Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#4049124 - 07/08/2010 05:53 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: McDziarz


Polonia x2 wygląda tu najciekawiej ze wszystkich meczów , reszta nie do gry


lekko łatwo i przyjemnie 5k na czysto wpada piwo kasa

jakbym miał coś na siłę jeszcze grać w tej kolejce to Widzew 1x , reszta spotkań to zupełna loteria , tutaj lekkie przeczucie mam że drugi z beniminków nie przegra na inaugurację w dodatku na własnych śmieciach , ponadto z Lechem który delikatnie mówiąc nie błyszczy ostatnimi czasy...


z długoterminowych > Legia mistrz polecam boks



w którym buku zagrałeś kurs ok 1.3 za 15 000 PLN???

Do góry
Bonus: Unibet
#4049239 - 07/08/2010 07:21 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: marzano]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
bajkopisarstwem mi tu jedzie (stawka 15k)...ale moze sie myle hehe

Do góry
#4049446 - 07/08/2010 16:53 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Kura]
VooDoo Offline
addict

Meldunek: 07/07/2004
Postów: 560
Co myślicie o graniu na gospodarzy w meczach Korona - Zaglebie oraz Lechia - Ruch? Po kursach over 2 wydaje sie to dosyc ciekawą opcją moim zdaniem.

Do góry
#4049484 - 07/08/2010 17:53 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: marzano]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: marzano


w którym buku zagrałeś kurs ok 1.3 za 15 000 PLN???


wątpię żeby któryś z buków przyjął 15000 na jeden kupon na ligę polską...

w jednym zagrałem klasycznie x2 za 4700 po 1,35 , w drugim za 3100 też 1,35.

dalej ręcznie klejone na remis w Pinn 2120 , i 630 w drugim buku

na zwycięstwo Polonii w 3 bukach : za 2200 , 1100 i 800

Trochę trzeba się napocić chcąc grać za większe sumy na ligę polską.


piwo

co do Legii z trójki Wisła Lech Legia daję jej największe szanse na końcowy triumf , może nie jest to zbyt miarodajne ale oglądając skróty ze sparingów we Francji widać było bardzo spory potencjał w tej drużynie , zwłaszcza z PSG świetnie operowali piłką i stwarzali wyśmienite sytuacje.

Vrdoljak Manu to będą najlepsi zawodnicy na swoich pozycjach w tej lidze , Cabral też powinien błysnąć.

Do góry
#4049500 - 07/08/2010 18:11 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
podzielam opinie , ze w tym sezonie to Legia bedzie mistrzem Polski ! na szczescie nie weszli do pucharow wiec nie dosiega ich krytyka mediow , niezadowolenie kibicow i szydera ze strony calej Polski , o Legii mowi sie wylacznie pozytywnie , nowy stadion , funkcjonuja jak porzadny zachodni klub ,najlepsze transfery i powrot kibicow na Lazienkowska , do tego spokoj ktory maja od poczatku przygotowan i brak pucharow wyjda im tylko na dobre , LEGIA MISTRZ POLSKI 2010/2011 dla mnie to bardzo dobra i dosc pewna inwestycja !

ps McDziarz nie wklejaj i nie pisz o stawkach bo robi sie burdel w temacie jak kazdy zaczyna pytac , dociekac itp

niedlugo napisze 'pare' zdan o Cracovii , bo mysle ze warto sie Pasom przyjrzec w nadchodzacym sezonie

Do góry
#4049537 - 07/08/2010 18:37 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: craax]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
gdzie macie kursy na końcowy triumf w ekstraklasie?
Betsson, Expekt i Bet365 jeszcze śpią :/

Do góry
#4049585 - 07/08/2010 19:12 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: marzano]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Tylko dwa zdania do wczorajszych meczów,Polonia rozjechała Górnika,a inwestycja pod tytułem Artur Sobiech zaczyna się zwracać,co z tego ,że zapłacili milion euro jak po sezonie opędzlują go za minimum dwa.brawo dla menadżerów Polonii a ich koledzy z Poznania niech się uczą , nie wiem jak można go było nie wziąć tym bardziej ,że za Lewego wzięli naprawdę ładne pieniądze
( nawet w pakiecie z Sadlokiem trzeba było kupować)
Widzę ,że towarzystwo bardzo w Legię wierzy i w końcowy sukces,o ile faktycznie nowi zawodnicy to wzmocnienie to daję Legii i Lechowi po 50 % na majstra

Do góry
#4049586 - 07/08/2010 19:12 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: kfjatek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: kfjatek
Originally Posted By: McDziarz


z długoterminowych > Legia mistrz polecam boks

Bo wydali najwięcej? J.Mucha już tego wózka nie pociągnie. Sam jestem ciekawy wyników nowej Legii z obcokrajowcami w składzie. Legia mistrzem powiadasz? Wg mnie prędzej będzie wielkim rozczarowaniem.



