Strona 19 z 28 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 27 28 >
Opcje tematu
#5197516 - 08/02/2012 21:49 Re: Betsson [22] [Re: globus]
anty_ubek Offline
old hand

Meldunek: 20/02/2004
Postów: 1022
Skąd: Górny Śląsk
Originally Posted By: globus
Dostał ktoś ostatnio wypłątę ? Czekam już drugi tydzień, w międzyczasie zostałem potężnie zlimitowany confused


Czekają, aż ktoś wpłaci. Potem sukcesywnie wpłacają. A ponieważ ilość wpłacających maleje to czas oczekiwania się wydłuża...

I niech Pan betsson.com nie wciska kitu. Reszta normalnie wypłaca...

Do góry
Bonus: Unibet
#5199394 - 09/02/2012 18:42 Re: Betsson [22] [Re: Conrad]
ky-lo Offline
member

Meldunek: 22/11/2011
Postów: 199
Panie Betsson czekam na moje many many... Spuścicie z marży - wrócicie do płynności - bez piosenek Pezeta, ściemnionych nagród i chgw czego jeszcze. A jak chcecie inaczej to "pa pa" z ostatnim cashem ode mnie i pewnie paru jeszcze

Dla mnie Betsson to wał roku, poczynając od czatu, przez zakłady live i aktualizację wyników, po 3-dniowe wypłaty via Skrill.

DNO 2012 przyznaję Betssonowi.

Do góry
#5199408 - 09/02/2012 18:50 Re: Betsson [22] [Re: Conrad]
irokraw Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2008
Postów: 1211
Skąd: Hammerstein
Prawda jest taka - póki byli sami w sobie Betssonem i niepróbowali stać się ,,mega konsorcjum" niemożna było nic im zarzucić. Można było podawać ich za wzór...ale niestety to już tylko wspomnienie. Już kilka miesięcy temu po pewnej przepychance z nimi podziękowałem za usługi i przeniosłem warsztat do może mniej znanych ale przynajmniej bardziej ,,przyjaznych" instytucji...
Dokładam jeszcze jedno DNO dla nich ale nie 2012 lecz również i końca poprzedniego roku...

Do góry
#5199415 - 09/02/2012 18:53 Re: Betsson [22] [Re: Conrad]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
Betsson już dawno powinien dostać nagrodę za prowadzenie kantoru wymiany walut miedzy własnymi kontami, głównym i kasyna.

Mistrzostwo świata w okradaniu ludzi.
Niezapowiedzianego nigdzie okradania.

Do góry
#5201696 - 10/02/2012 20:01 Re: Betsson [22] [Re: Conrad]
Aronek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 9438
Skąd: (L)
Czekam na wypłate już 2 tydzień i dalej cisza...nigdy wiecej u tego buka nie postawie grosza!!!

Do góry
#5202460 - 11/02/2012 02:04 Re: Betsson [22] [Re: Aronek]
ky-lo Offline
member

Meldunek: 22/11/2011
Postów: 199
Originally Posted By: Aronek
Czekam na wypłate już 2 tydzień i dalej cisza...nigdy wiecej u tego buka nie postawie grosza!!!


Może Cię weryfikują... Wkurza jednak, że nikt nie weryfikuje wpłat - obłuda. W moim przypadku mam czekać do 96h. Tłumaczą się zmianami przepisów LGA czy coś podobnego. Co mnie obchodzi LGA? Wpłaciłem, wygrałem, chcę moją kasę!

Panie Betsson, śpisz pan?

Do góry
#5203232 - 11/02/2012 05:13 Re: Betsson [22] [Re: Aronek]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Originally Posted By: Aronek
Czekam na wypłate już 2 tydzień i dalej cisza.


A niby z czego maja Ci wyplacic, jak nie maja kasy i sa niewyplacalni? Miej troche litosci dla niewyplacalnego buka, poczekaj troche, moze sie odkuja i Ci wyplaca. Poczekaj na jakis public-bet, ktory nie wejdzie (np. w niedziele Wybrzeze Kosci nie wygra), wtedy Betsson sie odkuje, uzbiera te 1000 zl na wyplaty dla polskich graczy i wszystko bedzie dobrze smile

Proponuje wprowadzic nowe terminy:
buk wyplacalny
i buk wplacalny (czyli tylko wplacalny, ale juz niewyplacalny)

Do góry
#5203274 - 11/02/2012 05:30 Re: Betsson [22] [Re: Bombej22]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
Originally Posted By: Bombej22
Originally Posted By: Aronek
Czekam na wypłate już 2 tydzień i dalej cisza.


