Strona 4 z 14 < 1 2 3 4 5 6 ... 13 14 >
Opcje tematu
#2625390 - 29/09/2008 04:57 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: adingh]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Jeżeli można zmieniać pakiety w trakcie umowy to spoko. Jeśli nie, to w grudniu ma już być dostęp do wszystkich kanałów więc nie wiem czy Ci się opłaca.

Do góry
Bonus: Unibet
#2625991 - 29/09/2008 20:51 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: adingh]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Panowie a co najlepsze do tenisa? satelita?
chodzi mi o wszystko co sie da, aby jak najwiecej turniejow bylo

Do góry
#2626028 - 29/09/2008 21:23 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: micha$]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: micha$
Jeżeli można zmieniać pakiety w trakcie umowy to spoko. Jeśli nie, to w grudniu ma już być dostęp do wszystkich kanałów więc nie wiem czy Ci się opłaca.
co masz na mysli? ;\) mozesz troszke rozwinac temat?

Do góry
#2626103 - 29/09/2008 22:17 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: HAGIi]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: HAGIi
Panowie a co najlepsze do tenisa? satelita?
chodzi mi o wszystko co sie da, aby jak najwiecej turniejow bylo


Moim zdaniem kablówka UPC, masz Eurosport, Eurosport2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra i SportKlub, a te kanały pokazują tenisa.

Do góry
#2626108 - 29/09/2008 22:22 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Maldini$$]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: Bankier$
Originally Posted By: HAGIi
Panowie a co najlepsze do tenisa? satelita?
chodzi mi o wszystko co sie da, aby jak najwiecej turniejow bylo


Moim zdaniem kablówka UPC, masz Eurosport, Eurosport2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra i SportKlub, a te kanały pokazują tenisa.


tego tenisa jak na lekarstwo...
ES2 ostatnio to conajwyzej pokazuje jeden mecz 1/4 badz 1/2 finalu i final, nic z wczesniejszych rund
Raczej mi chodzi o inne kanaly, buki obraz czerpia raczej z satelity i chcialbym miec obraz taki jak oni tylko pytanie w co zainwestowac aby miec taki podglad ;\)

Do góry
#2626113 - 29/09/2008 22:29 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: HAGIi]
M!cHaI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2007
Postów: 3200
Skąd: Kraków
Originally Posted By: HAGIi
Originally Posted By: Bankier$
Originally Posted By: HAGIi
Panowie a co najlepsze do tenisa? satelita?
chodzi mi o wszystko co sie da, aby jak najwiecej turniejow bylo


Moim zdaniem kablówka UPC, masz Eurosport, Eurosport2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra i SportKlub, a te kanały pokazują tenisa.


tego tenisa jak na lekarstwo...
ES2 ostatnio to conajwyzej pokazuje jeden mecz 1/4 badz 1/2 finalu i final, nic z wczesniejszych rund
Raczej mi chodzi o inne kanaly, buki obraz czerpia raczej z satelity i chcialbym miec obraz taki jak oni tylko pytanie w co zainwestowac aby miec taki podglad ;\)

Kupujesz dekoder Humaxa(lub inny Ferdek tez jest dobry),musisz wgrac programy edukacyjne. i masz TPS,DIGITAL+, CYFROWY POLSAT, mozesz tez sie pobawic z Cyfra + jak masz karte:)

Do góry
#2626272 - 30/09/2008 00:32 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: M!cHaI]
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
Originally Posted By: M!cHaI
Originally Posted By: HAGIi
Originally Posted By: Bankier$
Originally Posted By: HAGIi
Panowie a co najlepsze do tenisa? satelita?
chodzi mi o wszystko co sie da, aby jak najwiecej turniejow bylo


Moim zdaniem kablówka UPC, masz Eurosport, Eurosport2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra i SportKlub, a te kanały pokazują tenisa.


tego tenisa jak na lekarstwo...
ES2 ostatnio to conajwyzej pokazuje jeden mecz 1/4 badz 1/2 finalu i final, nic z wczesniejszych rund
Raczej mi chodzi o inne kanaly, buki obraz czerpia raczej z satelity i chcialbym miec obraz taki jak oni tylko pytanie w co zainwestowac aby miec taki podglad ;\)

Kupujesz dekoder Humaxa(lub inny Ferdek tez jest dobry),musisz wgrac programy edukacyjne. i masz TPS,DIGITAL+, CYFROWY POLSAT, mozesz tez sie pobawic z Cyfra + jak masz karte:)
\:D wybacz musiałem ;\)

Do góry
#2626428 - 30/09/2008 02:01 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: herkules]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
herkules dopomoz ;\)

