Strona 19 z 32 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 31 32 >
Opcje tematu
#6399192 - 24/01/2015 15:07 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ

Do góry
Bonus: Unibet
#6399711 - 24/01/2015 22:41 Re: Jakość życia w Polsce [Re: hunters]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
Originally Posted By: hunters


Spokojnie. Za parę lat na tym samym kapitał będzie robił zagraniczny inwestor, a co lepsze Polacy jeszcze temu przyklasną. Sprzedać, sprywatyzować ffffszystko! Jak polskie to nierentowne, a jak będzie niemieckie to pewny zysk i jeszcze pensje wyższe!!!

A nikt się nie zastanawia czemu tak się dzieje.

Do góry
#6399773 - 25/01/2015 01:24 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
Ezquerro Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/11/2002
Postów: 2151
Skąd: Glasgow/Głowno/Łódź
dokładnie, jakby właścicielem był podmiot zagraniczny to żadnego podatku by nie było tylko specjalna strefa ekonomiczna.

Do góry
#6399871 - 25/01/2015 10:48 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Szkoda, że 99% ma zamydlone oczy i pierdola trzy po trzy. Garstka ludzi myśli reszta się już dawno sprzedała za 1000 miesięcznie swoim "korpo". Dajcie się ruchac dalej.

Do góry
#6400279 - 25/01/2015 22:06 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,17298403,Jak_spoldzielnia_generalow_zyskala_na_jednej_operacji.html#MT

Zaspokojenie potrzeb mieszakniowych żołnierzy. Tylko dlaczego ziemia już prywatnie należy do wojskowych. Jeżeli maiłaoby to zaspokajenie potrzeb na na 7h można było by wybudować z 15 po 50 mieszkań. I mamy zaspokojone potrzeby 750 wojskowych!!!
Wojsko buduje i NIDY nie sprzedaje/oddaje. Umiera wojskowy/jego małżona mieszaknie trafia do puli.

Po sprzedaniu wszystkiego jaki mają plan na zaspokajanie potrzb mieszakniowych?? A tak, poprzenio wklejałem kupowanie po 8 ty za metr na ryknu.

Świetne tłumaczenia panów a to mnie namówili, a to nie pamiętam, a to jakoś tak wyszło itp

Jak 10 lat temu 30 tys to był problem to jak teraz zdobędą po 300-500tys zł na budowę? Wspomniane jest już że niektórzy chcą sprzedać. To co będą mieszkać podmostem, skoro nie mają zabespieczonych potrzeb mieszkaniowych.

Do góry
#6401371 - 27/01/2015 12:19 Re: Jakość życia w Polsce [Re: devlin]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495

Do góry
#6402548 - 29/01/2015 08:21 Re: Jakość życia w Polsce [Re: agr1]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
królowa węgla
krytykujecie górników , że trzeba do nich dopłacać, rozumiem ,że wolicie dopłacać do POjebów grin

Do góry
#6406563 - 03/02/2015 16:02 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Jaka tam królowa zwykła kukła którą wsadzili zaraz po studiach do rad nadzorczych spółek skarbu państwa żeby na odprawach zarobiła i ciągną ją do tej pory. Królowa węgla to milion na miesiąc zarabiała, rezydencję jak Carringhtonowie miała, a jej ogrodnik w takich torbach to trawę wyrzucał po koszeniu a ta to nawet nie wiem czy 20 dychy bierze na miesiąc.

Do góry
#6407075 - 04/02/2015 17:55 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
http://viralka.pl/kierowca-tira-taranuje-protestujacych-gornikow-zobacz-co-mu-zrobili/

Banda smieci, szkoda ze ich nie przejechal.

Idzcie pod sejm protestowac, a nie utrudniacie normalnym ludziom zarobek na chleb.

Do góry
#6407077 - 04/02/2015 18:04 Re: Jakość życia w Polsce [Re: agr1]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: agr1
http://viralka.pl/kierowca-tira-taranuje-protestujacych-gornikow-zobacz-co-mu-zrobili/

Banda smieci, szkoda ze ich nie przejechal.

Idzcie pod sejm protestowac, a nie utrudniacie normalnym ludziom zarobek na chleb.


I tu się z Tobą nie zgodzę , pozwolisz ? , chyba że jesteś zadowolony z obecnej sytuacji w Polsce
argumenty :
oni rządzą , nie my
oni to golarze
my to owieczki co najwyżej
oczywiście górnicy mają lepiej od tej szarej masy , ale to nie znaczy ,że nie trzeba ich popierać , dlaczego ?
bo w tym kraju rządzi mafia , chcesz dalej rządów tej mafii?
ja nie , bo jestem wolnym człowiekiem smile
POZDRO ELDO

Do góry
#6407079 - 04/02/2015 18:06 Re: Jakość życia w Polsce [Re: ELDORADO]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 112504
Skąd: Las Vegas
Protesty protestami ale z ulic to niech wypierdalaja

Do góry
#6407085 - 04/02/2015 18:25 Re: Jakość życia w Polsce [Re: ELDORADO]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: ELDORADO
Originally Posted By: agr1
http://viralka.pl/kierowca-tira-taranuje-protestujacych-gornikow-zobacz-co-mu-zrobili/

Banda smieci, szkoda ze ich nie przejechal.

