Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#4236053 - 16/11/2010 00:39 Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup)
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
siatka Liga Mistrzyń 2010/2011 siatka



>>> CHAMPIONS LEAGUE <<<

Polske reprezentuja:
siatka Aluprof Bielsko-Biała
siatka Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
siatka Organika Budowlani Łódź





siatka Puchar CEV Kobiet/Mężczyzn siatka


>>> CEV CUP <<<

Polske reprezentuja:
siatka Asseco Resovia Rzeszów
siatka ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
siatka Enion MKS Dąbrowa Górnicza
siatka GCB Centrostal Bydgoszcz





siatka Puchar Challange Kobiet/Mężczyzn siatka



>>> CHALLANGE CUP <<<

Polske reprezentuje:

siatka Tytan AZS Częstochowa




Transmisje "polskich" spotkań oczywiście w Polsacie Sport. Reszta spotkan (chociaz nie wszystkie) rowniez w Polsacie Sport oraz na laola1.tv i livescorehunter.com.


Livescore:
siatka >>> LIVESCORE GŁÓWNY <<<
siatka LVHUNTER
siatka SIATKA.ORG


na zachęte grin



+ moje faworytki w tym roku tongue






Zapraszam do dyskusji i analiz naukaziemiasiatka


Pozdro Wojtas tongue

Do góry
Bonus: Unibet
#4281599 - 07/12/2010 20:25 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Dziś dwa spotkania w Lidze Mistrzyń, postanowiłem coś tam zainwestować w dubla pt:


Crvena Zvezda v Muszynianka 2 @1.5

Wczoraj się zastanawiałem właśnie jakiego kursu tutaj możemy się spodziewać... postanowiłem, że jak będzie <@1.5, to nie będę wchodził w to spotkanie, jednak Unibet dał to na pograniczu opłacalności moim zdaniem, to biorę..
Muszyna zaczęła tą edycję LM od przegranego wygranego meczu smile
Prowadzić 2-0 (10,16) z Zarieczem - które widać było, że jest jeszcze bez formy i później przegrać trzy kolejne sety na własne życzenie dając się rywalkom rozkręcać z piłki na piłkę, to naprawdę lekka parodia mając w swoim składzie tak doświadczone zawodniczki. No ale cóż, taki sport, takie życie, ale słowa Bogdana wypowiedziane po tym meczu 'cieszę się z jednego punktu' to już nie wiem czy były ironią, czy jakimś takim niesmacznym dla kibiców polskich żartem...
Drugie spotkanie miałem okazję również oglądać. Muszyna poleciała do Turcji i zmierzyła się z drużyną naszej Glinki. Spotkanie ciekawe, znowu mieliśmy szansę na coś więcej niż 0 pkt.. w ostatnim secie prowadziliśmy bodajże z 21-17? 20-17? coś takiego.. ostatecznie polegliśmy do 24.

Nasze dzisiejsze przeciwniczki to taki powiedzmy sobie szczerze outsider z którym trzeba po prostu skasować punkty, najlepiej 3, no ale chociaż 2 by się przydały w dniu dzisiejszym. Zespół złożony z samych Serbek, które u siebie jak widać potrafią zawalczyć, co pokazały już choćby w I kolejce przeciwko Vakifgunes, gdzie przegrały dopiero po TB.

Wierzę jednak, że dziś zespół Muszyny który naprawdę ma bardzo fajny skład i to wszystko w miarę fajnie wygląda mimo tych dwóch porażek, dziś odniesie swe pierwsze zwycięstwo w tegorocznej Lidze Mistrzyń, jeżeli stanie się inaczej wówczas może być problem z wojowaniem LM i w tym roku...

Do tego dokładam Bergamo 3-0 @1.35 - które niby jest pod formą, ale jeżeli stracą seta z taaaakimi gwiazdami z Chorwacji, to naprawdę będzie to dla mnie już kabaret. Co prezentują dziewczyny ze Splitu, można zobaczyć po suchych wynikach z Fener i Dinamo oraz na retransmisjach z laola1.
Oczywiście, wiem, że Fener i Dinamo to równie dobrze mogą zagrać w tym roku ze sobą w finale tegorocznej LM, bo są strasznie mocne, no ale bez przesady, że Bergamo będzie w stanie się skompromitować i oddać seta tej drużynie... nie takie cuda widzieliśmy, mam nadzieję, że dziś będzie bez smile

by Unibet @2.03

===

Zapraszam do dyskusji w dziale, a nie QC wink

siatka balwan1

===
Edit:
Po tym jak mi Unibet przyjął tego dubla, Bergamo spadło na @1.3, chciałem jeszcze coś dołożyć.. nie przyjęli, a kurs na 3-0 spadł obecnie już na @1.25 crazy
==
Jak coś to w Tobecie dla chcących zagrać tego dubla, wychodzi całkiem przyzwoite jeszcze @1.93 (1.44 Muszyna ; 1.34 Bergamo)


Edited by Misiek (07/12/2010 20:34)

Do góry
#4281633 - 07/12/2010 20:54 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Misiek]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
18.00 Maccabi Tel Aviv - Tytan AZS Czestochowa 4,54 1,15

Siatka.org podaje info:

'Oprócz Marka Kardosa, w Tel Awiwie zabraknie Fabiana Drzyzgi, Dawida Murka, Łukasza Wiśniewskiego oraz Piotra Nowakowskiego. Podstawowi zawodnicy AZS-u dostali tym samym szansę na regenerację oraz spokojne przygotowanie się do kolejnych meczów, a wielce prawdopodobne jest, że ich brak znacząco nie wpłynie na wynik środowej rywalizacji.'

- Wiemy na co stać naszego rywala z tym że mamy go bardziej rozpracowanego pod kątem indywidualnych umiejętności. W kadrze jest dwóch Argentyńczyków, po jednym Kanadyjczyku i Białorusinie - powiedział portalowi PlusLiga.pl Michał Gogol, który w Izraelu będzie pełnił funkcję pierwszego trenera częstochowskiej ekipy.

--
Nie wiem co sie dzieje w 'siatkarskim Izraelu', ale żydki to zawsze żydki i goracego twerenu pewnie mozna sie spodziewac, do tego gwizdki od czasu do czasu moga byc przekrecone.


Czy sie oplaca ruszac Czewe? Chyba niet.

Do góry
#4281636 - 07/12/2010 20:56 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Cendruś]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Nie mam pojęcia co prezentuje zespół gospodarzy, ale jak już coś to chyba ruszać i próbować jedynie coś w kierunku, że ten mecz nie skończy się w trzech odsłonach, czyli over 165.5 @1.65 Fonbet, chyba pasuje, ale ja tego na razie nie gram.
Częstochowa widać.. boi się Wielunia i dlatego taki manewr wink wink

Do góry
#4281652 - 07/12/2010 21:10 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Gierek, Gradowski, Sobala, Kolanek, Oczko, Janeczek/Hebda, Dębiec

jak dla mnie to taka paczka w zupełności wystarczy na Maccabi, ale było troszke "afery" wokol Czewy i tego pucharu, moze Nasi będą chcieli tak jak zapowiadał Pakosz zbojkotować te rozgrywki?


wybrane fragmenty z siatki.org (rozmowa z prezesem Azsu, Konradem Pakoszem)


"W minioną środę biało-zieloni pewnie pokonali pierwszą przeszkodę w Challenge Cup. Jesteśmy już po losowaniu drabinki aż do finału tych rozgrywek. Z jakimi uczuciami zostały te wyniki przyjęte przez zarząd spółki?

- Z mieszanymi. Pod względem finansowym na pewno powodów do zadowolenia nie ma zbyt wiele. Sportowo wygląda to całkiem fajnie. A to właśnie aspekt sportowy jest najważniejszy. Dwumecz z drużyną z Izraela na pewno nie będzie spacerkiem. Ale szansa awansu wydaje się być całkiem spora. Tym bardziej, że rewanż zagramy w Częstochowie. W następnej rundzie czeka nas najprawdopodobniej włoska Macerata. I tutaj też rewanż odbędzie się w hali Polonia. Dalej nie ma co wybiegać, ale drabinka do wygrania tych rozgrywek w przypadku skutecznej gry zespołu jest całkiem realna."

"- Otóż rozgrywki w europejskich pucharach od dawna są towarem deficytowym. Niestety nie jest w stanie tego zmienić fantastyczna postawa polskich kibiców, którzy tłumnie odwiedzają siatkarskie hale bez względu na to czy rywalem jest Trentino, czy &#8222;kelnerzy" z Cypru (z całą sympatią dla kelnerów oraz siatkówki na Cyprze). Niemniej każda historia musi mieć swój niezaprzeczalny koniec. I może nadszedł ten moment, kiedy cała Polska siatkówka powinna zastanowić się nad sensem udziału w tym objazdowym cyrku, jakim są europejskie puchary? No bo tak de facto nabijamy kasę decydentom z Luksemburga, a sami wpędzamy się na minę, która prędzej czy później musi eksplodować - twierdzi prezes częstochowskiego AZS. - Dlatego też jako pierwszy postawię odważną tezę. W przyszłym roku żaden, powtarzam to z całą mocą - ŻADEN - polski Klub nie zgłasza się do tych rozgrywek. To może być dość duże zaskoczenie dla całej siatkarskiej Europy. Tym bardziej, że z wiadomości
którymi dysponujemy nie tylko AZS Częstochowa (klub grający od 21 lat rok w rok w europejskich pucharach) rozważa tego typu drastyczne posunięcia.

- Nie ukrywam, że z dużym zadowoleniem przyjąłem
więc ostatnio informację, która pojawiła się w mediach, że przedstawiciele dwóch najlepszych
polskich klubów z poprzedniego sezonu również dostrzegają ten sam problem. Myślę, że tylko tak ostre postawienie sprawy przez polskie kluby, a tym samym przez polską federację może uzdrowić tą chorą od wielu lat sytuację. A choroba postępuje - napisał Konrad Pakosz.




Sędziować bedzie Turek i Bułgar jak cos ...
... nie moge znalezc wywiadu jak narzekał na dobór sędziów itp tongue

Do góry
#4281679 - 07/12/2010 21:24 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
gucik6 Offline
addict

Meldunek: 26/07/2010
Postów: 647
Wojtas a jakie typy na dzisiaj z siatowki??

Do góry
#4281684 - 07/12/2010 21:26 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Ja proponuje dubelek Muszyna + Rabita Baku
tego Bergamo 3-0 to jakos nie czuje, niby Chorwatki są bardzo bardzo słabe, ledwo wychodzą z 15nastki, ale Misiek wiesz dobrze jak sie z takimi druzynami gra, dobrze sie wie, ze sie to spokojnie wygra i nawet jak sie przegra seta to nadrobi się to z nawiązką w secie kolejnym(przypomnij sobie nasz mecz jak np tracilismy seta z PSP tongue )a Bergamo jest obecnie w takiej formie, ze takiego secika mogą przespać/przegrac same itd
Co do Rabity to nie przekonuje mnie drużyna z Bielska, a Baku to ciekawa paczka, ktora w tym sezonie ma wysokie cele. Bielsko tez ma, ale nie z taką grą, dziewczyny jak sie nie ogarną to to przegrają, Ania na razie pomoc nie moze, wiec tym bardziej ciezko.

Na razie nie widzialem kursów na Bielsko, więc proponuje zagrac dzis singla i za wygraną jutro singla na Baku tongue

Do tego Bielogorod @ 1,45 10/10 (nie chce mi sie juz pisac w odp temacie)

Z innych meczów w nizszych pucharach ...

Zagreb, Novi Sad, Duren i Wieden

Do góry
#4281750 - 07/12/2010 22:00 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Gdzie taki kurs na Maccabi 4,54?

Bielsko z Baku w czwartek...

Do góry
#4281810 - 07/12/2010 22:29 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Giertyszek]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Originally Posted By: Giertyszek
Gdzie taki kurs na Maccabi 4,54?

