Strona 7 z 31 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 30 31 >
Opcje tematu
#4241715 - 18/11/2010 10:52 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: damiantc]
labintatlo Offline
member

Meldunek: 07/04/2009
Postów: 101
kurwa kazdy wie ze Polacy dobrze graja w listopadzie jesli nasi zdarza na czerwiec to bedzie ujnia z wynikow same wtopy nasi polskie grajki maja pluca fajkami zapalone i po takich sezonach na lawkach musza wypoczac

WKS USA ekwador swietni rywale moze dokoptuja do naszego euro ekwador albo jakas inna druzynie nieueurpejska japonia moze sie wepcha? nie rozumie tych sparingpartnerow.

Do góry
Bonus: Unibet
#4241770 - 18/11/2010 15:31 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: damiantc]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: damiantc
nie ... lepiej byłoby gdyby Brożek i cala reszta zagrała od początku ! Spokojnie będą mieli okazje się "wykazać" w grudniu prawdopodobnie

co cieszy
wygrana Polski z uczestnikiem MŚ (faktem faktem ze dziś "kilku" z nich nie zagrało)
bramka Obraniaka
Smuda przy stanie 2:1 niestara się bronic wyniku

co nie cieszy
jest duuuużo do poprawy w każdej formacji frown
środek obrony i brak rozgrywającego (to chyba najbardziej
raziło w oczy oglądając mecz)



No tak, traktujmy sparingi jak mecze o życie bo nasza reprezentacja dawno meczu nie wygrała, niech Smuda już sobie skład na euro w głowie ustala i ludzi zaklepuje na dane pozycje zniechęcając pozostałych jakimiś powołaniami na farmazon bo za 1,5 roku na pewno wszyscy pewniacy będą zajebiście grali, nikt kontuzji nie dostanie lub po prostu opuści loty i straci miejsce w klubie.
Zamiast zgrywać ludzi z tą reprą lepiej robić prowizorki wpuszczać bandę zmienników na jakieś mecze z kelnerami i jarać się że wygrywamy z uczestnikiem MŚ 1 repry, przyjdzie poważna zabawa coś się nie będzie zgadzać i znowu zaczniemy po piździe dostawać..skąd ja to znam laugh
Od razu przypomniał mi się mundial w Korei choć czekamy na euro 2-0 od Korei 4-0 od Portugalii i wygrana 3-1 ze stanami gdzie praktycznie grali sami zmiennicy laugh

Do góry
#4244593 - 20/11/2010 04:47 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: royalflush]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
38' Rzut karny dla Legii po rzekomym faulu Brumy na Radoviciu! Kontrowersyjna decyzja arbitra.

drukowania ciag dalszy mad

wiem, wiem zaraz przyleci tu caly fan-club Legii i bedzie wymienial sytuacje gdzie byli poszkodowani ale w takim razie dlaczego cala Polska juz to widzi tylko nie WY???

Do góry
#4244612 - 20/11/2010 04:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Inzaghi78]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: Inzaghi78
38' Rzut karny dla Legii po rzekomym faulu Brumy na Radoviciu! Kontrowersyjna decyzja arbitra.

drukowania ciag dalszy mad

wiem, wiem zaraz przyleci tu caly fan-club Legii i bedzie wymienial sytuacje gdzie byli poszkodowani ale w takim razie dlaczego cala Polska juz to widzi tylko nie WY???


Zanim zaczną swoje mądrości niech 1000 razy zobaczą powtórki i to kto pierwszy kogo EWIDENTNIE faulował puke

Eksperymenty japońskie smirk

Do góry
#4244659 - 20/11/2010 05:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Bullet]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
dlaczego Legia nie rozgrywa meczow w sobote? Odkad pamietam tylko piatek 20:00 badz niedziela poznym popołudniem czem to jest podyktowane?

