Strona 15 z 19 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 >
Opcje tematu
#3741095 - 07/03/2010 22:43 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: bolo73]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Dzisiaj gram under 5.5 w Nowym Targu oraz under 6.5 w Krynicy w Tobet.Mecze o wielką stawkę więc nie powinno być strzelaniny.Dodatkowo gram remisy w tych spotkaniach.Zobaczymy co wyjdzie.

Do góry
Bonus: Unibet
#3741135 - 07/03/2010 23:02 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: bolo73]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
jeśli chodzi o mecz Podhala z GKSem to myślę, że gospodarze już przegrali cały półfinał w głowach i dzisiaj nie sprostają zadaniu jakim jest pokonanie tyszan. Z taką grą obronną jaką prezentowali gospodarze dzisiejszego spotkania w dwóch ostatnich meczach spodziewam się po raz kolejny strzelaniny w wykonaniu GKS-u, a coś tam pewnie od gospodarzy tez wpadnie...

over 5.5 6/20

Do góry
#3741137 - 07/03/2010 23:02 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: marzano]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
6/10 wink

Do góry
#3742162 - 08/03/2010 06:23 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: marzano]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
marzano moze nie tak jak pisales o strzelaniu tyskich ale overek ladnie Ci wszedl smile

mamy wymarzony final !! CRACOVIA - PODHALE , idealny scenariusz dla Cracovii i duzo lepszy rywal niz GKS Tychy , choc dzisiejszy wynik budzi szacunek i respekt. Faworyta latwo wskazac , ale szerzej cos popiszemy juz wkrotce , szykuje sie piekna rywalizacja , Pasy zagraja o swoj 9-ty tytul zas Podhale o 19-ty i PIERWSZY RAZ W HISTORII RAZEM ZE SOBA W FINALE!

Do góry
#3742403 - 08/03/2010 15:57 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: craax]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Under niestety nie wszedł bo "Górale" niepotrzebnie w końcówce 2 tercji strzelili 2 bramki.Gdyby tak się nie stało to byłoby spoko. Ale ponieważ liczą się fakty więc zakład przegrany a konto uszczuplone.No ciekawie będzie,zarówno w walce o złoto jak i brąz.

Do góry
#3742550 - 08/03/2010 20:52 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: bolo73]
P!T3R Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/05/2005
Postów: 13213
Skąd: Żeszuf :P
od jakiego stanu rywalizaji rozpoczyna sie potyczka w fifnale ?

Do góry
#3742552 - 08/03/2010 20:52 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: P!T3R]
P!T3R Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/05/2005
Postów: 13213
Skąd: Żeszuf :P
Craxa - Podhale ?

Do góry
#3742612 - 08/03/2010 21:55 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: P!T3R]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Cracovia zdobyła bonus więc prowadzi na starcie 1:0 i gra pierwsze dwa mecze u siebie.

Do góry
#3742897 - 09/03/2010 02:40 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: bolo73]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie

puchar FINAŁ SEZONU 2009/2010 puchar



hokej CRACOVIA - PODHALE NOWY TARG

No to przed nami juz sama koncowka rywalizacji w PLH , ale wydaje sie bardzo emocjonujaca.Final jak i maly final zapowiadaja sie bardzo ciekawie i ekipy w nich grajace to tez swoista 'nowosc'. Wiekszosc z nas typowalo do finalu obok Cracovii wlasnie Podhale i sprawdzilo sie choc latwo nie bylo. GKS mial najtrudniejsza droge od poczatku PO i chyba juz na ostatni mecz zabraklo sil , do tego slabsza postawa Sobeckiego i odpadniecie stalo sie faktem. Pod wzgledem emocji zapowiada sie jeszcze ciekawiej dla kibicow z Nowego Targu i Krakowa niz potyczki obu tych ekip z Tychami.

Cracovia ostatni mecz w PO rozegrala 1 marca i od tej pory "odpoczywa" zas Podhale po meczarni z tyskimi nie bedzie mialo zbyt duzo czasu na regeneracje i licze , ze bedzie widoczna coraz wieksza roznica w zmeczeniu w kolejnych spotkaniach na korzysc Pasow.Taka przerwa w graniu tez nie zawsze wplywa dobrze , ale akurat rozpoczniemy dwoma meczami w Krakowie wiec bedzie sie kiedy rozegrac . Spodziewam sie ciekawych spotkan ale dla mnie faworytem rywalizacji bedzie oczywiscie Cracovia.

