Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#448425 - 17/11/2005 11:31 SZLAGEIR: REAL vs BARCA
brooklyn Offline
stranger

Meldunek: 10/10/2005
Postów: 20
jak to gdzies bylo napisane to nie tylko mecz o 3pkt - to mecz o prestiz! Piszcie wszystko co zwiazane z tym meczem! zapraszam do dyskusji!

A TU MOZE SONDA:
REAL - X - BARCA ?
Only one choice allowed (278 total votes)
BARCA - 190 (68%)
X - 30 (11%)
REAL - 58 (21%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
Bonus: Unibet
#448426 - 17/11/2005 13:14 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
katowiczanin Offline
La Pulga

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 24306
Skąd: Katowice/Barcelona
Myśle że Barcelona kryzys w Primera Division ma juz za soba i powinna sobie poradzic z Realem Madryt W ostatnich 4 spotkaniach ligowych Barcelona stracila tylko jedna bramke Pokonując Osasune 3:0 Malage 2:0 San Sebastian 5:0 i Getafe 3:1(tracąc bramke w ostatnich minutach meczu) Jeszcze w międzyczasie wygrali w Lidze Mistrzów z Panathinaikosem 5:0 Natomiast Real jak narazie zawodzi przegrywając w meczach na szcycie nie radzi sobie z presja jaką wywierają na nich dziennikarze do tego dochadzą jeszcze kontuzje Porażki z Deportivo 3:1 Valencia 1:2

Do góry
#448427 - 17/11/2005 14:07 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
Dla mnie w tym meczu najlepiej zagrać overka Bo każdy wynik w starciu tych drużyn jest mozliwy a obie ekipy grają piekny futbol bardzo ofensywny wiec wydaje mi sie że minimum 3 bramki to wpadna w tym meczu pozdrawiam

Do góry
#448428 - 17/11/2005 14:38 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
solidny_gracz Offline
old hand

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 797
ja jestem za remisem ktory realowi sie jeszcze nie zdazyl w tym sezonie

Do góry
#448429 - 17/11/2005 17:32 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
tomsontbg Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2005
Postów: 68
Skąd: Tarnobrzeg / Dziesiątka
No myśle Panowie że się mylicie. Jestem fanem Barcy ale patrze realnie na ten mecz i widze tylko jedno Real 1 tak tak mam na to hmm mnie przynajmniej przekonujące argumenty :

1. Barca mimo ze wygrywa, nie jest w pełni formy
2. Juz w tym sezonie nie wystarczy Ronladinhio( nie twierdze ze jest zly , jest zajebisty tylko ze kiedys moze mu nie wyjść)
3. Messi w formie , ale ilez ten chlopak ma lat , najlepsze jeszcze przed nim
4. Atmosfera na Santiago...przeczytajcie sobie wypoiwedzi treneiro i zawodnikow a i podoba mi sie bardziej odmlodzona 11 galaktycznych, pelna zawodnikow glodnych zwyciestwa jak np Robinho czy Diogo, Garcia

Wiec niewiem jak Wy , bo to jest tylko moje zdanie heh a wybor nalezy do Was

Do góry
#448430 - 17/11/2005 18:19 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

No myśle Panowie że się mylicie. Jestem fanem Barcy ale patrze realnie na ten mecz i widze tylko jedno Real 1 tak tak mam na to hmm mnie przynajmniej przekonujące argumenty :

1. Barca mimo ze wygrywa, nie jest w pełni formy
2. Juz w tym sezonie nie wystarczy Ronladinhio( nie twierdze ze jest zly , jest zajebisty tylko ze kiedys moze mu nie wyjść)
3. Messi w formie , ale ilez ten chlopak ma lat , najlepsze jeszcze przed nim
4. Atmosfera na Santiago...przeczytajcie sobie wypoiwedzi treneiro i zawodnikow a i podoba mi sie bardziej odmlodzona 11 galaktycznych, pelna zawodnikow glodnych zwyciestwa jak np Robinho czy Diogo, Garcia

