Strona 11 z 26 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 25 26 >
Opcje tematu
#356615 - 26/06/2005 13:39 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
No nie Rafał teraz to już klompletnie przegiąłeś pałe.
Nie będę się z Tobą umawiał na żadne spłaty w ratach bo to jest Twoja kolejne oszustwo mające na celu zyskanie na czasie.
Zrozumiałeś że możesz mieć problemy to teraz zaczynasz kombinować.

JA SPRAWĘ ZGŁASZAM NA POLICJĘ I APELUJĘ O TO SAMO DO WSZYSTKICH OSZUKANYCH!!!
NIE WCHODXCIE W ŻADNE UKŁADY Z TYM ZŁODZIEJEM BO ZNOWU WAS WYDYMA!!!

Do góry
Bonus: Unibet
#356616 - 26/06/2005 13:52 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
standby Offline
member

Meldunek: 25/05/2005
Postów: 121
Quote:

Komenda Główna Policji zachęca na swojej stronie internetowej do zgłaszania wszelkich przestępstw komputerowych, także dokonywanych w Internecie. Analizą zgłoszeń, także tych nadchodzących e-mailem, zajmuje się specjalny zespół KGP, o którego pracę zapytaliśmy podinspektora Jana Hajdukiewicza.

BiznesNet: Jak należy zgłaszać przestępstwa komputerowe lub internetowe? Czy zgłoszenie e-mailem wystarczy?

Jan Hajdukiewicz: Zachęcamy do kontaktu przez e-mail, ale prawo polskie nie dopuszcza możliwości składania zawiadomień o przestępstwie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Podobnie jest w innych krajach. Jest to w pełni uzasadnione, gdyż nawet przy wykorzystaniu podpisu elektronicznego Policja byłaby zobowiązana do dodatkowych ustaleń. Musielibyśmy sprawdzić chociażby czy nie jest to zgłoszenie dokonane przez wesołego internautę w celu zatrudnienia policjantów. Takich zgłoszeń mogłyby być tysiące. Zgodnie z Kodeksem Postępowania Karnego pokrzywdzony (osoba fizyczna lub prawna) zgłasza zawiadomienie do najbliższej jednostki Policji.

BN: Co w takim razie dzieje się z nadsyłanymi do Pana zespołu zgłoszeniami? Po co się kontaktować z Pana zespołem?

JH: W przypadku złożenia informacji o znanym przestępstwie komputerowym na nasz adres procedura jest następująca: sprawdzenie zgłoszenia, analiza czy czyn jest przestępstwem, a jeżeli tak to przesłanie zgromadzonych materiałów do właściwej terenowo jednostki Policji. Mój zespół dysponuje wiedzą i doświadczeniem w zakresie przestępstw komputerowych oraz internetowych. Dzięki temu pomaga w działaniach, np. dokonuje ustalenia sprawcy, po czym sprawa przekazywana jest do jednostki gdzie zostało zgłoszone zawiadomienie i tam jest prowadzona. Pokrzywdzony powinien więc dokonać zgłoszenia w najbliższej jednostce, a potem może skontaktować się również z nami.

BN: Czy zgłaszający zostanie poinformowany o losach zgłoszenia i ewentualnych działaniach Policji?

JH: Jak w przypadku każdej innej sprawy kryminalnej poszkodowany jest informowany o postępach sprawy na tyle, na ile zezwala na to KPK i Prokurator nadzorujący pracę Policji. Korespondencja z informującym o wykorzystaniu jego informacji uzależniona jest także od możliwości czasowych Policji. Nie ma przepisów, które by zobowiązywały nas do udzielania takich informacji.

BN: Dziękujemy za rozmowę.




PS. OD SIEBIE DODAM ZE JUZ TO ZGLOSILEM, WYSLALEM MAILA NA POLICJE, ZALACZYLEM TEN TEMAT, PODALEM IP PRZESTEPCY ORAZ WYJASNILEM CALA SYTUACJE, TERAZ ZOBACZYMY JAKA BEDZIE ICH REAKCJA!

I PAMIETAJAMY JAK NIE BEDZIEMY Z TYM WALCZYC TO BEDZIEMY WLASNIE W TAKIEJ POLSCE ZYC




I zachecam do wysylania mailow na Policje tak jak ja to zrobilem.

Do góry
#356617 - 26/06/2005 13:58 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
RafaL_TSW Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 3441
Tomo Facet rob sobie co chcesz...

JA nigdy nie byłem karany ani nie miałem sprawy sadowej chodzi tutaj o mała sume w przeciwienstwie do niektorych machloi internetowych takze moge jedynie dostac jakies prace społeczne i nakaz spłaty a sprawa moze trwac i trwac wieej juz sie tu nei wypwiadam.

Adios

Do góry
#356618 - 26/06/2005 13:58 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
D_M Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/01/2005
Postów: 4933
eh jakby sprawa stala sie glosna to forum bedzie mialo niezla reklame moze nawet w tv

Do góry
#356619 - 26/06/2005 13:59 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Ale przeczytajcie ten tekst dokładnie.