Dziwna rywalizacja w polfinale miedzy Podhalem i Tychami, latwe porazki zeby potem zdemolowac rywali. Wahania formy obu ekip byly widocznie , mnie zas zastanawia atmosfera w obozie Szarotek (?) Kamery uchwycily po ostatnim meczu jak Bakrlik albo Baranyk podjechal do trybuny vipowskiej w Nowym Targu i paluszkami pokazal gest odnosnie pieniazkow "kasa misie kasa , bedzie granie jak bedzie kasa". Dlaczego publicznie takie rzeczy sa zalatwiane i ciekawe o co tutaj chodzi ,czy do tej pory kwestie finansowe sa niewyjasnione i gwiazdy Szarotek trzymaja reszte mlodych 'za ryj' twardo negocjujac te kwestie ? Cos musi byc na rzeczy i dopoki nie przestana myslec o pieniazkach to nie maja co liczyc na ogranie Cracovii bo zanim dogadaja sie z premiami czy wyplatami bedzie 'po ptokach'. Jakby ktos z Nowego Targu mogl dwa slowka o tym napisac ( moze byc priv jak nie chcecie publicznie syfow wyciagac ).

Moze cos o aspektach glownie sportowych. Mlodzi zawodnicy Podhala robia na mnie ogromne wrazenie , siedemnastolatek w druzynie to juz wogole fenomen - pojawia sie pytanie czy wytrzymaja presje finalu i to cale napiecie towarzyszace otoczce w walce o zloto (?) Upatruje tutaj kolejnej szansy , ze wcale nie musi im byc tak latwo udzwignac to wszystko. Zas w Pasach doswiadczenie , rutyna i zawodnicy , ktorym nieobca walka o najwyzsze laury w naszej lidze. W bramce chyba tez lekka przewaga Cracovii , Zborowski juz nie raz i nie dwa w tym sezonie wrecz sie 'osmieszyl' , raz w Krakowie gdzie dostawal bramke za bramka a mecz zakonczyl sie dwucyfrowka na korzysc Pasow. Radziszewski chyba z meczu na mecz coraz lepiej a na finalach zawsze jest naszym diamentem i na to tez licze od piatku.
Kadrowo Pasy sa mocniejsze od Szarotek i w tej kwestii nie ma dyskusji , ale nazwiska oczywiscie nie graja. Najlepszym mozliwym rywalem do finalu dla Cracovii bylo Podhale wiec teraz nie ma wyjscia i trzeba siegnac po kolejny tytul- bylby to 9-ty w historii mistrz dla nas , zas 19-ty juz dla Podhala - co ciekawe pierwszy raz te druzyny spotkaja sie w finale. Po wynikach w sezonie zasadniczych mozna smialo stwierdzic , ze Podhale Pasom lezy i dzieki temu wlasnie mamy tez na starcie bonus !

Wyniki z zasadniczego :


Podhale-Cracovia 2-3
Cracovia-Podhale 3-0
Cracovia-Podhale 11-3
Podhale-Cracovia 3-6
Podhale-Cracovia 8-4
Cracovia-Podhale 5-3
Podhale-Cracovia 3-5
Cracovia-Podhale 4-3


7-1 w pojedynkach ! To kolejny atut Pasow przed finalem , ale jak wiadomo PO to inna bajka i rozne rzeczy moga sie tutaj zdarzyc !

Do tej pory kazda ekipa majaca bonus wygrywa swoja rywalizacje i ciezko mi sobie wyobrazic zeby w finale bylo inaczej. Nie ma sensu pisac o indywidualnosciach w obu ekipach i zawodnikach , ktorzy moga zdecydowac o ewentualnym powodzeniu lub niepowodzeniu bo kazdy kibic hokeja tych zawodnikow zna.Rok w rok Rohacek buduje najlepsza forme na finaly i ufam , ze teraz bedzie tak samo a Podhale musi w koncu pasc PO MORDERCZEJ DRODZE w tym roku ,najpierw maksymalna ilosc meczy z Jastrzebiem , potem maksymalna ilosc meczy z Tychami , to razem rozegranych 10 spotkan z bilansem 5-5 ( tylko dzieki bonusom zawdzieczaja awans az do finalu ).Bilans Cracovii w po to minimalna ilosc spotkan i bilans 6-0 - ROZNICA OGROMNA !! Nie sadze zeby Pasy z bonusem , dwoma pierwszymi spotkaniami w Krakowie i z takim bilansem w sezonie zasadniczym mogly nie zdobyc tytulu z tak zmeczonym przeciwnikiem , ktory z duza iloscia szczescia znalazl sie w finale. Do tego dziwne zachowanie hokeistow w kwestiach finansowych na przeciw stabilnej sytuacji w Pasach . Jezeli nie damy sie sprowokowac goralom ,nie pojdziemy na wymiane w faulach , bojkach itp wykorzystamy ich bledy to powinnismy zdobyc tytul . Teraz trzeba tylko poczekac na kursy jakie buki beda nam oferowaly w poszczegolnych meczach. Po cichu kibice licza na zdobycie MP z wszystkimi wygranymi spotkaniami w PLAY OFF , to bardzo ambitne plany , piekielnie ciezkie do osiagniecia ale na pewno bylby to ogromny sukces i POKAZ SILY ! Jedyny wyrazny minus , ktory widze 'Cracovia musi a Podhale moze' - wtedy roznie to bywa.Szkoda bardzo ,ze nie bedzie dane kibicom gosci ogladac swoich druzyn , Gorale na pewno pojawia sie przy Siedleckiego incognito zas my nie mamy na co liczyc bo legitymowanie przy wejsciu bedzie tradycyjne frown



