Strona 18 z 21 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 21 >
Opcje tematu
#4431495 - 06/02/2011 02:37 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: connor]
Akhu Online   tired


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36799
Nigdy nie widziałeś asów czy df w Unibecie?
W tej edycji AO nawet były takie zakłady.

Do góry
#4433333 - 06/02/2011 20:44 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: Akhu]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
widze ze spotkanie Anderson - Devvarman przy 1:2 jest susp. - co dalej z tym typem ?
mozna dac zastepczy czy jesli zostanie dograne np jutro to wynik bedzie sie liczyl. prosze o miare szybka odpowiedz laugh najlepiej przed zakonczeniem rundy laugh

Do góry
#4433375 - 06/02/2011 21:01 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: connor]
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011


Meldunek: 17/08/2006
Postów: 3465
Skąd: Mazowsze
Originally Posted By: Experto
W Unibecie o asy i df? ok

w takim razie totalne amatorstwo ze wyniki byly dostepne dopiero w sobote po 15stej..., wydawalo mi sie ze awansowalem i tracilem swoj cenny czas na podawanie typow, czyli gralem(co smieszniejsze rywala juz pokonalem w tej rundzie) a Aronek nie mial najmniejszych szans na pokonanie swojego przeciwnika ze wzgledu na to ze dopiero teraz by sie dowiedzial ze jednak wygral przez kruczek w regulaminie...

jednym slowem zenad, podawanie oficjalnych wynikow na jeden dzien przed koncem turnieju, z pewnoscia juz nigdy tutaj nie zagram.

Pozdr.


Moj rywal z I rundy dzieki kruczkom prawnym Majnera awansowal ale tak był zaskoczony takim obrotem sprawy ze w kolejnej rundzie nie oddał żadnego typu. Przyznaję Ci Experto rację ten konkurs pod "opieką" Majnera to żenada. Jest Akhu, Boubson, ktorzy z pełnym profesjonalizmem poprowadziliby ten konkurs ale z niezrozumiałych dla mnie powodow zarzadza tym Majner, ktory nie ma czasu lub ma wszystko i wszystkich w dalekim poważaniu...

Do góry
#4433483 - 06/02/2011 21:26 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: Rivaldinho]
nalbandiann Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/01/2008
Postów: 3829
Skąd: Lublin
Originally Posted By: Rivaldinho
widze ze spotkanie Anderson - Devvarman przy 1:2 jest susp. - co dalej z tym typem ?
mozna dac zastepczy czy jesli zostanie dograne np jutro to wynik bedzie sie liczyl. prosze o miare szybka odpowiedz laugh najlepiej przed zakonczeniem rundy laugh

przyłączam się do pytania. Dajcie znać ludziska

Do góry
#4433535 - 06/02/2011 21:41 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: nalbandiann]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Czekamy z wynikami do poniedziałku do godz. 12:00. Typu zastępczego za mecz Anderson - Devvarman nie można podać do momentu, aż Unibet zrobi za niego zwrot.

Czekanie do ostatniego dnia z podawaniem typów ma swoje plusy, ale ma też minusy i to jest ten najważniejszy z nich wink

Experto, nie pierwszy raz odpadasz z tego konkursu za błędny zapis typów i co, znowu powiesz, że to parodia ? To po co bierzesz w nim udział ? Typ masz policzony po kursie 1, bo jest niezgodny z regulaminem i kropka. A co do wyników podanych w sobotę, to w Play Off`ach Bet365 jakoś nigdy nie były podawane wyniki przez moderatora i jakoś każdy sobie radził, a tu jakoś każdemu trzeba wyniki podstawiać pod nos, bo tu nie potraficie sobie sami policzyć i to dla mnie jest żenadą.

mkr, jak już dorośniesz i dojrzejesz do słowa "przegrana" to daj znać papa

Do góry
#4433560 - 06/02/2011 21:47 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: majner]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
To zrobcie co runde temat kto awansowal (tak jak w playoffach bet365) i wtedy sie wyjasni wszelkie spory w razie czego, a nie sie ktos dowiaduje w sobote ze przegral runde konczaca sie w niedziele - to jest akurat komedia : )

Do góry
#4433574 - 06/02/2011 21:51 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: Rivaldinho]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 30111
no w sumie, pomysl Rivy nie jest zly...

ale zenujace jest zachowanie stalych bywalcow konkursow i forum, pretensje i fochy jak dzieci, a to przeciez dorosli ludzie

majner jakby chcial sie tak zachowywac jak. np mkr i Experto, to powinien w trakcie trwanie play offow zamknac konkurs i miec wyjebane na takich usserow. Tu go podziwiam ze z takimi marudami musi sie uzerac aplauz

Do góry
#4433613 - 06/02/2011 22:00 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: Ojro]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Ty chyba zartujesz Ojro smile
Zaden konkurs na forum nie jest tak fatalnie prowadzony, od dawien dawna totalna samowolka i masa sporow przez nieprecyzyjny regulaminy, aneksy, widimisie i dziwne interpretacje prowadzacego
Tak wynika z moich obserwacji - choc mnie to bezposrednio nie dotknelo, przyznam ze to denerwujace.
Tak wiec Twoje klaskanie w tym przypadku jest dla mnie daleko niezrozumiale.

