Strona 7 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#4061124 - 13/08/2010 19:17 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: mario145]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
Originally Posted By: mario145
Originally Posted By: Sabelius
Czy jakis naziemny buk ma w ofercie polską ekstraklasę.

Rok temu też były jakies przeboje i na początku miał w ofercie tylko Toto-Mix.

Czy jakas firma wynegocjowała już porozumienie z ekstraklasą, bo podobno powołanie stowarzyszenie nie uzgodniło zadnych satysfakconujących obie strony warunków?


A po co ci ekstraklasa u naziemnych?? jak masz wszystko w necie bez podatku... tam masz kurs 2.0 - 12% to 1.76 w necie masz kurs 2 to tylko idioci tam graja... teraz.pozdr


Wczoraj po odliczeniu podatku na 5 meczach z tenisa miałem lepszy kurs niż u któregokolwiek buka w necie wliczając betfair. Tak więc czasami warto.

Żeby że offtopic troche dziwię się, że Craax sugeruje granie na Sląsk. W mojej ocenie Cracovia może być jednym z odkryć obecnego sezonu. Ciekawe transfery plus dobry szkoleniowiec na ławce - to może okazać się mieszanka wybuchowa.

Dlatego też gram Cracovię po 2.30 w ... Betsson wink

Do góry
Bonus: Unibet
#4061143 - 13/08/2010 19:33 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Sabelius]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Sabelius jak tak zachowawczo , jakbym mial grac to bym tak zrobil przez te sprawy zwiazane z naszymi oslabieniami i nie wiem w jakiej formie fizycznej beda zawodnicy na tle Wroclawian , w innym wypadku bardzo duze pieniadze postawilbym na Pasy , a dlaczego to juz opisalem strone wczesniej smile

Do góry
#4061168 - 13/08/2010 19:47 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Sabelius]
mario145 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2002
Postów: 2046
Skąd: Poland
Originally Posted By: Sabelius
Originally Posted By: mario145
Originally Posted By: Sabelius
Czy jakis naziemny buk ma w ofercie polską ekstraklasę.

Rok temu też były jakies przeboje i na początku miał w ofercie tylko Toto-Mix.

Czy jakas firma wynegocjowała już porozumienie z ekstraklasą, bo podobno powołanie stowarzyszenie nie uzgodniło zadnych satysfakconujących obie strony warunków?


A po co ci ekstraklasa u naziemnych?? jak masz wszystko w necie bez podatku... tam masz kurs 2.0 - 12% to 1.76 w necie masz kurs 2 to tylko idioci tam graja... teraz.pozdr


Wczoraj po odliczeniu podatku na 5 meczach z tenisa miałem lepszy kurs niż u któregokolwiek buka w necie wliczając betfair. Tak więc czasami warto.

Żeby że offtopic troche dziwię się, że Craax sugeruje granie na Sląsk. W mojej ocenie Cracovia może być jednym z odkryć obecnego sezonu. Ciekawe transfery plus dobry szkoleniowiec na ławce - to może okazać się mieszanka wybuchowa.

Dlatego też gram Cracovię po 2.30 w ... Betsson wink


no tak wszelkie tasemce i pociagi to sie moge zgodzic smile oplaca sie grac nieraz...

Do góry
#4061179 - 13/08/2010 19:54 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: mario145]
RaFiGW Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/07/2010
Postów: 5632
slusznie anulowano czerwona kartke Norambueny, poniewaz jego celem byla pilka, a nie przeciwnik i w ten cel trafil, co innego jakby nie tafil pilki tylko przeciwnika, wtedy czerwona karta bylaby slyszna.

w meczu Legi prawdopodbnie dosc mocno pogram over i x2

Do góry
#4061208 - 13/08/2010 20:02 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: RaFiGW]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
jak się tam prezentuję płyta na konwiktorskiej? wymieniali ją w ogóle?

Do góry
#4061267 - 13/08/2010 20:24 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Sabelius]
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Originally Posted By: Sabelius
Originally Posted By: mario145
Originally Posted By: Sabelius
Czy jakis naziemny buk ma w ofercie polską ekstraklasę.

