Strona 11 z 31 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 30 31 >
Opcje tematu
#4262498 - 28/11/2010 19:50 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Bullet]
zecik Offline
addict

Meldunek: 17/03/2009
Postów: 460
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Bullet
Nic dodać nic ująć McDziarz smile Czuje w środę zwycięski remis wink Zresztą jadę do Poznania go zobaczyć na własne oczy. Ciekawe jaki sład zaawizuje Juve, bo czuje że absencji trochę będzie wink


Jestem dziwnie spokojny o ten mecz, w perspektywie i awans. Co tam nasza liga kopana, zagraniczni skałci oglądają mecze w LE, tam się sprężymy.

Do góry
Bonus: Unibet
#4262524 - 28/11/2010 20:12 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Inzaghi78]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Inzaghi78
Troche zmarzlem na meczu, kur.... juz nie pamietam kiedy tak pizdzilo ale bylo warto grin hura

Widac ze u Czesia nie ma przebacz, nie walczysz , nie biegasz no to OUT i to bez wyjatkow, chyba tego brakowalo w Widzewie piwo

Kazdy trener sie piescil z gwiadeczkami, ktore graly czy nie miejsce w skladzie bylo a teraz widac bylo ze chlopaki musza zapier.... bo inaczej lawka piwo

Jedno co sie zmienilo za Czesia to juz bylo widac w Gdansku i dzis ze nie gramy jakos specjalnie efektownie tylko skutecznie

tylko co z tego ze mamy najwiecej bramek strzelonych w lidze ?!
ja bym zamienil te zwyciestwa 4-1 , 5-2 i 4-0 na kilka skromnych 1-0 ale coz walczymy dalej i mysle ze z Czesiem nie zginiemy piwo
Wreszcie jest jakas mysl taktyczna i odpowiednie reagowanie na sytuacje meczowe
Przed meczem pewnie w "Droga po puchar" (finał PP Lech-Legia) grajkom puścił grin O Reissie w RTSie też już czytałem. Teraz tylko czekać na słynna taktykę tureckiego półksiężyca.. tongue

Do góry
#4262708 - 28/11/2010 21:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245

McDziarz bardzo dobra analiza obu spotkań - tego w Kielcach i tego środowego. Poza tym Lech w Kielcach był blisko wywiezienia 3 pkt ( ja bym podyktował karnego, za interwencję w końcówce).
Moim zdaniem to jednak nie taktyka Lecha będzie decydować o zwycięstwie czy też remisie, a podejście Juve do meczu. Jeżeli podejdą do meczu poważnie i wyjdą podstawowym składem to moim zdaniem nie będzie o czym rozmawiać i nawet przy złych warunkach atmosferycznych wygrają w Poznaniu. Pozostaje czekać na składy i wtedy można dyskutować wink

Do góry
#4262750 - 28/11/2010 22:08 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: MagiK]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
No raczej muszą poważnie podejść do meczu, wystarczy popatrzeć na tabelę, chyba że nie chcą awansować.
Zostały dwa mecze, Juve gra ostatni mecz z City u siebie.

Do góry
#4266329 - 30/11/2010 21:03 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: zecik]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29988
Tomasz Waldoch nie jest juz dyrektorem sportowym Górnika Zabrze shocked blush SZOK!

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news/zaskakujaca-dymisja-w-gorniku,1564862

kurde, wielka szkoda... jeden z najbardziej ulozonych pilkarzy (mialem okazje sam sie przekonac) i dzialaczy (moze za duzo powiedziane). Pewnie brak kompromisu, miedzy praca w Zabrzu, a rodzina w Zaglebiu Ruhry.

Do góry
#4267368 - 01/12/2010 12:21 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Ojro]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Czy na swiecie wydarzyl sie kiedykolwiek taki przypadek ze druzyna z ujemnym bilansem bramkowym zdobyla mistrza? Legia moze byc takim ewenementem =- to o czyms swiadczy z drugiej strony
Ciagle wierze ze kupia ostre strzelanie w jakims meczu i wygraja cos w koncu np 5-0 bo caly swiat by sie smial co to za cyrk ze mistrz ma ujemne saldo bramkowe

Do góry
#4267419 - 01/12/2010 17:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: andegawen]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: andegawen
Czy na swiecie wydarzyl sie kiedykolwiek taki przypadek ze druzyna z ujemnym bilansem bramkowym zdobyla mistrza? Legia moze byc takim ewenementem =- to o czyms swiadczy z drugiej strony
Ciagle wierze ze kupia ostre strzelanie w jakims meczu i wygraja cos w koncu np 5-0 bo caly swiat by sie smial co to za cyrk ze mistrz ma ujemne saldo bramkowe


nie mają szans na mistrzostwo , przecież pisałeś niedawno że Legia jest najgorszą drużyną z całej ekstraklasy. wink

