Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#492963 - 26/01/2006 22:37 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
Ronin_BC Offline
old hand

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 929
Skąd: Szczecin
Pozwole sobie na krotki komentarz dot. meczu Juventus - Roma:
Gra Juventusu byla zalosna i zaluje (mimo, ze jestem wielkim fanatykim Lazio i Romy - delikatnie mowiac - sympatia nie daze), ze udalo im sie strzelic te dwa gole, bo wynik 2:3 jest bardzo krzywdzacy dla gorszego klubu ze stolicy Włoch. Roma byla klase lepsza. Juve nie zasluzylo tym meczem na ani jedno dobre slowo (oczywiscie poza Del Piero).

Do góry
Bonus: Unibet
#492964 - 26/01/2006 22:45 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
Gianluca Comotto Offline
old hand

Meldunek: 21/08/2005
Postów: 883
Chyba kazdy widzi, kto w tej chwili jest wyzej w tabeli. Wiec dyskusja jest tu zbedna. No i to nie Roma była 11 lat w SerieB.

Pozdrawiam miło i serdecznie,
Gianluca Comotto.

Do góry
#492965 - 27/01/2006 16:22 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
Ronin_BC Offline
old hand

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 929
Skąd: Szczecin
Kolego po co te zaczepki? Wypraszam sobie. Zachwalam wczorajsza gre Romy, krytykujac juventus a Ty mi wyskakujesz, ze Roma jest lepsza od Lazio. Moge podac mase argumentow swiadczacych o tym, ze Lazio jest fajniejszym klubem od Romy, ale po co to komu? Ogarnij sie bo powoli tracisz resztki szacunku w moich oczach.

Do góry
#492966 - 27/01/2006 17:04 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
Gianluca Comotto Offline
old hand

Meldunek: 21/08/2005
Postów: 883
"gorszego klubu ze stolicy Włoch" to twoje slowa. Koncze ta zaczepke.

Do góry
#492967 - 31/01/2006 00:55 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Palermo - Milan

Wynik pierwszego spotkania 1:0 dla Milanu

Zmiana na stanowisku trenera w zespole Palermo napewno na początku nie przyniesie drastycznych zmian, w stylu gry drużyny. Odmienna myśl szkoleniowa oraz inna rotacja zawodników odmieni po pewnym czasie oblicze, zespołu który wkońcu zacznie grać na miarę swoich faktycznych możliwości. Nie wydaje mi się aby gospodarze zdołali sprawić niespodziankę na miarę wyeliminowania utytułowanego rywala. Trener Milanu twierdzi iż zależy mu na zwyciężeniu w pucharze.Mówi, że najwyższy czas aby świadomie myśleć o grze w finale i choć napewno pozwoli zagrać kilku rezerwowym graczom tak jak w innych spotkaniach pucharowych to będą walczyć w pełnej motywacji.
Powtarzam iż Ancelottiemu bardzo zależy wywalczeniu tego trofeum więc warto zagrać na Milan, którego chyba najgorszym problemem jest odpowiednia motywacja przed spotkaniami.Polecam podpóreczkę po kursiku w bawie 1.27 która jest bardzo smaczna. Jednobramkowa zaliczka może wystarczeć, a remisu również nie można wykluczyć.

Pozdro

Pozdro

Do góry
#492968 - 31/01/2006 09:15 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Mysle ze granie na Milan i to z podpórką nie jest takie pewne gdyz np. 2-1 dla Palermo daje awans Milanowi.
Milan bedzie chciał awansowac najmniejszym nakładem sił a ze forma zawodników jest daleka od optymalnej wiec dla mnie ten mecz to NO BET

Do góry
#492969 - 31/01/2006 18:39 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
wcale_nie Offline
addict

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 451
Czy dysponuje ktos awizowanym skladem na dzisiejszy mecz Palermo - Milan ?

Cos czuje, ze Milano po ostatnim ligowym remisie zagra na win -

Do góry
#492970 - 01/02/2006 00:13 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Roma - Juve (3-2) 2 @2.20

Roma wygrała ostatnie 6 spotkan w Serie A. Jest w fantastycznej formie...od kilku tygodni. Czy aby nie za długo ? Moim zdaniem najwyzszy czas aby sprowadził ktoś rzymskich piłkarzy na ziemie. Juventus jest idealnym zespolem aby tego dokokac. W pierwszym meczu doczekalismy sie sporej niedzianki. O ilu sporo osob typowalo X, o tyle zwyciestwo Romy w Turynie było dla wszystkich sporym szokiem. 3 gole wbite Juve na Della Alpi muszą budzić respekt. Nie stawiam na awans Juventusy, gdyz o takowy w moim mniemaniu moze byc ciezko. Zaklad na zwyciestwo juve jest dla mnie komfortowy, gdyz zwyciestwa 1-0, 2-1 czynia zaklad wygranym, a do dalszych gier premiuja gospodarzy. Kurs takze jak najbardziej satysfakcjonujacy. Roma w najsielniejszym zestawieniu... natoamist Trezeguet nie został powolany do skladu przez Fabio, co mnie troche dziwi. Ale pewnie jakis uraz. Typ: Stara Dama.