Bielsko z Baku w czwartek...
Betsafe

Do góry
#4283499 - 08/12/2010 05:55 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Cendruś]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Muszynka 3-1, choć z mega fazami, no ale jak to Drzyzga na końcu powiedział.. zwycięzców się nie osądza, najważniejsze, że nasze panie wygrały na ciężkim terenie za 3 pkt i tym samym mają jeszcze realne i spore szanse na awans z 1-2.
Bergamo zrobiło sobie sympatyczne 3-1 smile I set miałem okazję właśnie oglądać. Odrobiły szybko stratę ze stanu 6-12... żeby wyjść na 16-15 i toczyć walkę pkt za pkt do samej końcówki, gdzie szczęście uśmiechnęło się do zespołu z Chorwacji i tym samym ugrały one pierwszego swojego i chyba jak na moje ostatniego seta w tej edycji. No chyba, że Dinamo będzie miało już awans i koleżanki kolegów z Rosji zagrają, a żeby ci coś tam sobie zarobili wink wink

Dziś największym zwycięzcą i tak zapewne jest Konrad, który nie wierzę, że nie pograł na zespół z Izraela smile W Częstochowie więc będzie decydował złoty set i może być różnie w tym secie... to wszyscy wiemy z przeszłości smile

Do góry
#4284289 - 08/12/2010 20:22 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Jesli chodzi o Rzeszów to lepiej uwazać, bo Grozer i Millar przeziebieni i kto wie jak zagrają i czy zagrają, a Mika nadal skrecony staw skokowy. Berlin to nie sa az takie chłopcy do bicia, nie jest to klasa Fryderykow ogolnie, ale grac potrafią. Rozsmieszyla mnie pewna fraza w jednym z artykułów, mianowicie "z takimi słabymi druzynami jak Berlin to Rzeszów powinien spokojnie wygrywac" cos w ten desen. Nie przesadzajmy, to bedzie ciezki dwumecz jak na moje oko i po @ 1,30 nie ruszam dzis Rzeszowa.

Co do drugiego meczu to Zaksa nie powinna miec wiekszych problemow z Arisem, jak wiemy w Grecji problemy, slyszalem nawet o oddaniu meczu walkowerem, ale jednak do tego nie dojdzie. Kurs @ 1,10 do zwariowanego combosa, ktorego dzisiaj tworze w sam raz taka lokata.

Moj combos wygląda następująco:

1)Mostostal
2)Bled
3)Knack
4)Cuneo
5)Trentino
6)Vollero
7)Generali


#1 #2 #3 problemy finansowe greckich druzyn, zawieszona do odwołania liga itp itd, do tego slabosc greckich druzyn, a dobra forma ich przeciwników, to skutkuje tym, ze trzeba zagrac dzis przeciwko całej Grecji ...

#4 róznica klas, do tego Cuneo w weekd gra z beniaminkiem w lidze wiec nie ma sie co ograniczac dzisiaj i na maksa 3-0 szybkie

#5 bez komentarza 10/10

#6 #7 gospodarze to lepsze druzyny, lepsza forma, Generali ograli ost Fryderyki, to robi wrazenie, wiec ze srednim Cannes tez sobie poradzą, a Vollero gra z outsiderem tej grupy


@ 3,50 uni



Chciałem dać jeszcze Pesaro under 160,5 pkt oraz Fenerbahce +1,5 , ale sie rozmysliłem.

Jesli chodzi o Skrę to widomo, są w super formie, a Fried przegrało ostatnio w lidze anwet, co nie zdarza im się zbyt czesto, mozna rzec, ze w przeciagu ostatnich klilku lat przegrali tylko kilka razy. Moze cos jest na rzeczy z ich formą, a być moze szykowali się mocno na dzisiaj, a tamten mecz troszke "odpuscili" grajac na zmeczeniu itp. Nie wiem, wiem jedno Skra musi to wygrac, kibicuje im, są w gazie, jedyny kontrargument to taki, ze nigdy im niemiecka ekipa nie leżała zbytnio i przegrywali gładko zawsze. Trzeba się przałamać w koncu.


Jastrzębskiego nie ruszam, bo kto wie co oni zagrają. Brak trenera na razie, ale podobno już dzisiaj ma byc podane info, ze Anastasi ich przejmuje, zobaczymy. Przegrali oba mecze w LM i muszą się przełamać teraz, bo juz 2 razy przegrali "wygrane" mecze lub na wlasne zyczenie, jak kto woli. Dzisiaj przełanie. Budva to zadna potęga.


To tyle, nie chciałem rozbijać tego posta na kilka działów, więc zrobiłem tutaj "miszmasz".

Pozdro Wojtas grin

Do góry
#4284563 - 08/12/2010 23:34 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Resovia Rzeszów v SCC Berlin 1 @1.4 ladbrokes
CEV Cup.
Resovia Rzeszów po tym jak nie gra w Lidze Mistrzów, cel ma bardzo ambitny na ten puchar.. wielki finał, ale z takim budżetem i z takim składem, nie ma co się dziwić, w końcu to tylko CEV Cup, a nie Liga Mistrzów.
Dziś w II rundzie podopieczni Travicy zmierzą się z obecnym liderem niemieckiej ligi SCC Berlin.
Z obozu Rzeszowa można wyczytać, że Grozer i Miller mają lekkie przeziębienie i nie trenowali dwa dni, ale myślę, że dziś w tak ważnym spotkaniu i tak zagrają, i to zagrają jeszcze lepiej, jakby mieli trenować Wink
Berlin to ambitna drużyna, ale daleko im do siły co prezentuje Mistrz Niemiec zespół z Fridrischafen który dziś zmierzy się w Łodzi z naszym Mistrzem Polski Skrą.
Dziś trzeba wygrać, bo w innym przypadku, strasznie skomplikuje się sprawa naszych brązowych medalistów poprzedniego sezonu, gdyż nie dość, że będą musieli oni wygrać na wyjeździe, to jeszcze będą zmuszeni do rozegrania złotego seta, który zadecyduje o awansie, a tego na pewno ekipa z Rzeszowa chce sobie darować, bo wiedzą.. z przeszłości, że to same nerwy i przypadek może zadecydować...
Tak więc dziś uważam, że Rzeszów wygrywa dość pewnie i w Niemczech również powtórzą ten wyczyn i awansują do kolejnej rundy.
Kurs @1.4 wygląda mi sympatycznie... inne buki mają w granicach @1.3-1.25, a hc -1.5 na pograniczu @1.55-1.45, tak więc @1.4 na sam mecz bardzo fajnie się prezentuje, zobaczymy smile

Do góry
#4286886 - 09/12/2010 18:11 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Misiek]
gucik6 Offline
addict

Meldunek: 26/07/2010
Postów: 647
Garty za wczoraj Wojtas, naprawde szacun w temacie:)
Jakie propozycje na dzisiaj??

Oczywiscie rabit baku i co do tego:)zastanwiam sie nad rosyjskim armatami jakis za lub sprzeciw??moze inne ciekawsze propozycje??A moze cos z innych meczy takze Ligi mistrzyń

Do góry
#4286887 - 09/12/2010 18:12 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: gucik6]
gucik6 Offline
addict

Meldunek: 26/07/2010
Postów: 647
Nie wiem dlaczego ale kusi mnie dzisiaj Cortese-2 po lakomym kursie 2.5

Do góry
#4287042 - 09/12/2010 21:16 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: gucik6]
gucik6 Offline
addict

Meldunek: 26/07/2010
Postów: 647
napisze ktos cos o dzisiejszych meczach bo zaraz musze na uczelnie spadac

Do góry
#4287044 - 09/12/2010 21:19 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: gucik6]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Jakby ktos chcial to by sie tu pojawily analizy.
Najwidoczniej nikomu sie nie chce.

A ty zamiast zasmiecac temat, nic nie wnoszacymi postami, przesniej sie na quasi czat, moze tam tez znajdziesz jakies suche typy.

~Posty do kasacji.

Do góry
#4287049 - 09/12/2010 21:29 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: gucik6]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: gucik6
napisze ktos cos o dzisiejszych meczach bo zaraz musze na uczelnie spadac


Na tym forum nie znajdziesz zbyt wielu analiz, szukaj u konkurencji. Jedyna szansa w Wojtasie, ale to też kwestia ile jeszcze wytrzyma. papa grin

Do góry
#4287056 - 09/12/2010 21:37 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: _Korver_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
dzisiaj to mam wyjebke na analizy, czekamy na Baku grin

Do góry
#4287061 - 09/12/2010 21:42 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
gucik6 Offline
addict

Meldunek: 26/07/2010
Postów: 647
Wojtas_ dzisiaj tylko baku tak?

Do góry
#4287078 - 09/12/2010 21:57 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: gucik6]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
co za gosc blush

Do góry
#4287080 - 09/12/2010 21:58 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: gucik6]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
nie chce byc niemiły, ale nie zachowuj sie jak jakis "napaleniec", napisałem 2 dni temu, ze gram Baku, a dzisiaj jeszcze potwierdzilem, ze tylko to, wiec nie wiem po co Twoje "glupie" pytanie i kazdego dnia pytasz sie co i jak skoro ja zawsze pisze co gram, nie ukrywam nic, a nawet jesli gram cos co nie podałem w dziale to i tak Ci nie podam... nastepna sprawa

... czy zagrasz wszystko co Ci powiem/napisze w dziale? mam nadzieje, ze nie, ale pewnie się myle... zawsze chcialem zrobic taki "eksperyment", zeby dac na przypal jakis typ i zobaczyc czy ludzie to łykną i beda w ciemno grac, pewnie znalazłyby się takie osoby, po tych wszystkich postach wnosze, ze Ty jednak do nich rowniez nalezysz, najlepiej daj mi swoją kase i ja Ci będe za nią grać, a Ty bedziesz sobie lezal i popijał drinki ...

troche wlasnej inwencji ludzie !!! smirk

oczywiscie no offence, probowałem byc delikatny i niezlosliwy

bez odbioru tongue

Do góry
#4287188 - 09/12/2010 23:02 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Kiedyś pisałem...wchodziło, raz nie weszło to dostałem zjebke.
Czy jest sens robienia czegoś charytatywnie z opcja przez swiezaków 'dostaniesz opierdol jak nie wejdzie'. Nie ma żadnego.

Lepiej pogadac w swoim gronie na PW/GG/Tel i analizowac wspolnie z zaufanymi ludzmi.

Do góry
#4288694 - 10/12/2010 06:02 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: craax]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Forum już dawno umarło pod względem wymiany typów i jakiejkolwiek dyskusji na poziomie w tym dziale, ale spójrzmy na parkiet koszykarski czy też kort tenisowy - gdzie powstaje tylko temat i linki do danego turnieju, w baskecie już nawet czasami trudno o to.
Z jednej strony ludzie nie chcą pisać, bo jak napiszą, to i tak jak coś się zagra to od razu leci kurs i nie ma sensu podawać po korekcie, no ale nawet jeśli nie idzie w dół, to po prostu nie ma z kim podyskutować smile
To jest właśnie fenomen tego forum, że ludzie tutaj jeszcze zaglądają, aktualnie 193 zarejestrowanych i 304 gości, a podawać nie ma kto smile Zresztą nie ma co się dziwić, jest super QC, a najlepszym działem to chyba jest To i Owo tongue
Każdy by brał i jeszcze narzekał, że coś nie wejdzie.

Do góry
#4288867 - 10/12/2010 07:33 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Misiek]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
@Conrad ciągnie z tego taką kasę, że mógłby się postarać o motywację finansową, nie mówię o dużych kwotach, ale nawet zwykła 'stówka' zmieniałaby diametralnie podejście wielu osób, a właściciel by na pewno nie zbiedniał. Na innych forach jakoś takie praktyki mają miejsce, ale to już nie moja strata. Lubię mecz.pl, tu się wiele dowiedziałem, w jakimś stopniu wykształciłem w tej branży, ale uważam, że już swój 'dług wdzięczności' spłaciłem i nie mam zamiaru więcej prowadzić wolontariatu. I myślę, że z biegiem czasu coraz więcej osób dochodzi do takiego wniosku. Z tuzami siatkarskim tego forum jest kontakt na GG i wystarczy.

crazy

Ale fajnie, że Wam się chłopaki jeszcze czasami chce, miło się czyta.

Do góry
#4288878 - 10/12/2010 07:45 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: _Korver_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Korver, zadaj pewką lepiej tongue
A tak poważniej, no to szkoda, że tak to wszystko wygląda, no ale nic się nie poradzi. Ja pisałem do Admina, ale niestety odpowiedzi nie dostałem, co by zmienić, żeby chociaż jakoś to w miarę wyglądało, jak sile wyższej nie zależy, no to cóż zrobić.. po co zwykli userzy mają tracić czas.. no tylko i wyłącznie z pasji i jak ktoś ma czas, to sobie coś tam od czasu do czasu napisze.
Ale ktoś może napisać, że nie ma czasu na lekką analizę, czy tam jakiś typ ze swoim zdaniem, a na QC będzie cały mecz od 5-2.. przeżywał, że jego pewka nie wchodzi wink

Do góry
#4288883 - 10/12/2010 07:49 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
dobra koniec tych sentymentalnych "opowiesci", bo się rozklejam powoli tongue

Do góry
#4288894 - 10/12/2010 08:03 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
ice18 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2006
Postów: 19577
Skąd: Marki
Ostatni raz Conrad płacił stówkę w 1979 roku.