Wiec niewiem jak Wy , bo to jest tylko moje zdanie heh a wybor nalezy do Was




Tylko zapomniales dodac, ze Real meczy sie od kilku kolejek niemilosiernie, caly czas przytrafiaja im sie ajkies urazy, nawet jak zagraja w najocniejszym nazwiskowo skaldzie, to na pewno Baptista i Ronaldo beda nie w pelni formy. Poza tym trudno dyskutowac nad tym czy ktos jest w formie czy nie, to jest opinia subiektywna, a wazne sa tylko wyniki. Jak Barca jest w slabej formie to przejrzyj sobie tez statystyki ostatnich meczow i Barcy i Realu w lidzie i pucharach. Messi jest mlody, dlatgeo gra ogony w lidze i tylko w LM gra w pierwszym skladzie, bo Rijkaard go oszczedza, w tym meczu go nie oszczedzi i nie widze powodu, dlaczego mialby w koncu stanac. W ogole dlaczego w meczu z Realem ma sie skonczyc passa Messiego, Ronniego, ktory moim zdnaiem z Getafe i Pana byl jednym z gorszych zawodnikow Barcy na boisku, ale to tylko moja opinia, sila Barcy w obecnym czasie polega wlasnie na tym, ze maja ok. 10 zawodnikow, z ktorych kazdy moze byc najlepszy na boisku.
Podsumowujac:
Real-Barca 2 badz x2 i tu to, ze jestem fanem Barcy ma najmniej wspolnego z tym typem.

Do góry
#448431 - 17/11/2005 18:30 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Messi nie grywal w lidze bo za duzo bylo zawodnikow spoza UE. Teraz juz chyba dostal paszport hiszpanski wiec problem zniknie

Do góry
#448432 - 17/11/2005 19:23 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
quiet82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2903
Skąd: Dublin
Bramkarze:
1. Victor Valdés Arribas
25. Albert Jorquera Fortia
28. Rubén Iván Martínez Andrade
Obrońcy:
2. Juliano Haus Belletti
4. Rafael Márquez Álvarez
5. Carles Puyol Saforcada
12. Giovanni van Bronckhorst
15. Edmílson José Gomes de Moraes
16. Silvio Mendes Campo - Sylvinho
23. Oleguer Presas Renom
Pomocnicy:
3. Thiago Motta
6. Xavier Hernandez Creus
10. Ronaldo de Assis Moreira
17. Mark van Bommel
18. Gabriel García De la Torre
20. Anderson Luis de Souza
24. Andrés Iniesta Lujan
Napastnicy:
7. Henrik Larsson
8. Ludovic Giuly
9. Samuel Eto'o Fils
11. Maximiliano Gastón López
14. Santiago Ezquerro Marin
30. Lionel Messi

caly sklad barca A na ten sezon wiadomo ze nie zagra:
ruben- bramkarz
belletti- nie podjeto decyzji mimo ze trenuje pol na pol
van bommel-out 2 miesiace
iniesta-lekka kontuzja mimo tego powinienm pojawic sie w kadrze na mecz
po meczach kadry nikt nie zglosil urazow wiec prawdopodny sklad na te mecz to:
valdes
oleguer-puyol-marquez-silvinho
edmilson(motta)
xavi-deco
giuly-eto'o-roni
lawa
jorquera-gio-gabri-iniesta-larsson-messi-ezquerro

bardzo chcialbym zeby bylo 2 ale x tez nie bedzie zly dla grajach no-bet wszyskie wyniki mozliwe ale serce i rozum mowi 2
troche historii:
30.09.1995 Real - Barça 1-1 Liga
10.02.1996 Barça - Real 3-0 Liga
07.12.1996 Real - Barça 2-0 Liga
10.05.1997 Barça - Real 1-0 Liga
30.01.1997 Barça - Real 3-2 Puchar Hiszpanii 1. mecz
06.02.1997 Real - Barça 1-1 Puchar Hiszpanii 2. mecz
01.11.1997 Real - Barça 2-3 Liga
20.08.1998 Barça - Real 2-1 SuperPuchar
23.08.1998 Real - Barça 4-1 SuperPuchar
07.03.1998 Barça - Real 3-0 Liga
20.09.1998 Real - Barça 2-2 Liga
14.02.1999 Barça - Real 3-0 Liga
13.10.1999 Barça - Real 2-2 Liga
27.02.2000 Real - Barça 3-0 Liga
22.10.2000 Barça - Real 2-0 Liga
04.03.2001 Real - Barça 2-2 Liga
04.11.2001 Real - Barça 2-0 Liga
17.03.2002 Barça - Real 1-1 Liga
23.04.2002 Barça - Real 0:2 Europejskie Puchary
01.05.2002 Real - Barça 1:1 Europejskie Puchary
24.11.2002 Barça - Real 0-0 Liga
20.04.2003 Real - Barça 1-1 Liga
07.12.2003 Barça - Real 1-2 Liga
25.04.2004 Real - Barça 1-2 Liga
21.11.2004 Barça - Real 3-0 Liga
10.04.2005 Real - Barça 4-2 Liga

pozdrawiam
VISCA EL BARCA
VISCA EL KATALONIA
KATALONIA NOT SPAIN

Do góry
#448433 - 17/11/2005 22:50 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Mooner Offline
stranger