Rok temu też były jakies przeboje i na początku miał w ofercie tylko Toto-Mix.

Czy jakas firma wynegocjowała już porozumienie z ekstraklasą, bo podobno powołanie stowarzyszenie nie uzgodniło zadnych satysfakconujących obie strony warunków?


A po co ci ekstraklasa u naziemnych?? jak masz wszystko w necie bez podatku... tam masz kurs 2.0 - 12% to 1.76 w necie masz kurs 2 to tylko idioci tam graja... teraz.pozdr


Wczoraj po odliczeniu podatku na 5 meczach z tenisa miałem lepszy kurs niż u któregokolwiek buka w necie wliczając betfair. Tak więc czasami warto.

Żeby że offtopic troche dziwię się, że Craax sugeruje granie na Sląsk. W mojej ocenie Cracovia może być jednym z odkryć obecnego sezonu. Ciekawe transfery plus dobry szkoleniowiec na ławce - to może okazać się mieszanka wybuchowa.

Dlatego też gram Cracovię po 2.30 w ... Betsson wink


Sabelius - ten ambitny i bardzo dobry trener nie osiągnął niczego najpierw w Lubinie a później w Bełchatowie. Lubię Ulatowskiego ale na razie brakuje mu sukcesów. Nie zaliczałbym tego na plus. Z ciekawszych transferów jedynie emeryt Radomski.

Natomiast Śląsk pozyskał dwóch bardzo dobrych piłkarzy formacji ofensywnej (Sobota + Diaz). Grają przyjemną piłeczkę chociaż nie wygrali z Jagą. Trener równie dobry co Ulatowski i do tego charyzmatyczny. Rozegrali już pierwszy mecz, Cracovia dopiero debiut. Mecz nadal na Hutniku więc zdecydowanie brak atutu własnego boiska.

Podsumowując gram na Śląsk czystą dwujeczkę. Delikatnie.

Pozdro!

Do góry
#4061279 - 13/08/2010 20:31 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: quincy]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
quincy z ciekawszych transferow w Cracovii tylko Radomski ? laugh laugh laugh

kur.. po co cos pisac jak sie nie ma zadnego pojecia o tym mad

Do góry
#4061281 - 13/08/2010 20:32 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: craax]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
dodam jeszcze przyrownanie alkoholika Tarasiewicza do Ulatowskiego to post tygodnia dla mnie smile

Do góry
#4061284 - 13/08/2010 20:35 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: quincy]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
Nie zgodzę się, że Ulatowski to trener bez osiągnięć, jak dla mnie jeden z lepszych obecnie polskich szkoleniowców, jeśli nawet nie najlepszy, bo chyba obecnie tylko Probierz i Janas mogą mu równać. Po pierwsze Zagłębie wtedy przejmował po Michniewiczu, źle przygotowany zespół i w dodatku rozbity. Natomiast w Bełchatowie pokazał kawał dobrej roboty, zespół ma i własny styl i na prawdę dobre wyniki, a tylko parę nazwisk było znaczących, natomiast świetnie pod jego skrzydłami wypłynęli tacy gracze jak Gol czy Tosik, a dawał też szanse innym młodym.

Jak dla mnie obok tego z Bermudów to chyba Ulatowski transfer sezonu.

Do góry
#4061305 - 13/08/2010 20:57 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: młody gniewny]
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
LOL. Młody, utalentowany ale bez sukcesów. Z tym się każdy musi zgodzić bo takie są fakty. Dla porównania Smuda jest trenerem z dupy ale ma sukcesy.

A co do transferów i jakości oby ekip to nie chcę mi się już polemizować dalej bo zostanę zjedzony przez ekspertów - właściwie już zostałem. Boisko zweryfikuje wszystko. Bez odbioru.

Do góry
#4061317 - 13/08/2010 21:04 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Sabelius]
M@rcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/03/2009
Postów: 18541
Skąd: betfair.com
Originally Posted By: Sabelius
Czy jakis naziemny buk ma w ofercie polską ekstraklasę.

