Strona 18 z 22 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 >
Opcje tematu
#5019224 - 07/11/2011 01:55 Re: Kibice [10] [Re: ultra1978]
rcsade Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/10/2006
Postów: 1679
Skąd: Twierdza Wroclaw
Originally Posted By: ultra1978
Originally Posted By: Marcel
kibice Polonii kibicujący Groclinowi pfff laugh

Ciekawe czy też cię tak to śmieszy jak w Gdańsku i Lublinie kibicują Olimpii Poznań, Polonii Gdańsk albo Spartakusowi Szarawola ;p Zresztą mało brakło a wóz Drzymały by przed Oporowską zaparkował gdyby nie hipoteka. Ciekawe czy wtedy też byś się tak śmiał bo przez te 20 dni między umową o fuzji a jej zerwaniem to Śląsk był już z Groclinem ;p


Ultra.
Zacznijmy od tego,że obecną Lechię od podstaw utworzyło stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk i nie gra ona na żadnej licencji klubu,które to wymieniłeś. Natomiast jeśli chodzi o Spartakus Szarawola, to oficjalnie jest przyznane,że nasza zgoda jak i przyjaciele z Lublina są kibicami Motoru dopingującymi klub na licencji Spartakusa. Więc nie wyszła Ci ta riposta. Poza tym we Wrocławiu nikt nie chciał się zgodzić na to by klub występował na licencji innego klubu (tutaj mam na myśli Groclin) więc jeśli Drzymała miał zainwestować Śląsk to tylko i wyłącznie na warunkach takich by występował on pod swoją banderą. Następnym razem sprawdź dokładnie źródła, z których to czerpiesz informacje.
Pozdrawiam.

Tak off-topic, to dzisiejszy dzień jest zbyt piękny by wykazywać zainteresowanie klubami na poziomie Polonii czyt. Groclinu czy też innych wynalazków.

Do góry
Bonus: Unibet
#5019246 - 07/11/2011 02:06 Re: Kibice [10] [Re: rcsade]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: rcsade
Originally Posted By: ultra1978
Originally Posted By: Marcel
kibice Polonii kibicujący Groclinowi pfff laugh

Ciekawe czy też cię tak to śmieszy jak w Gdańsku i Lublinie kibicują Olimpii Poznań, Polonii Gdańsk albo Spartakusowi Szarawola ;p Zresztą mało brakło a wóz Drzymały by przed Oporowską zaparkował gdyby nie hipoteka. Ciekawe czy wtedy też byś się tak śmiał bo przez te 20 dni między umową o fuzji a jej zerwaniem to Śląsk był już z Groclinem ;p


Ultra.
Zacznijmy od tego,że obecną Lechię od podstaw utworzyło stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk i nie gra ona na żadnej licencji klubu,które to wymieniłeś. Natomiast jeśli chodzi o Spartakus Szarawola, to oficjalnie jest przyznane,że nasza zgoda jak i przyjaciele z Lublina są kibicami Motoru dopingującymi klub na licencji Spartakusa. Więc nie wyszła Ci ta riposta. Poza tym we Wrocławiu nikt nie chciał się zgodzić na to by klub występował na licencji innego klubu (tutaj mam na myśli Groclin) więc jeśli Drzymała miał zainwestować Śląsk to tylko i wyłącznie na warunkach takich by występował on pod swoją banderą. Następnym razem sprawdź dokładnie źródła, z których to czerpiesz informacje.
Pozdrawiam.

Tak off-topic, to dzisiejszy dzień jest zbyt piękny by wykazywać zainteresowanie klubami na poziomie Polonii czyt. Groclinu czy też innych wynalazków.


hehe ziomku po co wdajesz się w polemikę z solipsystami, a tylko popier..solipsyści zaprzeczają faktom , a fakty są takie ,że Lech jest Amicą , Polonia Groclinem , a Śląsk Śląskiem smile

Do góry
#5019469 - 07/11/2011 03:10 Re: Kibice [10] [Re: rcsade]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Originally Posted By: rcsade

Ultra.
Zacznijmy od tego,że obecną Lechię od podstaw utworzyło stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk i nie gra ona na żadnej licencji klubu,które to wymieniłeś. Natomiast jeśli chodzi o Spartakus Szarawola, to oficjalnie jest przyznane,że nasza zgoda jak i przyjaciele z Lublina są kibicami Motoru dopingującymi klub na licencji Spartakusa. Więc nie wyszła Ci ta riposta. Poza tym we Wrocławiu nikt nie chciał się zgodzić na to by klub występował na licencji innego klubu (tutaj mam na myśli Groclin) więc jeśli Drzymała miał zainwestować Śląsk to tylko i wyłącznie na warunkach takich by występował on pod swoją banderą. Następnym razem sprawdź dokładnie źródła, z których to czerpiesz informacje.
Pozdrawiam.

