Strona 37 z 46 < 1 2 ... 35 36 37 38 39 ... 45 46 >
Opcje tematu
#6026315 - 01/10/2013 23:07 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: _Korver_]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: _Korver_
Ee to nie oszustwo, tylko cwany biznesmen. piwo


He ciekawe rozumowanie, a to że to nie jego konta to małą czcionką?

Do góry
Bonus: Unibet
#6027129 - 02/10/2013 05:25 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
Hahaha, o kurwa :-) Sam się do mnie odezwałeś, że chcesz moje konto. Później była pogadanka o tym jakie to na tym tysiące zarabiasz itp. Ale ok... nie jestem na bieżąco, w buki nie gram od około 3,5 roku i nie mam zamiaru do tego wracać. Tym bardziej nie wiem jak to jest z tym sprzedawaniem kont, no ale powiedziałeś, że je bierzesz, jak tylko wrócisz bodajże z urlopu w górach. Podczas gdy w trakcie rozmowy wspomniałem, że podczas gdy grałem wkręciłem w to kilku kumpli z akademika i ich konta też pewnie by dało rade załatwić, zareagowałeś pozytywnie.

Tsss... i co ja się tu mam tłumaczyć, dorwałem od kumpli 3 konta, dwa sprzedałem (komu i za ile pozostawię dla siebie), podzieliłem się z nimi 50-50, każdy zadowolony. Więc o co Ci kurwa chodzi i co Ci w tym przeszkadza ? A jeżeli chcesz mi zarzucić, że ja kiedyś kogokolwiek tutaj na tym forum wyrolowałem to pokaż mi go to palcem bo chce uwierzyć, że śnię...

I nie próbuj mi tutaj w jakiś frajerski sposób szargać opinii i nie zachowuj się jak dzieciak, który dostał nie tę zabawkę, która chciał... bo to Ty mi próbowałeś wkręcać jakieś płacenie w ratach, poprzez jakieś Skrille.

Generalnie nie chciałem tego pisać publicznie kiedy zobaczyłem pierwszy post @simons1986, w którym wspomniał o mnie, ale jak przeczytałem kolejne strony to postanowiłem opisać to w ten sposób.


PS. Cieszy mnie, że są jeszcze osoby pamiętające o pocztówkach :-)

Do góry
#6027130 - 02/10/2013 05:44 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
Tom182 Offline
rzut rozny

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 19877
Simons zauwazylem w co drugim temacie TiO wprowadza lekkie 'zamieszanie'

Do góry
#6027191 - 02/10/2013 13:22 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: gnacik]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: gnacik
Hahaha, o kurwa :-) Sam się do mnie odezwałeś, że chcesz moje konto. Później była pogadanka o tym jakie to na tym tysiące zarabiasz itp. Ale ok... nie jestem na bieżąco, w buki nie gram od około 3,5 roku i nie mam zamiaru do tego wracać. Tym bardziej nie wiem jak to jest z tym sprzedawaniem kont, no ale powiedziałeś, że je bierzesz, jak tylko wrócisz bodajże z urlopu w górach. Podczas gdy w trakcie rozmowy wspomniałem, że podczas gdy grałem wkręciłem w to kilku kumpli z akademika i ich konta też pewnie by dało rade załatwić, zareagowałeś pozytywnie.

Tsss... i co ja się tu mam tłumaczyć, dorwałem od kumpli 3 konta, dwa sprzedałem (komu i za ile pozostawię dla siebie), podzieliłem się z nimi 50-50, każdy zadowolony. Więc o co Ci kurwa chodzi i co Ci w tym przeszkadza ? A jeżeli chcesz mi zarzucić, że ja kiedyś kogokolwiek tutaj na tym forum wyrolowałem to pokaż mi go to palcem bo chce uwierzyć, że śnię...

I nie próbuj mi tutaj w jakiś frajerski sposób szargać opinii i nie zachowuj się jak dzieciak, który dostał nie tę zabawkę, która chciał... bo to Ty mi próbowałeś wkręcać jakieś płacenie w ratach, poprzez jakieś Skrille.

