Strona 38 z 46 < 1 2 ... 36 37 38 39 40 ... 45 46 >
Opcje tematu
#6027387 - 02/10/2013 16:39 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
Sztrop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/07/2011
Postów: 2869
Masz żal o to, że konto było na XXX a nie na YYY, czy o to,
że kupił taniej a sprzedał drożej (nie do pomyślenia), a według ciebie powinno być odwrotnie?

Do góry
Bonus: Unibet
#6027388 - 02/10/2013 16:40 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: Sztrop]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: Sztrop
Masz żal o to, że konto było na XXX a nie na YYY, czy o to,
że kupił taniej a sprzedał drożej (nie do pomyślenia), a według ciebie powinno być odwrotnie?


nie do Mnie ale odpowiem tongue
IMO nie powinno być w ogóle takich szemranych interesów na tym Forum tak samo jak nie ma wymian na MB cool

Do góry
#6027389 - 02/10/2013 16:40 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: Sztrop]
Tom182 Offline
rzut rozny

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 19877
Originally Posted By: Sztrop
Masz żal o to, że konto było na XXX a nie na YYY, czy o to,
że kupił taniej a sprzedał drożej (nie do pomyślenia), a według ciebie powinno być odwrotnie?
no dokladnieo to mu chodzi sądząc bo jego wypowiedziach uff

Do góry
#6027390 - 02/10/2013 16:41 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: simons1986]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: simons1986


Oskarżenia bez podparcia? Kolo najpierw pierdzieli że chce udostępnić swoje prywatne konto bet365 stąd tak wysoka cena a w rzeczywistości planuje wcisnąć jakiś chłam od swoich koleżków studenciaków, które otrzymał za kilka paczek fajek. Napisałem już , jak chce sobie robić mikro biznesik pod tytułem kupie taniej i sprzedam drożej to niech wypier**** na bazar handlować gaciami. Tyle w temacie.


Jeśli Cię nie poinformował, że ma na sprzedaż konto czy konta ale nie swoje, to jedna kwestia, nie wnikam w szczegóły jak się dogadywaliście ale wyzywać kogoś od oszustów to już takie co najmniej wątpliwe,
z tego co pisał Gnacik to raczej nie wynikało, że ukrywał ten fakt przed Tobą, także kupa którą strzeliłeś dalej śmiedzi.
Gnacik - Podczas gdy w trakcie rozmowy wspomniałem, że podczas gdy grałem wkręciłem w to kilku kumpli z akademika i ich konta też pewnie by dało rade załatwić, zareagowałeś pozytywnie.

Tak więc na razie nic nie świadczy, że Gnacik chciał Cię oszukać,
więc albo napisz coś co udowodni, że ów chciał Cię oszukać, albo poluzuj sznurówki bo widać za mocno cisną.

Do góry
#6027391 - 02/10/2013 16:41 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: simons1986]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Originally Posted By: simons1986

Oskarżenia bez podparcia? Kolo najpierw pierdzieli że chce udostępnić swoje prywatne konto bet365 stąd tak wysoka cena a w rzeczywistości planuje wcisnąć jakiś chłam od swoich koleżków studenciaków, które otrzymał za kilka paczek fajek. Napisałem już , jak chce sobie robić mikro biznesik pod tytułem kupie taniej i sprzedam drożej to niech wypier**** na bazar handlować gaciami. Tyle w temacie.


Originally Posted By: gnacik
Podczas gdy w trakcie rozmowy wspomniałem, że podczas gdy grałem wkręciłem w to kilku kumpli z akademika i ich konta też pewnie by dało rade załatwić, zareagowałeś pozytywnie.