Do góry
#4289585 - 10/12/2010 23:15 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: _Korver_]
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Originally Posted By: _Korver_
Z tuzami siatkarskim tego forum jest kontakt na GG i wystarczy.



to czemu nie mamy swojego gg wymienionego smile

Do góry
#4299447 - 15/12/2010 21:57 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Pawka]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Wczoraj udany dzien, a więc dzisiaj trzeba zainwestować ponownie w puchary, ktore są chyba najbardziej dochodowe na dana chwile ze wszystkich rozgrywek siatkarskich proponowanych przez nasze ulubione firmy bukmacherskie.



Dzisiaj wybralem sobie szczegolnie dwa mecze, mianowicie ...


Berlin - Rzeszów + Laguna - Volero + Radnicki - Teruel



Rzeszów jedzie do Niemiec w roli faworyta. W pierwszym meczu wszyscy pamiętamy jak było, 3-2 po ciezkim boju. Teraz sytuacja jest troszke inna, Rzeszów miał day offa w lidze i sobie wypoczął, zregenerował siły, na spokoju potrenowal i dostal mozliwosc zaleczenia jakis drobnych urazów/chorób. Takie "odetchnięcie" było im bardzo potrzebne, wiemy jak nasza liga jest zagęszczona i jakie natężenie mają spotkania. Berlin również wypoczety, bo tez nie mieli teraz w lidze kolejki, ale oni przed meczem z Rzeszowem również byli bardziej wypoczęci od Rzeszowa. Travica zapowiada, ze jada wygrac bez złotego seta i ja mu wierze, gdyz z takim skladem to Nasi teraz po wypoczeciu powinni ich nosem wciagnac. Grozer bedzie sie czuł jak u siebie. Berlin to lider niemieckiej ligii, jednak widzielismy jak Skra wciagnela nosem Mistrza Niemiec. Takze nasz 2wicemistrz musi wciagnac ich nosem podobnie. Wiecej nie ma co pisac, jak dla mnie wygrana Rzeszowa i awans do kolejnej rundy.

Rzeszów @ 1,80 5/10 fonbet


Kolejna perełka jaka wpadła mi dziś w oko to dziewczyny z Volero. Ostatni mecz między tymi ekipami zakonczył się 3-1 dla Volero, ktore po przespanym poczatku 1 seta nie zdołały juz dogonic rywalek, lecz w 3 pozostalych setach zmiazdzyly je. Laguna to bardzo młoda druzyna, tak zwany dostarczyciel punktów. Volero walczy o awans z Aspttem, bo raczej pewne jest, ze to Turczynki zajma 1 miejsce w ich grupie, a walka toczy sie tylko o 2 miedzy pozostalymi ekipami. Takie mecz trzeba wygrywać, a więc Volero to dziś uczyni

Volero @ 1,45 10/10 fonbet
Volero -1,5 @ 1,909 5/10



Radnicki to słaba ekipa, raczej młoda i mało doswiadczona, a Hiszpanie to juz uznana marka na arenie europejskiej, moze nie sa to zadni best players, ale ma tam kto grać, a dodatkowo Radnicku bez pierwszego rozgrywacza. Teruel szanse na awans oczywiście ma, wygrywają dzisiaj, pozniej ogrywają Noliko u siebie i są w grze dalej. Radnicki w tamtym roku było outsiderem i dostarczycielem punktów, w tym roku szykuje się to samo, czysty win Teruelu to lokata jak dla mnie

Teruel @ 1,303 10/10 pinn
Teruel -1,5 @ 1,68 7/10 tobet






Z singli na dziś to tyle, reszte upchnąłem w combosa ...

1) Argo de Sete
2) Zenit -1,5
3) Teruel
4) Węgiel
5) Gunes +2,5
6) Volero

#1 Argo na Ukrainie po wyrównanym boju przegrało 3-1, dzisiaj czas na rewanz i awans do kolejnej rundy. W podswiadomosci Ukraincow bedzie złoty set, wiec wszystko się w nim rozstrzygnie jak na moje oko.

#2 bez komentarza, po porazce w Bulgarii dzisiaj Kazan niszczy gości 10/10, polecam -1,5, ale w fonbecie nie ma tego wiec czysta jedynke dałem

#3 jak wyżej Teruel win ...

#4 Węgiel musi, slaba forma, ale kiedys to przelamia, jak na moje oko dzisiaj, po wyfrajerzeniu Nas przez sedziow w tamtym tygodniu dzisiaj bedą 3 punkty dla Jastrzebia, awans na 2 miejsce w tabeli i walka o wanas trwa

#5 Gunes zmiazdzyla Zariecze u siebie, ktore ostatnio nawet w lidze przegrywa, Turczynki miały wolne, wiec jest siła. Gośka tam secika ugra, a kurs kuszący

#6 jak wyżej 10/10



@ 5,60 fonbet



to tyle prezentow od wujka Wojtasa dzisiaj grin santa

Do góry
#4299458 - 15/12/2010 22:06 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
edit

apropo Gunes chodzi oczywiście o +2,5 punktów, a nie setów, z pospiechu zle napisałem wink

Do góry
#4299570 - 15/12/2010 23:45 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
#5 Gunes zmiazdzyla Zariecze u siebie, ktore ostatnio nawet w lidze przegrywa, Turczynki miały wolne, wiec jest siła. Gośka tam secika ugra, a kurs kuszący


z tym meczem to mi sie wydaje ze taka transakcja laczona z meczem FenerbahceAcibadem ISTANBUL Dinamo MOSCOW 3 : 0 25:14 25:15 25:15

kurs 2,10 przesada

zwyciestwo za 3 pkt daje wielkie szanse awansu i wydymanie muszyny

takze jestem tu zwolennikiem teorii spiskowej

i licze na 3-0 ew 3-1 dla ruskich

sam pogralem grubo Ml gospodyn bo po prostu mi to lezy w tej calosci

Do góry
#4300804 - 16/12/2010 06:21 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: kardynal20]
JuN Offline
ATP & WTA Tour

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 49339
Skąd: fotel
Wojtas_ dzięki za typy piwo

Do góry
#4300807 - 16/12/2010 06:22 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: JuN]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Dzięki również tongue

Do góry
#4302499 - 17/12/2010 02:30 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Po głębszej analizie jedynego spotkania w Lidze Mistrzów meżczyzn wywnioskowałem, ze godnymi polecenia typami są ...

Sisley Treviso @ 1,30 10/10
Sisley Treviso -1,5 @ 1,57 5/10

oba z tobetu

Sisley jest w gazie, ostatnio wszyscy ich skreslili, a oni bez problemu poradzili sobie z dobrą Latiną. Do tego we Francji przegrali po ciezkim boju 2-3, teraz czas na rewanz. Ich sytuacja w grupie jest obecnie tragiczna, trzeba szybko podreperowac swoj dorobek punktowy i gonic czołówkę. Dzisiaj nie mają wyjścia, muszą zdobyc 3 punkty i tyle. To tez uczynią.


Kolejnym godnym polecenia typem jest Asptt +2,5 @ 1,813 6/10 pinn. Gospodynie walczą o awans z Volero, ktore wczoraj na spokoju wygrało i umocniło się w strefie promowanej awansem. Zeby myslec o ich zdetronizowaniu(bo o wyprzedzeniu lub wyeliminowaniu Turczynek mogą zapomnieć) to muszą dzisiaj zdobys jakies punkty. zdobyc punkt trzeba ugrac 2 sety minimum. Ja im daje szanse wlasnie na tyle przynajmniej, wiec secika po takim kursie trzeba sprobowac. Turczynki raczej spacerkiem awansuja, wiec az tak sie nie musza spinać na dzisiejszy mecz, majac w ost rundzie Lagunę.


To tyle santa

Do góry
#4335947 - 04/01/2011 22:50 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Bez zbednego pisania, bo czasu brak, ja na dzis grubiej dwa singielki ...


Cannes -1,5 oraz Odintsovo -1,5


mysle jeszcze nad overem w Panathinaikosie, ale sam nie wiem czy to zagrac

pozdro grin

Do góry
#4336012 - 04/01/2011 23:07 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
Wojtas,

nie to zebym sie klocil, ale widzisz value w Cannes -1.5 ? przeciez kursy tutaj powyzej 1.4 nie wychodza... nie lepiej czyste 0:3 ?

uwazam tez ze Zariecie nie bedzie mialo latwo z Serbkami ...moze jaki over tutaj

zgralbym jeszcze na Baku ale mala oferta i kiepskie kursy, a na koniec Mullhose ...tez kusi over

Do góry
#4336103 - 04/01/2011 23:35 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: kazow]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
@ 1,60 na Cannes i @ 1,90 na Odintsovo mi odpowiada smile

Do góry
#4336237 - 05/01/2011 00:23 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
ok, to nie bede sie klocil:) gratuluje kursu na Cannes ..jak jeszcze gdzies wisi to daj znac

co do Zariecia to nadal upieram sie nad overem. Wedlug mnie nie graja az tak dobrze na wyjazdach, pokazaly to na poczatku w Polsce. Chwila zapomnienia i ambitne Serbki wygraja seta, a moze i dwa, chyab ze bazujesz na meczach Serbek z Muszyna lub "ze musza dzisiaj wygrac i im zalezy". Za moze i 1.90 warto grac na -1.5 ...ale jednak wole overa


a jakie zapatrywania na Mulhose?, wszyscy skazuja na bicie ... ale czy Volero az takie potezne? Mullhose z Vakifem gralo cos ostatnio

Do góry
#4337975 - 05/01/2011 18:01 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: kazow]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
widze ze nikt sie nie ma zamairau udzielac poza Wojtasem, to i ja sie nie bede za duzo rozpisywal ...tak na szybko na dzisiaj widze potencjalnych kandydatow:

Loko - Treviso over
Cortese -1.5
Fenerbace i nawet -1.5
CSKA Sofia
Bled


to lista z tych co pjawily sie kursy,

kusi mnie tez set dla skry ale jakos nie zagram tego, Wegiel tez omijam z daleka

opinie? wnioski?

Do góry
#4337984 - 05/01/2011 18:16 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Fanatyk_1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/03/2008
Postów: 7470
Skąd: Trogir
Dinamo-Bielsko 2 1.6

Mysle ze to bedzie latwiejsze spotkanie niz w Bielsku.Dinamo gra czytelna siatkowke.Trudna pilka to wiadomo ze wystawa do Vesovic.Potem im dalej w mecz tym Serbka ma mniej sily.Duzo takze Rumunki przy dobrym przyjeciu graja srodkiem przez Marcovici.Spodziewam sie zwyciestwa Bielska w stosunku 3-1 ooo

Do góry
#4337987 - 05/01/2011 18:19 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Fanatyk_1984]
TyperNH Offline
addict

Meldunek: 11/09/2010
Postów: 555
jastrzebie -1.5 seta, fenerbahce, bielsko
co myslicie o takim zestawie? warto zagrac za kilka stówek?

Do góry
#4338037 - 05/01/2011 18:51 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: TyperNH]
tom1802 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2010
Postów: 2784
innego wyjścia jak trentino -1,5 nie widzę
jak wlazły mówi że są zmęczeni to pewnie są, druga sprawa nawet gdyby nie byli zmęczeni to po tym co widziałem na klubowych MŚ to jak Trento chce to nie ma na nich bata i dzisiaj będzie im się chciało, tym bardziej że napewno chcą się zemścić. Można też dokładny wynik 3-0, ale nie ma co być zbyt pazernym tongue

Do góry
#4338177 - 05/01/2011 20:08 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: tom1802]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Trentino - Skra under 180.5 kurs 1.72 expekt , stawka maksymalna - rzut oka na tabele grupy i wszystko jasne ... nawet chcac Skra nie mialaby tam zadnych szans, coz dopiero kiedy ten mecz im WISI wink

Zycze powodzenia

Do góry
#4338188 - 05/01/2011 20:12 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: zegarek]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
nie sadze zeby im WISIAL ten mecz, o punkty nie graja ale zamieszac z Trentino zawsze chciliby, zwlaszcza po laniu ostatnim.

obchodze z daleka, Skra sportowo nie wygra, ale z drugiej strony moga grac na luzi i bez spinki

Do góry
#4338197 - 05/01/2011 20:14 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Fanatyk_1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/03/2008
Postów: 7470
Skąd: Trogir
Dzis w zespole Olympiacosu nie zagra rozgrywajacy Zerkov.Bulgar dal do zrozumienia wladza klubu ze jesli nie bedzie zaleglych wyplat to odejdzie z klubu.

