Strona 5 z 10 < 1 2 3 4 5 6 7 9 10 >
Opcje tematu
#394419 - 04/09/2005 18:16 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
yogi_baboo Offline
newbie

Meldunek: 24/07/2005
Postów: 38
no i potwierdziło się że w turnieju zawsze są niespodzianki (portugali i francja - celowo z małych liter :P ). Dziwi mnie jedna rzecz, że GB podniosło przed meczem kurs na portugalię z 1,12 na 1,40. czy tylko ja mam jakieś przypuszczenia (wywołane przez michała - prezesa pzpn), czy może ktoś jeszcze?

Do góry
Bonus: Unibet
#394420 - 04/09/2005 21:09 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
niestety nie widzialem, ze ktos mnie bardzo prosil o staty. A tymczasem ja sie po prostu niedokladnie wyrazilem. Bo chodzilo mi o wynik punktowy Rosjan, ktory nie byl porywajacy. PS. mysle, ze malo kto z Was spodziewal sie takiego meczu i mysle, ze wiekszosc z Was trzesla portkami w pewnym momencie. A czego tym razem zabraklo? Tego samego, mentalnosci zwyciezcow. Zygadlo wcale nie jest oslabieniem, na razie najwiekszym oslabieniem jest Gacek, ktory nie przyjmuje, choc watpie, zeby to Ignaczak przyjmowal, ale zawsze mozna zakladac, zeby przyjmowal ciut lepiej . Troche Plinski nam sie zagotowal, ogolnie dziwi brak Grzyba w pierwszym skladzie, kontuzja czy co? Przeciez Grzyb jest lepszyw bloku od Plinskiego, czy nie? Ciesze sie, ze Ruscy wyleczyli Lozano z Gruszki jeszcze zanim set pierwszy byl przegrany. Bo niestety nie wszytsko mozna atakiem wygrac, a to jest jedyna bron Gruszki. Chlopak nie ma przyjecia, gra na przyjmujacym, nie ma zagrywki, niemrawy w bloku. Doswiadczenie mu pozostalo.

Do góry
#394421 - 04/09/2005 22:26 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
misio21 Offline
enthusiast

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 274
Skąd: Gdynia
mecz CHORWACJA vs ROSJA ... dla mnie to prezent od expekta kurs na rosje 1.12 -niby maly ale pewny...

mam nadzieje ze rosja > polska > chorwacja ... i nie wyskoczy jeszcze po chorwacji > rosja;D

Do góry
#394422 - 05/09/2005 04:54 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
To co buki robią z dzisiejszym meczem Wlochy-Polska to parodia, Wlosi w przebudowie, Rosja w tej chwili lepsza od Wlochow potencjalnie, a jesli nie to na pewno nie gorsza, a tymczasem Polacy nawiazuja rownorzedna walke z Rosja, przegrywajac 3 sety na przewagi i buki daja kurs na Wlochow 1,22 (BAW) lub 1,30(Expekt) gdy bylo 1,46 na Rosję z Polską!

Taki kurs to niech se w dupę wsadzą!

Gram na Polskę +1,5 seta za 2,20 (Expekt) - chyba że coś lepszego będzie

Ta Rosja też moze byc za 1,12 - nie sadze zeby Ruscy jakieś wałki robili skoro 2 wychodzą tylko i oni walcza o 1 miejsce aby nie grać z Serbią w półfinale.

Do góry
#394423 - 05/09/2005 07:30 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
szupes1 Offline
member

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 160
ale jaja na Polakow kurs 3.25 w expekcie hehehehe ale prezent nam zafundowali

Do góry
#394424 - 05/09/2005 07:51 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
rabinio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2005
Postów: 6185
Na Betandwin kurs na Polske 3.8 . To chyba promocja

Do góry
#394425 - 05/09/2005 07:51 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
hmmmmm.....chciałbym aby polski zespół dzisiaj wygrał....sęk w tym że Włosi zmienili zdanie co do formy i dyspozycji Polaków w tym turnieju ....mecz z Rosją pokazał żę stać nas na wyrównaną walkę ....gospodarze przystąpia do meczu bardzo skoncentrowani ale wynik pozostaję otwarty

Do góry
#394426 - 05/09/2005 08:02 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
yogi_baboo Offline
newbie