Do góry
#2626575 - 30/09/2008 03:15 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: HAGIi]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
telewizja N
za 38zl masz :
Nsport( a w niej 4 mecze live z ligi mistrzw w HD ,co niedzilea jeden mecz LIVE z NFL w HD , Takze NHL w HD)
Eurosport
Eurostport HD
Eurostport 2
SportClub 1
SportClub 2 a na nich Live liga niemiecka + brazylijsa i argentynska . Snooker, bilard , kregle ,dart, BOKS
TVP sport - siatkowka ,reczna , kosz polska liga itp itd

NASN - najwiekszy kanal w europie o tematyce sportow amerykanskich ( NFL llive co wekkend 3 postaknai + poniedzialkowy mecz live,a w tygodniu powtorki spotkan z calej ligi z danego tyg. NHL tak samo live .MLB cal sezon i PO .
Seria NASCAR .Tyle postak na jednymm kanale ze jak bys chcial zobaczyc wszsytko to nie wtajesz od TV pzrez 24/7 dni w tyg.

Ponadto :rai sport -wlaska 2 liga .+ retransmisja wybranego spotkania 1 ligi wloskiej bramki i cala reszta
Jakies ruskie kanaly sportowe -live ruska liga
RPT - portugalska 1 i 2 liga live .
I kilka innych programow

Te co wazniejsze to wymienilem ,Jeli pilka nozna jest dlaciebie najwazniejsza to tylko C+ moze rownac sie z ta oferta gdzy posaiga lige angielsak i hispanska ale i tak mizernie wypada przy ofercie Nki. Kupilem ta TV rok temu glownie dla sporu i naprawde nie zaluje 38zl to raczej symboliczna suma

Do góry
#2663656 - 18/10/2008 00:36 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: raiders_]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:
Ponadto :rai sport -wlaska 2 liga .+ retransmisja wybranego spotkania 1 ligi wloskiej bramki i cala reszta
Jakies ruskie kanaly sportowe -live ruska liga
RPT - portugalska 1 i 2 liga live .
I kilka innych programow
hmmm, nie spotkalem sie zeby na rai sport dawali 2włoska , 3 widzialem owszem ale 2 nie , a gdzie te ruskie kanały co daja live ruska lige ? rowniez sie nie spotkalem wiec jak mozez do zapodaj nazwy .
-------
ja mam z kolei pytanie gdzie mozna hocka z kanałow FTA poogladac ?

Do góry
#2663685 - 18/10/2008 00:51 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: raiders_]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Originally Posted By: raiders_

TVP sport - siatkowka ,reczna , kosz polska liga itp itd


Daj spokoj z tym TVP sport...To jest dramat, a nie sportowy program.
Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Czasem pokaza mecz kosza polskiej ligi kobiet, bo meski kosz to chyba ma psport. szczypiorniaka to pokazuja od przypadku do przypadku.
A siatkowki na tym programie to chyba nigdy nie widzialem.
Czasem jedynie dadza polski zuzel i teraz futsal daja.

Ogolnie kanal mroczny.
Wiem, bo aster city przed ME wywalil Psport i wstawil mi to gowno!

Do góry
#2663767 - 18/10/2008 01:35 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Cendruś]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:
Wiem, bo aster city przed ME wywalil Psport i wstawil mi to gowno!
hehe , u mnie to przesadzilo ze z nich zrezygnowalem i poszedł zestaw sat na wysiegniku 4metrowym ;d z reszta kiedys odjebali nr i dali jakies mtv zamiast eurosportu sugerujac sie jakimis zasranymi sondazami <krzyk>

Do góry
#2663829 - 18/10/2008 02:01 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: bolo_lacznik]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Originally Posted By: bolo_lacznik
Quote:
Wiem, bo aster city przed ME wywalil Psport i wstawil mi to gowno!
hehe , u mnie to przesadzilo ze z nich zrezygnowalem i poszedł zestaw sat na wysiegniku 4metrowym ;d z reszta kiedys odjebali nr i dali jakies mtv zamiast eurosportu sugerujac sie jakimis zasranymi sondazami <krzyk>


a u mnie spoldzielnia podpisala jakis kontrakt z nimi po wybudowaniu blokow (ok.8lat temu) na osiedlu (oczywiscie byla grana lapowka - w tamtych czasach to juz raczej byl standard) na wylacznosc i dowiadywalem sie czy jest jakas mozliwosc zmiany kablowki to ni cholery...
Teraz niby jakies skrzynki zakladali ''Multimedia'' czy jakos tak, ale pewnie tez rozejdzie sie po kosciach jak to mialo miejsce kiedys z UPC...

Chcialem dekoder Cyfrowego Polsatu zalozyc, ale przy 4rech TV troszke malo oplacalna inwestycja (chyba).