Masz tu jeszcze bo chyba ci się przyda


Do góry
#6027394 - 02/10/2013 16:44 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: Tom182]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: TOM182
Ciebie @simons boli to, że ktoś zarobił więcej od Ciebie na tym dealu ? laugh

`` Napisałem już , jak chce sobie robić mikro biznesik pod tytułem kupie taniej i sprzedam drożej to niech wypier**** ``

Taki jest biznes czy jak to nazywasz DEAL ! Myślisz, że tylko Ty jesteś cwany, że zarobisz u buka na lewych kontach a na Tobie już nikt nie może zarobić.....Wchodzisz w takie transakcje to miej licz się z tym, że nei zawsze Ty będziesz the best


Nikt tu nie zarobił więcej bo udało przechytczyć cwaniaczka , jeśli robie z kimś biznes to daje mu możliwości zarobku ale jeśli któś na dzień dobry chce mnie zrobić w bambuko to sajonara smile

Do góry
#6027395 - 02/10/2013 16:48 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
Aro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/03/2008
Postów: 13142
Skąd: ten Letki Plus?
simons to ty taki meczowy Warren Buffett jesteś grin

Do góry
#6027396 - 02/10/2013 16:50 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: simons1986]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: simons1986
Originally Posted By: TOM182
Ciebie @simons boli to, że ktoś zarobił więcej od Ciebie na tym dealu ? laugh

`` Napisałem już , jak chce sobie robić mikro biznesik pod tytułem kupie taniej i sprzedam drożej to niech wypier**** ``

Taki jest biznes czy jak to nazywasz DEAL ! Myślisz, że tylko Ty jesteś cwany, że zarobisz u buka na lewych kontach a na Tobie już nikt nie może zarobić.....Wchodzisz w takie transakcje to miej licz się z tym, że nei zawsze Ty będziesz the best


Nikt tu nie zarobił więcej bo udało przechytczyć cwaniaczka , jeśli robie z kimś biznes to daje mu możliwości zarobku ale jeśli któś na dzień dobry chce mnie zrobić w bambuko to sajonara smile


Czy Ty masz nasrane pod sufitem człowieku?
Zgłąszasz się sam do gościa który ma coś do sprzedania, koleś mówi, że może załatwić jeszcze inne oprócz swoich, reagujesz pozytywnie, cokolwiek to znaczy, ale dalej z tego nie wynika, żebyś czuł się oszukany.
Rozumiem, że do sklepów też nie chodzisz tylko od razu po bułki lecisz do piekarza, po mięso do rolnika, a warzywa i owoce sam pewnie chodujesz bo nie dasz nikomu zarobić bo jakbyś dał to czujesz się oszukany??
Kur..., ktoś ma coś na przedaż, informuje Cie od poczatku, ze część nie jest jego i to jest dla Ciebie oszustwo??
najchętniej bym Cię stąd wywalił, nic nie wnosisz, srasz po kątach, i tylko smród zostawiasz.

Do góry
#6027401 - 02/10/2013 16:54 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: simons1986]
[a]domaitis Offline
solus contra omnes

Meldunek: 17/02/2002
Postów: 3883
Skąd: PL
Originally Posted By: simons1986
Originally Posted By: TOM182
Ciebie @simons boli to, że ktoś zarobił więcej od Ciebie na tym dealu ? laugh

`` Napisałem już , jak chce sobie robić mikro biznesik pod tytułem kupie taniej i sprzedam drożej to niech wypier**** ``

Taki jest biznes czy jak to nazywasz DEAL ! Myślisz, że tylko Ty jesteś cwany, że zarobisz u buka na lewych kontach a na Tobie już nikt nie może zarobić.....Wchodzisz w takie transakcje to miej licz się z tym, że nei zawsze Ty będziesz the best


Nikt tu nie zarobił więcej bo udało przechytczyć cwaniaczka , jeśli robie z kimś biznes to daje mu możliwości zarobku ale jeśli któś na dzień dobry chce mnie zrobić w bambuko to sajonara smile

Boże, kto takiego idiotę wystrugał...

podstawowa zasada handlu: "kupić taniej, drożej sprzedać"

wiec o co ty masz do Gnacika pretensje ?

Do góry
#6027402 - 02/10/2013 16:54 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: Biszop]
Aro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/03/2008
Postów: 13142
Skąd: ten Letki Plus?
Originally Posted By: Biszop

najchętniej bym Cię stąd wywalił, nic nie wnosisz


jak to nic, a temat o kosmetykach laugh

Do góry
#6027410 - 02/10/2013 17:07 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: Biszop]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: simons1986
Originally Posted By: TOM182
Ciebie @simons boli to, że ktoś zarobił więcej od Ciebie na tym dealu ? laugh

`` Napisałem już , jak chce sobie robić mikro biznesik pod tytułem kupie taniej i sprzedam drożej to niech wypier**** ``