Do góry
#4338202 - 05/01/2011 20:16 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: tom1802]
Verbatim Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/08/2005
Postów: 7748
Skąd: Kraków/Pireus
No to może ja coś skrobnę...

Pierwszy mecz który wpadł mi w oko to mecz Jastrzebie-Olympiakos . W tej grupie będzie niesłychana walka o Awans do samego końca pomiędzy tymi zespołami oraz Budvą. JSW przegrał kolejne kilka spotkań w lidze działacze i kibice są bardzo zawiedzeni i sądzę że po ostatniej porażce u siebie z Zaksa dziś zrobią wszystko aby ten mecz wygrać.

Jak Dlamnie JSW @ 1,40


Kolejnym meczem jest Trentino-Skra. Trentino napewno pamięta sromotne lanie jakie dostali w Łodzi i dziś zrobią wszystko aby się odegrać. Tym bardziej iż sa podraznieni laniem jakie dostali tydzień temu w Finale Super Pucharu Włoch od Cuneo smile

Ja biorę Trentino(H 0-1.5).

Do tego bardzo ładnie wygląd mecz : Dynamo Buk.-Stal Bielsko. Jeśli zawodniczki Wagnera wyjdą w pełni skoncentrowane na boisko widzę w tym meczu dużą szanse na zwycięstwo. Dynamo nic specjalnego nie prezentuje Nasz zespół ma duzo więcej wartościowych zawodniczek Dlatego ja tutaj upatruje max 3-1 dla Polek. No chyba ze zlekceważą Rumunki tak jak rok temu zrobiła to Muszyna wygraywając 1 seta bodajże do 11 a później 1-3...( Of course Rywalem Muszyny była inna Rumuńska Drużyna)

Bielsko @ 1,60

Pozdrawiam

Do góry
#4338213 - 05/01/2011 20:20 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Verbatim]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Gdzie masz całe @1.4 na Jastrzębski? Wiem, że było w paddypower, ale spadło już na @1.25.

Do góry
#4338220 - 05/01/2011 20:22 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Misiek]
Verbatim Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/08/2005
Postów: 7748
Skąd: Kraków/Pireus
Originally Posted By: Misiek
Gdzie masz całe @1.4 na Jastrzębski? Wiem, że było w paddypower, ale spadło już na @1.25.


Kursy brałem z Millenium bo tam też dziś będę grał smile

Do góry
#4338221 - 05/01/2011 20:23 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Verbatim]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
a mi najbardziej ze wszystkich spotkan podoba sie Muszyna - Turczynki awans maja juz praktycznie pewny, tylko niesamowity zbieg okolicznosci sprawi ze nie wyszlyby z grupy (musialby jednak do teog przegrac w nastepnej kolejce u siebie z Crvena Zvezda 0-3 lub 1-3 co nie wydaje sie absolutnie realne)... Polki musza podejsc do tego spotkania maksymalnie skoncentrowane, wcale sie nie zdziwie jak wygraja za 3 pkt, a potem walka o tb w Rosji i awans wink

Do góry
#4338222 - 05/01/2011 20:23 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Boubson]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
*ahh to na jutro smile

Do góry
#4338225 - 05/01/2011 20:25 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Boubson]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
i dodam jeszcze ze strasznie mi dzis smierdzi Cortese - moze przesadzam ale moim zdaniem przejda obok meczu, kurs @1,25 absolutnie nie do grania, kusi +1,5 na gospodynie, moze ktos znalazl gdzies hc +2,5 na Prostejov?

Do góry
#4338280 - 05/01/2011 20:43 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Boubson]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Nie no przestań, tam Ci podatek zje i wyjdziesz na gorsze smile

Ja na dziś tripel, który przedstawia się następująco:

Rzeszów+Jastrzębski+Trento -1.5 @2.03 ; @1.98 Tobet ; Unibet

Dlaczego?

Rzeszów typowa dokładka 'na podatek' jak to mówi Wojtas, którego na Malcie nie mamy na szczęście tongue

Nie ma co i nie chce mi się zbytnio rozpisywać na temat tego spotkania, po prostu Rzeszów musi wygrać dwa razy i awansować do Challenge Round. Rywal wydaje się być łatwiejszy niż w poprzedniej rundzie (SCC Berlin) . Kurs nie rozpieszcza, nie spodziewałem się szczerze mówiąc wyższego.
Więcej o tym spotkaniu jak ktoś chce, można poczytać sobie > tutaj <

Jastrzębski

Na początku planowałem to spotkanie odpuścić, gdyż kurs mi się strasznie nie podobał.. @1.3 na słabo spisujące się Trąby w tym sezonie? No ale jednak pobrałem, dlaczego?
Ta informacja o rozgrywającym bardzo ważna, no i Jastrzębie w końcu gra o awans, szansa żeby pokazać.. że potrafią jeszcze w miarę przyzwoicie grać w siatkówkę i jakoś to wszystko sobie poukładać, bo ostatnia porażka z Kędzierzynem u siebie 0-3 na pewno boli, bo miało być przecież znacznie lepiej.
I spotkanie tych drużyn widziałem... no i cóż by tutaj napisać.. Nasi nie wykorzystali I seta, później poszedł szybki II set, pobudka nastąpiła w III i IV secie, w V prowadzimy cały TB, żeby oddać przewagę z bodajże z 13-11...13-15, as serwisowy którego nie było ;] Jednym słowem czas na rewanż!

No i na koniec hit dzisiejszych spotkań, czyli spotkanie pomiędzy Mistrzem Świata a Wicemistrzem Świata tongue

Trento -1.5

Uderzam jednak w zespół włoski, że wygrają z naszymi 3-0 3-1.
Przede wszystkim dlatego taka opcja, że Włosi muszą ten wygrać i to najlepiej za 3 pkt, żeby uspokoić sobie awans do następnej fazy, a Skra już ten awans ma zapewniony.
Trento tak więc na pewno wyjdzie swoim optymalnym zestawieniem, a w jakim Skra? Która ostatnio gra bardzo dużo, i na dodatek w ndz musiała rozegrać ostrą batalię w KK (V setów) ? Nie wiem co tam nasz Jacuś planuje, ale na pewno Możdżon nie zagra.. a z jaką parą przyjmujących wyjdziemy i z jakim atakującym? Hmm.. no logicznie myśląc powinni to być mimo wszystko Kurek+Winiar i Mario, ale Wlazły ostatnio bardzo dużo gry w KK MVP... ale czy warto w meczu o NIC przemęczać swojego bombardiera?
Oczywiście, że zawodnicy będą mówić, że nie mają nic do stracenia i że jadą po zwycięstwo i że to Włosi muszą dziś wygrać smile

==

Bielsko miałem grać po tym sympatycznym @1.66 w paddypower, ale jednak odpuściłem.. Dziewczyny w ogóle mnie nie przekonują swoją grą.. powinny wygrać, ale jednak odpuszczam to spotkanie smile

Do góry
#4338285 - 05/01/2011 20:44 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Boubson]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Originally Posted By: Boubson
i dodam jeszcze ze strasznie mi dzis smierdzi Cortese - moze przesadzam ale moim zdaniem przejda obok meczu, kurs @1,25 absolutnie nie do grania, kusi +1,5 na gospodynie, moze ktos znalazl gdzies hc +2,5 na Prostejov?


@1.55 masz w BETSAFE wink

Do góry
#4338304 - 05/01/2011 20:50 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Misiek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Co warto jeszcze dodać, w ostatnim spotkaniu Yoga-Trento 0-3, nie zagrał podstawowy rozgrywający Raphael, zastąpił go Łukasz, oraz gwiazda i najlepszy skrzydłowy Świata Osmany.
Tak więc dziś liczę na ich dodatkową moc, wypoczęci... wink
Ciekaw jestem bardzo jaka dziś będzie wyjściowa szóstka naszych Mistrzów Polski smile

Do góry
#4338368 - 05/01/2011 21:22 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Misiek]
Verbatim Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/08/2005
Postów: 7748
Skąd: Kraków/Pireus
Lol w bet365 Jastrzebie jzu @ 1,18 smiechu warte

Do góry
#4338943 - 06/01/2011 00:53 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Verbatim]
mazinho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3298
Kto ze znanych zawodnikow gra w Sisleyu Treviso? Jak widzicie hc punktowy +7.5 ??

Do góry
#4339000 - 06/01/2011 01:04 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: mazinho]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
Originally Posted By: mazinho
Kto ze znanych zawodnikow gra w Sisleyu Treviso? Jak widzicie hc punktowy +7.5 ??
http://www.sisleyvolley.it/it/roster-formazione-giocatori.html

Do góry
#4339643 - 06/01/2011 03:01 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: anfa_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Mala awaria internetu, a tyle problemow...

no nic tak na szybko, bo dzisiejszy dzien juz sie konczy

ja probuje Budve @ 2,10 uni z Bledem, ktory jest juz praktycznie pewny awansu, a Budva dzis walczy o zycie i ma realne szanse na awans. U siebie cos graja, bo na wyjazdach to piach.

Podoba mi się jeszcze Trento -2,5 @ 2,40 pinn chociaz pewniejsze jest under 185,5 pkt @ 1,55 uni.

W sumie z dzis tyle, za duzo mi nie zostało tongue

Do góry
#4341077 - 06/01/2011 09:08 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
No to w Trento zaprzepascili taki fajny kursik, braklo secika, jedziemy dalej ... tongue

W ciągu dnia pewnie nie będe miał czasu, aby cos skrobnąć, wiec jeszcze teraz tak po krótce napiszę apropo zblizających się spotkań.


Value widzę w Noliko @ 2,20 pinn, obie ekipy to europejskie średniaki, jednak Noliko w moim rankingu jest trochę wyżej. Sprawa awansu jest wciaz otwarta, Cuneo, Noliko oraz Teruel mają szansę na gre dalej. Jak dla mnie największe szanse z tej trójki na zajęcie 1 miejsca ma Noliko, a co za tym idzie drugie miejsce przypada włoskiemu Cuneo, a co po tym następuje? Ano to, ze Teruel musi pogodzic się z 3 mijescem i grą w CEV CUP. Noliko ma na koniec fazy grupowej mecz u siebie z Radnickim, a więc pewne 3 punkty, jakby nie patrzeć. Teruel ma wyjazd do Cuneo, chyba wiedzą co to dla nich oznacza. Nawet jak wygrają dzisiaj z Noliko to i tak szanse na awans z 2 miejsca nie ma. Albo inaczej, mozliwosc jest, ale oni nie awansują. Dlatego dzis ostatnia "rzeczywista" szansa na punkty. Noliko dobrze wie jaką szansę ma na 1 miejsce mają po pokonaniu Cuneo u siebie, mysle, ze nie beda chcieli tej sposobności zaprzepaścic tym bardziej, ze dzisiejszym meczem gwarantują sobie praktycznie pierwsze miejsce. Procz czystego zwycięstwa po @ 2,20 skłaniałbym się również, co oczywiste, pod +1,5 @ 1,621 pinn

W meczu Zalau - Fried jak miałbym cos grac to chyba dodatnie hc na gospodarzy. Oni mają o co grac w przeciwienstwie do Fryderyków, ktorzy tak czy siak zostaną na 3 miejscu. A Rumunii? Graja o honor, prestiz itp Na pewno chcą zdobyc jakies punkty/sety w LM. W Bełchatowie o punkty będzie bardzo ciężko, więc jedyna szansa u siebie z Fried, ktore nie ma szans na awans, ani na spadek nizej. Zalau +2,5 @ 1,87.