Za wszystko sie placi, a gówno sie ma! A najbardziej mnie smieszy fakt, ze jeszczze czlowiek niby za abonament ma placic + kablowke. Za ten abonament placic to chora sprawa i jakies grozby strajkow naszych smiesznych aktorow to MROK :).

Do góry
#2664006 - 18/10/2008 02:59 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Cendruś]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Możesz kupić cyfre i splitter do rozdzielenia sygnału, żeby oglądać na kilku telewizorach różne kanały z jednego abonamentu. Jest to legalne o ile jest to w obrębie jednego mieszkania. Są różne splitery w zależności czy ma to być przewodowo czy bezprzewodowo. I w zależności na ie tv chcesz to mieć.
Tylko do każdego tv musisz mieć tuner.

Do góry
#2664467 - 18/10/2008 05:28 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: pescar]
Skull Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/04/2004
Postów: 1804
Skąd: DiaBłystOK
Pisałem do "n" maila z zapytaniem jak to jest jak chciałbym oglądać "n" na dwóch TV, to mi odpisali, że sprzęt kosztuje 170zł i będe musiał płacic podwójny abonament i szczerze to mi się nie kalkuluje. Czy jest możliwość tak jak kolega wyżej wspomniał o rozdzieleniu syganału na dwa TV i na każdym co innego nie płacąć podwójnego abonamentu? W takim wypadku kupiłbym n recordera i zwykłego n-boxa.

Do góry
#2664590 - 18/10/2008 05:57 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Skull]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
W n takiej możliwości nie ma. Tylko w cyfrze.

Do góry
#2664692 - 18/10/2008 06:51 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: pescar]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Cyfra +
Weekend piłka ,ligi ,polecam ,

Do góry
#2664696 - 18/10/2008 06:52 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: pescar]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Skull , ale skoro chcesz miez na dwoch tv co innego to moze nie masz takich wymagan zeby to była akurat "n"ka ? ja mialem taki dylemat bo Zonie zabieralem sygnał (bundesliga itp) wiec sie przymierzam do telewizji na karte z multipakietem od cyfry jako drugi zestaw (dla Zony) tyle ze jakies problemy podobno sa zeby to na jednym tunerze smigalo .
a jesli chcesz wziac od n'ki pare pakietow to moze miec sens bo Ci przynajmniej nie dorzuca tych zasranych 6pln jakie mi kaza placic od sierpnia dodatkowo za kanaly informacyjne bo mam 2 a nie 3 pakiety ;/
--------
a moze ktos mi powiedziec czym najlepiej rozdzielic sygnał z 1dekodera na 2 tv (odległosc niewielka bo sciana tylko dzieli) tak zeby ogladac ten sam program ale zeby to było w dobrej jakosci ? kupilem jakis gowniany rozgałeziacz euro i na kompie mam obraz lux a za sciana w tv jakies smugi sie pojawiaja i przebarwienia ;/

Do góry
#2664711 - 18/10/2008 06:57 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: wafe(L)nica]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Originally Posted By: pawel Wafel
Cyfra +
Weekend piłka ,ligi ,polecam ,
wiadomo ze cyfra ok ale czemu na 18 miechow ;/ ja biore sam multipakiet czyli 4xcanal+ lepszej oferty chyba nie ma w tej chwili , abonament 13miechoe z czego 8 plate po 50% / jak cos pomylilem to poprawcie bo co innego na infolinii C+ a co innego w pkt obsługi mowia ) tylko niech mnie ktos oswieci co zrobic (nie kupujac zadego modułu) zeby miec i cyfre i "telewizje na karte" na jednym dekoderze ?

Do góry
#2664807 - 18/10/2008 07:26 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [Re: Cendruś]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: Mario_
Originally Posted By: raiders_

TVP sport - siatkowka ,reczna , kosz polska liga itp itd


Daj spokoj z tym TVP sport...To jest dramat, a nie sportowy program.
Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Czasem pokaza mecz kosza polskiej ligi kobiet, bo meski kosz to chyba ma psport. szczypiorniaka to pokazuja od przypadku do przypadku.
A siatkowki na tym programie to chyba nigdy nie widzialem.
Czasem jedynie dadza polski zuzel i teraz futsal daja.

Ogolnie kanal mroczny.
Wiem, bo aster city przed ME wywalil Psport i wstawil mi to gowno!


niestety od tego sezonu, Polską Ligę Koszykówki transmituje TVP sport

Na szczęście siatkówka została na Polsat Sporcie.

Do góry
Strona 4 z 14 < 1 2 3 4 5 6 ... 13 14 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (igea23), 3633 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592309 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42