Meldunek: 24/07/2005
Postów: 38
A ja myślę że wczoraj Polacy się wypalili, widać było od połowy trzeciego seta, że brakuje nam altenatyw w ataku, a od poczatku czwartego seta rosyjscy blokujący zaczęli blokować nasze niesamowite ataki skrzydłami. Może Lozano trzyma Grzyba na ten mecz z Włochami, bo jeżeli chodzi o krótkie środkiem, to jest on zajeboisty, a jak na razie środkiem w ogóle nie gramy.
Wczoraj Włosi się męczyli z Ukrainą, ale wynikało to raczej z rozluźnienia niż umiejętności Ukraińców, bo obie drużyny na zmianę traciły i zdobywały punkty seriami, Włosi gromili na początku seta, a potem doprowadzali do nerwowych końcówek.
Z całym szacunkiem dla naszych siatkarzy dzisiaj na nich nie postawię z jednej prostej przyczyny: ich wygrana będzie mnie najbardziej cieszyła, przegrana byłaby moją podówjną przegraną, więc będę łapał jedynie okazje na livebettingu w BAW, jak np wczoraj 2 set Rossji po @6,20 :P

Do góry
#394427 - 05/09/2005 08:27 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
pigmey Offline
enthusiast

Meldunek: 30/12/2004
Postów: 243
Skąd: Jastrzębie Zdr.

Niestety ale dzisiejszy mecz z Włochami ostatecznie rozwieje nasze nadzieje o mealu.
Jak wiadomo z grupy awansują tylko dwie drużyny,co powoduje że nie ma jeszcze meczów o tzw. pietruszkę.
Włosi wygrywając dzisiaj z nami praktycznie zapewnią sobie wyjście z grupy.
Przegrywając,komplikują sobie sprawę i o ich dalszym awansie może dopiero decydować ostatni mecz z Rosją.

Ktoś tu pisał że Włosi są w przebudowie ale Polska drużyna po przyjściu Lozano i po wyrzuceniu kilku zawodników z kadry też jest w przebudowie.

Drużyna włoska,moim zdaniem jest na fali wznoszącej,grają przed swoją publiką,gładko pokonali Portugalie,wczoraj z Ukrainą też nie mieli żadnych problemów choć suchy wynik II i III seta może na to nie wskazywać(w III secie było bodajże 20:11 rozlużnili się i skończyło się 25:23)

W tej chwili to nasi muszą to wygrać, a jak się gra w takiej sytuacji i pod taką presją to może się obrócić przeciwko nam.

Jeżeli nasi dzisiaj wygrają to będzie ekstra.
Ja tego meczu po takim kursie na Italie nie zagram,a w zwycięstwo Polaków nie bardzo wierzę.

Do góry
#394428 - 05/09/2005 09:03 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
yogi_baboo Offline
newbie

Meldunek: 24/07/2005
Postów: 38
Heh, widzę że nie tylko u mnie brak entuzjazmu. Ktoś napisał na innym forum, że Polacy to "born loosers" i to jest fakt, dopóki się nie przełamią psychicznie, nie będzie wyników, bo umiejętności i potencjał w ataku mają na równi z Brazylią, czyli największy na świecie, na pewno większy od Rosji (chociaż ta podwójna krótka..., i od SiC). Za to kuleją z serwisem, gdzie jedynie Wlazły i Murek prezentują światowy poziom. Pominę serwis Plińskiego, Gruszki, Żygadło i Świderskiego, chociaż ten ostatni umie serwować, jednak ma mocne problemy mentalne, przy serwisie w jego głowie zaczyna się burza. Widać że chłopak chce z tym walczyć, cały czas sam siebie mobilizuje, jednak to nie pomaga. Skoncentruję się natomiast na serwisie Gołasia. Chłopak czasami potrafi uderzyć, ale te czasami to na drugą polską ligę. Wczoraj jak posłał piłkę to ludzie na trybunach się chowali. Uważam, że mimo przebłysków to najgorszy punkt drużyny (choć perspektywiczny jeszcze). Nie wiem czy zwróciliście uwagę, że w większości przypadków on śpi na parkiecie(nigdy się nie rzucił do piłki spadającej blisko niego), drażniło mnie też w LŚ jak się chłopaki próbowali mobilizować po wygranych piłkach , krzyczeli "hejjjj" i poklepywali się po plecach, a on jakby był szpiegiem przeciwnej drużyny - tylko grymas na twarzy, ale to tylko moje obserwacje
Jeżeli chodzi o blok, to chyba nie można mieć do Polaków zastrzeżeń i nie ma się tu co rozpisywać, wypada jedynie pochwalić Wlazłego, który potrafi zastawić skuteczny pojedynczy blok.
No i na koniec przyjęcie, kolejny składnik siatkarskiego rzemiosła, gdzie Polacy mają ogromny mentalny problem z serii "born loosers". Idzie, idzie i raptem wchodzi taki Baranov i koniec, nasi jak się zablokują to nawet dwa czasy nie pomagają.
Nawiązując więc do pierwszego zdania, momenty takie jak wczorajszy drugi set z Rosją, czy też bardziej sławetny trzeci set z Serbią i Czarnogórą w LŚ nie mogą się zdarzać drużynom walczącym o medale, bo samych kelnerów w siatkóce nie ma, najważniejsze mecze są naprawdę ciężkie. Podsumowując: z całym szacunkiem dla Lozano, widać że potrafi on mentalnie pobudzić drużynę, ale proponowałbym więcej trenigów w zamkniętych pokojach u psychologa, wpoić naszym chłopakom, że czasy dostawania batów już minęły.
Dzisiaj życzymy im oczywiście sukcesu i WIARY W ZWYCIĘSTWO!!! Z pewnością 3,80 w BAW na Polaków jest value, bo jeżeli chodzi o umiejętności to kurs jest nieporozumieniem, ale odzwierciedla on umiejętność wygrywania meczów.