Taki jest biznes czy jak to nazywasz DEAL ! Myślisz, że tylko Ty jesteś cwany, że zarobisz u buka na lewych kontach a na Tobie już nikt nie może zarobić.....Wchodzisz w takie transakcje to miej licz się z tym, że nei zawsze Ty będziesz the best


Nikt tu nie zarobił więcej bo udało przechytczyć cwaniaczka , jeśli robie z kimś biznes to daje mu możliwości zarobku ale jeśli któś na dzień dobry chce mnie zrobić w bambuko to sajonara smile


Czy Ty masz nasrane pod sufitem człowieku?
Zgłąszasz się sam do gościa który ma coś do sprzedania, koleś mówi, że może załatwić jeszcze inne oprócz swoich, reagujesz pozytywnie, cokolwiek to znaczy, ale dalej z tego nie wynika, żebyś czuł się oszukany.
Rozumiem, że do sklepów też nie chodzisz tylko od razu po bułki lecisz do piekarza, po mięso do rolnika, a warzywa i owoce sam pewnie chodujesz bo nie dasz nikomu zarobić bo jakbyś dał to czujesz się oszukany??
Kur..., ktoś ma coś na przedaż, informuje Cie od poczatku, ze część nie jest jego i to jest dla Ciebie oszustwo??
najchętniej bym Cię stąd wywalił, nic nie wnosisz, srasz po kątach, i tylko smród zostawiasz.



Ty masz wersje od swojego przyjaciela , ja mam swoja własną wersje:




Masz tu gdzieś napisane konta koleżków ze studiów? Bo ja tylko widzę swoje prywatne ... więc skoncz pierdzielic bo nie masz zielonego pojecia a to co piszesz to tylko i wylacznie wersja przyjaciela.

Do góry
#6027412 - 02/10/2013 17:09 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Przecież tam są dwie strony wiadomości, a Ty pokazałeś 3 posty ;]

brawo

Do góry
#6027416 - 02/10/2013 17:13 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: Kameleon]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: Kameleon
Przecież tam są dwie strony wiadomości, a Ty pokazałeś 3 posty ;]

brawo


no i?

Do góry
#6027419 - 02/10/2013 17:19 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: simons1986]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: simons1986
Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: simons1986
Originally Posted By: TOM182
Ciebie @simons boli to, że ktoś zarobił więcej od Ciebie na tym dealu ? laugh

`` Napisałem już , jak chce sobie robić mikro biznesik pod tytułem kupie taniej i sprzedam drożej to niech wypier**** ``

Taki jest biznes czy jak to nazywasz DEAL ! Myślisz, że tylko Ty jesteś cwany, że zarobisz u buka na lewych kontach a na Tobie już nikt nie może zarobić.....Wchodzisz w takie transakcje to miej licz się z tym, że nei zawsze Ty będziesz the best


Nikt tu nie zarobił więcej bo udało przechytczyć cwaniaczka , jeśli robie z kimś biznes to daje mu możliwości zarobku ale jeśli któś na dzień dobry chce mnie zrobić w bambuko to sajonara smile


Czy Ty masz nasrane pod sufitem człowieku?
Zgłąszasz się sam do gościa który ma coś do sprzedania, koleś mówi, że może załatwić jeszcze inne oprócz swoich, reagujesz pozytywnie, cokolwiek to znaczy, ale dalej z tego nie wynika, żebyś czuł się oszukany.
Rozumiem, że do sklepów też nie chodzisz tylko od razu po bułki lecisz do piekarza, po mięso do rolnika, a warzywa i owoce sam pewnie chodujesz bo nie dasz nikomu zarobić bo jakbyś dał to czujesz się oszukany??
Kur..., ktoś ma coś na przedaż, informuje Cie od poczatku, ze część nie jest jego i to jest dla Ciebie oszustwo??
najchętniej bym Cię stąd wywalił, nic nie wnosisz, srasz po kątach, i tylko smród zostawiasz.



Ty masz wersje od swojego przyjaciela , ja mam swoja własną wersje:




Masz tu gdzieś napisane konta koleżków ze studiów? Bo ja tylko widzę swoje prywatne ... więc skoncz pierdzielic bo nie masz zielonego pojecia a to co piszesz to tylko i wylacznie wersja przyjaciela.


