Strona 15 z 26 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 25 26 >
Opcje tematu
#356695 - 26/06/2005 22:16 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
norbik2 Offline
journeyman

Meldunek: 05/06/2005
Postów: 85
Skąd: Malopolska
Quote:

Quote:

RafaL_TSW, radzę Ci do jutra oddać wszystkim wyłudzone pieniądze. Dzisiaj czytałem lokalną prasę i gościa na 90-dni zamknęli bo zabrał jakiemuś chłopcowi na ulicy odtwarzacz MP3 warty jakieś marne grosze. Jeśli myślisz, że sąd nie da tymczasowego aresztu dla wielokrotnego oszusta w necie to jesteś większym optymistą niż kibice Liechtensteinu, którzy stawiają na swój awans na MŚ 2006.

Oszukałeś ludzi, wyłudziłeś pieniądze, sprawa robi się poważna. Po złożeniu doniesieniu o przestępstwie policja kontaktuje się po prostu z Moneybookers i po sprawie, puk puk do drzwi.




Owszem ale najpierw na Moneybookers trzeba podac prawdziwe dane....

Z 3 osobami jestem umowiony a Zielu i Tom moga isc na Policje..






Wszystkie transakcje Moneybookers są podlegają zaostrzonym regułom bezpieczeństwa oraz są kontroli audytowej. Bieżący Państwa adres IP (80.xx.xxx.xx) został zachowany i może być wykorzystany w śledztwie wynikającym z nieprawidłowego korzystania z tego konta.

to kopia textu z Moneybookers

Do góry
Bonus: Unibet
#356696 - 26/06/2005 22:23 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
Rafał współczuje twojej starej , gdyby przy porodzie wiedziła co WYPLUŁA strzeliła by sobie w łeb

Do góry
#356697 - 26/06/2005 22:42 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
RafaL_TSW Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 3441
Quote:

Rafał współczuje twojej starej , gdyby przy porodzie wiedziła co WYPLUŁA strzeliła by sobie w łeb




Teraz taki kozak jestes...

A jak zebrałes o kase to juz nie pamietaz...

Do góry
#356698 - 26/06/2005 22:45 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
mag_gajwer Offline
stranger

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 15
Mam prosbe do tych co sie dogadali z oszustem. Prosze sie nie dogadywac, a jezeli zapadnie wyrok skazujacy, to z wlasnej kieszeni oddam to co ukradl i dodam 50% jako bonusik. Zlodziejom trzeba mowic stanowcze nie!

Do góry
#356699 - 26/06/2005 22:46 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
Quote:

Quote:

Rafał współczuje twojej starej , gdyby przy porodzie wiedziła co WYPLUŁA strzeliła by sobie w łeb




Teraz taki kozak jestes...

A jak zebrałes o kase to juz nie pamietaz...




buhahah przyzwyczajony jestes do tego SŁOWA wiem nie DZIWI NAS to wszystkich na tym forum z tego co pamietam dostałem od ciebie 10 zł gamoniu (pewnie to któregos z was) wiem, że jestes rozpracowywany i za kilka dni powinieneś sie spodziewać niemiłej wizyty, bez WPIERDALU tez sie nie obędzie..... SWOJĄ DROGĄ JEBAŁ CIE PIES

Do góry
#356700 - 27/06/2005 00:25 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
ale wy pierdolicie niektórzy bzdury,jezeli nawet to zgłosicie na psiarnie i tamtym się będzie chciało to ruszyć i sprawa jakims cudem dojdzie do sądu,to co najwyżej chłop dostanie zawiasy,zależy jaką sume mu udowodnią.

Do góry
#356701 - 27/06/2005 01:49 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
klamka Offline
newbie

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 40
Quote:

ZIUTEK


Niby jak miałem do Ciebie napisac na GG skoro mnie ZABLOKOWAŁES !?

Ciekawe dlaczego z Expektem, Donem i Globusem potrafiłem sie dogadac? poniewaz mnie nie zablokowali !


DEV


Ta osoba napewno nie byłem ja!

Poniewaz wszystkie osoby ktore oszukałem na forum zawsze podawałem swoj nick z forum i tego nie moze nikt podwazyc ze podawałem sie za kogos innego...a co do numeru konta to wez poprostu i przejdz sie do banku i dowiesz sie kogo to numer konta !


Pozdrawiam




jeżeli tak jest to wytłumacz mi Złodzieju dlaczego w rozmowie ze mną podawałeś mi takie dane :

kuschel1985 (30-05-2005 21:48:24)
nieno b ez przedasy nie ebdziemy sie tak bawic co 10 zł mam na forum nick Sławysz sprawdz sobie w tabeli jaki jestem uzytkownikiem


RafaL_TSV = Sławysz ?
odpowiedź brzmi - NIE
więc :

łżesz jak pies a tym tekstem dowiodłeś że twoja wiarygodność jest równa zeru...
za sprawiedliwość i twoją odsiadkę

Do góry
#356702 - 27/06/2005 06:33 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
RafaL_TSW Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 3441
Klamka


Jak ja Cie prosze...