Do góry
#394429 - 05/09/2005 09:15 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
pigmey Offline
enthusiast

Meldunek: 30/12/2004
Postów: 243
Skąd: Jastrzębie Zdr.

Zamiast grać jakieś mikroskopijne kursy na faworytów,wybrałem z dzisiejszej oferty Unietu dwa wynalazki.

Ukraina-Portugalia
punkty-handicap:Ukraina +6,5 1,85
buki faworyzują Portugalię,ciekawe na jakiej podstawie.
Portugalia pokazała na co ich stać w meczu z Chorwacją...

Chorwacja-Rosja
punkty-handicap:Chorwacja +14,5 1,85
mam nadzieję że Chorwaci,przynajmniej w jednym secie zdobędą ponad 20 pkt.Rusy sprawiają wrażenie jakby myśleli że mecze będą się same wygrywały a przeciwnik sparaliżowany i olśniony przez ich gwiazdy bedzie potykał się o własne nogi.



.

Do góry
#394430 - 05/09/2005 09:52 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
Fulham Offline
enthusiast

Meldunek: 14/08/2005
Postów: 219
Skąd: Zgierz
Witam

Ja natomisat byłem pod dużym wrażeniem gry Polaków w meczu Rosją, typowaną przez fachowców do zdobycia złotego medalu. Urwany set, dwa przegrane do 27!, wiem że to marna pociecha, ale niewymagajmy od naszych reprezentantów że bedą wygrywać z każdym na takiej imprezie. Jestem pełen nadziei przed meczem z Włochami, co prawda nie widziełem ich gry, a zwycięstwa z Ukrainą i Portugalią (która przegrała ze słabą Chorwacją) niewiele mówią.
Dla mnie największym problemem jest gra naszego nowego libero, błady w przyjęciu, słaba gra w obronie, odczuwalny jest brak Ignaczaka. Co do rozgrywającego miałem dużo obaw a jestem miło zaskoczony, Żygadło gra dobrze, rozgrywa szybko, próbuje róznych zagrań, widać że chłopak z niejednego siatkarskiego pieca chleb jadł. Środkowi bloku....hmmm...Pliński narazie nieprzekonuje, Gołaś niby ok, ale chyba za mało wykorzystywany w ataku, spróbowałbym zagrać Wojtkiem Grzybem, co prawda w ataku Grzyba jest przeciętny ale w bloku radzi sobie wg mnie bardzo dobrze, bo właśnie do gry blokiem mam najwięcej zastrzeżeń, blok po prostu dla mnie nie istniał, racja złapał Wlazły raz czy dwa na pojedynczym ale to raczej szczęście i umiejętności indywidualne niż skuteczna gra blokiem. W meczu z Rosją, w drugim i trzecim secie, mieliśmy w górze piłki setowe ale brakło chyba zimnej krwi (szczególnie w secie 3 kiedy Wlazły przestrzelił, wywalając piłkę setową na aut)
Tak więc, taka gra jak wczoraj + pewniejszy libero + skuteczny blok + zimna krew w decydujących momentach = zwycięstwo Polaków w dzisiejszym meczu z Włochami !!!
Mam taką nadzieję
Przewiduję mecz 5 setowy i zwycięstwo Polski !
Pozdrawiam i powodzenia

Do góry
#394431 - 05/09/2005 10:03 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
czołg Offline
HT2/FT1