Meldunek: 15/09/2005
Postów: 11
Ja od siebie dodam,ze ogladałęm Barce w tym sezonie w kilku meczach,i doszedłem do jednego wniosku. to jest cyrk na kółkach i nic wiecej,Ronaldinho,Messi i nic. Obrona katastrofa,im lepiej zorganiozoawny przeciwnik tym lepiej z nia sobie radzi,pomijam brak szybkosci u Puyola i glupie wrecz juniorskie bledy calej defensywy. Eto tez fajny tylko tyle co ten gosc potrafi zmarnowac to tylko Włodarczyk i Brozek moga sie z nim rownac:)nie dziwie sie glosom,mowiacym o wypozyczeniu go. Moze Real nie jest wybitnie zbilansowany,ale Baptista czy Robinho prezentuja sie duzo lepiej od swoich odpowiednikow w Barcelonie,no i pozycja bramkaarzy. Tutaj pierwszenstow nalezy sie Casiasowi.


Mecz bedzie ciekawy ale z uplywem czasu pewnie Real zysa przewage i zacznie gniesc Barcelone,a ta slaba w defensywie pod naporem xacznie polelniac bledy.

Do góry
#448434 - 18/11/2005 05:51 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
tomsontbg Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2005
Postów: 68
Skąd: Tarnobrzeg / Dziesiątka
Quote:

Quote:

No myśle Panowie że się mylicie. Jestem fanem Barcy ale patrze realnie na ten mecz i widze tylko jedno Real 1 tak tak mam na to hmm mnie przynajmniej przekonujące argumenty :

1. Barca mimo ze wygrywa, nie jest w pełni formy
2. Juz w tym sezonie nie wystarczy Ronladinhio( nie twierdze ze jest zly , jest zajebisty tylko ze kiedys moze mu nie wyjść)
3. Messi w formie , ale ilez ten chlopak ma lat , najlepsze jeszcze przed nim
4. Atmosfera na Santiago...przeczytajcie sobie wypoiwedzi treneiro i zawodnikow a i podoba mi sie bardziej odmlodzona 11 galaktycznych, pelna zawodnikow glodnych zwyciestwa jak np Robinho czy Diogo, Garcia

Wiec niewiem jak Wy , bo to jest tylko moje zdanie heh a wybor nalezy do Was




Tylko zapomniales dodac, ze Real meczy sie od kilku kolejek niemilosiernie, caly czas przytrafiaja im sie ajkies urazy, nawet jak zagraja w najocniejszym nazwiskowo skaldzie, to na pewno Baptista i Ronaldo beda nie w pelni formy. Poza tym trudno dyskutowac nad tym czy ktos jest w formie czy nie, to jest opinia subiektywna, a wazne sa tylko wyniki. Jak Barca jest w slabej formie to przejrzyj sobie tez statystyki ostatnich meczow i Barcy i Realu w lidzie i pucharach. Messi jest mlody, dlatgeo gra ogony w lidze i tylko w LM gra w pierwszym skladzie, bo Rijkaard go oszczedza, w tym meczu go nie oszczedzi i nie widze powodu, dlaczego mialby w koncu stanac. W ogole dlaczego w meczu z Realem ma sie skonczyc passa Messiego, Ronniego, ktory moim zdnaiem z Getafe i Pana byl jednym z gorszych zawodnikow Barcy na boisku, ale to tylko moja opinia, sila Barcy w obecnym czasie polega wlasnie na tym, ze maja ok. 10 zawodnikow, z ktorych kazdy moze byc najlepszy na boisku.
Podsumowujac:
Real-Barca 2 badz x2 i tu to, ze jestem fanem Barcy ma najmniej wspolnego z tym typem.





w sumie masz troche racji jednak o ot ze stanie mialem na mysli Ronaldinhio a nie Messiego, ale ja i tez zapomnialem dodac najwazniejszego : to co robi obrona katalonczykow to przechodzi nasmielsze oczekiwania np Oleguer czy jak mu tam przeciez hmm to nie jest zawodnik ktory moze w pelni zastapic belletiego, a intrwencje puyola pozostawiaja wiele do zyczenia, jednak glownie moj typ oparty jest na moim przeczuciu , jakos sam sie dziwie dlaczego az tak mocno hehe no ale zobaczymy jak to bedzie , p

Do góry
#448435 - 18/11/2005 10:30 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
INEZ Offline
old hand

