Strona 20 z 20 < 1 2 ... 18 19 20
Opcje tematu
#6085269 - 21/11/2013 20:17 Re: QC Siatkówka [927] [Re: Darwin]
Radmanovic Offline
old hand

Meldunek: 30/10/2004
Postów: 912
Skąd: łańcut
Originally Posted By: Darwin
Wypowiem się odnośnie wczorajszej akcji.

Wszyscy, którzy wylewają tutaj żale są niedojrzali emocjonalnie. Jestem w stanie zrozumieć takich ludzi jeżeli mają 10-18 lat . Natomiast jeżeli ktoś z wyżej wymienionych urodził się przed 1995 rokiem to po prostu bardzo mi przykro, że Wasze życie tak właśnie wygląda. Zróbcie rachunek sumienia Panowie i Panie i nie popełniajcie tych samych błędów w przyszłości.
Wszyscy jak jeden mąż powinniście mieć zakaz użytkowania wszelakich for, na których można zamieszczać posty. Giertyszek, Hagii , janko muzyk - bez komentarza. A to co wypisuje Giertyszek to zasługuje na zlinczowanie. Jak można tak po kimś jechać w biały dzień. Nie wstyd Ci chłopie ?


Giertyszek, Hagii, janko muzyk i inni, wiecie co jest prawdziwą siłą faceta ? Siła argumentu, której daleko od jakichkolwiek przejawów agresji ( mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi w tym zdaniu).

Agresja to domena tych wszystkich leszczy, którym ciężko o składne zdania na poziomie.


Bez odbioru , bo i tak Wam nie odpiszę na zaczepki oraz potok wulgaryzmów i wyzwisk.

Pozdrawiam tych normalnych.


Darwin a co to mialo znaczyc:

"sprytne z ta analiza na forum..." podpisane pod cytatem analizy Korvera przez ciebie zaraz po wyslaniu przez niego posta,wyjasnisz?

Nic do Korvera niemam,ogolnie gdyby nie On to dzial siatkarski bylby strasznie ubogi,wiele razy dawal fajne typy ktore mimo ze nie zagralem nigdy to przegladajac wyniki dziwilem sie z jaka latwoscia trafia,cos niesamowitego poprostu.Mam go za goscia ze spora wiedza na temat siatkowki,wykonuje kawal dobrej roboty.

Natomiast...sprawa wczorajszego typu z analiza.Moim daniem jest starsznie smierdzaca i sklaniam sie ku zarzutom giertyszka(celowo pisze z malej litery gdyz uwazam go za flustrata ktory ma na pienku z Korverem juz od jakiegos czasu)
Zagranie,grube zagranie i podanie na forum z analiza ktora zadko az tak Korver wstawia.Niewiem byc moze po zagraniu doczytal nowe fakty o meczu i trzeba bylo ten kurs odpowiedni na gospo podbic.
To ze wkleil kupony o czym niby swiadczyc ma? tak zagral mecz a nastepnie po podbiciu kursu dzieki ludziom ktorzy pograli 2 skontrowal gospo wychodzac z tarapatow.
Sprawa zbicia kursow o ktorej Korver napisal ze paroma tysiacami nieda sie z 4 na 1,6 zjechac,owszem nieda sie dlatego potrzebna byla pomoc forum i analiza:). Zreszta powiedzmy sobie wprost akurat ten puchar nie jest kto wie jak grany,zespoly malo znane wiec zbijac kurs tam niejest wcale taka trudna rzecza.

Moje przemyslenie na temat tej sytuacji a jak bylo naprawde to to niech sobie kazdy sam odpowiednio przemysli...
Prawde tylko Korver zna i zaufani koledzy

Do góry
Bonus: Unibet
#6085272 - 21/11/2013 20:19 Re: QC Siatkówka [927] [Re: Conrad]
c1nek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2005
Postów: 13989
Skąd: Śląsk
Widzę, że katastrofa większa od tej smoleńskiej

Do góry
#6085282 - 21/11/2013 20:46 Re: QC Siatkówka [927] [Re: Conrad]
seneka1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/06/2002
Postów: 2240
Skąd: szczecin
Ja zagrałem ten typ z lenistwa i mam za swoje!

Do góry
#6085291 - 21/11/2013 20:59 Re: QC Siatkówka [927] [Re: Conrad]
Diilmach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 4433
Skąd: Toruń
Buahahahaha . Dawno mnie tu nie było , ale warto było wpaść.

Korver nie przejmuj się baranami i debilami... Oni i tak dalej będą grać Twoje bety bo sami nigdy nic nie wysnują.

Pograli znowu , wjebali kase i oburzeni , ciekawe co siędzieje jak topią non stop na swoich betach , grając po tabeli .

A Ty Giertyszek myślałem że jestes trochę bardziej ogarnięty , co Ty za teorie snujesz ? FILM może napisz fantastyczny?

Może wymyśl teraz wersję jakby Finki wygrały 3-0 ? Co wtedy Korver miał na celu ?