Jesli chodzi o zenską odsłonę LM. To skłaniałbym się ku Bergamo. Moze nie to, ze od razu wygraja na ciezkim terenie w Rosji, ale ten secik po kuszącym kursie jest do zaakceptowania jak najbardziej. Bergamo +2,5 @ 1,855 pinn. Widać, że powoli się ogarniają i grają lepiej, może nie jest to to do czego nas przyzwyzczaily, ale na seta powinnon starczyc. Francesca jak zagrasz to zajmij się tym setem dla mnie !grin


Szanse na powodzenie widzę też w becie na Mineralne. Turczynki awans w kieszeni, a Odintsovo niebezpiecznie goni, trzeba zdobyc punkty w tym meczu. Goski sie nie beda az tak spinac, mzoe anwet pomogą Polkom. W obliczu ciezkiego meczu w Rosji w ostatniej kolejce punkty dzis są bezcenne. A więc Muszyna @ 1,714.

W Pesaro nie widze innego rozstrzygniecia jak wygrana gospodyn. Kurs @ 1,549 może nie rozpieszcza, ale to ich ostatni mecz u siebie, a przed nimi ciezki boj w Bielsku, na pewno nie lekcewaza Bielska, wiec dzis punkty bardzo potrzebne, a Baku ma w ost kolejce Bukareszt, wiec sa raczej spokojne awansu.


Na koniec Cev Cup. Zaksa miala na widelcu Skrę, jednak Pawel doznał urazu. Wszystkim sie wydawalo, ze to wielki pech, ze kolejny pauzowicz po Swidrze, a tu nagle przed tb Pawel wyszedl biegac przy boisku. Niestety nie wszedl i nie pomogl chlopakom ograc Skry, ale na Unicaje juz pewnie zagra. Reguly wiemy jakie są. 2 x wygrana daje awans, nie ma sie co bawic w loteryjne złote sety. Ja jestem optymista przed tym meczem i typuje wygraną Zaksy @ 1,694.


dobranoc ! grin

Do góry
#4341500 - 06/01/2011 18:17 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Zlatan Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2007
Postów: 1238


Edited by Misiek (06/01/2011 18:31)

Do góry
#4341694 - 06/01/2011 19:27 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Zlatan]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
To gdzies przeoczyłem ten fakt, pozna godzina była, wybaczcie mi. W takim razie nie jestem juz tak pewny Zaksy i zmieniam zdanie o 180 stopni. Po takim kursie @ 2,27 jest to value na Unicaje, a +1,5 @ 1,633 robi się bardzo pewnym betem, który gorąco polecam tongue

Co do awansów, bo mnie poprawili na jednym forum, chodziło mi oczywiscie o awanse z miejsc 1-2, taki skrot myslowy, oczywiscie jest szansa na awans z 3 miejsca jeszcze.

Do góry
#4341821 - 06/01/2011 20:18 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Verbatim Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/08/2005
Postów: 7748
Skąd: Kraków/Pireus
Panowie czy ja dorbze widzę:

Jeśli Pesaro przegra dzis za 3 ptk z Baku a w ostatniej kolejce w Bielsku z BKS-em to Nasze dziewczny awansuja?

Do góry
#4341825 - 06/01/2011 20:19 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Verbatim]
Verbatim Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/08/2005
Postów: 7748
Skąd: Kraków/Pireus
YY nie zauwazyłem ze Włoszki graja u siebie dzis...

Do góry
#4341852 - 06/01/2011 20:27 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Verbatim]
Johan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1961
Skąd: GÓRNY ŚLĄSK
Norda Bergamo dzisiaj bez:

Arrighetti
Piccinini
Ortolani
Lo Bianco

Do góry
#4341888 - 06/01/2011 20:40 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Johan]
umex Offline
addict

Meldunek: 11/01/2010
Postów: 610
Originally Posted By: Johan
Norda Bergamo dzisiaj bez:

Arrighetti
Piccinini
Ortolani
Lo Bianco


pewne info?

Do góry
#4341911 - 06/01/2011 20:50 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: umex]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Dynamo M vs Bergamo propozycje: u180,5 @ 1,70 Bg u177,5 @ 1.85 b365 Dynamo-1.5 @ 1.45 BG

Bergamo praktycznie 2 skład. Z reszta formy wciaz brak.
Dynamo wrecz przeciwnie, do tego u siebie graja.
Na wyjezdzie Dynamo izzi win 3:1, a tu powinno byc jeszcze latwiej.
Kursy na -1.5 slabiutkie, na -2.5 u bab szkoda nerwow, ale takie underki powinny tez ladnie siasc.

Ps. Tak powyzsze info pewne.

Do góry
#4342137 - 06/01/2011 22:25 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: agr1]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
No to faktycznie nie warto tracic nerwow, jednak Francesca nie zagra, w takim wypadku lepiej w druga strone uderzyc pod ujemne hc Dinama, ale i tak nie zdziwie sie jak Bergamo ugra tego seta, u kobiet rozne smieszne rzeczy sie dzieją tongue

Do góry
#4357127 - 11/01/2011 21:14 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Ja na dziś próbuję dubelka w postaci: Baku 3-0 + Dinamo 3-0 @2.1 ladbrokes ; @2.03 betsson

Dlaczego?

W grupie Bielska wiemy jaka sytuacja jest obecnie. Im ciaśniej tym raźniej niektórzy mówią, ale nie tutaj.. Rabita, żeby być pewna I miejsca musi wygrać to spotkanie najlepiej za 3 pkt, tak więc wychodzi, że mogą stracić seta, jednak wiemy co prezentują szczególnie u siebie Mammadova i spółka, więc o wynik jestem w miarę spokojny. Bukareszt pogrzebał swoje wszystkie teoretyczne szanse w poprzednim tyg u siebie z Bielskiem, tak więc dziś grają jedynie o honor.

Dinamo jeżeli nawet wyjdzie tą teoretycznie drugą szóstką, to i tak powinny sobie dziewczyny spokojnie poradzić, bądź co bądź z amatorkami z Chorwacji, dla których to fajna przygoda i liczą, że w przyszłym sezonie również wystąpią w tych elitarnych rozgrywkach. Póki co srogie lekcje wyjazdowe, a i u siebie nie było różowo, jedynie set zdobyty u siebie na Bergamo jakimś cudem i to z osłabionym Bergamo.
Mam nadzieję, że Ruskie nie zagrały jakiś handi na Spilt czy coś w tą stronę...

Chciałem spróbować jeszcze Muszynę, ale na razie odpuściłem, mam jeszcze ten obraz ich tragicznej gry z Glinką... choć to +1.5 po @1.8 wygląda nawet przyzwoicie, bo w końcu muszą się obudzić...
Pesaro było po @1.8 na samym początku, to też było w miarę do pobrania.

Do góry
#4357151 - 11/01/2011 21:58 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Coz to za spokoj w temacie? Dzisiaj bardzo ciekawa kolejeczka. Przypomne, ze promowane miejsca to miejsca 1-2 oraz trzy najlepsze 3 miejsca. Więc ...

BKS Bielsko-Biała +1,5 @ 1,599 7/10 pinn

Bielsko jest jedną z tych drużyn, która walczy o awans z trzeciego miejsca. Jest takze w jednej z najlepszych sytuacji z tych cztereach drużyn ubiegających się o awans z 3 miejsca. Bergamo ma ciężki mecz z liderem z Turcji, Muszyna wyjazd w Rosji, a Prostejov wyajzd do Cannes. Takze wymarzona sytuacja, aby awansować. W sumie typ troszke ryzykowny, gdyż zaczną godzinę po Muszynie i mogą znać już np optymistyczny rezultat dla nich. Jednak według mnie to Pesaro, które ma już pewne 2 miejsce ma bardziej wyje... na ten mecz. Mogą przegrać 3-0 i tak nie zmienią miejsca, mogą wygrać 3-0 również nie awansują na 1 lokatę, bo dzisiaj Rabita ogrywa spokojnie Bukarest i zostaje bezsprzecznie liderem. Dodatkowo Pesaro ostatnio w lidze pełnym składem dostało baty od średniaka, więc coś musi być na rzeczy z ich formą. Bielsko poradziło sobie gładko z Atomem i przed dzisiejszym meczem są na pewno w pełni zmoblizowane i w dobrych humorach. Potrzeba minimum 1 punktu. Typuje zwycięstwo BKSu jednak bezpiecznie gram na ugranie tych dwóch secików.

grin

Do góry
#4357192 - 11/01/2011 22:18 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
jeszcze info apropo tego meczu ze strony www.bks.bielsko.pl

"W decydującą fazę wkraczają rozgrywki grupowe Ligi Mistrzyń. Nasze siatkarki czeka w najbliższy wtorek arcyważne spotkanie z włoskim Scavolini Pesaro, które zdecyduje czy mistrzynie kraju przedłużą swoje występy w elitarnym gronie.

Sytuacja w grupie E po pięciu rundach meczów przedstawia się niezwykle ciekawie. Stawce lideruje Rabita Baku, która zgromadziła 11 punktów i gry w kolejnej fazie może być już pewna. Za plecami Azerek usadowiły się mistrzynie Włoch, które mają na koncie tylko jeden punkt mniej. Z kolei siatkarki BKS Aluprof także są w dobrej sytuacji. 8 zdobytych punktów gwarantuje im awans jako najlepszej drużynie z trzecich lokat z wszystkich grup.

O wszystkim rozstrzygną jednak ostatnie konfrontacje. Potyczka w Bielsku-Białej, jak wynikać może z powyższych rozważań, zapowiada się szczególnie atrakcyjnie. Podopieczne trenera Grzegorza Wagnera przystąpią do meczu w bardzo dobrych nastrojach. Złożyły się na to tegoroczne zwycięstwa &#8211; nad Dinamo Romprest Bukareszt w Lidze Mistrzyń oraz Atomem Treflem Sopot na krajowym &#8222;podwórku&#8221;. A warto zauważyć, że w nowej hali pod Dębowcem gospodyniom nie sprostały także zawodniczki z Baku. &#8211; Przed nami duża szansa na historyczny awans do fazy play-off i mam nadzieję, że przy wsparciu kibiców uda się ten cel osiągnąć we wtorkowy wieczór &#8211; mówi szkoleniowiec ekipy aktualnych mistrzyń Polski.

Podczas inauguracji zmagań w Lidze Mistrzyń we Włoszech nasza drużyna wypadła bardzo dobrze. W składzie ekipy BKS Aluprof, podobnie zresztą jak i we wtorek, zabrakło Anny Werblińskiej, a mimo tego omal nie udało się zwyciężyć. Barw Scavolini bronią tak znakomite siatkarki, jak Holenderka Manon Flier czy Amerykanka Destinee Hooker, ale nie znaczy to, że nasze zawodniczki skazane są na mniejszą zdobycz punktową od rywalek. Tym niemniej wspomnieć należy, iż od czasu listopadowej potyczki zespół z Pesaro spisuje się coraz lepiej. Włoszki triumfowały choćby w trzech ostatnich meczach grupowych Ligi Mistrzyń. &#8211; W okresie świąt nie mieliśmy możliwości tak częstych treningów, jak normalnie, ale mimo to zagraliśmy dobre spotkanie z Rabitą. Wierzymy, że w Bielsku przypieczętujemy awans do grona najlepszych zespołów w Europie &#8211; podkreśla przed meczem w stolicy Podbeskidzia Paolo Tofoli, były rozgrywający reprezentacji Włoch, a obecnie szkoleniowiec siatkarek Scavolini.


Wtorkowe spotkanie może być więc jednym z największych wydarzeń siatkarskich w Bielsku-Białej w nowym roku. Na mecz o takim ciężarze gatunkowym kibiców specjalnie zapraszać nie trzeba. Początek spotkania w hali pod Dębowcem o godzinie 18.00."


Kompletnie zapomniałem, że to historyczny awans moze być dla BKSu, jeszcze nigdy nie grały w playoffach. Tym bardziej polecam ten typ.

Do góry
#4357280 - 11/01/2011 23:02 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Pomyłka, zle spojrzałem, Bielsko ma 8 punktów, a nie 7, takze Pesaro moze spasc na 3 miejsce. Takze overek sie szykuje i tie break tongue

Do góry
#4357486 - 11/01/2011 23:57 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Bym zapomnial, Platini graj Bielsko +1,5 to będe spokojniejszy grin

Do góry
#4357525 - 12/01/2011 00:07 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
robipoz Offline
newbie

Meldunek: 01/10/2010
Postów: 32
Witam

Ja gram dziś Bielsko 3:2 i sądzę ze bedzie taki układ że Bielsko wygra 3 sety gładko a Scavolini 2 ale max 3 punktami wtedy będą mieli po 10 pkt i wysokie ratio i wtedy żeby nie awansować to Prostejov musiałby by wygrać w Cannes z 3:0 i i dosyć wysoko w setach a w to nie wierze a więc 3:2 Aluprof

Do góry
#4357658 - 12/01/2011 00:56 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: robipoz]
robipoz Offline
newbie

Meldunek: 01/10/2010
Postów: 32
po przeanalizowaniu paru meczu w siatkowke stwierdzam że 2 zespoły które awansują z 3 miejsc to będzie Aluproff i to już zagrałem ,jak i również co również też już zagrałem BERGAMO .