Idzcie pod sejm protestowac, a nie utrudniacie normalnym ludziom zarobek na chleb.


I tu się z Tobą nie zgodzę , pozwolisz ? , chyba że jesteś zadowolony z obecnej sytuacji w Polsce
argumenty :
oni rządzą , nie my
oni to golarze
my to owieczki co najwyżej
oczywiście górnicy mają lepiej od tej szarej masy , ale to nie znaczy ,że nie trzeba ich popierać , dlaczego ?
bo w tym kraju rządzi mafia , chcesz dalej rządów tej mafii?
ja nie , bo jestem wolnym człowiekiem smile
POZDRO ELDO


Mafia?
to górnicy są w tej mafii, jako jej zwykli żołnierze, tylko sie teraz mafii stawiają bo mafia chciałaby upierdolić przynoszącą straty gałąź swojej działaności.

Jeszcze jakbyś napisał na czym polega ta Twoja wolność?
Zawsze jesteś taki super wyzwolony i wspaniały, chętenie przeczytam bo rozumiem, że nie płacisz podatków, działaność masz na Cyprze, paliwo z Wenezueli, alko z małego bimbrownika w piwnicy, a dzieci leczysz i uczysz sam przy pomocy magii zaklęć przekazywanych z pokolenia na pokolenia grin

Jak masz odpowiadać ogólnikami to sobie daruj ale jeśli chciałbyś rozwinąć, chętnie przeczytam smile

Do góry
#6407095 - 04/02/2015 18:39 Re: Jakość życia w Polsce [Re: agr1]
taktoonZS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/02/2009
Postów: 2460
Originally Posted By: agr1
http://viralka.pl/kierowca-tira-taranuje-protestujacych-gornikow-zobacz-co-mu-zrobili/

Banda smieci, szkoda ze ich nie przejechal.

Idzcie pod sejm protestowac, a nie utrudniacie normalnym ludziom zarobek na chleb.


zgadzam sie w 1000%

bydlo i tyle w temacie

Do góry
#6407096 - 04/02/2015 18:39 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Biszop]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: ELDORADO
Originally Posted By: agr1
http://viralka.pl/kierowca-tira-taranuje-protestujacych-gornikow-zobacz-co-mu-zrobili/

Banda smieci, szkoda ze ich nie przejechal.

Idzcie pod sejm protestowac, a nie utrudniacie normalnym ludziom zarobek na chleb.


I tu się z Tobą nie zgodzę , pozwolisz ? , chyba że jesteś zadowolony z obecnej sytuacji w Polsce
argumenty :
oni rządzą , nie my
oni to golarze
my to owieczki co najwyżej
oczywiście górnicy mają lepiej od tej szarej masy , ale to nie znaczy ,że nie trzeba ich popierać , dlaczego ?
bo w tym kraju rządzi mafia , chcesz dalej rządów tej mafii?
ja nie , bo jestem wolnym człowiekiem smile
POZDRO ELDO


Mafia?
to górnicy są w tej mafii, jako jej zwykli żołnierze, tylko sie teraz mafii stawiają bo mafia chciałaby upierdolić przynoszącą straty gałąź swojej działaności.

Jeszcze jakbyś napisał na czym polega ta Twoja wolność?
Zawsze jesteś taki super wyzwolony i wspaniały, chętenie przeczytam bo rozumiem, że nie płacisz podatków, działaność masz na Cyprze, paliwo z Wenezueli, alko z małego bimbrownika w piwnicy, a dzieci leczysz i uczysz sam przy pomocy magii zaklęć przekazywanych z pokolenia na pokolenia grin

Jak masz odpowiadać ogólnikami to sobie daruj ale jeśli chciałbyś rozwinąć, chętnie przeczytam smile


Maćku , tak mogę mówić do Ciebie ?
co złego Ci powiedziałem tu na forum to , Cię przepraszam
co do meritum ?
jestem golony w tym kraju jak 99 % drobnych przedsiębiorców do których i Ty należysz , nie mam konta na Cyprze , płacę podatki na kasty górników , policjantów prawników , urzędników lekarzy itd.
w tym kraju rządzi mafia , przecież to oczywiste , kto rządzi kopalniami ? mam pisać dalej ? smile


Do góry
#6407461 - 05/02/2015 00:54 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
jak w tym kraju ma byc dobrze, skoro na wybory ida takie matoły co nie wiedzą po co jest telefon 112!!!!

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Halo-112-Podajcie-mi-rozklad-jazdy-n87074.html


A co do tych górników, to nie powinni się piedzielić z tą hołotą tylko posmagać ich ołowiem jak milicja w 1981 roku, bo to już jest terrorzym co oni wyprawiają!!!!