Do góry
#4267429 - 01/12/2010 17:43 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
no jest najgorsza ale jaki problem majac najgorsza druzyne zostac mistrzem confused jest zamowienie to bedzie mistrz proste nie rozumiem co chciales przekazac

Do góry
#4267440 - 01/12/2010 17:54 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: andegawen]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Zaloz sobie temat o Legii i tam wypisuj swoje teorie, Ty jakies kompleksy masz na tym punkcie...? :confused"

Do góry
#4267470 - 01/12/2010 18:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: xqwzts]
akagi Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37407
andegawen - pisz wiersze.

Przestań zajmować się zamówieniami publicznymi.

Do góry
#4267564 - 01/12/2010 19:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: akagi]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Wy udajecie ze nie wiecie o czym ja pisze czy naprawde tego nie widzicie to mnie ciekawi. Xqwzts nie mam kompleksow ale pisze to co cala Polska widzi poza czescia Warszawy ale jest ona tu nieco podreprezentatywna rzeklbym mam trzezwe spojrzenie na sytuacje ale jak tam chcecie niech wam i bedzie
McDziarz dostales becki w meczu z Polonia i znowu chcesz mnie osmieszac pisalem under pisales 1X i kolejny raz na moje wyszlo to sa fakty czy teorie paranoiczne polecam poczytac analize przedmeczowa dla mnie wszystko jest spojne i logiczne a ze niewygodne dla pewnych grup interesu to co ja na to poradze i nie jestem kibicem Poznania Wisły czy kogos tam jeszcze ale kibicuje dobrej pilce ogolnie a Legia ma z nia tyle wspolnego co ja z wszystkimi przyszłymi dziecmi moich wszystkich ex

Do góry
#4267578 - 01/12/2010 19:23 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: andegawen]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Czemu widzisz tylko sytuacje kiedy sedziowie myla sie na korzysc Legii? Czemu w ogole widzisz tylko takie sytuacje w meczach Legii a w innych nie? Czemu Legia nie jest na pierwszym miejscu skoro tak kupuja? I czemu inni nie kupuja tak jak Legia? Czemu Legia ma tyle porazek, i to z druzynami ktore bylaby w stanie przekupic?
Ja juz skonczylem, odpowiedz racjonalnie i zamknijmy temat, kazdy wyciagnie sobie wnioski a Ty juz przestan innych nawracac i pisac swoje teorie w kazdym poscie papa

Do góry
#4267587 - 01/12/2010 19:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: xqwzts]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
No juz dobrze zamykam sie odpowiem tylko w przyplywie szczerosci moze sam jestem z Legii i mam kaca moralnego?


Czemu widzisz tylko sytuacje kiedy sedziowie myla sie na korzysc Legii? Bo myla sie przede wszystkim na korzysc Legii proporcje jakies 75% na korzysc 25 na niekorzysc dlatego jestem przeczulony ze ten klub ma jakies fory w centrali

Czemu w ogole widzisz tylko takie sytuacje w meczach Legii a w innych nie? Dlatego ze tutaj jest dyskusja przede wszystkim o Legii wiec skupilem sie na temacie zaczalem ogladac mecze Legii zaliczam prawie kazdy i pisze co widze - na inne druzyny nie mam czasu

Czemu Legia nie jest na pierwszym miejscu skoro tak kupuja? Gdzie ja napisalem ze kupuja nie napisalem tak

I czemu inni nie kupuja tak jak Legia? Nie napisalem ze Legia kupuje mecze czy sedziow nawet jesli by tak bylo to jest to do innych klubow pytanie czemu nie przebijaja

Czemu Legia ma tyle porazek, i to z druzynami ktore bylaby w stanie przekupic? Moze dlatego ze jest poczatek sezonu wszystko jest do nadrobienia liga jest wyrownana kazdy moze wygrac z kazdym itp

No to mam nadzieje zaspokoilem ciekawosc i zamykam sie pozostaje pytanie czy byl na swiecie przypadek ze mistrza zdobyla druzyna majaca ujemny bilans bramkowy i dodam jak myslicie o czym to swiadczy jesli w takim scenariuszu Legia mistrzem Polski zostanie? Dziekuje za uwage

Do góry
#4267594 - 01/12/2010 19:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: andegawen]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: andegawen

Czemu Legia nie jest na pierwszym miejscu skoro tak kupuja? Gdzie ja napisalem ze kupuja nie napisalem tak