Owszem można wysłać meila, ale to nie wystarczy bo zgodnie z polskim prawem przestępstwo należy zgłosić osobiście w najbliższej jednostce policji i ja w dniu jutrzejszym to uczynię i mam nadzieję, że nie będę jedynym który to zrobi.
A meila też wyśle, tak dodatkowo.

Do góry
#356620 - 26/06/2005 14:00 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Quote:

Tomo Facet rob sobie co chcesz...

JA nigdy nie byłem karany ani nie miałem sprawy sadowej chodzi tutaj o mała sume w przeciwienstwie do niektorych machloi internetowych takze moge jedynie dostac jakies prace społeczne i nakaz spłaty a sprawa moze trwac i trwac wieej juz sie tu nei wypwiadam.

Adios



Nigdy nie byłeś karany?
No to czas najwyższy, kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Do góry
#356621 - 26/06/2005 14:00 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
D_M Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/01/2005
Postów: 4933
Quote:

Tomo Facet rob sobie co chcesz...

JA nigdy nie byłem karany ani nie miałem sprawy sadowej chodzi tutaj o mała sume w przeciwienstwie do niektorych machloi internetowych takze moge jedynie dostac jakies prace społeczne i nakaz spłaty a sprawa moze trwac i trwac wieej juz sie tu nei wypwiadam.

Adios




nie badz taki pewny wys,iewasz sie tutaj ze ci nikt nic nie zorbi jezeli faktycznie bedziesz mial spotkanie z prokuratura to tylko te wypowiedzi pogorsza twoja sytuacje

z drugiej storny dziwi mnie fakt ze okradles ludzi i jeszcze sie smiejesz przygladalem sie tym wymiana ale z uwagi ze nie ufam ludzia tkaie doswiadczenia niestety nie chcialem sie wymieniac

Do góry
#356622 - 26/06/2005 14:03 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
standby Offline
member

Meldunek: 25/05/2005
Postów: 121
Quote:

Ale przeczytajcie ten tekst dokładnie.

Owszem można wysłać meila, ale to nie wystarczy bo zgodnie z polskim prawem przestępstwo należy zgłosić osobiście w najbliższej jednostce policji i ja w dniu jutrzejszym to uczynię i mam nadzieję, że nie będę jedynym który to zrobi.
A meila też wyśle, tak dodatkowo.




Owszem nalezy zglosic, jednak zachecam do wysylania mailow, wezma sie za ta sprawe. Zreszta policja potrzebuje wlasnie takich skucesow w walce z internetowymi przestepcami, dlatego powaznie to traktuja i dlatego takie to jest medialne, w necie Rafal bedzie na pewno opisany, niech sie cieszy ze nie byl karany, ale za to bedzuie na pewno karany, juz nie chodzi o zwrot kasy, ale o to ze pozniej do zanej powaznej pracy go nie przyjma, nie mwoac o pracy legalnie zagranica, jednak nalezy sie oszustowi.

Do góry
#356623 - 26/06/2005 14:05 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Rafcio, za wyłudzenia internetowe możesz sobie fundnąć 3-mieśięczny pobyt na koszt państwa. Radzę Ci do jutra oddać pieniędze tym których oszukałeś.

Do góry
#356624 - 26/06/2005 14:09 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
D_M Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/01/2005
Postów: 4933
panowie zrobcie skladke podejrzewam ze czesc ludzi z forum sie nawet dolozy wniescie powodztwo zbiorowe suma bedzie wieksza oczywiscie ...... zalozcie poprostu gosciowi sprawe w sadzie o wyludzenie wygracie nie wygracie odzyskacie nie odzyskacie ale on bedzie sie musial stawiac na rozprawy troche mu sie skomplikuje zycie bo zanim policja zamknie sledztwo to moze bedzie sie juz z was smial piszac z holandi nie ma co czekac zlozcie zbiorowy pozew z powodzwa cywilnego .... dzis ukradnie wyludzi tysiac na forum jutro moze milion

Do góry
#356625 - 26/06/2005 14:12 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
RafaL_TSW Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 3441
CONRAD


Napisz na priv do Globusa, Don-a i Expekta powiedza Ci jak jestem z nimi umowiony...

Takze z nimi na jakis czas jesli wszystko bedzie tak jak zostało ustalone jest dogadane ze wysyłam im pieniadze w ratach napisz do nich osobiscie Ci to potwierdza.

Została do wyjesnienia na ta chwile tylko sprawa Tom-a i Ziela na kwoty 39 zł i 130.

Z reszta osob jestem porozumiany co do spłaty pieniedzy poniewaz sa to małe sumy !