Meldunek: 28/03/2005
Postów: 1057
Skąd: BYDGOSZCZ
Na temat szlagieru napisze swoje odczucia.Ten wielki klasyk na Santiago Bernabeu to mecz pod dyktando brazylijczyków.Barca ma w swoim składzie:mega gwiazde Ronaldinhio,Deco,Emilsona,Mottę,Sylvinhio oraz Bellettiego źaś w ekipie królewskich prowadzonej pod wodzą też brazylijczyka Wanderleya Luxemburgo są tacy gracze:Ronaldo,Roberto Carlos,Robinhio oraz Baptista.
Spotkanie ma status o podwyższonym ryzyku a przyczynił sie do tego ETO na koniec poprzedniego sezonu obraźliwie wypowiedził się na temat REALU.Eto strzelił 10 bramek i prowadzi w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców Primera Division.Statystyki H2H przemawiaja za Realem pdejmowali BARCE 75 razy zwycieżali gospodarze 14 spotkań zakonczyło sie remisem zaś 13 razy wygrała Barcelona.
Obecna forma Barcy dale mi powody aby własnie w takim pojedynku postawic na ich zwyciestwo.

TYP 2 7/10

Pozdrawiam

Do góry
#448436 - 18/11/2005 12:09 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Lorak Offline
enthusiast

Meldunek: 06/12/2004
Postów: 229
Skąd: Lublin
Quote:

ja jestem za remisem ktory realowi sie jeszcze nie zdazyl w tym sezonie




Jam też myślę, że bedzie remis

Do góry
#448437 - 18/11/2005 12:17 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
krystianek Offline
member

Meldunek: 14/12/2004
Postów: 102
Ja od siebie dodam jeszcze taka ankiete
Over czy under
Only one choice allowed (128 total votes)
under 2.5 - 12 (09%)
over 2.5 - 116 (91%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
#448438 - 18/11/2005 16:17 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
quiet82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2903
Skąd: Dublin
Pełna lista zawodników powołanych na mecz z Realem Madryt:
Valdes, Jorquera, Gabri, Iniesta, Edmilson, Sylvinho, Oleguer, Xavi, Puyol, Deco, Ronaldinho, Eto'o, Larsson, Motta, Messi, Giuly, Gio i Marquez.

wiec juz mamy wszystko jasne jesli chodzi o Barce
sadze ze jedyna nie wiadomo jest pozycja dm motta czy edmilson lub marquez a wtedy edmilson do obrony zobaczymy

pozdrawiam
VISCA EL BARCA
VISCA EL KATALONIA
KATALONIA NOT SPAIN

Do góry
#448439 - 18/11/2005 17:55 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Basa Offline
stranger

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 13
panowie...
wiadomo ze kopernik nie zyje i wiadomo ze barca jest lepsza od realu. dla mnie pewna dwoja.
pozdrawiam
visca el barca

Do góry
#448440 - 18/11/2005 21:11 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
TiCaL0 Offline
member

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 103
Skąd: Łódź
popieram !
Barca wygra jutrzejsze derby hiszpani

Do góry
#448441 - 18/11/2005 22:02 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
alfa Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 26789
Skąd: 1984
patrzac na ostatnie mecze ww druzyn to szykuje sie w tym meczu over i ja go gram!

Do góry
#448442 - 18/11/2005 23:20 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Cezar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/02/2005
Postów: 6624
Skąd: GDYNIA
Jestem wielim fanem Barcy i widze w tym meczu 2. Barca dość dobrze radzi sobie z Realem. Myśle jednak że najlepszym typem na ten mecz jest over 2.5. Napewno dużo bramek padnie,bo wiadomo obrona Barcy cieniutka,ale Barca ma o wiele lepszy atak i stzreli więcej goli.Barca to moja ukochana drużyna i jestem pewny że wygra

Visca el barca!!

