Strona 18 z 32 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 31 32 >
Opcje tematu
#6395082 - 19/01/2015 22:10 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
kazow kiedyś nie pomyślałbym, że jestes ograniczony jak reszta.

Do góry
Bonus: Unibet
#6395128 - 19/01/2015 23:04 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
Ezquerro Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/11/2002
Postów: 2151
Skąd: Glasgow/Głowno/Łódź
te 4 kopalnie miały być zamknięte a zostaną sprywatyzowane zaraz po restrukturyzacji, chyba że nie znajdzie się inwestor to wtedy dołączą do reszty KW i będzie to samo co było
ja tak to zrozumiałem

Do góry
#6395347 - 20/01/2015 10:20 Re: Jakość życia w Polsce [Re: hunters]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: hunters
kazow kiedyś nie pomyślałbym, że jestes ograniczony jak reszta.


@hunters wiec wytlumacz o co chodzi, bo ja na razie to rzad sie cieszy ze odniosl sukces, zwiazki sie ciesza ze odniosl sukces

porozumienie niby tajne ale w eter poszlo ze zwolnien nie bedzie, gwarancje zatrudnienia i dobre odprawy zapewnione, wiec oddzwiek jest tylko jeden -> gornicy dostali to co chcieli

nie chce sie opierac na przeciekach do mediow i ich interpretacji bo to jest czysta manipulacja, wiec szczerze prosze napisz jak to porozumienie jest odbierane przez zwyklych ludzi i co tak na prawde ustalili

a to ze zwiazki was sprzedaly...byl czas przywyknac, jakos nie jestem zdziwiony

Do góry
#6395418 - 20/01/2015 12:02 Re: Jakość życia w Polsce [Re: hunters]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: hunters
Porozumienie to wielka ściema. Niestety nawet związki sprzedały górników. Więcej nie będę sie rozpisywał bo tym anty choćbyś narysował nie chcą zrozumieć. Jak pisze eldorado... zobaczycie za jakiś czas...

Biszop taki z Ciebie biznesmen , a huja widzisz przekrętu... Dlatego sorry ale nie dziwię sie, że Cie wyciulali kiedyś.


W sumie miałem olać Twój wpis ale jakoś mi przeszło,
widzisz, róznica miedzy nami polega na tym, że może i kiepski ze mnie biznesmen ale ja mimo wtopy radzę sobie w warunkach rynkowych bez pomocy i daję zatrudnienie ludziom, a wy w tych samych warunkach co rusz musicie otrzymywać pomoc bo jesteście niewydolni i niechetni do zmian.

Przekrętem jesteście wy, a nie ja, ja widze co mam widzieć, i właśnie temu sie dziwie, że sie cieszycie z z tej kompromitacji, a po wyborach znów bedzie płacz.

Czytajac takich jak Ty, co raz mniej mi was żal.

Do góry
#6396393 - 21/01/2015 13:07 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Jakość prawa.
"Nie mamy Pana płaszcza i co nam Pan zrobi"


http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,17286098,Sad__Ciagnik_sprzedano_to_sprawy_nie_ma__Umorzyc_.html#MT

Do góry
#6396457 - 21/01/2015 14:43 Re: Jakość życia w Polsce [Re: devlin]
hallik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2010
Postów: 15720
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: devlin
Jakość prawa.
"Nie mamy Pana płaszcza i co nam Pan zrobi"


http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,17286098,Sad__Ciagnik_sprzedano_to_sprawy_nie_ma__Umorzyc_.html#MT

normalnie brak słów! Mogą przyjść opędzlować Cię ze wszystkiego, opylić to na szybko, a w sądzie I tak dostajesz po głowie I nic nie możesz zrobić. to jest rozbój w biały dzień!

Do góry
#6396460 - 21/01/2015 15:00 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Moze chodzić o sprawy proceduralne, zła klasyfikacja sprawy itp.

Gdyby było normalne prawo to taki koleś nigdy już żadnego zawodu prawniczego by bie wykonywał, zapłacił by niezłą grzywę a moze powinien pójść siedzieć.

JAkei to znamienne przestępcom zwykłym bandytom jak i tym w białych kołnierzyczach nikt nie potrafi udowodnić nieudokumentowanego wzbogacenia itp. Najlesze są tłumaczeniaże nap przepisane wszystko na rodfzinę, a rodzina to jak weszła w posiadanie majatku???