Do góry
#356626 - 26/06/2005 14:16 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24931
Skąd: Kraków
Zgłaszając sprawe na policje zrobicie przysługe nie tylko sobie,ale także nam wszystkim.Rafał_TSW nie jest pierwszy i zapewne nie ostatni,internet sprzyja oszustwom i wyłudzeniom,i trzeba pokazać wszystkim przyszłym złodziejom że nie są bezkarni.

Do góry
#356627 - 26/06/2005 14:17 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
meler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2003
Postów: 11955
Skąd: Den Haag
buahha teraz jestes dogadany ?
w piatek sobie z nich jaja robiles !!!!
nie dajcie sie w konia zrobic !!
bedzie wam w ratach jeszcze splacal LOL
ZLODZIEJ !!
po ile im to oddasz po 2 zl ?

NIE DAJCIE SIE W BALONA ROBIC !!!

Do góry
#356628 - 26/06/2005 14:22 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
shiva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 3108
Skąd: Korona Kielce
przecież jakbyście nie byli tak nastawieni aby zgłosić to służbą porządkowym to pewnie nadal śmiał by się z was że znalazł takich frajerów;poczuł się zagrożony teraz wy jesteście stroną decydująca o sprawie

Do góry
#356629 - 26/06/2005 14:23 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Ja napewno się nie dam.

Do góry
#356630 - 26/06/2005 14:26 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
RafaL_TSW Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 3441
Quote:

przecież jakbyście nie byli tak nastawieni aby zgłosić to służbą porządkowym to pewnie nadal śmiał by się z was że znalazł takich frajerów;poczuł się zagrożony teraz wy jesteście stroną decydująca o sprawie




Facet dlamnie moga zgłosic...


Chcesz nawet sam idz wez bufona Melera pod reke idzcie razem.

Do góry
#356631 - 26/06/2005 14:27 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
zielu Offline
addict

Meldunek: 09/11/2003
Postów: 601
Skąd: LEICESTER
Conrad ale on już tych pieniedzy nie ma!!!Na 100%! I nikomu nie odda z forum !! CIEKAWE ILE PRZEKRĘTÓW KOLEŚ DOKONAŁ NA INNYCH PORTALACH ;P Jeżeli twierdzi że to jest mała kwota na mecz.pl to z innych o których jeszcze nie wiemy zebrała się potężna kwota ? TYLKO JAKA ? To typowy przykład oszustwa Polaka w necie !!! Wszyscy oszukani zgodnie z propozycją TOMO Udajmy się jutro na Policje!. Celem zawidomienia o przestepstwie.Może uda się za ta małą sumke, jak twierdzi ten śmierdziel zafundować trzy miesiące na koszt państwa.To że nie był on jeszcze karany to o niczym nie świadczy! Pamiętaćie aferę Starachowicką ? To właśnie przez nią musiał odejść minister.Czyżby Smierdziel Rafał Byłby nietykalny ?:>,i niechciał spróbowac zupki "klawiszowej" ? Jadłospis:Sniadanie Ziela 30 euro
niesie klawisz, Obiad Artur221282 za 125zł niesie klawisz
Kolacja 39zł TOMO niesie klawisz!!! "Smacznego"
Pisał poszkodowany brat Zielu-Ziela !!!
Pozdrawiam Ziela !!!

Do góry
#356632 - 26/06/2005 14:30 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
meler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2003
Postów: 11955
Skąd: Den Haag
Quote:

Quote:

przecież jakbyście nie byli tak nastawieni aby zgłosić to służbą porządkowym to pewnie nadal śmiał by się z was że znalazł takich frajerów;poczuł się zagrożony teraz wy jesteście stroną decydująca o sprawie




Facet dlamnie moga zgłosic...


Chcesz nawet sam idz wez bufona Melera pod reke idzcie razem.



pisz sobie dalej
jesli pan to czyta to prosze mu dorzucic 30 dni za to co napisal wyzej
dziekuje !

A na marginesie Rafalek ladnie juz w porach masz
nagle zmiekles i kaske chcesz oddawac?
w piatek mowilem co innego
i juz nie imprezujesz? 2 dni miales pic

Do góry
#356633 - 26/06/2005 14:32 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Popieram, wszyscy oszukani udają się w dniu jutrzejszym do "swojej" komendy policji obowiązkowo z numerem IP tego złodzieja i zgłaszają przestępstwo!
Nie dajcie się omamić po raz kolejny, tym razem na te rzekome spłaty w ratach. Koleś poczuł się zagrożony i zrozumiał ze nie jest już taki nietykalny, dlatego też zaczyna kombinować na prawo i lewo.
Nie dajcie się zwieść, teraz to my mamy przewagę!

Do góry
#356634 - 26/06/2005 14:35 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Aha i tak jak to zaproponował jeden z oszukanych niech każdy ponadto pośle meila to KGP.
Ot tak, jako taki bonus.

Do góry
Strona 11 z 26 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 25 26 >

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (forty, hi87, alfa, rafal08, pacyfista, akagi, Sensei, ANZELMO, Filozof_), 3983 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50931 Tematów
5788009 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47