I czemu inni nie kupuja tak jak Legia? Nie napisalem ze Legia kupuje mecze czy sedziow nawet jesli by tak bylo to jest to do innych klubow pytanie czemu nie przebijaja



dobre piwo

Originally Posted By: andegawen

Ciagle wierze ze kupia ostre strzelanie w jakims meczu i wygraja cos w koncu np 5-0 bo caly swiat by sie smial co to za cyrk ze mistrz ma ujemne saldo bramkowe


Originally Posted By: andegawen
no jest najgorsza ale jaki problem majac najgorsza druzyne zostac mistrzem confused jest zamowienie to bedzie mistrz proste nie rozumiem co chciales przekazac

Do góry
#4267597 - 01/12/2010 19:38 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
chyba czytac nie umiesz polskiego nie czytaty 'kupuje' a 'kupia' jest chyba roznica wink

Do góry
#4267633 - 01/12/2010 20:02 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: andegawen]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
andegawen juz czytac tego nie moge... jesli jestes tak dobrze poinformowany to czemu nie piszesz np o Slasku Wroclaw, ktory nie tak dawno musial wygrac w meczu u siebie, bo poszlo takie polecenie z centrali? wink

Do góry
#4267635 - 01/12/2010 20:03 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: andegawen]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
Warszawska Legia na razie testuje graczy mogących wzmocnić drużynę w przerwie zimowej. Na Łazienkowskiej zapewniają jednak, że pracują nad transferami "piłkarzy z renomą".

laugh

W ostatnich dniach na testy do warszawy przyjechali dwaj napastnicy: Bośniak Nusmir Fajić i Brazylijczyk Maicon de Oliveira.

laugh

- To są zawodnicy testowani. Być może okażą się przydatni, być może nie.

laugh to po kiego ch*ja ich ściągali? laugh

- Fajić dobrze gra w lidze bośniackiej, a przecież Semier Stilić także trafił do Lecha z tej ligi, więc trzeba trzymać rękę na pulsie - mówi Jóźwiak.

niezłe argumenty laugh








laugh laugh laugh

Do góry
#4268015 - 01/12/2010 23:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: anfa_]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Spytalem znajomego Bosniaka o tego grajka wink Zanim Lech sciagnal Stilica, to wypowiadal sie bardzo pozytywnie na jego temat.

'Fajic is joker...My cousin was his team mate..he said Fajic is big joker, he even once gave him a haircut.. Fajic thought he is hairdresser; after Fajic look in the mirror he wanted to kill him' laugh

I dalej:

'He is weak player but had some luck and scored 8 goals this year'

A ten Jozwiak to jest w ogole masakra.

- Fajić dobrze gra w lidze bośniackiej, a przecież Semier Stilić także trafił do Lecha z tej ligi, więc trzeba trzymać rękę na pulsie - mówi Jóźwiak.

Hahaha laugh

Do góry
#4268239 - 02/12/2010 01:45 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: codi]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
a co wyszlo z Janczykiem?

Do góry
#4268257 - 02/12/2010 01:51 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: andegawen]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Cytat:
"Jak wiadomo Legia testuje czterech piłkarzy. Dwóch z nich czyli Słowacy Milos Breda i Dominik Kunca to melodia przyszłości. Natomiast Bośniak Numir Fajić oraz Brazylijczyk Maicon de Oliveira są kandydatami do gry w pierwszym zespole. - Nadarzyła się okazja do zaproszenia tych napastników i my z niej skorzystaliśmy. Termin jest taki a nie inny, zima w pełni. Jednak ligi w Europie dopiero się kończą i dopiero teraz można poszczególnych piłkarzy zaprosić na testy. Dlatego są u nas teraz, a nie wcześniej - mówi w rozmowie z TVN Warszawa dyrektor sportowy Legii Warszawa Marek Jóźwiak. Testy piłkarzy potrwają do czwartku.

Legia zrezygnowała już ostatecznie z Dawida Janczyka, który przez dwa tygodnie trenował z warszawskim zespołem. Obecnie "Murzyn" stara się o pracę w Katarze. Jeśli zatrudniony w klubie zostanie jeden z testowanych atakujących to najprawdopodobniej oddali się przyjście na Łazienkowską Marcina Robaka z Widzewa Łódź. - Na razie Robak jest dość daleko, bodajże w odległości 138 kilometrów od Warszawy i na razie tak pozostanie - skomentował w swoim stylu Marek Jóźwiak".


Janczyk ma taki kontrakt w CSKA, że woli tam siedzieć i nie grać, niż wracać do PL i grać za kilkakrotnie mniejszą pensję...

Do góry
Strona 11 z 31 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 30 31 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], akagi, burbon, Sensei, forty, wHiTe_StAr, kemp, VVega, alfa, poozon, igea23, Zaixi), 4074 gości oraz 20 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5587042 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14