Legia była wielkim rozczarowaniem w zeszłym sezonie , zresztą sam pisałem w końcówce sezonu żeby grać przeciw wojskowym , także przynajmniej kibicowską gorycz powetowałem sobie nader przyzwoitym zarobkiem na mizerii jaką grali.

W tym sezonie już rozczarowaniem można nazwać postawę Lecha i Wisły...te drużyny się osłabiły tracąc jeżeli nie kręgosłup to główne ogniwa - Lech stracił swoje żądło z przodu , a Wisła środek obrony...

skrót LEGIA-PSG

po strzeleniu dwóch bramek Legia miała jeszcze 2 świetne okazje w samej końcówce ,

także konkurencja się osłabiła a Legia dokonała nie lada wzmocnień , to już nie będzie to męczenie oczu i nuda jak w zeszłym sezonie , przecież tyle sytuacji podbramkowych co w meczu z PSG to Legia z wiosny stwarzała sobie w 3-4 meczach.

dla mnie wygląda to optymistycznie , w dodatku zimą zapowiadany jest hit transferowy za ok 1,5 mln euro , napastnik z Ameryki Południowej, Walter ponoć jest bardzo zadowolony z ostatniej otoczki wokół klubu i wróbelki ćwierkają że zamierza wpompować jeszcze grube pieniądze na wzmocnienia.

docelowo celem ma być awans do Ligi Mistrzów...

polecam obejrzeć skrót meczu z PSG oraz dzisiaj mecz z Arsenalem...

zawsze jakieś spostrzeżenia można sobie wyrobić...

Do góry
#4049690 - 07/08/2010 20:25 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
19:15 Korona - Zagłębie

Zagłebie +0.25 1.9 4/10 Bet365
BTS 2.00 3/10 Bet365

Hmmm trochę dużo jednostek na jeden mecz, ale za tyle po prostu gram. W Kielcach ekipą, której kibice się najbardziej obawiają jest nie Wisła, Lech czy Legia lecz właśnie miedziowi. Ale czemu się dziwić:
http://www.betexplorer.co...atchid=6635736.

Do tego Korona okresu przygotowawczego nie miała spokojnego. Odeszło 3 bardzo ważnych graczy młodego pokolenia, którym chciało się biegać i walczyć: Wilki zawodnik jak na razie nie do zastąpienia, Ryba który potrafił wygrać pojedynki 1 na 1 i prawy obrońca Jędrzejczyk, który będzie grał w podstawowej 11 kadry na Euro 20112.
Do tego większość okresy nie trenował drugi boczny obrońca Mijajlovic, a do tego wraz z Vukoviciem straszyli odejściem z powodu zmiany prezesa. Przyszedł Niedzielan i Korzym a z tego co widziałem jak na razie średnio rozumieją się z resztą drużyny co widać było w sparingach. W Formie na szczęście jest Tataj, ale on prawdopodobnie mecz zacznie na ławce. W Koronie można liczyć na Sobolewskiego, który na początku Czerwca już myślami był w Białymstoku.
Podumowując Sasal zapowiada ofensywną piłke, prawa obrona dziura, środek pomocy to znak zapytania. To samo forma Mijajlovica. Atak potrzebuje jeszcze kilku meczów.

Miedziowi natomiast moim zdaniem mogą sporo zamieszać w lidze. Co prawda odszedł Ilianek do Niemiec (może spełni się wreszcie jego marzenia o La Liga), ale reszta ekipy pozostała bez zmian. Blok defensywny prezentuje się całkiem solidnie, ale przede wszystkim piłkarze Zagłębia mają świetnych młodych piłkarzy.