Komornika tak naprawdę (podobnie jak lekarzy osądza rada) osądza rada komornicza. Grozi mu pogrożenie palcem "oj niedobry nie rób tak"

Ostatnio w tok fm pani profesor Łętowska z lekim obużeniem mówiła w odniesiaeniu do wyp[owiedzi słuchacza, który dzwonim w nawiazanu do tej sprawy czemu nie ma normalnego prawa i może sejm tym by się zajął. Pani sędzia stwierdziła że tak naprawdę nie chodzi o prao tylko o ludzi. W taki razie po co w ogóle jakiekolwiek prawo. Zawsze chodzi przecież o ludzi. Prawo ma być proste, egzekwowane i sprawiedliwe.

A co to jest za prawo które po prostu pozwala komornikom kraść. Komornikom tak naprawdę państwo pozwoliło prowadzić biznesy.

Do góry
#6396463 - 21/01/2015 15:11 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
alez komornik to jest normalny biznes ..prowadzisz biuro, odzyskujesz kase i bierzesz od tego procent

a panstwo daje wspomaganie w postaci sadow ktore dosylaja klientow, a jeszcze lepiej zostac syndykiem

w tym kraju lekarz, prawnik, komornik i ksiadz nigdy nie zginie z glodu

Do góry
#6396519 - 21/01/2015 18:45 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Ej ludzie już byście nie narzekali tak bo zaraz przyjdzie jeden związkowiec, drugi biznesmen i trzeci belgijski piłkarz i wam napiszą że jest zajebiście. Docenić nie umiecie tego że mamy wolność a skoro wolność więc komornikowi wolno wszystko jak każdemu z nas. Cieszcie się że tęcze mamy, Licheń i port im. Lecha Wałęsy bo może być tylko gorzej skoro legendarny bojownik o lepszą Polskę Zbigniew Bujak dostał w łapę i trąbi że Polacy powinni w okopach na Ukrainie teraz siedzieć. Niczym od Gomułki się nie różni który trąbił że trzeba wysłać czołgi do Czechosłowacji. Niech kutafon karabin bierze, sztandar i zapierdala walczyć.

Do góry
#6396566 - 21/01/2015 20:25 Re: Jakość życia w Polsce [Re: hallik]
Ezquerro Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/11/2002
Postów: 2151
Skąd: Glasgow/Głowno/Łódź
Originally Posted By: hallik
Originally Posted By: devlin
Jakość prawa.
"Nie mamy Pana płaszcza i co nam Pan zrobi"


http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,17286098,Sad__Ciagnik_sprzedano_to_sprawy_nie_ma__Umorzyc_.html#MT

normalnie brak słów! Mogą przyjść opędzlować Cię ze wszystkiego, opylić to na szybko, a w sądzie I tak dostajesz po głowie I nic nie możesz zrobić. to jest rozbój w biały dzień!

ja to się dziwie że temu komornikowi chciało się lawete załatwiać, komis itp. idąc jego tropem postępowania powinien iść do banku gdzie dłużnik ma konto, a że konto puste mógł zająć inne na którym są środki albo w ogóle wziąć sobie odrazu kase z sejfu banku. a najlepiej to z konta tego sędziego !

Do góry
#6396691 - 21/01/2015 22:48 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Niestety ale w tym chorym, wirtualnie demokratycznym tworze, rzadzonym przez bande aferzystów jakim jest Polska obecnie,nie istnieje coś takiego jak odpowiedizalność pracowników sektora publicznego. Lekarze zabije Ci kogoś z rodziny to nie odpowiada, urzednik coś pomiesza nie odpowiada, US źle Ci naliczy ty się musisz tłumaczyć, sędzia się pomyli czy prokurator to nawet przepraszam nie powie, to samo z komornikami, robią co chcą bo za nic nie odpowiedzą...

Mafia lekarsko- prawniczo- urzednicza w tym kraju robi co chce albo co chce góra, niby demokracja a system jak w Kongu czy Somalii działa włacznie z korupcją...

Do góry
#6396710 - 21/01/2015 23:13 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
zresztą to samo jest z aferami, kradną publicznie nasze pieniadze, Plichta za przyzwoleniem rządu oszukał mase ludzi i nic sie z tym nie dzieje, tylko media trabią,że kolejna afera ale jakoś nigdy nic z tego nie wynika, winnych nie ma...
Ostatnio w księgarnii widziałem nawet książke " afery Tuska" grin
Z ciekawości przjerzałem rozdizały, oczywiście kilkanaście rozdziałow, każdy to inna afera( oczywiście tylko te najgłośniejsze jak hazardowa, AmberGold, podsłuchowa) i ujawnione( setki przechodzą bez szumu, tylko pare media rzuca aby czyms ludzi zając kiedy oni kradną reszte.

Oczywiście żadna z tych afer nie została rozlicozna, nikt nawet nie beknął stołkiem, choć w wiekszości przypadków dokłądnie wiadomo kto ile i kiedy

Trzymaj się ciepło Kim Dzong Tusk w Brukseli!!