Do góry
#492971 - 01/02/2006 08:08 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
Gianluca Comotto Offline
old hand

Meldunek: 21/08/2005
Postów: 883
Witam kompana z serwisu

Ambicja Juventusu jest podrażniona, przeciez nie czesto strzela sie 3 bramki Juve na Del Alpi. Forma Romy jest do pozazdroszczenia, w tej chwili to chyba najlepsza ekipa SerieA pod wzgledem ostatnich spotkan ligowych jak i pucharowych. Granie na przekór w tym przypadku jest w moim odczuciu złym pomysłem, taki sam kurs otrzymuje na asiana -0 na gospodarzy, który chetnie zagrałbym.

Forza Roma

Do góry
#492972 - 01/02/2006 14:01 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
heh... cięzko sie nie zgodzić apropo formy.

Ja powiem tak ... Juve to zawsze Juve... a Roma to tylko Roma.

Do góry
#492973 - 01/02/2006 15:32 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
_potepiony_ Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2005
Postów: 836
W/g mnie duże jest prawdopodobieństwo over 2.5. Capello wie, że musi strzelić conajmniej 2 bramki. Być może początek meczu będzie spokojny aby nie stracić pochopnie bramki ale jezeli po pierwszej części będzie widniał wynik 0:0 to Capello zaryzykuje w 2-giej części spotkania i postawi na zdecydowany atak. Roma ostatnio w wielkim gazie. Klub który przeżywa wielkie tarapaty finansowe dzielnie walczy co sezon. Przypomnijmy tylko, że to Capello zdobył ostatniego mistrza dla AS Roma i dla samej jego postaci ludzie przyjdą dziś na Stadio Olimpico.

A co do wielkości Lazio i Romy to chętnie poznałbym argumenty dlaczego Lazio <lol> . Bo dla mnie sam fakt, że Totti nie gra jeszcze w innym klubie świadczy o potędze Romy.

Do góry
#492974 - 01/02/2006 15:38 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
Gianluca Comotto Offline
old hand

Meldunek: 21/08/2005
Postów: 883
"Przypomnijmy tylko, że to Capello zdobył ostatniego mistrza dla AS Roma i dla samej jego postaci ludzie przyjdą dziś na Stadio Olimpico"

He,he.

Duzo nie bede pisał na ten temat, ale Capello podobnie jak i Emerson i Zebina sa na Olimpcio znienawidzeni i zaden kibic nieprzyjdzie mu podziekowac za te mistrzostwo w sezonie 2000/2001. Na jednym z ostatnich meczy miedzy Roma a Juve na Olimpico pojawiły się trzy krzyże z nazwiskami i głowami wyzej wymienionych panów, które poźniej spalono.

Jednak co do drugiej czesci postu musze sie zgodzic. Totti w Romie gra od dziecka i nigdy nie zmieni klubu.

Zabielany - Jasne to tylko Roma

Do góry
#492975 - 01/02/2006 15:57 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Mam jeszcze pytanie odnośnie meczu Palermo - Milan, oglądał ktoś to spotkanie ? może ktoś streścić jego przebieg, oraz grę obu drużyn ? Dzięki z góry

Do góry
#492976 - 01/02/2006 15:59 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Pozwole sobie na male sprostowanie, Roma pomalu wychodzi z kryzysu finansowego, owszem na ten moment nie mozna mowic o plynnosci finansowej bo jej poprostu nie ma ale klub podpisal umowe z jedna ze stacji telewizyjnych na najblizsze 2 sezony na kwote 150 mln ojro, to daje pewien komfort w rozmowach z wierzycielami, a i Ci nie beda az tak naciskac wiedzac ze aaby odzyskac trzeba dac zarobic:)
Mowi sie tez o nowej osobie/firmie ktora swoj udzial w partycypowaniu kosztow utrzymania klubu uzalezniala wlasnie od podpisania konkretnej umowy telewizyjnej, tu niestety nie ma szczegolow.
Zgadza sie ze Capello wkupil sie u kibicow Romyale kibice przyjda dzis na stadion z dwoch innych powodow,
pierwszym jest pogoda, dzis w Rzymie jest wyjatkowo cieplo jak na te pore roku, 17 stopni w stosunku do poprzednich dni gdzie bylo ledwo ponad 2 stopnie.
Drugi powod, najblizsze domowe spotaknie z Cagliari bedzie przy pustych trybunach wiec kto moze dzis korzysta z okazji zeby zobaczyc swoich ulubiencow
Czemu Roma, tu nawet nie polemizuje Roma i juz, a Lazio jest "fajne" tylko inaczej