Do góry
#4244665 - 20/11/2010 05:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: andegawen]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
tzn ostatni jaki pamietam mecz z Lechia byl bodaj w sobote a tak w ogole przygotujmy sie na dluzsza serie wygranych meczow przez Legie do konca rundy tongue

Do góry
#4244743 - 20/11/2010 05:52 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Bullet]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: Inzaghi78
38' Rzut karny dla Legii po rzekomym faulu Brumy na Radoviciu! Kontrowersyjna decyzja arbitra.

drukowania ciag dalszy mad

wiem, wiem zaraz przyleci tu caly fan-club Legii i bedzie wymienial sytuacje gdzie byli poszkodowani ale w takim razie dlaczego cala Polska juz to widzi tylko nie WY???


Zanim zaczną swoje mądrości niech 1000 razy zobaczą powtórki i to kto pierwszy kogo EWIDENTNIE faulował puke

Eksperymenty japońskie smirk

Ktoś jeszcze ma wątpliwości? ITI rządzi na całego.....

Do góry
#4244828 - 20/11/2010 06:21 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: crossmen]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Myślę, że notka z weszlo może zakończyć tą dyskusję o dzisiejszym popisie samuraja na Łazienkowskiej:

Kolejny sędziowski szwindel na Łazienkowskiej
19 listopada 2010 - 20:21

Po co emocjonować się rozgrywkami, w których o wynikach decyduje coś takiego? Ręce opadają. Rzygać się chce. Wojtek Kowalczyk dzwoni: "Prokuratura z Wrocławia powinna czatować na Okęciu, zanim Japoniec odleci".

Do góry
#4244830 - 20/11/2010 06:23 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Bullet]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
zaczyna sie tongue

Do góry
#4244898 - 20/11/2010 07:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Wojtas_]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
Inzaghi78, słyszałem, że w tej sprawie Walter kontaktował się z Wojciechem Szymańskim, bo ponoć spec w tej branży piwo grin I nie Japońca kupiliśmy, bo on po prostu był wybitnie beznadziejny tylko Witkowskiego.

Lorus,Wisły i tak nie przebijemy, dwa wydumane karne na Kirmu, niepodytkowany na Buvalu, nieuznany gol Kucharczyka. To dwa mecze, wymieniać dalej ? Obejrzyj Ligę+Extra co kolejkę są jakieś błędy, ale nie ty wiesz swoje. Jak na korzyść Legii to oczywiście znienawidzona przez lata przez PZPN Legia nagle ma układy, tylko jak nam sędzia nie dyktuje karnego w Chorzowie ( ewidetny ) czy Widzewie ( bez konsekwencji ) czy chociażby z twoją Wisłą to siedzisz cicho.

Czy była chociaż wzmianka o niesłusznym karnym dla Wisły ? o nieuznanym golu Kucharczyka ?

Bullet, co ja mam Ci powiedzieć. Teraz widzę ten błąd sędziego, bo na meczu nie widziałem w ogóle tej sytuacji. Japoniec sędziował fatalnie ten mecz. Arka miała bardzo dobrą pierwszą połówkę, mieliśmy pełne portki. Budziński robił w pojedynkę więcej niż Vrdoljak, Ariel i Iwański razem wzięci. Ivanovski fajny technik, jakby czasem nie przesadzał to by Arka na pewno coś ukuła, bo potrafił w pojedynkę minąć dwóch rywali ( kiedy ja się doczekam chociaż jednego takiego dryblingu Manu ? )

Odbijecie się smile

Vice-lider się kłania cool

Do góry
#4244916 - 20/11/2010 07:34 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: młody gniewny]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
A co Ty mi możesz Młody powiedzieć smile Opisałeś już obiektywnie Arkę w innym topiku przed meczem, która w pierwszej połowie właśnie to pokazała o czym pisałeś już wtedy. Karny z kapelusza ustawił mecz, ale cóż czasami tak bywa... Trzeba liczyć być może na anulowanie kartki Brumy i za tydzień grać swoje ze Śląskiem.