Dlaczego pozostałe oszukane osoby miały podany moj prawidłowy Nick na Forum RAFAŁ_TSW i wszyscy inni zz ktorymi rozmawiałem wiedzieli jaki mam nick i zawsze sie podawałem za siebie wiec teraz nie wiem oco Ci chodzi..

Do góry
#356703 - 27/06/2005 07:36 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Wrona Offline
old hand

Meldunek: 10/04/2005
Postów: 733
Skąd: Tarnów
Quote:

Quote:

aveflorek jak to pojdzie dobrze, to moze i kocura scignac, za forse ktora wzial z podawanie typow i zwinal serwis? Z nim bylby mniejszy problem bo wszelkie jego dane sa bo uzywal konat bankowego




Szczerze Ci powiem ,ze z ciekawością będę sie przypatrywal tej sprawie z Rafalem i jak chlopaki tutaj cos osiagna to moze tez sprobuje wyciagnac kase od kocura. Znasz moze nicki innych osob ktore zostaly przez tego ciecia oszukane?? bo wspolnymi silami byloby latwiej




Przypominam niektórym ze magbets (na ktorego konto szla kasa) oddał pieniadze tym ktorzy wplacili na jego konto.

Kasa nie zostala zwroconym tym osobom ktore wplacily na konto kocura.

Nie sadze ze ubzbiera sie tam nawet 250 zł.

Do góry
#356704 - 27/06/2005 09:20 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
klamka Offline
newbie

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 40
Quote:

Klamka


Jak ja Cie prosze...

Dlaczego pozostałe oszukane osoby miały podany moj prawidłowy Nick na Forum RAFAŁ_TSW i wszyscy inni zz ktorymi rozmawiałem wiedzieli jaki mam nick i zawsze sie podawałem za siebie wiec teraz nie wiem oco Ci chodzi..




kur.wa jeżeli w rozmowie ze mną przedstawiasz mi się jako Sławysz a ja jestem osobą przez ciebie oszukaną więc do kur.wy nędzy jakim prawem śmiesz twierdzić, iż wszystkim oszukanym przedstawiałeś się jako RafaL_TSV. z mojej strony to by było wszystko, resztą zajmię sie Policja.

Do góry
#356705 - 27/06/2005 10:22 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
kraz 255b Offline
journeyman

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 81
Z tego Rafała to mega-skurwiel!! Rozumiem jeszcze jakby kogos z np. forum wędkarskiego albo szachowego oszukał. Ale tu chodzi o forum, jakby nie było hazardowe, gdzie o wszystkim decydują właśnie pieniądze, gdzie szybko można od kogoś POŻYCZYĆ kasę na pewniaka, potem oddać nawet z procencikiem. 99% z nas kiedys brakowało parę złoty zeby puscic jakis kuponik, a tutaj znaleźć można osoby, które to rozumieją, bo same w tym siedzą. Sam wielokrotnie pożyczałem kasę ludziom w naziemnych bukach, w kasynach, oczywiście tylko graczom, których znałem tylko z imion, i z widzenia. I nigdy sie nie musiałem prosic, bo uważam ze hazardzista-hazardzisty nie wyjeebie. a tutaj taki gnój, niewiadomo skąd zrobil smród i każdy kto hcce pozyczyc kase bedzie traktowany jak potencjalny ZŁODZIEJ. Właśnie przez sqrwiałego Rafałka. A swoją drogą nie łudźmy sie ze pójdzie siedziec, na wolności chodza sprawcy pobic, uszkodzen ciała itp. No i Rywin

Do góry
#356706 - 27/06/2005 10:27 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Właśnie - pieniądze są u bukmacherów.

Do góry
#356707 - 27/06/2005 11:07 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
mecz55 Offline
enthusiast

Meldunek: 12/04/2005
Postów: 202
Tu nawet nie chodzi o to zeby poszedl siediec, to nawet bylo by ekstremum przy tych jego "machlojach" nie wiem czy lacznie ( w tej spraiwe) razem bedzie z 1000zl. Ale niech nie czuje sie bezkarnie, niech to bedzie tez nauczka na przyszlosc dla innych, nie wiem ile koles ma lat, czy jest samodzielny czy nie. Niech rodzice sie dowiedza jakiego maja synka, koledy jakiego kolege, po prostu wystarczny niech bedzie mial sprawe zalozona i niech zadecyduja o jego winie, kara moze byc najmniejsza ale to juz bedzie sie za nim ciagnac.

Moj kumpel do tej pory nie moze przebolec ze byl taki glupi ze podsteplowal sobie na lewo legitymacje i go w pociagu zlapali, mial sprawe, dostal wyrok w zawieszeniu, zaplacil grzywne ale najgorsze to ze ma to w papierach na najblizsze pare lat.