Rywalizacje rozpoczynamy od stanu 1-0 dla Cracovii.
Pierwsze dwa spotkania w Krakowie , piatek 12 marca o 19:15 , sobota 13 marca 20:15. Cena biletu to 30 zł , zas dla dzieciakow i kobiet 1 zł - zapraszam chetnych bo to ostatnia okazja zobaczyc nasza lige w tym sezonie.

Do góry
#3749205 - 12/03/2010 22:54 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: craax]
Cayman Offline
old hand

Meldunek: 20/06/2009
Postów: 811
Skąd: Porto Alegre
Cracovia- Podhale Game 1

Cracovia po długiej przerwie w rozgrywaniu meczy wyjedzie dziś na lód w Krakowie z Podhale, które ma za sobą dwa ciężkie boje. Jak wpłynie przerwa na Cracovie ? Jak kondycyjnie wytrzyma drużyna z Nowego Targu? to pytania, które chyba najczęściej zadają sobie kibice obu ekip.
Wciąż więcej niewiadomych niż wiadomych więc jak dziś zagram na...undery.

under 5,5 w Expie @ 2,20 2/10
under 6,5 w Pinnie @ 1,78 3/10.

Jakieś przemyślenia co do 1x2 ? Raczej Cracovia i może nawet z handicapem.

Do góry
#3749222 - 12/03/2010 23:03 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: Cayman]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
To co juz mialem napisac to napisalem. Dzisiaj pierwszy mecz i dowiemy sie jak ta przerwa wplynela na Pasy i jak Podhale wyglada po takiej ilosci meczy. Dzisiaj gram Cracovie -1,5 ale bez szalenstw a po obejrzeniu spotkania jutro wykombinujemy cos powaznego. Dzisiaj moze byc demolka Podhala ale moze byc tez ciezki, wyrownany mecz bo zazwyczaj na te pierwsze mecze z Pasami przeciwnicy sa najbardziej naladowani i wierzacy w sukces oraz Podhale w ciagu meczowym moze zaskoczyc na poczatku Cracovie, ale wole po ~ 2.00 handi niz po 1.60 na mecz. Liczba bramek dla mnie loteria bo nie wykluczam scenariusza , ze mozemy im dzis "naladowac" grin

Cracovia -1,5 ~ 2.00

Do góry
#3749229 - 12/03/2010 23:10 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: craax]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Dla mnie dzisiaj raczej Craxa i under 5.5.Cracovia świeższa bo wypoczęta i Podhale na pewno nastawi się na obronę i groźne wypady.Ale stawka bez szaleństw.

Do góry
#3749340 - 13/03/2010 00:40 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: bolo73]
embros Offline
enthusiast

Meldunek: 14/01/2005
Postów: 311
Skąd: Nowy Targ
a ja dzisiaj próbuje Podhale za małą stawke, dlaczego?
A no dlateko, ze jak tego meczu nie wygrają to rywalizacja na 90% zakonczy sie na trzech spotkaniach. Dzisiaj Górale zagrają zapewne na maxa, jeśli mimo to przegrają to na sobotni mecz pewnie sił nie bedzie. Za dużo tych spotkań rozegrali w play off, ale to tylko na własne życzenie.

Do góry
#3749397 - 13/03/2010 01:25 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: embros]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
@embros przemawia za Toba sympatia do Podhala , zero jakis racjonalnych przeslanek. Cracovia tez zagra na maxa , ja sadze , ze dzisiaj najpredzej cos Szarotki ugraja ( czego im z calego serca nie zycze ) , ale niech bedzie , wierzysz w swoja druzyne i jak maja cos ugrac to chyba faktycznie wlasnie dzis ! Kurs masz atrakcyjny , a od jutra mysle mozemy zaczac juz 'powazniejsze' granie !

