Strona 12 z 34 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 33 34 >
Opcje tematu
#3107512 - 04/05/2009 03:57 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Hakan]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
A w co tu wierzyć?
Żygać się chce na pieprzony minimalizm Smudy i grajków. Jak można systematycznie grać diametralnie dwie różne połowy ?!

Stilica nie chce widzieć w koszulce Lecha. Wole jakiegoś chłopaka z ME, który będzie odstawał umiejętnościami, ale będzie przynajmniej zapierdalał ile sił po boisku.

Do góry
Bonus: Unibet
#3107514 - 04/05/2009 03:58 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Hakan]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
A w co tu wierzyć?
Żygać się chce na pieprzony minimalizm Smudy i grajków. Jak można systematycznie grać diametralnie dwie różne połowy ?!

Stilica nie chce widzieć w koszulce Lecha. Wole jakiegoś chłopaka z ME, który będzie odstawał umiejętnościami, ale będzie przynajmniej zapierdalał ile sił po boisku.

Do góry
#3107569 - 04/05/2009 04:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: kfjatek]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Stilic niczym Leo najpierw był bogiem teraz będzie kawałkiem gówna.

dopadł Was kryzys i nastąpiło popadanie w skrajności. Nie tak dawno drużyna ta miała spełnić utopijne marzenie polskiego kibica tj występy w LM. To nie była tylko subiektywna ocena fanów Lech, lecz opinia wygłaszana przez obiektywnych symaptyków piłki nożnej. teraz gdy jest kiepsko, trzeba od razu zwalniać sztab szkoleniowy, robić wyprzedaż. W Polsce panuje jednak krótkowzroczność i amnezja. odnoszę też wrażenie, że polskie drużyny, traktują swoich graczy jak butiki kolekcje z ciuchami... zmiany są potrzebne , ale nie popadajmy odrazu w typowo polski tok myślenia. ciekawe czy to samo udzieli się kierownictwu Lecha, który ma ( oby się nie okazało niebawem, że było to tylko złudzenie i miało) najlepszą politykę klubową.

radzę ochłonąć, bo Wiśle i Legii też przydarzają się wpadki. w chwilii obecnej jedynie gks idzie równo i będzie niezły szok jak pogodzi "wielką" trójcę grin

Do góry
#3107635 - 04/05/2009 04:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Hakan]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29976
Za Wybiorcza:

Z kibicami w Zabrzu liczą się wszyscy. Obecnie to chyba największy potencjał klubu. W ligowej klasyfikacji frekwencji to właśnie ostatni w tabeli Górnik ma najwięcej kibiców. W tym roku mecze w Zabrzu odwiedza blisko 20 tysięcy widzów. Dopiero na kolejnych miejscach są Lech i Wisła


to wyzej cieszy piwo ehh... Nasza wiara nie zna granic, z Odra i Polonia tez bedzie komplet - to jedyna peffka peffek piwo

jesli [tfu tfu tfu] Gornika w nastepnym sezonie w Ekstraklasie zabraknie to niestety frekwencja ligi 50 % w dol blush ale za to w I lidze pojdzie w gore o 70% tongue


A czy ktorys z kibicow LKS Lodz moze powiedziec dlaczego kibice tego klubu nie wyrazili zgody na przyjazd kibicow Gornika [dodam ze przyjezdni musieliby siedziec w sektorach gospodarzy] ??

Do góry
#3107753 - 04/05/2009 04:44 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Hakan]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: Hakan


radzę ochłonąć, bo Wiśle i Legii też przydarzają się wpadki. w chwilii obecnej jedynie gks idzie równo i będzie niezły szok jak pogodzi "wielką" trójcę grin



Tylko po co Bełchatów miałby pogodzic wielką trójkę? Żeby doszczętnie się skompromitowac w pucharach? Realnie skład mają duuuużo gorszy od Lecha, Legii i Wisły. A co do frekwencji Górnika to gdyby nie remont na Lechu to na 1000% tam największa publika by była. Zresztą zobaczymy co będzie jak się skończą przebudowy/budowy stadionów. Tymczasem niezwykle ciekawie robi się na dole tabeli. Praktycznie każda kolejka może zrobic duże przetasowania. Zdecydowanie najgorszy terminarz ma Lechia bo gra z Lechem i Wisłą jeszcze. Podobnie Cracovia grajaca z Bełchatowem i Lechem. Reszta zespołów z dołu tabeli gra głównie między sobą.