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz grin

Do góry
#4433637 - 06/02/2011 22:07 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: Rivaldinho]
[a]domaitis Offline
solus contra omnes

Meldunek: 17/02/2002
Postów: 3883
Skąd: PL
śląska solidarność grin wink

Do góry
#4433741 - 06/02/2011 22:37 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: [a]domaitis]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Majner to z kim w koncu gram z Aronkiem czy Experto bo obydwoje podali typy ? smile

Do góry
#4433799 - 06/02/2011 22:55 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: Amir_Khan]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Amir, grasz z Aronkiem.

Riva, nie twierdzę, że konkurs jest idealnie prowadzony i że regulamin jest idealny. Jest tylko jedna podstawowa zasada - błędy w regulaminie kasuje się po zakończeniu konkursu, a nie na życzenie userów w trakcie jego trwania.
Temat z podawaniem wyników przez userów był wałkowany już kilkanaście razy i zawsze stawało na tym, żeby to moderatorzy podsumowywali. Zresztą Akhu na bieżąco podlicza debel, to tylko ja "zawalam" w singlu wink
Jeśli będzie wola narodu, aby każdy sam sobie podliczał bilans, to oczywiście taki zapis w regulaminie się pojawi. Tylko, że udział w konkursie bierze ponad 100 osób, a w takich kwestiach wypowiada się góra 10 osób.

Przy zapisach do następnej edycji możemy wprowadzić zapis, że każda osoba podczas zapisów będzie się musiała zdeklarować czy woli sama podliczać bilans czy chce, żeby to robił moderator. Jak będzie 50,01% głosów na osobiste podliczanie, to się taki zapis wprowadzi do regulaminu. Bo nie sztuką jest w tej chwili kazać userom podliczać bilans, bo zawsze znajdzie się jakaś czarna owca, która napisze, że nie wiedziała i odpadnie z tego powodu z konkursu i znowu będą żale i rzygi w stronę prowadzących. Żeby było jasne - to ostatnie zdanie nie jest skierowane przeciwko Boubsonowi piwo

Do góry
#4433817 - 06/02/2011 22:59 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: Amir_Khan]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
To ze nie podalem hc gem ok moja wina, chociaz posty nade mna i pode mna byly z tym samym handi i z tym samym kursem na Li, tylko ktos malo rozgarniety by pomyslal ze chodzi o inny handi gdyz tylko on byl dostepny na ten mecz, ale ok kruczek w regulaminie i niech bedzie moj blad.

Z tym za zenade uwazam cos innego, to ze w sobote po poludniu dopiero sie dowiedzialem o tym ze jednak ktos inny awansowal, gdzie podalem juz 4 typy i pokonalem kolejnego rywala.

Majner bez watpienia uwazam ze jestes najgorszym prowadzacym, przyczyniles sie do zalatwienia sponsorow, ale to co juz wyprawiales w samych konkursach to totalna amatorka. Pamietam jak kiedys ludzie zamykali konta u bukow z powodu tego jak prowadziles konkurs i wywalales z konkursu userow za kopiowanie pickow laugh a przepuszczales swoich znajomych, mam na to wyjebanie i nie zagram juz w zadnym konkursie gdzie moderujesz, bez odbioru.

Do góry
#4433873 - 06/02/2011 23:15 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: connor]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: Experto
Pamietam jak kiedys ludzie zamykali konta u bukow z powodu tego jak prowadziles konkurs i wywalales z konkursu userow za kopiowanie pickow laugh a przepuszczales swoich znajomych, mam na to wyjebanie i nie zagram juz w zadnym konkursie gdzie moderujesz, bez odbioru.


No to niezłe łby skoro taki powód im był potrzebny do zamykania kont laugh laugh laugh Żal mi tych dzieciaków, tak jak żal mi grających w konkursach na multikonta czy kserokopiarzy typów co tylko kopiuj wklej umieją zrobić laugh

I trochę kurwa obiektywizmu Experto bo ładnych parę lat śledzę i gram w konkursach i nie widziałem aby Majner puszczał jakiś znajomych. Ma mało czasu ok, można go skrytykować za brak aktualizacji, ale jak ktoś nie umie prawidłowo zapisać hc to pozostawiam to bez komentarza...