Niestety przewiduje dość szybko strzeloną bramkę dla Zagłębia, a może nawet i dwie i w drugiej połowie wejście Tataja i zmniejszenie strat. Wynik 1:2

Do góry
#4049692 - 07/08/2010 20:27 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
olopatronat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2007
Postów: 3631
Skąd: Piaseczno
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: kfjatek
Originally Posted By: McDziarz


z długoterminowych > Legia mistrz polecam boks

Bo wydali najwięcej? J.Mucha już tego wózka nie pociągnie. Sam jestem ciekawy wyników nowej Legii z obcokrajowcami w składzie. Legia mistrzem powiadasz? Wg mnie prędzej będzie wielkim rozczarowaniem.



Legia była wielkim rozczarowaniem w zeszłym sezonie , zresztą sam pisałem w końcówce sezonu żeby grać przeciw wojskowym , także przynajmniej kibicowską gorycz powetowałem sobie nader przyzwoitym zarobkiem na mizerii jaką grali.

W tym sezonie już rozczarowaniem można nazwać postawę Lecha i Wisły...te drużyny się osłabiły tracąc jeżeli nie kręgosłup to główne ogniwa - Lech stracił swoje żądło z przodu , a Wisła środek obrony...

skrót LEGIA-PSG

po strzeleniu dwóch bramek Legia miała jeszcze 2 świetne okazje w samej końcówce ,

także konkurencja się osłabiła a Legia dokonała nie lada wzmocnień , to już nie będzie to męczenie oczu i nuda jak w zeszłym sezonie , przecież tyle sytuacji podbramkowych co w meczu z PSG to Legia z wiosny stwarzała sobie w 3-4 meczach.

dla mnie wygląda to optymistycznie , w dodatku zimą zapowiadany jest hit transferowy za ok 1,5 mln euro , napastnik z Ameryki Południowej, Walter ponoć jest bardzo zadowolony z ostatniej otoczki wokół klubu i wróbelki ćwierkają że zamierza wpompować jeszcze grube pieniądze na wzmocnienia.

docelowo celem ma być awans do Ligi Mistrzów...

polecam obejrzeć skrót meczu z PSG oraz dzisiaj mecz z Arsenalem...

zawsze jakieś spostrzeżenia można sobie wyrobić...



Jak Ci zomowcy z Legii beda traktowac kibicow jak bandytow to zycze Im powodzenia. Jak zadzwonisz do klubu to kazda rozmowa jest nagrywana...

Do góry
#4049695 - 07/08/2010 20:30 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
http://legia.com/www/index.php?akt=16456
http://legia.com/www/index.php?akt=16530

A tutaj skróty meczów z Rennes i Lorient. Z Rennes przyzwoita gra, dobra gra bramkarza. Z Lorient wyszedł rezerwowy skład i stąd na początku tyle sytuacji dla Francuzów. W drugiej połowie, gdy wszedł podstawowy skład Legia zaczęła mieć przewagę.
Martwi trochę gra obronna, ale w tej chwili jest 5 zdrowych obrońców więc jest to jakieś usprawiedliwienie. Gdy do gry wrócą Choto, Kiełbowicz - obaj powinni być do końca sierpnia, Astiz, Rzeźniczak - koniec września to powinno to lepiej wyglądać.
W bramce pewnie stanie Antolovic, który ma dobry refleks, dobrze gra jeden na jeden. Trochę kuleje u niego gra nogami i niepewny jest przy wrzutkach dochodzących do bramki, ale myślę, że Dowhań zrobi z niego ludzi.
W pomocy kłopoty bogactwa. Vrdoljak, Borysiuk, Iwański, Giza, Cabral, Radovic, Manu, Rybus, Szałachowski. 9 zawodników, a miejsc tylko 5. Dzisiaj pewnie zagramy z Vrdoljakiem i Borysiukiem, ale w lidze będzie grać tylko ten pierwszy.
W ataku póki co będzie grać Mezenga. Chinyama na razie gotowy jest na pół godziny gry. Gdy dojdzie do zdrowia to możliwe, że obaj będą grać, a Legia przejdzie na system 1433.

Poza tym chodzą słuchy, że Walter zadowolony z dnia otwartego, sprzedaży karnetów i zaledwie kilkugodzinnej sprzedaży biletów na mecz z Arsenalem planuje jeszcze w tej rundzie kupić napastnika, jako prezent dla kibiców wink Jeśli nie teraz to na pewno zimą za kwotę ponad 1mln euro, o czym pisze McDziarz.