Do góry
#3107947 - 04/05/2009 05:13 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Bullet]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: Hakan


radzę ochłonąć, bo Wiśle i Legii też przydarzają się wpadki. w chwilii obecnej jedynie gks idzie równo i będzie niezły szok jak pogodzi "wielką" trójcę grin



Tylko po co Bełchatów miałby pogodzic wielką trójkę? Żeby doszczętnie się skompromitowac w pucharach?


przerabiamy to co roku z małymi wyjątkami, więc jeden gks nie będzie ewenementem grin.

Bullet też chyba przegrzany, musisz ochłonąć, bo nie wyczułeś ironii wink

Do góry
#3108238 - 04/05/2009 14:59 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Bullet]
milan0305 Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2008
Postów: 927
Skąd: poznan
Lechia i Cracovia mogą sobie dopisać punkty za mecz z lechem, bo przecież frajerzy u siebie oddaja punkty drużynom broniącym się przed spadkiem
Powtórze: Frajerzy inaczej ich się nie da nazwać
Kolejorz- zero ambicji!!!

Do góry
#3108240 - 04/05/2009 15:05 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: milan0305]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
Originally Posted By: milan0305
Lechia i Cracovia mogą sobie dopisać punkty za mecz z lechem, bo przecież frajerzy u siebie oddaja punkty drużynom broniącym się przed spadkiem
Powtórze: Frajerzy inaczej ich się nie da nazwać
Kolejorz- zero ambicji!!!

ty jesteś prawdziwym pajacem bez ambicji,oglądasz tą ligę to widzisz ,że zespoły z czołówki ledwo zipią,a Lech ma do tego prawo bo grał jeszcze w pucharach ,gra w pucharze polski zespół ma młody więc się nie dziw,nie żyj mistrzostwem bo awans do pucharów dla was to i tak duży sukces ,i ciesz się,z tego co piłkarze ci dali a nie nazywasz ich pajacami bo pajac to jesteś ty jak i ci wszyscy kibice Lecha którzy na piłkarzy gwizdali,nieźle w głowach musicie mieć nasrane kiedyś ktoś się podniecał,że Lech ma najlepszych kibiców w Polsce po wczorajszym jestem pewien,że tak nie jest,bo gwiazd nie macie a wysoko w tabeli jesteście.

Do góry
#3108246 - 04/05/2009 15:21 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: twarog2006]
milan0305 Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2008
Postów: 927
Skąd: poznan
twarozek, serek czy jak ci tam, chłopcze pajacami ich nie nazwałem, tylko frajerami
gówno mnie obchodzą inne zespoły z czołowki
gwiazd jest aż za dużo, jaki ku..wa sukces?ta drużyna nawet nie gra częsci tego co prezentowała jesienią i przestań mi pierdolić o sukcesie jakim beda europejskie puchary- jak beda
Po czym zipią?po 12 meczach w rundzie czy 15, rozumie jesienia ale teraz
P>S Lech ma nadal najlepszych kibicow i to sie dlugo nie zmieni
aha nie widzialem zeby Wisla czy Belchatow w koncowce ledwo zipaly

Do góry
#3108248 - 04/05/2009 15:29 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: milan0305]
milan0305 Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2008
Postów: 927
Skąd: poznan
Twaróg, jeśli po raz kolejny na zywo oglądałbyś popisy Twojego ukochanego zespólu też byś nie wytrzymał
człowiek poświęca swój czas, full siana na gwiazdorów a oni grają totalny piach
i tyle na temat Lecha

Do góry
#3108339 - 04/05/2009 17:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: milan0305]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Panowie , troszkę spokojniej , mnie dużo ten remis z Ruchem kosztował,ale emocje trzeba hamować , oglądałem ten mecz i faktycznie Lech fizycznie gorzej wyglądał niż Ruch to było największe moje zdziwienie,ale winą jest tu tylko i wyłącznie po stronie piłkarzy, już im się główki zagotowały po europejskich pucharach,już menadżerowie namieszali w główkach,naobiecywali jakieś wielkie kluby noi chłopaki teraz grają na jak najmniejszym ryzyku,a prawda jest taka , że gwiazdy to z nich takie jak koziej dupy patefon tylko oni już myślą inaczej,choć jak zejdą na ziemie i zaczną znowu z....ć na maksa to paru może się wybić.Oj szkoda mi Franza znowu tyle nerwów a mistrza powinni mieć w cuglach......niestety zaczynają myśleć o kasie a nie grze to takie są efekty....choć ostatecznie jeszcze bym ich nie przekreślał