Tak off-topic, to dzisiejszy dzień jest zbyt piękny by wykazywać zainteresowanie klubami na poziomie Polonii czyt. Groclinu czy też innych wynalazków.

Heh ale przecież Lechia zanim zaczęła od najniższej klasy to grała w latach 90tych na licencji 1ligowej Olimpii Poznań. Rozumiem że wtedy było wszystko ok i nikt we Wrocławiu nie śmiał powiedzieć że Lechia Gdańsk to Olimpia. Rozumiem że Lechia i Motor grające na obcej licencji zawsze są Lechią i Motorem a Lech i Polonia to Groclin a Amica. Świetna logika.

Do góry
#5019676 - 07/11/2011 03:57 Re: Kibice [10] [Re: Piostar]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Jestes z Sosnowca, tak?

Do góry
#5020138 - 07/11/2011 12:43 Re: Kibice [10] [Re: Piostar]
rcsade Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/10/2006
Postów: 1679
Skąd: Twierdza Wroclaw
Ultra,
Znowu, czy ja neguję fakt, że Lechia grała na czyjejś licencji? Nie, więc nie wiem dlaczego wciąż starasz się mi to wmówić.
Poza tym, można nawet rzec,że Lechia była jednym z pionierów jeśli chodzi o kwestie łączenia klubów. Tego również nie neguję.Był jeszcze swego czasu, Sokół - Miliarder Pniewy i tego typu wynalazki. Po tych wszystkich zawirowaniach każdy wyrobił sobie zdanie,że tego typu fuzje nic dobrego nie dają. I wtedy też większość miała za złe,że kluby się łączą, to też było wtedy negowane. Z pewnością z tego co pamiętam, to nie były przypadki że wszyscy skakali z radości. Fakt,faktem że były to ciut inne czasy ale na pewno ,bo dobrze pamiętam,że budziło to sprzeciw także wśród gdańskich braci. Odnośnie Motoru- czy lepiej jak napiszę Spartakusa, to wyjaśniłem Ci moje stanowisko (i nie tylko moję, bo większość z Wrocławia ma takowe i tego nie kryje).
Natomiast Polonia czyt. Groclin, czy też Lech czyt. Amica nie chcą i nie potrafią przyznać się,że są kibicami innego klubu,że swoją miłość przelali na inny twór.Powiem więcej, są oni z tego faktu zadowoleni.

Wracając przy okazji do ostatniej oprawy Groclinu (tak,dobrze przeczytałeś, Groclinu) bawi mnie a nawet śmieszy umieszczanie sponsora na kartach historii klubu. Jeśli p. Wojciechowski postanowi zabrać swoje zabawki (pieniądze,piłkarzy - ci są jego własnością,bo ma ich karty zawodnicka) to co powiedzą kibice Groclinu? Oh.. jak nam przykro, a był on dla nas taki dobry, bo dorzucił grosza do autokarów i w ogóle taki cacy p.Wojciechowski? To niech mu ku.. jeszcze pomnik wybudują.
Jak chcesz rozwinąć temat fuzji to pisz na pw, bo nie będziemy zaśmiecać tematu prywatnymi polemikami.
Pozdrawiam.

Do góry
#5020140 - 07/11/2011 13:24 Re: Kibice [10] [Re: lupus]
MartaK Offline
member

Meldunek: 12/10/2009
Postów: 126
Skąd: Sosnowiec
Originally Posted By: lupus
Jestes z Sosnowca, tak?


A co Sosnowiec jakiś parszywy wg Ciebie?