Do góry
#6396716 - 21/01/2015 23:23 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Gustawo Lima]
Ezquerro Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/11/2002
Postów: 2151
Skąd: Glasgow/Głowno/Łódź
Originally Posted By: Gustawo Lima
zresztą to samo jest z aferami, kradną publicznie nasze pieniadze, Plichta za przyzwoleniem rządu oszukał mase ludzi i nic sie z tym nie dzieje, tylko media trabią,że kolejna afera ale jakoś nigdy nic z tego nie wynika, winnych nie ma...
Ostatnio w księgarnii widziałem nawet książke " afery Tuska" grin
Z ciekawości przjerzałem rozdizały, oczywiście kilkanaście rozdziałow, każdy to inna afera( oczywiście tylko te najgłośniejsze jak hazardowa, AmberGold, podsłuchowa) i ujawnione( setki przechodzą bez szumu, tylko pare media rzuca aby czyms ludzi zając kiedy oni kradną reszte.

Oczywiście żadna z tych afer nie została rozlicozna, nikt nawet nie beknął stołkiem, choć w wiekszości przypadków dokłądnie wiadomo kto ile i kiedy

Trzymaj się ciepło Kim Dzong Tusk w Brukseli!!


nie wiem czy to nie fake ale jeśli nie to niezły humor mają politycy:

zapis taśm z udziałem Sławomira Nowaka, który śmieje się ze złodziejstwa w spółce. W rozmowie oprócz Nowaka uczestniczą były wiceminister finansów Andrzej Parafianowicz oraz wiceprezes Przedsiębiorstwa Eksploatacji Rurociągów Naftowych (PERN) &#8222;Przyjaźń&#8221; Dariusz Zawadka.


Nowak: W PKP 30 baniek to nie jest wielki pieniądz. Oczywiście to jest bardzo duży pieniądz. Ale mówię, jakie oni mieli podejście zawsze w PKP. Tam od 100 się rozmowa zaczynała.

Zawadka: Za 30 to bezpieczeństwo informacji zrobili. Coś, co było warte może z 80 tys.&#8221;.

Nowak: Ha, ha, 20 baniek, k&#8230;a.

Zawadka: Jak ja to zobaczyłem, to, k&#8230;a, po prostu mówię, co to jest?.

Nowak: Bezpieczeństwo informacji i certyfikaty ISO. Wdrożenie norm jakości. 20 baniek wzięli za to od PKP. A spółka nawet z Grupy PKP, która ma te same uprawnienia itd. PKP Informatyka chciało to zrobić za 500 tys. zł. Tamci 20 coś milionów, a ci 500 tys. No i wzięli tą za 20 baniek.

Parafianowicz: Im ten miś droższy, tym&#8230;?.

Nowak: Tym? Otwieramy oczy niedowiarkom.

Parafianowicz: To nie może być tanie. A to przepraszam, to podwójnie poproszę. Koniaczek.

Nowak: Nie, nie, ty musisz oszczędzać. [&#8230;] Ty chcesz robić słomiane oszczędności za 100 czy 200 tys., żeby byle łajza z kontroli wzięła nas za dupę. Ten twój pilot niech fruwa z twoją żoną. My wynajmiemy helikopter po pełnej stawce od instytucji.

Parafianowicz: A misia nie sprzedamy nawet Muzeum Narodowemu. Poleży sobie do jesieni i napiszemy protokół zniszczenia

&#8212; kpią politycy.

Do góry
#6396719 - 21/01/2015 23:27 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Gustawo Lima]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: Gustawo Lima
Niestety ale w tym chorym, wirtualnie demokratycznym tworze, rzadzonym przez bande aferzystów jakim jest Polska obecnie,nie istnieje coś takiego jak odpowiedizalność pracowników sektora publicznego. Lekarze zabije Ci kogoś z rodziny to nie odpowiada, urzednik coś pomiesza nie odpowiada, US źle Ci naliczy ty się musisz tłumaczyć, sędzia się pomyli czy prokurator to nawet przepraszam nie powie, to samo z komornikami, robią co chcą bo za nic nie odpowiedzą...

Mafia lekarsko- prawniczo- urzednicza w tym kraju robi co chce albo co chce góra, niby demokracja a system jak w Kongu czy Somalii działa włacznie z korupcją...


zgoda , ale co z tego , chcesz dać golonym wolność ? to poharatają się brzytwą
a tak jest spokój , golarze golą lemingi ( kiedyś pisałem małpy to mnie osądzano tu od czci i wiary ) ale lemingi się przyjęły grin , niepokorni wyjeżdżają stąd , a ci nieliczni bardziej niepokorni giną choćby Petelicki , Pańko , Lepper dużo takich wymieniać ..........