Do góry
#4244920 - 20/11/2010 07:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: młody gniewny]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
No cóż tongue mecz ogólnie z mojej perspektywy bardzo słaby. Arka w pierwszej połowie była stroną przeważającą. Zresztą mieli sam na sam. Później sędzia wydrukował karnego. W drugiej Witkowski strzelił sobie 2 gole, a poza tym jeszcze były ze 2-3 sytuacje. Ale podsumowując to jednego gola strzelił sędzia i dwa Witkowski i to będzie najlepszym komentarzem tego marnego widowiska.

Co do sędziów to póki co i tak jesteśmy na minus wink z tego co kojarzę to Arka też już miała takiego karnego, chyba z Górnikiem(?). Co nie zmienia faktu, że dzisiaj karnego nie powinno być, co mogę stwierdzić nie oglądając jeszcze powtórek. W ogóle bardzo słaby sędzia. Raz nie gwiżdże ewidentnych fauli, później gwiżdże byle co. Kartki też rozdawał Arce na prawo i lewo. Ewidentne auty pokazuje w drugą stronę, faule też widział, jak chciał

Do góry
#4244937 - 20/11/2010 07:54 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: podstawek]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Cytat:
Wisły i tak nie przebijemy, dwa wydumane karne na Kirmu


Już się tak nie zapędzaj, karne dla Wisły były jak prowadziła i z gry była stroną dominująca (Legia na 3-0 i Lechia na 3-1 którą pochwalić można jedynie za 1 połowę) a nie w sytuacji ,,przyparci do muru'' + prezencik
Zresztą często było słychać głosy co by było gdyby Lechia wykorzystała sytuacje z 1 połowy, to macie dzisiejszą Legie i parę wcześniejszych

Do góry
#4244946 - 20/11/2010 08:08 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: royalflush]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Chyba pora w końcu pokazywać że należą się te punkty, a nie jakieś karne, sytuacje z przepychankami i rozkminka nam nalezą się 3 pkt bo ktoś nie podyktował 11 czy popchnął w polu karnym laugh

Do góry
#4244954 - 20/11/2010 08:14 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: royalflush]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Bullet na anulowanie kartki dla Brumy bym nie liczył, bo Wydział Dyscypliny tylko przyznaje zawieszenia, a o anulowanie już trudniej. Po meczu z Wisła Legia zgłosiła anulowanie kartki dla Machnowskiego... i kartka nie została anulowana laugh

Do góry
#4244964 - 20/11/2010 08:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: podstawek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
piłka nożna to gra błędów !

zarówno tych sędziowskich !

jeżeli ktoś głosi tezy że Legia coś kręci to pokazuje tylko swój kompleks względem stolicy !

błędów sędziowskich mamy masę !

przeciwko Legii błędów z tej rundy było multum , trzeba być ćwierćinteligentem żeby głosić tezy że Legia kombinuje !

widzę że kilku użytkowników węszy spisek potężnego koncernu medialnego, moja rada wyluzujcie i nie pajacujcie bo się tylko na forum błaźnicie i ośmieszacie.

błędy sędziowskie w polskiej lidze są na porządku dziennym !

przypomnę tylko mecz Arki Gdynia z Polonią gdzie bramkarz zagrał ręką poza polem karnym i nie dostał czerwieni...

także bilans błędów mniej więcej wychodzi na zero , jeżeli ktoś głosi teorie spiskowe że sędziowie sprzyjają Legii to jest niespełna władz umysłowych , suma korzyści i krzywd oscyluje wokół zera.

Do góry
#4244986 - 20/11/2010 09:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Sa jakies lepsze skroty meczow niz ekstraklasa.tv? Te z tej strony to kpina bo minutowe skroty bramek walkowane po 20 razy w tej minucie moze ktos to lepiej opracowuje?
Karny moze z powietrza nie widzialem bo akurat po 20tej wychodze i troche boli mnie ze Legia nie gra w sobote gdy mam wolne ale i tak wynik nie byl 1-0 ale 3-0. Nie sadze zeby sedzia byl kupiony moze mu za zimno bylo jesli zle decyzje byly albo byl przestraszony?