A niby z czego maja Ci wyplacic, jak nie maja kasy i sa niewyplacalni? Miej troche litosci dla niewyplacalnego buka, poczekaj troche, moze sie odkuja i Ci wyplaca. Poczekaj na jakis public-bet, ktory nie wejdzie (np. w niedziele Wybrzeze Kosci nie wygra), wtedy Betsson sie odkuje, uzbiera te 1000 zl na wyplaty dla polskich graczy i wszystko bedzie dobrze smile

Proponuje wprowadzic nowe terminy:
buk wyplacalny
i buk wplacalny (czyli tylko wplacalny, ale juz niewyplacalny)



ja wyplacilem w niedziele poznym wieczorem i dostalem wczoraj rano smile

Do góry
#5208696 - 13/02/2012 17:08 Re: Betsson [22] [Re: ky-lo]
Betsson.com Offline
addict

Meldunek: 07/09/2006
Postów: 467
Originally Posted By: ky-lo
Originally Posted By: Aronek
Czekam na wypłate już 2 tydzień i dalej cisza...nigdy wiecej u tego buka nie postawie grosza!!!


Może Cię weryfikują... Wkurza jednak, że nikt nie weryfikuje wpłat - obłuda. W moim przypadku mam czekać do 96h. Tłumaczą się zmianami przepisów LGA czy coś podobnego. Co mnie obchodzi LGA? Wpłaciłem, wygrałem, chcę moją kasę!

Panie Betsson, śpisz pan?


Powtórzymy raz jeszcze, że nowe przepisy LGA obowiązują wszystkich i musimy się do nich dostosować.

Pisanie, że Betsson jest bukiem niewypłacalnym to jednak już słowa na wyrost, każdy musi się uporać z nowymi regulacjami, dlatego przykro nam, że odbieracie to w ten sposób.

My jednak oczywiście dołożymy wszystkich starań, aby jak najszybciej zakończyć te kwestie i wszystko wróciło do normy.

Do góry
#5208700 - 13/02/2012 17:11 Re: Betsson [22] [Re: Conrad]
Betsson.com Offline
addict

Meldunek: 07/09/2006
Postów: 467
PS. globus - podaj nicka, chętnie to sprawdzimy.

Do góry
#5209814 - 14/02/2012 04:38 Re: Betsson [22] [Re: Conrad]
ky-lo Offline
member

Meldunek: 22/11/2011
Postów: 199
Dzięki za odpowiedź Panie Betsson.

WKS nie wygrało a ja mam już dostałem wypłatę.

PS. Irytuje mnie troszkę, że pojedyncza osoba wypowiada się w liczbie mnogiej... niemal jak Gollum u Tolkiena.

Do góry
#5212289 - 15/02/2012 15:22 Re: Betsson [22] [Re: ky-lo]
Betsson.com Offline
addict

Meldunek: 07/09/2006
Postów: 467
W odpowiedzi na ostatni post:

Ciebie może irytować Gollum, mnie i nas wszystkich, pracujących nad tym projektem przez długie lata, może irytować fakt, że nagle na mecz.pl powstała jakaś grupa, która za wszelką cenę chce wylać swoje frustracje na Betsson. I nagle z tych bądź co bądź niepotrzebnych przypadków, kiedy to wypłata bądź weryfikacja danych trwa zdecydowanie zbyt długo, tworzy się prawdziwe oskarżenie, że Betsson jest marką, która okrada i oszukuje graczy. Co jest oczywiście nieprawdą.