Do góry
#3108427 - 04/05/2009 18:42 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: milan0305]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Broniłem tego zespołu do tej kolejki - myślałem "OK, może zdarzyć się fatalna seria, można tracić głupio - punkty - zdarza się"
Być może na siłę próbowałem dostrzec pozytywne aspekty, takie jak multum sytuacji czy walka do końca.
Jednak po wczorajszym meczu nie mam złudzeń. Żenada. Czyja wina? Nie wiem. Zarówno Smudy, jak i zawodników. Sporo zostało już napisane na ten temat, więc poruszę kwestie, które nie zostały tu draśnięte. W 7 ostatnich spotkaniach jedno zwycięstwo - wymęczone - to mówi samo za siebie.

Smuda.
Podobnie do niego nic nie miałem. Ale to co zaczął ostatnio mówić i robić to kpina. Mecz z ŁKSem - jeden napastnik w całej 18-tce meczowej. Wczoraj - totalny piach, zmiana dopiero po 13 minutach od starty bramki. Zero stylu, zero ambicji, zero walki.
Jechanie Kotorowi za to, że puścił i obwinianie go za starte punktów dla mnie śmieszne. Zostało 25 minut, trzeba było się rzucić do ataku i dobić rywala, a nie gadać, że takie mecze się wygrywa 1-0. Styl z jesieni został kompletnie stracony. Wszyscy widzą jak gra Lech i nie mają problemów z odpowiednim ustawieniem zespołu, żeby go totalnie zneutralizować, ale Smuda czuje się usprawiedliwiony, bo stracił Rengifo. Rozumiem to ważne ogniwo, ale nie można opierać zespołu, który ma zdobyć MP na jednym schemacie gry. Golic, Handzic - się nie nadają według niego - ktoś robił te transfery, ktoś je zaakceptował, ktoś przyglądał się tym zawodnikom.
Ja tam się na piłce nie znam może zbyt dobrze, ale to są rzeczy, które rzucają się w oczy same.
Bajki, że Lech nie ma ławki. Chyba tylko on sam w to wierzy. Problem jedynie jest w ofensywie, na każdą inną pozycję jest dwóch w miarę równorzędnych zawodników. I tutaj to co napisałem wcześniej. Klub sam sobie winien, że zawiesił Reissa (osobiście go nie lubię,co zaznaczyłem już wcześniej-nie ma to związku z aferą korupcyjną), ale z nim w kadrze możliości w przednich formacjach byłoby sporo więcej.

Nigdy specjalnie nie utożsamiałem się z piłkarzami. Raczej miałem do nich stosunek jak do prostytutek czy policjantów, dostrzegając podobne cechy. Ale jak widzę, że ktoś wykazuje brak zaangażowania grając w barwach, za które nieraz zrobiłem wiele, to jak dla mnie może wypier*alać. A walki czy ambicji nie sposób ostatnio dostrzec. Wolę przegrywać mecze widząc, że ktoś gra do końca, nieodpuszcza, niż patrzeć na bandę grajków, którzy niewykazują podobnych zachowań.
W Poznaniu są wręcz idealne warunki do stworzenia silnej drużyny. Nie trzeba się martwić o pieniądze, organizacyjnie cały czas Lech bije resztę Polski o kilka długości. Tutaj więc wymagania, tak jak w Wiśle czy Legii, są dużo wyższe.

milanku - skoro poświęcasz "full siana na gwiazdorów" to szczerze Ci współczuję

sorki za chaotyczny post, ale pisałem "na szybko"