Do góry
#448443 - 19/11/2005 06:24 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
Siemanko-teraz podam tylko typ-sorki ale od 1 do 3 spoałem,a potem królowała NBA-popołudniu bede wypoczety bardziej to sie rozpisze(mam nadzieje),VISCA EL BARCA-2la w tym meczuwg mnie,jestem Wielkim Fanem,ba Miłośnikiem Dumy Kataloni,od 13 lat, chodziłem z głową uniesioną do góry równiez gdy Ci kibice,,,usnęli,w czasach gdy nie graliśmy w LM,i zajmowaliśmy lokate nie dla nas stworzone,siła BArcy jest ogromna,ONa sie nie potrafi bronić Ona nie chce bronić Ona chce atakować!-Fenoemenalni gracze w 2 ekipach,lecz w BArcelonie-EL MAgico,który jednym zagraniem decyduje o wyniku spotkania(2004 rok),lecz ON nie zagra raz piłki On jest w roosnącej formie i będzie błyszczał-kapitalna gra BArcy piłka,arytmia,a i indywidualne akcje sieja groze(nie w szczytowej formie dla obrony CHelsea)a co tu dopiero o REalu mówiąćmROzumiem Klasyk(poza kategoriami),lecz siła aktualna,a mobilizacja u 1 i 2 taka sama,więć najkócej-nie rozpisująć się i zapewne piszać z błęami (hehe)chce wszystkim kibicą (szczegółniew NAszym)powiedzieć to jet ten wieczór,gdy bedziemy mogli Dumnie Zaśpiewac i POWIEDZIEĆ-FENOMENALNA BARCELONA-NAJLEPSZY KLUB ŚWIATA - Z CUDOWNĄ HISTORIA JAK I KIBICAMI, P>S> jka można JEJE nie kochac,,,

Sorki zabłędy interpunkcyjne jak i [pozostałe-Visca EL BArca !!! PO zwycięstwo,po pieniądze,po radośc po HONOR!!!

Do góry
#448444 - 19/11/2005 08:15 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

Ja od siebie dodam,ze ogladałęm Barce w tym sezonie w kilku meczach,i doszedłem do jednego wniosku. to jest cyrk na kółkach i nic wiecej,Ronaldinho,Messi i nic. Obrona katastrofa,im lepiej zorganiozoawny przeciwnik tym lepiej z nia sobie radzi,pomijam brak szybkosci u Puyola i glupie wrecz juniorskie bledy calej defensywy. Eto tez fajny tylko tyle co ten gosc potrafi zmarnowac to tylko Włodarczyk i Brozek moga sie z nim rownac:)nie dziwie sie glosom,mowiacym o wypozyczeniu go. Moze Real nie jest wybitnie zbilansowany,ale Baptista czy Robinho prezentuja sie duzo lepiej od swoich odpowiednikow w Barcelonie,no i pozycja bramkaarzy. Tutaj pierwszenstow nalezy sie Casiasowi.


Mecz bedzie ciekawy ale z uplywem czasu pewnie Real zysa przewage i zacznie gniesc Barcelone,a ta slaba w defensywie pod naporem xacznie polelniac bledy.




Ale to jest obiektywna czy subiektywna opinia na temat tych druzyn? Bo jezeli Ci chodzi o cyrk to chyba real do niego bardziej pasuje, co? Baptista sie prezentuje "duzo lepiej" od trudno powiedziec kogo? Xaviego, Deco? Robinho, z ktorego hiszpanskie media sie nasmiewaly do momentu, gdy w koncu strzeli bramke dla realu? W calym sezonie oni dwaj prezentuja sie lepiej? Pomijam to, ze Baptista nie gral od kilku tygodni z powodu kontuzji, choc nie wygladasz na kogos, kto by znal takie szczegoly ? Obrona Barcy jest slabiutka, ale chyba nie sadzisz, ze obrona realu jest mocniejsza, co? Eto'o prowadzi w klasyfikacji strzelcow,w kilka meczach LM potrafi sobie wypracowac SAM wiecej sytuacji niz Brozek i Wlodarczyk w calym sezonie IDEI EKSTRAKLASY,a Ty mowisz, ze to fajny grajek i porownujesz go do tych 2 pseudonapastnikow?:> W ogole przeczytales o wypozyczeniu Eto'o chyba w jakims madryckim dzienniku, bo tylko kibice realu na to czekaja, az w koncu ten slaby Eto'o odejdzie z Barcelony . A nadzieja realu jest Raul, ktory jest z meczu na mecz coraz slabszy, ale za to bedzie mial motywacje, jako, ze sie pieprzy srednio ok. 9 miesiecy przed meczem z Barca, to mu sie znowu dzieci urodzily .
Tak poza tym to real nie ma argumentow, zeby wygrac z Barca i to bedzie spora niespodzianka jak jednak ow fakt nastapi. Nawet mimo, ze obrona Barcy jest slaba, choc z drugiej strony trudno powiedziec czy slaba jak zawsze Barca wieksza liczba zawodnikow atakuje niz sie broni. A co do Puyola to jest taki Raul z Madrytu z tym, ze w obronie wystarczy miec sporo checi, walki i ambicji, a w ataku same te cechy nie wystarczaja jak brakuje szybkosci

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, VVega, haczyk, Sensei, alfa, Zaixi, forty, igea23, 11kera11, akagi, rafal08, kemp), 4169 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45105 Tematów
5592045 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42