzały na bramkę Haszka(20 razy bronił Giguere), a mimo to przegrali. Zadecydowała gra w osłabieniach: Kaczorki na 11 szans nie wykorzystali ani jednej, a Skrzydła w 8 próbach 2 gole, które dały im zwycięstwo. Mecz nr2 w Detroit(3:4ot), to 27 strzałów Red Wings i 33 Ducks. Anaheim ponownie zero trafień na 7 PP, a Detroit w myśl zasady "ziarnko do ziarnka" z 9 przewag ponownie 2 gole. Gra 5/5 wyraźnie nie służy dzisiejszym gościom, bo na 5 strzelonych goli Kaczorom, tylko jeden jest "normalny". Czy wystarczy, że Anaheim ograniczy częstotliwość "grzania ławy" i poprawi skuteczność zarówno w osłabieniu jak i w przewagach, a Skrzydła odlecą w siną dal....? Być może to za mało, może to nie klucz, ale na pewno wytrych do drzwi za którymi stoi "PUCHAR STANLEY'A".
Typ:1X

Do góry
#1226205 - 16/05/2007 03:59 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: lemex]
koivu Offline
member

Meldunek: 06/06/2006
Postów: 117
Anaheim-Detroit
Red Wings z nożem na gardle i bez Schneidera. To bedzie ciekawe. Miałem w tej konfrontacji grać zawsze 1 ale 3.25 mnie dzis skusi.Te przewagi niewykorzystywane to oznaka ze Pronger z Nidermayer chyba nie sa w najwyzszej formie bo w sezonie w tej pierwszej czesci to bombardowali przeciwników.
Typ 2

Do góry
#1226466 - 16/05/2007 05:24 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: koivu]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
Anaheim-Detroit

W dzisiejszym spotkaniu Kaczory rozniosa druzyne Detroit mimo tego ze w 2 ostatnich meczach pomiedzy tymi zespolami bylo na styku raz wygrali jedni i raz drudzy to dzis wynik bedze w granicach 4-1,4-2 typ w tym meczu ---- 1(-1,5),1 jakos dziwnie jestem tego pewien

Do góry
#1226903 - 16/05/2007 16:51 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: mopsiq]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
dzisiaj rano jak sprawdzałem wynik to oniemiałem , taka przyjemna niespodzianka - 5:0 na wyjeżdzie , parę złoty do przodu
mopsig : mam nadzieję , że swojej dużej pewności nie przełożyłeś na
wysokośc stawki.ciekaw jestem następnego meczu , choc myślę o ile kaczory są mocni to w następnym powinni wygrac , oczywiście jak wyrzucą te 5:0 ze swoich głów bo jak nie to po nich, ze stanu 1:3 to już się nie podniosą.

Do góry
#1227002 - 16/05/2007 18:07 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: crossmen]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
crossmen troche dzisiejszej nocy poplynelem z kasa ale zagram tak samo w 4 meczu i sie zwruci

Do góry
#1227020 - 16/05/2007 18:14 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: mopsiq]
sakuraba83 Offline
member

Meldunek: 30/11/2006
Postów: 104
Skąd: Krakow
witam,

Czy ktos ogladal mecz? Ja niestety mialem seminarium dzisiaj i nie moglem sledzic zmagan "moich" dzielnych kaczorow. Jak to wygladalo, czy wynik odzwierciedla to co dzialo sie na lodzie? Czy warto w kolejnym meczu probowac odegrac sie grajac na kaczki?

Do góry
#1227154 - 16/05/2007 18:47 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: mopsiq]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Originally Posted By: mopsiq
crossmen troche dzisiejszej nocy poplynelem z kasa ale zagram tak samo w 4 meczu i sie zwruci

współczuję wtopy - radzę daleko idąca ostroznośc - ten 4 mecz to jedna wielka loteria - kazdy wynik mozliwy - a red wings grają niesamowicie wyrafinowany hokej -
ja na pewno odpuszczam ten mecz, podobnie ottawy dzisiejszy , czekam az się bardziej wyklaruje sytuacja a jak nie to czekam na finał tam powinny byc kursy w miarę równe , wyniku raczej 4:0 nie będzie to jakaś progresja wejdzie
pozdro

Do góry
#1228718 - 17/05/2007 01:57 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: crossmen]
koivu Offline
member

Meldunek: 06/06/2006
Postów: 117
Jak ktoś nie widział to niech załuje. Kapitalna gra Detroit. Anaheim nie może poradzić sobie z grą w przewadze, nawet dobrze wjechać nie mogą w tercję Detroit.Poza tym Babcok pomieszał formacje. Hoolmsrom poszedł do drugjej a do pierwszej Franzen i jeszcze kilka roszad które całkiem fajnie wyszły.A w 3 tercji kiedy do głosu doszły kaczory popis dał Hasek. A flustracje Pronger z Nidermayerem wyładowali na Holstroomie. Takiego Big Hita dawno nie widziałem. Szwed miał głowe we krwi i był strasznie oszołomiony. Myśle ze moze nie zagrac jutro.

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, burbon, alfa), 3690 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07