W pierwszej kolejności liczba użytkowników Betsson wzrasta w ogromnym tempie, co w połączeniu z nowymi zasadami wprowadzonymi przez LGA (a to dotyczy wszystkich bukmacherów których nadzoruje!) wymusiło na nas pewne zmiany i niestety wydłużyło wspomniane procesy. Właśnie dlatego zatrudniono nowe osoby odpowiadające za przyśpieszenie wykonania czynności o których piszecie. Stawiane przed nami wymogi wywołały lawinę kolejnych decyzji, stąd też głosy i opinie, które wysuwacie są w pewnym sensie normalne, trzeba jednak trochę zrozumienia - my musimy się dostosować. Proces weryfikacji jest potrzebny właśnie po to, aby gracze uczciwi nie mieli żadnych przeszkód - trzeba go przejść, nawet jeśli kilkukrotnie w ciągu swojego czasu użytkowania Betsson.com. Czym niby się to różni od weryfikacji Skrill, której - bynajmniej ja - dokonywałem już w całej swojej "karierze" trzykrotnie? To wszystko ma na celu ZWIĘKSZENIE WASZEGO BEZPIECZEŃSTWA.

Przeglądając mecz.pl człowiek może pomyśleć, że Betsson = kłopoty. A zapominacie chyba o tym, że Betsson jest piątą firmą bukmacherską na świecie, posiadającą jedne z większych oszczędności finansowych. Świetnie spisuje się na giełdzie, ma bezapelacyjnie największą ofertę promocyjną spośród wszystkich firm tego typu, to Betsson trafił do księgi rekordów Guinessa, wygrał ostatnią nominację na operatora zakładów sportowych roku, ma największy profil fanów FB w kraju, aktywnie udziela się wśród Polaków mimo trudnej sytuacji prawnej w naszym kraju i wiele, wiele więcej. I to są fakty! Natomiast zwykłym puszczaniem flejmu (żeby nie napisać, że kłamstwem...) jest oskarżanie, że limitujemy na lewo i prawo, nie wypłacamy lub nawet BA! nie wpłacamy! Bądźmy poważni i szanujmy się nawzajem.

Rozumiem ja i moi zwierzchnicy, że z niektórych rzeczy można być niezadowolonym, za co kolejny raz na tym forum przepraszamy. Macie jednak nasze słowo, że robimy wszystko co w naszej mocy, aby ciągle poprawiać jakość Betsson w Polsce i na świecie. Forum jest od rozmów i również od wylewania swoich frustracji, ale bez przesady. Jeśli zawiedliśmy kogoś aż tak bardzo, żeby prowadzić tak jawną nagonkę, dajcie nam swoje loginy, zbadamy (tak Gollumie, zbadamy!) każdą sprawę z osobna raz jeszcze w trybie błyskawicznym.

Nie wiem jakie mieliście doświadczenia z innymi bukmacherami, że tak duża część mecz.pl jest negatywnie nastawiona do wszystkiego co się robi, ale czasem - chociaż przyznam to z bólem - najłatwiej jest po prostu spasować i iść dalej, bo psucie swoich nerwów nie pomoże nam nigdy, w niczym.

Zaznaczam, że wypowiadam się jedynie jako bloger Betsson i nie jest to oficjalne stanowisko firmy.

Do góry
#5212298 - 15/02/2012 15:48 Re: Betsson [22] [Re: Conrad]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
A co tu sie dziwic jak limitujecie po parnastu zagraniach i nawet Ligi Mistrzow nie pozwalacie pograc za 500zl?
To jest firma, ktora trafila do ksiegi Guinessa i wygrala plebiscyt na najlepszego buka roku?

A live - czat wygrywa, jakbym gadal sam ze soba jak wracam najebany z baru mlecznego


dlugaaaa droga przed Wami by byc chociaz w polowie stawki i nie ma sie co dziwic, ze klienteria nie zadowolona.

Do góry
#5212303 - 15/02/2012 15:53 Re: Betsson [22] [Re: Betsson.com]
anty_ubek Offline
old hand

Meldunek: 20/02/2004
Postów: 1022
Skąd: Górny Śląsk
Originally Posted By: Betsson.com
W odpowiedzi na ostatni post:

Ciebie może irytować Gollum, mnie i nas wszystkich, pracujących nad tym projektem przez długie lata, może irytować fakt, że nagle na mecz.pl powstała jakaś grupa, która za wszelką cenę chce wylać swoje frustracje na Betsson. I nagle z tych bądź co bądź niepotrzebnych przypadków, kiedy to wypłata bądź weryfikacja danych trwa zdecydowanie zbyt długo, tworzy się prawdziwe oskarżenie, że Betsson jest marką, która okrada i oszukuje graczy. Co jest oczywiście nieprawdą.