Do góry
#356708 - 27/06/2005 14:42 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Chomik Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1439
Otworzylem ten temat, bo nudze sie, majac problemy z Betfair, wiec pomyslalem: fajna lektura o "przekretach" bukow... Wkrotce okazalo sie, ze chodzi o cos innego i od samego poczatku zaczelo byc zabawnie (z calym szacunkiem do pokrzywdzonych): opowiesci o bracie, wyjazdach zagranicznych itd., z trudem powstrzymywalem smiech.

Wiem, ze UKRADL Wam malo pieniedzy, ilosci sladowe, ale kibicuje Wam w tej sprawie: pokazcie Mu, ze nie jest bezkarny, udowodnijcie Mu, ze nie bedzie mogl sie schowac za spodnica mamusi, a z takimi papierami, jakie Mu sie szykuja... coz, o pracy za wymarzona granica moze pomarzyc, a i w Polsce pozostanie Mu skakanie na bungy, raz a dobrze!

Swoja droga dziwie sie, ze daliscie sie oszukac, ale rozumiem, iz raz jeszcze uwierzyliscie w (teoretyczna) uczciwosc Polakow, no i przede wszystkim usera z tylooooma postami. Wystarczy przeczytac dwa Jego pelne bledow zdania, zeby zorientowac sie, iz mamy do czynienia z dzieciakiem, jesli ma te 20 lat, to maksimum, a psychika wciaz 12-latka. Tylko ze przed sadem bedzie odpowiadal jako dorosly.

Do góry
#356709 - 27/06/2005 14:44 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
D_M Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/01/2005
Postów: 4933
Quote:

ZIUTEK


Ta osoba napewno nie byłem ja!

<<<<<<<00000Poniewaz wszystkie osoby ktore oszukałem na forum 000000000>>>>>>>zawsze podawałem swoj nick z forum i tego nie moze nikt podwazyc ze podawałem sie za kogos innego...a co do numeru konta to wez poprostu i przejdz sie do banku i dowiesz sie kogo to numer konta !


Pozdrawiam





w amerykanskich serialach policyjnych czesto powtarzaja masz prawo zachowac milczenie wszystko co powiesz moze byc uzyte przeciwko tobie i teraz to wlasnie robisz piszac ""wszystkie osoby ktore osuzkalem pograzasz sie tylko"" wez lepiej oddaj ludzia kase po trzykroc wiecej kasy niz wyludziles moze wycofaja sprawe w innym przpadku zacznij spac od sciany bo twoj tylek tego nie wytrzyma tyle fiutkow naraz:) jak policja zacznie ustalac ile osob oszukales to moze posiedzisz nawet z 6 miechow ale jesli bedzie to przestroga dla innych to chyba warto

Do góry
#356710 - 27/06/2005 20:43 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
Wrona Offline
old hand

Meldunek: 10/04/2005
Postów: 733
Skąd: Tarnów
No i jak przedstawia sie sprawa po odwiedzeniu komisariatu Policji. Czy zostaly poczynione jakies kroki ?

Do góry
#356711 - 27/06/2005 20:49 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
RafaL_TSW Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 3441
Quote:

No i jak przedstawia sie sprawa po odwiedzeniu komisariatu Policji. Czy zostaly poczynione jakies kroki ?




Ze tak powiem nie interesuj sie.

Do góry
#356712 - 27/06/2005 20:59 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
bazyl Offline
Zuzia Róża

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 18582
Skąd: mokotow
jesli ten pacjent jest z wawy i ktos bedzie mial jego adres to ja poprosze!!!

Do góry
#356713 - 27/06/2005 21:41 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
meler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2003
Postów: 11955
Skąd: Den Haag
Quote:

Quote:

No i jak przedstawia sie sprawa po odwiedzeniu komisariatu Policji. Czy zostaly poczynione jakies kroki ?




Ze tak powiem nie interesuj sie.



nie ciebie sie zlodzieju pytal !
Dlaczego adminie do tej pory nie dales mu jeszcze bana ?

Do góry
#356714 - 27/06/2005 22:15 Re: Temat Dla Oszukanych...!!
D_M Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/01/2005
Postów: 4933
Quote:

Quote:

Quote:










Dlaczego adminie do tej pory nie dales mu jeszcze bana ?




sluchaj a co to zmieni ? zarejestruje sie na kogos z innego IP niech sobie pisze , pewne jest ze jezeli paly potraktuja to serio a raczej potraktuja bo sam sie na forum przyznaje jak to wyludzal kase i jak by nie patrzyl takie zatrzymanie bedzie medialne to jedyne co moze zrobic to albo sam sie zglosic na paly moze uniknie aresztu tymczasowego i zlagodza mu ewentualny wyrok za dobrowolne poddanie sie karze albo blagac ludzi zeby nie zglaszali sprawy a wystarczylo nie byc chamem i pochylic glowe przeprosic i ratowac dupe a teraz mu nie zazdroszcze moj kolega mowil ze spotkanie z sadem to nic przyjemnego

Do góry
Strona 15 z 26 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 25 26 >

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, akagi, forty), 3789 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50930 Tematów
5787978 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47