Optymalny skład wygląda tak :
Antolovic - Wawrzyniak, Choto, Astiz, Knezevic (Rzeźniczak, Jędrzejczyk) - Vrdoljak, Cabral, Iwański - Rybus, Mezenga (Chinyama), Manu
Ewentualnie za Cabral gra za Rybusa, a w środku Borysiuk, ale to tak jak napisałem. Zestawienie będzie zależeć od klasy przeciwnika.

Innym aspektem skłaniającym do zagrania na Legię to oczywiście powrót dopingu. Może na początku nie będzie to wyglądać, jak kiedyś, ale z czasem się dotrzemy ;P Poza tym nowy stadion, dobry trener i normalny właściciel. Normalny w takim sensie, że nie wykonuje pochopnych ruchów, wszystko przemyślane, bez amatorki

Do góry
#4049829 - 07/08/2010 21:55 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: olopatronat]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: olopatronat

Jak Ci zomowcy z Legii beda traktowac kibicow jak bandytow to zycze Im powodzenia. Jak zadzwonisz do klubu to kazda rozmowa jest nagrywana...


No i co w tym dziwnego ? w dzisiejszych czasach prawie wszędzie kazda rozmowa jest nagrywana .jak dzwonisz do banku , operatora tel. ,operatora TV itp itd .... takie czasy .

Do góry
#4050742 - 08/08/2010 03:58 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: raiders_]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Widzew 1x piwo


Dzisiaj Legia wbiła słynnemu Arsenalowi 5 bramek !

futbol futbol futbol futbol futbol

podtrzymuje długoterminowy zakład : LEGIA MISTRZ POLSKI ANNO DOMINI 2011

Do góry
#4050758 - 08/08/2010 04:03 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 30116
czym tu sie jarac...

Arsenal dostal kase za ten mecz towarzyski, a wiadomo ze niekiedy takie mecze maja odpowiednie punkty

dostaniecie tyle i tyle ale odpuscie albo musi zagrac ten i ten... ponadto, mecz odbyl sie ze wzgledu na otwarcie stadionu, a i Stowarzyszenie z klubem doszlo do porozumienia, wiec...

stadion Legii prima piwo

Do góry
#4050768 - 08/08/2010 04:07 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: McDziarz



Dzisiaj Legia wbiła słynnemu Arsenalowi 5 bramek !
Dzisia j Legia przegrała mecz prowadząc 3:0 ! wink

Do góry
#4050818 - 08/08/2010 04:24 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Ojro]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Ojro
czym tu sie jarac...

Arsenal dostal kase za ten mecz towarzyski, a wiadomo ze niekiedy takie mecze maja odpowiednie punkty

dostaniecie tyle i tyle ale odpuscie albo musi zagrac ten i ten... ponadto, mecz odbyl sie ze wzgledu na otwarcie stadionu, a i Stowarzyszenie z klubem doszlo do porozumienia, wiec...

stadion Legii prima piwo


bo fantazja bo fantazja jest od tego...;)

Arsenal nie dostał ani złotówki od Legii ! Legia sprzedając Fabiańskiego zagwarantowała sobie mecz z Kanonierami , także Ojro zbyt mocno popuściłeś wodze fantazji wink

Do góry
#4050874 - 08/08/2010 04:42 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Legia]
style Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2007
Postów: 1046
Skąd: Canarinios/Oranje/Spain
http://www.youtube.com/watch?v=KzyRDKiM__I
zamienić Wójcika na Skorże i mamy obraz bramkarzy w Legii

Do góry
#4050936 - 08/08/2010 05:40 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: VooDoo]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: VooDoo
Co myślicie o graniu na gospodarzy w meczach Korona - Zaglebie oraz Lechia - Ruch? Po kursach over 2 wydaje sie to dosyc ciekawą opcją moim zdaniem.


Warto przeglądać temat. Na początku są moje wypociny na temat meczu Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów. Wszystko jest napisane i nawet dzisiaj podbiłem stawkę, bo zagrałem na Lechię 10/10. Jeśli chodzi o Legię to stadion jest fantastyczny ile lat na niego czekaliśmy to trudno zliczyć. Dobrze, że udało mi się kupić karnet, bo dzisiaj był komplet a podobno jest sprzedanych już 9,000 karnetów na stadion, który teraz mieści około 24,000. Jeśli chodzi o Legię to niestety, ale bramkarz typu Antolovicia i Machnowskiego mogą popsuć mistrzostwo. Cztery bramki dla Arsenalu padły po ich błędach i to szkolnych. Ja ważę 102 kg a i tak lepiej się od nich ruszam w bramce. Niestety obrona musi zgrać się a bramkarz, który ostatecznie stanie musi być z niż zgrany. Może pomysłem byłoby danie szansy Wojtkowi Skabie, bo czy on może być gorszy niż Antolović i Machnowski?. Chyba nie smile Cieszę się, że dzisiaj wróciłem na Łazienkowską. Na takich stadionach ogląda się wspaniale ligę.