W pierwszej kolejności liczba użytkowników Betsson wzrasta w ogromnym tempie, co w połączeniu z nowymi zasadami wprowadzonymi przez LGA (a to dotyczy wszystkich bukmacherów których nadzoruje!) wymusiło na nas pewne zmiany i niestety wydłużyło wspomniane procesy. Właśnie dlatego zatrudniono nowe osoby odpowiadające za przyśpieszenie wykonania czynności o których piszecie. Stawiane przed nami wymogi wywołały lawinę kolejnych decyzji, stąd też głosy i opinie, które wysuwacie są w pewnym sensie normalne, trzeba jednak trochę zrozumienia - my musimy się dostosować. Proces weryfikacji jest potrzebny właśnie po to, aby gracze uczciwi nie mieli żadnych przeszkód - trzeba go przejść, nawet jeśli kilkukrotnie w ciągu swojego czasu użytkowania Betsson.com. Czym niby się to różni od weryfikacji Skrill, której - bynajmniej ja - dokonywałem już w całej swojej "karierze" trzykrotnie? To wszystko ma na celu ZWIĘKSZENIE WASZEGO BEZPIECZEŃSTWA.

Przeglądając mecz.pl człowiek może pomyśleć, że Betsson = kłopoty. A zapominacie chyba o tym, że Betsson jest piątą firmą bukmacherską na świecie, posiadającą jedne z większych oszczędności finansowych. Świetnie spisuje się na giełdzie, ma bezapelacyjnie największą ofertę promocyjną spośród wszystkich firm tego typu, to Betsson trafił do księgi rekordów Guinessa, wygrał ostatnią nominację na operatora zakładów sportowych roku, ma największy profil fanów FB w kraju, aktywnie udziela się wśród Polaków mimo trudnej sytuacji prawnej w naszym kraju i wiele, wiele więcej. I to są fakty! Natomiast zwykłym puszczaniem flejmu (żeby nie napisać, że kłamstwem...) jest oskarżanie, że limitujemy na lewo i prawo, nie wypłacamy lub nawet BA! nie wpłacamy! Bądźmy poważni i szanujmy się nawzajem.

Rozumiem ja i moi zwierzchnicy, że z niektórych rzeczy można być niezadowolonym, za co kolejny raz na tym forum przepraszamy. Macie jednak nasze słowo, że robimy wszystko co w naszej mocy, aby ciągle poprawiać jakość Betsson w Polsce i na świecie. Forum jest od rozmów i również od wylewania swoich frustracji, ale bez przesady. Jeśli zawiedliśmy kogoś aż tak bardzo, żeby prowadzić tak jawną nagonkę, dajcie nam swoje loginy, zbadamy (tak Gollumie, zbadamy!) każdą sprawę z osobna raz jeszcze w trybie błyskawicznym.

Nie wiem jakie mieliście doświadczenia z innymi bukmacherami, że tak duża część mecz.pl jest negatywnie nastawiona do wszystkiego co się robi, ale czasem - chociaż przyznam to z bólem - najłatwiej jest po prostu spasować i iść dalej, bo psucie swoich nerwów nie pomoże nam nigdy, w niczym.

Zaznaczam, że wypowiadam się jedynie jako bloger Betsson i nie jest to oficjalne stanowisko firmy.


Zapomniałeś dodać, że jeśli chodzi o prędkość wypłat to jedno z ostatnich miejsc na świecie. I żaden inny buk nie zasłania się jakimiś nowymi przepisami.

