Originally Posted By: Robben1987
Marsylia raczej powinna dzisiaj pokryc swobodnie handi z mizerną Żyliną. 2bramki róznicy to nic, oceniajac poziom i klase obu zespołów. Marsylia 2porażki, podobnie jak Żylina, lecz wyżej cenie umiejetnosci graczy z Francji. Szanse na awans raczej małe, choc są. Tymbardziej iz wygrane Żyliną dadzą im juz pewny start w LE (w razie straty pkt w meczach z Chelsea i Spartakiem). Tak wiec jak dla mnie Żylina to dostarczyciel pkt w tej grupie, co potwierdzają ich 2pierwsze spotkania. Kurs na Marsylie(-1.5) 1.60 jak dla mnie do pobrania smile i ja w to wchodze smile

Chelsea zagra na Łużnikach w Moskwie z tamtejszym Spartakiem. Obie ekipy po 2wygrane. Mecz o pierwsze miejsce w grupie. Dzisiejszy zwyciezca juz praktycznie zapewni sobie start w 1/8finału LM. W Rosji owszem gra sie ciezko, lecz mimo wszystko faworytem są gracze z Londynu. Osobiscie troszeczke sie boje postawic czystą dwójkę na ich win, lecz remis bądź zwyciestwo jak najbardziej. Kurs nie zachwyca bo tylko nawiekszy mozemy znaleźc 1.30 to i tak do dubla badz tripla jak najbardziej opłacalny, pomimo faktu iż The Blues zagrają bez Drogby, Kalou i Lamparda. Chelsea bedzie chciala zagrac na 0 z tyłu, a widzi mi sie brameczka dla The Blues po jakims stałym fragmencie gry (rożny, wolny). Mimo wszystko Chelsea X2 (1.30) biore boks

Bayern zagra z rumuńskim CLujem. Pojedynek jak dla mnie do jednej bramki i tutaj nie ma co sie rozpisywac. Wiele osób po ostatnich wynikach Bayernu zapewne wstrzyma sie z graniem ich po kursie 1.25. Lecz nie Ja i nie tylko ze względu iż jestem ich fanem. Poporstu jak dla mnie LM a Bundes to 2różne sprawy. Bayern moze nie zaskakiwac, lecz swoje zrobi. Nawet Bez Riberego i Robbena. Nie spodziewam sie tutaj jakiejs kanonady strzeleckiej w wykonaniu graczy z Bawarii, ale te 2-0 spokojnie powinni osiagnac, o ile nie podejdą rozluźnieni i nie beda myslami iz ten mecz sie wygra sam. Konsekwentna ich gra chociazby jak pierwszej kolejce z Romą powinna im dac 3pkt które przybliża ich do awansu do 1/8 i z kompeltem 3zwyciestw bedą przewodzic w grupie smile Bayern 1.25 biore boks


Podsumowujac:

Marsylia 1 lub -1.5
Chelsea X2
Bayern 1

ja w to wchodze i biore takiego tripla dzisiaj smile cool


Marsylia 1-0 hura
Chelsea 2-0 hura
Bayern 3-2 hura

cool udana wtorkowa Champions League aplauz

Bager i Craax piwo piwo za podsyłanie wyników spotkań