Do góry
#3108464 - 04/05/2009 19:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: s_LP]
milan0305 Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2008
Postów: 927
Skąd: poznan
s LP, nie wiem czy jezdzisz czy nie ale wyjazdy sa kosztowne,zwlaszcza gdy ktos ma wydatki rodzinne
a swoją droga w pelni zgadzam sie z tym co napisales, moja cierpliwosc sie pomalu konczy, zreszta nie tylko moja,jezdzimy z znajomymi kilkadziesiat kilometrów na mecze w Poznaniu i co oglądamy w tej rundzie- kompletne dno, grane przez naszych gwiazdorów
*** na stadionie i tracic czas
a swoja droga ciekaw jestem czy Smuda ma jeszce posluch w szatni i potrafi wstrząsnąc tym zespołem
ale podstawa to zmiany w składzie: szanse nie otrzymają i Golik i Handzic i Cueto i Buric, napewno ich umiejętności nie są niższe niż Wilka czy Bandrowskiego
ale te zmiany to zapewne marzenie, Smuda przywiązany jest do nazwisk
ech, człowiek się tylko denerwuje, ale nie ma co się dziwić, była taka szansa na mistrza...

Do góry
#3109200 - 04/05/2009 23:18 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: milan0305]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29976
Artykul o klopotach LKS Lodz przed meczem z Gornikiem

Strajk pilkarzy i rezygnacja trenera

hmm... w chwili obecnej kurs na X @ 3,2 a na Gornik 3,0 moze warto juz teraz zagrac.

Do góry
#3110339 - 05/05/2009 05:32 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Ojro]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
@milan - wyjazdów mi się troszkę nazbierało, ale nigdy nie miałem podejścia, że robie to dla grajków, wyniki 5-7 lat temu nie rozpieszczały i nie zachęcały do wyjazdów, tórych specyfika była zupełnie inna niż ma to miejsce dziś smile

@Ojro - Górnik mega spadki, bloki - takie mecze śmierdzą najbardziej...

Do góry
#3110393 - 05/05/2009 05:45 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: s_LP]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: s_LP


@Ojro - Górnik mega spadki, bloki - takie mecze śmierdzą najbardziej...


tym bardziej, że ŁKS ma kłopoty finansowe grin troszkę zamieszania przed meczem, w czasie meczu iii...

Do góry
#3110850 - 05/05/2009 15:13 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Hakan]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Wielkie problemy Lecha Poznań. Pięciu obrońców Kolejorza jest kontuzjowanych. Z podstawowego składu zdrowy pozostał tylko Manuel Arboleda - informuje "Przegląd Sportowy".

Do zmagających się z urazami Grzegorza Wojtkowiaka (zerwane więzadło krzyżowe) i Ivana Djurdjevicia (zapalenie węzłów chłonnych i problemy z pachwiną) po meczu z Ruchem Chorzów dołączyli także Bartosz Bosacki, Marcin Kikut i Luis Henriquez.




dodam od siebie że remis ze Śląskiem definitywnie pogrzebie szanse Kolejorza na MP więc Lechici w mocnych opałach...

Do góry
#3110901 - 05/05/2009 16:45 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: Legia]
milan0305 Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2008
Postów: 927
Skąd: poznan
Śląsk dopiero w sobotę, ale juz w srode czeka lech mecz pucharowy z polonią w stolicy, czarno to widze

Do góry
#3110915 - 05/05/2009 16:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: milan0305]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Rzeczywiście nieciekawie wygląda sytuacja przed rewanżem w Warszawie. Z typowych obrońców zostaje: Arboleda, Tanevski i Kucharski. Ten ostatni nie łapał się w ogóle ostatnio do pierwszego zespołu. Z konieczności pewnie dostanie szanse.

Opcji zestawienia lini defensywnej jest kilka. Jednak pewnie to Wilk zostanie przesunięty do obrony - ostatnio, szczególnie w defensywie nie prezentuje się najlepiej. Innym rozwiązaniem jest przesunięcie Injaca, który już grywał jako stoper.

O ile Arboleda i Tanevski to solidni obrońcy, tak pozostali są wielką niewiadomą.

Do góry
#3110916 - 05/05/2009 16:56 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /8/ [Re: s_LP]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Z Wilkiem chodzilo oczywiście o ofensywę smile.
Może z tyłu się odnajdzie.

Do góry
Strona 12 z 34 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 33 34 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
14 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, Kretol, ANZELMO, ElNinho[mmdea], rymoholik, alfa, Akhu, Sony, VVega, igea23, poozon), 4026 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586606 Postów

Najwięcej online: 4732 @ Dzisiaj o 08:14