Do góry
#5020196 - 07/11/2011 16:47 Re: Kibice [10] [Re: Piostar]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Chyba maja teraz 2 ekipy, wiec chce wiedziec za ktora jest wink

Do góry
#5020515 - 07/11/2011 22:13 Re: Kibice [10] [Re: Piostar]
MartaK Offline
member

Meldunek: 12/10/2009
Postów: 126
Skąd: Sosnowiec
Ogólnie się wszystko rozjebało trochę u nas przez to.

Do góry
#5021850 - 08/11/2011 20:12 Re: Kibice [10] [Re: MartaK]
mat2000 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 4824
Skąd: Tomaszów Lubelski/WWA
Wspominaliście, że wybieracie się w piątek na Marsz. Może jakieś piwko po? smile

My już jutro ruszamy z akcją: http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/chca_zaslononic_pomnik_dmowskiego_16683 - będzie ciekawie smile

Do góry
#5021964 - 08/11/2011 20:32 Re: Kibice [10] [Re: MartaK]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Originally Posted By: MartaK
Ogólnie się wszystko rozjebało trochę u nas przez to.

Ci którzy coś robili, dalej działają.
Ci którzy siedzieli, dalej niewiele robią.

Do góry
#5022375 - 09/11/2011 00:15 Re: Kibice [10] [Re: mat2000]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: mat2000
Wspominaliście, że wybieracie się w piątek na Marsz. Może jakieś piwko po? smile

My już jutro ruszamy z akcją: http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/chca_zaslononic_pomnik_dmowskiego_16683 - będzie ciekawie smile


najbardziej zabawne jest to ze "prawica" walczy o poglady goscia sympatyzujacego z nacjonalizmem...czyli socjalizmem narodowym...czyli jak nic lewak smile

Do góry
#5022688 - 09/11/2011 02:32 Re: Kibice [10] [Re: kazow]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: kazow
Originally Posted By: mat2000
Wspominaliście, że wybieracie się w piątek na Marsz. Może jakieś piwko po? smile

My już jutro ruszamy z akcją: http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/chca_zaslononic_pomnik_dmowskiego_16683 - będzie ciekawie smile


najbardziej zabawne jest to ze "prawica" walczy o poglady goscia sympatyzujacego z nacjonalizmem...czyli socjalizmem narodowym...czyli jak nic lewak smile



a możesz mi udowodnić ,że nacjonalizm = socjalizm narodowy ? smile
akurat Dmowski jest przykładem nacjonalizmu prawicowego , ale to chyba dla Ciebie jest za trudne lewaku laugh

Do góry
#5022883 - 09/11/2011 03:59 Re: Kibice [10] [Re: rcsade]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: rcsade
Originally Posted By: ultra1978
Originally Posted By: Marcel
kibice Polonii kibicujący Groclinowi pfff laugh

Ciekawe czy też cię tak to śmieszy jak w Gdańsku i Lublinie kibicują Olimpii Poznań, Polonii Gdańsk albo Spartakusowi Szarawola ;p Zresztą mało brakło a wóz Drzymały by przed Oporowską zaparkował gdyby nie hipoteka. Ciekawe czy wtedy też byś się tak śmiał bo przez te 20 dni między umową o fuzji a jej zerwaniem to Śląsk był już z Groclinem ;p


Ultra.
Zacznijmy od tego,że obecną Lechię od podstaw utworzyło stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk i nie gra ona na żadnej licencji klubu,które to wymieniłeś. Natomiast jeśli chodzi o Spartakus Szarawola, to oficjalnie jest przyznane,że nasza zgoda jak i przyjaciele z Lublina są kibicami Motoru dopingującymi klub na licencji Spartakusa. Więc nie wyszła Ci ta riposta. Poza tym we Wrocławiu nikt nie chciał się zgodzić na to by klub występował na licencji innego klubu (tutaj mam na myśli Groclin) więc jeśli Drzymała miał zainwestować Śląsk to tylko i wyłącznie na warunkach takich by występował on pod swoją banderą. Następnym razem sprawdź dokładnie źródła, z których to czerpiesz informacje.
Pozdrawiam.

Tak off-topic, to dzisiejszy dzień jest zbyt piękny by wykazywać zainteresowanie klubami na poziomie Polonii czyt. Groclinu czy też innych wynalazków.