Do góry
#4244989 - 20/11/2010 09:02 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: andegawen]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Originally Posted By: andegawen
tzn ostatni jaki pamietam mecz z Lechia byl bodaj w sobote a tak w ogole przygotujmy sie na dluzsza serie wygranych meczow przez Legie do konca rundy tongue


2 tygodnie temu sobota godz. 15.00 stadion przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie Legia podejmuje lidera Jagiellonię Białystok...

wynik 2:0

Do góry
#4244991 - 20/11/2010 09:05 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: crossmen]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: lorus

Ktoś jeszcze ma wątpliwości? ITI rządzi na całego.....



Proponuje przypomnieć sobie, jak sędziowano Legii w meczu z Bełchatowem (1 bramka nieodgwizdany faul na Manu, kontra - gol)z Ruchem (brak karnego za faul na Kubie Wawrzyniaku), brak czerwonej kartki dla Henriqueza z Lecha za faul od tyłu na Chinim, gol z Lubinem, gdzie Costa wyjechał z piłką za linię boczną boiska, skandaliczne sędziowanie Małka w Łodzi, brak rzutu karnego po faulu na Rzeźniku, nieuznana bramka Michała Kucharczyka, czy ostatnio, rzut karny i żółta kartka dla Machnowskiego po nurkowaniu Kirma w polu karnym.

Ktoś ma wątpliwości że lorus postradał zmysły węsząc na każdym kroku spisek ITI ?

Pomyłki sędziowskie to nieodzowna część piłki nożnej, taki już urok futbolu.

Do góry
#4244995 - 20/11/2010 09:13 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Originally Posted By: McDziarz
piłka nożna to gra błędów !

zarówno tych sędziowskich !

jeżeli ktoś głosi tezy że Legia coś kręci to pokazuje tylko swój kompleks względem stolicy !

błędów sędziowskich mamy masę !

przeciwko Legii błędów z tej rundy było multum , trzeba być ćwierćinteligentem żeby głosić tezy że Legia kombinuje !

widzę że kilku użytkowników węszy spisek potężnego koncernu medialnego, moja rada wyluzujcie i nie pajacujcie bo się tylko na forum błaźnicie i ośmieszacie.

błędy sędziowskie w polskiej lidze są na porządku dziennym !

przypomnę tylko mecz Arki Gdynia z Polonią gdzie bramkarz zagrał ręką poza polem karnym i nie dostał czerwieni...

także bilans błędów mniej więcej wychodzi na zero , jeżeli ktoś głosi teorie spiskowe że sędziowie sprzyjają Legii to jest niespełna władz umysłowych , suma korzyści i krzywd oscyluje wokół zera.





nie wierze, że to pisze ale zgadzam się z McDziarzem...

jeśli ktoś myśli, że Legia (pod postacią ITI czy kogokolwiek innego) dogadała się z sędzią odnośnie dzisiejszego spotkania to jest pewnie jednym z tych, który twierdzi, że w Smoleńsku mieliśmy do czynienia z zamachem terrorystycznym laugh

Bez jaj panowie... sędziowie się mylili, mylą i mylić będą. Raz na korzyść Waszej drużyny, a innym razem na korzyść przeciwnej. Pisanie o przekupstwie sędziego (w dodatku międzynarodowego) w kontekście podrzędnego, nic nie znaczącego (3 ligowe punkty, nic poza tym - a ewentualne konsekwencje ogromne) jest niepoważne, a wręcz śmieszne.

Fakt, sędzia w dzisiejszym meczu popełnił kilka ewidentnych błędów (karny, ręka Vrdoljaka) ale gdyby Arka potrafiła wykorzystać swoje sytuacje to żaden sędzia nie byłby w stanie pomóc Legii odnieść zwycięstwa...

Do góry
Strona 7 z 31 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 30 31 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sensei, 11kera11, Irek, alfa), 3903 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45071 Tematów
5587803 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14