Do góry
#6396750 - 21/01/2015 23:50 Re: Jakość życia w Polsce [Re: ELDORADO]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Originally Posted By: ELDORADO
Originally Posted By: Gustawo Lima
Niestety ale w tym chorym, wirtualnie demokratycznym tworze, rzadzonym przez bande aferzystów jakim jest Polska obecnie,nie istnieje coś takiego jak odpowiedizalność pracowników sektora publicznego. Lekarze zabije Ci kogoś z rodziny to nie odpowiada, urzednik coś pomiesza nie odpowiada, US źle Ci naliczy ty się musisz tłumaczyć, sędzia się pomyli czy prokurator to nawet przepraszam nie powie, to samo z komornikami, robią co chcą bo za nic nie odpowiedzą...

Mafia lekarsko- prawniczo- urzednicza w tym kraju robi co chce albo co chce góra, niby demokracja a system jak w Kongu czy Somalii działa włacznie z korupcją...


zgoda , ale co z tego , chcesz dać golonym wolność ? to poharatają się brzytwą
a tak jest spokój , golarze golą lemingi ( kiedyś pisałem małpy to mnie osądzano tu od czci i wiary ) ale lemingi się przyjęły grin , niepokorni wyjeżdżają stąd , a ci nieliczni bardziej niepokorni giną choćby Petelicki , Pańko , Lepper dużo takich wymieniać ..........


nie, chce dać ludziom równe szanse z państwem i zdrowe zasady. Jak ja się pomyle o złotówke to mnie US zniszczy, jak ja nie mam ubezpieczenia to mnie konował nie uratuje. Ale jak urzednik się pomyli o tysiace czy lekarz mi utnie nie te noge, albo policjant pomyli z Tygrysem i zastrzeli, to nie mam szans z piedestałem urzędu, bo on za nic nie odpowiada, a jak już jakimś cudem się ma znajomości i dostanie sie jakieś śmieszne odszkodowanie, to wypłaca je skarb państwa anie ten idiota co zawinił!
A powinno być tak, ze taki pierdzistołek powinien ponosic odpowiedzialnosc przede wszystkim majatkową za sowje błedy, bo personalną to powinno być oczywiste ( u nas to marzenie...
). Ale odpowiedzialność majatkowa to powinna być podstawa, jak się urzednik jebnie to niech płaci potem odszkodowanie, jak mnie sedzia nieslusznie aresztuje to niech potem zaplaci rekompensate, a nie, ze te kase wykłada państwo z moich podatków, czyli de facto dostaje swoja kase a taki nieudacznik dalej sobie pierdzi w stołek też za moją kase....

Do góry
#6396753 - 21/01/2015 23:54 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
jak się kasjerka po zawodówce walnie na kasie to musi oddać ze swoich, jak jej towar ze sklepu ukradną to czesto odpowiada, ale jak taki wielki inteligent urzedas pożal się boże po studiach typu politologia lub europeistyka, wielkich kursach, szkoleniach i co tam jeszcze się walnie to nic nie musi oddać, to jest ta kolosalna różnica!!!

Do góry
#6398266 - 23/01/2015 16:30 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Prosze Państwa oto miś

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,138764,17297299,Portal_widmo_za_66_mln_zl__NIK_i_CBA_badaja_sprawe.html#BoxNewsLink


Miś jest tłusty dardzo dziś.

Do góry
#6398268 - 23/01/2015 16:33 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Osławiony komornik został zawieszony na wnisek ........ MINISTRA. Takei mamy narzędzia prawne że co by nie było w błachej sprawie przekroczenia uprawnień czy cos w tym stylu musi interweniować minister i to tylko dlatego że sprawa ogólnopolska sie zrobiła.

Do góry
#6398363 - 23/01/2015 18:24 Re: Jakość życia w Polsce [Re: devlin]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Originally Posted By: devlin
Prosze Państwa oto miś

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,138764,17297299,Portal_widmo_za_66_mln_zl__NIK_i_CBA_badaja_sprawe.html#BoxNewsLink


Miś jest tłusty dardzo dziś.


o ja pierdziele, przecież za bańke informatyk by zrobił wypasiony portal i to już drogo, szok, że ludzie pozwalają na takie machlojki w biały dzień. W ogóle zauważyłem, że największe wałki na przykładzie chocby Gdańska czy PKP robi się właśnie na różnego rodzaju usługach informatycznych, oraz projektach,których 90% nigdy nie powstaje grin

Do góry
#6398388 - 23/01/2015 19:07 Re: Jakość życia w Polsce [Re: Goget]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
powstaje ... na papierze wink

Do góry
Strona 18 z 32 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 31 32 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa), 3388 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592577 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42