Generalnie nie chciałem tego pisać publicznie kiedy zobaczyłem pierwszy post @simons1986, w którym wspomniał o mnie, ale jak przeczytałem kolejne strony to postanowiłem opisać to w ten sposób.


PS. Cieszy mnie, że są jeszcze osoby pamiętające o pocztówkach :-)



Wali mnie to co tu piszesz, nie dam sie dymac przez takich cwwniaczkow jak Ty a skoro reszta na to pozwala i uwaza ze wszystko jest okej to krzyzyk im na droge smile

Do góry
#6027206 - 02/10/2013 13:47 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
z 2-3 miechy temu na konkurencji też ktoś złożył mi taką ofertę na konto Bwin, tyle że jak krzyknąłem 3k za cołość to odpuścił.
jak cos to mam wiele zweryfikowanych kont u bukach gdzie nie gram, lub sporadycznie.konta mają przeważnie 4-7 lat.cena do negocjacji ; D

Do góry
#6027209 - 02/10/2013 13:49 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
Sztrop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/07/2011
Postów: 2869
simmons jak pójdziesz kiedyś siedzieć za te swoje kanty (czego nikomu nie życzę, tobie też)
i jakiś cwaniak cię wysteruje na 3 fajki w pokera
to też pójdziesz z tym to klawisza albo zaczniesz płakać swojemu prawnikowi?

Niezły z ciebie aparat, tyle powiem. Ogarnij się, bo zachowujesz się jakbyś przybył do nas z bardzo odległej planety.

Do góry
#6027212 - 02/10/2013 13:57 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
Fognini Offline
old hand

Meldunek: 20/07/2013
Postów: 1046
Skąd: Lublin
Za takie kanty się nie da siedzieć, bo to jest zabawa w piaskownicy a nie żadne kanty.

Do góry
#6027213 - 02/10/2013 13:59 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
Sztrop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/07/2011
Postów: 2869
Możliwe, ale nie to było najistotniejsze w moim poście.

Do góry
#6027219 - 02/10/2013 14:18 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: Sztrop]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: Sztrop
simmons jak pójdziesz kiedyś siedzieć za te swoje kanty (czego nikomu nie życzę, tobie też)
i jakiś cwaniak cię wysteruje na 3 fajki w pokera
to też pójdziesz z tym to klawisza albo zaczniesz płakać swojemu prawnikowi?

Niezły z ciebie aparat, tyle powiem. Ogarnij się, bo zachowujesz się jakbyś przybył do nas z bardzo odległej planety.


Ja pierdziele, czlowiek raz po raz cos ukuje u buka i od razu ze kantuje, dobrze ze pozwalasz na to aby Cie buk dzien w dzien kantowal smile

Do góry
#6027244 - 02/10/2013 14:50 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
Sztrop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/07/2011
Postów: 2869
laugh

ok, widzę, że wypowiedzi od 3 zdań w górę są tu nie na miejscu. Nie było tematu smile

Do góry
#6027272 - 02/10/2013 15:13 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: simons1986]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Originally Posted By: simons1986
nie dam sie dymac przez takich cwwniaczkow
z żali, które wylewasz w co drugim temacie wynika, że jednak dajesz się dymać przez różnych cwaniaczków wink

Do góry
#6027293 - 02/10/2013 15:33 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: Danielsan]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: Danielsan
Originally Posted By: simons1986
nie dam sie dymac przez takich cwwniaczkow
z żali, które wylewasz w co drugim temacie wynika, że jednak dajesz się dymać przez różnych cwaniaczków wink


czlowiek uczy sie na bledach ...

Do góry
#6027309 - 02/10/2013 15:44 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Pewnie większość z was używa na co dzień jakiś kosmetyków czy też po goleniu czy przed pójściem spać. Jestem ciekaw jakie firmy polecacie i czy w rzeczywistości po użyciu można spodziewać się fajerwerków smile?