Do góry
#6085315 - 21/11/2013 21:19 Re: QC Siatkówka [927] [Re: Conrad]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
korver dzieki za zapewnienie rozrywki piwo

podawaj analizy bo po nich dzieja sie tu ciekawsze rzeczy niz na meczach barcy z realem

Do góry
#6085319 - 21/11/2013 21:24 Re: QC Siatkówka [927] [Re: Kellthorn]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Kellthorn

I tak dalej...a wszystko z powodu jednego nietrafionego beta. kopara


Nie z powodu jednego beta tylko z powodu wykorzystania forum do podbicia kursu na Budapeszt.

Nie chce mi sie od nowa wszystkiego wałkować, Radmanowic wszystko podsumował elegancko.

Możecie mnie nazywać frustratem ale dla mnie największe kurestwo to sprzedać innych współbraci za kasę a przecież na tym forum jesteśmy braćmi smile i wspólnie powinniśmy walczyć z bukami.

A Korver wykorzystał wczoraj fakt że wiekszość tutaj uważa go za guru i pojechał z "analizą" po bandzie.

Do góry
#6085323 - 21/11/2013 21:42 Re: QC Siatkówka [927] [Re: Conrad]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Wow braćmi, kogo następnego zwyzywasz?

Do góry
#6085324 - 21/11/2013 21:43 Re: QC Siatkówka [927] [Re: Giertyszek]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: Giertyszek

Możecie mnie nazywać frustratem ale dla mnie największe kurestwo to sprzedać innych współbraci za kasę a przecież na tym forum jesteśmy braćmi smile i wspólnie powinniśmy walczyć z bukami.



Kim qrwa jesteśmy? Braćmi? laugh to gdzie bracie coś od ciebie dla tego forum? gdzie chociaż jeden bet na którym inni by mogli zarobić? jesteś zwykłą pijawką, z żadną wiedzą. Nawet regulaminów rozgrywek nie znasz, nic samemu znaleźć. Teraz dodałeś jeszcze niziutki poziom wypowiedzi - w to mi graj, gardzę tobą.

Uwierz, że z przyjemnością dymałbym takich frajerów jak ty codziennie, ale jest tu też część userów, których darzę szacunkiem.

Darwin wczoraj Stod polecał, też wjebały smile kurs spadł z @5 na @1,85 do meczu. Piękny green. To nie, lepiej afery pod przewodnictwem zakompleksionego warszawiaka szukać.

Do góry
#6085325 - 21/11/2013 21:47 Re: QC Siatkówka [927] [Re: Giertyszek]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: Giertyszek

Nie z powodu jednego beta tylko z powodu wykorzystania forum do podbicia kursu na Budapeszt.


mylisz sie, ale wyglada ze jestes tego tak pewny ze jaja bys sobie dal za to uciac i jaj bys nie mial

Do góry
#6085331 - 21/11/2013 22:02 Re: QC Siatkówka [927] [Re: _Korver_]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: Giertyszek

Możecie mnie nazywać frustratem ale dla mnie największe kurestwo to sprzedać innych współbraci za kasę a przecież na tym forum jesteśmy braćmi smile i wspólnie powinniśmy walczyć z bukami.



Kim qrwa jesteśmy? Braćmi? laugh to gdzie bracie coś od ciebie dla tego forum? gdzie chociaż jeden bet na którym inni by mogli zarobić? jesteś zwykłą pijawką, z żadną wiedzą. Nawet regulaminów rozgrywek nie znasz, nic samemu znaleźć. Teraz dodałeś jeszcze niziutki poziom wypowiedzi - w to mi graj, gardzę tobą.

Uwierz, że z przyjemnością dymałbym takich frajerów jak ty codziennie, ale jest tu też część userów, których darzę szacunkiem.

Darwin wczoraj Stod polecał, też wjebały smile kurs spadł z @5 na @1,85 do meczu. Piękny green. To nie, lepiej afery pod przewodnictwem zakompleksionego warszawiaka szukać.


Darwin podał typ, typ jakich wiele, nie dawał wypracowania pod tytułem dlaczego warto grać na Stod jak Ty po raz pierwszy od iluś tam lat bo to Tobie zależało żeby podbić maksymalnie kurs na Budapeszt bo chciałeś skontrować pogranego wcześniej early-beta, liczyłeś na spadki a tu chuj małe, więc napisałeś wypracowanie, i buch poleciały z 2,30 na 1,60 (pisałem o tym wczoraj).

Poza tym Stod był wyrownany mecz, po walce, tiebreak. A w twoim "typie" Budapeszt był o klasę lepszy i finki nawet przez chwilę równej walki nie podjęły. Różnica klasy.

Więc jeśli by patrzeć normalnie na twoją analizę to się skompromitowałeś jako typer.
Ale oboje wiemy że to był typ pod podbicie kursu.

Sprzedałeś braci za kasę i tyle. Skurwiłeś się wykorzystując swoją pozycję na forum.

A co do Warszawy to widzę na facebooku główne zdjęcie profilowe na tle Pałacu Kultury. Nie ma co, sweet focia wink

Do góry
Strona 20 z 20 < 1 2 ... 18 19 20




Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3715 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592388 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42