Nie jest ważne czy Lechie założył ktoś od podstaw czy nie bo ci sami co ją zakładali (a zakładali ją nie dlatego, że mieli mega obrzydzenie do fuzji tylko każdy miał ich wtedy w dupie tzn sponsorzy, miasto itp - takie czasy, śmiem twierdzić, że jakby Bolo Krzyżostoniak dalej tam działał to trwaliby latami w tym tworze) chwilę wcześniej dopingowali Lechie/Olimpie, a jak dopingowali to wiem bo widziałem na własne oczy (jako małolat wtedy poszedłem zobaczyć mecze z wielką Legią i Widzewem na tamte czasy, oczywiście tylko ze względu na Legię i Widzew bo w Trójmieście wtedy Ekstraklasa tylko z tv była znana). W związku z tym trochę inaczej patrzę na tą "heroiczną i wspaniałą" drogę a a-klasy do e-klasy BKSu. Druga sprawa to Motor ups Spartakus Szarowola czy jak im tam. Kolego błagam nie pisz więcej takich rzeczy jak naspiałeś bo mało monitora nie oplułem. Wyzywając Lecha od Amiki, a rozgrzeszając Motor alias Spartakus kompromitujesz się po prostu. Tłumaczenie jakie zaprezentowałeś do Motoru jest tak infantylne, że ręce opadają.
Proponuję przyjąć jedną strategię albo szydzimy z fuzji bez względu czy mówimy/piszemy o zgodach lub kosach albo jesteśmy hipokrytami. Sam sobie odpowiedz, którą wersję wybierasz.

Do góry
#5023948 - 10/11/2011 00:27 Re: Kibice [10] [Re: mat2000]
MartaK Offline
member

Meldunek: 12/10/2009
Postów: 126
Skąd: Sosnowiec
Originally Posted By: mat2000
Wspominaliście, że wybieracie się w piątek na Marsz. Może jakieś piwko po? smile

My już jutro ruszamy z akcją: http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/chca_zaslononic_pomnik_dmowskiego_16683 - będzie ciekawie smile


Ja następną wizytę w stolicy planuje dopiero na koniec listopada i mecz z PSV.
Także wtedy jak najbardziej, choć wysokie procenty milej widziane, wiesz będzie już wtedy dość chłodno;)

Do góry
#5023971 - 10/11/2011 00:33 Re: Kibice [10] [Re: przemekwn]
MartaK Offline
member

Meldunek: 12/10/2009
Postów: 126
Skąd: Sosnowiec
Originally Posted By: przemekwn
Originally Posted By: MartaK
Ogólnie się wszystko rozjebało trochę u nas przez to.

Ci którzy coś robili, dalej działają.
Ci którzy siedzieli, dalej niewiele robią.


Nie wiem czy coś robiłeś czy siedziałeś, czy działasz więcej czy też niewiele i w sumie nie bardzo mnie to interesuje.
Chodzi mi jedynie o to, iż wiele osób które były niegdyś aktywne, przez tą sytuację nie zagląda ani na II lige ani na klase B. Takich którzy już mają za sobą wożenie się po Sierszach, Libiążach, Łaziskach czy innych poważnych miejscach.
Każdy ma prawo do własnego zdania na ten temat i ja Twojego nie krytykuje i powinieneś to uszanować od tyle.
Pozdrawiam

Do góry
#5025526 - 10/11/2011 23:57 Re: Kibice [10] [Re: MartaK]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Originally Posted By: MartaK
Originally Posted By: przemekwn
Originally Posted By: MartaK
Ogólnie się wszystko rozjebało trochę u nas przez to.

Ci którzy coś robili, dalej działają.
Ci którzy siedzieli, dalej niewiele robią.


Nie wiem czy coś robiłeś czy siedziałeś, czy działasz więcej czy też niewiele i w sumie nie bardzo mnie to interesuje.
Chodzi mi jedynie o to, iż wiele osób które były niegdyś aktywne, przez tą sytuację nie zagląda ani na II lige ani na klase B. Takich którzy już mają za sobą wożenie się po Sierszach, Libiążach, Łaziskach czy innych poważnych miejscach.
Każdy ma prawo do własnego zdania na ten temat i ja Twojego nie krytykuje i powinieneś to uszanować od tyle.
Pozdrawiam

przecież ja nie krytykuje Twojego zdania, mówię to co myślę i dalej trzymam się tego stwierdzenia. zresztą internet to nie miejsce do takich pogawędek wink może kiedyś się spotkamy przy piwie i pogadamy wink
pozdrawiam

Do góry
#5027053 - 11/11/2011 22:27 Re: Kibice [10] [Re: lupus]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Originally Posted By: lupus
Jestes z Sosnowca, tak?