Do góry
#6407476 - 05/02/2015 02:04 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Gustawo Lima]
mat2000 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 4824
Skąd: Tomaszów Lubelski/WWA
Originally Posted By: Gustawo Lima
A co do tych górników, to nie powinni się piedzielić z tą hołotą tylko posmagać ich ołowiem jak milicja w 1981 roku, bo to już jest terrorzym co oni wyprawiają!!!!


pierdolnij się w głowe

Do góry
#6407485 - 05/02/2015 05:57 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Gustawo Lima]
forty Online   karty


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30610
Skąd: Brama
Originally Posted By: Gustawo Lima



A co do tych górników, to nie powinni się piedzielić z tą hołotą tylko posmagać ich ołowiem jak milicja w 1981 roku, bo to już jest terrorzym co oni wyprawiają!!!!



kuzwa,sam sie smagnij

Do góry
#6407497 - 05/02/2015 09:09 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
no @Gustawo przegiales, palma Ci odj@bala zupelnie

wracajac do meritum, nie dosc ze protestuja i zadaja zeby caly kraj sie zrzucil, to jeszcze utrudniaja zycie wszystkim tylko nie wladzy

najwiecej zabawy maja dziennikarzyny bo moga hot news zrobic

jak ktos chce blokowac drogi (wlaczajac rolnikow) to niech jedzie pod sejm (tylko pod sejm a nie cala warszawe), a najlepiej to powinni sobie przypomniec na kogo glosowali i protestowac pod imc pana posla czy tez poslanki domem, to moze wtedy dojdzie do tych tepych glow ze ktos ich rozliczy za ich rzady

no ale nie, lepiej droge zablokowac, zwykli ludzie dostana w dupe, dziennikarzyny zrobia material, a ministry poleca samolotem

Do góry
#6407726 - 05/02/2015 17:45 Re: Jakość życia w Polsce [Re: ELDORADO]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: ELDORADO


Maćku , tak mogę mówić do Ciebie ?
co złego Ci powiedziałem tu na forum to , Cię przepraszam
co do meritum ?
jestem golony w tym kraju jak 99 % drobnych przedsiębiorców do których i Ty należysz , nie mam konta na Cyprze , płacę podatki na kasty górników , policjantów prawników , urzędników lekarzy itd.
w tym kraju rządzi mafia , przecież to oczywiste , kto rządzi kopalniami ? mam pisać dalej ? smile


Pisz jak chcesz.
Zadajesz pytanie na które juz odpowidziałem w poprzednim poście, ani to tajemnica, ani żadna wiedza tajemna.
Górnicy, rolnicy sobie strajkują jak cos im nie pasuje i zazwyczaj swoje wywalczą i żyją jakby 89 rok ich ominął i cały czas było pięknie i kolorowo jak za wspaniałej komuny.
Zaraz wpadnie tu jakis "górnik" i zacznie prawić mądrości pod tytułem jak to się na niczym nie znam i nie mam pojęcia.
No i racja, faktycznie o górnictwie mam słabe pojęcie, ale ja się nie wypowiadam jak je uzdrowić, tylko, że "uzdrawianie" przez ciągłe do niego dopłacanie to jak jak choremu na raka podawać wodę święconą i twierdzenie, że teraz będzie lepiej.
W większości wypadków leczenie polega na usuwaniu chorych elementów, a tu za każdym protestem dajemy i dajemy, tylko co?
w norlanych przedsiębiorstwach gdzie jest jasny ukłąd właściciel - pracownicy, nie ma takich akcji, dlaczego? nie musze chyba odpowiadać.
Znów zaraz jakiś madry inaczej wykrzyczy, że on sie nie daje dymać, aż mi się śmiać chce, bo to górnicy sami siebie wydymali do społy z kolejnymi rzadami, a ja nie mam z tym nic wspólnego, a juz na pewno nie zamierzam im pomagać bo na pomoc był czas dawno temu, nie moja wina, że górnictwo nie próbowało z tej pomocy skorzystać w lepszy sposób.
Wystarczy popatrzeć wstecz o co górnicy walczyli, zazwyczaj to się nazywało "o miejsca pracy", kurwa laugh
Jesli zakład potrzebuje do utrzymania produkcji, dajmy na to, 1 tys osób to znaczy 1 tys, a nie 1,5 tysiąca.
Mogę wspólczuć górnikom ich sytuacji, ale to w dużej mierze sami sobie zawdzięczają, i osrywanie wszystkich dookoła którzy sie z nimi nie zgadzają jest jakie jest, i trudno sie dziwić postronnym, że się wkurwiają np. na blokady dróg czy strajki

Dla mnie temat się skończył, tu nie ma lepszych rozwiazań, sa dobre ale niestety dla części będa bolesne.

Do góry
#6407790 - 05/02/2015 19:26 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
w sumie chłopy mają troche racji, nic dziwnego,że kopalnia jest nierentowna i nie mają na pensje, skoro 110 melonów zdefraudowali na remonty ( czyli wiadomo wyprowdzili do spółek robiacych te remonty i się podzielili...)

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Gdyn...JSW-n87445.html

Do góry
Strona 19 z 32 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 31 32 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (alfa), 3494 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592577 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42