Pozdrav Ignorator

Do góry
#4051313 - 08/08/2010 18:29 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Ignorator]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Widzew - Lech 1:1

Mecz byl bardzo nerwowy i widac bylo ze obie druzyny maja cos do udowodnienia.
Lech jest o wiele slabszy niz myslalem a jego najslabszym punktem oprocz Stilica jest niestety Zielinski, ktory wogole nie reaguje na wydarzenia boiskowe. Ja rozumiem ze mozna nie miec formy, mozna nie byc do konca przygotowanym fizycznie ale pamietam Lecha w ostatnich latach kiedy az sie milo ogladalo, wczoraj co 3 podanie ladowalo na aucie badz kolega z druzyny musial do niego dobiegac kilka metrow , czesto w tyl !!!
Ale to nie moja piaskownica i niech kibice Lecha sami sadza co jest przyczyna, moim zdaniem glownie Zielinski !!!

Co do Widzewa ...
Jak podkreslaja obserwatorzy remis ze wskazaniem na Widzew ktorego czarny ch... z gwizdkiem pozbawil karnego... ale nie wazne
Przed meczem ten wynik wzialbym w ciemno ale po meczu niestety potwierdzily sie moje obawy, najslabszy w tym sezonie bedzie w Widzewie trener frown Moze inni sie ze mna nie zgodza ale Kretek chyba gral na 0-0 wystawiajac taki a nie inny sklad ...
Jak wszedlem na trybune i zobaczylem w podstawowej jedenastce zawodnikow ktorzy byli za slabi na 1 lige to od razu powiedzialem znajomym ze remis bedzie cudem ( jeszcze nie wiedzialem ze Lech zagra tak slabo)
Przypomne ze nie gral nasz jedyny super-snajpero Robak, Panka ktory co prawda wszedl ale tuz po kontuzji wiec jakby go nie bylo, Ostrowski - kontuzja , Grzelak - ponoc brak przeslanego certyfikatu

Jak patrzylem jak Widzew probuje wrzucac pilki do jedynego wysunietego roslego Sernasa 180cm grin to plakac sie chcialo... i tak chlopak sobie rewelacyjnie radzil osamotniony w przodzie.
Nie rozumiem dlaczego nie gral w ataku Nakoulma a Sernas nie byl cofniety, tylko Kretek moze mi odpowiedziec na to pytanie mad

+ zdarte gardlo, wynik, walka chlopakow, zelazne pluca Sernas, bardzo pewny Mielcarz, doping

- Kretek, Kuklis krecacy swoje koleczka i bedacym oslabieniem,

Do góry
#4051483 - 08/08/2010 19:56 Re: Ekstraklasa I kolejka 6.08-8.08 [Re: Inzaghi78]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Inzaghi78
Widzew - Lech 1:1


Co do Widzewa ...
Jak podkreslaja obserwatorzy remis ze wskazaniem na Widzew ktorego czarny ch... z gwizdkiem pozbawil karnego...
Inzaghi78, z całym szacunkiem ale ze wskazaniem na kogo? Kto tak powiedział? Skąd taka ocena? Bo karnego (słusznego) RTS nie dostał?

Wg mnie dramatycznie prezentujący się Lech był wczoraj drużyną lepszą, co nie wystawia dobrej oceny Widzewowi. Spodziewałem się "petardy", ofensywy ze strony Widzewa. Nic takiego nie widziałem. Tak jak pisałem, Lech gra obecnie bardzo słabo i dziwię się, że w Łodzi nie chciano tego wykorzystać, a kibice po kiepściutkim meczu bili brawo po końcowym gwizdku sędziego.

Skład Widzewa też mnie nieco zdziwił. Ławka wydawała się mocniejsza..

W Lechu pozytywem tylko ten Rudnevs. Miał pół sytuacji i strzelił gola. Może coś się ruszy..

Do góry
Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 

Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, akagi, rafal08, forty), 3772 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50930 Tematów
5787979 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47