Do góry
#5212310 - 15/02/2012 15:59 Re: Betsson [22] [Re: Conrad]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Widocznie nie masz na tyle rozwinietego wachlarza bukow by pisac takie brednie
Nowe przepisy sa i zaden buk nie ukrywa tego, juz duzo wczesniej pisalem na ten temat w dziale tobetu po rozmowie z terroristem
Wszystko mi wyjasnil i tobet jako pierwszy to przewijal, napewno nie jest to zadne udogodnienie dla Nas, ale nic nie poradzimy, trzeba czekac az wszystko bedzie w jak najlepszym pozadku

Do góry
#5212773 - 15/02/2012 21:00 Re: Betsson [22] [Re: Conrad]
ky-lo Offline
member

Meldunek: 22/11/2011
Postów: 199
Betsson stara się być lepszy?
72-96h oczekiwania na wypłatę, i to na portfel? To przecież 3-dniowa lokata w Toyotabank i kolejne grosiwo do i tak wysokiej marży!
Brak weryfikacji przy wpłatach... wpłacić by rosły oszczędności może każdy, ale już wypłacić - problem.
Czat - niedoinformowany, prawie zawsze nieosiągalny...
No i błędy u buka, który ogłosił się najlepszą platformą w 2011?

http://i43.tinypic.com/fa6kcm.jpg

Bez jaj jak widzę na forach - żarty.

Do góry
#5218515 - 18/02/2012 17:23 Re: Betsson [22] [Re: ky-lo]
Winnie the Pooh Offline
member

Meldunek: 23/09/2010
Postów: 107
Rzadko się udzielam ale dodam coś od siebie. Nie dziwią mnie wcale niepochlebne opinie o tym bukmacherze. To nie jest żadna nagonka na Betsson, takie są fakty Panie Betsson.

Gralem sobie w Betsson jakieś 2 lata będąc u nich na niezłym plusie. Gram głównie koszykówkę. Ktoregos razu po przeczytaniu newsa istotnego z punktu widzenia pewnego meczu w PLK zagrałem ten mecz za ok. 1000 zł. Przyjęto nieco ponad połowe stawki, reszta do akceptacji i odrzucenie. Korekta kursu, wiec stawiam po raz kolejny, ponowne odrzucenie. Przy probie grania kolejnych meczów z kosza byly coraz to niższe limity, stawki ponad limit odrzucane. Limit ciągle stawał się coraz niższy, w końcu nie moglem postawic bez akceptacji więcej niż 1 zł na mecz nhl czy nawet piłki nożnej z czołowych lig europejskich, oczywiscie wszystko ponad limit odrzucane. Wypłaciłem więc wszystko co do złotówki i napisałem do supportu wiadomość z zapytaniem jak usunąć u nich konto. Powiedziano mi, że trzeba wysłać mail z prośbą o usunięcie konta wraz z uzasadnieniem. Uzasadnieniem było oczywiście zlimitowanie konta uniemożliwiające normalna grę nawet dziadkom 2-złotowym przy całym szacunku do nich. Napiszcie na stronie startowej: Wtapiaczy zapraszamy, wygrywajacym dziekujemy. Będzie prościej. Z podobną sytuacja nie spotkalem sie u żadnego innego bukmachera. Może jedynie należałoby wspomnieć o Betsafe, im niewiele brakuje żeby sie zrównać z Betsson.
Co do wygranej Betsson we wspominanym rankingu to poprzednicy chyba powiedzieli już wszystko. Bet365 i inni wymienieni, których rzekomo pokonaliście, są przed Betsson całe lata świetlne. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam

Do góry
#5218910 - 18/02/2012 20:59 Re: Betsson [22] [Re: Conrad]
Jerzyk63 Offline
member

Meldunek: 19/10/2007
Postów: 123
To wprawdzie nie dotyczy zakładów sportowych, ale jest chyba ważne dla obrazu firmy Betsson.
Otóż od 2 dni nie działa strona kasyna Betsson.

Do góry
#5218916 - 18/02/2012 21:01 Re: Betsson [22] [Re: Jerzyk63]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111289
Skąd: Las Vegas
Dziala bez najmniejszych problemow tongue

Do góry
#5218957 - 18/02/2012 21:19 Re: Betsson [22] [Re: Conrad]
Jerzyk63 Offline
member

Meldunek: 19/10/2007
Postów: 123
Niestety u mnie nie działa. Jak chcę wejśc do kasyna to pojawia się strona z następującymi informacjami
"The page you requested cannot be found !"
"The resource you are looking for has been removed, had its name changed or is temporarily unavaible.
"Back to startpage"

Do góry
Strona 19 z 28 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 27 28 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (forty), 4213 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45065 Tematów
5587104 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14