Do góry
#6027310 - 02/10/2013 15:44 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
ups sorry nie to forum..

Do góry
#6027333 - 02/10/2013 15:58 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: royalflush]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: royalflush
ups sorry nie to forum..


a już chcialem robic z Toba deala ale widać że mleko pod nosem i za wysokie progi smile

Do góry
#6027351 - 02/10/2013 16:10 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: simons1986]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: simons1986
Originally Posted By: gnacik
Hahaha, o kurwa :-) Sam się do mnie odezwałeś, że chcesz moje konto. Później była pogadanka o tym jakie to na tym tysiące zarabiasz itp. Ale ok... nie jestem na bieżąco, w buki nie gram od około 3,5 roku i nie mam zamiaru do tego wracać. Tym bardziej nie wiem jak to jest z tym sprzedawaniem kont, no ale powiedziałeś, że je bierzesz, jak tylko wrócisz bodajże z urlopu w górach. Podczas gdy w trakcie rozmowy wspomniałem, że podczas gdy grałem wkręciłem w to kilku kumpli z akademika i ich konta też pewnie by dało rade załatwić, zareagowałeś pozytywnie.

Tsss... i co ja się tu mam tłumaczyć, dorwałem od kumpli 3 konta, dwa sprzedałem (komu i za ile pozostawię dla siebie), podzieliłem się z nimi 50-50, każdy zadowolony. Więc o co Ci kurwa chodzi i co Ci w tym przeszkadza ? A jeżeli chcesz mi zarzucić, że ja kiedyś kogokolwiek tutaj na tym forum wyrolowałem to pokaż mi go to palcem bo chce uwierzyć, że śnię...

I nie próbuj mi tutaj w jakiś frajerski sposób szargać opinii i nie zachowuj się jak dzieciak, który dostał nie tę zabawkę, która chciał... bo to Ty mi próbowałeś wkręcać jakieś płacenie w ratach, poprzez jakieś Skrille.

Generalnie nie chciałem tego pisać publicznie kiedy zobaczyłem pierwszy post @simons1986, w którym wspomniał o mnie, ale jak przeczytałem kolejne strony to postanowiłem opisać to w ten sposób.


PS. Cieszy mnie, że są jeszcze osoby pamiętające o pocztówkach :-)



Wali mnie to co tu piszesz, nie dam sie dymac przez takich cwwniaczkow jak Ty a skoro reszta na to pozwala i uwaza ze wszystko jest okej to krzyzyk im na droge smile


Napisz proszę, na czym polega, że Gnacik Cię niby wyrolował,
bo na razie zrobiłeś śmierdzącą kupę, i nia bardzo kwapisz się się żeby to sprzątnąć.
Gnacik nie jest anonimiowy, wiele osób go tutaj zna i ma dobrą opinię, więc albo pisz z czym Cię wyrolował, albo morda w kubeł i przestań srać gdzie popadnie.
Jak dalej będziesz pieprzył jak potłuczony, bez ładu i składu, a co najważniejsze rzucał oskarzenia bez podparcia to wylecisz szybciutko,
udowodnij, że Gnacik Cię oszukał, a jak nie to jak wyżej, krótko zwięźle i na temat, czas antenowy dla Ciebie.

Do góry
#6027362 - 02/10/2013 16:16 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: royalflush]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: royalflush
Pewnie większość z was używa na co dzień jakiś kosmetyków czy też po goleniu czy przed pójściem spać. Jestem ciekaw jakie firmy polecacie i czy w rzeczywistości po użyciu można spodziewać się fajerwerków smile?


a śmiał się Lamy, że ma kryptogejowskie poczucie humoru laugh laugh laugh

Do góry
#6027366 - 02/10/2013 16:18 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
no i elegancko, z obrażalskimi nie robi się dealów.