Do góry
#4360037 - 12/01/2011 17:09 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: robipoz]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
No to poznaliśmy wszystkie 12 zespołów, które awansowały do fazy play-off. Gospodarzem zapewne będzie zespół Zariecza, tak więc je zobaczymy na pewno w czwórce, troszkę głupi przepis wink

VakifGunes Stambuł
Muszynianka
Fenerbahce
Dinamo Moskwa
Eczacibasi
Volero Zurich
Villa Cortese
RC Cannes
Rabita Baku
Scavolini Pesaro
Bielsko-Biała
Prostejov


Tak się śmiałem.. żeby to Bielsko jakoś awansowało (cel osiągnięty) i trafiło na zespół Fenerbahce, wówczas będziemy mieć ciekawy moment pod siatką grin grin

Do góry
#4360071 - 12/01/2011 17:53 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Misiek]
kaka85 Offline
Kania gostyń

Meldunek: 27/08/2005
Postów: 1841
Skąd: Gostyń
ciekawe, czy podadzą sobie rękę smile

Do góry
#4360170 - 12/01/2011 18:57 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: kaka85]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
A więc dzisiaj ostatnia kolejka Panów. Rozstrzygnięcia raczej juz wszystkie znamy. Ciekawie jest tylko w meczach Tirolu, Bledu, Węgla i Trento, ktore pojechało w rezerwowym zestawieniu.

W oslabieniu rowniez Oly, bez sypacza i młota, a wiec Budva ma ulatwione zadanie, zeby awansowac. Z kolei Bled bedzie chcial pomoc Budvie i postara się ograc Wegiel za 3 punkty.

Tirol - Knack tutaj pojedynek o bezposredni awans, kto wygra ten ma 2 miejsce i spokojny awans.

Przypominam, ze z 3 miejsca tylko 1 ekipa awansuje.

W oslabieniu pojechał również Haching, ktory ma pewny awans, wiec CSKA walczaca o 3 pozycje ma ualtwione zadanie.


Jakos nie mam "ochoty" dzisiaj inwestować swoich środków pieniężnych w te mecze. Jednak jeślibym musiał to wybrałbym za pewne ...

Knack +1,5 @ 1,699 5/10 pinn

Cuneo -2,5 @ 1,787 4/10 pinn

CSKA -1,5 @ 1,613 3/10 pinn

Węgiel +1,5 @ 1,833 5/10

Budva @ 1,685 6/10


Cos z tego by poszło.



Co do CEVu to fajny dubelek stworzyły mi polskie zespoły ...

Rzeszów + Kedzierzyn @ 1,46 b365 8/10


To tyle na dzis grin

Do góry
#4360191 - 12/01/2011 19:05 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Uzupelniając...

Węgiel aby awansowac musi ugrac 2 punkty - przy ugraniu 1 seta przez Olympiakos

lub musi wygrac mecz za 3 punkty przy wygranej Budvy 3-0

wiec trzeba spokojnie poczekać, najpierw zagrac Budve, potem ewentualnie cos z meczu Bled-Węgiel, bo to pojedynek o miejsca 1-2 bedzie bezposredni jak w meczu Knack - Tirol

Do góry
#4360215 - 12/01/2011 19:17 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Trento mocno oslabione a Fried walczy o 3 najlepszą lokatę, również można pomysleć jeszcze o takim becie ...

Fried @ 1,926 pinn

Fried -1,5 @ 2,84


oraz jeszcze mi wpadł w oko overek i na niego się skusiłem od razu

over 185,5 pkt Tirol Knack @ 1,952 7/10 pinn

takze na razie pogralismy overka tongue

Do góry
#4360224 - 12/01/2011 19:23 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Fanatyk_1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/03/2008
Postów: 7470
Skąd: Trogir
Trentino bez Juantoreny,Sali i Stokra

Do góry
#4366739 - 15/01/2011 00:54 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Fanatyk_1984]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
http://www.cev.lu/mmp/online/website/new...ing_of_lots.pdf

No to już wszystko jasne smile

Turnieje finałowe będą rozegrane w tym roku w Fenerbahce oraz w Trentino, czyli w sumie fajnie, że te zespoły znajdą się od razu w czwórce, bo ciężko byłoby z nimi wygrać, a tak to sobie dwa kluby które zdobyły w poprzednim roku tytuł Mistrza Świata czekają już na FF i jakby nie patrzeć jest to sprawiedliwie, a nie jak w latach poprzednich... smile

Jastrzębski ciekawa drabinka i realna szansa przy dobrej grze smile , Skra z ruskimi ciekawy bój smile

==

iiii.. zamiast Skowrońskiej (która dostała FF) Glinka po raz drugi będzie mogła zawitać do Polski smile


Edited by Misiek (15/01/2011 01:03)

Do góry
#4367449 - 15/01/2011 04:11 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Misiek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Skra i Wegiel w finale jak dla mnie, bedzie pieknie tongue


Ale fajnie upchneli Dinamo, Tours, Loko, Cuneo grin

Do góry
#4368367 - 15/01/2011 09:28 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Taaa, Węgiel? laugh laugh

Dawaj zakład o kilka tysi, dla mnie zero szans tongue

Do góry
#4368957 - 15/01/2011 18:22 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: _Korver_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Ja ich awansu az tak pewny nie jestem, ale zobaczymy tongue

Jak pisałem kiedyś, że spokojnie awansuja z grupy to oczywiscie na qasi sie znalezli tacy, ktorzy nie dawali im zadnych szans. Zobaczymy jak teraz.

Do góry
#4419539 - 01/02/2011 21:57 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Bielsko Biała - Turk Telekom Istanbul 2 1.40 Ladbrokes

Do LM weszła też zasada złotego seta, więc aby go uniknąć trzeba wygrać obydwa spotkania.
Turczynki z grupowej fazy awansowały bez najmniejszych problemów, w Muszynie wygrały 3-1, przy czym od mniej więcej połowy meczu bawiły się z Mineralnymi jak z juniorkami. Glinka ciągnie grę, Poljak i Nikolic gwarantują wysoki poziom.
Bielsko w tym sezonie strasznie faluje. Zdarzają się im świetne mecze jak choćby w lidze z Sopotem, ale też i tragiczne jak np. z Gwardią Wrocław gdzie przegrały 0-3 i ostatniego seta do 12 i to we własnej hali. Do gry wróciła Werblińska (Barańska), ale jak dotychczas lekko mówiąc nie błyszczy.
"Vakifbank ma trzy zawodniczki, które mają ogromną siłę rażenia. Zwłaszcza Gosia Glinka, która dostaje prawie jedną trzecią piłek - mówi przed meczem Ligi
Mistrzyń z zespołem ze Stambułu trener Aluprofu Bielsko-Biała, Grzegorz Wagner. Jest również Nikolić i Poljak, które też doskonale radzą sobie z trudnych piłek. Nie ukrywam, że przygotowujemy się do tego meczu
od kilku dni, Liga Mistrzyń weszła u nas na pierwszy plan. Nadarzyła nam się okazja, jest szansa i trzeba ją wykorzystać" - mówi trener bielszczanek, Grzegorz Wagner.
Tylko czy wykorzystać tę szansę jego zawodniczki są w stanie? Moim zdaniem nie. Vakif za mocny, a że wygrać trzeba 2 spotkania, żeby nie ryzykować loterii złotego seta, to dziś Gosia i spółka win boks

Do góry
#4419696 - 01/02/2011 22:33 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Leyton]
sHybki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 5322
Skąd: Jaworzno
Nie bierz raczej pod uwagę spotkania z Gwardią, Wagner usprawiedliwia ten wynik przygotowaniami pod Vakifbank "Zawodniczki miały w tym czasie bardziej intensywne treningi, bo są szykowane na konfrontację z VakifGünes " i nie ma powodu by się z nim nie zgadzać. Turecki zespół bazuje na tych trzech zawodniczkach stąd siła ofensywna zawodniczek jest spora ale trzeba pamiętać, że nie jest to jakaś szybka siatkówka bo Turecka rozgrywająca do wybitnych nie należy i Wagner już jakiś pomysł na zatrzymanie głownie Glinki pewnie ma smile Turczynki bawiły się z Mineralnymi to szkoda, że nie oglądałeś ich spotkania z Crveną Zvezdą gdzie męczyły się okrutnie a Aluprof to na pewno nie gorszy zespół od Serbek. Glinka dostaje 1/3 piłek co jeśli będzie miała gorszy dzień...co jeśli Aluprof zaskoczy zagrywką. Nie mówię, że to zły typ ale po 1.4 nie wziąłbym tego wiedząc jaki Aluprof ma potencjał, mimo to powodzenia smile

Do góry
#4421139 - 02/02/2011 05:12 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: sHybki]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
CAI Teruel - Resovia Rzeszow 2 @1.72 ladbrokes

z tych wyzszych kursow tylko ten mecz mi wpadl w oko...Mysle ze spokojnie maja szanse ograc aktualnego mistrza Hiszpanii, ktora w tym sezonie jak narazie sobie slabiej radzi. Zajmuja dopiero trzecia pozycje w lidze, gdzie liderem jest Unicaja Almeria, ktora zostala wyeliminowana przez Zakse, a Reska jest lepsza od Zaksy wiec wniosek sie sam nasuwa, ale to tylko na papierze a jutro gracze z Rzeszowa musza to potwierdzic na parkiecie. Przypomne tylko ze w tym roku przepisy sie zmienily i trzeba dwa spotkania wygrac zeby awansowac, jak druzyny sie podziela wygranymi to jest grany dodatkowy zloty set do 15 bez wzgledu do ilu sie wygralo liczy sie wygrana ! A nie jak to bywalo wczesniej ze kto wiecej setow ugral, ale to tak na marginesie. Po stronie Rzeszowa jest ogromna mobilizacja zeby awansowac do Final Four i zmazac plame po Pucharze Polski...niestety tak los sprawil ze musieli grac z najlepsza druzyna Skra, ale moze nie chodzi o to ale o to jak sie zaprezentowali podczas niego w kiepskim stylu przegrywajac. Ale juz w sobote zagrali dobry mecz z Politechnika zdobywajac cenne trzy punkty. CAI Teruel dostal sie tutaj dzieki 3 pozycji w grupie Ligi Mistrzow...wygrawajac tylko dwa spotkania za trzy punkty ze slabiutkimi Serbami i jeden punkt z Cuneo, a z Noliko zero punktow...Mysle ze Resovia bedzie chciala wygrac te spotkanie a nie liczyc na zwyciestwo u siebie i zloty set gdzie moze byc loteria. Oczywiscie to tez nie bedzie latwe spotkanie, cos mi sie widzi 2-3 ale oby bylo latwo i przyjemnie wink

Do góry
#4422342 - 02/02/2011 21:35 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Slawek_kk]
Ronni Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2003
Postów: 5910
Skąd: Poznań / Kutno / Barcelona
Prostejov - Rabita Baku

Liga Mistrzow Kobiet

Gospodynie sam awans moga uznac za sukces bo 2 kolejki przed koncem mialy tylko 4 punkty i to zrobione na zawodniczkach z Łodzi ktore graly w mocno oslabionym skladzie a potrafily u siebie nawet wygrac z Prostejovem. 2 ostatnie kolejki to kolejki cudów nagle Cortese grajac na pol gwizdka przegrywa 0-3 a pozniej niespodziewane wygrana Czeszek w Cannes po tiebreaku gdzie i tak wszystko bylo juz ustalone i wynik dla gospodyn z Cannes nie mial znaczenia.
Rabita pewnie wygrala swoja grupe przegrywajac tylko 2 mecze po Tiebreaku w Bielsku i Pesaro zapewniajac sobie 1 miejsce.
Tak jak i inni trzeba napisac ze wygrana obu meczy jest konieczna do awansu inaczej jest zloty set a to jest zawsze loteria i nie ma sensu szukac szczescia tam skoro mozna wygrac na spokojnie.Taka sama dewiza kieruja sie w klubie z Baku bo przyjazd swoj do Czech zaplanowali juz w weekend sa od poniedzialku i normalnie trenuja 3 dni przed meczem aby byc w optymalnej formie a nie przyjezdzac jak to sie ma w zwyczaju dzien przed meczem . W Baku gra Glass ktora niedawno temu grala w druzynie z Prostejova napewno zna zawodniczki i taktyke i nie zapomniala wspomniec o tym trenerowi.Druzyna z Baku jest druzyna lepsza i powinna spokojnie udowodnic to juz na boisku zawodniczek z Czech aby na spokojnie podejsc do rewanzu u siebie.Po wynikach z grupy widac ze przegraly 2 mecze po tiebreakach wiec sadze ze nie beda chcialy sie znow bawic w 5 set tylko rozstrzygna wszystko w 3-4 setach .