Napisałem wyraźnie, nie znam szczegółów, ale z tego co pisałeś i Ty i Gnacik, nie wynikało, żeby Cię o tym nie informował,
Gnacik napisał jasno, że informował Cię o tym, że ma także konta kolegów,
sprawa wygląda tak, popuściłeś, smród się rozszedł i teraz bronisz się jak możesz.
jeśli jest inaczej, i Gnacik Cię nie informował, że pozostałe konta są kolegów to udowodnij to, bo to co wkleiłęś to proszę Cię laugh

Do góry
#6027421 - 02/10/2013 17:24 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
Tom182 Offline
rzut rozny

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 19877
Gnacik albo Simons - pokażcie to, że poszła informacja o kontach kolegów i sprawa będzie wyjaśniona - krótko smile

Do góry
#6027422 - 02/10/2013 17:27 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Originally Posted By: simons1986
Originally Posted By: u19
witam
mam zapytanie w kwestii takiej iz poszukuje prywatnej pozyczki
wiem ze to moze nie miejsce ale w koncu dzial to i owo to chyba odpowiednie miejsce do takiego pytania

chodzi mi o 1000zl na czas miesiaca, moj pracodawca spoznia sie z wyplata (nie jestem zarejstrowany)a jako ze mieszka sam nie moge od nikogo z rodziny pozyczyc.

jesli ktos wie kto oferuje takie cos ew, moze ktos z forum sie zajmuje

prosze o priv
jesli mozna bylbym wdzieczny nie usuwac tematu ew. go tylko zablokowac do wpisow. i mozna usunac ok. polnocy

mam ipko i skrill.

prosze tylko o powazne podejscie do tematu


pożycze Ci ale oddasz mi 2.000 smirk


simons procz kremu na noc do twarzy moglbys poszukac na dawcyorganow.pl mozgu z chocby przecietnym IQ na sprzedaz laugh

ide o zaklad, ze 3/4 forumowych oszustow bawilo sie za twoje pieniadze

bawilo, bawi i bedzie bawic bo ty je byznesmen pelnom gembom, otfarty na systkich laugh

Do góry
#6027425 - 02/10/2013 17:30 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
laugh laugh nieprzeciętny jest laugh

Do góry
#6027427 - 02/10/2013 17:33 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: Tom182]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Originally Posted By: TOM182
Gnacik albo Simons - pokażcie to, że poszła informacja o kontach kolegów i sprawa będzie wyjaśniona - krótko smile


Czego Ty nie rozumiesz, rozmawialiśmy tylko i wyłącznie o kontach prywatnych, ginciu zamiast konta prywatnego za ta sama cene bez mojej wiedzy chciał wcisnąć konto studenciaka - tyle w temacie.

Do góry
#6027430 - 02/10/2013 17:34 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: ginciu]
simons1986 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/06/2011
Postów: 1708
Skąd: Pyrlandia
Aha i nic nie muszę udowadniać bo dla mnie sprawa jest prosta i oczywista. Widocznie muszę po raz kolejny przeprosić szanowne grono geniuszy, tak wiec przepraszam że nie dałem się wydymać. Chciałbym tylko dodać że przed Pindolem również ostrzegałem i również kazdy miał mnie w dupie a jak się skończyło? Koniec temat.

Do góry
#6027435 - 02/10/2013 17:38 Re: Oszustwo Urzytkownika PINDOL [Re: simons1986]
Tom182 Offline
rzut rozny

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 19877
Originally Posted By: simons1986
Originally Posted By: TOM182
Gnacik albo Simons - pokażcie to, że poszła informacja o kontach kolegów i sprawa będzie wyjaśniona - krótko smile


Czego Ty nie rozumiesz, rozmawialiśmy tylko i wyłącznie o kontach prywatnych, ginciu zamiast konta prywatnego za ta sama cene bez mojej wiedzy chciał wcisnąć konto studenciaka - tyle w temacie.
no ale napisał, że CIe poinformował ..... i zareagowałeś pozytywnie !!! TEGO NIE ROZUMIEM

Do góry
Strona 38 z 46 < 1 2 ... 36 37 38 39 40 ... 45 46 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (poozon, Sensei, igea23, akagi, VVega), 4479 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45068 Tematów
5587318 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14