Rok temu też były jakies przeboje i na początku miał w ofercie tylko Toto-Mix.

Czy jakas firma wynegocjowała już porozumienie z ekstraklasą, bo podobno powołanie stowarzyszenie nie uzgodniło zadnych satysfakconujących obie strony warunków?

Jesli Ekstraklasa nie obniży wymagań finansowych to na bank nie bedzie można obstawiać tych rozgrywek u ziemniaków. Pan Rusko i spółka życzą sobie 2 lub 2,5 tys. zł za każdy punkt przyjmowania zakładów (sam toto-syf ma około 200 punktów w całym kraju) a gdzie reszta bukmacherów. W poprzednim sezonie Ekstraklasa podwyższyła składki dzięsięciokrotnie, w tym "tylko" pięciokrotnie. Poje.bało sie w główkach.

Do góry
#4061325 - 13/08/2010 21:10 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: quincy]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
@quincy tu nie chodzi o typ bo moze sie on sprawdzic , jakbys czytal posty to bys widzial jak ja tez dzisiaj przewiduje , ale o to , ze piepszysz trzy po trzy porownujac Tarasiewicza uzaleznionego do Ulatowskiego , ktory ma obycie z holenderska mysla szkoleniowa , kontakty zagranica i fajne wyniki z GKS-em Belchatow, uwazany jest za najzdolniejszego albo jednego z najzdolniejszych trenerow w kraju oraz piszac o jedynym ciekawszym transferze jako emerycie Radomskim , udawadniasz ze innych transferow nie znasz , gdyz nawet postow czytac Ci sie nie chce

Do góry
#4061340 - 13/08/2010 21:24 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: craax]
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Co do transferów to być może przesadziłem bo jeszcze kilku grajków przyszło. OK - zwracam honor.

Ale co do trenera Ulatowskiego to pozostaję przy swoim. Młody, utalentowany, wykształcony, doświadczenie za granicą, później pod skrzydłami Leo. Dbający o prezencję, mający wiele mądrego do powiedzenia. Odważny, nie boi udzielać trudnych wywiadów, etc, etc. Ja tego gościowi tego nie odbieram i dwa, trzy lata temu pieprzyłem cytując Ciebie craax "trzy po trzy", że takiego kołcza jeszcze nie mieliśmy. Mijają trzy lata i gościu nic nie pokazał. Nie interesuje mnie komu dał szansę i kto się u niego rozwinął. Bo mądry gracz spija z mądrego trenera to co najlepsze i idzie w siną dal. Żadna z drużyn nic nie osiągnęła za sterów Ulatowskiego. Tarasiewicz słaby kadrowo Śląsk ciągnie na ile może i daję radę. To, że pije mam w głębokim zadzie. Jeden pije, drugi pali, trzeci kira, czwarty wciąga...

Co do typu to pozostaję przy swoim, życzę powodzenia i szanuję tych, którzy uważają inaczej.

Pozdrawiam!

Do góry
#4061430 - 13/08/2010 22:29 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: młody gniewny]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: młody gniewny
Nie zgodzę się, że Ulatowski to trener bez osiągnięć, jak dla mnie jeden z lepszych obecnie polskich szkoleniowców, jeśli nawet nie najlepszy, bo chyba obecnie tylko Probierz i Janas mogą mu równać.



zapomniałeś o Skorży.

Do góry
#4061454 - 13/08/2010 22:41 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Hakan]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
Celowo go pominąłem, wyżej cenię sobie Jacka Zielińskiego z Lecha. On gdzie nie był, zawsze robił dobrą robotę ( Piast, Odra, Groclin ). Bądź co bądź z Lechem też mistrzostwo zdobył, a to, że odpadli ze słabą Spartą w beznadziejnym stylu, zwłaszcza mam na mysli rewanż. Ciężko oczekiwać cudów kiedy na puchary wchodzi absolutny debiutant, a i tak jest jednym z najlepszych w tym dwumeczu.