Zatem tym kieruje moj typ :

Baku win 9/10

Baku -1.5 7/10

Baku 3-1 3/10

Do góry
#4424328 - 03/02/2011 16:57 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Ronni]
Lukasz111 Online   content
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu

Meldunek: 24/04/2009
Postów: 32013
Prostejov - Baku

Dzisiaj w lidze mistrzyń Prostejov będzie podejmować siatkarki z Baku. Gospodynie tego spotkania dostały się do tej fazy rozgrywek rzutem na taśmę wygrywając dwa ostatnie spotkania grupowe i to z bardzo mocnymi ekipami. Mimo, że może to robić wrazenie to ja bym jednak podchodził do tych zwycięstw z dystansem gdyż przeciwniczki w tamtych meczach: Cannes i Villa Cortese miały juz praktycznie zapewniony awans. w Prostejovie nie grają już reprezentantki USA Nnamani i Glass(teraz występuje w barwach Baku smile. Prostejov oglądałem tylko w meczu z Cannes u siebie a także z Organiką. Wrażenia żadnego na mnie nie zrobiły.

Baku jeśli chce uniknąć niepotrzebnej nerwówki musi dziś wygrać ten mecz. A mają naprawde kim straszyć. Wspomniana wyżej Glass a także Mammadova czy reprezentantki Serbii: Golubovic, Krsmanovic i Starovic. Ta mieszanka świetnych zawodniczek powinna spokojnie dziś zapewnić zwycięstwo i przybliżyć zespół z Baku do awansu.

Typ: Baku

Do góry
#4425237 - 03/02/2011 23:54 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
Scavaloni Pesaro-Dinamo Moskwa
W mojej ocenie zespół Dinama M. to główny faworyt do wygrania tegorocznej LM wraz z druzyną Fenerbace.Dlatego też uważam że dziewczyny się sprężą bo zadanie nie będzie na pewno łatwe.Trzeba pokonać Pesaro mające w tym roku Flier i Hooker - to 2 główne zawodniczki.Jednak Holenderka w sezonie klubowym zawsze gra słabiej , w tym roku także to widać i zespół z Pesaro osiąga bardzo słabe wyniki. Porażka z Baku ( bez walki ) 2x TB z BKS po bardzo słabych meczach , nie wpominajac już o porażkach w lidze.Ze zespołu po poprzednim sezonie odeszła Costagrande która od kilku lat stanowiła o sile tego zespołu , odeszła właśnie do zespołu Rosyjskiego i dziś będzie chciała pokazać co potrafi , a chyba kazdy wie na co ją stać . Jeżeli do tego dodamy takie gwiazdy jak Simona Gioli , Goncharova czy też Godina to uzyskamy świetny zespół , który już w tym roku 2 razy ograł zdecydowanie silny zespół z Bergama ( raz drużyna Włoska grała osłabiona ).Bardzo słabym ogniwem drużyny Włoskiej jest Saccomani która przyjęcie ma na poziomie juniorskim , zespół Dinama to powienien także wykorzystać.Trzeba uniknąć złotego seta i dziś po prostu wygrać.

Do góry
#4440701 - 09/02/2011 19:30 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Zaksa K-K vs Friedrichshafen 2 @2 ladbrokes

Ciezko pisac analize przeciwko druzynie, ktorej sie kibicuje, ale jak to sie mowi nie ma sentymentow w bukmacherce...Nie ma za bardzo atutow i nic nie wskazuje na to zeby Zaksa miala dzisiaj wygrac to spotkanie. Dwoch kluczowych zawodnikow w tym sezonie przesadzilo o tym na ktorym sa miejscu w lidze (chodzi o Swiderskiego) oraz o tym w jakiej sa ostatnio dyspozycji (Gladyr). Gladyr byl w bardzo dobrej formie i niestety zlapal kontuzje ktora go wykluczyla na trzy tygodnie a zastepuje go Kazmierczak, nie daj Boze ktorys z nich czegos sie nabawi i zostajemy bez srodkowego...Trzeba patrzyc na aktualna forme obydwu zespolow, Zaksa niestety ostatnio slabo bo w kiepskich stylu porazka u siebie z Czewa, gdzie bylo bardzo wazne spotkanie o trzecie miejsce w lidze, przegrana w Niemczech 3-1 i ostatnio wynik tez powinien byc 3-1 dla Politechniki, ale dzieki bardzo dobrej grze Jarosza zespol wygral spotkanie. Niestety jestesmy bez atakujacego bo dla mnie Jarosz jest slaby, ostatnio mu wyszedl mecz zycia i to wszystko, dzisiaj mysle ze znowu wszystko wroci do normy bo nic sie nie zdarza dwa razy. A zespol niemiecki to solidny, mielismy okazje widziec ich mecze niestety trafil do bardzo mocnej grupy i akurat trafil na okres Skry kiedy miala mega forme a tak to w kazdej innej grupie pewnie widzielibysmy ich dalej, ale zawodnicy bardzo chca wygrac Puchar Cev bo jak mowia ze brakuje im tego trofeum. W lidze tez im idzie niesamowicie bo na 15 meczy tylko 3 sety stracone ! na prawde robia wrazenie. Obawiam sie ze zespol niemiecki bedzie za silny na zakse. Chcialem dac bezpieczniej handi +1.5 na Friedrichshafen ale niestety buk nie wystawil wiec dalem na zwyciestwo...okaze sie wieczorem czy zrobilem dobrze. Pewnie w innych bukach bedzie mozna ale mi chodzi glownie o ten

Do góry
#4441149 - 09/02/2011 22:23 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Volero Zurich - Zarechie Odintsovo 2 2.00 Ladbrokes

Wynik pierwszego meczu: 3-0 dla Zariecza (25:21 25:15 25:18)
Przy 'starych' zasadach Rosjanki byłyby praktycznie pewne awansu, teraz jednak mimo gładkiego zwycięstwa u siebie, muszą dziś wygrać, inaczej trzeba będzie grać złotego secika.
Mimo tego, że Volero we własnej hali gra bardzo dobrze, sądzę, że Odincowo stać na wygraną w Szwajcarii.
Takie zawodniczki jak Margareta Kozuch czy też Walewska Oliveira muszą trzymań odpowiedni poziom i to na ich dobrą grę właśnie dziś liczę. W Rosji dobrze w ataku grała też Makarova.
W fazie grupowej zespoły spisały się następująco:
Zariecze - 3 miejsce w grupie z Vakifbankiem, Muszynianką i Crveną Zvezdą Belgrad
Volero - 2 miejsce w grupie z Eczacibasi Stambuł, Mulhouse i Laguną
Liczę na awans Odincowa, a że kurs na ich wygraną wynosi 2.00, to nie przechodzę obojętnie obok tego beta.

Do góry
#4443537 - 10/02/2011 17:28 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Leyton]
Ronni Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2003
Postów: 5910
Skąd: Poznań / Kutno / Barcelona
Baku - Prostejov

Typ: Baku awans

Kurs : 1.44 Ladbrokes

Typ do konkursu , dla zabawy .


Mysle ze kazdemu zostal niedosyt po 1 meczu obu druzyn gdzie Baku moglo wygrac spokojnie w 4 secie majac 14-12 i pilke po swojej stronie w gorze.Pozniej byla juz niestety loteria i kazda z druzyn miala po 3-4 swoje szanse wygraly Czeszki.Dzis rewanz i podejrzewam ze nie bedzie juz taryfy ulgowej Baku powinno zagrac tak jak wczoraj np. Skra pewne i szybkie wygranie meczu a pozniej od razu na fali wygrana zlotego seta.Warto zauwazyc ze w tych meczach ktore juz sie odbyly dluzyny teoretycznie slabsze dosc szybko puszczaly mecz bardziej na maxa przygotowujac sie na zloty set co w wiekszosci sytuacji nie konczylo sie dla nich dobrze.Baku musi oddac co zabralo tydzien temu licze na wygrana pewna w meczu i wygrana Zlotego Seta. Pozdrawiam

Do góry
#4443648 - 10/02/2011 18:08 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Zirat Ankara vs CSKA Sofia
Typ: CSKA awans
Kurs: 2.25 ladbrokes

Dla mnie jest to mecz 50/50 co potwierdzil pierwszy mecz gdzie wygrala druzyna z Bulgarii po zacietym meczu 3-2 a ze wyzszy kurs jest na nich to sprobuje. Bo w meczu raczej Ankara powinna wygrac spokojnie ale trzeba rozgrywac zloty set a gospodarze beda pod lekka presja gdzie wiadomo Turcja to goracy teren, ale czytalem w wywiadzie ze Sofia gra na luzie, nic sie nie dzieje jak przegraja mecz i nie maja do nikogo pretensji a to pomaga druzynie. Maja w zespole tego niesamowitego Kenijczyka Maiyo, ktory potrafi sam wygrywac spotkanie i tutaj upatruje szanse w zlotym secie. Jak narazie wszyscy faworyci wygrywali zlote sety i awansowali dalej, ale mam nadzieje ze akurat tutaj bedzie inaczej i trafie ta niespodzianke

Do góry
#4444502 - 10/02/2011 22:50 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Lukasz111 Online   content
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu

Meldunek: 24/04/2009
Postów: 32013
Dynamo - Pesaro

Dzis dojdzie do rewanżu i do rozstrzygnięcia który zespół awansuje dalej. Mecz we Włoszech był bardzo zacięty a wszystko rozstrzygnęło sie dopiero w tiebreaku gdzie lepsza okazała sie druzyna gospodyń. Tym razem mecz odbędzie się w Rosji gdzie zawsze bardzo cięzko sie gra o czym przekonało się wiele silnych ekip. Dynamo musi ten mecz wygrać a następnie walka będzie sie toczyć w złotym secie. Włoszki to już nie ten sam zaspół co w ostatnich latach choć skład jest dalej całkiem dobry( Flier czy Hooker). Dynamo to jeden z faworytów do wygrania Ligi Mistrzyń. W składzie mamy m.in Costagrande czy Gioli. Stawiam zdecydowanie na zespół rosyjski. Własna hala plus mocny zespół powinno dać sukces a w zlotym secie niech sie dzieje co chce.

Typ: Dynamo(-1,5 seta)

Do góry
#4444587 - 10/02/2011 23:43 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
Besiktas-Urbino 2 1,40
Zespół Turecki jest w tym roku słaby , w lidze zajmują odległe miejsce tracąc sporo punktów do czołówki.Grając z najlepszymi zespołami tej ligi dostają tak zwane baty , ugrywajac po 15-19 pkt.Zespół Urbino natomiast w tym roku zadziwia , radzie sobie bardzo dobrze w swojej lidze osiągajac bardzo fajne wyniki. Ostatnio są nie do zatrzymania ograły outsiderów ligi Pavię i Grotte i pokonały czołówkę Bergamo i Arsizo.Posiadają batdzo równy zespół. W pierwszym meczu Włoszki wygrały 3-1 i dziś również powinny wygrać aby uniknąć złotego seta.

Do góry
#4478421 - 23/02/2011 15:46 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
siatka Ezaczibasi - VakifBank 1,56
Oba Tureckie zespoły posiadają gwiazdy światowego formatu w swoich zespołach.Ezaczibasi wydaje się jednak trochę mocniejsze.Są obecnie liderkami w lidze Tureckiej i mają 2 pkt przewagi nad VakifBankiem i Fenerbace. Wygrały już w tym roku na boisku Fenerbace shocked Dziwi mnie to bo Fenerbace to bardzo solidna firma.Oba zespoły spotkały się w lidze 3 tygodnie temu na boisku Vakifbanku i padł wynik 3-2 dla gospodyń ( tb do 15 ).Dziś jednak gospodyniami jest zespół Ezaczibasi który powinien ten atut wykorzystać. W poprzedniej rundzie rozgromiły dobry zespół Cannes wygrywając oba mecze po 3-0. Rywalki grały z BKS wyrywajac 3-1 , 3-1 ale nie były to przekonujące wygrane.
Jeśli mam porównać składy to bardziej przekonuje mnie team gospodyń który ma w składzie Neslihan Darnel , wiadomo ile ona znaczy dla każdego zespołu , Heather Bown , Esrę Gumus , Del Core. Więc paka bardzo silna która bardziej mnie przekonuje niż zawodniczki Gunes , Nikolić , Glinka , Poljak.