Meldunek: 23/05/2003
Postów: 14120
jak portugali abedzie miala tyle nie wymuszonych błędów co wczoraj to widzę gładkie zwycięstwo ukrainy fakt że portugalia nie takdawnio bo w barażach do mś w bułgarii wygrała z ukrainą z holandią i uległa bułgaromz tego co pamietam to ukraincy stawili opór bułgarom nie iwem może ktos to pamieta bo za 1,40 (sts) nie zafram raczej na portugalie wolę na ukraine fakt ze jakos nie ma co porównywać wyników ukrainców z ruskimi i włochami bo obu pojedynkach nic nie mieli do powiedzenia. to samo protugalczycy z wlochami 3 sety w plecy mecze do 2 przerwy techniucznej wyrównane a potem odjazd wlochow ciekawi mnie jak sie zmobilizuja portugalczycy po wczorajszej klesce niby potrafia grac np w lidze swiatowejpokonali brazylie skald podobny i zastanawia mnie wczorajszy blamaż moż ektós wie jakies kontuzje albo rotacje wskladzie nastapiły bo to co sie wczoraj stało to tak jakby grali niemcy z congo w koncowce 4 seta i w tiebreaku

Do góry
#394432 - 05/09/2005 10:18 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
szupes1 Offline
member

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 160
Ja wlasnie wrocilem z Profesjonala i zagralem dzisiaj cos takiego
Włochy - Polska (dokladny wynik) 1:3 kurs 8.0
Portugalia - Ukraina (dokladny wynik) 1:3 kurs 5.0

Gra Włochów w ogóle mnie nie przekonuje, sa w jakby to powiedziec w trakcie "kapitalnego remontu" ) i wydaje mi sie ze taka gra jak wczoraj wystarczy do tego zeby z nimi sobie spokojnie poradzic, zwlaszcza ze Łasko sie wygadał i powiedział wczoraj prasie ze sa pełni obaw przed meczem z nami. W kazdym razie jestem optymista przed dzisiejszym meczem

POLSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do góry
#394433 - 05/09/2005 10:29 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
mabiel Offline
journeyman

Meldunek: 19/05/2005
Postów: 68
Skąd: Włocławek
witam! a ja sie zastanawiam czy nie zagrac dokladnego wyniku w meczu rosja-chorwacja 3:0..wg mnie jest on bardzo prawdopodobny zwazywszy na roznice klas obu ekip jak i dotychczasowe wyniki. kurs 1.65 jak najbardziej do wziecia! co o tym myslicie?

Do góry
#394434 - 05/09/2005 10:31 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
szupes1 Offline
member

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 160
w jakim biku miales taki kurs na 3:0 dla rosji ja w profie widzialem 1.07

Do góry
#394435 - 05/09/2005 10:47 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Quote:

w jakim biku miales taki kurs na 3:0 dla rosji ja w profie widzialem 1.07




1.07 na 3-0? buheheh to chyba cos źle patrzałeś :P

Do góry
#394436 - 05/09/2005 10:57 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
co myslicie o overze 136,5 w meczu rosja-chorwacja? przy wynikach 25:21 25:21 25:20 wchodzi. wydaje mi sie chorwacja jest wstanie zdobyc tyle punktow.

Do góry
#394437 - 05/09/2005 11:08 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
niebo Offline
stranger

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 22
Myślę czy nie warto ryzykować i stawiać na Polskę. Dobrze grali wczoraj ale trzeba pamiętać, że porażka Włochów z nami może im zablokować drogę do półfinałów. A jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że tak utytułowana drużyna i to na własnym terenie nie wchodzi do czołowej czwórki. Obawiam się, że nasi znów zaprezentują swoją niemoc psychiczną. W/g mnie najbardziej prawdopodobne w tym meczu jest Under 185.5.

Do góry
#394438 - 05/09/2005 11:22 Re: EUROPEAN VOLLEYBALL CHAMPIONSHIPS
mabiel Offline
journeyman

Meldunek: 19/05/2005
Postów: 68
Skąd: Włocławek
Quote:

w jakim biku miales taki kurs na 3:0 dla rosji ja w profie widzialem 1.07



w expekcie na dokladny wynik 3:0 dla rosji jest kurs 1.65 :P
1.07 to chyba bylo na zwyciestwo

Do góry
Strona 5 z 10 < 1 2 3 4 5 6 7 9 10 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, pacyfista, Huberthg, ElNinho[mmdea], muchinio, alfa, phenomenon, latajaca_holenderka, VVega, Sensei, rymoholik, rafal08), 4367 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586649 Postów

Najwięcej online: 4732 @ Wczoraj o 08:14