Do góry
#4433884 - 06/02/2011 23:18 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: Bullet]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Naucz sie 'kurwa' Bullet czytac ze zrozumieniem bo widze ze nie potrafisz, za zenade uwazam to ze wyniki oficjalne byly dostepne na kilkanascie godzin przed koncem rundy a nie za zapis hc.

Do góry
#4433893 - 06/02/2011 23:20 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: Bullet]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
I jeszcze jedno, fakt że stoi na straży regulaminu to nic złego bo Conrad w playoff mecz.pl też ma w dupie czy ktoś lepiej typował czy nie skoro podaje typy na odpierdol nie zawierające wszystkich wymaganych informacji. Zawsze się zastanawiam czy w innych dziedzinach życia też tak na odpierdol dana osoba postępuje. Później ten kraj wygląda tak jak wygląda bo zamiast na tip top to każdy idzie po najmniejszej linii oporu.

Do góry
#4433909 - 06/02/2011 23:23 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: connor]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Owszem, wywalałem (i nie tylko ja) ludzi z TopSpina za kopiowanie typów, ale przecież to było na WASZE (czyli userów) życzenie, więc nie wiem czemu akurat w tym momencie wyciągasz tą sprawę i jeszcze osądzasz mnie o kolesiostwo. A to, że jeden koleś zamknął konto w Unibecie, bo wyleciał z konkursu i poskarżył się Unibetowi to fakt. Tylko, że nie uwierzysz jaka była reakcja Unibetu w tym temacie.

Masz prawo uważać mnie za najgorszego moderatora, bo żyjemy w wolnym kraju i ja nic do tego nie mam.

Do góry
#4433973 - 06/02/2011 23:33 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: majner]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Tyle razy już było to co powyżej wałkowane i co edycja jakieś pretensje.
Gdy jeszcze nie prowadziłem tego konkursu sam interesowałem się tym jak typował mój rywal, jaki ma bilans i czy awansowałem do kolejnej rundy.
W play-off C jest przecież tak, że każdy sam ogarnia z kim gra i tylko czasami ktoś wyskoczy ze zdziwieniem czemu jest tak a nie inaczej.

Majner miał mało czasu, ja z Akhu nie wiedzieliśmy czy porobić podsumowania czy nie (by nie dublować) i stąd dopiero wczoraj Akhu ogarnął całość, po tym jak majner określił się z brakiem czasu.

Co by nie dopisać do regulaminu, czy to w I poście zawsze wam jest nie na rękę.
Skoro startuję w jakimś konkursie to wypada przeczytać regulamin, do tego jeśli coś nowego dojdzie to chyba zawsze wrzucamy to w I poście.
Naprawdę ogarnięcie tego wówczas nie jest trudne. Zdarza się, że brak czasu, ktoś na szybko typuje i coś zapomni - przecież to może się zdarzyć mi, Akhu czy majnerowi.
Tylko należy wówczas zauważyć wlasny błąd w tym i nie rzucać pukami na lewo i prawo jaki to jeden czy drugi mod jest zły.

Z pewnych względów zaprzestałem prowadzić konkurs ale po ostatnich wyczynach i propozycji Akhu, na którą nie mogłem się zgodzić (pfff crazy ) bardzo możliwe, że od następnej edycji ogarnę znowu z nim ten konkurs.

Ale wiele się odechciewa, gdy tłumaczysz komuś po kilka razy jedno a on dalej nie rozumie o co be.

Do góry
#4434006 - 06/02/2011 23:38 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: Platini]
zludna Offline
old hand

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 1130
Skąd: Miami
Dobra, umówmy się, że każdy poda swój wynik po zakończeniu rundy i nie będzie problemów. Podliczenie 5 typów zajmie... no 5 minut maksymalnie, jak ktoś będzie mnożył pisemnie :-)

Do góry
#4434022 - 06/02/2011 23:42 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: zludna]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Originally Posted By: zludna
Dobra, umówmy się, że każdy poda swój wynik po zakończeniu rundy i nie będzie problemów. Podliczenie 5 typów zajmie... no 5 minut maksymalnie, jak ktoś będzie mnożył pisemnie :-)
Ale Ty podasz, X poda i Y poda bilans, ale Z już nie poda i znowu będzie awantura grin

Do góry
#4434070 - 06/02/2011 23:49 Re: Dyskusje, pytania, uwagi, wątpliwości itd. /2/ [Re: majner]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Tyle czasu podliczali prowadzący to i zostanie tak teraz.

Do góry
Strona 18 z 21 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 21 >

Moderator:  Akhu 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (Akhu), 3858 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592388 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42