Do góry
#4478496 - 23/02/2011 17:05 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
mulhouse - Dabrowa

Dabrowianki wyjezdzaja dzis do Francji walczyc o polfinal pucharu CEV. Zespoly te bardzo dobrze sie znaja w zeszlym roku graly ze soba w lidze mistrzyn w ktorej gladko wygraly zarowno u siebie jak i na wyjezdzie. Dzis jada do Francji dodatkowo uskrzydlone wysokim zwyciestwem w Bielsku. Jak dla mnie faworyt tego meczu jest tylko jedeen i sa nim Dabrowianki u ktorych zdecydowanie forma zwyzkuje i dzis powinny poczynic duzy krok do polfinalu.

Do góry
#4478530 - 23/02/2011 17:25 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: grajus87]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Originally Posted By: grajus87
siatka Ezaczibasi - VakifBank 1,56
Oba Tureckie zespoły posiadają gwiazdy światowego formatu w swoich zespołach.Ezaczibasi wydaje się jednak trochę mocniejsze.Są obecnie liderkami w lidze Tureckiej i mają 2 pkt przewagi nad VakifBankiem i Fenerbace. Wygrały już w tym roku na boisku Fenerbace shocked Dziwi mnie to bo Fenerbace to bardzo solidna firma.Oba zespoły spotkały się w lidze 3 tygodnie temu na boisku Vakifbanku i padł wynik 3-2 dla gospodyń ( tb do 15 ).Dziś jednak gospodyniami jest zespół Ezaczibasi który powinien ten atut wykorzystać. W poprzedniej rundzie rozgromiły dobry zespół Cannes wygrywając oba mecze po 3-0. Rywalki grały z BKS wyrywajac 3-1 , 3-1 ale nie były to przekonujące wygrane.
Jeśli mam porównać składy to bardziej przekonuje mnie team gospodyń który ma w składzie Neslihan Darnel , wiadomo ile ona znaczy dla każdego zespołu , Heather Bown , Esrę Gumus , Del Core. Więc paka bardzo silna która bardziej mnie przekonuje niż zawodniczki Gunes , Nikolić , Glinka , Poljak.


Tez sie złapałem na zagranie Ezaczibasi, a wyglada to troszke inaczej niz wskazuja kursy. Obie ekipy graja na tej samej hali, wiec za tydzien spotkaja sie w tym samym miejscu, a kursy prawdopodobnie beda na odwrot, takze nie oplaca sie grac nizszego z tych kursow. Ja mam pograne lekko -1,5 , ale czy teraz wiedzac, ze graja na tej samej hali i na dodatek Ezcza bez podstawowej libero to nie wiem czy bym to zagral jeszcze raz. Oczywiscie uwazam Del Core i spolke za mocniejsza ekipe i powinny dzisiaj wygrac i potwierdzic swoja forme.

Do góry
#4478554 - 23/02/2011 17:39 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
Muszyna - Baku

Dla mnie muszynianka jest tutaj zdecydowanym faworytem i powinna sie dosc gladko rozprawic z druzyna z Baku. Azerki sa zdecydownie mocniejsze u siebie natomiast na wyjazdach natomiast przegrywaja i to z druzynami na papierze slabszymi od nich jak Bielsko czy Prostejov. Muszynianka moim zdaniem ma bardziej wyrownany sklad moze nie maja takiej gwiazdy jak mamadova ale reeszta ekipy jest bardziej wyrownana i to moim zdaniem powinno zadecydowac.

Do góry
#4482062 - 24/02/2011 18:45 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Darken_Volk Offline
enthusiast

Meldunek: 06/08/2010
Postów: 289
Łódź - Urbino 2


Łodzianki fatalny sezon, w tabeli miejsce trzecie od końca, w LM wygrany zaledwie jeden mecz po pięciosetowym boju. Po objęciu dryżyny przez Niemczyk nie widać żadnej poprawy w zespole, porażka w ostatniej kolejce 1:3 z przedostatnią w tabeli Stalą Mielec (trzeci set przegrany do 12...).

Włoszki zarówno w CEV Cupie jak i w lidze radzą sobie bardzo dobrze. W Serie A bilans 8-4, identyczny jak zajmujące pierwsze miejsce Pesaro, jednak mają na koncie więcej pięciosetówek co daje im pozornie dalekie siódme miejsce. W ostatnich meczach 9/10 zwycięstw, porażka w ostatniej kolejce także nie bez walki (dwa ostatnie sety do 24).

Trener gości oczywiście mowi że nie będzie to łatwy mecz, ale z drugiej strony wszyscy wiemy że to stara śpiewka smile

Podsumowując - jedyne co przemawia na korzyść polskiej drużyny to własna hala, cała reszta po stronie Włoszek.

Do góry
#4488210 - 26/02/2011 16:39 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Darken_Volk]
Belm0o Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2011
Postów: 2433
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Sisley - RESOVIA 2 kurs 3.35 (fortuna)

Co do tego spotkania buki faworyzują mocna Sisley kursy w granicach 1,25 nie wiem dlaczego...
Przytoczę słowa, które Ljuby Travicy, które napałają optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem : "Przy tak dobrej grze, nie ma możliwości żebyśmy ponieśli drugą porażkę. W pierwszym przegraliśmy, bo w końcówkach setów popełniliśmy zbyt wiele błędów, ale poza tymi pomyłkami przez całe spotkanie graliśmy bardzo dobrze i rozegraliśmy, jak dotąd, najlepszy mecz w sezonie. Nie mamy jednak powodu, żeby tracić wiarę w siebie i po zawodnikach widzę, że są pozytywnie nastawieni do rewanżu. Powtórzę jeszcze raz, jeśli zagramy na takim poziomie, jak w środę w Rzeszowie, to wygramy. Jestem o tym przekonany."
Także dzisiaj zobaczymy po raz kolejną walkę i oby było jak mówi trener ja osobiście oglądając 1wszy mecz wierzę w to...

Za Sisleyem przemawia jedynie :

- własna hala ( nie jest to duży atut... co pokazywały porażki Sisleya w lidze na własnym parkiecie, z kolei myślę, że to Resovii też aż tak dużej różnicy nie robie )
- doświadczenie
- personalnie jedynie wydaje mi się, że środkowi są ciut lepsi...

Za Resovią :

- personalnie są dużo mocniejsi ( Grozer, Akhrem, Cernic, Igła )
- w lidze już to co mieli ugrać to ugrali, więc muszą być skupieni na LM $$$
- większa motywacja... gdyż aby awansować muszą po prostu ten mecz wygrać
- są w stanie ograć każdego ( może po za Trento tongue ) pokazali to ogrywając skrę i tocząc z nimi wyrównane pojedynki

Podsumowując po obejrzeniu ostatniego meczu przegranego w końcówkach setów... nie mogę przejść obojętnie przy kursach jakie buki oferują na Reske... myślę że to będzie zacięty bój z wynikiem 3-1, 3-2 dla Reski z tąd takie typy :

- Reska WIN kurs 3,35 4/10
- Reska +1,5 kurs 2,43 6/10
- over 182,5 kurs 1,85 7/10


buk FORTUNA

POWODZENIA !!! toast

Do góry
#4488222 - 26/02/2011 16:44 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Belm0o]
Belm0o Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2011
Postów: 2433
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Originally Posted By: Belm0o
Sisley - RESOVIA 2 kurs 3.35 (fortuna)

Co do tego spotkania buki faworyzują mocna Sisley kursy w granicach 1,25 nie wiem dlaczego...
Przytoczę słowa, które Ljuby Travicy, które napałają optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem : "Przy tak dobrej grze, nie ma możliwości żebyśmy ponieśli drugą porażkę. W pierwszym przegraliśmy, bo w końcówkach setów popełniliśmy zbyt wiele błędów, ale poza tymi pomyłkami przez całe spotkanie graliśmy bardzo dobrze i rozegraliśmy, jak dotąd, najlepszy mecz w sezonie. Nie mamy jednak powodu, żeby tracić wiarę w siebie i po zawodnikach widzę, że są pozytywnie nastawieni do rewanżu. Powtórzę jeszcze raz, jeśli zagramy na takim poziomie, jak w środę w Rzeszowie, to wygramy. Jestem o tym przekonany."
Także dzisiaj zobaczymy po raz kolejną walkę i oby było jak mówi trener ja osobiście oglądając 1wszy mecz wierzę w to...

Za Sisleyem przemawia jedynie :

- własna hala ( nie jest to duży atut... co pokazywały porażki Sisleya w lidze na własnym parkiecie, z kolei myślę, że to Resovii też aż tak dużej różnicy nie robie )
- doświadczenie
- personalnie jedynie wydaje mi się, że środkowi są ciut lepsi...

Za Resovią :

- personalnie są dużo mocniejsi ( Grozer, Akhrem, Cernic, Igła )
- w lidze już to co mieli ugrać to ugrali, więc muszą być skupieni na LM $$$
- większa motywacja... gdyż aby awansować muszą po prostu ten mecz wygrać
- są w stanie ograć każdego ( może po za Trento tongue ) pokazali to ogrywając skrę i tocząc z nimi wyrównane pojedynki

Podsumowując po obejrzeniu ostatniego meczu przegranego w końcówkach setów... nie mogę przejść obojętnie przy kursach jakie buki oferują na Reske... myślę że to będzie zacięty bój z wynikiem 3-1, 3-2 dla Reski z tąd takie typy :

- Reska WIN kurs 3,35 4/10
- Reska +1,5 kurs 2,43 6/10
- over 182,5 kurs 1,85 7/10


buk FORTUNA

POWODZENIA !!! toast


mój mały błąd tongue oczywiście CEV Cup a nie LM ale to też się wiąże z $$$ smile

Do góry
#4490864 - 27/02/2011 17:34 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Mostostal - Cska pierwszy set/mecz typ 1/1 kurs 1.8 Gamebookers

Do Polski przyjezdza zespol slabszy wmojej ocenie od Mostostalu. majacy zaliczke zwyciestwa w dwumeczu. Polacy wyjda do walki maksymalnie skoncentrowani, nie podejrzewam o to samo Bulgarów, mających jako naród mentalność nieco ,,arabską,,. Smiem twierdzic ze zarowno mecz jak i pierwszy set padną łupem Mostostalu.

Zycze powodzenia

Zegarek

Do góry
#4523292 - 12/03/2011 06:38 Re: Pozostałe europejskie puchary 2010/2011 (Liga Mistrzyń, CEV Cup, Challenge Cup) [Re: Wojtas_]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
ZAKSA - Sisley Treviso(+1.5) 2 1.44

Cos mi sie wydaje ze Wlosi troche zlekcewazyli ten mecz bo od poczatku nie gral Papi..Dopiero na dwa ostatnie sety wszedl ale nic juz nie pomogl bo ciezko sie pozniej gra jak tyle stoi sie w kwadracie. Mysleli ze latwo pojdzie po latwym wygranym pierwszym secie. A ZAKSA to zagrala na luzie bo wiedzieli ze nie maja nic do stracenia, ze moga a Wlosi musza tylko sytuacja sie teraz odwrocila bo to ZAKSA bedzie grala pod presja. Apetyt rosnie w miare jedzenia i wszyscy licza ze wygraja...mam nadzieje ze tak sie stanie bo drugiej takiej szansy moga nie miec no ale zadanie niezwykle trudne. Mysle ze spokojnie Wlosi ugraja te dwa sety, tak jak to zrobili u siebie i pewnie do 17 i 18. Marzy mi sie wynik 3-2 dla Zaksy...albo jak przegraja to chociaz zeby ten zloty set ugrali. Kursy leca na Treviso...

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, akagi, forty, alfa, igea23, burbon, 11kera11, VVega, wHiTe_StAr, Lukasz111, kemp, latajaca_holenderka), 3364 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584296 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07