Originally Posted By: lupus
Chyba maja teraz 2 ekipy, wiec chce wiedziec za ktora jest wink

Ja, jo jest ze Sosnowca ale moja babiczka pochodzi z Chrzanowa. Za Brynol Boys ale zamierzam kiedyś wstąpić do Arbajt Group jak mnie przyjmą ;p Tylko że ciężko będzie wkraść się w ich szeregi bo robić mi się za bardzo nie chce i dlatego tylko 3/4 etata mam.

Do góry
#5028266 - 12/11/2011 13:13 Re: Kibice [10] [Re: ultra1978]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
wczoraj tysiące pikników we Wrocławiu , zrobiło całkiem fajną jazdę na pzpn było też dużo o matole , plus dla pikników grin

Do góry
#5028304 - 12/11/2011 16:01 Re: Kibice [10] [Re: rcsade]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Originally Posted By: rcsade
Nie to aby się czepiał (oprawa wykonana bardzo dobrze) ale chodzi mi o wątek Wojciechowskiego na tej oprawie, i właśnie to skłania mnie ku myśleniu,że to on był głównym sponsorem tejże oprawy. Tak więc troszkę to ujmuje całej pracy jaką (o ile to oni a nie jakaś zewnętrzna firma) włożyli poloniści w zrobienie tejże oprawy.

Tak poza tematem opraw - niestety dla mnie kibice Polonii są na równi z kibicami Podbeskidzia. Po prostu taka niższa półka.
Pozdrawiam.


Jeżeli to tak mocno Cię interesuje :

Na meczu z Lechem odbyły się główne kibicowskie obchody 100 lecia klubu.

Całkowity koszt (sektorówka,fajerwerki,graffiti,tort,race i organizacja pikniku) wyniósł nas 28550 zł
PRZYCHODY:

WPŁATY na konto 7150zł 24gr
Plan 25 dniowy 3200zł
Perfumy 1200zł(na tą chwile)
Zbiórki na meczach 3338zł 56 gr
Sprzedaż koszulek derbowych 2030zł
Przekazane pieniądze poza zbiórkami 2500zł
Stowarzyszenie ,,K6''przekazało 9000zł

Twoja uwaga na temat firmy zewnętrznej jest mocno śmieszna i świadczy o tym że nigdy nie miałeś żadnego udziału w organizacji takich przedsięwzięć ( koszty ). Od czasów gdy w latach 90-tych ludzie mieniący się fanami Śląska mieli hobby polegające na wyrzucaniu pasażerów z jadących pociągów to jak dla mnie jesteście poniżej jakiejkolwiek półki...
A tak przy okazji, może byś tak przypilnował własnego podwórka " kibicu z wyższej półki " ?

Do góry
#5028318 - 12/11/2011 16:20 Re: Kibice [10] [Re: Piostar]
rcsade Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/10/2006
Postów: 1679
Skąd: Twierdza Wroclaw
___On.
Nie musiałeś mi wklejać Waszych rozliczeń - bo mnie to osobiście źrebi. Zdanie o Was mam takie jakie mam i nie zamierzam go zmieniać. Napisałem tylko swoje zdanie odnośnie Waszej oprawy (i tego w jaki sposób mógł się tam znaleźć Sz.P. Wojciechowski.
Odnośnie tego czy brałem udział czy też nie w tego typu przedsięwzięciach - to nie jest odpowiednie miejsce. Co do pozostałej Twojej odpowiedzi - nie będę komentował,gdyż Ci co powinni wiedzieć dobrze wiedzą,że hobby które wymieniłeś w swoim poście nie dot. kibiców Śląska. Jeśli chodzi o informację na temat tamtego wypadku - zasięgnij głębiej u źródeł, bo odnoszę wrażenie,że za dużo się plotek się naczytałeś.
Powiedz mi jeszcze tylko jedno, jeśli możesz oczywiście, jak to jest śpiewać na meczach "Jesteśmy zawsze tam..." gdy mija się to całkowicie z prawdą ?

Do góry
Strona 18 z 22 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (rafal08), 4130 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45098 Tematów
5591624 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42