co do dzisiejszego meczu niby over wydaje sie pewniakiem bo Juve to bo Juve tamto, bo Roma w super formie ale ja jakos sie obawiam o over, byc moze bezpodstawnie ale mysle ze mecz moze byc podobny do tego z Milanem, dlugo 0-0 i w koncu Roma strzela bramke na 1-0.
O motywacje druzyny z Rzymu sie nie boje bo pomimo ze to puchar to przeciwnik z najwyzszej polki, a i chcec zemsty za 1-4 z ligowego meczu calkiem spora, kibice chca wygranej zawsze ale dzis szczegolnie mocno zwlaszcza ze jest okazja do zemsty na swoim stadionie.
Ogolnie do wytypowania ciezki mecz bo ani u/o ani klasyczne 1x2, jednakze sklanialbym sie do zaryzykowania za mala stawke na Rome, niektorzy tu sugeruja ze Roma to tylko Roma, a Juve to zawsze Juve, zgodze sie tylko co do Juve ale nie sa niepokonani i co najwazniejsze wieksza motywacja po stronie gospodarzy ktorzy jak twierdza nabrali wiatru w zagle bo trener scalil ich jak nikt od dawna

Roma - Juventus typ 1 kurs 3.00
chocby dla samego kursu warto zaryzykowac powiedzmy 2 jednostki

Powodzenia

Biszop

Do góry
#492977 - 01/02/2006 16:04 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
oops
mialem dopisac kadry obu druzyn na ten mecz:
Roma ->Alvarez Amantino Aquilani Bovo Chivu Curfe&#8217; Curci Dacurt De Rossi Doni Mexes Pannuci Perrota Taddei Tommasi Totti Rosi Okaka Pipolo Greco

Juventus->Buffon Chiellini Vieira Pessotto Emerson Ibrahimovic Del Piero Nedved Balzaretti Camoranesi Mutu Zambrotta Blasi Thuram Bonnefoi Giannichedda Olivera Zalayeta Zebina Cannavaro Abbiati.

Do góry
#492978 - 01/02/2006 16:59 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
szczypior Milan gral tak z Palermo jakby juz myslal o Lidze Mistrzow a nie o pucharze Wloch...zreszta pierwszy mecz tez ogladalem i tam jakby nie wpuszczony Kaka to by zostalo O:0

W meczu Roma - Juventus tez przewiduje takie podejscie Juventusu do tego meczu...wysilac sie To oni nie beda w/g mnie..ogladajac ich pierwszy mecz to wygladalo tak ze kazda strata pilki przez Juve grozila od razu golem dla Romy !!!
Jakby wtedy grali powiedzmy z Ascoli a nie z Roma to by sie skonczylo 1:0 bo by wcisneli tego gola..A TAK Roma nie bronila sie tylko atakowala kilkoma zawodnikami...dzis moze bys tak samo...rozkojarzony Juve straci gola, pojdzie do przodu i skonczy sie 3:0..tym razem dom zera bo gole dla Juve na 2:3 w tamtym meczu wynikaly troche z szoku Romy ze tak latwo wygryawli z Juve 3:0...bo co akcja to praktycznie byl gol..

Do góry
#492979 - 01/02/2006 19:29 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
Chivas Offline
a.k.a. "Juvcio Djokovic"

Meldunek: 21/05/2005
Postów: 9312
Skąd: Wrocław
Oj ludzie przesadzacie z tym typem na Rome... Wezcie pod uwage jedna rzecz... Juve prowadzi w 70 minucie 1:0 i myslicie ze Roma rzuca sie do ataku... chyba nie... beda sie bardziej bronic... grajac ofensywnie przeciw takiej potedze jak Juventus to nawet nie bede komentowal jak to sie skonczy... Ja gram ewidentnie Juventus po kursie 2.15 i jestem wkurzony bo dwa dni wczesniej widzialem 2,4... ale cos kozak polecial w dol... osobicie nie widzialem poprzedniego meczu ale wiem ze Roma prowadzila 3:0 co moze budzic respekt ale mysle ze Juve to wygra a czy awansuje?? o to bedzie bardzo ciezko...
Biszop przed takim meczem sie nie gada o klopotach finansowych daj spokoj... Myslisz ze pilkarez beda o tym myslec teraz?
Szkoda ze nie zobacze pieknych zagran Zlatana i brameczek Alexa
Juvek gra Juve
Pozdrawiam

Do góry
#492980 - 01/02/2006 19:43 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
_potepiony_ Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2005
Postów: 836
Link do dzisiejszego meczu: Roma - Juventus:

http://www.goalzz.com/main.aspx?&channel=100

Do góry
#492981 - 01/02/2006 20:05 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
Gianluca Comotto Offline
old hand

Meldunek: 21/08/2005
Postów: 883
Juvek specjalnie dla ciebie

Quote:

Bóg futbolu

http://rapidshare.de/files/11028148/B_gFutbolu.wmv.html





Tutaj masz zagrania Zlatana Boga Futbolu. Dawno sie tak nie ubawiłem

Do góry
#492982 - 01/02/2006 22:01 Re: Puchar Włoch 1/4 finalu
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
"Tylko Roma" gra dalej...

a ja księguje @2.35

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Akhu, VVega, Sensei, alfa, kemp, Emilio, rafal08, akagi), 3992 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586395 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07