Do góry
#6027372 - 02/10/2013 16:22 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: Biszop]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: simons1986
Originally Posted By: gnacik
Hahaha, o kurwa :-) Sam się do mnie odezwałeś, że chcesz moje konto. Później była pogadanka o tym jakie to na tym tysiące zarabiasz itp. Ale ok... nie jestem na bieżąco, w buki nie gram od około 3,5 roku i nie mam zamiaru do tego wracać. Tym bardziej nie wiem jak to jest z tym sprzedawaniem kont, no ale powiedziałeś, że je bierzesz, jak tylko wrócisz bodajże z urlopu w górach. Podczas gdy w trakcie rozmowy wspomniałem, że podczas gdy grałem wkręciłem w to kilku kumpli z akademika i ich konta też pewnie by dało rade załatwić, zareagowałeś pozytywnie.

Tsss... i co ja się tu mam tłumaczyć, dorwałem od kumpli 3 konta, dwa sprzedałem (komu i za ile pozostawię dla siebie), podzieliłem się z nimi 50-50, każdy zadowolony. Więc o co Ci kurwa chodzi i co Ci w tym przeszkadza ? A jeżeli chcesz mi zarzucić, że ja kiedyś kogokolwiek tutaj na tym forum wyrolowałem to pokaż mi go to palcem bo chce uwierzyć, że śnię...

I nie próbuj mi tutaj w jakiś frajerski sposób szargać opinii i nie zachowuj się jak dzieciak, który dostał nie tę zabawkę, która chciał... bo to Ty mi próbowałeś wkręcać jakieś płacenie w ratach, poprzez jakieś Skrille.

Generalnie nie chciałem tego pisać publicznie kiedy zobaczyłem pierwszy post @simons1986, w którym wspomniał o mnie, ale jak przeczytałem kolejne strony to postanowiłem opisać to w ten sposób.


PS. Cieszy mnie, że są jeszcze osoby pamiętające o pocztówkach :-)



Wali mnie to co tu piszesz, nie dam sie dymac przez takich cwwniaczkow jak Ty a skoro reszta na to pozwala i uwaza ze wszystko jest okej to krzyzyk im na droge smile


Napisz proszę, na czym polega, że Gnacik Cię niby wyrolował,
bo na razie zrobiłeś śmierdzącą kupę, i nia bardzo kwapisz się się żeby to sprzątnąć.
Gnacik nie jest anonimiowy, wiele osób go tutaj zna i ma dobrą opinię, więc albo pisz z czym Cię wyrolował, albo morda w kubeł i przestań srać gdzie popadnie.
Jak dalej będziesz pieprzył jak potłuczony, bez ładu i składu, a co najważniejsze rzucał oskarzenia bez podparcia to wylecisz szybciutko,
udowodnij, że Gnacik Cię oszukał, a jak nie to jak wyżej, krótko zwięźle i na temat, czas antenowy dla Ciebie.


Oskarżenia bez podparcia? Kolo najpierw pierdzieli że chce udostępnić swoje prywatne konto bet365 stąd tak wysoka cena a w rzeczywistości planuje wcisnąć jakiś chłam od swoich koleżków studenciaków, które otrzymał za kilka paczek fajek. Napisałem już , jak chce sobie robić mikro biznesik pod tytułem kupie taniej i sprzedam drożej to niech wypier**** na bazar handlować gaciami. Tyle w temacie.

Do góry
#6027379 - 02/10/2013 16:33 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
Tom182 Offline
rzut rozny

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 19877
Ciebie @simons boli to, że ktoś zarobił więcej od Ciebie na tym dealu ? laugh

`` Napisałem już , jak chce sobie robić mikro biznesik pod tytułem kupie taniej i sprzedam drożej to niech wypier**** ``

Taki jest biznes czy jak to nazywasz DEAL ! Myślisz, że tylko Ty jesteś cwany, że zarobisz u buka na lewych kontach a na Tobie już nikt nie może zarobić.....Wchodzisz w takie transakcje to miej licz się z tym, że nei zawsze Ty będziesz the best

Do góry
Strona 37 z 46 < 1 2 ... 35 36 37 38 39 ... 45 46 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (VVega, akagi, poozon), 4260 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45068 Tematów
5587312 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14