Do góry
#4061480 - 13/08/2010 23:07 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: młody gniewny]
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Jeśli już dalej ciągniemy temat trenerów to oczywiście trzymajmy się fotela i nie bujajmy w obłokach. Kilkakrotnie Probierz mówił publicznie, że chwali się takich trenerów jak Benitez, Guardiola, Capello, etc tylko, że gdyby dać im taki chłam jaki jest w lidze polskiej to by wielkie gówno osiągnęli. Dlatego mówiąc o jakichkolwiek sukcesach Ulatowskiego (a właściwie jego braku) nie miałem na myśli finału LM. Dla porównania jakim wielkim kołczem miał być polski Jose Mourinho Michniewicz. Bardzo podobny do Ulatowskiego - kamerka go szukała, dobre garniturki, wieczny uśmiech na mordzie, teoretyk. I co? I gówno. Kiedyś po znajomości z Matim Burkiem pokazali w Polsacie jego odprawę, jeszcze w Lechu. Po tym co zobaczyłem wiedziałem, że to pospolity pajac. Ulatowski jeśli nie zacznie odnosić sukcesów to pozostanie wielkim, niespełnionym talentem vel teoretykiem, który nie potrafi swojej wiedzy przełożyć na sukcesy. Ilu już takich mieliśmy trenerów, piłkarzy i innej maści specjalistów umiejących tylko pierd...

Do góry
#4061495 - 13/08/2010 23:17 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: quincy]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
quincy - 100 % racji !!!
Natomiast dwa zdania w obronie "Tarasia" , trochę craax po nim pojechał niesłusznie moim zdaniem,wrócę najpierw trochę do historii,aczkolwiek nie tak bardzo odległej a mianowicie do momentu tułania się Śląska Wrocław po 3-ligowych boiskach,to Tarasia wyciągnęli wtedy z Francji działacze i bardzo dobrze zrobili,WKS to dziś ligowy średniak , fakt bo bardzo słabej wiośnie,ale w tym sezonie już wzmocnienia i myślę ,że będzie już tylko lepiej.Jedyny minus to rozstanie z Tęsiorem , ten duet był naprawdę dobry
Natomiast Ulatowski , trener obiecujący ,młody,zdolny ale na razie bez żadnych sukcesów,Cracovia to dobry wyznacznik pracy dla niego będzie ,jak da radę czyt.miejsce 4-6 to będzie gość a jak nie to wtopi się w szarą rzeczywistość.
Jeszcze zdanko o stażach trenerskich,żaden to argument bo pokażcie mi trenera teraz który takowych nie posiada......

Do góry
#4061503 - 13/08/2010 23:26 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: crossmen]
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Originally Posted By: crossmen
pokażcie mi trenera teraz który takowych nie posiada......



Dokładnie crossmen. I tu znowu vide Michniewicz jaki to z niego był bożyszcze jak po treningach z Tottenhamem zajadał obiadek z Martinem Jolem w klubowych katakumbach. Chyba tylko tyle wyniósł z tego stażu.

Do góry
#4061719 - 14/08/2010 01:36 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: McDziarz
chociaż z drugiej strony następna kolejka "na oko" wygląda na wybitnie overową , także na miejscu Inzaghiego nie księgowałbym jeszcze straty...

już w pierwszych piątkowych meczach powinien paść over:

Cracovia - Slask

Polonia W. - Legia

szczególnie Legia która nie błyszczy w obronie postawi na ofensywę bo tam tkwi jej siła i potencjał...



jest pierwszy over piwo

co do Legii , docierają informacje że Cabral zagra także atakować Legię boks warto , kurs wyborny futbol

Do góry
#4061740 - 14/08/2010 01:47 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
no i zagralem jak radziles overka dalej konsekwentnie piwo

niestety nie starczylo mi odwagi na zagranie taka stawka aby zarobic, jedynie odzyskalem to co stracilem w niedziele smirk

ale nic dobre i to bo na derby Wa-wy juz mogloby nie starczyc grin

Do góry
Strona 7 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 

Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, forty, akagi, rafal08, alfa, hi87), 4072 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50931 Tematów
5788012 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47