Cracovia po MISTRZOSTWO POLSKI bez porazki w Play Off - TO NASZ CEL !!

ale : NIECH WYGRA LEPSZY boks

transmisja na TVP SPORT 19:15 dla chetnych smile

Do góry
#3750273 - 13/03/2010 19:13 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: craax]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
No to po pierwszej kolejce chciało by się powiedzieć " i w p----u wylądował"
moim zdaniem 2 niespodzianki , natomiast myślę , że emocje dopiero nas czekaja a druga kolejka wyjaśni kto jest kto w tegorocznym play off.
wczoraj były dwa overki może pora poszukać jakiegoś underka?
Na usprawiedliwienie Cracovii można dodać , że mieli długą przerwę a Podhale przystąpiło praktycznie z marszu meczowego,uważam , ze każdy następny mecz działa na korzyść Krakusów

Do góry
#3750365 - 13/03/2010 20:10 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: crossmen]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
No bez jaj,że win Zagłębia traktujesz jako niespodziankę.Myślę,ze to normalny wynik.Spójrz na mecze w trakcie sezonu.Zagłębie w Tychach grało na równi i teraz to potwierdziło.Wcale się nie zdziwię jak dzisiaj to powtórzy.Natomiast co do meczu Cracovii to przyznam,że tuż przed meczem spojrzałem na staty i zorientowałem się,ze Craxa w tegorocznych play-offach ma same winy.Więc tuż przed rozpoczęciem zagrałem symbolicznie na Podhale.Natomiast dzisiaj wydaje mi się,ze Craxa pojedzie już z "Góralami".Under jednak mi nie wszedł.

Do góry
#3752159 - 14/03/2010 20:27 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: bolo73]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
NIE CHCE MI SIE NIC PISAC O MECZACH W KRAKOWIE a zapewne wiekszosc z Was i tak ogladala choc jeden mecz - raczej sie one od siebie nie roznily !

Tobet dal kursy na MISTRZOSTWO POLSKI Cracovia - Podhale 1.80-1.90

Co Wy na to ? Ja bym sie sklanial ku Szarotkom ?

Do góry
#3755608 - 16/03/2010 15:56 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: craax]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Co do mistrzostwa to wydaje mis się prawdopodobny taki oto scenariusz:
W Nowym Targu będzie po 1:1 (dzisiaj może Podhale wygrać a jutro Cracovia bo dzisiaj Podhale będzie megapodjarane po sukcesie w Krakowie,natomiast jutro może nie udźwignąć tej presji,że wszystko zakończy się w 4 spotkaniach i polegnie,podobnie zresztą było w meczach z Tyskimi).Następnie dochodzi do meczu w Krakowie i wygrywa go Craxa.Tak więc mamy po 3 i decydujące starcie w Nowym Targu.Tutaj wszystko możliwe.Jak będzie to się okaże.Ja dzisiaj symbolicznie zagram na remis bo coś mi się nie wydaje aby w rywalizacji finałowej nie było takiego rozstrzygnięcia.A trzeba wziąć pod uwagę fakt,że Cracovia w tegorocznych play-offach nie grała jeszcze dogrywki.No i co jeszcze?Wystrzelali się już czy jeszcze?Jak na finał to sporo bramek a przecież w finale trzeba grać uważnie,prawda?To co,może teraz under 6,5 wskoczy.Ja zagram.
Na jutro widzę,ze buki znowu Tychy faworyzują,tak jak w meczach wyjazdowych z Podhalem.Nie wiem czym się kierują bo potencjałem na pewno od nich nie odstajemy.Fakt,że zbili nas w tym sezonie 4 razy w Sosnowcu ale na tym chyba skończy się.Kurs 2.70 w Tobet czy Moneyline 2.25 w Betsafe biorę z pocałowaniem w rękę.

Do góry
#3755668 - 16/03/2010 17:58 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: bolo73]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Szybciutko , Sosnowiec jak najbardziej do gry ,po cos ponad ~ mozna bylo brac ze zdobeda braz , czemu by nie ?

bolo73 gralismy dogrywke z Sosnowcem przeciez a nawet i karne ! obejrzalem na spokojnie jeszcze raz spotkania i wydaje mi sie , ze NA PEWNO 4-1 Podhale tej rywalizacji nie wygra , baa smiem twierdzic ze juz dzis mlodziez z Podhala moze nie udzwignac presji , w Krakowie grali sobie na totalnym luzie , dzis "sie zacznie" , kursy na Cracovie do zaakceptowania , jak to bywa rok w rok poczatek finalu mamy kiepski a potem sie rozkrecamy , martwi tylko brak 'lawki' niestety , sprobuje zdobyc info czy zabroni Raczka - jesli tak gram na pewno Cracovie , jezeli Radziszewski to gram over albo nic

Do góry
#3755671 - 16/03/2010 18:01 Re: Polska 09/10 Ekstraliga [Re: craax]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
*po cos ponad ~ 3 mialo byc

Do góry
Strona 15 z 19 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Sensei, pacyfista, wHiTe_StAr, ANZELMO, alfa, burbon, ElNinho[mmdea], poozon, rymoholik, Sony), 4040 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586962 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14